هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
اینم از تکلیف ما .

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
سلام پرفسور
اینم لینک

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

وریتیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶
از كوچه دياگون.پاتيلدرزدار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
سلام
اينم لينك تكليف
شماره 66

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با تشکر از تدریستون
این هم لینک پست من

پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۳ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۹ سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۶
از بارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 100
آفلاین

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۷ ۱۱:۳۴:۰۷

[color=0033CC]چقدر غمناک است وقتی ققنوس تنها دوست او بر بالای سرش م�

پیام زده شده در: ۱:۳۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
ما هم پستیدیم!
باشد که عبرتی شود برای پست زننده های با پست های غیر هری پاتری!
لینکیش همی!

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
خیلی ممنون استاد !!!
این هم لینک تکلیف من : پست شماره 61

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ایول..تکلیف بسیار جالبی بود..انصافا لذت برم!

لینک پستم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
ده دقيقه از دو بعد از ظهر مي گذشت اما هنوز خبري از استاد جديد درس ماگل شناسي نبود.رون خميازه اي كشيد و درحاليكه به عكس ها و پوسترهاي روي ديوار هاي كلاس نگاه مي كرد با بي حوصلگي گفت:«به نظر مي رسه درس كسل كننده اي باشه»
هري شانه هايش را بالا انداخت و به عكس هايي كه در گوشه كنار اتاق چسبانده شده بودند و قسمت هايي از زندگي و ابزار مورد استفاده ماگل ها را نشان مي دادند نگاه كرد.
در همين موقع در كلاس با صداي شديدي باز شد و ساحره اي جوان در حاليكه چهره اش در پشت انبوه كتاب،پوشه و پرونده هايي كه در دست داشت پنهان شده بود وارد اتاق شد و با ضربه آرام پا در را پشت سر خود بست.
_«ببخشيد بچه ها...انگار يه مقدار دير كردم»
ساحره كتابها و كاغذ ها را روي ميز رها كرد ،دستي به موهايش كشيد و با لحني آرام تر از قبل ادامه داد:«خب نيازي به توضيح نيست...اينجا كلاس ماگل شناسيه و من هم ليلي اوانز استاد اين درس در ترم جاري هاگوارتز هستم...ما اينجا جمع شديم تا با گوشه هايي از زندگي ماگل ها،ابزار و وسايلشون ،عادت ها وآداب معاشرتشون آشنا بشيم؛ماگل ها رو بشناسيم و از همه مهمتر نحوه ي معاشرت و دوستي با اونها رو ياد بگيريم...»
دراكو به آرامي در گوش گويل زمزمه كرد«دوستي!» و بعد صداي خنده فضاي كلاس را در بر گرفت.
پرفسور اوانز بي توجه به خنده ي تمسخر آميز بچه ها ادامه داد:«در اين كلاس شما با شيوه ي متفاوتي از تدريس آشنا مي شيد و اميدوارم خيلي زود خودتونو با اين شيوه وفق بديد...من بيشتر از هر چيز از شما انتظار دارم آموزش هاي كلاس رو به صورت عملي و كاربردي درك كنيد و بتونيد در مواقع لزوم از اونها استفاده كنيد...به همين دليل سعي دارم به جاي تأكيد صرف روي تئوري و حفظيات شما رو با زندگي واقعي ماگل ها از نزديك آشنا كنم...»
صداي همهمه ي بچه ها فضاي كلاس را پر كرد.پرفسور در حاليكه آرام روي ميز مي كوبيد گفت:«سؤالي هست؟»
نويل با دست پاچگي دستش را بالابرد و بريده بريده پرسيد:«پرفسور ممكنه منظورتونو واضح تر توضيح بديد»
پرفسور اوانز با لبخند جواب داد:«منظورم كاملاً واضحه...شما توي اين كلاس از طريق اردوهاي آموزشي ،بازديد ها ي مستمر و يادگيري روش مطالعه ي درون فهمي از نزديك با زندگي ماگل ها آشنا مي شيد....خب اگه سؤال ديگه اي نداريد شروع مي كنيم!...براي حركت اماده ايد؟»
دانش آموزان با حيرت به هم خيره شدند.پروتي با ترديد دستش را بالا برد وپرسيد:«اممم...ببخشيد پرفسور...منظورتون اينه كه الآن قراره به محل زندگي ماگل ها بريم؟!»
پرفسور اوانز دستي به چانه اش كشيد و در حاليكه مي خنديد گفت:«خب دوشيزه پاتيل فكر مي كنم انجام همچين بازديدي براي جلسه ي اول كمي زود باشه!...شما قبل از هرچيز بايد ياد بگيريد ماگل ها رو دوست داشته باشيد و آسيب پذيري اونها نسبت به دنياي جادوگري رو درك كنيد...دوستان من در وزارتخونه به من اطلاع دادند امروز بعد از ظهر قراره توي دادگاه شماره ي 10 متهمين پرونده ي حمله به ماگل ها مورد محاكمه قرار بگيرن...خب كمي غير متعارفه ولي من از پرفسور دامبلدور درخواست كردم مقدمات حضور ما در دادگاه رو آماده كنن...از شما انتظار دارم در طول جلسه،با سكوت كامل از جايگاه حضار جريان محاكمه رو دنبال كنيد و هفته ي آينده يه گزارش كامل از مشاهداتتون و همچنين برداشت شخصي خودتون در مورد پرونده رو به من ارائه بديد...خب سؤالي نيست؟»
بهت و حيرت فضاي كلاس را در بر گرفته بود و دانش آموزان در سكوت به يكديگر نگاه مي كردند.
پرفسور اوانز نگاهي به ساعتش انداخت و گفت:«خب وقت زيادي باقي نمونده...براي رفتن به دادگاه از شومينه ي كلاس استفاده مي كنيم...همه پشت سر من لطفاً....»

خب!همونطور كه متوجه شديد براي انجام تكاليف اين كلاس بايد به تاپيك دادگاه شماره10 مراجعه كنيد.
_با توجه به نوع تاپيك و سوژه هاي اون، پست ها ي تكي مد نظر كلاس هستن.
_شما بايد جريان يك محاكمه، با توضيح جرمي كه عليه ماگل ها صورت گرفته رو شرح بديد.طنز و جدي بودن پست چندان تفاوتي نداره فقط با توجه به موضوع كلاس بهتره ماجرا رو به نفع ماگل ها بنويسيد!
_هري پاتري بودن داستان رو فراموش نكنيد!ضمناً لازم نيست همه ي ماجرا رو به طور كامل شرح بديد،پست شما مي تونه بريده يا فريمي از يك داستان باشه.
_اهميت شروع و پايان مناسب رو در پست هاتون فراموش نكنيد.
_سعي كنيد به جاي ناشيانه وارد كردن خودتون به فضاي داستان ، ماجرا رو از ديد يك راوي يا سوم شخص شرح بديد.
_ساير نكات در بقيه ي كلاسها و همچنين تاپيك هاي توضيحي هاگوارتز مطرح شدند.
_اگه سؤالي داشتيد اينجا مطرح نكنيد.هميشه راههاي ارتباطي مناسب تري مثل پيام شخصي، مسنجر،چترباكس!،ايميل،تلفن،جغد،فكس و ...وجود دارن!!

موفق باشيد

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.