هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كنفرانس هاي شبانه سايت
پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
rastesh alan ke fekr mikonam manam ba perci eena movafegham.
har kanoon va anjomani bayad baraye khodesh yani tavassote raeise anjoman ye ID besaze. va een ID tamame bachehaye anjoman haro list va add kone.
ta hich vaght chand ta mozoo ba ham ghati nashe

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با نظر هدویگ ، پرسی و هوریس و کسانی که مخالف بودن موافقم

به نظر من حالا که به خصوص اعضا زیاد شدن ف بهتره اگه کنفرانس تشکیل میشه گروهی باشه ... مثلاً هر تیم کوییدیچ یا هر گروه از چهار گروه اسلی و هافل و ریون و گریف و یا ...

اینجوری به نظر من خیلی بهتره چون هم به قول هوریس خاله زنکی توش کمه و هم میتونه برای پیشبرد و فعالیت بیشتر اعضا مفید باشه.

والسلام!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

ویکتور کرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۳:۱۷ سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
از مدرسه دورمشترانگ (بلغارستان)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 509
آفلاین
و ما نیز با هدویگ موافقیم
اقا من که فعلاًنیستم ولی خداییش فکر جالبیه
اصلاً میشه یه ای دی بسازید مخصوص همین کار و اینجا بزارین یکی هم بشه مسئول همه ای دی ها رو ادلیست کنه

کاشکی یه روز باهم سوار قایق می شدیم
دور از نگاه ادما هردوتا عاشق میشدیم

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام ایها الناس!
من هم با این قضیه کنف ها موافقم و اون پیشنهاد هدی که خیلی طلاس!من هم میگم که این سیاست هرچه پیش آید خوش آید بهتره میاید یه هفته بر نامه میچینید و بعدش یهو 5 6 نفر از اصلی ها نمیتونن بیان!یه نفر بشه مسئول این کنف ها(همون فلور)و هر وقت دید ده تا عضو درست و حسابی خوراک خنده آنن یه کنفرانس بذاره!
با اجازه.بای!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
دقیقا با هدویگ موافقم!هر موقع دیدید که چند نفر عضو خوب(حداقل 10 نفر)هستند یک کنفرانس بذارید لذت ببرید!

ولی برای اینکه بعضی از کنفرانس ها محروم نشوند میشود یکسری هم اینجا سازماندهی شده درست کرد تا هر کس دلش خواست با برنامه ریزی پاشه بیاد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام ملت
....

یک نکته جالب، هر جا فلور هست ... مک بون هم هست ... هی هی ... جالبه ...

خوب خانم ها و آقایون ... من کاملا موافقم و فکر میکنم زنده کل کل کردن خیلی بهتر از اینه که توی سایت و توی نحوه هم و لت و پار کنیم .... من پایه ام همه جوره برای یک بحث اصولی .

ولی به نظرم مشخص بشه کیا بیان بهتره .... یک عده بیان لوده بازی در بیارن کنف و بهم بریزن برن ... خوب نیست اصلا .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
عزیزن! برادران!

اگر می خواید واقعا هدفی دنبال کنید بهتره برنامه نچینید ... به جرات می گم اگه سیاست هر چه پیش آید خوش آید رو در پیش بگیرید خیلی بهتره تا اینکه بخواید برنامه بریزید... یه اد لیست ِ خوب ِ جادوگرانی داشته باشید و هر وقت ده یازده نفر آنلاین بودن یه کنفرانس بذارید ... دور هم شاد باشید و هر جور می تونید لذت ببرید ... از نظر من این بهترین راهه.

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
موافقم با بودنش ...
سوسول بازي ثبت نام و اين حرفا هم نمي خاد ... /
مسئولشم فلور باشه كه ته تجربه اس !!
مرسي فلور ... /
پيشاپيش تشكر كردم ازش !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
با این موافقم که بحث جدی نمی شه کرد!اما بسیاری از ایده های رول از توی همین کنفرانسها بیرون امده!نمید از همین کنفرانسهاست!یا همین وزیر شدن کینگزلی یا کودتای تابستون 83!البته اینا همش ماله خیلی وقت پیشاست!ولی من یکی از بودن در این کنفرانسها لذت می برم چه می خواد خاله بازی باشه چه نباشه!هم ایده می گیرم!هم شاد می شم!هم پر انرژی تر توی سایت می یام!در کل به نظرم برای تفریح باشه بد نیست!و باید به مورتان بگم که ملت برعکس از جاهایی که به قول شما خاله بازی بیشتره بیشتر استقبال می کنن!به شخصه سره کنفرانس پارسال وزیر من اصلا با سی دقیقه دوم که بسیار جدی بود و کوییرل می گفت ساکت حال نکردم چون اصلا نتیجه ای نداشت!نه راه کنترلی هست نه چیزی!

قدیما ملت توی این کنفرانسها رول بازی می کردن!سر به سر هم می زاشتن!ایده هارو باهم چک می کردن!شعرهای جادوگرانی برای هم می گفتن!حتی ملت ایدی های مختلف می ساختن و می یومدن توی کنفرانس و همه رول بازی می کردیم!کلا فضای شادی بود!اگر تاثیری نداره خارج از لطف هم نیست!

در ضمن ما ریونی ها اصولا وقتی تعدادمون زیاد می شه کنفرانس رو داریم!بسیارم لذت بخشه!دیدارها تازه می شه ایده های جدید می دیم برای تالار !

اما با حرف ایگور موافقم که برای اعضای تازه وارد بسیار خوبه!با بچه ها آَشنا می شه با ایده ها پر انرژی می شه که بیاد تو سایت رول بزنه بنویسه!

مثلا شما همین چت باکس رو ببینید!قبلا این بحثهای چت باکس همش توی کنفرانسها بود چون پت باکس نبود افراد همش توی کنفرانسها لینک می دادن!یا باهم کل کل می کردن!اما خب حالا که چت باکس هست ملت توی چت باکس باهم کل کل می کن و احتیاجی به کنفرانس نمی بینین

بازم می گم بودنشون خالی از لطف نیست!
شما چندتا عزیز که زیاد مایل نیستین شرکت کنین حداقل بقیه رو سرد نکنین!اینجور که معلومه آرتور خیلی مستعده که حتما کنفرانسها باشه جلوشو نگیرین شاید واقعا نتیجه داد!شرمنده اینو گفتم!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
با سلام

در مورد کنفرانس های شبانه سایت باید بگم که این کنفرانس ها برای ارزشی بازی و خندیدن ، سلام و احوال پرسی ، بر سر هم کوبیدن جنگ و جدل، نوشابه باز کردن برای یکدیگر و ... خیلی خوبند!!!
ولی اینکه بتونند نقش سازنده در سایت داشته باشن و به تاپیک و مطلب و گروهها سرو سامان بدن نه!!
البته نمیشه انکار کرد که اگه کنفرانس هر از گاهی اون هم با برنامه و هدف برگزار بشه شاید یه ذره نتیجه داشته باشه ، اما این طور که معلومه ، شبی دو سه تا کنفرانسه که ملت قراره، براشون دنبال هدف و موضوع بگردند!
البته کنفرانس چیز سرگرم کننده ایه ولی بی فایده است و ملت هم از چیز بی فایده استقبال نمی کنند. و شخصا باید بگم که بنده ضمن حضور در این کنفرانس ها، در کنفرانس های خصوصی هم شرکت داشتم که تازه اونها هم چندان مفید فایده نبودند چه برسه به این کنفرانس که درش از هر گروه و از هر امتی حضور دارند و نمیشه کنترلشون کرد!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.