هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: فیلم هری پاتر و محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶

رضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۳ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲
از کهکشان راه شیری.منظومه شمسی.سومین سیاره.قاره آسیا.خاور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
بچه ها من فیلم 5 رو روی DVDگرفتم کیفیت عالی البته بدون صحنه های حذف شده هر کی میخواد بهم میل بزنه

www.rjhp.blogfa.com
چه فرقی می کنه ؟
مرزها کجاست Ø

Re: فیلم هری پاتر و محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
نقل قول:
درسته که فیلم ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما شد، ولی صحنه های حذف شده زیاد داشت، صحنه های تغییر یافته هم داشت.

اولا من اینو 100 بار گفتم...
نقل قول:
از نظر من فیلم بدی نبود ولی خیلی از صحنه یهای مهمو حذف کرده بودند.

مثلا" چو و هری در کافه پادیفوت،مصاحبه هری با ریتا و خیلی

چیزهای دیگه که الان حضور ذهن ندارم!

اینو دارم ...چون نصف فیلم باد هوا شد...
ما این همه حرف زدیم اما کسی به حرفامون گوش نکرد نتیجه اش پست تکراری است....

هری ا

فیلم هری پاتر و محفل ققنوس
پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۷
از یک کلبه در وسط جنگلی جادویی و سرسبز در ایران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 28
آفلاین
درسته که فیلم ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما شد، ولی صحنه های حذف شده زیاد داشت، صحنه های تغییر یافته هم داشت.

جی.کی.رولینگ از ابتدا همه چیز را می دانست...
او همه چیز را از ابتدا برنامه ریزی کرده بود...
رولینگ مثل یک افعی همه چیØ

Re: ابهامات و ايرادات فيلم پنج
پیام زده شده در: ۲۳:۴۸ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

ققنوس سفيد نوشته:
مزخرف،چرت و پرت ،ناقص،چت،خز و خيل،دري وري،الافي و خيلي چيزهاي ديگه.هم بي معني شروع شد و هم بي معني تموم.در كل من نمي دونم چه طوري فيلمي به اين بيخودي رفته جز 250 فيلم برتر دنيا و با پدر خوانده 2 مقايسه شده.به قول لاوندر براون كه خودشم از يكي ديگه نقل كرده بود انگار كارگردان واسه هري و چو كه...هول بوده.در كل فيلم خيلي مسخره ،گلاب به روتون تهوع آور و حال به هم زني بود.در ضمن باز گشايي مدارس را به ملت غيور و شهيد پرور ايران تبريك عرض مي نمايم.

ببین اقای عزیز ما اینجا نیومدیم به فیلم یا کسان دیگری توهین کنیم ما اومدیم انتقاد کنیم ولی با یک حرفت موافقم چرا اونو در سطر فیلمهای جهان گذاشتن...
به نظر من فقط به خاطر بازی گری الدمن و دن هستش نه به خاطر کارگردانش ...اینو مطمئنم

هری ا

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
خوب به نظرم کار تاپیک یه ذره ارزشی شده
این درست نیست که هرکسی بیاد نظر خودشو بگه ویه ایراد بگیره بره
اگه فیلم سازها می خواستن نظر هر کسی رو بپرسن که باید یه قرن طولش می دادن
باید یه خورده تخصصی تر به قضیه نگاه کنین فیلمی مثل ارباب حلقه ها که عین هری پاتر از رویه کتاب ساخته شد برای این موفق بود چون فیلم نامه نویس خوبی داشت کارگردانشم که پیتر جکسون بود ( کارگردان کینگ کونگ )
ولی از همه ی این موارد گذشته موضوع روند فیلم بوده که تو ارباب حلقه ها خیلی یکنواخت و پشت سر هم بوده و فیلمو خسته کننده نمیکنه چون با وجود طولانی بودن فیلم ( حدود 251 دقیقه ) مخاطب تا اخرش میشینه
اما در مورد هری پاتر . کارگردان چون صحنه هایه مختلفی تو فیلم بوده زحمت ادیت درست و حسابی رو نکشیده وفیلمو همون جوری داده یعنی شما یه بار یه صنه رو می بینین و 5 دقیقه بعد یه جایه دیگه ایید !
ضمنا کوتاه بودن فیلم ( حدود 138 دقیقه ) موجب حذف بسیاری از صحنه ها شد که فیلمو خسته کننده می کرد .
توضیح بیشتر رو در صورتی می زنم که بخوام نقد کنم البته من نقدش نمی کنم یه سری از کسایی که باهاشون دوستم و کار تخصصیشون اینه و بهشون پیغام رو دادم و امیدوارم این کارو بکنن امیدوارم شما هم کمی نظراتتون رو تخصصی تر کنین ... !
اخرش بازم میگم مشکل اصلی از فیلم نامه نویسی و کارگردانیه ( یه مثال ساده فیلم رینگ 1 با کارگردانی گور ویبرنسکی فروش فوق العاده ای داشت ولی رینگ 2 با کاگردانی هیدو ناکاتا افتضاح بود ، پس حتما فرقی در کاگردانی این دو بوده

*** منظور من از ارباب حلقه ها فقط یکی از فیلم ها بود که به طور مثال زده شد !
****نقد کامل فیلم طی هفته هایه اینده و به کمک یکی از نقدکنندگان متخصص در یکی از سایت ها و با همکاری خودم زده خواهد شد

*****منظور از ارزشی این بود که خیلی از اعضا نظر شخصی خودشون رو نوشته بودن
******حوب درسته که اسم تاپیک هست ابهامات وایرادات ولی به نظرم بهتر بود که می شد مشکلات یا بررسی فیلم 5

ویرایش شده توسط استن شانپایک در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۳۱ ۲۱:۳۹:۰۵

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۶:۰۲ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

سينا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۶ دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۲۴ شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۰
از مگه فرقیم میکنه؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
مزخرف،چرت و پرت ،ناقص،چت،خز و خيل،دري وري،الافي و خيلي چيزهاي ديگه.هم بي معني شروع شد و هم بي معني تموم.در كل من نمي دونم چه طوري فيلمي به اين بيخودي رفته جز 250 فيلم برتر دنيا و با پدر خوانده 2 مقايسه شده.به قول لاوندر براون كه خودشم از يكي ديگه نقل كرده بود انگار كارگردان واسه هري و چو كه...هول بوده.در كل فيلم خيلي مسخره ،گلاب به روتون تهوع آور و حال به هم زني بود.در ضمن باز گشايي مدارس را به ملت غيور و شهيد پرور ايران تبريك عرض مي نمايم.

اگر مرد موفقی در تاریخ دیدید بدانید زن ناموفقی پشتش وجود دارد که نتوانسته جلوی موفقیتش را بگیرد

پیام زده شده در: ۴:۳۷ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
سلام.

فیلم پنجم هری پاتر مزخرف بود..به معنای واقعی! اون همه تریلر و اینا! نتیجه اش شد یه فیلم که نه سر داشت نه ته..

مشکل بزرگش این بود که خیلی از این تیکه به طور ناگهانی وارد قسمت بعدیه داستان میشد!!

به نظرم بازیگرانش خوب بودند ..همه به جز خود هری پاترو کمی رون!!وقتی من بگم رون بد بازی کرده یعنی واقعا بد بوده!! تصویر کوچک شده

دلیل اینکه دنیل رادکلیف بد بازی کرد و همین طور روپرت گرینت این بود که احساس میشد هیچ دوستی با هم ندارن در صورتی که توی کتابا رون و هری بدون همدیگه میمردن!!

ولی توی این فیلم اصلا بینشون فضای صمیمی وجود نداشت و به نظرم کارگردان فقط تلاش کرده بود که داستان رو جلو ببره و به بازیگرا اجازه نداده بود خوب حس بگیرن و اینا!(نه که من خودم بازیگرم..!! تصویر کوچک شده )

به نظرم دیوید ییتس میخواست رون رو یه شخصیت ِ خجالتی نشون بده و این اصلا درست نبود!! امیدوارم واسهی فیلم شیشم نهایت سعی خودشو بکنه...

نقل قول:
فيلمي بود كه بيننده اي كه كتاب رو نخونده راضي بمونه كه فكر نكنم در اين امر هم زياد موفق بوده باشند.

الان دقیقا با ایگور موافقم!! من امتحانش هم کردم و به برادرم که کتابو نخونده بود به زور نشون دادم و بیچاره تمام مدت چرت میزد!! اصلا امکان نداشت کسی چیزی از فیلم بفهمه بدون اینکه کتاب رو خونده باشه!!

نقل قول:
اصلا این کارگردان انگار اومده بود فقط صحنه ی هری و چو را درست کنه و وزارت خانه را با ر.ویزلی موافقم

خداییش راست میگن... تصویر کوچک شده امیدوارم این طوری بشه به فیلمه شش امیدوار بود!!

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۸۶

پدرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۵ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۱۴ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱
از دفتر دامبلدور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 207
آفلاین
همون طور که همه گفتن فيلم خيلي اشکال داشت!
مخصوصا در مورد اتاق ضروريات و مبارزه ي دامبلدور و ولدمورت. قطعا يک هري پاتريست واقعي همچين اشتباهاتي نميکرد!

ولي چند تا نکته ي خوب هم داشت, مثلا قيافيه ي دامبلدور نسبت به فيلم هاي سه و چهار خيلي بهتر شده
بود!
منظورم اينه که مي شد شباهت هايي بين ((مايکل گامبون)) و ((ريچارد هريس)) خدا بيامرز, پيدا کرد!
يکي ديگه هم اين بود که به فيلم هاي قبلي اشاره شده
بود. مخصوصا اون جا که هري جلوي آينيه ي نفاق انگيز وايستاده!
ولي خوب, همه ميدونيم که فيلم هاي هري پاتر ديگه مثل گذشته,
حداقل مثل فيلم ۱و ۲ بر اساس كتاب ساخته نميشه!

نبايد بذاريم ظاهر شخصيت ها توي ذهنمون عوض بشن !

به هر حال كتاب يه چيزه ديگست!

در واقع فقط کتابه که هست!

آخرين باري که مي دونستم و گفتم کسي جدي نگرفت پس از اين به بعد

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2168]مودونوم او نوموگوم[/u

پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
راستی هلنا نقش بلاتریکس رو می تونست بهتر از این بازی کنه،بنظر من بیشتر شبیه روانی هایی بود که از تیمارستان فرار کرده

اینو دیگه هرکسی بگه راست میگه ادم به جای اینکه وحشت کنه قاقاه میخندید.نقل قول:
هری پاتر نوشته:
به نظرم اگه عنوان تاپیک موارد ایراد ندار فیلم 5 بود کمتر توش پست زده میشد چون همه جاش در تناقض و تضاد با کتابه
- هری حامی یا همون سپر مدافع رو مثل گوله شلیک میکنه اونم در اولین بار!
- قبل از رفتن به کریسمس کلاساش با اسنیپ شروع میشه؟
- آس فیلم اونجاس که آمبریج اتاق نیازمندی رو منفجر میکنه میاد تو!!!!!!!!!!!!!!!!! ( چن تا علامت تعجب بزارم؟ به نظر من هری در فیلم بعدی برای اینکه بفهمه دراکو داره چی کار میکنه از طلسم انفجاری آمبریج برای ورود استفاده میکنه

به نظر من همه به نکات ریزی اشاره کردن.کارگردان خل و چل اومده برای ملت فقط صحنه ی هری و چو رو گذاشته.
سپر مدافع هری مگه شبیه گوزن نبود.فکر کنم چشمای مسئول جلوه های ویژه البالو گیلاس میچینه.
بعدش هم به جای اینکه مفهوم کتابو برسونن جزئیات یا بهتر بگین کلیاتو حذف کردن جزئیات خودشونو گذاشتن.
راستی مگه رولینگ سر صحنه نمیومد پس چرا به اونا درباره ی ساخت فیلم تذکر نداد؟؟؟!!!

هری ا

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۸۶

هيلدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۷ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸
از نا كجا اباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 134
آفلاین
خيلي ها منتظر اومدن فيلم 5 بودن اما با اون همه تبليغات زيبا هم
مي شد حدس زد كه بازم نمي تونه طرفداران هري پاتر رو راضي كنه مثله هميشه پر از ايراد و پر از حذفيات بي مورد كه اگر بودن فيلم بسيار جالب تر مي شد. اگه زمان فيلم رو طولاني كنن مخاطبها راضيتر مي شن.
نقل قول:
راستی هلنا نقش بلاتریکس رو می تونست بهتر از این بازی کنه،بنظر من بیشتر شبیه روانی هایی بود که از تیمارستان فرار کرده

كاملا موافقم.....

ویرایش شده توسط فابيان پريوت در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۳۰ ۱۶:۵۰:۰۰

منتظر باش اما معطل نشو
تحمل كن اما توقف نكن
قاطع باش اما لجباز نباش
صزيح باش اما گستاخ نبØ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.