هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
نام : آماندا لانگ باتوم
گروه : گریفیندور
تحصیلات : به پایان رسیده
شغل : کارآگاه - تو محفل هم فعالیت دارم
چوب دستی : اشک تمساح ! یه لایه از چوب سپیدار
جاروی پرنده : شهاب
توانمندی ها : جنگ با مرگخوارن - دفاع در برابر جادوی سیاه
علاقه مندی ها : جنگ و جنگ
ویژگی های فردی :بیشتراوقات تند خو و پرخاشگر گاهی اوقات مهربان و دل نازک .
ویژگیهای ظاهری : قد تقریبا بلند . صورتی کشیده . موهای قهوه ای تیره
توضیحات : من آلیس لانگ باتوم مادر نویل هستم . تحصیلاتم را در هاگوارتز به پایان رسانیدم . در دوران جوانی به فعالیت در محفل مشغول بودم . تا قبل از جنگی که میان من و بلاتریکس لسترنج اتفاق افتاده بود عضو خوبی برای محفل بودم اما بعد از آن جنگ که همسرم نیز در آن حظور داشت با وجود اینکه به پیروزی رسیدیم اما سلامتی روانیمان را ازدست دادیم . بلا تریکس با طلسم هایش من و همسرم را به سختی شکنجه میداد و در اثر همین شکنجه ها ما از لحاظ ذهنی معلول شدیم . هم اکنون در بیمارستان سنت مانگو بستری هستیم . اگر به عیادتم بیایید خوشحال میشوم و میتوانم با دست و دل بازی یکی از پوست شکلات هایی را که همیشه به نویل هدیه میدهم به شما ها ببخشم ولی فقط یکی ها !!!

تایید شد!
شما شخصیت مادر نویل رو میخواستید و اشتباها نام آلیس (مادربزرگ نویل) رو نوشته بودید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۳
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۳ ۰:۵۸:۴۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶

دکتر فیلی باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۱ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۳ یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۶
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 30
آفلاین
انگار شما واقعا متوجه منظور من نشدید !!!!!!
من نگفتم 3 روز قبل از گابلین پست زدم ، من گفتم که هنوز ( بعد از سه روز ) نوشته ی من بررسی نشده ( در کارگاه نمایشنامه نویسی )
تازه بمده نگفتم به زور شخصیتی را از کسی بگیرید !!!!
اصلا هیچی انگار شما قصد کمک به بنده را ندارید پس لطف کنید به وبمستر های گرامی بفرمایید که شناسه ی بنده رو قفل کنند تا بنده دیگه مزاحمتون نشم....
چون من دست بردار نیستم و حقمو می خوام !!!!
با تشکر از ناظران عزیز به خاطر جوابشون ...

در هیچ جا گفته نشده که مسئول تایید در بازی با کلمات و کارگاه باید دقیقا همون روز پست رو تایید یا رد کنه.این کار بین یک تا یک هفته ممکنه طول بکشه.در ضمن پست شما دو روزه که ارسال شده و من به عنوان مدیر سایت و مسئول تایید فعلی، فرصت رسیدگی در همون روز رو ندارم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۹ ۱۷:۱۷:۰۹

محصولات دکتر فیلی باستر را در کوچه دیاگون با هولوگرام اصلی فقط از مغازه ی برادران ویزلی بخواهید ...!!!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۴ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶

دکتر فیلی باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من دارم حرف حق رو می زنم و حقم رو هم می خوام .....
لطفا کسی جوابگوی من باشه و بگه که چرا پس از سه روز نوشته ی بنده (فقط نوشته ی بنده ) در قسمت نمایشنامه نویسی بررسی ( تایید یا رد ) نشده !!!!!
و همین موضوع هم باعث از دست دادن شخصیت دلخواهم شد ....
پس می بینید که مشکل از بنده نیست ....!!!
ضمنا شما می فرمایید که بنده قوانین رو رعایت نکردم و از این جور چیز ها اگه توجه کنید گابلین هم پست نمایشنامه نویسی اش زود تر از پست بازی با کلماتشه !!! شما فرمودید که ایشون قوانین رو نقض نکردند و شایسته ی گرفتن این شخصیت هستند....
و بنده حقم رو می خوام و ازش نمی گذرم .....
شخصیت دیگه ای غیر از این شخصیت ( که به زور گرفتیدش ) رو هم نمی خوام ....
و همچنین لطفا کمکم کنید ....!!!
و گر نه من از این کار دست نمی کشم !!!!
یا کمکم کنید یا لطف کنید به وبمستر های عزیز بگید که شناسه ی بنده رو قفل کنند و بنده به فعالیتم در این سایت پایان بدم ...!!
متشکرم

تا اونجایی که من دیدم شما در روز 27 خرداد در تاپیک کارگاه پست زدید اما گابلین در روز 26 خرداد یعنی روز قبل از شما نمیدونم اون پستی که میگید سه روز قبل از گابلین زدید و رسیگی نشده کجاست من توی پروفایل شما چیزی ندیدم. در ضمن هیچ وقت شخصیتی که به یک نفر واگذار میشه به زور ازش گرفته نمیشه

ویرایش شده توسط دکتر فیلی باستر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۹ ۱۳:۴۱:۵۲
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۹ ۱۴:۴۵:۴۲

محصولات دکتر فیلی باستر را در کوچه دیاگون با هولوگرام اصلی فقط از مغازه ی برادران ویزلی بخواهید ...!!!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

غزاله

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶
از زیر زمین...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
به شخصیت من تو کتاب اول اشاره شده، فصل کلاه قاضی، موقع گروه بندی قبل از بلیز زابینی!
بازی با کلمات _ پست 357

کارگاه نمایشنامه نویسی _ پست 403
نام: لیزا ترپین (Lisa Turpin)
گروه: ریونکلاو
چوبدستی: بیست سانتی متری، از جنس چوب درخت ماهون و ریسه ی قلب اژدها،انعطاف پذیر
شغل: محصل هاگوارتز!
گرایش: محفلی!!!
یه دختر آروم، سر به زیر و خیلی باهوش. با قد بلند و هیکل لاغر، موی قهوای کوتاه دارم و چهره ام ساده است، اما مطمئنا نمی تونین زیباییشو انگار کنین()...می تونین؟؟؟
مثل بقیه ی بچه های خانواده های جادوگر، یازده سالگی نامه ی هاگوارتز به دستم رسید و موقع گروه بندی هم برای گروه ریونکلاو انتخاب شدم. خب گفتم که باهوشم!!! از سال سوم هم تو تیم کوییدیچ ریونکلاو به عنوان مهاجم انتخاب شدم. اوضاع یه کم سخته اما خب...نیمکت نشینی هم خودش خیلی کلاس داره!
تو مدرسه خیلی خوش می گذشت و منم خیلی خوشم می اومد، تا اینکه بهار امسال یه فاجعه رخ داد. مرگخوارا به هاگوارتز حمله کردن و اسنیپ...اون دامبلدور رو کشت. بنابراین چیزی که خیلی نگرانم میکنه، اینه که سال دیگه هاگوارتز برای تحصیل بازه یا نه...
من از بین همه ی درسا، از وردهای جادویی و دفاع در برابر جادوی سیاه خوشم میاد. نجومم هم بد نیست...به طور کلی از چیزی که خیلی بدم میاد سیاهی و لرد سیاه و اون مرگخوارای چیزشه. وقتی به سن قانونی رسیدم اولین کاری که میکنم اینه که وارد محفل ققنوس بشم. (خیلی خوشم میاد پوز مرگخوارا رو بزنم...)
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه...طبق مواردی که ذکر کرده بودین...فکر می کنم کافی باشه، نه؟

ممنون از معرفی خوبت . تائید شد

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۹ ۰:۰۵:۰۰
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۳ ۱:۰۰:۱۲
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۳ ۱:۰۷:۳۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

دکتر فیلی باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
معرفی شخصیت:

نام: دكتر فيلي باستر

جنس: مذکر

گروه : ریونکلا

ظاهر کلی:
ریشی سفید و انبوه و چشمانی درشت و سبز رنگ ، قد بلند و عصایی در دستش !!!

علاقه مندی ها:
ساخت وسایل آتش بازی همراه با اسراری مخوف و شگرف !!!!
سر کار گذاشتن دیگران با شوخی و سرگرمی هایی نا بجا !!!!

توانمندیها : ساختن و ایجاد وسایل شوخی ساده و پیچیده و همچنین وسایل آتش بازی ، تهیه ی معجون هایی مرموز اما کاربردی ، اختراع طلسم ها و جادو هایی که ابتکاری خلاق می خواهد !!!!!!

توضیحات : دکتر فیلی باستر در لندن چشم به جهان گشود ، او در خانواده ای شاد متولد شد و همیشه از شوخی و خنده لذت می برد !!! و همین امر از وی فردی شوخ طبع ساخت !!!!
در سنین نوجوانی برای تحصیل به هاگوارتز رفت ، در آنجا به عضویت گروه ریونکلا درآمد و از همان سنین به ساخت معجون های پیچیده علاقه ی بسیاری پیدا نمود !!! که همین علاقه باعث ابتکار و خلاقیت شگرف او در این زمینه شد ....
وی پس از فارق التحصیلی از هاگوارتز به گوشه ای گریخت و به ساخت معجون های پیچیده ی جدید و همچنین ساخت طلسم های ابتکاری پرداخت و آنها را با هم تلفیق داد .... و همین کار ها باعث ساخت اولین وسایل شوخی در آن زمان در لندن در دنیای جادو گری شد ....
با ابتکار او در این زمینه صنعت وسایل شوخی رونق گرفت .... و او را در همان سنین جوانی آنقدر معروف ساخت که نامش بر سر زبان ها افتاد ....
و همین امر باعث سو استفاده ی چند جادوگر سیاه از او شد ولی او که در گروه ریونکلا درس می خواند و از هوش و ذکاوت زیادی بر خوردار بود خود را از شر آنها راحت نمود ، اما در این راستا گوش چپش را از دست داد....
وسایل آتش بازی وی در بین تمام وسایل شوخی اش معروف تر است و حتی توانست به این دلیل چوب دستی نقره را دریافت کند....
او حال که پنجاه و هفت سال از عمر خود را پشت سر می گذارد ، هنوز مثل همیشه سرحال و شوخ طبع است و گاهی با اعمال خود تعجب مردم را بر می انگیزد !!!!

این شخصیت گرفته شده.ما شخصیتهای خوبی داریم بهتره یکی از اونها رو انتخاب کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۹ ۱۲:۳۱:۴۴

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

دکتر فیلی باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آقای ناظر محترم من از قبل از اینکه شخصیت مورد نظرم گرفته بشه به شما اطلاع دادم ولی از دو روز پیش که شخصیت گرفته نشده بود تا همین الان نوشته ی بنده در کارگاه نمایشنامه نویسی بررسی ( تایید یا رد ) نشده است و می بینید که ایراد از بنده نیست .... و اگر زود تر تایید یا رد می شد این اتفاق نمی افتاد.....
با اینکه از دو روز پیش تا همین الان هم تایید یا رد نشده .....
و شما امروز شخصیت مورد نظر من رو به کس دیگه دادید ( گابلین )
ایشون دو روز بعد از بنده عضو سایت شدند و شخصیت های مورد نظرشون از نظر شما تایید نشد .....
و سپس بعد از دیدن شناسه ی بنده شخصیتم را گرفتند....
و مشکل از اینه که بعد از دو روز هنوز هم نوشته ی من تایید یا رد نشده و اجازه ندادید دوباره معرفی شخصیت کنم ....
بنده علاقه ی خاصی به بقیه شخصیت ها غیر از شخصیت خودم ( دکتر فیلی باستر ) ندارم .....
ایشون ( گابلین ) به نام دکتر فیلی باستر تغییر نام دادند و برای همین شناسه بنده با شخصیت ایشون یکی است و هر جا پست می دهیم ، تعیین اینکه کدام هستیم تقریبا غیر ممکن است ....
اگر ممکن است از ناظر محترم ایفای نقش در خواست می کنم به کار بنده ( تا دیر تر نشده ) رسیدگی فرمایند....
متشکرم

شما پستتون در کارگاه نمایشنامه نویسی رو قبل از تاپیک بازی با کلمات زدین . از طرفی گابلین پست معرفی شخصیتش رو زودتر از هر دو پست شما در تاپیک کارگاه و معری شخصیت زده و از اونجایی که ایشون مسیر درست رو پیش رفتن و مثل شما به قوانین بی توجهی نکردن حقشون اینه که شخصیت رو داشته باشن . شما هم بهتره یک شخصیت دیگه بردارید

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۹ ۰:۱۳:۰۷

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نام :دبی هملاک
جنس:مونث
تحصیلات :دوره ی عالی جادوگری را پشت سر گذاشتم .
رنگ چشم:قهوه ای
گروه : گریفیندور
مو : قهوه ای تیره و بلند .
ظاهر کلی :قد تقریبا بلند . وزن متعادل . خنده رو
نام مستعار:ندارم
کوییدیچ : علاقه ای به کوئیدیچ ندارم . عضو تیمش هم نیستم !
چوب جادو :30 سانتی متر . اشک و موی خرس و خون شبحیار
دسته جارو :شهاب
علاقه ها:جنگ ، هیجان واضطراب _ میمیرم برای قرمز !
توانمندیها :دفاع در برابر جادوی سیاه همین دیگه !
اطلاعات اضافی : من یک ماگل هستم که چندین سال پیش با گروهی از اشباح آشنا شد . از کار آنها خوشم آمد و پذیرفتم که به آن ها در جنگ با دشمنانشان کمک کنم . در آن دوران من فقط 9 سال داشتم . آنها عنوان شبحیار را به من دادند و من هم از بودن کنار آنها راضی بودم .ولی این رضایت دیری نپایید چون چند ماه بعد از آن قبیله ی اشباح به کلی نابود شد . من برای زندگی به میان مردم عادی رفتم . ولی آنها که از سوابق من اطلاع داشتند من را نپذیرفتند . من که از زندگی در میان مردم دلسرد شده بودم به نقطه ی دور دستی از کشورم رفتم و آنجا به تنهایی زندگی کردم تا اینکه با چند نفر که انگار جادوگر بودند آشنا شدم . آنها من را به جامعه ی بزرگ جادوگران بردند . من با جادوگران آشنا شدم و خواستم یکی از آنها باشم . بنابراین برای تحصیل علم کهن جادوگری به مدرسه ی هاگوارتز رفتم و تحصیلاتم را به پایان رسانیدم .

این شخصیت تو کتاب بود؟ اگه بود لطف کن اسم کتاب، نام فصل و صفحه رو بنویس وگرنه یه شخصیت دیگه انتخاب کن.
موقع انتخاب کردن یه شخصیت خیلی دقت کن که انتخاب نشده باشن چون هم وقت ما گرفته میشه هم خود شما.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۸ ۱۷:۲۴:۵۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۶

دکتر فیلی باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ناظر محترم شما آن قدر نوشته ی من را در قسمت نمایش نویسی بررسی ( تایید یا رد ) نکردید که آقای گابلین شخصیتی که من می خواستم و با شناسه ی نمایشی ام هم یکی بود رو به ایشون دادید با اینکه من از همون اول که توی بازی با کلمات و نمایشنامه نویسی پست دادم برای اینکه کسی شخصیت مورد نظرم رو نگیره در این قسمت هم ( شخصیت خودتون رو معرفی کنید ) زود تر پست دادم تا منتظر تایید در قسمت بازی با کلمات و همچنین نمایشنامه نویسی بمانم....
حالا خدمتتون عرض کنم که من شناسه ام رو خیلی قبل تر از گابلین ساختم ولی ایشون از روی شناسه ی من شخصیت دکتر فیلی باستر رو درخواست دادن و شما هم تایید کردید !!!!
ایشون که الان به دکتر فیلی باستر تغییر کردند با شناسه ی من یکی هستند و هر جا پست می دن با جایی که من پست میدم یکی است و دقیقا شبیه به هم هستند ...( فقط در شکلک متفاوتیم )....
ناظز محتم از شما در خواست می کنم شخصیتی که من درخواست کرده بودم را به من برگردانید .....
با تشکر از شما
دکتر فیلی باستر اصلی !!!

اگه شما قوانین رو درست اجرا میکردید و به جایه اینکه وقتتون سر رد شدن پستها تلف بشه اول از همه تو بازی با کلمات و بعد کارگاه پست میزدید بعد معرفی شخصیت میکردید این اتفاق نمی افتاد. من این اجازه رو ندارم که یه شخصیت رو نگه دارم تا شما تایید شید چون ممکنه طول بکشه.
به لیست شخصیتها برید و با یه شخصیت دیگه دوباره خودتون رو معرفی کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۸ ۱۷:۱۶:۳۶

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۸ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۱۰ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۶
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
نام:دختر تاریکی
گروه:اسلایترین
1 متر 170 سانت
جنس:مونث
معرفی کوتاه شخصیت:دختر خوانده و عامل نفوذی ولدمورت در هاگوارتز. بابا و مامان منو یه مشت مشنگ احمق کشتن .درسته که اونا یه کم آدم کش بودن ولی مشتگ ها حق نداشتن اونا رو بکشن.من اطالاعات دست اول در هاگوارتز به بابا ولدمورت میدم تا بتونه پدر هری رو در بیاره.و دیگر اینکه خودم هم سعی می کنم زندگی در هاگوارتز رو واسه هری جهنم کنم.
توانمندی ها:شرارت بیش از حد. نبوغ فراوان در جاوی سیاه.جاسوس درجه یک
ویزگی ظاهری:مو سیاه پر کلاغی.چشم سبز تیره.لاغر.

شما باید اول در تاپیک بازی با کلمات و بعد در کارگاه نمایشنامه تایید بشید تا بتونید خودتون رو معرفی کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۸ ۱۲:۲۳:۵۲

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نام : جینی
نام خانوادگی : ویزلی
نام پدر : آرتور
علاقه مندی ها : کوئیدیچ .
ظاهر کلی : قدنه خیلی بلند نه خیلی کوتاه ، موهای قرمز ، وزن متعادل .
توضیحات : اینجانب خواهر کوچک تر رون ویزلی هسته بودم و هم اکنون نیز میباشم . در خانه ای که بیشتر شبیه لنگه کفشی وسط چمنزاری است زندگی میکنم . در مدرسه ی هاگوارتز به تحصیل جادوگری میپردازم . برخلاف برادرم رون تاکنون هیچ نوع نامه ی عربده کشی دریاف نکردم و امیدوارم که نکنم !
در سال اول وسیله ای برای تام ریدل (ولدومورت ) شده بودم تا او به اهدافش برسد اما هری به تالار اسرار آمد و مرا که در حال مرگ بودم نجات داد . و من هم که تا قبل از این اتفاق از هری خجالت میکشیدم از آن پس یخم آب شد ! (راستش را بخواهید من شیفته ی او شدم ) .
من تاکنون با افراد زیادی دوست شده ام اما آشنایی با آنها برای من تجربه ی خوبی نبود . رون هم مدام از دوستی من با این افراد ابراز نارضایتی میکرد حتی جلوی خودش را نمیگرفت و فضولی من را به برادران دیگرم میکرد ! من حالا هری را دوستی انتخاب کرده ام . امید است که رون هم دیگر لال بشه و تو کارهای من فضولی نکنه !
خانواده ی من سرمایه ی چندانی ندارد و ما هم اکنون در فقر به سر میبریم . پدرم که کارمند جز وزارتخانه است عاشق مشنگ ها و فنا وریشان شده است و بالاخره روزی مادرم را با این کارهایش دیوانه میکند . من مطمئنم !

این شخصیت گرفته شده. برو به لیست شخصیتها و از بین شخصیتهایی که با رنگ مشکی مشخص شدن یکی رو انتخاب و معرفی کن.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۷ ۱۸:۰۲:۰۱

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.