هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چه چیزی بدتر از مرگ وجود داره؟
پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
من میگم اگر جادوگری تا ابد زنده باشه ولی فاقد نیروی جادوگریش خیلی بده!!! یعنی قبلا قدرت و شهرت بالایی داشته باشه ولی حالا از بین رفته باشه!!! انگار که یکی تا ابد فلج نخاعی باشه!!!

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

mamnoon

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۶ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
سلام
یک حدس هایی می شه زد ولی زیاد نمی شه روش حساب کرد! مطمئنا این چیزی که بدتر از مرگ است انقدر ترسناک هست که دامبلدور می خواست ولدی رو به اون دچار کنه چون خودش می گه "تنها کشتن تو من رو راضی نمی کنه! "و این کار فقط از یک جادوگر قدرتند بر می اومده و اون تنها دابلدور بوده وگرنه ولدی از کسای دیگه ای هم می ترسید! و اگر فرض کنیم اون طلسمی که دامبلدور تو وزارتخونه به کاربرد باعث این چیز بدتر از مرگ باشه خیلی قوی بوده چون به قول اسنیپ باعث ضعیف تر شدن دامبی شده بود( بقیه طلسم ها فقط تغییر شکل بود) ولی خوب نمی دونم که جور چیزی می تونه باشه اما فکر کنم دامبی با همین وسیله گراندوالد رو شکست داده بود!و هری هم باید اون رو یاد بگیره تا بتونه به ولدی غلبه کنه!!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

تئودور نات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از كنار بر بچ مرگ خوار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
خب شاید منظورش زندگی بی محتوا و بی معنی باشه !دقت کنید زندگی ابدی تو این دنیا خیلی مزخرفه و این چیزیه که ولدمورت میخواد.
در ضمن زندگی بدون عشق و احساسات نیز میتونه یه زندگی دردناک باشه و حتی بد تر از مرگ!

گزیده ای از برداشتهایم...
جوانا کاتلین رولینگ،بعد از نوشتن کتاب هری پاتر و Ø

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
من یادمه در کتاب یک در جائی یکی از سانتورها در جواب سوال هری که پرسید چه کسی تک شاخها را میکشه و ازشون استفاده میکنه گفت:اون شخص(ولدمورت یا در واقع کوئیرل که ولدمورت در بدنش نفوذ کرده بود)برای تغذیه و جاودانگی از خون تکشاخ استفاده میکنه و هر کس این کار را بکند احتمالا زندگی جاودانه پیدا میکند ولی اون زندگیش بمراتب از مرگ بدتر و پست تر خواهد بود!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

پادما.پتيل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۲ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۸ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
من فك نمي كنم خيلي چيز مرموز و قابل توجهي باشه...
به خاطر اين كه ولدي تنها براي اين كه خودش رو با جادوي سياه اجين كرده و نمي تونه از وابستگي هاش دل بكنه ...و در واقع خواهان جاودانگيه از مرگ انقدر وحشت داره و به نظرش انقد بد مي ياد وهمينطور كه هممون هم مي دونيم بخاطر همين هم هست كه جاوداه سازا رو بوجود آورده...
ولي من بازم نفهميدم خب اينجا كه نكته ي مبهمي وجود نداره...
اگر هم كه نه لابد من نفهميدم تو پست هاي بعدي حتما توضيح بديد

Only Raven

username امـ در پاتر مور :

HazelDawn14257

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
با سلام .
خب به نظر من یک چیز بد تر از مرگ وجود داره . اینکه ادم زنده باشه ولی هیچ هدفی نداشته باشه . یعنی اون در واقع خود مرگ است ولی با این فاوت که مجبوری زنده باشی .

ولی در کتاب هری پاتر , به نظر من بدترین چیز مرگ نیست . عشق است ....
میدونید چرا ؟ چون مروپ عاشق شده بود و کاری رو به خاطر عشق انجام داد که نباید این کارو میکرد ....
ولدمورت نابود شده چون مادر هری به هری عشق میورزید ....
البته عشق بد و شیطانی نیست ولی نیروهای شیطانی رو از بین میبره و این برای اونا از همه چیز بد تر است . حتی از مرگ .

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

Re: چه چیزی بدتر از مرگ وجود داره ؟
پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب اول که به این تاپیک نگاه کردم،میخواستم حذفش کنم ولی طبق دستور مدیران قرار شده که چون دیگر فقط چند روز به انتشار کتاب مانده است سختگیری در مورد تاپیک ها را کمتر کنیم!

این تاپیک باز می ماند لطفا در این مورد دیگر پستی نزنید!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

آگوستوس پاي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ جمعه ۱ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۴۴ پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۹
از میدان گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 189
آفلاین
این چیز بدتر از مرگ که برای دیر تر مردن خودت آدم هایی رو بکشی مثل ولدمورت که برای خودش جاودانه ساز درست کرد

---------------------
killjoy:منظور از این تاپیک صحبت دامبلدور تو وزارت جادو هستش بنابراین نظرات نباید شخصی باشه و باید بر اساس نوشته های کتاب و گفته های رولینگ باشه ممنون از پست شما!

پست killjoy پاک شد و در اینجا به صورت ویرایش آمد..لطف کن و از این به بعد کارهای اخطار و تذکر را به ما بسپر جچون دفعه بعد پستت پاک میشود!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۳ ۱۷:۳۰:۱۳

اگر همه ما مانند هم فکر کنیم،به این معنی است که هیچ کدام از ما فکر نمیکنیم.

Re: چه چیزی بدتر از مرگ وجود داره ?
پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
هر نظري که اينجا مطرح شه امکان داره درست باشه ولي من فکر ميکنم منظورش از اين حرف اين بود که مرگ ولدمورت حتي با از بين بردن جاودانه سازها هم باعث مرگش نمي شه چون همونطور که دامبلدور گفت اون کم کم تبديل به چيزي شده که بهش ميگن شيطان و شيطان رو هم به اين راحتي نمي شه از بين برد يعني بايد در شرايط خاصي نابود بشه و دامبلدور حقيقت رو تحت عنوان نظر خودش بيان کرده که فکر کنم تصوير جلد کتاب بازگو کننده است هري حتي چوب دستي هم نداره !!!!!!!!!!!!!1

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

Re: چه چیزی بدتر از مرگ وجود داره ?
پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

آبرفورث

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
از نظر من جوابش خیلی تابلو هستش.

بعضی داستان ها و شرایط هست که تو کتابها ، تو فیلم ها یا تو قصه های قدیمی دائما تکرار میشه . مثل برتری خیر بر شر.
این موضوع هم از بقیه ماجرا ها مستثنی نیست. در حقیقت مردن شخصیت اصلی (منفی) خوانندگان یا بینندگان فیلم رو راضی نمیکنه . ( مگر اینکه صحنه خیلی دراماتیک تصور بشه یا ضربه سختی به جناه خیر بزنه)
اما همونجور که در داستانهای دیگه دیدیم . همیشه فراموش شدن شخص معروف و محبوب از مرگ هم برای اون شخص بدتره .
از این رو من معتقدم که اگر ولدمورت بمیره یک پایان تلخ !! برای کتابه . و واقعا خواننده رو ارضا نمیکنه.
همچنین فراموش شدن ولدمورت میتونه راه رو باز کنه تا رولینگ بتونه کتاب دیگری رو هم بنویسه.
البته درسته که گفته نمینویسم ولی به نظر من خواهد نوشت. مگر ....

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.