هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
ضمنا به ایگور:

وقتی گروه فعال نیست نباید قهرمان بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خب معلومه!تو هنوز كينه اون قهرماني كه اسليترين حقش بود رو داري و بيخودي حرف ميزني و فقط شرايط رو ميخواي به نفع گروهت تغيير بدي!

دوست من،تو كه دسترسي داري برو نگاه كن ببين اصلا اسليترين عضو داره؟عضو فعال منظورمه!فوق فوقش بخوايم حساب كنيم من و بارتي عضو هاي اسلي هستيم و بقيه اعضاي تالار هم اصلا وقت سر زدن به سايت رو ندارن چه برسه به شركت تو هاگوارتز!اونوقت گريف كه بيش از 80 درصد اعضاي تازه عضو شده ميرن اونجا و اگر يك نفرشون هم فعال باشه خب معلومه ديگه!10 نفر اول گروهتون امتيازش بالاست در صورتي كه اصلا تعداد شركت كننده هاي كل اسليترين به پنج نفر هم نخواهد رسيد.

اونوقت شما ميگي اگه گروه فعال نيست؟آقا جان اصلا گروه ما عضو زيادي نداره كه بخوايم فعال باشيم يا نباشيم!فوقش دو نفر عضو خوب داشته باشه كه پست بزنن كه شخصا خودم به خاطر بچه بازي هايي كه تو و هم گروهيات و هافلي ها در اوردن ديگه حوصله هيچ فعاليتي تو اين سايت رو ندارم!

هر پيشنهادي ميديد اين هم در نظر بگيريد كه گروه اسليترين فوقش دو نفر عضوي داشته باشه كه وقت سر زدن به سايت دارن!!در ضمن من فكر كنم استرجس عزيز اينقدر تو بطن كارهاي فوق العاده و خفن مديريت هست كه اصلا از ماجراي گروه هاي ديگه خبر نداشته باشه!خب بالاخره ايشون مدير هستن و كلي افتخار و اينا..

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۴۴ شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نظرات ماندانگاس خیلی عالیه فقط من یک کم بیشتر شرح میدم اونارو !!!

خب ماندانگاس گفتش که توی تالار از بچه ها ثبت نام کنن خیلی عالیه ولی بهتره که بگیم هر گروه مثلا میتونه تا نیمه ی ترم که بهمن ماه هستش 20 نفرو شرکت بده !!!

در مورد سر گروه:

میشه یک چیزی توی مایه های بازرس هاگوارتز اگر درست متوجه نشدم اطلاع بده !!!

در مورد شورا شدنی هستش ولی میشه این شورا در کنار مدیر مدرسه کار کنه !!! که خیلی بهتره مثلا افراد شورا صحبت میکنن و به مدیر اطلاع میدن و مدیر تایید یا ردش میکنه !!!

ضمنا به ایگور:

وقتی گروه فعال نیست نباید قهرمان بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

===========

نظرات خودم:

در مورد ثبت نام :
ثبت نام باشه به همین روشی که هستش الان!!!

ذر مورد امتیازها :
از هر گروه هر چقدر کاربر میخواد ثبت نام کنن در آخر ترم برای امتیاز دهی به 20 نفر اول یا 10 نفر اول هر گروه رسیدگی بشه !!!
در آخر ترم هم تقسیماتی دیگه انجام نمیشه !!! مثال رو نگاه کنید متوجه حرف من میشید

نتیجه ی امتیازات:

گریف 12000
اسلی 8000
راون 5500
هافل 11000

جمع امتیازات ده نفر اول گریف : 10000
جمع امتیازات ده نفر اول اسلی : 1000
جمع امتیازات ده نفر اول راون : 1500
جمع امتیازات ده نفر اول هافل : 8000

و کاری هم به امتیاز بقیه نداریم !!!

نتیجه ی این کار چیه :

گروهی که فعال تره قهرمان میشه .
گروهی که ازش یک نفر فقط شرکت کنه هیچ نتیجه ای نمیگیره !!!
بین افراد گروه هم برای اینکه در نتیجه ی مدرسه و قهرمانی گروهشون سهیم باشن رقابتی ایجاد میشه !!!
توی مدرسه هم بیشتر پست میخوره چون همه میخوان جزو نفرات برتر باشن !!!

اگر دقت کنید میبینید که این قانون جهت فعال سازی مدرسه و افراد گروهاس !!!

در داخل ترم میتونیم مثل ترم های اول بازرس داشته باشیم که این بازرس ها محدود به یک گروه نیستن هر بازرسی که زودتر مشکل رو دید رسیدگی کنه !!!

موفق باشید

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
يكسري مشكلات هست تو نظر ماندي:

نقل قول:
3-1- هر گروه هم موظف هست بیشتر از پنج نفر و معرفی کنه .

نگاه كن،گروه اسليترين 90 درصد عضو هاي فعالش در حال حاضر تو دانشگاه درس و اينا دارن و به خود تالار نميتونن برسن كه يه پست بزنن.براي مثال الان هفته اي يه پست تو يكي از تاپيك هاي تالار اسلي ميخوره كه اونم از افراد مختلف هست و در كل يه نفر شايد در ماه فقط يه رول بزنه كه عده اي اصلا همين يه رولم نميزنن!پس اين گروه نميتونه 5 نفر رو معرفي بكنه و فقط به ضررش هست!!

در ضمن تو اين پيشنهاد شما،مدرسه براي يه عده خاص ميشه.براي مثال فردي كه ناظر اسمش رو نداده ميتونه شركت بكنه ولي وقتي ميبينه براي گروهش امتيازي نميتونه بگيره واقعا با چه اميدي شركت بكنه؟انگيزه از بين ميره و هاگوارتز با 20 تا دانش آموز كه اونم معلوم نيست همشون شركت بكنن يا نكنن ميگرده كه واقعا هاگوارتز در واقع تعطيل ديگه!

با نظرت در مورد معلم برتر موافقم!مشكلي توش نيست!!!

نقل قول:
3- به نظرم بهتره مدرسه یک ترم بدون مدیر باشه و شورای هاگوارتز و ایجاد کنیم که از هر گروه یک نفر مسئول هدایت مدرسه بشه ... یعنی مثلا چهار نفر منتخب ...بعد هر کسی هم وظیفه ای بگیره ... مثلا یکی بشه سخنگوی هاگوارتز و جواب اعضا رو بده ... یکی رو کار دبیرا رسیدگی کنه ... یکی کوییدیچ رو داوری کنه و یکی هم حواسش به امتیازات باشه .

در كل همه جا به نظرم يه شخصي باشه كه بر گروه نظارت داشته باشه بد نيست..ما ميتونيم مدير مدرسه رو انتخاب كنيم و ايشون بنا به خواست خودشون دو يا سه تا معاون هم انتخاب بكنن.در اين صورت نظر يك فرد هم مطرح نيست و نظر سه نفر مطرحه كه تو كنفرانس نظر ها گفته ميشه!بعدشم من فكر كنم مديري كه انتخاب ميشه اينقدر عقل داره كه نخواد به نفع گروهش بگيره!شخصا خودم اگر مسوول يه جايي باشم هيچوقت طرف يه گروه كه با من هم عقيده هست رو نميگيرم!!در ضمن دو تا معاون هم هستن كه هر كدوم از يه گروهن و فقط اينجا يه گروه هست كه تو تيم مديريت نماينده نداره كه اونم طبق گفته بالا فكر نكنم مشكلي براش پيش بياد.

--------------------------------
نظرات خودم:

1-من پيشنهاد ميكنم كه استاد يه درس همه رول ها رو نقد نكنه به تنهايي چون واقعا باعث خستگي ميشه و در آخر هم نقد هاش تاثير گذار نيست.به نظرم يه شخصي باشه كه تو نقد پست ها به معلم كمك بكنه خيلي خوبه!براي مثال شخصيت ايكس در كلاس تاريخ و افسونها و ماگل شناسي به معلم هاي اين درسا تو نقد كمك ميكنه و در عوض امتيازي براي گروهش ميگيره به عنوان مزدش ولي اين شخصيت تو امتياز دهي تاثيري نميتونه داشته باشه و فقط استاد درس هست كه امتياز ميتونه بده!!

2-معلم در هر جلسه سه تا تاپيك رو مشخص بكنه براي دانش آموزان و تكليف و سوژه اي مشخص بكنه كه دست دانش اموز باز باشه و سه تا انتخاب داشته باشه كه يكيش بره پست بزنه!اين هم باعث نميشه فقط يه تاپيك فعال بشه و تمام تاپيك ها به صورتي فعال ميشن و هم سوژه هاي مختلف براي مكان هاي مختلف تو پست ها مياد كه باعث جذابيت كار ميشه!

3-تكاليف معلم ها تك پستي باشه..قدرت نويسندگي يه فرد كه بخوايم نقدش كنيم و درستش كنيم فقط تو تك رولي امكان پذيره چون تو رول ادامه دار سوژه مال فرد اول هست و فقط اين يه ادامه اي ميده و اين سوژه رو پرورش ميده!رول تكي باعث ميشه كه خود شخص سوژه بده و خودش ادامه بده كه راحت ميشه مشكلاتش رو ديد و مشخص كرد.

4-رو تعداد خطوط پست هاي رول نظارت بكنيم تا مشكلي پيش نياد..الان سايت فعال نيست چون كه تعداد خطوط رول زياد رواج بيشتري داره ولي در كل اگر بتونيم با مدرسه اين فرهنگ رو بياريم كه رول كوتاه قشنگ بهتره،راحت ميتونيم كه اعضا رو براي كيف رول زني بكشونيم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
نظر من در مورد این ترم هاگوارتز :

1- بهتره توی هر گروه ، یک تاپیک زده بشه و تمام کسانی که متقاضی شرکت در مدرسه هستند ، نام نویسی کنند ... بعد از تایید ناظر هر تالار ...عده ای رو که ناظر مشخص میکنه ، به دفتر مدرسه معرفی بشن .
بعد از معرفی اون اشخاص موظف هستند به صورت ثابت فعالیت کنند و تمام امتیازهای اون گروه تقسیم بر تعداد ثابت اون اعضا بشه .

یک عده دیگه هم به صورت شاگرد غیر رسمی تو مدرسه شرکت کنند و نمره بگیرند ولی در پایان ترم فقط امتیازات شاگردهای رسمی رو حساب کنیم و فقط امتیازهای کل رو به نمایش بگذاریم .

نتیجه اینکار :

1-1- مثلا به فرض میگیریم گیریفیندور ... 12 نفر و معرفی میکنه ... پس به صورت ثابت امتیاز گیریف تقسیم بر دوازده میشه ... و این دوازده نفر هم موظف به شرکت در مدرسه هستند .

2-1- اینطوری تقسیمات عادلانه است و مشکلی در نمره دهی به وجود نمیاد ، مثلا یک گروه بگه کم گرفته یا زیاد گرفته ، چون با توجه به جمعیت هر گروه امتیازات به صورت ثابت تقسیم میشه .

3-1- هر گروه هم موظف هست بیشتر از پنج نفر و معرفی کنه .

-------------------------------

2- از هر گروه یک سر گروه معرفی بشه ، سر گروه ها به کار دبیران رسیدگی کنند و هر سر گروه مسئوله هر جلسه ... یک استاد برتر بین استاد هایی که از اون گروه ( مثلا ریونکلا ) انتخاب کنه و امتیاز مثبت به گروه اون دبیر بده .

نتیجه اینکار :

2-1 – اینطوری زحمت دبیرها بی نتیجه نمی مونه .
2-2- به نوعی خوب تدریس کردن سبب کسب امتیاز بین اساتید و ایجاد رقابت میشه .-

-------------------------------

3- به نظرم بهتره مدرسه یک ترم بدون مدیر باشه و شورای هاگوارتز و ایجاد کنیم که از هر گروه یک نفر مسئول هدایت مدرسه بشه ... یعنی مثلا چهار نفر منتخب ...بعد هر کسی هم وظیفه ای بگیره ... مثلا یکی بشه سخنگوی هاگوارتز و جواب اعضا رو بده ... یکی رو کار دبیرا رسیدگی کنه ... یکی کوییدیچ رو داوری کنه و یکی هم حواسش به امتیازات باشه .

نتیجه :

3-1 – تصمیمات به صورتی شخصی اتخاذ نمیشه .
2-3- وقت برای همه کارها هست و مدیر خسته نمیشه که مجبور به دادن استعفا بشه . ( تقسیم وظایف صورت گرفته )

من نظرم و گفتم هر کس نظر بهتری داره بگه ... این سیستم امتیاز دهی فکر کنم خوب و مفید باشه ... دیگه تقلبی هم توش صورت نمیگیره .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۱ ۱۸:۱۸:۵۰

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

اعضای ایفای نقش لطفا نظرشونو در مورد تمامی قوانین از ثبت نام گرفته تا نحوه ی جمع بندی امتیازها و مسابقات کوییدیچ و ... در این تاپیک بگن !!!

با تشکر

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۱ ۱۷:۲۲:۳۵

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

از اونجایی که الان 4 ترم هست که هی این میگه یه تاپیک یادبود بزنیم و اون میگه و آخرش هم میفته به ترم بعد ، میگم که یه تاپیک یادبود زده بشه که توی اون گروه اول هر ترم در کوییدیچ و کلاس ها ، همینطور دانش آموزان نمونه هر ترم و اساتید نمونه هر ترم و مدیر مدرسه هر ترم مشخص بشه !

اگر کسی نیست و میخواد به مدیر بعدی مدرسه و ... منتقل بشه ، اینجا رو ویرایش کن کوییرل من خودم پستش رو میزنم و تا ترم چهارمش رو میزنم پستاشو ، بقیش به عهده اونایی که توی ترمای بعد هستن !

چیزی که من برای تالار یادبودها میخواستم این نیست...فعلا ترجیح میدم برای ساختش اقدامی نشه تا زمستون یعنی شروع ترم آینده.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۶ ۱۰:۳۹:۵۹

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام
با عرض خسته نباشيد مي خواستم عرض كنم كه چرا به پستهاي ثبت نام الف.دال رسيدگي نمي شه من از ناظران خواستارم كه هر چه زود تر پاسخ دهند و رسيدگي كنند.

با تشكر

من مسئولیت هاگوارتز رو دارم نه تاپیک الف دال رو. میتونید با ناظرین محفل در این مورد صحبت کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۰ ۱۸:۰۵:۳۴

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
نقل قول:
ایگور کارکاروف نوشته:
نكته ديگر اين است كه استاد در روز تدريس،مي آيد و مرخصي ميگيرد،شما هم با يك "موفق باشيد"ازش استقبال ميكنيد و هيچ نمره اي چيزي از اينها كم نميشه!خب اگر به اين صورت است براي منم كاري نداره هر دفعه تدريسم رو بندازم عقب!مرخصي،يك يا دو روز..ولي نه كه يكدفعه 2 هفته مرخصي از تدريس بگيره بره!درسته،تابستان هست،ولي شخصي كه نميتونه،نبايد درخواست معملي ميداد و حالا هم كه ميخواد بره مسافرت كلاسش را بنويسد و براي شما ارسال كند تا،شما در روز درسش،ارسال نماييد و اگر چنين نكرد از گروهش امتياز كم كنيد!

با اینکه از گروه امتیاز کم بشه مخالفم چرا؟؟
چون که ممکنه اون استاد اصلا توی کلاس ها شرکت نکرده باشه و بخاطر اشتباه یکنفر زحمت چندین نفر هدر میره مگر اینکه این اجازه رو به دانش آموزان هر گروه بدید که در صورتی که معلم گروهش پستشو تا 24 ساعت ارسال نکرد خودشون به شما بدن تا ارسال کنید در غیر اینصورت کم کردن امتیاز از گروه یه ظلم بزرگ در حق هر کدوم از گروه هاست
نقل قول:
پرسی ویزلی نوشته:
ببینید الان تقریبا دو هفته هست که ترم شروع شده ، هفته اول هر طور که بود گذشت ، ولی هفته دوم ، فقط چند تا از کلاس ها تدریس شدن !
اثری از مراقبت از موجودات ، معجون سازی ، ماگل شناسی ، تغییر شکل ، دفاع دربرابر جادوی سیاه و پرواز و کویییدیچ !
اساتید هر کدوم از این درس ها دلایل خودشون رو برای غیبت دارند ، ولی فکر نمیکنید که ترم واقعا خسته کننده شده ؟ یک هفته همه دانش آموزان بیکار ! هفته بعد وقت نمیمونه که در کلاس ها شرکت کنند !

بهتره رسیدگی بیشتری بشه ، حالا شده با تذکر بیشتر ، تدریس زودتر از موعد ، گذاشتن استاد کمکی و هر کاری !

حرف پرسی کاملا درسته. اگه اینقدر مرخصی قرار باشه داده بشه به استادا و مثلا توی یه هفته همه کلاس ها تدریس بشه واقعا کار دانش آموزا مشکل میشه و در حالی که میخوان تو کلاس همه شرکت کنن با توجه به بسته شدن سایت وقت نمیکنن.
برای همین بهتره یا همونطور که پرسی گفتش معلم کمکی بذارید یا اینکه قانونی به صورت زیر بزارید:
* استاد می بایست 3 روز قبل از تدریس پست تدریس را آماده و به مدیریت مدرسه پیام شخصی کند تا در صورت پیش آمدن مشکلی مدیریت مدرسه پست را ارسال نماید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

پیشنهادی دارم برای کارنامه اعضای این ترم !

شاید خیلی از کسانی که در مدرسه شرکت میکنند دلشون میخواد که امتیازاتشون جمع بندی بشه و بهتر بگم کارنامه دریافت کنند !
ولی از اونجایی که پیدا کردن امتیازات هر کدوم از اعضا در آخر ترم سخت هست و تقریبا نمیشه انجامش داد ، پیشنهاد میکنم که از حالا امتیازات به دقت جمع بندی بشن و اساتید برای هر کلاس که امتیاز میدن برای کلاس بعدی هم امتیاز بدن و امتیازهای کل هر دانش آموز در کلاسشون رو هم بدن !

مثال میزنم

کلاس پرواز و کوییدیچ - جلسه اول

پرفسور کوییرل 20 امتیاز
هری پاتر 10 امتیاز
ایگور کارکاروف 30 امتیاز

کلاس پرواز و کوییدیچ - جلسه دوم

پرفسور کوییرل 15 امتیاز
هری پاتر 15 امتیاز
ایگور کارکاروف 10 امتیاز

امتیازات کل :
پرفسور کوییرل 35 امتیاز
هری پاتر 25 امتیاز
ایگور کارکاروف 40 امتیاز

به این ترتیب !

قرار بود به این شکل کارنامه ها از اوایل ترم درست بشه ولی بنا به دلایلی نشد. در این ترم مطمئن نیستم که هنوز بخوام کارنامه بدم یا نه. حالا تا ببینیم چی میشه.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۶ ۱۷:۳۹:۰۰

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

پرفسور کوییرل ، در دفتر مدیریت گفتی که اگر مثلا به اساتید 100 امتیاز بدیم ، امتیازات برابر میشه ( کامل نقل نکردم )

اتفاق افتاده که آخر ترم 3 استاد که هر کدوم از سه گروه مختلف بودند ، هر یک با رای اعضای گروه خودشون انتخاب شدند و 30 امتیاز گرفتند که باز هم امتیازات برای سه گروه یک اندازه میشه !

به نظرم خوب میشه که سه استاد نمونه انتخاب بشه و یک استاد هم به عنوان استاد برتر در نظر گرفته بشه !

میشه این کار رو کرد که سه استاد نمونه که انتخاب شدند ، نظر سنجی گذاشته بشه بین این سه استاد که کدوم یک برترین هستند که میشه به استاد برتر دو برابر مثلا 60 امتیاز داده بشه !

به نظر من این کار رقابت بین تدریس بهتر بین اساتید رو افزایش میده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.