هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: قدرتمند ترین جادوگرهای زنده ی حال حاضر چه کسایی اند؟
پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۶

لرد دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۱ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۰۲ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
اول از همه ولدومورته با هری
دوم اسنیپه
سوم هرمیونه

وبلاگم برای تمام دوستاران ورق بازی شلم باز

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
این تاپیک فعلا باز شد!

به نظر من:

هری پاتر.

لرد ولدمورت.

روفوس اسکریم جیور.

مینروا مک گونگال.

هوریس اسلاگهورن.

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲۰:۴۶:۲۵
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲۰:۵۲:۳۶
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۳ ۱۵:۵۶:۰۸

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

Re: قدرتمند ترین جادوگرهای زنده ی حال حاظر چه کسایی اند؟
پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

khaham

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۶ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۱۸ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
نقل قول:

mamnoon نوشته:

خوب حتما!دامبلدور(اگه یه جورایی نمرده باشه هنوز!!!اگه..)
خود دامبلدور می گه که هری تنها کسی که می تونه ولدی رو شکست بده تو کتاب 6 در فصل جان پیچ ها می گه اون خیلی قدرت منده!
نفر بعدی (که من دوست دارم باشه) آبرفورث برادر دامبلدور !
بعدشم که لرد ولدی!
این که پرسی می گه اسکریم جیور چون وزیر قویه درست نیست چون فاج همچین قدرتمند نبود (شاید سیاست مدار تر بود!!!شاید...) اما خود دامبی می گه اسکریم جیور قدرتمنده!
مکگونگال هم همچین قدرت فوق العاده ای نداره(هم تو دعوا سال پنجم برای دفاع از هاگرید کم اورد!هم تو سال ششم چنان قدرتمند ظاهر نشد!) فکر نمی کنم بیشتر از اینم ببینیمش!
در مورد اسلاگهورن من فکر می کنم باید چیزای بیشتری از اون ببینیم چون نقشش با توجه به اطلاعات پیش زمینه کلی که کتاب بهمون می ده خیلی کم رنگه!
درمورد اسنیپ هم فکر نکنم اون چنان قدرت مند باشه(دوست ندارم باشه!!) ولی خوب نمی شه دست کم گرفتش!
اما به نظرم کلا تو دنیای جادویی تا جادوگر به سن رشد کامل (قانونی) نرسه تمام توانایی هاش رشد نمیکنه(به جر ولدی) برا همین امیدوارم یک چیز فوق العاده در مورد هری و رون ببیینم!! همش شانس میارن کار خاصی نمی کنن !
امیدوارم دوقلو ها هم یک چیزی بجز شوخی از خودشمون نشون بدن(بعد از فروختن اون پودر به مالفوی)
در مورد مودی ! اون قبلا خیلی قدرت داشته اما دیگه اون جوری نیست(تو وزارت خونه کم آورد) اما من موندم تو کتاب ششم اون کجا بوده! چون فقط تو مراسم خاکسپاری یه قسمت می بینیمش!

در ضمن خواهش می کنم یکم توضیح بدید چرا می گید قوین! به چندتا اسم اکتفا نکنید

با عرض سلام

من با ممنون موافقم ! البته به نظرم هنوز ما از خیلی ها چیز زیادی ندیدیم مثلا پرفسور اسپراوت و فیلت ویک من دوست دارم اونا نقش بیشتری داشته باشن(قوی تر)
در ضمن فکر کنم ما از یکی از محفلی ها که خود جی کی هم روش نظر داره باید یک کار خیلی مهم ببینیم (اگه آبرفورث همین باشه تعجبی نداره!)

ویرایش شده توسط khaham در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲۰:۱۲:۰۰

پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
1- با شک (هری پاتر):چون اون تونست ولدمورت رو چندین بار شکست بده.
2- ولدمورت: چون همه ازش می ترسن. تازه همه می دونیم قدرت های زیادی داره.
3- همونی که الان قاب آویز دسته شه.(اسمشو یادم نیست)
4- دوست دارم خودم باشم.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

regulus black

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۰۲ یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۷
از كارتن خواب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
1) آلبوس دامبلدور: بزرگترين و قدرتمندترين جادوگر قرن... حتي ولدمورت با اون عظمتش هم از اون مي ترسيد. البته فعلاً ( فعلاً! ) مرده.

2) لرد ولدمورت : قدرتمندترين و مخوفترين جادوگر سياه در تمام دوران... اگر دامبلدور مرده باشه اون رتبه اول رو دريافت مي كنه.

3) سوروس اسنيپ : يكي از جادوگران سياه و ماهر در امر ساخت وردهاي سياه و خطرناك و داراي دانش فراوان در امر جادوي سياه.

4) مدآي مودي : آرور پير و بازنشسته وزارتخانه يكي از قدرتمندترين و ماهرترين جادوگران مي باشد.

5) رفوس اسكريمجور : نه فقط به خاطر اينكه وزير سحر و جادو هستش, بلكه قبل از اون رياست دفتر آرورها رو نيز برعهده داشته و خود يك جادوگر قدرتمند به شمار ميره. يك دليل ديگه هم اينه كه تدامبلدور اون رو از لحاظ قدرت تاييد مي كنه.

6) هوراس اسلاگهورن : بايد در اصل بالاتر از اسكريمجور و مودي قرار بگيره اما هنوز چيز زيادي جز دانش زياد از اون نديديم.

7) بلاتريكس لسترنج : يكي از وفادارترين افراد به ولدمورت كه جادوي سياه رو نزد اون آموخته و داراي قدرت زيادي هم هست.

جادوگران قدرتمند ديگه اي هستن ولي خوب از رده سوم به بعد اينا از بقيه قدرتمندتر به نظر ميرسن.

زیبØ

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۸ جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 357
آفلاین
خوب دوستان:
1:لرد سیاه
2:مرحوم دامبلدور
3:هری پاتر
4:هرمیون گرینجر
خلاصه همین.ولی اسنیپ و اینا رو نگفتم چون وقتی میگم لرد سیاه یعنی کل مرگخوارا.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

*keira knightley*

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۸ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۰۷ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
جادوگران قدرتمند حاضر به ترتیب:
۱. لرد سیاه : مسلمه که اون قدرتمندترین جادوگر حاضره (البته در اصل باید دامبلدور رتبه ی ۱ رو به خودش اختصاص می داد ولی حالا که مرده کاریش نمی شه کرد...)

۲. سوروس اسنیپ : هم از جادوی سیاه پرقدرتی برخورداره و هم از هوش و ذکاوت بالایی... در ضمن شاید بشه گفت نزدیک ترین کس به ولدمورته!!!

۳. اسکریم جیور : شاید خیلی ها لایق باشن تو این جایگاه قرار بگیرن اما همون طور که پرسی هم می گه وزیر سحر و جادو یکی از قدرتمندترین جادوگراس وگرنه مردم بهش رای نمی دن...

۴. الستور مودی (مودی چشم باباقوری) : البته طی اتفاقاتی که در سال چهارم تحصیل هری در هاگوارتز روی داد کمی کندتر شده ولی باز هم از اون به عنوان جادوگرای قدرتمند یاد می شه

۵. مینروا مک گونگال : مدیره ی جدید هاگوارتز ولی در زمینه ی جادوی سیاه تخصص چندانی نداره اما جادوگر کمی هم به شمار نمی ره...

۶. ر.ا.ب : فقط به این خاطر که تونست جان پیچ رو از بین ببره (البته فقط به این خاطر که قبل از دامبلدور به اون جزیره رسیده و جزء معدود افراد انگشت شماری که از وجود جان پیچ ها باخبر بوده)

۷. هوریس اسلاگهورن : به دلیل اطلاعات فراوانی که داره و شاید تنها دلیل تمایل لرد سیاه به اون همین باشه

هری رو نمی گم چون هنوز اون طور که باید خودش رو نشون نداده در اکثر مواقع که با ولدمورت روبه رو شده فرد یا افرادی به کمکش اومدن (آیینه ی نفاق انگیز/ فوکس/ روح پدر و مادر و دیگر مقتولین لردسیاه/ اعضای محفل وو البته دوستانش/ دامبلدور)
در اصل هری در مبارزاتش آمیزه ای از شانس و افراد دیگری برخوردار بوده...

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

mamnoon

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۶ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
سلام

قدرتمندترین جادوگران به ترتیب :

1- لرد ولدمورت : قدرتمندترین جادوگر قرن که تنها از دامبلدور میترسید !

2- سوروس اسنیپ : یکی از مرگخواران و یکی از اعضای محفل ققنوس که یکی از بزرگترین جادوگران بعد از دامبلدور و ولدمورت به شمار میره ، و دانش زیادی در جادو و جادوهای سیاه داره و همونطور که دیدیم دانش خودش رو با ساختن ورد های سیاه نشون داده و ساخت ورد کار هر کسی نیست !

3- الستور مودی : مودی یکی از آرورهای بازنشسته وزارت سحر و جادو هست که قدرت زیادی داره و قدرتش رو با به دام انداختن ده ها مجرم سیاه به اثبات رسونده !

4- روفوس اسکریمجیور : یکی دیگه از قدرتمندترین جادوگران هست ، متذکر میشم که وزیر سحر و جادو یکی از بهترین و قدرتمند ترین جادوگرانه

5- هوریس اسلاگهورن : یکی از جادوگران مسن ولی پر قدرت ، که هم اطلاعات زیادی داره و هم سرعت عمل کافی ، سرعت عملش در کتاب شش برای بر هم ریختن خونش مشاهده شد و اطلاعاتش هم در کتاب ششم در زمینه هورکراکسس مطرح کرد !

6- مینروا مک گونگال : مینروا هم یکی از جادوگران ماهر و با تجربست که قدرت زیادی برای مبارزه داره و به دلیل قدرتمند بودنش مدیریت هاگوارتز رو داره و قبلا به عنوان معاون فعالیت میکرده !

سلام
خوب حتما!دامبلدور(اگه یه جورایی نمرده باشه هنوز!!!اگه..)
خود دامبلدور می گه که هری تنها کسی که می تونه ولدی رو شکست بده تو کتاب 6 در فصل جان پیچ ها می گه اون خیلی قدرت منده!
نفر بعدی (که من دوست دارم باشه) آبرفورث برادر دامبلدور !
بعدشم که لرد ولدی!
این که پرسی می گه اسکریم جیور چون وزیر قویه درست نیست چون فاج همچین قدرتمند نبود (شاید سیاست مدار تر بود!!!شاید...) اما خود دامبی می گه اسکریم جیور قدرتمنده!
مکگونگال هم همچین قدرت فوق العاده ای نداره(هم تو دعوا سال پنجم برای دفاع از هاگرید کم اورد!هم تو سال ششم چنان قدرتمند ظاهر نشد!) فکر نمی کنم بیشتر از اینم ببینیمش!
در مورد اسلاگهورن من فکر می کنم باید چیزای بیشتری از اون ببینیم چون نقشش با توجه به اطلاعات پیش زمینه کلی که کتاب بهمون می ده خیلی کم رنگه!
درمورد اسنیپ هم فکر نکنم اون چنان قدرت مند باشه(دوست ندارم باشه!!) ولی خوب نمی شه دست کم گرفتش!
اما به نظرم کلا تو دنیای جادویی تا جادوگر به سن رشد کامل (قانونی) نرسه تمام توانایی هاش رشد نمیکنه(به جر ولدی) برا همین امیدوارم یک چیز فوق العاده در مورد هری و رون ببیینم!! همش شانس میارن کار خاصی نمی کنن !
امیدوارم دوقلو ها هم یک چیزی بجز شوخی از خودشمون نشون بدن(بعد از فروختن اون پودر به مالفوی)
در مورد مودی ! اون قبلا خیلی قدرت داشته اما دیگه اون جوری نیست(تو وزارت خونه کم آورد) اما من موندم تو کتاب ششم اون کجا بوده! چون فقط تو مراسم خاکسپاری یه قسمت می بینیمش!

در ضمن خواهش می کنم یکم توضیح بدید چرا می گید قوین! به چندتا اسم اکتفا نکنید

ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۱۹:۴۳:۴۱
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۱۹:۴۷:۰۶

پیام زده شده در: ۵:۵۷ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

قدرتمندترین جادوگران به ترتیب :

1- لرد ولدمورت : قدرتمندترین جادوگر قرن که تنها از دامبلدور میترسید !

2- سوروس اسنیپ : یکی از مرگخواران و یکی از اعضای محفل ققنوس که یکی از بزرگترین جادوگران بعد از دامبلدور و ولدمورت به شمار میره ، و دانش زیادی در جادو و جادوهای سیاه داره و همونطور که دیدیم دانش خودش رو با ساختن ورد های سیاه نشون داده و ساخت ورد کار هر کسی نیست !

3- الستور مودی : مودی یکی از آرورهای بازنشسته وزارت سحر و جادو هست که قدرت زیادی داره و قدرتش رو با به دام انداختن ده ها مجرم سیاه به اثبات رسونده !

4- روفوس اسکریمجیور : یکی دیگه از قدرتمندترین جادوگران هست ، متذکر میشم که وزیر سحر و جادو یکی از بهترین و قدرتمند ترین جادوگرانه

5- هوریس اسلاگهورن : یکی از جادوگران مسن ولی پر قدرت ، که هم اطلاعات زیادی داره و هم سرعت عمل کافی ، سرعت عملش در کتاب شش برای بر هم ریختن خونش مشاهده شد و اطلاعاتش هم در کتاب ششم در زمینه هورکراکسس مطرح کرد !

6- مینروا مک گونگال : مینروا هم یکی از جادوگران ماهر و با تجربست که قدرت زیادی برای مبارزه داره و به دلیل قدرتمند بودنش مدیریت هاگوارتز رو داره و قبلا به عنوان معاون فعالیت میکرده !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۵:۵۹:۰۷

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

بدون نام
من به رولینگ رای میدم.
فقط اون.

می دونید چرا به رولینگ رای دادم؟
چوم اون تمام این جادوگران به ظاهر قدرتمند و بوجود اورد .
اونم با استفاده از قدرت تخیل خودش.
تونست دامبلدور و خلق کنه بهش قدرت بده
ولدرمورت رو خلق کنه و بهش قدرت تاریکی ها رو بده
هری رو خلق کنه و یک جهان رو مبهوت قدرت خودش بکنه قدرت یک داستان .

ویرایش شده توسط Rabin Hood در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۸:۰۷:۵۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.