هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

رضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۳ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲
از کهکشان راه شیری.منظومه شمسی.سومین سیاره.قاره آسیا.خاور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
آقا جون عمه .خاله. عمو .دختر دایی.پسر عمو.کوچیک و بزرگ حتی پدر بزرگ پست های منو پاک نکنید من تو این سایت هروقت اظهار نظر کردم اونو پاک کردین.

کويريل بيا پستهاي اينو پاک کن چون آقايونو به هفت جد و آبادشون قسم داده ولي با خانوما کاري نداشته...دليل پاک شدن پست هاي شما در سايت تعجب کردن معده مديران از مشاهده هويج حرف بزن است و هيچ منظور ديگري در کار نيست...با تشکر کالين

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۳۱ ۲۰:۳۸:۵۰

www.rjhp.blogfa.com
چه فرقی می کنه ؟
مرزها کجاست Ø

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

Super girl نوشته:
هووووووووووووووووم!
مدیرای دیکتاتور چرا پست من رو تو بازی با کلمات پاک کردید؟
مگه بی ناموسی بوده؟
مگه ارزشی بوده؟
مگه تک خطی بوده؟
فوقش مینوشتین تایید نشد دیگه چرا پاک کردین؟؟
تازه همه کلمات هم توش استفاده شده بود!
حالا خوبه یه دسترسی پیدا کردی!
حالا خوبه این دسترسی هم از خیر سر رفیقامه!
یا پست من رو برگردونید یا دو نقطه دی!

پست شما به دو دلیل پاک شد :

1.در رابطه با دنیای هری پاتر نوشته نشده بود !!!
2.کلماتش رنگی نشده بود !!!

موفق باشی

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۲۹ یکشنبه ۱ مهر ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1
آفلاین
هووووووووووووووووم!
مدیرای دیکتاتور چرا پست من رو تو بازی با کلمات پاک کردید؟
مگه بی ناموسی بوده؟
مگه ارزشی بوده؟
مگه تک خطی بوده؟
فوقش مینوشتین تایید نشد دیگه چرا پاک کردین؟؟
تازه همه کلمات هم توش استفاده شده بود!
حالا خوبه یه دسترسی پیدا کردی!
حالا خوبه این دسترسی هم از خیر سر رفیقامه!
یا پست من رو برگردونید یا دو نقطه دی!

ویرایش شده توسط Super girl در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۳۱ ۱۷:۵۹:۴۱

از شناسه من عبرت بگيريد و خودتان را بلاک نکنيد!(با تشکر کالين از طرف سوپر گرل )

پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
نقل قول:
در کل باید بگم که،همه چیز دست در دست هم داد تا آرمادیلو بالا بیاد و بنده صعود این تیم را نشان از شانس ،تغییر قوانین،عدم آگاهی داور با سبک اجاس و ...میدانم.

چرا سعي ميكنيد ما رو طور ديگه اي جلوه بدبد؟
همه چيز دست در دست هم نداد. بچه هاي تيم دست در دست هم دادن.
تغيير قوانين به ما چه؟؟؟
عدم آگاهي داور با سبك آجاس به ما چه ربطي داره؟؟ نكنه فكر كرديد ما جاي شما رو گرفتيم؟
به قول خودتون كلي خنديديم. شما اگه همه مسابقه هاتونو هم ميبرديد و هر امتيازي هم كه ميگرفتيد؛ در هر حال ما دوم ميشديم! حالا شانسش كجاست؟؟؟
ما حتي اگه بازي با شما رو ميباختيم؛ (عمرآ) اگه دقت كني باز هم صعود ميكرديم. چون امتيازمون از ترنس خيلي بيشتره.
در مورد كم بودن امتيازهامون با توجه به اول شدن، اگه باز هم دقت كني ميبيني كه ما بازيمون با پوپيتر رو تو يه پست زديم. با اينكه پستامون عالي بودن و ميتونستيم مثل بچه آدم پست بزنيم.
اگه ما بازي با شما رو ميباختيم؛ (عمرآ ) دوم ميشديم الان.
اينجوري:

آجاس: 4برد، يك باخت
آرماديلو: 4برد، يك باخت
ترنس: 4برد، يك باخت.

(اين امتيازات مجازي هستن و ارزش ديگه اي ندارن!)

كه البته در اون صورت پستاي مسابقه با پوپيترو درست مي زديم و امتيازمون، كه قبلش هم از شما بالاتر بود، ما رو اول ميكرد.
و مطمئنآ باز هم اول ميشديم. (از ماست كه بر ماست!)

از هر سمت و سويي كه نگاه كني اثري از شانس نميبيني. من از ابتداي به وجود آمدن اين تيم مطمئن بودم كه صعود ميكنيم.
اگه شما ما رو دست كم گرفتي و نميخواي قبول كني، قبول نكن. چيزهايي كه گفتم كاملآ مشخصه.

نقل قول:
خیالم راحت بود.مطمئن بودم که ترنسیل ارمادیلو رو خواهد برد.اما متاسفانه نمیدونم چرا ترنسیل اون بازی رو نیمه کاره رها کرد و برای همین اگر از دست چند نفر ناراحت باشم،افراد اعضای ترنسیل هستند.

شما خودت برو پستاي ما تو اون بازي رو با پستهاي تيم ترنس مقايسه كن. هرگز نميتونم قبول كنم كه اگه ترنس يه پست ديگه ميزد، ميتونست از ما ببره!

پس خواهشآ با حرفات تيم ما رو جور ديگه اي جلوه نده و زحمات ما رو خراب نكن.

به اسكي:
يه چيزي تو چت باكس زده بودي:
" ما که حیفمون میاد سوژه ای که برای آجاس گذاشته بودیم کنار رو برای آرمادیلو استفاده کنیم!(جنگ روانی و اینا!)...اه اه! "

برو جلو بوق بزن باب!!!

پ.ن: اسم خوبي داره اين تاپيك. فكر كردي كي هستي؟ نه، فكر كي هستي؟

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۷ ۱۲:۴۷:۱۵

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
خوب.....بر خلاف تمام کل کل های صورت گرفته،اجاس حذف شد
اگر وقت کنم،تاریخچه ی کلی اجاس رو با کمک سایر دوستان،در تاپیک پشت صحنه ی ایفای نقش مینویسم.تا همگان درک کنند که به یقین از همان ابتدا(سال گذشته) سنگ این بنا را محکم نهادیم.

میخوام تاریخچه ی بوق این لیگ رو به همراه انچه گذشت ،بنویسم.
نتایج گروه رو اول یک نگاهی بندازید

نقل قول:
-آرمادیلو 4برد ، 1 مساوی(421امتیاز)
2-ترنسیلوانیا 4 برد، 1 باخت(330 امتیاز)

3-آجاس 3 برد ، 1 مساوی،1باخت(453 امتیاز)

بله بله.....درست میبینید
-سراب؟....بیشین بینیم باو
-خودت توهم زدی.....بوق
-درست میبینید.تیم اجاس بیشترین امتیاز رو داره.اما جالبه که از گروهش صعود نمیکنه

دلیل این وضعیت، تغییر ناگهانی قانون در هفته ی دوم بازی ها بود.که متاسفانه چون ایگور کارکاروف عزیز ، بدون توجه به نظر کاپیتان تیم(کاپیتان تیم=هورریس اسلاگهورن)،موافقت خودش رو با این تغییر قانون اعلام کرده بود،بنده نقش گلدان رو داشتم و اعتراضم ،از عدم وجود هماهنگی میان تیم و کاپیتان و همچنین ناراحت شدن یکی از رفقای گلم حکایت میکرد.پس سکوت کردم.

قرار بود سه تا تیم بیان بالا از هر گروه.که باز هم تغییر کرد قوانین و شد دو تا تیم.

قرار بود نیم فصل پس از پایان دوره ی اول برگزار بشه،که بازهم قوانین تغییر کرد و دو هفته زودتر برگزار شد.

روی تغییر قوانین بیشتر از این گیر نمیدم
هرکدوم اینارو که بخوام باز کنم،رفاقتم با یک عده ی خاص به هم میخوره.و به قول هدویگ،همیشه رفاقت مهم تر از روله.فقط پشت دست رو داغ کردم که یادم باشه،دفعه ی بعدی در مسابقه ای شرکت نکنم. هرگونه مسابقه.از مدرسه بگیر تا کوییدیچ و دوئل و ...

و اما در مورد حذف شدن اجاس.هنوز میگم که مساوی ما با ارمادیلو،ظلمی بزرگ بود.اما هیچ وقت تقاضای تغییر نتیجه نمیکنم.در اعتراض هایی هم که انجام دادم،فقط خواستار این شدم که گروهی پست ها رو بخونند و پیرامون اینکه چه فردی برنده است؛نظر بدن .هیچ وقت هم نگفتم که اگر آنها موافق برد اجاس بودند،خواستار تغییر نتیجه به نفع اجاس هستم.

خیالم راحت بود.مطمئن بودم که ترنسیل ارمادیلو رو خواهد برد.اما متاسفانه نمیدونم چرا ترنسیل اون بازی رو نیمه کاره رها کرد و برای همین اگر از دست چند نفر ناراحت باشم،افراد اعضای ترنسیل هستند.
کار رو به جایی رسوندند تا رقابت برای اول شدن،به رقابت برای دوم شدن بدل بشه(یعنی در میان اعضای شما،یه نفر پیدا نمیشد که نیم ساعته یک پست بنویسه و بازی رو تموم کنه؟...ما رو باش دلمون رو به کیا خوش کرده بودیم)

در کل باید بگم که،همه چیز دست در دست هم داد تا آرمادیلو بالا بیاد و بنده صعود این تیم را نشان از شانس ،تغییر قوانین،عدم آگاهی داور با سبک اجاس و ...میدانم.

هیچ شکایتی در مورد برد ترنسیل ندارم.قطعا پست های زیبایی نوشتند و زحمتشان در نهان رول ها،هویدا بود.
ها،اجاس قشنگ ترین بازی هایش رو با ترنسیل داشته.هنوز بازی دوم سال پیش یادمه.(توضیحات:اجاس در لیگ قبلی،دوبار با ترنسیل بازی کرد،دفعه ی اول ترنسیل تیم ما رو دست کم گرفت.چون همگی تازه وارد بودیم و فقط مرلین معروف بود.همین باعث باخت ترنسیل شد.
اما در بازی دوم،نزدیک بود با موج های خشمگین و سفید رول هاشون،غرق بشیم.البته باز هم باختند اون طور که یادمه)

اون دو امتیاز اختلاف مسابقه ی اخیرمون با ترنسیل هم،بحث سلیقه ی داوریست.که صد درصد به این نظر احترام میگذاریم.به کاپیتان تیم که از قضا یه زمانی هم کاراته باز بود(اواتار خیلی وقت پیش) تبریک میگم.

البته من روی نقد آلبوس از بازی،شدیدا شکایت دارم و شکایتم رو پیگیری میکنم.باخت رو قبول میکنم اما خیلی از نکاتی که در نقد ایشان هست را قبول ندارم(این موضوع در دفتر نظارت کوییدیچ پیگیری میشه و ربطی به اینجا نداره)

به اسکی:متاسفانه در اون دنیا با هم بازی خواهیم کرد.سر پل با بروبکس جوات های اصیل منتظریم.تیمت رو بردار و بیا.دنیای خاکستری رو میگم.

پیرامون هدویگ(سیریوس)

قرار بود که سر کار برید.ولی ماشالله جنبه ی ملت خیلی بالاست و ممکنه زخم های دیرینه،مجددا شکفته بشه.
به نظرتون من با داوش گلم خودم دعوا میکنم؟...خیلی بوقید اگر همچین فکری رو بر روان خودتون روان کنید.

سیریوس یکی از بهترین دوستانیست که در سایت پیدا کردم و امیدوارم که در خارج از سایت نیز همچنان دوستیمون ادامه داشته باشه.

من و سیریوس ،وقتی دیدیم که بحث داره سر گروه ها بالا میگیره(ملت در حال رسیدن به یه چیز هایی از مرلین بودند) این دعوا رو راه انداختیم تا کمی از این بچه بازی که بر چتر حکم رانی میکرد،بکاهیم.بوق بر شما که جنبتون از کم جنبه ترین سیبیل موجود در تاریخ(خودم)،کمتره

به سالازار،آنتونین،پرسی:باب همش شوخی بود.حالا باید یکی شما رو کنترل کنه که همدیگر رو نزنید

و اما در مورد اینکه چرا از همه ی گروه ها کشیدم کنار:ملت ما را نمودند(منحرف نشو).هرکی از راه میرسه،در مورد این موضوع سوال میپرسه.

باب تا وقتی این رفتار بچگانه در تالار ها و محفل و خانه ی ریدل دیده میشه،بنده به شخصه حس فعالیت ندارم.
وقتی ادم میبینه ماندی و لودو -توی چتر باکس -با فونت n ایکس لارج ،پیام تبریک میدن و یکی میاد با فونت 2nایکس لارج پاسخشون رو میده

وقتی ملت با انجام یه ماموریت جنگ،دشمن خونی هم میشن .

وقتی یه مرگ خوار دوست داره در همه ی ضمینه ها(به حق یا غیر حق) خودش رو بندازه وسط و حال یه محفلی رو بگیره.

بوقیده شده به ایفای نقش.گر بوق نزنی،ذره شنی بیش نیستی.من دوست ندارم بوق بزنم در نتیجه ذره شن بودن رو قبول میکنم.

فکر کنم شاخ اسکی رو در طولانی بودن پست شکوندم
حس ویرایش ندارم.اگر غلط املایی و نگارشی دیدید،به بزرگی خودتون ببخشید.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
در مورد انجمن كوييديچ

نقل قول:
راستي اسم لودو رو از ليست پاك كنيد... ما تو همين نمايشنامه يه بازيكن مجازي درست ميكنيم

واقعآ انتظار نداشتم كه امروز متوجه بشم كه تمامي نقشه ها و پستهايي كه تو ذهن داشتيم و حتي پستهايي كه برا همين مسابقه اي كه تا فردا تموم ميشه نوشته بوديم، همگي باد هواست و بايد از مغز و كاغذ پاكشون كنيم! چرا؟؟؟ چونكه قوانين اينجوري ميگن! چونكه بعضي ها قانون براشون خيلي مهمه! چون ما بازيكن مجازيمون رو هم بايد تو فصل نقل و انتقالات عوض كنيم! چون كسي براش مهم نيست كه ما اعلام كرديم كه بازيكنمون و تو پستهامون مشخص ميكنيم!
گيريم كه من اشتباه كرده بودم و نميفهميدم كه اينكار رو نميشه كرد! چرا كسي به من كه تازه كاپيتان شده بودم هيچي در اينباره نگفت؟؟؟ چرا كسي لاقل زير پستم ويرايش نكرد كه تو نميتوني اين كارو بكني؟؟؟ چرا كسي ويرايش نكرد كه بگه ديگه دير شده! ما همون لودو رو مجازي براتون ميزاريم تو تركيب تيمتون؟؟؟
گفتن اين خيلي سخت بود؟؟؟ خيلي سخت بود كه به جاي اينكه زير پستم ويرايش بشه كه ما پول لودو رو نميديم و ارزشي بازيهاي ديگه، ويرايش ميشد كه شما نميتونيد بازيكن مجازي جديد بياريد تو بازي!!!!
ما بايد در اين فكرمون ميمونديم و داستان رو تا آخر برا خودمون پيش ميبرديم و بعد يك نفر به بادكنك ِ افكار ما سوزن بزنه؟؟؟
كه اگه لودو رو نياريد تو بازي ازتون امتياز كم ميشه!!!!
يعني برو تمام افكارت و نقشه هاتو عوض كن و بشين دوباره برا مسابقه ات پست بزن! چرا؟؟؟ چون امروز كسي يادش افتاده كه بهت بگه بايد از لودو استفاده كني!!! چون كسي موقعي كه تو اعلام كردي از بازيكن مجازي جديدي ميخواي استفاده كني، اعتراض نكرد! نگفت نميتوني! چون تو كه امروز كاپيتان شدي و سردرگمي بايد همه چي حاليت باشه! بايد بدوني!!!!
بايد لودو رو دوباره برگردوني به پستها... اونم پستهاي ما كه ميشه گفت مثل زندگي نامه آرماديلو ميمونه و دنباله دار است! شما بريد پستهاي مسابقه قبلي ما رو بخونيد! اصلآ برگردوندن لودو غير ممكن است! يعني لودو بايد از كجا ميومد؟؟؟ يعني بوق بر تو و هر چي نوشتي!!!
يعني تا فردا وقت داري يك سوژه جديد پيدا كني و بشيني دوباره پستهاي يك مسابقه رو بنويسي!

اينجوري مسئوليت يك انجمن رو كسي قبول نميكنه! حتي يك ويرايش كوچك ميتونست جلوي اين همه دردسر رو بگيره! پست من بايد ويرايش ميشد! اين وظيفه ناظر اونجاست كه اين كارو بكنه! نه اينكه امروز من تو مسنجر بفهمم كه بايد همه چي رو دوباره با بازيكن مجازي لودو شروع كنم!!!

شايد باورتون نشه اما اين بازيكن مجازي براي تيم ما خيلي مهمه!

حالا ديگه هر كار خواستيد كرديد و اشك ما رو هم در آورديد!
اشكال نداره! آرماديلو هيچ وقت كم نمياره! تو همين دو روز ما كل برنامه هاي آرماديلو رو بهم ميريزيم! كل سوژه ها رو عوض ميكنيم!
فقط براي يك بازيكن مجازي كه بايد عوض ميشد و نشد!

نقل قول:
اگه می خواید حذفمون کنین راه های بهتری وجود داره به خدا. می خواید خودم یه راه بهتر پیشنهاد بدم؟

آرماديلو هيچ وقت كم نمياره! اميدوارم حق ما ديگه پايمال نشه!

به قول ملت جوات ِآجاس ما اين مشكلات رو يك توهين ميدونيم به تيممون! كاملآ مشخصه كه شما ميخوايد آجاس بره بالا!
من به خاطر اين ناعدالتي استعفا ميدم آقا، استعفــا...

----------------------
اعصابم داغون بود يك چيزي نوشتم، قصد ندارم اين پستها ادامه پيدا كنه!!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
سلام به همه

بعد نزديك به يك ماه كه اومدم توي سايت خبر رفتن يه دوست خوب رو ديدم.

موناليزا جان، واقعا متاسف شدم كه داري ميري، كار تو توي سايت نمونه نداشت و بخش اخبار رو توي اين مدت طولاني به اين خوبي چرخوندي. باعث افتخار منه كه مدتي باهات همكار بودم. توي دوران همكاريمون باعث دلگرمي من بودي. اوقاتي كه واقعا از بچه بازي‌ها و توهينهاي يه عده خسته مي‌شدم و مي ديدم كه تو داري بي‌توجه به همه كارت رو انجام ميدي، انرژي مي‌گرفتم.

به هر حال همه ما ميايم و ميريم و اين خاطره‌هاست كه مي‌مونه. اميدوارم هر جا كه هستي موفق و مويد باشي.

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
خوب من برای خداحافظی با مونولیزا ی عزیز یه امضادرست
کردم ( خواهش می کنم اگه می خوایند، به عنوان امضاء قرار بدین چون اگه بزارین تو اواتور تون برای من دردسر ساز میشه ) که می تونیین با گذاشتن این لینک تو قسمت قرار دادن عکس برای امضا بزارینش امیدوارم مونولیزا یه روزی برگرده
اینم یه کاره کوچیکی بود که می تونستم انجام بدم
الا نه که اشکم در بیاد
تنها چیزی که دربارش می تونم بگم اینه که مثل نقاشی مونولیزا گرون قیمت ، تک ، کشف نشده ، و خندان بود . و در اخر به قول معروف این دوستی هاست که میماند
فعلا
تصویر کوچک شده

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۲:۵۲ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
خب! واقعا" تشکر از زحمات مونالیزا خیلی سخته. اصلا" واسمون عادی شده که هر وقت آن می شیم یک یا چند تا خبر خوب بخونیم!

کلا" آلبوس عزیز حرف خوبی زد...رنک بهترین جادوگر قرن هم براش کمه!

کلا" مونالیزای عزیز، نرو! ولی اگه رفتی، موفق باشی همیشه.....خب البته اگه نرفتی هم موفق باشی! (اشاره می کنن که باز رماتیسم مغزیم اود کرده! )

ولی جات سبزه...

خب! حالا ایندفعه یکی دیگه که به نظر میاد لیلی اوانزه اشاره می کنه از طرف اون هم بنویسم! خب دقت داشته باشین که چقدر ارزشی نیست! نمی خواد تعداد پستش زیاد بشه!

الان از طرف لیلی:
خب! همون حرفای بالا!

شرمنده ها! اینجا رو هم خز کردیم رفت!

ویرایش شده توسط لارتن کرپسلی در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۸ ۳:۰۶:۱۵

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۱:۳۸ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
خب واقعا خوشحالم که میبینیم در این تاپیک بعد از چند وقت پستی در رابطه با دوستی و معرفت زده شده است.واقعا در جواب سوال تاپیک باید گفت مونالیزا کسی بود که جادوگران رو جهای کرد و با خبرهاش باعث شد در سایت اسنیچ بدرخشیم،کسی بود که نگذاشت ما ایرانیان طرفدار هری پاتر از اخبار دنیای هری پاترمون عقب بیفتیم و با بقیه بچه های دنیا همراه باشیم.واقعا زحمت کشیدی و به نظر من رنک بهترین جادوگر قرن هم برایش کم است.امیدوارم در زندگی هم موفق باشد.با آرزوی بهترینها.

با احترام

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۸ ۱:۴۷:۲۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.