هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶

ویکتور کرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۳:۱۷ سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
از مدرسه دورمشترانگ (بلغارستان)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 509
آفلاین
با سلام
راستش میخواستم بگم این پست من نقد نشده
البته میدونم یا حواستون نبوده یا سرتون شلوغه فقط همین اینم لینکش
اینجاپست شماره 56

مرسی

ویکتور عزیز از شما معذرت می خواهم.تا شب بهماه بقیه پستها نقد می شود.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۴ ۲:۱۸:۴۹

کاشکی یه روز باهم سوار قایق می شدیم
دور از نگاه ادما هردوتا عاشق میشدیم

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
خب! اینجا که فقط جای گیر دادن و انتقاد نیست! پس تشکر می کنییییم!

من می خوام از ناظرای محفل، بلاخص آلبوس عزیز برای راه اندازی تاپیک دوئل تشکر کنم. واقعا" ایده جالبی بود و جاییه که الان می شه توش چند تا پست خوب خوند.

پست کسایی مثل چو چانگ، سینیسترا، لودو بگمن، لیلی اوانز(که خوندنش رو به همه توصیه می کنم، چون یه پست شاخصه. و البته هری پاتری) و دیگر دوستان واقعا" رقابت جالبی به وجود آورده.

بازم تشکر می کنم و امیدوارم چنین حرکتایی بیشتر بشه توی سایت.

ممنون از لطفت لارتن عزیز، امیدوارم ایق تشکر شما باشیم.با احترام

ویرایش شده توسط لارتن کرپسلی در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۳ ۱۶:۴۳:۵۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۴ ۲:۱۵:۳۹

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۰:۵۹ پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
من به اعضا محفل و تحسین میکنم که پشت دامبولشون جمع میشن .

منم کلا لحنم لاتیه ( پایین تر از نازی آباد ) ... شما دوست داری دوبلر سوسول بیار ... منم ترجیح میدم توی گروهی باشم که درست و درمونه ... فدای کله کچل ولدی بشم که شیپیش تو کارش نیست

خوب ما به لهجه و گویش محلی شما میگیم :

من عذر میخوام تنش و لرزه بر اعصاب لطیف شما بزرگواران وارد کردم ، من عذر میخوام که همه وقتی به حرف های من میرسن که سه ماه ازش میگذره ( مثل حذب و چیزای دیگه ، که بحث نکنیم روش اصلا )

آلبوس خودش میدونه چه خبره ... آلبوس جان ازت عذر میخوام ... من و ببخش نمک نشناس بودم ... من و ببخش یک سری مسائل و یادم رفت ... من و ببخش که بد باهات صحبت کردم ... من و ببخش نظر ندادم ... من و ببخش برای هزاران دلیل دیگه ...

. امیدوارم رابطه و رشته های رفاقتتون مثل زنجیر همیشه باشه و زمانی بیاد که قدرت تفکیک رابطه و کار و داشته باشید .

سر بلند باشید ... دانگ خائن

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
خب سلام خدمت همه عزیزان چه محفلی و چه مرگخوار، فکر می کنم زمانش هست که بحث پایان بیابد .از تمامی اعض خواهش می کنم دیگر در این مورد در این تاپیک پستی نزنند و به فعالیت هر چه بیشتر بپردازند چون همان طور که ایگور عزیز گفت ما اینجا برای دوستی هستیم.هر پستی که در این باره زده شود بی درنگ پاک خواهد شد.موفق باشید.با احترام.
پ.ن:از همه عزیزان و از همه انتقاداتشان و همچنین لطفهایشان تشکر می کنم
.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
خب مثل این که من منظورم رو واضح بیان نکردم.جناب ایگور کارکاروف من به هیچ وجه قصد توهین نداشتم.من دارم میگم فقط لحن ماندانگاس بده در حالی که لحن شما نیست.و اگه اعضای محفل تحریک میشن به خاطر این لحن بده همین!من نه گفتم شما بی احترامی کردید و نه هیچ چیز دیگه ای.در ضمن در انتهای پستم ذکر کردم که:
نقل قول:
توجه:من قصد بی احترامی به هیچ شخصیتی رو نداشتم و اگر اینطور شد معذرت میخوام ولی فکر میکنم دامبلدور عزیز به قدری محترمانه حرف زد که دلم به حال مظلومیتش سوخت.ایشون نیازی به حمایت من ندارن.من خودم نیاز داشتم از ایشون و نیز از محفل حمایت کنم تا به خودم ثابت کنم محفلی هستم.
با اجازه.
باز هم میگم قصد بی احترامی به هیچکس رو نداشتم.

اگر هم به شما برخورد من عذر میخوام چون هدفم فقط دفاع از آلبوس دامبلدور بود.وگرنه من اصلا قصد توهین و بی احترامی رو نداشتم.
بهتره دیگه این بحث بسته بشه.هرچی جلوتر میره افراد بیشتری ناراحت میشن.

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
به يك مثلا حمله ي خودتون توي خونه ي دامبلدور مي نازيد؟

هاااا!؟مطمئني تو جريان سايت بودي؟قبل از ماجراي حمله به خانه دامبلدور،ما به سرپرستي بليز به سنت مانگو،به سرپرستي من در خانه ريدل،در چند تاپيك و به سرپرستي فنير گريبك در مغازه اليواندر فعاليت كرديم و پست زديم.
از طرف ديگر،اينقدر پيام امروز و خانه ريدل پست زده بوديم كه فكر نكنم همه شو خونده باشي!

مرگخوران يكي از بهترين دوره هاي خودشون رو گذروندن و هماهنگي كه بين ما ها بود،شما تو خواب هم نميتونستيد،ببينيد!شما اعضاي تازه وارد محفل،چرا تا حالا حمله اي به ما ها نداشته ايد؟خيلي قوي بوديد و از ما بهتر،ميومديد و حمله ميكرديد.
خيلي از دوستاني كه در جريان كارهاي محفل بوده اند و هستند،الان معتقدند كه اگر ما به شما حمله بكنيم بدون هماهنگي،نميتونيد از پس ما بر بياييد.

نقل قول:
چرا باید اعضای محفل اینطور واکنش نشون بدن؟اگه شما باشین میگید به خاطر این که بی فرهنگن ولی چرا بر فرض مقابل پست ایگور کارکاروف که یک مرگخواره اینطور رفتار نمیکنی

ما الان داريم اينجا بحث ميكنيم،فقط به عنوان كاربر هستيم.اگر ماندانگاس به من چيزي نميگه،شايد دو دليل دارد.يك اينكه حرف هاي من درست است و يا او با من هم عقيده است.

در آخر فقط بگم كه سارا در بين شما ها بهترين است.چرا كه به جاي بحث،پست رولي در خانه ريدل زد.دقت كنيد هدف ما لذت بردن است!

در ضمن،من اينجا پست زدم آيا به شخصي بي احترامي كردم!؟آيا به محفل چيز بدي گفتم؟دامبلدور رو بردم زير سوال؟نميدونم چرا زماني كه ميخواهيد جواب پست من رو بدهيد به صورت عصبي و خشن جواب ميديد.بحث ما براي بهتر شدن رول هست.من ديگه جوابي نميدم به حرفهاي شما.چون شما،فكر ميكنيد من اومدم اينجا بزنم محفل رو خراب كنم و برم!

هرگز ایگور عزیز ، مطمئنا ادوارد نیز قصد روشن شدن موضوع را داشته.ولی من دو مورد خدمتتون عرض کنم ، اول اینکه مسلما یادتون هست که حمله بیمارستان جواب داده شد و مورد بعد هم حمله هایی که کردید هیچ کدوم با هماهنگی نبوده ، بهرصورت اگر سوءتفاهم شده در مورد لحن من معذرت خواهی می کنم.موفق باشی.با احترام.

خواهش ميكنم!خيلي خوب شد كه بحث تمام شد.حالا بهتر ميتونيم به كارها برسيم!ديدار در صحنه نبرد!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۲:۳۹:۴۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۲:۴۴:۵۷
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۳:۵۹:۲۰
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]Igor[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱ ۰:۰۰:۲۲

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام به همه.
من اصلا اهل دعوا نیستم.کل کل چرا ولی دعوا نه.کل کل همه اش شوخیه ولی تو دعوا خیلی احترام ها از بین میره.
ماندانگاس عزیز.
شما اومدی یک سری توهین به محفل کردی.نگو انتقاد بود،چون نبود.شما هردفعه به ما افتخار میدید تشریف میارید تا مثلا یک سری انتقادات سازنده(؟)ارائه بدید.ولی متاسفانه هر دفعه ورود شما مترادف با واکنش های تند اعضای محل.چرا باید اعضای محفل اینطور واکنش نشون بدن؟اگه شما باشین میگید به خاطر این که بی فرهنگن ولی چرا بر فرض مقابل پست ایگور کارکاروف که یک مرگخواره اینطور رفتار نمیکنی»دلیلش واضحه:هردفعه شما لطف میکنید تشریف میارید،هرچی میتونید به محفل میگید:خیانت،بی مسئولیتی،بی لیاقتی ناظر محفل.
چیز دیگه مد نظرتون نبود؟اگه میخواید بگید رودر وایسی نکنید یه موقع؟آقا این چه وضعشه؟شما میگید زبون درازی ولی من فکر میکنم آلبوس دامبلدور خیلی صبوری کرد که اینقدر با احترام جواب داد.
توجه:من قصد بی احترامی به هیچ شخصیتی رو نداشتم و اگر اینطور شد معذرت میخوام ولی فکر میکنم دامبلدور عزیز به قدری محترمانه حرف زد که دلم به حال مظلومیتش سوخت.ایشون نیازی به حمایت من ندارن.من خودم نیاز داشتم از ایشون و نیز از محفل حمایت کنم تا به خودم ثابت کنم محفلی هستم.
با اجازه.
باز هم میگم قصد بی احترامی به هیچکس رو نداشتم.

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
1-ايگور عزيز شايد تعداد دامبلدور ها زيادتر بوده اما من يادم نمي ياد كه محفل بدون دامبلدور از فعاليت افتاده باشه..اما شما چه طور؟..به يك مثلا حمله ي خودتون توي خونه ي دامبلدور مي نازيد؟..غير از اون چه فعاليتي در سطح تالارهاي ايفاي نقش عمومي انجام داديد؟.. براتون متاسفم كه فكر مي كنيد در اين مدت شاهكار بوديد..من نمي گم كه محفل هم خيلي شاهكار بوده چون واقعا اينطوري نبوده اما هرچي بوده از مرگخوارها بهتر بوده..حداقل ما اعضاي تازه وارد به محفل اينقدر عرق ملي(!) داشتيم كه دو تا پست به درد خورمون رو بزنيم ..ولي شما چي ؟..بهتره شما خودتون كلاه خودتون رو قاضي كنيد!

بهانه اينجوري نه اونجوري ولي اين بهانه نيست..اگر هم مي بيني كه ما فعاليتي از خودمون نشون نداديم اين بود كه در تمام طول عضويتمون تو محفل يه بار مرگخوار ديديم!!!

حالا بريم سر وقت ماندي عزيز!!از يه لحاظ شما درست ميگي ..آلبوس بايد طور ديگه اي با اعضاي قديمي برخورد مي كرد اما هنوز دير نيست ولي شما مي تونيد همين رو با لحن بهتري بگيد واقعا زشته كه شما اينجوري توهين مي كنيد ..مخصوصا اون قسمت آخر پستتون (ويرايشتون) به من نوعي ربطي نداره كه آلبوس كي بود اسپروات چي كار مي كرده و در چه وضعيتي بوده ..من و شما هم تصميم گيرنده نيستيم اين به بالاتر از من و شما مربوط مي شه ..هر چي كه بوده الان البوس دامبلدوره و عملكرده خوبي داشته البته نقطه ضعف هايي هم داشته اما با توهين كردن درست نمي شه...اميدوارم آلبوس با عملكرد بهترش از اين به بعد نشون بده كه واقعا فرد شايسته اي بوده ...

من متوجه ي تفاوتهاي اساسي بين محفل و مرگخوارها شدم ...با اين همه انتقادهاي غير محترمانه ي ماندي عزيز هيچ كدوم از ما مثل شما برخورد نكرديم ..لحن ما و شما خيلي با هم فرق داشت ..مخصوصا لحن ماندي و آلبوس دو چيز متناقض بود اگر كسي براي من همچين چيزي مي نوشت(ويرايش آخر ماندي) نمي دونم بهش چي مي گفتم..واقعا آلبوس خيلي تحمل داره بهش تبريك مي گم...از اين هدويگ ياد بگيريد اقايون مرگخوار...انتقاد كرد توضيح داد و ..اما يه كلمه ي توهين آميز نداشت ...اما شما محترمانه و غير مستقيم به ما گفتيد به شما ربطي نداره حرف نزنيد.(:"وقتي در مورد يك مورد اطلاع نداريد براي چي صحبت ميكنيد؟"..."شما نمیخواد اصول ایفای نقش و دلایل توجیه رو به من یاد بدید ، من بسته به شخصیتم عمل میکنم"...."شما به نظرم نمیخواد شخصیت من و کالبد شکافی کنید"...)

يه چيز ديگه :ماندانگاس فلچر نیاز به توضیح نداره و من همیشه در چهارچوب کارکترش فعالیت کردم . یک دزد ، خائن ، کلاه بردار و هر چیزی که شما در نظر دارید ... یک آدم پست اصلا (!)
منظور من اين نبود ..نمي دونم شما كتاب هفت رو خونديد يا نه اما اين رفتارتون شبيه توي كتاب بود. منظور من توهين يا تحقير شما و شخصيتتون نبود ..معذرت مي خوام از شما اگه بد منظورمو رسوندم

اميدوارم آلبوس عزيز هم از امشب به قول خودش در دامبلدوريتش تغيير ايجاد كنه و بهتر از اين بشه ..من هر كه بتونم كمك مي كنم تا محفل بهتر بشه و يه حال اساسي از اين مرگخوارها بگيره ...ريموس كجاست پس بياد اونم يه چيزي بگه..من فكر مي كنم يه چيزهايي هم تو اين حرفها به اون ربط پيدا كرد.شايد برداشت من از حرفهاي ايگور بد بود نمي دونم!!

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
دوستان عزيز!
اول بايد به شما ها بگم كه زماني كه ميخواهيد بحث كنيد،نيازي نيست بزنيد تو سر يك گروه ديگه تا خودتون را بالا بكشيد.

چند مورد اينجا بود من تك تك جواب بدم!

1-نقل قول:
در حالي كه مرگخوارها تا حالا شصتا(!) لرد عوض كردن و شصت بار از هم پاشيدن ..محفل به قدرت خودش باقيه..

وقتي در مورد يك مورد اطلاع نداريد براي چي صحبت ميكنيد؟
بايد بهتون بگم كه تعداد دامبلدور هايي كه عوض شده ممكن است از لردها كمتر باشد،ولي مطمئن باشيد كه كيفيت كار همشون بالاتر بوده است.زماني كه آناكين از لرديت كشيد كنار،يك مدت ما لرد نداشتيم ولي آيا مرگخواران كارشون تعطيل شد؟هميشه در بين مرگخواران كساني بوده اند كه شايد لرد نبوده باشند ولي بعد از اونها كمك زيادي كرده اند.مثالش بليز.
زماني هم كه لوسيوس عزيز لرد شد اصلا قرار نبود كه براي ابديت باقي بمونه.ما ميخواستيم در طول يك ماه لرد داشته باشيم و بعد از ايشون هم دراكو عزيز بياد و لرد بشود.بين اين جابه جايي يك ماه طول كشيد و اونم دليل داشت.چون ما بررسي كرديم كه اگر دراكو لرد بشه،تا بياد جا بفيته سايت تعطيل ميشود و خلاصه صورت خوبي نداشت.ولي باز تو اين يك ماهي كه لرد نداشتيم،من و بليز و فنير گريبك عزيز كم نذاشتيم و اندازه يك لرد كار كرديم.

خب با توجه به اين توضيحات،فكر نكنم پابرجا بودن يك شخصيت مهم در سايت،ربطي به قدرت مند بودند و كيفيت كار داشته باشد.اگر چه اينقدر محفل اين روزها بي سر و صدا كار كرده است كه من واقعا نميتونم در مورد دامبلدور صحبت كنم!محفل اين روزها ماموريتي هم اگر داشته به صورت خوبي نبوده است.زماني كه دامبلدوري در سايت هست ولي در ماموريت ها شركت نميكند،... .!
من قبلا هم به خود دامبلدور گفته ام!گفتم اگر ميبيني كوييديچ داره جلوي اداره محفل رو ميگيره و وقتت رو پر ميكنه،نيازي نيست داور بموني.يك كار عالي بهتر از دو كار خوب است.
البته اين موضوعي هم هست كه مسووليت دامبلدور كم شده است.زماني كه مثلا دامبلدور ميگويد من ميخوام براي مثال "مالدبر" معاونم و ناظر كمكي در محفل باشد،مديران نبايد مخالفت كنند.اونها دامبلدور رو با همه شرايط پذيرفته اند پس نبايد دخالتي باشد ديگر!

نقل قول:
به نظر من يكي از دلايل اصلي اين كه اعضاي قديم شركت نمي كنن نبود مرگخوارهاست ..وقتي ما حريفي نداريم چه جنگي ؟!

اين يك بحانه است!چند روز پيش ما با اسليتريني ها ماموريتي داشتيم به خانه دامبلدور.من فكر كنم كه حداقل كاري كه ميتونستيد انجام بديد اين بود كه شما هم شركت كنيد تا كل ما رو بخوابونيد،ولي اينقدر آماده بوديد كه در جا حمله گروه اسليترين را جواب دهيد؟حالا فرض كن مرگخواران كه همون اسليتريني ها به علاوه مرگخواران گروه هاي ديگه است،مقاومت كنيد؟مطمئن باشيد بعد از دو يا سه روز تو جنگ شركت خواهيد كرد.

ایگور عزیز قصد ما خراب کردن یک گروه دیگر نبوده و شما اگر چنی فرضی کردین عذر میخوام ، ولی همیشه بین مرگخواران و محفلی ها جنگ بوده نه عروسی از گوشزدهای شما هم ممنون ، هامن طور که گفتم شما از امشب محفل و به نوعی دامبلدور مسئولیت پذیرتری شاهد خواهید بود.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۷:۵۸:۰۲

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
یکی هم بیاد منو بزنه از این درگیری و مشت و لگد عقب موندم!

گاماس گاماس، قدم به قدم، گام به گام، استپ بای استپ، شماره بندی می کنم :

1- من اونموقعی که با دامبلدور ِ اون زمان مشورت می کردم که محفلو زیر و رو کنم همون موقع به خیلی چیزاش فکر کردم و یه جوری سعی کردم شروعش کنم که کاملا انعطاف داشته باشه و بتونم هر وقت دلم خواست چیزای زیادی رو تغییر بدم. به مرور زمان کارم از نظر ِ خودم خوب پیش رفت و تونستم افراد ِ خوبی رو جذب کنم ولی متاسفانه به دلیل کنکور نتونستم بیشتر پابرجا بمونم تو سمت ریاست محفل و کنار کشیدم. بعد از اون که سارا و استرجس و ریموس و آلبوس با فاصله ی زمانی ناظر ِ محفل شدن محفل تغییراتی کرد ولی نه اون چیزی که "من" انتظار داشتم و داشتم محفلو به سمتش هدایت می کردم ... ماندانگاس شما که گفتی محفل همونیه که هدویگ بنا گذاشت، نه اون نیست ولی تا حدودی شبیه اونه ولی خب من از تغییرات فعلی ِ محفل راضی نیستم اگر دلیل خواستید ساعاتی مهلت بدید تا توش یه دور ِ قشنگ بزنم واستون دلیل و مدرک بیارم.

2- من توی مسنجر هم به ماندانگاس گفتم که من همیشه به خاطر اینکه آلبوس اگر هم(دقت کنید می گم "اگر" نمی گم ایشون اینطورین) ابتکار عمل نداشته باشه یا نتونه خیلی عالی یه جا رو اداره کنه، لااقل تلاششو می کنه و تنبلی نمی کنه و این از نظر من قابل احترامه و به خاطر ِ همینه که من ایشونو حمایت می کنم. اما به هر حال به عنوان یه عضو ِ سابق ِ محفل و یه کسی که قبلا بالاسرش بوده از فضایی که بر محفل حاکمه راضی نیستم و به همین دلیلم توش فعالیت نکردم به علاوه ی اینکه انگیزه ای برای فعالیت نداشتم و یه مدت برام رول تکراری به نظر می رسید.

3- من به هیچ کدوم از اعضای محفل نمی گم بالا چشم آهویی ِ شما ابروئه! و به خودم این حقو نمی دم و اصن کاری با اینا ندارم چون خودمم یادمه وقتی اومدم تو رول چی بودم. و اینکه به محفل خرده می گیرم به خاطر اعضاش نیست به هیچ وجه.

4- آلبوس جان یه حرفی زدی که یه نمه از شما بعید بود. اینکه گفتی ماندانگاس اگه پیشنهادی داره بیاد بده. و وقتی دیدی پیشنهادی نداد گفتی خب پیشنهادید ندادید اگه داشتید بدید حتما بررسی می شه!
از نظر ِ من این وظیفه ی مطلق ِ شماست که روی فرومتون فکر کنید و پستها و اعضا و نحوه ی فعالیتشون رو بررسی کنید و طرحهایی رو برنامه ریزی کنید و به اجرا در بیارید و اینطوری مدام تغییر و تحول بدید توی انجمنتون.
که البته انکار نمی کنم تغییراتی ایجاد شده فقط خواستم دوباره یاد آوری کنم.
و برای شفاف سازی بگم که من همیشه و همه جا با این حرف ِ یه سری دوستان ِ ناظری که گفتن "ناظر باید پست بخونه اگه لازم شد ویرایش و پاک کنه همین و بس ... هر کی هم تحول ایجاد کرد ناز شصتش ولی کار اضافیه" مخالف بودم و هستم. و نظر ِ من همونی بود که بالا گفتم و فکر کنم نظر ِ مدیران ِ انجمن هم این باشه. البته مطمئن نیستم.

5- یه چیزی که به نظرم می رسه بگم اینه که من مواقع ِ نظارت ِ خودم سعی کردم همیشه وقتی سوژه رو داغون یا نامناسب می دیدم عوض کنم و یا بهش شاخ و برگ ِ تازه بدم و فکر کنم دوستان یادشون باشه که فعالیت ِ من به تاپیک جلسات محرمانه و یه سری تاپیک ِ قفل ِ دیگه که مخصوص روساست حتم نمی شد و پابه پای بچه ها پست می زدم و تو ماموریت شرکت می کردم و می دادم استرجس که همکارم بود به پستهام امتیاز بده!
و به عنوان ِ یه پیشنهاد از شما هم می خوام که با همون پرستیژ و شخصیت ِ دامبلدور که متین و باوقاره توی فعالیت ِ اعضا هم به اندازه ی کافی شرکت کنید و به کسی اجازه ندید از سوژه ها یا روند ِ تاپیک ها بناله .ناظر منجی انجمنشه علاوه بر اینکه شما رهبر ِ این گروه ِ بزرگ هم هستید!

6- پیشنهاد می کنم یه تکونی به خودتون بدید چون مرگخوارا باز دارن شروع می کنن و اگه عقب بمونید اونموقع هر چی که اعضا خرده بگیرن و دلخور باشن حقشونه!

7- لحن صحبتها و مظمونشون توی پست ِ آخر ِ ماندانگاس اون چیزی نبود که از ایشون انتظار داشتم و همینطور ویرایش ها چیزی نبود که از آلبوس انتظار داشتم.
متاسفم!

8- فکر نکنم برای پست زدن تو تاپیکای محفل نیازی به عضویت باشه، درسته؟

خب هدویگ عزیز اولا که باید خدمتتون عرض کنم که برای پست زدن توی تاپیکهای محفل نیازی به عضویت در آن نیست و اگر عضو باشید،امتیازدهی می شوند.در مورد نکاتی هم که گفتید ، تشکر می کنم از همه گوشزدهاتون و این قول رو به شما ، به عنوان پیشکسوت محفل (همان طور که به یکی از مدیران نیز این قول را داده ام) ، شما از امشب تغییر و تحول شدیدی در محفل ققنوس و همچنین در دامبلدور بودن من و نحوه دامبلدوریتم مشاهده خواهید کرد البته مسلما ، این تغییر در روند مثبت خواهد بود.باز هم از تذکراتتون ممنون.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۷:۴۲:۱۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.