هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ايندفعه فقط پيشنهاد دارم تا جيبام..دفعه ديگه كه رفتم شهر براتون انتقاد و سوال هم ميارم !

من ميگم،براي تيم هاي برنده يك امتياز جدا قائل بشيد..اينجوري كه الان هست فايده تيم برنده چيه؟اصلا تيما به برد دقت نميكنند و فقط به امتياز دقت ميكنند و سوژه ها رو هدر ميدهند!براي مثال بازي با تيم ملي انگليس،با بازي با ترنسيلوانيا براشون فرق نميكنه و هيجان از بين ميره!

موفق باشيد!

خوب وقتی سیستم برد و باخته به نظر من دادن اسنیچ ضروری نیست مگر اینکه یه سیتم جدا برای اسنیچ در نظر بگیریم که خودم برای لیگ بعدی یه نظر دارم که به موقع میدم

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۶ ۱۶:۳۹:۳۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
چند پیشنهاد و نظر:

1-اولین اینکه گفتید در نیم فصل دوباره میشود نقل و انتقالات را راه انداخت و بازیکن خرید!
به نظر من دوباره نباید چنین کاری کرد..ببینید،ممکن است مثلا یک شخصیتی که در یک تیم است به راحتی به تیم دیگر برود و تمام نقشه های تیم را بهم بریزد.از طرف دیگر قدرت تیم ها بالا و پایین میشود و در واقع نوع سوژه ای که تیم های رقیب برای آن تیمها در نظر گرفته است بسیار بهم میریزد..مثلا تیم آجاس از الان سبک بازی با هر تیمی در گروه را مشخص کرده و برای مثال اگر ترنسیلوانیا بازیکنان خوبش را بفروشد و جایش را مالدبر و فرگوس بگیرند نقشه های تیم ما بهم میریزه و سوژه ها بهم میخوره!

2-این مورد یک پیشنهاد است..من پیشنهادم این است که اگر یک تیم در دو بازی شرکت نکرد،به طور کلی تیمش از جدول حذف شود ولی بازی ها انجام شود..برای مثل تیم آجاس دو تا بازی انجام نداده است و بازی با آرمادیلو و ترنسیلوانیا و پوپیتر با این تیم مانده است..خب میشود که تیمی که شرکت نکرده را حذف کنیم و تیم پوپیتر یا آن دو تیم دیگر بدانند تیمی که قرار هست با آنها بازی کنند پستی نمیزند و سوژه رو بیخودی هدر ندهند!

در همین مورد پیشنهاد دیگری دارم!من میگویم که هر بار که تیمی در بازی،پستی نزد یک امتیاز مساوی به بقیه تیم ها داده شود و از امتیاز خودش این کسر شود!به این صورت تیمی که پست نزده با اختلاف امتیازی که پیدا میکنه متوجه میشه که باید فعالیت کنه و اگر نمیتونه دیگر تیم ندهد .

حتی میشود کاپیتان در مرحله اول و بازیکنان دیگر را در مراحل بعدی از لیگ کوییدیچ حذف کند به صورتی که اصلا دیگر به سختی بتوانند بازی کنند!

3-این یکی سوال است..چه زمانی و به چه صورتی میتوان ورزشگاه خرید؟بعد از این سری مسابقات و یا در بین همین مسابقات!البته بینز در میتینگ یک توضیحی داده بود در مورد خرید ورزشگاه توسط اسپانسر!ولی الان پولی که باشگاه دارد متعلق به اسپانسر است؟

4-چه خوب که از انواع چیزا نوشتم!پیشنهاد،انتقاد و سوال!ایول ایول ایول!

1-در مورد اول باید بگم که در این باره از تک تک کاپیتانان تیم ها نظرسنجی خواهد شد و سپس تصمیم گیری خواهد شد.

2-این قانون البته نه به این شدت ، ولی تقریبا در همین حد گذاشته شده است . لطفا به تاپیک قوانین کوییدیچ مراجعه کنید.در مورد اینکه امتیاز مساوی به بقیه تیم ها داده شود ، این مورد تایید نمی شود چون اون تیم پست نزده بعد به بقیه پول بدیم

3-در پایان این مسابقات امکان خرید ورزشگاه هست.

4-بازم از این ورا بیا انتقاد ، پیشنهاد و سوال بده.
با احترام.

ممنون از لطفت..فقط نگفتی که این پولهایی که الان جلوی تیم ها نوشته شده متعلق به اسپانسر است؟یا متعلق به خود تیم است؟اگر متعلق به تیم است،یعنی اسپانسر پولی در اختیار ندارد هیچوقت و کلا کاربرد اسپانسر چیه؟

خوب در مورد اسپانسر باید بگم در آخر لیگبا توجه به کسب نتیجه ی تیم به اسپانسر پولی تعلق میگیره که بعدا میتونه از اون برای خرید ورزشگاه استفاده کنه در اصل فقط اسپانسر ها میتونن ورزشگاه بخرن و اسپانسر در اصل گرداننده ی تیم ها میتونه باشه که کم کم اختیاراتش بیشتر میشه در لیگ های بعدی مشاهده میکنین

با تشکر از توضیحات کاملتون،هم دامبلدور و هم بینز عزیز و به پاس این زحمات به شما یک عدد چکش گرانبها داده میشود..() ..امیدوارم ازش کمال استفاده را ببرید!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۰:۴۲:۲۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۰:۴۶:۰۱
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۰:۵۲:۱۵
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۰:۵۳:۵۱
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱:۱۷:۵۸
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱:۳۹:۰۰

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
خب، گویا ما باید بازیکن مجازیامون ثابت باشه!
پس معرفی می کنم تیمو یه بار دیگه! البته برای شونصدمین بار!

دروازه: وزیر(مجازی)

دفاع: مگورین، سینیسترا

حمله: لارتن، لیلی اوانز، نظر قلی(مجازی)

جستجوگر: چهارشنبه(مجازی)

همین دیگه! مجازیا افغانی می باشند!

ثبت شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۳ ۲۱:۵۰:۱۱

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
آقا من نیست نمیتونم به غیر از انجمن کوییدیچ جای دیگه بپستم واسه همین تعداد پستام تو این انجمن رفته بالا و کلا از این دفتر نظارت هم خوشم میاد!

الان من چندتا نکته-سوال داشتم!:

1-آقا این تیم حذم که شرکت نمیکنه تو مسابقات و به صورت بوقیانه ای استعفاء داد الان امتیازهای بازی با اونا چی میشه؟

2-آقا بازیکن خریدن تو وسط لیگ چجوریاست اگر میشه دقیق بگین من قاطی کردم! آلزایمر دارم!....به شخصه به عنوان کاپیتان تیم پاورداس یکی دوتا بازیکن رو در نظر داشتم که همین تیم حذم با بوقی گری! از ما قاپیدن این بازیکنارو!...تازه آنیتم نزدیک بود ببرن!...نگذاشتیم آقا!
در هر صورت چون من با شیش نفر خیلی بیشتر موافقم میخوام یه بازیکن دیگه بخرم من پیرمردِ آلزایمردار رو راهنمایی کنین!

3-آقا مرسی که برای تیم هایی که شرکت نمیکنن جریمه در نظر میگیرین ممنون...ایول ایول قوانین داوری رو ایول!

4-لطفا از طرف من به تیم حذم صد گالیون بدین چون به نظر من خیلی جوانمردانه تر شد که گفتن دیگه شرکت نمیکنن ما هم سوژه های خفنمون رو که برای بازی با اونا نگه داشته بودیم رو برای بازی های دیگمون در نظر میگیریم...ایول

5-آقا از الان برین تو نخ جوایز مسابقات و اینا...باید از این دفعه جوایز رو خفن کنین که لیگ حرفه ای تر بشه بزنیم رو دست لیگ های سایت های خارجی و اینا!...من برای تیممون یک معلم انگلیسی آوردم تا به عنوان قهرمان لیگ کوییدیچ سایت جادوگران بریم با قهرمان کوییدیچ کل جهان یه مسابقه بزنیم تو رگ!...شما هم به عنوان داورهای بین المللی برین شرکت کنین ماهیانه شونصد دلار کسب درآمد کنین!(چه تخیلی شد!...من خیلی تخیلم خفنه ایول!)

چیز دیگه ای یادم اومد عرض میکنم...ممنون

خب اسکاور جان ما هم خوشحال می شویم به سوالات شما پاسخ دهیم، البته اگر بتوانیم
1-تیم حذم که متاسفانه استعفا دادن ، از گروه شما یک تیم حذف می شود و مسابقات با اون تیم در واقع استراحت در نظر گرفته می شود و گروه شما اکنون پنج تیمه هستند.
2-بعد از باز شدن دوباره سایت ، نیم فصل آغاز می شود و به مدت سه یا چهار روز ، فصل نقل و انتقالات نیم فصل آغاز می شود و شما می توانید بازیکن مورد نظر خود را خریداری کنید.
3-این از پیشنهاد خوب شما بود ، ما باید از شما تشکر کنیم.
موفق باشین.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲۰:۳۲:۴۴

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۰:۲۶ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین پرتلاش لیگ کوییدیچ و اینا!

والا ما راستش دیدیم که تیمهای این لیگ اصن در سطحی نیستن که بخوان با ما بازی کنن و کلا واسه حذب کلی سرشکستگی داره که بخواد با اینا بازی کنه! واسه همینم ما انصراف میدیم که یه وقتی کلاس تیممون پایین نیاد!

با تشکرات ویژه

باید بگم بعیده این حرف از طرف افرادی از حذب تیمای خیلی خوبی تو این دوره شرکت دارن که بازیکنانشون شاید از خیلی از بازیکنان این تیم حذم قوی تر باشن البته باید زودتر قبل از مسابقات اعلام میکردین که تیم جریمه میشه ولی به دلیل اینکه اطلاع دادین بازکنان جریمه نمیشن
با تشکرات ویژه

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۰:۵۲:۳۵
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲:۱۷:۱۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۱۳:۳۹:۱۶

[size=small]جادوگران برای همÙ

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۰:۰۹ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام و خسته نباشید

من یک پیشنهاد منطقی دارم!
در حال حاضر ما با تیم "عقاب های سیاه" بازی داریم و این تیم تا الان پست نزده و من فکر میکنم که فردا هم پست نزنن و به واقع در مقابل ما یعنی بازی نکردن دیگه!

خب به نظر من باید تیم هایی که بازی نمیکنن و اصلا پست نمیزنن جریمه بشن!...حداقل میومدن از قبل اعلام میکردن که نمیخوان بازی کنن تا ما هم سوژه هامونو الکی هدر ندیم و بزاریم برای بازی های بعدی!

بازی های کوییدیچ رو سوژه ها میچرخه و اگر سوژه ها خوب باشه یه تیم میتونه ببره...به نظر من نباید یه طوری باشه که به راحتی سوژه های تیم ما یا تیم های دیگه از بین بره....

یا باید به ما یه غرامتی پرداخت بشه یا کلا بازی کاملا امتیازش به ما داده بشه چون یه جورایی ترک زمین محسوب میشه!

در کل به نظر من خیلی منطقیه که برای این یه قانونی از همین الان بزارین!

اگر یه تیمی شرکت نکرده باشه و از قبل هم اعلام نکرده باشه خب یعنی ترک زمین دیگه...اصلا به نظر من باید تیم مقابل رو از رقابت ها یه جوری حذف کرد...از اولش که اینطوری باشه بعدشم معلومه!

من به صورت عصبانی اینارو نگفتم یه موقع این شکلی نخونین!

ممنون!

-کاپیتان تیم پاورداس-

باید عرض کنم هر تیمی که در بازی شرکت نکنه جریمه میشه از لحاظ مالی و اگر هم کلا شرکت نکنه در مسابقات بازیکنان اون تیم هم جریمه میشن و اگر تکرار بشه چند بار ارزش بازیکنان تنزل پیدا میکنه و ممکنه برا عضو شدن دوباره در کوئیدیچ در موردشون سخت گیری بشه در مورد سوژه باید بگم خوب رول های شما خونده میشه و همه استفاده میکنند و ارزش تیم شما بیشتر مشخص میشه

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۰:۵۵:۳۴
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۱:۲۹:۱۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲:۰۰:۲۹
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲:۰۸:۳۸

پیام زده شده در: ۰:۲۸ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سلام عليكم؛

با توجه به اين كه پيوز شناسش رو عوض كرده و از تيم ما (آرماديلو) جدا شده خواستم درخواست بدم كه بجاي ايشون بازيكن مجازي ميخوام قرار بدم در تركيب...

از اونجايي كه ديديم هر چيزي رو به عنوان بازيكن مجازي گذاشتند ما هم تصميم گرفتيم كه يك چيزي كه چندان هم غريبه نيست رو بزاريم بازيكن مجازي! اون بازيكن هم كسي نيست جز گوركن ساكت و مظلوم خودمون!!!

نام بازيكن جانشين پيوز: عليرضا

لطفآ در ليست تيم نيز اصلاح شود!

لطفآ تو ليست اين رو بنويسيد:

مهاجمین: دنیس؛ اریکا زادینگ ؛ عليرضا (مجازي - گوركن لودو!)

-----------------------------------
راستي من نفهميدم از هر تيم سه تيم مياد بالا ديگه؟؟؟

چون ديدم در ويرايشي (دقيق يادم نيست كجا) كه نوشته شده بود براي دور بعد تيم اول اين گروه با دوم اون گروه.... با خودم گفتم تيم سوم چي پس؟؟؟؟

ممنون از تلاش شبانه روزي!

تایید شد.در مورد گروهها ، با توجه به صحبت انجام شده با بینز عزیز ، قرار بر این شد که از هر گروه دو تیم بالا بیایند.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۰ ۰:۳۹:۴۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۰ ۰:۴۲:۵۸

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
خب! سلام وخسته نباشین و از اینجور حرفا!
بعد هم اینکه به جون خودم اسم تیم ما چیورون هست، نه چورون!
درستش کنین باب! همه جا نوشتین چورون!
قربان شما!
با تشکر!

تصحیح می شود.خب عزیز من می خواستین اسم آسون تری انتخاب کنین

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۴ ۲۰:۱۲:۴۱

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در مورد این طرح تایید اعضای تیم ها و پستی که باید بزنند تو تاپیک سازمان عقد و ثبت قرارداد بازیکنان !

آقا هدف این طرح چیه؟...به نظرم این طرح اجرا نشود خیلی بهتر است.از نظر زمانی میگم!

بعدشم این پولها به چه دردی میخوره؟مثلا الان یک تیمی فلان قدر اضافی بیاره...آیا خرید ورزشگاه در کاره؟

مورد سوم بلیز زابینی هست...شناسه ایشان را من در لیست بازیکنان ندیدم!لطفا یک رسیدگی به این مورد بکنید!

ایگور عزیز به تریب سوالتتان را پاسخ می دهم:
1-هدف از این طرح ، گرفتن لیست دقیق بازیکنان از تیم ها و آمادگی بازیکنن برای حضور در مسابقات است.در مورد زمانی هم باید بگم خدمتتون با توجه به فصل امتحانات دانشجویان و کنکور ، تا پایان امتحانات آنها یعنی حول و حوش دوازده تیر امکان شروع لیگ نیست.

2-باقیمانده پولها در طول مسابقات ، صرف خواهد شد و نیز برای خرید ورزشگاه نیز منظور می گردد.با باقیمانده پول ها در طول لیگ کارهای زیادی می توان انجام داد که به مرور خدمتتان عرض می گردد.

3-مورد سوم هم شناسه بلیز زابینی ، است که همانطور که در عقد و ثبت قرارداد بازیکنان گفتید ، در لیست مذکور بنام اسنیپ است که اصلاح خواهد شد.ممنون از یادآوری شما

با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱۹:۵۰:۵۰

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

خب واقعیت اینه که من تویه قوانین کوییدیچ جایی رو ندیدم(یا واقعا نیست یا من ندیدم!) که نوشته شده باشه که آیا باید برای همه ی بازیکن ها پول داد یا بازیکن های فصل پیشمون به عنوان بازیکن تیم ما هستن و براشون نباید پولی رو بدیم؟

به طور واضح تر باید بگم که مثلا الان تیم پاورداس از فصل پیش چندتا بازیکنش موندن و قراره که تویه این فصل هم بازی کنن....مثلا کورن اسمیت رو در نظر بگیرید!

خب من الان به عنوان کاپیتان تیم پاورداس وقتی که میخوام لیست تیم رو تویه تاپیک "سازمان عقد و ثبت قرارداد بازیکنان" واقعا چرا باید برای بازیکن های فصل قبل تیممون هم پول پرداخت کنم؟

یعنی منظورم اینه که یه کم مارو روشن کنین ببینم از فصل پیش قراردادها رسمی شناخته نمیشه؟

در کل ما میخواستیم یکی دو تا بازیکن جدید نسبت به فصل پیش بخریم و بقیه ی پولمون رو صرف کارهای خیر بکنیم!!!(کلا میدونین که از قدیم الایام ویزیر مردمی تو تیم بوده و کلا یکی از پایه گذاران تیم بوده و ما همیشه تو کارهای خیر دستی داشتیم!)

ولی نه جدی حالا چرا نیست این شکلی؟.....بعد یه سوال!...من باید برای خودمم پول خرج کنم؟!!!

با تشکر
کاپیتان تیم پاورداس

سلام اسکاور عزیز.اول بازگشتتو تبریک میگم.در مورد سوال اولتون باید بگم که بله برای بازیکنان فصل قبلی باید پول پرداخ کنید ، چون این قانون به تازگی از این فصل اجرا می شود بنابراین قراردادها از این فصل رسمی تر می شوند و برای آن باید پول را پرداخت نمود.

کلا چون شما کاپیتانی و بهرصورت بازیکن محسوب می شوی برای عقد قرارداد با باشگاه نیز باید هزینه خود را پرداخت کنی . میگما حالا خوبه پاورداس بیشترین دارایی را داره ها !(چکش)
موفق باشی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱۹:۰۰:۴۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۰:۵۷:۵۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.