هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

mostafa

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۲ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۳۲ شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۹
از تالاري زيبا به نام گريفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 26
آفلاین
خوب من قبلا براي ايفاي نقش ريگولوس بلك (ر.ا.ب) برادر كوچيكتره سيريوس بلك پست دادم كه معلوم شد اين نقش براي فرد ديگري رزرو هست، من يه فرد جديد رو مي زارم ولي اگر همونطور كه خودتون گفتيد (پروفسور كوييرل) تا سه روز ديگر اگر اون كاربر خودش رو معرفي نكرد من ترجيح ميدم به جاي "ريگولوس بلك" ايفاي نقش كنم.
با تشكر

=--==-
نام : ديدالوس ديگل
گروه : گريفندور
شغل :‌ عضو سر سخت محفل ققنوس
اصالت: اصيل زاده
جنس :مذكر
علايق : خواندن روزنامه پيام امروز، كشته مرده ي هري پاتر!!
چوب جادو:چوب جادو از جنس چوب درخت گردو كه اليوندر پير براي او ساخته است، 27 سانتي متر طول، انعطاف پذير، هستيه پر طاووس
جارو : نيمبوس 2000
توانايي ها : آپارات، غيب شدن، اكلامانسي و راه هاي زيادي براي دفاع در برابر جادوي سياه، سازنده شخصي چند طلسم و ورد براي دفاع در برابر جادوي سياه
توضيح كلي: در خانواده اي اصيل به دنيا آمدم، در هنگام تحصيل بودم كه خبر رسيد پدر و مادرم كه دو تن از افرادي بودن كه در وزارت سحر و جادو كار مي كردند، بوسيله مرگخواران ولدمورت كشته شدن... از 18 سالگي درس رو ول كردم به اميد اينكه اگر كسي خواست در مقابل اسمشونبر قيام كنه من هم همراهيش كنم. تا اينكه خبر آمد كه نوزادي تونسته اون رو شكست بده.
بعد از چند وقت كه اسمشونبر دوباره ظاهر شد به كمك محفل كه در مقابل اون ايستادگي مي كردند رفتم و حاضرم جوونم رو براي هري پاتر و در راه كشتن اسمشونبر فدا كنم!!
=-=-=-
اطلاعات زيادي از اين فرد در دست نيست، اطلاعات بالايي تا حدودي ساخته ذهن بنده هستند و از چند جمله اي كه در كتاب اصلي هري پاتر آمده نشأت مي گيرند!! البته قول ميدم كه اين نقش رو خوب ايفا كنم!!
من فعلا تاییدت نمیکنم تا دو روز دیگه. چون نمیتونم اول با این شخصیت تاییدت کنم بعد این شناسه رو تغییر بدم. پس ممنون میشم صبر کنی.
بعد از این مدت با یکی از این دو شخصیت دوباره خودت رو معرفی کن چون من فراموش میکنم که برگردم به صفحات قبل.

تایید شد!

ویرایش شده توسط Harry_2007 در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۲۳:۰۱:۴۱
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۹:۰۲:۴۱
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۴ ۱۸:۲۹:۴۷

تا هری هست زندگی باید کرد
=-=-=-
ما برتري گريفندور را نشان خواهيم داد!!!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۵ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
با تشكر از رسيدگي سريعي كه انجام داديد!پرفسور با عرض معذرت آن لينك را فراموش نمودم!

اينم لينك:اولين معرفي شخصيتم كه باعث ورود به ايفاي نقش با شناسه كاركاروف شد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

ادگار بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۱۹ پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۹
از هر آنجا كه هنوز عشق معنا دارد .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
نام : ادگار
نام خانوادگي : بونز
گروه : گريفيندور
چوبدستي : چوب درخت راج با مغز رگ اژدها
ويژگيها : خوشتيپ و قد بلند - تواناييهاي زياد جادويي_ عضو محفل ققنوس
زندگينامه : وي برادر بزرگتر آميليا بونز است ودر سال 1940 بدنيا آمد و در سال 1957 تحصيلاتش را در حالي كه ارشد بود به پايان رساند . و عضو محفل ققنوس سابق و فعلي است .لينك تاييد در كارگاه نمايشنامه نويسي
لينك تاييد در بازي با كلمات

من یه معرفی کامل از این شخصیت میخوام...به معرفی اعضایی که تایید شدن نگاه کن. ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۸:۵۹:۴۱

هري پاتر ابدي شد بياييد ما هم ابدي شويم

بدون نام
نام و نام خانوادگي:مرلين مك كينن
جنس:مرد
گروه:گريفيندور
اخلاق:كمي خشك
مشخصه هاي ظاهري:خوش اندام و قدي حدود 186سانتي متر
رنگ چشم: سبز
مو:كوتاه و مشكي رنگ
چوب جادو:داراي موي دم تك شاخ و از جنس بلوط ، 28 سانتيمتر ، انعطاف پذير
*عضو محفل ققنوس
علايق:دفاع در برابر جادوي سياه
توضيحات كلي:پدر و مادر او عضو محفل بودند و توسط مرگخواران شكنجه و كشته شدند يكي از انگيزه هاي عضويت او در محفل انتقام از مرگخواران است
او شاگردي با استعداد و توانا بود و درس خود را در گروه گريفندور با بالا ترين نمرات به پايان رساند
دامبلدور به خاطر شناخت پدر و مادر او و داشتن اعتماد به او و داشتن استعداد بالا او را در محفل پذيرفت

---------------------------------------------
اميدوارم اين يكي تاييد شه!

شما باید در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی هم تایید بشید که نشدید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۸:۵۶:۲۵

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
سلام دوباره ی دوباره
بابا من به یکی از ناظرا تون دوباره پیام شخصی دادم.اصلا انگار نه انگار.
دلیل تغییر گروه به هافلپاف:یکنواختی گریفیندور،ایجاد تنوع در زندگی جادوگری،آشنا شدن با فضای قسمت های دیگر سایت،ناراضی بودن از وضع حاکم بر گریفیندور و...... بسیاری دیگه از دیگر مسائل که در پیام شخصی گفته ام.به راجر اگه اشتباه نکنم!!!!
امیدوارم دفعه ی دیگه که به سایت میام خودم رو در گروه هافلپاف ببینم.اگر دوباره چیزی شد به من پیام شخصی بدید و یا در یاهو مطرح کنید.

تغییر گروه در صورتی امکان داره که همه مدیران انجمن موافق باشند که این شخصیت قبلا فعالیت خوبی داشته و شاید در حال حاضر با تغییر گروه فعالیتشون خیلی بهتر بشه که در این صورت با تغییر گروه و یا شخصیت موافقت میشه.
شما میتونید یه شخصیت دیگه انتخاب کنید اگه از این شخصیت و گروه راضی نیستید. ولی اگه به تعداد پست و تاریخ عضویتتون خیلی اهمیت میدید میتونید با همین شناسه فعالیت کنید.ممنون

بله با همین شخصیت ادامه میدم اما لطفا ناظران دیگه بیایند و بگویند و ما رو از این بی تکلیفی نجات دهند.ممنون!!!!!

توجه توجه

این تاپیک رو فقط مدیران جواب میدن و من جواب شما رو دادم. تغییر گروه غیر ممکنه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۸:۰۷:۵۱
ویرایش شده توسط پرد فوت در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۸:۲۴:۳۹
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۱۸:۵۲:۰۴

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من ميخواهيم معرفي زير در فيلد ايفاي نقشم قرار بگيرد!

1- نام : ايگور كاركاروف
2- سن: نا معلوم!
3- تاریخ تولد: نا معلوم!
4- جنس: مرد

5- رنگ چشم: قهوه اي!
6- مو : به رنگ خاكستري!

7-شغل:مرگخوار و در حال حاضر توسط مرگخواران كشته شده است.
توضيحات كلي:ایگور کارکاروف مدیر مدرسه جادوگری دارمسترانگ* بود(مدرسه در مکانی بسیار سرد قرار دارد، مکانی نامشخص ناشی از پنهان کاری وسیع و راز آلود بودن کارکاروف)ایگور ظاهری سرد و خشک دارد.البته فقط در مقابل ویکتور کرام،نماینده مدرسه اش و قهرمان کوییدیچ جهان و برخی اشخاص در شرایط خاصی،برخوردش گرم به نظر میرسد.اما به نظر نمی رسد ویکتور از این بابت خوشحال باشد البته این را هم گفت که ویکتور به ندرت در مقابل چیزی خوشحال می شود.بگذریم... .کارکاروف تا حدودی به بیماری بدبینی** و سوءظن شدید دچار بود. هنگامی که نام هری پاتر از جام آتش بیرون آمد، او از اینکه دامبلدور اجازه داد چنین امری اتفاق بیفتد شدیدا عصبانی شد و در نتیجه به هری برای کاری که بر عهده اش قرار گرفته بود،هشدار داد.

اگرچه این رفتار به هیچ وجه دور از ذهن نبود-آخر او یک مرگخوار بود-او یک خیانتکار بود چون وقتی دستگیر شد،نام تمام مرگخواران را برای آزادی خود لو داد و به این دلیل حمایت ولدومورت از او کاهش یافت.

در چهارمین سال حضور هری در هاگوارتز،بازوی او و اسنیپ دچار سوزش شد به هراس افتاد چون میدانست بازگشت ولدومورت حتمی و بسیار نزدیک است.به همین دلیل به شمال گریخت و هیچ تردیدی نداشت که توسط دوستان و رییس قبلیش تنبیه خواهد شد.او یقین داشت به خاطر گناهانش عاقبت گرفتار خواهد شد اگرچه جسد او را در ششمین سال هری پاتر پیدا کردند.

--------------------------------
در ضمن در فيلد شخصيت هري پاتر من نوشته شده است "1-بدون نقش است" !لطفا اين مورد را هم درست كنيد!

موفق باشيد!
انجام شد. فقط لینک معرفی شخصیت اولیه رو هم لازم دارم. اونم لینکشو رو بده.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۷:۲۵:۴۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۳۴ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

mostafa

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ببخشيد اون پست قبلي بايد باطل بشه، چون دين توماس قبلا توسط فرد ديگه اي تصرف شده!!
اين پست جديد اصليه است:
-=-=-

پست من در بازي با كلمات و كارگاه نمايشنامه نويسي ...

-=-=-==-

نام : ریگولوس بلك
لقب: ر.ا.ب
گروه : اسلايترين
نسبت خانوادگي بلك: برادر كوچكتر سيريوس بلك
شغل :‌ بنا به دلايلي نا معلوم
اصالت: خون اصيل (اصيل زاده)
جنس :مذكر
علايق : خواندن روزنامه پیام امروز، جمع آوري عتيقه جات مربوط به سالاز اسلايترين و استفاده از جادوي سياه!!
چوب جادو:چوب جادو از جنس چوب درخت راش كه اليوندر پير براي او ساخته است، 30 سانتي متر طول، انعطاف پذير، هستيه موي دم تك شاخ مجارستاني!
توانايي ها : آپارات، غیب شدن، بسياري از طلسم های سیاه و نابخشودنی و اكلامانسي و راه هاي زيادي براي دفاع در برابر جادوي سياه، سازنده شخصي چند طلسم و ورد سياه
توضيح كلي: من در خانواده اصيل بلك متوليد شدم و در زمان كوچكي دعواهايي كه بر سر برادر بزرگترم سيريوس ايجاد شده بود را مي ديدم، او كه لكه ي ننگي در خانواده ما بود و در حال بردن آبروي ما بود از خونه رانده شد، سپس من تصميم گرفتم با ادامه راه باقي خاندان بلك اين لكه ننگ رو طوري بپوشونم و به همين دليل تمام سعي ام رو كردم تا وارد گروه اسلايترين شدم و به زودي جادوي سياه رو فرا گرفتم... فردي بسيار با استعداد بودم و در امتحانات سمج نفر اول شدم... در سن 16 سالگي تونستم به قدري پيشرفت كنم كه يكي از نزديكترين و بهترين مرگخواران ولدمورت بودم... جن خونگي ما به نام كراچر يكي از موجوداتي بود كه من خيلي دوستش داشتم و تمام راز هام رو به اون مي گفتم تا اينكه لرد سياه كه اونقدر بهش اطمينان داشتم از كراچر عزيزم سوء استفاده كرد و جون اون رو براي منافع خودش به خطر انداخت. براي همون من هم بر عليه لرد سياه بلند شدم و يكي از هوراكسس هاي اون رو دزديدم و حالا مي خوام برم به كمك آلبوس دامبلدور و عضو محفل ققنوس بشم.

این شخصیت رو در زمان رزرو ها من به کسی دادم و گفتم صبر میکنم تا معرفی کنه. من برای ایشون یه پیام ارسال کردم تا سه روز فرصت دارن این شخصیت رو بگیرن در غیر این صورت به شما میدم. اگه میتونی صبر کن و گرنه بهتره یه شخصیت از از لیست انتخاب کنی. ممنون و موفق باشی

ویرایش شده توسط Harry_2007 در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۳:۳۸:۳۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۷:۲۰:۱۵

=-=-=-
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

mostafa

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پست من در بازي با كلمات و كارگاه نمايشنامه نويسي ...
=-=-=-
نام : دین توماس
گروه : گريفيندور
تاريخ تولد : همون سالی که هری به دنیا اومده بود!!
گروه: گريفندور
شغل :‌ فعلا در حال تحصیل در هاگوارتز
اصالت: خون اصيل (اصيل زاده)
جنس :پسرم
علايق : خواندن روزنامه پیام امروز! همكاري با هري پاتر در نبرد و شكست دادن اسمشو نبر و ديگر مرگ خواران
چوب جادو: توي خونه مالفوي ها كه زنداني بوديم ازم گرفتن ولي به اليوندر سفارش دادم يكي ديگه براي ساخت با مشخصات چوب راش، 25 سانتي متر، انعطاف پذير، با هسته موي دم تك شاخ
چوبدستي : دسته اش از قسمتی از استخوان اژدها است و آن را با پر طاووس تزئین کردند
توانايي ها : آپارات، غیب شدن(کامل یاد گرفتم)، برخی از طلسم های سیاه و نابخشودنی و ... در ضمن اکلامانسی هم بلد هستم
معرفي كلي : يكي از اعضاي محفل ققنوس ، اعضای ارتش دامبلدور و همچنین یکی از دوستان و هم خوابگاهی های هری و رون هستم. به تازگی رابطه ی صمیمانه ای با هری ایجاد کردم به طوری که حالا در جمع هری، رون و هرميون هستم. پس از مرگ دامبلدور هری وقتی رابطه نزديكي با جيني ويزلي پيدا كرد به دليل اينكه من دوست قديمي اون بودم كمي از من بدش ميومد ولي در جريان يافتن هوراكسس ها كه بود وقتي از فعاليت هاي من و نويل لانگباتم در هاگوارتز با خبر شد بيشتر از قبل از من خوشش اومد ... کمی بچه نه نه تشریف دارم و به حرف دیگران و به خصوص خوانواده و به ويژه مامانم بسیار اهمیت میدم که این یکی از نقاط ضعف من است... در ضمن از جن های خونگی هم خوشم نمیاد و تا می تونم اذیتشون میکنم :). در معجون سازی جزو افراد برترم و در کلاس های تغییر شکل هم با هرميون در رقابتم به طوری که کسی به پای ما دو نفر نمی رسه... ولي باز هم در هنگام مبارزه با ديوانه ساز ها اعصابم رو از دست مي دم و باعث ميشه كه هول بشم :‌(. به تازگي به خوندن كتاب هاي جادوي سياه علاقه مند شدم.... خلاصه كه ديگه فعلا همينا بسه.

این شخصیت گرفته شده.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۲:۵۶:۳۲

=-=-=-
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۶

ادگار بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۱۹ پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۹
از هر آنجا كه هنوز عشق معنا دارد .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
نام : برتي
نام خانوادگي :بات
شغل : فروش دانه هاي همه مزه خودم
ويژگيها:خوش اخلاق . دامبلدور از دونه هام خوشش نمياد نميدونم چرا؟ ولي من از خودش خوشم مياد .دلم هم ميخواد عضو محفلش باشم .
ظاهر:خوشتيپ و تپلي
علايق : دونه هام . دامبلدور و داداشش . مبارزه با ديوانه ساز ها و ولدمورت
زندگينامه : برتي بات در سال 1967 به دنيا آمد . در سال 1984 تحصيلاتش را در گريفيندور به پايان رساند و دانه هاي همه مزه خودش را دوسال بعد اختراع كرد .

لينك تاييد در كارگاه نمايشنامه نويسي
لينك تاييد در بازي با كلمات

این شخصیت نیست یلکه نام یه نوع خوراکیه. از لیست شخصیتها یه شخصیت دیگه انتخاب کن. ممنون

ویرایش شده توسط hamed potter در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۱:۰۶:۲۷
ویرایش شده توسط hamed potter در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۱:۱۴:۴۵
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۲:۵۲:۱۸

هري پاتر ابدي شد بياييد ما هم ابدي شويم

بدون نام
نام:سدريك
نام خانوادگي:لاكهارت
تاريخ تولد:06/08/1980
نام پدر:هريس
نام مادر:ماريتا
چوب جادو:داراي موي تك شاخ و از جنس بلوط
خصوصيات:نفر دوم در درس در گريفيندور(بعد از هرميون)
علاقه مند به رشته دفاع در برابر جادوي سياه
خوش اندام و خوش اخلاق و زيبا و زيرك.
او برادرزاده گيلدروي لاكهارت مي باشد.
رنگ چشم سبز.
او به دليل قهر بودن پدرش با گيلدروي رابطه با عموي خود نداشته و از او به دليل سر افكندگي خود متنفر است(بچه ها بعد از آن او را تمسخر ميكنند مخصوصآ بچه هاي اسليترين)
ميل عجيبي به تنهايي دارد.

قوانین ایفای نقش رو بخون. در ضمن شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن. موفق باشی

ویرایش شده توسط سدريك لاكهارت در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۳:۳۳:۱۲
ویرایش شده توسط سدريك لاكهارت در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۳:۳۴:۲۳
ویرایش شده توسط سدريك لاكهارت در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۳:۳۷:۲۶
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۱ ۱۲:۳۸:۳۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.