هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   8 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

سمیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۰:۲۴ پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
روزی که عضو این سایت شدم هیچ کس این شخصیت رو نگرفته بود بعد هم هر موقع که میخواستم شخصیتم رو معرفی کنم میگفتی که قبلا گرفته شده حالا هم که میگی رزرو شده ولی من مطمئنم که حداقل تا قبل از اولین بار که میخواستم ریگلوس رو معرفی کنم کسی اونو انتخاب نکرده بود

شخصیتها گرفته میشن و بعد از عدم فعالیت آزاد میشن و ممکنه یه شخصیت به ده ها نفر برسه و باز آزاد بشه. اینکه شما چه شخصیتی رو انتخاب کنی اصلا اهمیت نداره. شما خودت هستی که با فعالیت اون رو فعال و معروف میکنی. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۷:۱۲:۴۵

پیام زده شده در: ۱۴:۳۳ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۴ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
[size=large]نام:mohammad
نام خوانواده گی:snap
تاریخچه ی کوتاه زنده گی:
[b][size=xx-large][font=Tahoma]متولد لندن.وقتی بدنیا آمد پدر نداشت.اصیل زاده.پدرش در یک سانحه ی ماشین سواری از دست داد.پدر ش مشنگ بود.فارق التحصیل هاگوارتز.دبیر مورد الاقه اسنپ.گروه اسلاترین.عضو گروه مرگخوار.محارت در مسابقات کودیچ.کاپیتان تیم اسلاترین بوده.عاشق تانکس بوده.
[/size
]
[/font][/size][/b]

یکم بزرگتر مینوشتی دیگه احتیاج به عینکم نبود!
شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۷:۱۰:۲۹

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

توبياس اسنيپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۴ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
نام:حسن
نام خانوادگي:مصطفي
تاريخچه كوتاه از زندگي:متولد استانبول تركيه هستم و از پدر و مادري جادوگر متولد شدم در سن 7 سالگي به انگلستان مهاجرت كرده و و تبعه اين كشور شديم. پس از ورود به هاگوارتز در گروه "هافلپاف" قرار گرفتم در سال ششم مدرسه را ترك كردم(سال قبلش 12 سمج عالي گرفتم) و در پست جستجو گر به عضويت تيم "توسن هاي پيشتاز" در آمدم بعد ها همين تيم را در پست مربي قهرمان ليگ انگليس و قهرمان باشگاه هاي جهان كردم بعد از آن به مربيگري تيم ملي انگليس انتخاب شدم و به خاطر قهرمان كرد آن در جام جهاني مدال درجه دو مرلين گرفتم. بعد وارد انجمن بين المللي كوييديچ شدم بعد از چهار سال به عنوان رئيس انجمن بين المللي كوييديچ منتخب گشتم هم اكنون علاوه بر اين پست عضو افتخاري انجمن رواج كوييديچ در آسيا هستم. برترين جستجوگر بين سالهاي 1987تا 1990 , برترين داور و داور منتخب براي قضاوت جام كوييديچ و برترين مربي به خاطر قهرماني در جام جهاني از ديگر عناوين كسب شده نوسط من است.
ويژگي هاي ظاهري:فري ريز نقش و لاغر اندام هستم به طوري كه خيلي ها از سر پا ماندم اظهار تعجب مي كنند, كاملا تاس هستم و دوستانم با تشبيه من به لوئيجي كولينا مرا شرمنده مي كنند و سبيل بلند و پر پشتم از افتخارات من به شمار ميرود. رنگ مو و چشمم سياه است.
ويژگي هاي جادويي:چوب جادوي خود را از اليوندر خريدم 27 سانتي متر طول از جنس چوب درخت خاس انعطاف ناپذير و ماده درون آن ار ريسه قلب اژدها است. بين خودمان بماند من يك جانور نماي ثبت نشده ام و به شكل يك مرغ مگسخوار 7 سانتي متري ميشوم(فوق العاده براي فرار از مخمصه). شكل سپر مدافع من يك باسيليسك است(البته نگاهش كشنده نيست).
توانايي هاي جادويي: چفت كننده ماهري هستم و هنوز هم وزارت جادو براي استخدامم به عنوان كاراگاه مشتاق است. سرعت كشيدن چوب دستي ام از غلاف در بين دوستانم زبانزد است و تا كنون 7 ورد كاربردي را در وزارت جادو به ثبت رسانده ام.

این شخصیت گرفته شده.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۱۷:۴۰:۴۹

منتظريم...

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

سیموس فینیگانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از خونمون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
نام: پويا _نام خانوادگي:پاتر _گروه : گريفندور _محل زندگي:آن سوي آتش_ جنس: مرد_ نام جارو:آذرخش_ جنس چوب جادو:پر ققنوس_سپر مدافع:شير_ علاقه مندي:كوييديچودفاع در برابر جادوي سياه_ديگر دانستني ها:پرواز عالي,علاقه به ورزش,بيزار از لرد سياه,علاقه مند به شهرت نا خاسته.

شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن...لطفا بعد از خواندن قوانین ایفای نقش از لیست شخصیتها یه شخصیت هری پاتری انتخاب کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۱۷:۳۰:۰۰

[color=CC0000][b]قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!!!!!
ميجنگيم تا آخرين نفس !!!!
ميجنگي

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

آراگورن پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۵ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۱
از برفراز گوندور (شهر سفید)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
چطور قبلا که فعال بودم این شخصیت رو برام تایید کرده بودید ولی الان نمیشه

در حال حاضر قوانین ایفای نقش عوض شدن.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۱۷:۳۱:۳۳

آرØ

پیام زده شده در: ۷:۴۲ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

آراگورن پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۵ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۱
از برفراز گوندور (شهر سفید)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
مقدمه :
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/84/AragornCrown.jpg
آراگورن دوم (سال ۲۹۳۱ دورهٔ سوم - ۱۲۰ دورهٔ چهارم) شانزدهمین سردسته دونه‌داین شمال، کسی بود که بعدها به عنوان پادشاه اله‌سار تلکونتار تاجگذاری کرد. او بیست و ششمین پادشاه آرنور و سی و پنجمین پادشاه گندور و اولین پادشاه امپراطوری بهم‌پیوسته و احیا شده بود.

نام : آراگورن (Aragorn)
نژاد : انسان
زمان تولد : روز ۱ عصر سوم ۲۹۳۱ الی 1 مارس د.چ فرزند آراتورن دوم و گیل رائن و همسر آرون آندومیل ستاره الفها.
اقامتگاه : ابتدا ریوندل و بعد ها در میناس تیریت و سپس آنومیناس
فزندان : 1 پسر الداریون و دختران
شمشیر : آندوریل
اسب : روهه رین و هاسوفل
نشان : درخت سپید با هفت ستاره و تاج الندیل
رنگ چشم : مشکي هيچوقت عصباني نميشم ولي اگه کنترل خودمو از دست بدم برق سفيدي چشمام ميزنه
رنگ مو : مشکي زير نور آفتاب قهوه اي روشن
علاقه مندي : تنها و تنها آرون يگانه الف زيبا
شغل : پادشاه گوندور ارباب دونه داین
توانمندي ها : قدرتي در وجودم هست که هرچه اراده کنم انجام خواهم داد

مختصر زندگی نامه:
آراگورن در 1 عصر سوم 2931 دیده به جهان گشود. و تنها دو سال بعد از تولدش هنگامیکه پدرش آراتورن دوم توسط ارک ها کشته شد شانزدهمین سالار دونه داین گشت. مادر آراگورن گیل رائن اورا به منزل الروند در ریوندل برد تا در انجا زندگی کند. الروند آراگورن را به عنوان پسر خوانده اش می پذیرد و نام استل را برای او بر می گذیند. ارگورن تا سال 2951 از نام واقعی و جد و سلسله اش آگاه نشد تا هنگامی که او به بیست سالگی رسید الروند تشخیص داد که او دیگر برای خودش مردی شده است و در این زمان دو گنجینه سلسله ایزیلدور را به او واگذار کرد: حلقه باراهیر و تکه های شمشیر نارسیل.

پادشاه سرزمین های متحد آرنور و گاندور در 1 می 3019 در روز تاجگذاری آراگورن تاج پادشاهی گاندور و عصای سلطنتی آرنور را گرفت و دو قلمرو تحت فرماندهی او متحد گشتند. گندالف آراگورن را پادشاه گاندور و ارباب سرزمین های غربی خواند.

سخنان آراگورن خطاب به جنگجویان گوندر در نبرد موردور:
« ای مردان گاندور، اکنون سخنان کارگزار این قلمرو را بشنوید! بنگرید! سرانجام کسی آمده است که خود را وارث سلطنت می داند. اینک آراگورن پسر آراتورن، سرکرده دونه داین آرنور ، فرمانده سپاه غرب، صاحب ستاره شمال ، به کارگیرنده شمشیری که از نو ساخته اند ، فاتح نبرد ، کسی که دستانش شفا بخش است ، گوهر الفی ، اله سار از تبار والاندیل ، پسر ایزیلدور ، پسر الندیل نومه نوری ، ...»

گروه در خواستی : از گريفيندور و ريونکلا خوشم مياد ولي احساس ميکنم به هافلپاف تعلق دارم در ضمن يه بار به کلاه امتحان پس دادم و منو به هافلپاف دعوت کرد.

شخصيت درخواستي : آراگورن

اینجا یه سایت هری پاتریه و ربطی به ارباب حلقه ها نداره... اگه دوست داری در ایفای نقش فعالیت کنی بعد از خوندن قوانین ایفای نقش یه شخصیت از لیست شخصیتها انتخاب و معرفی کن.موفق باشی

ویرایش شده توسط آراگورن (Aragorn) در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۸:۰۲:۴۳
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۱۲:۲۸:۵۶

آرØ

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
1- نام :تام
2- نام خانوادگي : ریدل
3- نام کامل : تام مارولو ريدل
4- چوبدستی جادو : بیست و چهار سانتی با چوب درخت گاج
5- هسته چوبدستی: پر ققنوس
6- چوب جارو: وقتی پرواز میکنم چوب جارو میخوام چی کار ؟
7- جنسيت : خشانت
8- ظاهر کلی : چشمان قرمز ..صورت بدون مو ...لاغر و استخوانی...و بی روح !!!
9. گروه: اسلیترین
10- سن: شصت سال و اندی
معرفی:
تام مارولو ریدل ملقب به ارباب سیاهی در سال 1943 به دنیا آمد و از همان بچگی ذاتی سیاه و قدرتمند داشت که به محض ورود به مدرسه هاگوارتز به خواسته های خود برای سلطه بر جادوگران دیگر رسید و 22 سال بعد پدر خود را به دلیل خیانتی که در حق او کرده بود به درک واصل کرد .
لرد ولدمورت که قدرت خارق العاده ای در جادوی سیاه داشت مریدان بسیاری که خود را مرگخوار مینامیدن را نزد خود جمع کرد تا ارتشی مرگبار برای نابودی لجن زادگان جامعه جادوگری را تشکیل دهد و پس از مدت اندکی مردم حتی از اوردن نام او بر زبان خود ترس داشتند و این گونه بود که لرد تاریکی دنیای جادوگری را تسخیر کرد ... اما در حادثه ای اسیر پسربچه ای کوچک شد ... ولی او حالا برگشته... با قدرت بازگشته تا این بار زمین را از خون لجنی ها پاک کند !
نواده سالراز اسلیترین دوباره باز میگردد تا این بار کاری که نا تمام مونده بود را به اتمام برساند ...

ارباب سیاهی بازمیگردد !! این بار با قدرتی بیشتر ...

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۸ ۲۱:۱۱:۲۱

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

آرماندو  دیپت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۱۵ پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۶
از هاگوارتز و لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
Armando Dippet
نام:آرماندو
نام خانوادگی: دیپت
جنس:مرد
گروه: گریفیندور
رنگ چشم: سبز
چوب جادو : 17 اینچی از چوب درخت گردو و هسته از جنس پر دم سیمرغ- سخت ولی منعطف
جاروی پرنده:دست ساز – به دست خودش ساخته شده
قد :188 سانتیمتر
ظاهر:قد بلند و همجنین با ریش هایی بلند
سپر مدافع: هیپو گریف
رنگ مو و ریش: سفید با رگه های خاکستری
اخلاق:آرام و دوستدار شهرت با اعتقاداتی خاص
زندگی نامه کوتاه:
آرماندو دیپت مدیر هاگوارتز قبل از آلبوس دامبلدوربود.ولی مدت زیادی مدیریت نکرد و جای خود را به دامبلدور معلم تغییر شکل داد.
او در زمان باز شدن تالار اسرار توسط تام ریدل به علت اعتمادی که نسبت به او داشت حتی فکر نکرد که ممکن است او پشت این قضایا باشد و اشتباهاً هاگرید را به خاطر آکرومانتیلایی که به مدرسه آورده بود از مدرسه اخراج کرد.( بعد هاگرید با وساطت دامبلدور شکاربان شد)
با همه ی اعتمادی که او نسبت به ریدل داشت هرگز اجازه نداد او تابستان ها را در مدرسه بماند وبه پرورشگاه باز نگردد. دیپت همچنین در خواست ریدل برای گرفتن پست معلم دفاع در برابر جادوی سیاه را رد کرد و گفت که او برای این کار خیلی جوان است ، دامبلدور نیز درخواست بعدی ریدل را در سال های بعد نپذیرفت.
تابلوی دیپت هنوز روی دیوار دفتر مدیر وجود دارد و دامبلدورتا وقتی زنده بود با او مشورت می کرد.

توضیحات: من قبلا در ایفای نقش نبودم

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۸ ۱۲:۵۷:۱۸

draco dormiens nancouam titilandus
هرگز یک اژدهای خفته را قلقلک ندهید
عکس توسط مدیر برداشته شد.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

کرنلیوس فاجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۱ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 81
آفلاین
نام: كرنليوس اسوالد فاج
نام مستعار:ندارم
گروه مدرسه:هافلپاف
نوع چوبدستی:32 سانتیمتری_از چوب درخت راج _ رگ اژدها _نرم و قابل انعطاف
نوع جارو: شهاب
قد:180 سانتیمتر
رنگ چشم:قهوه ای
رنگ مو:مشکی
ظاهر:قد متوسط با موهای کم پشت و کلاهی بلند
خصوصیات درونی: تر سو و نگران منسب وزارتش
محل زندگی: وزارت سحر و جادو
گروههایی که شرکت کرده: گروه کوییدیچ هافلپاف
موسیقی مورد علاقه: spanish درام
غذای مورد علاقه: بره بریان
تفریحات و سر گرمی ها:فیلم و کتاب های هری_گردش با دوستان_گیم نت_چت_......
علاقمندی ها:عاشق هاگوارتز_شاگرد هاش_هری و دوستاش_استاداش_....
ارزو:اسیب رسوندن هر چه بیشتر به ولدرمورت و مرگ خوارها_
توضیحات اضافه: وزیر سحر و جادوی اسبق ترسو و همش میترسید که دامبلدور نخواد پستش رو ازش بگیره

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۷ ۱۷:۳۹:۵۴

You can do evry work u wana to do

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
نام : استنلی
نام خانوادگی : شانپایک
وضعیت تحصیلی : فارغ التحصیلم
رنگ مو : مشکی
رنگ چشم : میشی
گروه : گرینفیندور
ظاهر کلی : خوش تیپ ، قد بلند ، مو های چرب
چوب جادو 28 سانتی متر ، انعطاف پذیر ساخته شده از درخت کنجشک با هسته ی موی دم ادها و بسیار سبک
سپر مدافع : سگ
محل زندگی : اتوبوس شوالیه ، پاتیل درزدار یه مدتم تو ازکابان بودم
علاقه مندی ها: رانندگی با اتوبوس شوالیه ، لایی کشیدن تو خیابون ، سرعت غیر مجاز ،حال مرگ خوارارو بگیرم
توضیحات : در زمان نبرد تاریخی ولدمورت با هری منو انداختن ازکابان بعد هم [spoiler=( از اینجا به بعد افشا سازیه بنابراین اگه کتابو خوندید کلیک کنید] تو تعقیب و گریزی که برای گرفتن پاتر توسط ولدمورت صورت گرفت منم که تحت طلسم فرمان بودم شرکت داشتم اما بعد ...... ( ممکنه یکی اشتباهی کلیک کرده باشه این کلمه تمام کتبو افشا میکنه پس نمی نویسم ) ازاد شدم و الان رانندهی اتوبوس شوالیه ام .[/spoiler]

............................

من منتظر اینم که نتیجه ی تاپیک نمایش نامه نویسسی بیاد و اینو برای رزرو زدم

[color=990000]شما باید اول در تاپیک های بازی با کلمات و کارگاه تایید بشید و بعد خودتون رو معرفی کنید.[/color]

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۷ ۱۷:۳۷:۵۳

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.