هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران محترم تالار اسرار
پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من همينجا اعلام ميكنم كه تاپيك اجازه ندارد بدون مجوز زده شود و اگر بدون مجوز بزنيد در صورت تكراري بودن،ربط نداشتن و يا بي محتوا بودن بدون تذكر و اخطار پاك خواهد شد..پس فكر نكنيد اختيار داريد هر تاپيكي خواستيد بزنيد!

تاپيك هاي زير پاك شدند:

1-چه کسی در کتاب هفتم (بر خلاف تصور) حتما زنده می مونه؟

2-اگر دامبلدور تا این حد قدرتمند است چرا خودش با ولدمورت نمی جنگد؟

3-دقیقا بعد از افتادن دامبلدور از روی ایوان برج چه اتفاقی افتاد!؟

تاپيك نامه ای از ر.ا.ب به لرد سیاه هم فعلا جز بهترين و پر محتوا ترين تاپيك جديد است..ولي بايد ديد ازش چجوري استقبال ميشود!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۲۱:۵۲:۰۷
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۲۲:۱۱:۴۹

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
با توجه به این که دیدم شما به همه کسانی که می خواستن تاپیکی در مورد کتاب 7 بزنن گفتین بدون مجوز می تونن بزنن منم تصمیم گرفتم بدون مجوز تاپیکی به عنوان:"اگر دامبلدور تا این حد قدرتمند است چرا خودش با ولدمورت نمی جنگد؟"بزنم.امیدوارم کار اشتباهی نکرده باشم.

هر تاپیکی میتونه بدون مجوز زده بشه چون چند روز دیگه بیشتر تا انتشار کتاب هفتم نمونده .

ویرایش شده توسط لاوندر براون در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱۸:۲۴:۲۷
ویرایش شده توسط لاوندر براون در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱۸:۵۶:۱۶

پیام زده شده در: ۱۱:۳۳ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸
از عکاسی کریوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
خب این چطوره؟ " چه کسی در کتاب هفتم (بر خلاف تصور) حتما زنده می مونه؟"
این برای اینه که مطمئن بشیم چه کسی _که در خطر هم هست _
جون سالم به در می بره و زنده می مونه؟ اگه چنین تاپیکی وجود نداره مجوزو بدید دیگه...!

دنیس جان چون کتاب هفتم اومدنش نزدیک است , قرار شده که همه ی تاپیک ها بدون مجوز زده بشه . میتونی تاپیکتو بزنی .

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱۱:۴۵:۳۴
ویرایش شده توسط لاوندر براون در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱۱:۵۰:۳۸
ویرایش شده توسط لاوندر براون در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱۱:۵۳:۲۴

آماده باشید که الآن عکسو می گیرما!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۷ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۶ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
سلام.
ایگور عزیز نویل اگر توی گریفه به خاطر اینه که فداکاره.و این هم توی خیلی از قسمتای کتاب معلوم بود.ولی پتی گرو اگر هم به مرگخواران پیوست از ترس بود نه از شحاعت یا خباثت.در ضمن کلاه گروه بندی طبق خون آدما اونا رو گروه بندی میکنه.میخوام توی این تاپیک بحث کنیم که آیا کلاه ذره ای حس ادای دین رو توی خون پیتر حس کرده بود یا نه و کلا چرا پیتر رو فرستاد توی گریفندور که اعضاش شجاع و فداکارن؟

شجاعت از پدر و مادر نویل از طریق خون که خودت هم گفتی رسیده است..پیتر هم اگر شجاعت نداشت خیانت نمی کرد و به هر حال... .چون فقط چند روز به انتشار کتاب آمده است میتوانی تاپیکت رو بزنی!مشکلی نیست!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۳ ۱۷:۱۲:۴۰

[url=http://i18.tinypic.com/62gd2fc.gif]عضو تیم پ

دفتر ناظران محترم تالار اصلی
پیام زده شده در: ۸:۴۳ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام به همه:

نقل قول:

ایگور کارکاروف نوشته:

چند نکته و پیشنهاد:

1-به روز کردن معرفی تاپیک های تالار اصلی(قبل از درخواست مجوز،حتما این تاپیک را بخوانید) !

یکسری تاپیک های جدیدی از قبیل چرا ليلي در برابر طلسم ولدمورت مصون نبود؟ و یکسری تاپیک های قدیمی مانند همین که دیروز قفل کردید،چرا مودی در سال پنجم معلم دفاع در برابر جادوی سیاه نشد؟!این لیست به دلیل اینکه با کلی کار و برنامه ریزی انجام شده است بهتر است که هر هفته به روز شود.ممنون!

2-در تاپیک بهترین های تالار اصلی و اسرار من قبلا هر دو هفته یکبار رای گیری برترین نویسنده دو انجمن را میذاشتم..من پیشنهاد میدم حالا هم همین کار رو بکنیم با این وضع که هر دفعه نوبت یکی باشد تا رای گیری را شروع کند!من برای این هفته که البته بعدشم تعطیل هست درخواست دارم رای گیری رو بذارم..باز نظر خودت هست!

از پیشنهاداتت ممنون دوست عزیز، در مورد به روز کردن شخصا رسیدگی و عمل خواهم کرد، در مورد بهترین های تالار اصلی هم درخواست تایید میشه، موفق باشی دوست من.

نقل قول:

killjoy نوشته:

می خواستم بگم از این به بعد اگه خواستین تاپیکی رو قفل کنین از قبل اطلاع بدین 2- لحن نوشتاری تون رو اروم کنین لطفا

هیچ لزومی به این کار نیست، قانون سایت این حد و مرز را برای ناظر مشخص کرده است که در انجمن خودش اختیار کامل دارد، باید بگویم من وقتی ببینم تاپیکی موضوع درستی ندارد، و دائما بحث های تکراری با وجود اخطارهای قبلی من در این انجمن صورت می گیرد انتظار برخورد دیگری نداشته باشید، حتی بدون اطلاع تاپیک هم حذف می کنم، به چه جهت می بایست اطلاع دهم، زننده تاپیک صاحب آن تاپیک نیست. تشخیص من آنطور بود.
موفق باشی.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

یه پیشنهاد
پیام زده شده در: ۰:۲۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
می خواستم بگم از این به بعد اگه خواستین تاپیکی رو قفل کنین از قبل اطلاع بدین 2- لحن نوشتاری تون رو اروم کنین لطفا

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

Re: دفتر ناظران محترم تالار اصلی
پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
چند نکته و پیشنهاد:

1-به روز کردن معرفی تاپیک های تالار اصلی(قبل از درخواست مجوز،حتما این تاپیک را بخوانید) !

یکسری تاپیک های جدیدی از قبیل چرا ليلي در برابر طلسم ولدمورت مصون نبود؟ و یکسری تاپیک های قدیمی مانند همین که دیروز قفل کردید،چرا مودی در سال پنجم معلم دفاع در برابر جادوی سیاه نشد؟!این لیست به دلیل اینکه با کلی کار و برنامه ریزی انجام شده است بهتر است که هر هفته به روز شود.ممنون!

2-در تاپیک بهترین های تالار اصلی و اسرار من قبلا هر دو هفته یکبار رای گیری برترین نویسنده دو انجمن را میذاشتم..من پیشنهاد میدم حالا هم همین کار رو بکنیم با این وضع که هر دفعه نوبت یکی باشد تا رای گیری را شروع کند!من برای این هفته که البته بعدشم تعطیل هست درخواست دارم رای گیری رو بذارم..باز نظر خودت هست!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲۳:۱۸:۳۸

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸
از عکاسی کریوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
سلام به ناظران محترم تالار اسرار!
من می خوام یه تاپیک به این نام ایجاد کنم. البته با اجازه شما:
"به نظر شما چه کسی در کتاب هفتم می میرد؟"
توضیحات لازم:این تاپیک هیچ اطلاعاتی درباره کتاب هفتم را فاش نمی کنه. چون هیچ کس به طور قطعی نمی دونه که واقعا چه کسی می میره و فقط هر کس حدس می زنه که چه کسی می میره.لطفا مجوز بدید.

چنین تاپیکی در همین انجمن به نام چه كسي در كتاب هفت مي‌ميره؟ وجود دارد!میتوانید در آن به نظر خودتان را بگویید!
موفق باشید!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۲۰:۰۹:۳۶

آماده باشید که الآن عکسو می گیرما!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

mamnoon

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۶ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
sسلام
چرا قدرتمند ترین جادوگرهای زنده ی حال حاظر چه کسایی اند؟ بسته شده!؟؟ تو قدح اندیشه!؟

این تاپیک اولا قفل نشده . دوما برای فروم قدح اندیشه است نه تالار اسرار !

ویرایش شده توسط لاوندر براون در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۱ ۱۵:۲۶:۵۰

پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۸ جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 357
آفلاین
من مجوزی میخواستم برای تاپیک
تعبیر خواب هری در سال ششم
و میدانیم که هری در سال ششم خواب میبیند که دامبلدور به او نردبانی میدهد و هری به محض اینکه دست به نردبان میزند,نردبان تبدیل به مار میشود.

مجوز داده نمیشود!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۱ ۱۲:۱۶:۲۹

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.