هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خـــــانــــه ریـــــــدل !!
پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
رودولف:
-ا..نیگا کنین!!!عروسکهای سارا اوانز ، چه قدر خوشگلن مثل...اهم مثل بلا
رودولف با نگاه خصمانه بلا باز هم مظلوم واقع شد .مرگخواران همچنان ایستاده بود ، محفلی ها هم هاج و واج به آنها نگاه می کردند ، حالا دوباره مرگخواران ایستاده بودند،محفلی ها هم..نه دیگه! محفلی ها هم چوبدستی هاشون رو بیرون کشیده بودن و آماده مبارزه بودند.بلیز:
-ارباب میگم اینا تعدادشون زیاده...ارباب...ارباب جون!!!
ولی ارباب غیب شده بود و از آنجا در رفته بود.
هوریس اسلاگهورن که استاد بازی با کلمات بود ، وقتی دید اوضاع به نفع مرگخوارها نیست ، شروع کرد به صحبت:
-هه!بوقیا شما هیچ شانسی ندارین ...الان این سیب زمینی ها تو گونی ماست...نه ببخشید ، بچه های شیرخوارگاهتون تو این گونیه ، هر حرکتی بکنین ما همون جور که سارا کوچولو رو از بین بردم ، اینا رو هم از بین می بریم.
صدای خشمگین محفلی ها اوج گرفت و حلقه محاصره رو تنگ تر کردند ، در حالی که سارا اشک در چشمانش حلقه زده بود و زیر لب چیزی را آرام زمزمه می کرد.
هوریس با اضطراب ادامه داد:
-اینجا خونه ماست و شما به اون تجاوز کردین بنابراین ما می تونیم از شما به سوی دیوان عالی آستان مرلین مرلینی شکایت کنیم ، چون خونه ما نصف وقفه!
باز هم محفلی ها زبون هوریس را نفهمیدند ، هوریس هم که دید اوضاع زیاد جالب نیست ، فلسفه و اصول روانشناسی رو گذاشت کنار و شیرجه زد به پای دامبلدور:
-آلبوس تو رو ارواح خاک مرلین کبیر..تو رو به اون ریش سفیدت...تو رو جون آنیتا که دیشب تولدش بود ما رو عفو کن...ما اظهار ندامت می کنیم ، ما حاضریم در آشپزخونه هاگوارتز هم سفره جن های خونگی بشیم.خواهش می کنم.
آلبوس نگاهی به ایونر اونور انداخت و سپس فریاد زد:
-هوی!!خیکی..بلند شو از روی پام...پام از شیش جا بشکستش..
سارا یک قدم جلو آمد و گفت:
-بلند ضو...بهم بگین همین الان که کی سارا کوچولوی من رو اونجور کرد ، یا میگی یا همتون رو می کشم..
آلبوس:
-سارا جان یه لحظه خفن بازی رو بذار کنار ، باشه ما می بخشیمتون ولی به یک شرط و اونم اینکه همتون هر چی در باره گذشته تام می دونین بهمون بگین ، هر چی که یادتون هست وگرنه مجبوریم که از راه دیگه ای وارد بشیم...واسه یه کاری می خوایمش!!
و بلا شروع کرده به حرف زدن:
-من به اون علاقه داشتم ، می خواستم زنش بشم،خانومیشو بکنم ولی...
رودولف به وسط حرف بلا پرید و گفت:
-چی.. تو به چه جرئتی؟
سارا بلافاصله چوبدستی اش را به سمت او گرفت و ورد خفیوس را با متانت تمام اجرا کرد.و بلا اینگونه ادامه داد:

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱ ۱۳:۴۹:۴۶

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
بلافاصله بلا از غیب گونی ای رو ظاهر میکنه و کوچولو های محفلی رو همچون سیب زمینی یکی پس از دیگری به درون گونی میندازه.

سارا کوچولو: مادرم خیلی قویه . اون مارو نجات میده!
بلا: منفجریوس!
و از آن پس کسی سارا کوچولو رو ندید.

کمی اونورتر لرد مشغول اجرای طلسم نابخشودنی سیبیل آتشین به روی هوریسه!
لرد: لووووهاهاها ! اون موقع که من تو مرلینگاه به درد جانسوز دل درد مبتلا شده بودم به چه جراتی منو تنها گذاشتی؟ آه چه درد و رنجی! بالاخره فهمیدم چیزهای بدتر از مرگم هستن! پس بکش! سیبیلیوس آتشیوس!

هوریس: جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ!!!
لرد بی رحمانه میخندد و به کشیدن سیبیل های هوریس از دو طرف ادامه میدهد!

کمی اینورتر!
بلا: خوب خوبه همه سیب زمینی ها جمع آوری شدن! ارباب رو صدا کنید باید بریم!

====== فلش بک (مکان: خانه ریدل)=====

آلبوس: و دقیقا روی پشت بوم بود! نبرد افسانه ای منو تام اینجا رخ داد! آه عجب نبردی! حیف که شما ندیدید! این نبرد در تاریخ باید ثبت شود. عین چی فرار کرد. از اینور لطفا!

آلبوس توریست های انبوهی را که در این نیم ساعت معلوم نیست از کجا آمده اند به حیاط پشتی خانه ریدل راهنمایی میکند.

- تیک تیک تیک !!(فلش دوربین)
- بشتابید عروسک های سارای قهرمان! سارایی که یه تنه با نصف مرگخواران مبارزه کرد و آنها را فراری داد بخرید! بشتابید! بین خریداران قرعه کشی میشه و نفر برنده میتونه با سارا عکس بندازه!
بلافاصله حجم عظیمی از توریستان به سمت صدا حرکت میکنند.

در سویی دیگر لارتن و پروفسور سینی در لباس های مبدل داشتند پولهای به جیب زده را میشمردند. همه چیز به خوبی پیش میرفت. و همه باور کرده بودند که محفلی ها خیلی خفنن! که ناگهان! (برگشت به زمان حال)

- پاق .. پاق .. پاق ... پاق!!!

مرگخواران به همراه ارباب تاریکی همراه با گونی حامل سیب زمینی در وسط حیاط ظاهر میشن!

توریست ها: برگشتن .. برگشتن .. جیغ .. داد !!!
یکی از توریست ها: ای آلبوس متقلب! تو همه مارو به کشتن دادی!
آلبوس: نه توضیح میدم بخدا عین حقیقتو گفتم!

ارباب: بلیز ... آخرین دفعه که از اینجا رفتیم یادم نمیاد اینجا اینجوری بوده باشه!
بلیز: نه ارباب!
ارباب: پس چرا وایسادین منو نگاه میکنین! متجاوزین رو بیرون کنید!

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱ ۱۲:۴۵:۰۹

پیام زده شده در: ۲:۲۵ پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۶

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
دومبولی به خونه سرورت خوش اومدی ! چرا شب حالا ؟ میگفتید دو سه تا محفلی رو جلو پاتون قربونی میکردیم !!!
-------

لرد به سرعت از مرلینگاه بیرون میاد و تازه وسط راه یادش میوفته شلوارش رو بالا نکشیده .
لارتن :
- هوووو ساحره چشاتو درویش کن بی حیا ! کروشیو ...
طلسم دقیقا به سينيسترا میخوره و بر روی زمین میوفته !
- ليلي سمت چپت !!
ليلي به سرعت جا خالی میده و به دنبال لرد از پله ها بالا میره .
- نامردا الان ؟؟ تو این وضعیت حمله میکنید ؟؟ Fair Play تون کجا رفته ؟
محفلیا که فهمیده بودن لرد در مرحله احتراق قرار گرفته به سرعت به دنبالش راه افتادن تا افتخار نزدیک شدن به لرد رو نصیب خودشون کنن .
- ای خداااا ... دلم .... مااااماااان !
به محض استفاده از کلمه اخر خاطره ای در ذهن تام نقش میبنده (فکر کردید فقط هری مادر داره ؟ لردم خوار مادر داره )

نیم قرن قبل ... یتیم خانه ماگولی

- بچه بیا شیرتو بخور !!
- نمیخوام ... دوست ندارم !
- پسرک شیرتو نخوری بزرگ نمیشیا
- نـــیــــــمـــیـــــــخوام
- قوی نمیشیا !!
تام تا اسم قدرت رو میشنوه به حالت دو نقطه دی به سرپرست یتیم خونه نگاه میکنه .
- خوش مزس ؟
- بیا بخور ببین چیه ! حال میکنی
تام :
- اگه شیرتو بخوری دیگه مریض نمیشی ! دیدی اون روز دلت درد میکرد؟ دیگه اون جوری نمیشی بهت آمپول بزنن
تام سریع میپره بغل سرپرست یتیم خونه بدبخت و شروع میکنه به خوردن

- آواداکداورا !!
لرد طلسمی رو به سمت سارا میفرسته و سریعا غیب میشه .

شیرخوارگاه آمنه ( شعبه ققنوس )
بلیز : بچه ها خوب دو درشون کردیما ... خیلی حال داد !
بلا بچه ای رو بغل میکنه و یه لحظه حس مادرانه مانتی شکل بهش دست میده .
- آی ...
لرد دقیقا بغل بلا ظاهر میشه !
بچه : اوووونگا ... اونگا !!
بلا با یه طلسم بچه رو خفه میکنه .
آرامیس : ارباب شما اینجا ؟؟
لرد نگاهی به دور و برش میندازه و نگاهش به بچه ای میوفته که شیشه شیری رو به دست داره و سریع میپره بغلش و شروع میکنه به خوردن شیر .
مونتاگ و رودلف و رابستن به همدیگه زل زده بودند .
- آ خـــــــــــیــــــــــــش ! داشتم میمردم کم کم
لرد با گوشه استین دهنش رو پاک میکنه !
- ارباب ؟
- ام ام ... م ... کوووم ... مک !
لرد که تازه به حالت طبیعی برگشته بود صدای زمزمه های مبهمی رو میشنوه .
زاخاریاس : بچه ولش کن ! چــخــه ...
سارای کوچک چوبدستش رو بالا میگیره ولی بلیز سه سوته محکم میخوابونه گوش سارا کوچولو
مانداگاس : هوریس تو اینجا چی کار میکنی ؟ چرا این شکلی ؟

لرد : بچه ها رو بگیرید امشب لازمشون داریم ! برای شب اول یه تفریح حسابی میکنیم باهاشون .
بلا و ایگور که عاشق خشانت بودند لبخند شومی بر روی لبهاشون
میشینه .

پیام زده شده در: ۱:۳۵ پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بخش شیرخوارگاه محفل ققنوس-پشت در

-حالا چه جوری بریم تو؟درو بست...
بلیز در جواب رودولف که داشت سرش رو می خاروند تا بالاخره یه چیزی به ذهنش برسه گفت:
-اصولا چون اینجور جاها ، پرستار دارن،باید خیلی باشخصیت در بزنیم و اجازه بگیریم.
رودولف گفت:
-آره من موافقم.
شپلخ!
بلا یک پس گردنی محکم به رودولف میزنه و میگه:
-چرا رودولف؟چرا؟خیانت به من چرا؟ببین این اعصاب منه...به نظر من باید یهو بریزیم داخل
خلاصه پس از ده دقیقه،مرگخوارها تصمیم میگیرند بریزن داخل...
-حالا یک،دو..سه!
دنگ دیش!
در از جا کنده شد و ملت مرگخوار همه یهو بداخل سرازیر شدن ، بلافاصله بلند می شن و چوبدستی را در حالی که دستشان می لرزید به سختی در مقابلشان گرفتند،بلیز فریاد زد:
-هیچ کس تکون نخوره ...اینجا در محاصره کامل...کامل...کام...ک ک ک ...
در همین لحظه گرد و غبار خوابید و و مرگخواران با چهره خشمگین و قدرتمند تمامی محفلی ها اعم از بزرگ و کوچک روبروشدند،لوپین کوچیکه گفت:
-می خواستم بخوابم..حالا دیگه نمی تونم،آقا بدا اینا بودن آلبوس!
و بلیز حرفش را خورد و ادامه داد:
-اهم..ببخشید مثل اینکه اشتباه شد.ما اشتباه اومدیم.
در این لحظه ویولت از میان محفلی ها اومد جلو و گفت:
-اتفاقا درست اومدین،در خدمتتون هستیم
-بچه ها الفرار!!
بلا اینو گفت و شروع کرد به دویدن،بقیه هم دنبالش!!
محفلی ها نگاهشان می کردند و می خندیدند ، یکی از کوچولوها گفت:
-اینا چرا جادو نمیکنن؟چرا دارن بدو بدو میکنن؟
-آخه مثل اربابشون ترسو هستن!!
سارا اینو گفت و سپس با نگاهی فهماند که همه به دنبالشان بروند، بلافاصله همه محفلی های بزرگ با صدای پاقی غیب شدند و در کنار آنها حاضر شدند.سارا به بلا گفت:
-چی شده؟چرا دارین می دوین؟
-هیچی...سوتی دادیم.محفلی ها دارن،وای مامان!این که ساراس ، بچه ها اینا رسیدن،غیب شین،سریع تر!
محفلی ها با آرامش دستشان را به انها گرفتند و همراه با آنها غیب شدند و درست در مقابل خانه ریدل ها فرود آمدند ، بلافاصله مرگخوارها داخل خانه سنگر گرفتند و محفلی ها به دنبالشون رفتند،سارا یواش گفت:
-بچه ها حواستون خوب جمع باشه...
در همین لحظه صدای انفجاری در داخل آمد،یکی از مرگخوارها پرید بیرون و گفت:
-وای حمله کردن!!!فرارر.ما مردیم،من روحم!
ولی هیچ کس حتی خود مرگخواران نمی دانستند که این صدا از مرلینگاه است.محفلی ها دم در ایستاده بودند و به صداهای انفجار پی در پی و فرار مرگخوارها خیره شده بودند و می خندیدند.سرانجام صداها تمام شد و لارتن داوطلبانه جلو رفت تا ببیند داخل خانه چه خبر است و این صدا از چیست، پس از چند دقیقه در حالی که حالش به شدت بد شده بود ،بیرون آمد و گفت:
-فکر کنم ولدی به یه هورکراکس دیگه نیاز داره،بنظر میرسه تو مرلینگاه مرده!!چرا اونجا بوده ،نمیدونم..
-شاید ترسیده مزاجش بهم ریخته!!!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱ ۱:۴۵:۵۸

پیام زده شده در: ۰:۰۰ پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
مرگخواران تنها،مرگخوارا خسته،مرگخوارا بدجوری دل شکسته؛بلا از شدت دل شکستگی مدام رودولف رو طلسم میکرد.
بلیز که بعد از شکنجه مهربانانه به دست ایگور با اون اومده بود پرسید:خب فکر کنید ببینید آخرین بار هوریس رو کجا دیدید؟
رودولف:آخ!آخرین بار من...آخ!توی...!آخ!مرلینگاه...
بلیز حالا عصبانی:مرلینگاه که الان در انحصار اربابه بوقی!
و یه شکنجه محض تنوع واسه رودولف میفرسته.همین لحظه موبایل(بخونید گوشتکوب)بلیز با سیم کارت مرگخوار ایدز و آهنگ پت و مت شروع به زنگیدن کرد:
بلیز:جونم؟
_:بلیز؟کدوم مقبره ای هستی؟یا همین الان اون هوریس رو میاری یا کاری میکنم 70 جدت از تولد پشیمون شن!
بلیز در یک لحظه به حالت دو نقطه دی در میاد:باشه ارباب ولی میگم انگار اوضاع مزاجی خیلی خیلی خرابه ها نه؟
_:به تو چه ربطی داره بچه؟ایــــــــــــــگور!بیا حساب این رو برس من دستم بنده!!اون هوریس بوقی رو هم وردارید بیارید!
سامی بی توجه به بلیز که داشت توسط ایگور گره میخورد گفت:خب یه فکری کیند آخه!آخرین بار کجا دیدیدنش؟
همین لحظه بر اثر تفکر شدید یک عدد لامپ نفتی بالای سر رابستن روشن شد که بلافاصله بر اثر سنگینی سقوط کرد:فهمیدم!شیرخوارگاه!شیرخوارگاه محفل!
===============
کمی آنسو تر.شیرخوارگاه محفل.
تعدادی از سربازهای آموزشی در حال بازی با عمو هوریس بودند که سبیل خیلی نازی داشت و بالاخره عمو هوریس گفت: بابا حالا دیگه این سبیل رضاخانی من رو جلو موش بذاری نمیجوئه!ولم کنید آخه!
کودکان معصوم به دامان سارا پناه بردند و بعد از یک نگاه خفن سارا بلافاصله به سمت عمو هوریس برگشتند که دست از روی سبیلش برداشت!
همین لحظه یک صدای تالاپ تولوپ میاد.بعد یه صدای آخ و صدای همهمه.بعد ریموس کوچولو که بدجور خوابش میومد میاد تو:یه آقاهه که خیلی بد بود پشت در میخواست من رو طلسم کنه من هم با شیشه شیرم زدم تو سرش! بقیه میخواستن بیان تو درو بستم!شب بخیر!

ویرایش شده توسط ويولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱ ۰:۳۵:۵۱
ویرایش شده توسط ويولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱ ۰:۴۹:۰۹

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خانه ریدل ها

-ارباب ...ارباب الهی دورتون بگردم سالمین؟

تق تق تق..شپلخ
(بلیز مشتش را محکم به در کوبید ولی چون در استحکام زیادی نداشت و مدتها از و بسته نشده بود از جا کنده شد و داخل مرلینگاه افتاد.)

-ای بوقی...ایگور من الان اینجا درگیرم، شکنجش بده تا دیگه در رو نندازه روی من!همتون سریع برید دنبال هوریس من همین الان بهش نیاز دارم ، مبارزه رو فعلا بی خیال شین...سریع باشین دیگه!!

ملت مرگخوار که چندین ساعت بود پشت در چمباتمه زده بودن ، از خدا خواسته برای فرار از بوی مرلینگاه ، هر چه سریعتر به بیرون از خانه رفتند.همین که به جلوی در ورودی رسیدند ، بلیز گفت:
-بچه ها!!
-ها بلیز؟؟
-کجا باید دنبال هوریس بگردیم؟
و تازه بدبختی آغاز شد...

بخش شیرخوارگاه محفل ققنوس:

آلبوس دامبلدور واقعی در حالی که دونه دونه سبیل های هوریس رو می کند ، رو به بچه های محفلی کرد و گفت:

-آفرین ...کارتون عالی بود ، نشون دادین که واقعا کوچولوهای محفلی هستید ، ببینم چه جوری تونستین بگرینش؟

سارا کوچیکه اومد جلو و گفت:

-اجازه!ما یه آبنبات دستمون بود ، اییی مرد گنده می خواست از من بگیره منم به بهونه اون تا اینجا کشوندمش بعدشم اینجا محاصرش کردیم و اسیرش کردیم...البته هیچ مقاومتی نکرد ، چون آبنبات رو با یه آبنبات زبون قفل کن عوض کردم نتونست ورد بخونه ، بعد نشست اینجا گریه کرد...
-آخیییی...
سارا اوانز اصل در حالی که با غرور به سارا کوچیکه نگاه می کرد ، گفت:

-دامبلدور حالا چه کار کنیم؟

-فعلا باید از زیر زبون این اطلاعات رو بکشیم...مسلما میدونه که تام کجاست...من واقعا نمی دونم تام چجوری میتونه با این اعضا اقدامی بکنه...متاسفم واسش چون دوباره غرورش جلوشو گرفته.

ولی آنها از این غافل بودند که این بار تام ریدل به غرور نرسید بود بلکه در مرلینگاه محبوس شده بود!!!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۳:۵۵:۲۹

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
آنور،در شیرخوارگاه محفل:
در با صدای پشلخ گشوده میشه و اعضای محفل وارد میشن و به سمت هرکدوم از اعضای آموزشی جدید میرن.
ریموس بزرگه ریموس اصلی رو بالا پایین میندازه:گوگولی ریموس!دقت کردین همه ریموس ها ذاتا خوشتیپن؟
همین لحظه آلبوس کوچیک میره طرف آلبوس بزرگ:قربان اخبار مهمی دارم.
آلبوس در دل(ایول ایول!این هم داره به خودم میره!فقط کاش یه ذره ریشاش پر پشت تر بود!):بگو.
آلبوس کوچیک یه تیکه کاغذ از تو پوشکش(پس از کجاش؟)در میاره:خب.ما تونستیم به مرگخوارای اصلی حمله کنیم وپرسی ویزلی و سارا اوانز رو بگیریم.ولی متاسفانه اونا با نامردی تموم به ما که تنها بچه های شیرخواره محفلی آموزشی بودیم حمله کردن و پرسی رو به زور بردن.البته توجه دارین که اون رو به زور بردن دیگه نه؟
سارا که داشت به سمت سارا کوچولوئه میرفت یهو دید سارا(ک یعنی کوچولوئه!!)ک داره با قدرت تمام از یک نفر انسان طناب پیچ حرف میکشه:هوی اسمت چیه سیبیلو؟
سارا در دل قربون صدقه سارا رفت:قربونش برم مثل نمونه اصلیش خفنه!
بعد کمی که جلو رفت،ابتدا دو دسته مو رو دید و بعد از طی سه متر( )تونست یک نفر رو از روی سبیل های رضاخانیش تشخیص بده:هوریس اسلاگهورن؟
ملت محفلی بزرگسال و اصلی رفتن طرف اونا.گمون نمیکردن که اگه ولدی خبردار بشه هوریس به دست سارای کوچولو که به گفته خودش توی شیرخوارگاه بود دستگیر شده،زیاد خوشحال بشه!!

بیشتر از این پست های ارزشی زده بشه مورد غضب لرد سیاه قرار میگیره...لرد سیاه گفتیم که ای محفلی هر کاری خواستن نکنن فکر کنن اینجا همون طویله محفلی هاست

ویرایش شده توسط ويولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۲:۵۹:۲۳
ویرایش شده توسط آراگوگ در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱ ۱۱:۳۱:۱۴

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
بابا فکر بدبخت بعدی هم که میخواد این رولو ادامه بده باشید حالا گفتیم محفلی ها جوجه ان اما دیگه نه اینقدر شما در حد مرغو و خروس روشون حساب کنید

_

بعد از ان که بلیز با تهیه چند قاقالی لی(غاغالیلی؟) دل البوس را به دست اورد و موفق به چنگ اوردن مجدد پرسی این مهره ی بی ناموس مرگخواریت شد به دستور لرد اعظم ملت مرگخوار به سمت پایگاه فعلی (خانه ریدل)بازگشتند.

چندی بعد داخل خانه ریدل

هوای سرد خانه را پر کرده بود و در گوشه و کنار خانه انواع شامپوهای تقویت مو از ریوایروژن گرفته تا همین صدر صحت خودمون به چشم میخورد.

(به خاطر این افشا سازی بزرگ ما متوجه جریمه سنگینی شدیم زیرا برق زدن سر کچل ولدی زیر نور شمع حاکی از این بود که هیچ کدام از این شامپوها کار امد نیستند)

لرد بر صندلی فنر نشانش نشسته بود و به سختی به فکر فرو رفته بود در همین هنگام دلش شروع به پیچیدن شدیدی گرفت و به او یاد اوری کرد که وقت رفتن به مرلین گاه است.

قیافه لرد در هم رفت چند ماهی بود که این درد امانش را بیرده بود.

همه اش به ان لواشکی که در ناصر خسرو خورده بود برمیگشت

با این وضعیت نمیتوانست در میدان جنگ دوام بیاورد دوای دردش در دست معجون سازی قهار بود. او باید هوریس را پیدا میکرد اما چرا حالا که او همه را فراخوانده بود او غایب بود.حتی اگر در ازکابان بود هم باید او را به بیرون میراند(تریپ هماهنگی با پست ایگور )

لرد با صدای بلند فریاد زد:یکی به من بگه سیبیلویه من کجاست؟!

اما قبل از هرگونه جوابی دلپیچه لرد فوران کرد و ذهنش روی کلمه مرلین گاه هنگ شد.

ویرایش شده توسط گراپ در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۲:۱۷:۳۱
ویرایش شده توسط گراپ در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۲۲:۲۴:۴۴

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
بلا که از شدت خشم می لرزید نامه رو به سمت بقیه گرفت تا اون
ها هم ببینن :
بلیز:بابا حالا که چیزی نشده میریم پستونک محفلی ها رو می دیم بهشون پرسی رو بر می داریم بر می گردیم.
ولدی:نه این مسله مشکوک می زنه یعنی پرسی چرا گذاشته
اونا به همین راحتی ببرنش؟
رودلف: حالا بهتر نیست بریم اونجا ببینیم چه خبره؟
ملت مرگخوار با متانت به سمت شیرخوارگاه محفلی ها راه افتادند
جلوی شیرخوارگاه:

وقتی ملت به جلوی در شیر خوارگاه رسیدند در را آروم باز کردن چون یه وقت بچه ها از خواب بیدار نشن ملت مرگخوار وارد شدند
و با یک صحنه بی ناموسی مواجه شدند
در وسط ورودی روی مبل پرسی با سارا اوانز در حال حرکات مخالف شئونات اسلامی بود :bigkiss:
که باعث شد جمعیت رستگار مرگخوار رو یشان را بر گردانند
ولدی: برید اون پسره بی ناموس رو ور دارید کلی کار داریم ملت مرگخوار به سمت پرسی حرکت کردند ولی ناگهان جمعیت عضیمی از محفلی های پوشک بسته با سلاح های آب پاش جلوی اونا ظاهر شدند محفلی ها که نم زده بودند به سمت مرگخوار ها حمله ور شدند و در این هنگان بلیز چند پوست موز از جیبش در آورد و انداخت زیر پای محفلی ها. محفلی ها که تازه راه رفتن یاد گرفته بودند نقش زمین شدند:
ولی ناگهان دامبلدور با اسلحه آب پاش خود پرسی را نشانه گرفت و فریاد زد اگر نزدیک بیایید خیسش می کنم.
ملت مرگخوار:
...

[i]

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
ملت شروع میکنن به گشتن اتاق ها ، زیر تخت خواب ها و میز ها ، لای کتاب ها ولی آن ها هیچ جا نبودند .

بلیز : کجان یعنی ؟
بلا : نمی دونم ، همه اتاقا رو گشتیم ... این پرسی همیشه مشکوک بوده !!! ...هوی رودولف ! تو چرا هیچی از بچه داری حالیت نمیشه ! ...الان مانتی چی داره میخوره ؟

رودولف به مانتی نگاه کرد ، مانتی در حال جویدن کاغذی بود . رودولف جلو رفت و کاغذ را با احتیاط از دهان مانتی بیرون کشید و کاغذ را به دست بلا داد .

بلا با نفرت به کاغذ که آغشته به آب دهان مانتی بود نگاه کرد وگفت : این چیه ؟
رودلوف : چیزی که مانتی داشت میخورد دیگه !
بلا : مثل این که دوباره هوس کروشیو کردی ؟ خودت ببین اون کاغذ چیه دیگه !
رودولف : اوووو !

سپس به کاغذ نگاهی می اندازه و بعد در حالی که احساس عصبانیت و خفانت شدیدی می کرد نامه را بعد از اسکر جیفای نمودن به دست بلا داد ، بلا به نامه نگاه کرد :

سلام به ملت ارزشی مرگخوار

آقا ما سارا رو از دست استکبار و تروریست شما نجات دادیم ، اون پرسی ارزشی رو هم دزدیدیم ، اگه می خواین پرسی رو ببینید باید به پایگاه محفل بیاین و خودتونو تسلیم کنید .
نیروی مخفی محفل همیشه ققنوس !

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۶:۲۴:۰۶
ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۶:۲۹:۰۰
ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۱۶:۳۲:۱۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.