هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اولین رول شما در سایت
پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
ما چون یکم قدیمی هستیم دیگه این کارگاه نمایشنامه نویسی نبود و همین طوری وارد سایت شدیم.

اولین پست من توی اعضای محفل ازجلونظام خورد که رد شد.
در واقع اصلا ربطی به اون جا نداشت. جالب این بود که هدویگ میگفت از یه جا کپیش کردی.

یعد دوباره همون جا پست زدم برای عضویت در محفل که هدویگ لطف کرد و دوباره نو تائید نکرد. میگفت باید در جای دیگه فعالیت کنی و ببینم که پست ها دیگت چطوریه.
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... ESC&type=&mode=0&start=30

باید بگم که نکته جالبش این هست که من همون پست رو دوباره برای عضویت در محفل در زمان نظارت استرجس زدم و اون منو تائید کرد. من اخرین نفری بودم که توسط استر تائید شدم برای پست زدن تو محفل.

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... DESC&type=&mode=0&start=0

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

امیشاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۳۳ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۶
از همین بقل!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
هیییییی... ( شکلک غمگین )

یادش بخیر اون روزا...

یادمه وقتی من تو این سایت عضو شدم (بهمن82... شاید بعضیا منو یادشئن باشه...) . کوچه پس کوچه هاش انقدر خلوت بود که دیدن اینکه دو نفر (عضو) هم زمان در حال درحال بازدید از ساید بودن کلی تعجب برانگیز بود...

پس توقع نداشته باشین که یادم بیاد اولین پست رول من چی بوده... ولی تا اونجا که یادمه همیشه نقش خودم ( یه جادوگر تازه کار گریفندور) رو داشتم. (البته یه مدت هم کاراگاه بودم)

حالا هم بعد از سالها یه سر به سایت زدم ( خودمونیم! اولش فکر کردم اشتباه اومدم ) و خواستم به یاد قدیما یه پست زده باشم...

همین.

شاید که این جهان، جهنم جهان دیگری باشد ... آلدوس هاکسلی

پیام زده شده در: ۳:۱۷ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

Sir M

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۱ شنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۳ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
از رومانی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 104
آفلاین
خوب زیاد به خودتون افتخار نکنید من از اولین سال تاسیس سایت عضو بودمو مثلا یکی از اعضای قدیمیم 5 بار معرفی شخصیت کردم ولی هنوز یک پست رول نزدم!!!!!!!
علتشم یکیش جرات نکردن خودم بود هر وقت هم که جرات رو پیدا میکردم یک چیزی میشد یادم میرفت! یادش بخیر اولین معرفی شخصیتم مال زمانی بود که هنوز مک گوناگال شخصیت ها رو تایید میکرد
ولی خوب توی سایت اون قدر هم بی فعالیت نبودممدتی اون اوایل توی بحثهای سایت شرکت میکردم
یه مدت توی گالری خیلی فعال بودم و عکسهای زیادی میفرستادم دز اون زمان آلبوم عکسهای کری اولدمن رو یه نفره تقریبا فعال کرده بودم
یه بارم در نظرها در گاری با یکی از اعضا کل کلی شد که 7ساعت طول کشید از 9 صبح تا4 بعد از ظهر ولی با تمام این حرفها من تقریبا یک سال در سایت هیچ نظری نداشتم چه برسه به اینکه رول داشته باشم.

هر جور راحتی.

پیام زده شده در: ۱:۱۵ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

فرد   ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۰ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۸ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶
از مغازه شوخي‌هاي جادويي برادران ويزلي - كوچه دياگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
اگه پست‌هاي توي بازي با كلمات و كارگاه نمايش‌نويسي رو ناديده بگيريم (كه توي همين كارگاه نمايشنامه نويسي مجبور شدم 5 بار پست بزدم تا تأييد بشم ) اولين پستم مربوط مي‌شه به ... به .... يه دقيه صبر كن تا بپرسم :phone:
اها مربوط مي‌شه به عضويت تو آبدارخانه وزارت سحر و جادو كه تا پستمون رو زديم ديديم يه نظر سنجي گذاشته كه مي‌گفت مي‌خواد تاپيك بدون عضويت ادامه پيدا كنه ما هم كلي خورد تو ذوقمون. بعدش هم براي عضويت تو تيم كوييديج گريفيندور پست زديم. همين‌جا از كساني كه تو تاپيك‌هاشون پست زديم و تاپيكشون رو خراب كرديم معذرت مي‌خوام باشد كه مورد مغفرت آنان قرار گيرم.

شک ندارم که اگر خداوند قبل از حضرت آدم تورا می آفرید شیطان اول از همه سجده می کرد

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
سلام .
اولین باری که داشتم مجله ی شوکا رو ورق میزدم توی صفحه ی اخرش داشتم عکس رون ( ) را نگاه میکردم .
بعد به دفعه چشمم افتاد به چندتا سایت از هری پاتر .
دیدم چندتاش اسم دنیل رادکیل و اما و روپرت است ولی یکیشون عجیب بود .
www.jadoogaran.org
به سرم زد که برم و یه گشتی توی سایت بزنم .
وقتی بک گراند و نمای صفحه ی اصلی سایت رو دیدم خیلی محوش شدم . خلاصه که سعی کردم عضو بشوم . بعد رفتم که توی گروه گریفندور عضو بشوم .
چون نمیدونستم اول از همه رفتم توی کارگاه نمایشنامه نویسی پست زدم !
بعد معرفی شخصیت و بعد بازی با کلمات .
بعد که قوانین رو خوندم با توجه به اونا عمل کردم .
هنوز هم خیلی چیز ها هست که باید در این سایت یاد بگیریم .
موفق باشید .
ممنون .

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
یا لطیف

من حدود یک ماه و چند روزه که عضو سایت شدم اما از اونجایی که حافظم خیلی قویه اولین پست رولم رو به یاد نمی یارم

اما فکر کنم اولین رولم ( به غیر از رول های عضویت ) رو توی ارتش وایت تورنادو زدم که لوپین جان زحمت کشید بهم 6.5 داد . من هم که خیلی ذوق کرده بودم دو تا پست توی رادیو محفل زدم که هر دوتاش زیر 5 گرفت . پرسی جان هم لطف کرد و حسابی به پست ما حال داد ( توی پیام امروز کوبوندمون به دیوار )
از شانس ما هم ایام امتحانات بود و فعالیت کم سایت و پست های بوقی ما .

فعلا...
یا علی

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
یادم نیست هنوز وارد ایفای نقش شده بودم یا نه...ولی یادمه اون اولا که اومده بودم تو سایت بارون خون آلود شناسه ارباب لرد ولدمورت کبیر رو داشت و خیلی توی تاپیک گفتگو با مدیران که من بعضا زیاد مشکلاتم رو مطرح میکردم فعال بود و الحق و الانصاف کارش حرف نداشت دو سوته کارتو رله کرده بود!
خلاصه من باهاش خیلی حال میکردم چون هم شناسه قدرتمند لرد رو داشت هم با خلاقیت ارباب و کبیر رو به اول و آخرش اضافه کرده بود و بر ابهت شناسش افزوده بود هم خوب خیلی تو سایت برو داشت و من اصلا فکر میکردم وبمستر اصلی ایشونن نمیدونستم معاون هستن...با این توصیفات من برای قدر دانی رول که نمیشه گفت یه نوشته ای رول مانند زدم و طنز هم بود اونم کجا توی گفتگو با مدیران و از ایشون هم تشکر کردم هر چند به کچلی سر لردم خیلی گیر دادم و جالبیش این بود کسی اون پستو پاک نکرد و من حال کردم...این فکر کنم اولیش بود ولی بعد که وارد ایفای نقش و گریف شدم فکر کنم اولین پستم توی یه تاپیکی بود که اسمشم یادم نمیاد ولی در مورد گروه موسیقی گریفندور بود . جسیکا پاتر هم منو وارد داستان کرد که البته چون من با جو اونجا آشنا نبودم و جو زده هم شده بودم و فکر میکردم همه چیز دوستانس نمیدونستم اونجوری برخورد بشه در نهایت به خاطر اون پست از گریف اومدم بیرون...حالا که فکرشو میکنم میبینم تو سایت فراز و نشیب خیلی داشتم...خودتون تا تهشو بخونید دیگه سالی که نکوست از بهارش پیداست...اونم چه بهارائی یکی توی گفتگو با مدیران جائی که به ذهن کسی هم حتی خطور نکرده توش رول بزنه!...یکی هم که تو گریف و قضایای بعدش...
خوش باشید.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۷ ۱۶:۰۵:۱۸

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
چه تا پیک باحالی !
وقتی من عضو شدم این کارگاه نمایش نامه نویسی و بازی با کلمات نبود! برای همین من زیاد از رول پلینگ سر در نمی اوردم!فقط رفتم توی تاپیک معرفی شخصیت و چند تا پست قبل و بعدش رو خوندم و تازه فهمیدم جریان چیه؟!( من واقعا" تکم!)
اولین پستم رو هم توی تاپیک بالاتر از توهم زدم !که الان شرم دارم لینک بدم!
ولی پستای بعدم رو همه توی خوابگاه زدم و هدویگ عزیز لطف کرد وقت گذاشت پستامو خوند نظرشو در مورد پستام گفت و من و تشویق کرد و کلا" راهنمایی کرد و اینا !

یکی از بهترین پستای اولیه ام رو مثل لیلی توی تاپیک اعضای محفل از جلو نظام زدم!لینکشو لیلی داده دیگه!همون پایین مایین هاست!
در آخر هم شرمنده ام!من این قدر ارزشی و بوقی نبودم!همش زیر سر دوسته نابابه!

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
منم بازی منم بازی (کپی رایت بای سالازار )
اولین پست من در تاپیک کافه دوئل تا پای مرگ زده شد و با سبک فوق ارزشی بود .بعدش هم توبیاس فوق ارزشی تر ( برادر ناتنی مالدبر ) پست منو ادامه داد . الآن هم وقتی می خونمش از ارزشی بودنش خندم میگیره . در عوضش خوش حالم که توی این یه سال خوب پیشرفت کردم و از مالدبر بودن در آمدم .
اینم لینکش :
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=130342#forumpost130342

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ایول کوییرل که باز کرد!

من دقیقا یادم نیست اولین رولم رو کجا زدم! البته اگه رول رو به حساب نمایشنامه بذاریم!

ولی اگه غیر نمایشنامه حساب کنیم...اولین پست رول من تو " انجمن کل کل با بلا" یا یه همچین چیزی بوده! که این تاپیک الان موجود نیست! ولی قضیش این بود که سفید و سیاه با هم کل کل میکردیم! نمیدونم چی شد تاپیکه! ولی پستهای من تو اون تاپیک فکر کنم یه سیصد تایی میشد!

ولی اولین پستی که کلا تو فرومای رول زدم، تو تاپیک "کودتا برای انتخاب وزیر جدید" بود! که من طی یک پست یک خطی اعلام کردم که طرفدار آرتور ویزلی میباشم همی! کاملا هم مشخصه که پستم بعدها پاک شد!!

و اما..!! طبق اولین پستهای من، اولین نمایشنامه ام تو بستنی فروشی فلورین فورتسکیو بود! آخی! یادش بخیر! واسه خودم یه خان داداش درست کرده بودم داشت مرلینو میزد

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.