هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چه کسانی به شما کمک کرده اند؟
پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
چه جای جالبی.خیلی خوبه.
خب خیلی ها به من کمک کردن که الان اسمشون یادم نیست یا این وسط از قلم میفتن که معذرت میخوام.یکی از اونایی که بهم کمک کرد آنیتا دامبلدور بود که توی تالار ریون(یادش بخیر )پستای من رو نقد میکرد و من واقعا از نقداش خیلی استفاده میکردم و اگر به جایی رسیدم(که نرسیده ام!)واقعا مدیون آنیتا هستم.
یکی دیگه از اونایی که کمکم کرد و ازش ممنونم باتیلدا بود که اونم پستام رو نقد میکرد و به من خیلی از نکات ریز رول نویسی رو یاد داد.
دیگه الکسا بردلی بود که کمکم کرد و اسکی که یادم نیست سر چی ولی یادمه یه کمکایی بهم کرد و سارا اوانز که هنوز هم داره بهم کمک میکنه.و هدی که یه نکته ای رو بهم تذکر داد(البته با خشونت!!)و خیلی های دیگه که توی این سایت بهم کمک کردن.
در آخر باز هم یه تشکر حسابی و مشتی از آنیتا دارم که واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی کمکم کرد و من خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی مدیونشم.مرسی آنیتا جونم.
از اونایی هم که اسمشون از قلم افتاده عذر میخوام.
تا بعد.

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۶

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
خب من اگه بخوام از همه كساني كه كمكم كردند تشكر كنم كه يه طومار ميشه چون به عبارتي همه توي سايت به من كمك كردند.بنابرين اصلي ترينا رو مينويسم.

مرلين كبير

وقتي از ايفاي نقش قدر يه نخود اطلاع داشتم ايشون با راهنماييهاشون كم كم منو با نحوه رول نويسي اشنا كردن.

به عبارتي بيشترين كمك رو به من توي جادوگران كردند.زماني كه توي تيم اجاس بودم واقعا براي من و بقيه بچه ها زحمت كشيدند و كاري كردند كه توي رول جا بيفتيم.

مرلين جون متشكرم تصویر کوچک شده

اناكين مونتاگ و بادراد ريشو

حدود سه ماهي كه ناظر هافل بدوند به تمام خواسته هاي من بها دادند و در حقيقت يه سكوي پرش براي من به حساب مياند.

و در حقيقت اگه اونا نبودند من هرگز نميتونستم موفقيتي كسب كنم.

ريشوي عزيز و اناكين متشكرم

هوريس اسلاگهورن.نيك بي سر.هدويگ.ايگور

همه اينا به نحوي به من كمك كردند ارشام و نيك كه به عبارتي برادراي خودمند و بقيه هم منو در موارد زيادي مورد حمايت قرار دادند.

گروه كوچيكي كه با ارشام و بقيه رفقا تشكيل داده بوديم باعث شد كه من توي سايت جا بيفتم.

رفقا متشكرم

پروفسور كوييرل

ايشون در موارد زيادي به من كمك كردند و به تمام سوالاتي كه ازشون داشتم به صبر و حوصله پاسخ دادند.

پروفسور متشكرم

در اخرهم بايد بگم من خوندن خيلي ها در اين سايت لذت بردم از جمله اسكاور.كالين كريوي و....

يه تشكر هم از بقيه دوستانم بكنم از جمله لودو و مانداگاس و بقيه

و يه تشكر ويژه هم از همه ي بچه هاي هافل

ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۱۳:۰۳:۰۸

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

نیمفادورا  تانکس old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۱ سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از کهکشان آبراداتاس _ بازوی قنطورس _ سیاره ی تیلاندا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
لودوی عزیز:برای این که منو به هافل جذاب و گرمشون دعوت کرد و همین شروعی بود برای رول نویسی(اونم فقط تو تالار)
دانگ:نقش به سزایی در نوشتنم داشت.
خودم:که کلی خلاصه باحالم !!!!
خودم:که علاقم یه حامی بسیار ارزشمند بود و هست و خواهد بود.
و با تشکر از پدر و مادرم که مرا در این زمینه یاری نموده ! و خلاصه امکانات لازم رو در اختیارمون قرار گذاشتند...

ميتونم احساس كنم كه خودم هستم...همين براي من كافيه...

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
هوووومک
پ.کوییرل: توی مسائل مربوط به نظارت کمکم کرد.
ایگور: اولا به دیکته گیر میداد. دیکتمو قوی کرد.
پ.اسپراوات (الان دامبل شده) : رولمو قوی کرد.
الینا : توی کنفرانس 2 گریف کمک زیادی کرد.

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۷ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۶ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
چه جای خوبی!
خیلی ها به من کمک کردن و خیلی ها به من بها دادن که ممکنه اینجا اسماشون یادم نباشه ولی سعی میکنم همشون رو بگم:
ویولت بودلر:ویولت از اولین کسایی بود که(به گفته خودش و دو سه نفر دیگه)پست های من رو تعقیب میکرد و اولین پستم رو هم خونده بود.پستام رو نقد کرد و بهم گفت اصطلاحات سایت یعنی چی و اسمایی رو که تغییر کرده بودن و نمیشناختم رو بهم گفت و خلاصه خیلی کمکم کرد و هنوزم کمکم میکنه.تیکه های قشنگ جدی نویسی رو بهم یاد داد و توی دیالوگ نویشی واقعا کمکم کرد.
یکی دیگه از اونایی که بهم کمک کرد لرد ولدمورت بود که بهم پیشنهاد داد در خواست مرگخوار شدن بدم.و همین باعث شد من یه کم از تالارمون بیام بیرون و فعالیتم بیشتر و بهتر بشه.
همینطور تئودور نات که برای عضویت تو گروه مرگخواران راهنماییم کرد که ازش خیلی ممنونم.
یکی دیگه هم بود...آها!علاوه بر اون من از نوشته های و مقاله های آنتونین دالاهوف هم خیلی چیزا یاد گرفتم و خودم هم مقاله نویسی رو شروع کردم.از اونم ممنونم.
ایگور هم بود که پیشنهادهای خوبی برام داشت و همینطور رابستن عزیز که پستم رو نقد کرد و باعث شد متوجه خیلی از ایرادایی که دارم بشم و پیشرفتم رو(اگه داشته باشم)تا حد زیادی مدیون رابستن هستم.
خیلی ها بهم کمک کردن از جمله هدویگ که چند تا نصیحت درست و حسابی بهم کرد و سامانتا که من رو تحویل گرفت و خیلی های دیگه که در کمال شرمساری اسمشون یادم نیست ولی میدونم خیلی از بچه های اسلی و مرگخوارا کمکم کردن.
این وسط هدی و ویولت استثنائن!
واقعا از همتون بابت کمکاتون ممنونم.
فعلا بای!

[url=http://i18.tinypic.com/62gd2fc.gif]عضو تیم پ

پیام زده شده در: ۸:۴۲ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
به به! عجب تاپیک خوبی!!!

اسکاور(= بابا دامبل قبلی= پدرخوانده ی فعلی):
اولین کسی که توی جادوگران بهم بها داد. پستما نقد میکرد! خیلی ازم تعریف میکرد!!! و من همینجور بیشتر مشتاق بودم تا توی جادوگران پست بزنم! کسی بود که پستهای جدی من رو قشنگ نقد میکرد و من هنوز که هنوزه از اونا استفاده میکنم و به بقیه هم یاد میدم. اسکی کسی بود که منو به طنز پست زدن تشویق کرد! واقعا ازش ممنونم!

سرژ تانکیان:
کسی بود که بهم گفت:" تو غلط میکنی دومرتبه پست خوب بزنی و این رنکمو ازم بگیری!" که این تعریفش باعث شد خیلی روحیه بگیرم، خیلی. و البته در چند جای مختلف، نکاتی رو بهم گفت که هنوز که هنوزه رعایتشون میکنم! خیلی ازش ممنونم!

نارسیسا بلک:
سیسی! کسی که من عاشق ساتور نقداشم و همیشه موقع نوشتن نکاتی از نقداش جلوی چشممه و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم! خیلی نقداش عالی بودن و متشکرم ازش!

کارگاه ققنوس(= ققی= کفی= پدر فعلی!!!) :
ققی کسی بود که در اولین پستم در حذب، بهم کلی انرژی مثبت داد و ازم تعریف کرد و در اولین روزم در ورود به ریون، با یه تعریف کوچولو، خیلی خوشحالم کرد و روحیه گرفتم! ممنونم!
-------------
این 4 نفر شامل بقیه تشکرات بعدی هم میشن!!
-------------

کسایی بودن که با تعریف کردناشون و اعتماد به من، خیلی منو ترغیب کردن به پست زدن و من رو واقعا علاقمند به سایت کردند:
فنگ- برودریک بود- آرامینتا ملی فورا( پیتر پتی گرو)- چو چانگ- سریوس بلک قبلی- بیگانه- فلور دلاکور و سایر کسانی که من الان حضور ذهن ندارم.
ازشون متشکرم!

و اما کسانی هستند که من از نوشته هاشون، چیز یاد گرفتم، و هنوز هم چیز یاد میگیرم و از سبکاشون استفاده میکنم:
مک بون پشمالو- آوریل- برودریک بود- چو چانگ- ادی ماکای- حاج دارک لرد- بووبو
و پستهای قدیمی: هری پاتر- کریچر- بارون خون الود( ویکتور قبلی)- بیگانه- دراکو مالفوی- لوسیوس قبلی( رزن مالفوی) - مک گونگال قبلی- دکتر حسن مصطفی قبلی

از همشون متشکرم.

یه تشکر هم از بیل ویزلی که در مقالات خیلی بهم کمک کرد و مباحث جالبی با هم داشتیم.

از مونالیزا، کوییریل و بی باک!!! هم ممنونم!!
در کل، من میتونم بگم جدی نویسم از محفل( با نظارت آلبی دامبلی قبلی) و طنز نویسیم از حذب() استارت خورد! و تالار ریون جایی بود که من پیشرفت واقعیمو در اون شروع کردم.

از همه ی کسانی که نام بردم و نام نبردم، ممنونم.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۵:۲۶ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
یا لطیف

با اینکه هنوز 2 ماه از عضویتم نمیگذره ، اما فکر کنم از نظرات افراد زیادی استفاده کردم . امیدوارم با استفاده از راهنمائی هاشون سطح نوشته هامو بالا ببرم .
در ضمن اگه اسم کسی از قلم افتاد به بزرگواری خودش ببخشه !

اش ویندر ( هوریس اسلاگهورن) :
اش قدیم و هوریس جدید ، در اوایل ورود من به سایت ، راهنمائی های زیادی به من کرد . در مورد ایفای نقش ، تالار ها و ... . شاید اگه کمک های ایشون نبود من دیرتر با محیط سایت آشنا می شدم .

هدویگ :
هدویگ عزیز رو بیشتر تازه وارد ها می شناسن . واقعا کمک بزرگی به من کرد . راهنمائی هایی که واقعا به دردم خورد و هنوز ازشون استفاده می کنم . هربار هم از ش خواستم که نوشته هام رو نقد کنه ، این کار رو انجام داده . هدویگ واقعا راهنمای بزرگی برای من بود .

کالین:
کالین هم در بسیاری موراد به من کمک کرد . من یه زمان توی وزارت خونه فعالیت زیادی داشتم ، که به دلیل راهنمائی های کالین عزیز بود .

کورن اسمیت :
اسمیت عزیز منو با رول نویسی قدیمی و خیلی چیز های سایت آشنا کرد و به سوال هایی که ازش می پرسیدم کامل پاسخ داد .

پیوز:
هیچ موقع راهنمایی های پیوز رو فراموش نمی کنم . با توجه به اینکه خودش هم تازه وارد بود ، اما نکته های مهمی رو به من گفت . هنوز هم از کمک هاش استفاده می کنم.

البته باید از : هری پاتر ،کوئیرل ، آلبوس دامبلدور، پرفسور بینز ، ریموس لوپین ، ادوارد بونز ، ایگور ، چو چانگ ، فرد ویزلی و خیلی های دیگه که در موارد مختلف به من راهنمایی کردن تشکر کنم .

در ضمن همین جا از کسایی که اوایل ورودم به من محل نذاشتن تشکر می کنم ( ) . شاید اگه نقد های بی رحمانه ی اونا نبود ، من به فکر پیشرفت در رول نویسی نمی افتادم ( فقط به فکرش افتادم اما فکر نکنم بهش عمل کرده باشم )

با تشکر

فعلا
یا علی

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
سرژ تانکیان
هیچ سوالی ازش نپرسیدم ولی با خوندن نوشته هاش خیلی چیزا یاد گرفتم .

آناکین مونتاگ
پوپیتر یک تیم اختصاصی واسه مرگخواران بوده وهست ، قبلا آنی مونی کاپیتانش بود ومنو با این که مرگخوار نبودم آورد اون جا ، شاید به نظر بی اهمیت باشه عضویت در یک تیم ولی همون خیلی به من کمک کرد ، بعدشم که در زمانی که لرد شد مرگخوار شدم ، یکی از پستامو نقد کرد و یه اشکال اساسی ازش گرفت که همون نکته ی کوچیک خیلی منو متحول کرد ( فلفل نبین چه ریزه بشسکون ببین چه تیزه )

ایگور کارکاروف
اولین پستمو توی تالار اسلی ایگور نقد کرد و خب چون اولین پستم بود و آشنایی با رول نداشتم باعث شد متحول بشم ( از مالدبر گرایی به ارزشی گرایی دراومدم)

بادراد ریشو
اولین پست جدی ای که تو سایت زدم رو نقد کرد ، هر چند جدی نویس نیستم و نخواهم شد باز باید ازش تشکر کنم .

در ضمن از بلیز زابینی و بلاتریکس لسترنج ناظرین تالار اسلایترین هم بسیار متشکرم.

پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
لودو بگمن ! که واقعا باید ازش ممنون باشم ! اون من رو به هافلپاف راهنمایی کرد و گرچه شاید به زودی از هافل برم ولی از انتخابم پشیمون نیستم و دلایل خودم رو برای رفتن دارم ! اون من رو همراهی کرد و کمکم کرد که خودم رو توی سایت بالا بکشم ! ناظر برتر هافلپاف

اسکاور هم نیاز به تشکر داره به خاطر بعضی کمک هایی که به من کرد !

اریکا زادینگ که تا همین چند هفته پیش ناظر هافل بود و نقد های واقعا عالی و بی پرده اش باعث پیشرفت رول من شد ! ناظر خوبی بود و به ما هم خیلی کمک می کرد !

بورگین که ب نه فقط به عنوان یک هم گروه ، بلکه به عنوان یک دوست قبولش دارم و خیلی کمکم کرد و خیلی سوالاتم رو ازش پرسیدم ! واقعا از اون باید ممنون باشم که با حرف هایی که بهم زد باعث شد کلی تو سایت خودم رو بالا بکشم !

ماندانگاس فلچر که در چند هفته اخیر ناظر شده ولی در همین چند هفته کلی به من کمک کرده ! اون هم درست مثل اریکا نقد های بی پرده و رکی می کرد که خیلی به طنز نویسی من کمک کرد !

آلبوس دامبلدور که بعضی راهنمایی هاش واقعا کمکم کرد !

و یه تشکر ویژه از مونالیزا که خیلی از سوالات من رو جواب داد و مثل بقیه مدیران هم با تازه وارد ها برخورد نمی کرد ! اگر بخوام از مدیران دو مدیر لایق انتخاب کنم مونالیزا و راجر دیویس رو انتخاب می کنم !

البته از کسانی که نام بردم بعضی ها ممکنه بگن ما که کمکش نکردیم ! بله کمک کسانی مثل اسکاور و دامبلدور خیلی کوچک بود ولی چون من خیلی کمک نگرفتم توی این سایت و خودم سعی کردم پیشرفت کنم اسم اونها رو هم بردم ! در آخر یک تشکر هم از اما دابز و ادوارد بونز بکنم !

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۱ ۱۴:۴۷:۲۴

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
1. خوب اولین نفری که به من کمک کرد دوست و برادر گلم کالین بود. چون از قدیم الایام هوامو تو سایت و بخصوص تو نت داشت. مخصوصا زمانی که همه با من لج کرده بودن تو سایت. خیلی I LOVE YOU HONY.
2. از دومبلدور قبلی یا اسکاور هم ممنونم . چون ایشون بودن که منو تو ایفای نقش راه دادن.
3. از پنسی پارکینسون هم ممنونم. چون اگه اون نبود من از سایت رفته بودم.
خوب کسای دیگه یی هم ناخواسته بهم کمک کردن مثل:
lorde tariki
viktor kram
kreacher
malfoy
hedwig
و خیلیای دیگه که نمیشناسمشون.

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.