هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اسنیپ مرموزترین شخصیت داستان
پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
خوب، ديگه همه ی ما كتاب هفت رو خونديم و می دونيم كه اسنيپ يه سفيد واقعی بود، يه محفلی.

اما واقعا چرا اسنيپ يه محفلی قهرمان شد؟ اون كه در اوايل كار برای ولدمورت خدمت می كرد. اون بود كه برای ولدمورت مقداری از پيشگويی را فاش كرد. من فكر كنم اسنيپ از اون زمانی كه زن مورد علاقه اش، ليلی اوانز، به دست ولدمورت كشته شد، تغيير موضع داد. اون عاشق اون بود و به احتمال زياد وقتی ليلی به دست ولدمورت كشته شد از والدمورت بدش اومد و تصميم گرفت بهش خيانت كنه، و به دامبلدور بپيونده. اگه دقت كنيم متوجه می شويم كه ولدمورت هم از عشق ميان اسنيپ و ليلی خبر داشته. وقتی ولدمورت می خواد ليلی رو از پيش رو برداره و به هری برسه ولدمورت ميگه:« من نبايد تو رو بكشم، برو كنار. » اون چرا نمی خواست ليلی رو بكشه؟ به خاطر اينكه اسنيپ از اون خواهش كرده بود اين كار رو نكنه. خوب فكر كنم ديگه توضيحاتم خيلی طولانی شد. والسلام/ نامه تمام.

ویرایش شده توسط كينگزلی شكلبوت در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۰ ۱۱:۴۸:۵۴

پیام زده شده در: ۰:۳۷ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۵ دوشنبه ۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۱۳ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از هاگوارتز، بخش ممنوعه کتابخانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 47
آفلاین
من عاشق شخصیت مرموز اسنیپ بوده ام و هستم.... اسنیپ کسی که جزو قدرتمند ترین جادوگرا ها بود( به خصوص در جادوی سیاه)، کسی که همش با هری سر جنگ داشت، کشی که تنها دامبلدور به او اعتماد داشت و کسی که هیچ کس از گذشته سخت و دردناک اون چیزی نمی دونست.....
اسنیپ خانواده ای از هم پاشیده داشت، در مدرسه مورد نفرت بچه ها قار گرفته بود.... اما این ها مهم نبودند تا وقتی که لیلی اون رو ترک می کنه و به دشمن خونیش می پیونده...
فقط بر گردید به اون لحظه که سیریوس باهاش یه شوخی می کنه، شوخی ای که می تونست به مرگ اون منجر بشه... درست مثل اینکه شما بدونید پشت در اتاقی ببری است و دوستتون رو بفرستید اون تو... اسنیپ به حقیقت لوپین پی می بره و نزدیک بوده که جونش رو از دست بده که یهو جیمز به خاطر حفظ دوستانش از خطر اخراج سر می رسه.. فقط فکر کنی اسنیپ چه حالی پیدا می کنه وقتی می بینه دامبلدور حتی دارو دسته جیم پاتر رو مجازات نمی کنه و ازش می خواد راز لوپین رو حفظ کنه اون هم در شرایطی که هر جا می ره همه راجع به این که جیمز پاتر اون رو، دشمن خونیش رو نجات داده حرف می زنن و از همه بد تر حتی لیلی هم باورش نمی کنه .............

من همیشه عاشق اسنیپ بودم، مرموز، قدرتمند و با وجود اینکه هیچ کس جز دامبلدور بهش اعتماد نداره وقادار باقی می مونه.... بدون اسنیپ هری هرگز موفق نمی شد....

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

هيچ مي داÙ

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ شنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۶

آ.دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۳ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
در اینکه اسنیپ جادوگر قدرت مندی شکی نیست و به نظر من برای این رفت دنبال لرد سیاه چون می خواست خلا ایی که با شکسته شدن عشقش در زندگیش به وجود اومد با کارهایی که اون میکنه پر کنه.و وقتی لرد ولدومورت لی لی رو می کشه می فهمه که کارش اشتباه بوده و به سمت دامبلدور برمی گرده.و به نظر من بعد از کشته شدن لی لی دیگه به لرد سیاه وفادار نبود چون که او عشقش رو کشته بود و برای همین به طرف دامبلدور برگشت.چون که نیروی عشق قوی ترین نیرو ی موجوده که می تونه انسان رو واردار به هر کاری بکنه یا انسان رو به طور کلی تغییر بده!

ویرایش شده توسط آ.دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲۶ ۲۱:۳۲:۴۳

اسنیپ مرموزترین شخصیت داستان
پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۷
از یک کلبه در وسط جنگلی جادویی و سرسبز در ایران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 28
آفلاین
کاری به این که قهرمان بود یا نبود یا آدم خوبی بود یا نبود ندارم(هر چند خودم به قهرمان بودنش ایمان دارم)ولی واقعا زندگیه سختی داشت اون از تو مدرسه با جیمز پاتر اون از تو خونه اون ازشکست عشقی(خیلی وحشتناکه آدم این طوری عاشق یکی باشه بعد طرف بره با بدترین دشمنت ازدواج کنه بعد بچشونم که تا این حد شبیه دشمنت شده بیاد فرت فرت جلوت راه بره)و....

می دونم با این حرفا الان مدعی زیاد پیدا می شه میان می گن سیریوسم تو خونه اذیت می شد.ولی اون نه شکست عشقی این طوری خورد نه اینطور تو مدرسه تنها موندو تحقیر شد.

پیام زده شده در: ۶:۱۴ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

ببینید این موضوع هنوز هم کاملا برای ما مجهوله که اسنیپ طرف سیاه ها هست یا سفید ها پس بهتره قاطعانه نظری در موردش ندیم !
به نظر من در حال حاضر نمیشه به صورت قطع چیزی رو گفت ، در کتاب پنج دیدیم که بعد از درک منظور هری در اتاق آمبریج ، به سرعت به محفل خبر داد و بعد خودش به دنبال اون ها رفت و از بودن سیریوس هم اطمینان پیدا کرد !
در کتاب ششم هم به بلاتریکس میگه فکر میکنی این سوال هایی رو که تو میکنی از من لرد سیاه نکرده ؟ و تو فکر میکنی اگر جواب مناسب و درستی نداشتم الان زنده بودم و با تو صحبت میکردم ؟
این دو مورد کاملا عکس هم هستن ، دوستان نظراتشون رو بگن ولی نه طوری که فکر کنیم رولینگ داره مینویسه !

ویرایش :

دین توماس ، بهتر بود پاراگرافی رو که رسما در سایت دیوانه ساز منتشر شده بود رو بهتر بخونی ، توی اون پاراگراف ننوشته که اسنیپ در کدوم جبهه فعالیت میکنه فقط نکته ای گنگ رو نوشته و برام جالب هست که به همین راحتی نظر میدی درباره این موارد مهم !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۵ ۶:۲۳:۵۲

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

تئودور نات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از كنار بر بچ مرگ خوار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
جواب دین توماس!
خب همون اول که لو نمیده که سوروس طرف دامبلدور هستش .همش یه جا نوشته شده و اون باید یکم نقش بازی کنه تا جای جانپیچها رو لو بده!
فکر میکنم اسنیپ از مهمترین شخصیت هاست چون همیشه بر خلاف نظر ما کار کرده و همیشه ضد فکر هری و بقیه بجز دامبلدور بوده!

گزیده ای از برداشتهایم...
جوانا کاتلین رولینگ،بعد از نوشتن کتاب هری پاتر و Ø

اسنیپ مرموزترین شخصیت داستان
پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام به همه:

نقل قول:

Rabin Hood نوشته است:

من نمی تونم رابطه ی اسنیپ با لی لی دمبل و متوجه بشم.
خود اسنیپ به تنهایی مرموز نیست رابطه ی مشکوک اسنیپ با این دو مرموز.
لی لی برای چی طرفداری اسنیپ رو می کرد؟
اسنیپ دمبل و نکشته نمی دونم چرا ولی نکشته دیگه!
اسنیپ نکنه پدرخوانده ی دوم هری بشه
تورو خدا کسی گونی نداره من حالم...
خیلی ممنون
خلاصه به احتمال قوی ما شاهد یک فیلم هندی دست دوم هستیم این حدسها داره منو خفه میکنه
الانه که ناظر بیاد ایراد بگیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خب هر كاري كرديم نشد كه نشد، من درست مي كنم، از اين پس در مورد اينكه شخصيت آلبوس دامبلدور زنده است اگر نظري و صحبتي زده شود و در آن ادعا شود كه اين شخصيت زنده است و اين حرف ها، اخطار داده مي شود، دو اخطار كافي است و به مديريت سايت معرفي مي شويد، چون كه خانم.جي.كي.رولينگ كه شما به عنوان نويسنده قصه هاي هري پاتر مي شناسيدش خودش گفته است: دامبلدور قطعا مرده است!
اخطار اول براي Rabin Hood

نقل قول:

دين توماس نوشته است:

دوستان این شایعات حقیقته که یک پاراگراف کتاب قدیسان مرگبار به طور رسمی منتشر شده؟یه سرس به خبر نامه سایت دیوانه ساز بزنید و خودتون اونو بخونید.
معلوم میکنه که [spoiler=امكان افشا سازي وجود دارد]اسنیپ تو جبهه مرگ خواراست و وفادار به لرد خبیثه.[/spoiler]
ولی یکی از دوستان به من بگه:این شایعه حقیقته؟آخه نوشته بود رسما.نظرتون چیع؟

ما نظري نداريم، حتي اگر صحت هم داشته باشد در سايت مطرح نبايد شود، چون افشاسازي كتاب هفتم ممنوع است. ما با سايت هاي ديگر كار نداريم.

با تشكر

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۸ جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 357
آفلاین
دوستان این شایعات حقیقته که یک پاراگراف کتاب قدیسان مرگبار به طور رسمی منتشر شده؟یه سرس به خبر نامه سایت دیوانه ساز بزنید و خودتون اونو بخونید.
معلوم میکنه که [spoiler=امكان افشا سازي وجود دارد]اسنیپ تو جبهه مرگ خواراست و وفادار به لرد خبیثه.[/spoiler]
ولی یکی از دوستان به من بگه:این شایعه حقیقته؟آخه نوشته بود رسما.نظرتون چیع؟

ویرایش شده توسط [fa]اینیگو ایماگو[/fa][en] Imago [/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۲۰:۴۸:۳۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۴ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
به نظر من اسنیپ مرموزه چون هیچ وقت کسی از هیچ راز اسنیپ با خبر نشد. چون رازاش رو برای خودش مهمتر از هر چیزی میدونه
زمانی که هری داخل قدح اندیشه شد خیلی عصبانی شد.
زمانی که هری به فکر اسنیپ دست پیدا کرد در اکلامانسی خیلی عصبانی شد.
زمانی که فهمید داره از کتاب خودش استفاده میکنه خیلی عصبانی شد!
همه ی اینا دلالت میکنه به اینکه اسنیپ مرموزه چون نمیخواد کسی رازشو بفهمه!!!

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶

توبياس اسنيپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۴ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
اسنيپ مرموزه چون كه در عين حالي كه از هري و جيمز متنفره جون هري رو تو كتاب 1 نجات ميده تا با جيمز بي حساب بشه و حداقل نفرتش شرافتمندانه باشه, تو كتاب 5 وقتي هري به ذهنش نفوذ ميكنه عصباني ميشه و دفعه بعد كه نميتونه ذهنشو ببنده بيشتر عصباني ميشه و يعني به يادگيري اون اهميت ميده در عين حالي كه ازش متنفره و اين توجه خودشو با تشر و عصبانيت بيان ميكنه, در عين حالي كه از هري متنفره محفلي ها رو براي نجاتش باخبر ميكنه تا به كمكش برن و دقيقا به خاطر اين تناقض هاست كه مرموز جلوه ميكنه و همون طوري كه دوستان هم اشاره كردن مشخص نبودن موضعش اونو مرموزتر ميكنه.

منتظريم...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.