هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: « چرا بیشتر حیوانات به هری سریعتر نزدیک میشوند؟» آیا عده ای به صورت آنیماجس هستند؟
پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۸۶

مالی ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶
از Barrow
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 67
آفلاین
این همه حیوون انیماگوس؟ فکر نکنم درست باشه. علتش به نظرم غریزه حیواناته. اونها برخورد آدمها رو می فهمن. همونطوری که اگه باهاشون رفتار کنی آرومن و اگه خشونت نشون بدی دفاع می کنن. در مورد هری هم همینطوره... اون چون از خشونت به دوره و رفتار خوبی با کلیه موجودات داره اونا هم رفتار خوبی نشون میدن!

[b][size=medium][color=CC0000]جادوی عشق، قوی ترین جادوهاست

« چرا بیشتر حیوانات به هری سریعتر نزدیک میشوند؟» آیا عده ای به صورت آنیماجس هستند؟
پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ سه شنبه ۳ مهر ۱۳۸۶

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۷
از یک کلبه در وسط جنگلی جادویی و سرسبز در ایران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 28
آفلاین
هاگرید اصلا هری رو انتخاب نکرد.
بچه ها عقب کشیدن و هری بدبخت و از همه جا بیخبر موند.
هاگرید هم فکر کرد هری اومده جلو ، نمیدونست بچه ها رفتن عقب که.
كروكشانك يا همون كج‌پا در حقيقت يه گربه دو رگه هست كه يه رگش ميخوره به نيزل ها. نيزل ها هم مانند گربه هستند ولي مي توانند جادو را احساس كنند.
ببینید در واقع چیزی رو که حیوانات رو به جذب هری میکنه ، خوب بودنش هست ، همونطور که خیلی ها اشاره کردید رفتار خیلی خوبی با موجودات مختلف داشته و باعث میشده که موجودات با اون دوست بشن !
مثلا چه چیزی باعث شد که مار برزیلی در کتاب یک با هری صحبت کنه ؟
اینکه هری مثل بقیه بچه ها به شیشه قفسش نکوبید و با انگشت اونو مسخره نکرد ، نگاهش کرد ، با ملایمت با اون صحبت کرد ، نجاتش داد !

Re: « چرا بیشتر حیوانات به هری سریعتر نزدیک میشوند؟» آیا عده ای به صورت آنیماجس هستند؟
پیام زده شده در: ۱۳:۲۱ چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
به نظر من ربطی نداره که ادم انیماجس باشه. فکر کنم بیشتر رفتار با اون حیوان باعث میشه که جذب شخص بشه و دلیل دیگه ای نداره . در ضمن مگه هری انی اجس بود که اون مار باحاش حرف زد؟
کلا این تاپیک فکر کنم باید بسته بشه چون عمری توش پست نخورده. بیشترین دلیل من هم همین بود بیاد رو و اعضا ببین تا شاید پست خورد توش.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

ممد زاده ی ممدآبادیِ مملی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۰ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از یورقشاخر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
نقل قول:
چون حيوانات به محبت و عشق نسبت به انسانها صادقانه تر پاسخ ميگويند و چون عشق را در وجود هري حس کردند به آن نزديک ميگردند و براي آن احترام قائلند...

من هم یک جورایی موافقم.
پررسی عزیز هم پایین تر پست داده.
هری وقتی به باغ وحش رفت یک بچه ی ساده بود برای همین مار باهاش حرف زد.
سال سوم تنها هری بود که رندی نکرد و عقب نرفت.
و...

We'll Fight to Urgs mate, so don't shock your gecko!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
چون حيوانات به محبت و عشق نسبت به انسانها صادقانه تر پاسخ ميگويند و چون عشق را در وجود هري حس کردند به آن نزديک ميگردند و براي آن احترام قائلند...

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
به زرس قاطع حیواناتی که سریع تر به هری جذب می شوند آنیماجس نیستند.
از کتاب اول تا ششم شاهد اتفاقاتی بودیم که حتی در یک جادوگر معمولی نیز همچین اتفاقاتی روی نمی هد.
مثلا داشتن مهر مادر که در کتاب اول باعث سوزاندن چهره کوییریل شده و باز هم در کتاب 1 در اوایل وقتی که هری می تاند در باغ وحش با مار حرف بزند یا چتری هایش در عرض یک شب در آمد.
این نشان دهنده قدرت فوق العاده ی هری هست که به طور قطع برای جانوران نیز صدق می کند.

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
من گفته مونالیزا را با توجه به عقیده خودم مقداری تغییر میدم چیزی به آن اضافه میکنم:

هری با حیوانات بیشتر احساس همدردی میکنه ولی دراکو خیر.خیلی وقتا شده که دراکو اینو ثابت کرده که با حیوانات رفتار مناسبی ندارد.
ولی اگر هری یادتون باشه با گرواپی،سانتور ها و خیلی حیوانات دیگه به مهربانی رفتار کرد و سعی در آسیب زدن به آنها نکرده تا به اینجا.مثلا اگر دراکو به آراگوگ روبه رو میشد ممکن بود تا نجات پیدا میکرد به همه خیر میداد و میدومدن اون جانور را پیدا کرده و میکشتند.

این هم میتواند دلیلی باشد که من در ادامه جمله مونالیزا عزیز گفتم.

ببینید در واقع چیزی رو که حیوانات رو به جذب هری میکنه ، خوب بودنش هست ، همونطور که خیلی ها اشاره کردید رفتار خیلی خوبی با موجودات مختلف داشته و باعث میشده که موجودات با اون دوست بشن !

مثلا چه چیزی باعث شد که مار برزیلی در کتاب یک با هری صحبت کنه ؟
اینکه هری مثل بقیه بچه ها به شیشه قفسش نکوبید و با انگشت اونو مسخره نکرد ، نگاهش کرد ، با ملایمت با اون صحبت کرد ، نجاتش داد !

یا اینکه در کتاب سوم با هیپوگریف ! در واقع آروم به اون نزدیک شد ، تعظیم کرد ، نوازشش کرد ، ولی مالفوی که خودش رو از همه برتر میدونست به سرعت نزدیکش شد ، به خیال اینکه حیوانات و موجودات برای آدم های اصیل ثروتمند ارزش بیشتری قائلند !

یا در کتاب چهارم ، حتی حس همدردی موجودات خشن دریایی رو بر انگیخت به طوری که فرماندشون این موضوع رو به دامبلدور خبر داد !

یا موجودات دیگه ! مثل فایرنز که انقدر سریع با هری دوست شد !

یا دابی ، با اینکه به دوستان هری قربان قربان میگه ولی از رفتارش متوجه میشید که چقدر به هری علاقه داره ، حتی قبل از اینکه هری اون رو نجاتش بده ، در کتاب یک اظهار میکنه که هیچ جادوگر شرافتمندی اون رو به نشستن دعوت نکرده و یا اینطور به آرامی و ملاطفت باهاش صحبت نکرده !

بنظر من نیروی درونی اون باعث میشه که موجودات بهش رو بیارن ، اکثر موجودات اونو میشناسن ، به نظر من این نیروی محبت و عشق هست که باعث جلب بیشتر موجودات به خودش میشه !
حتی جادوگران رو هم همینطور !

موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۲۶ یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
شاید هم حس کنجکاوی هری باعث میشه که توجه حیوانات بهش زودتر از بقه جلب بشه منظورم اینکه حیوانات میفهمن چه کسی چه حسی داره ، مثل همون قضه باکبیک که هری رو با مهربانی رفتار کرد ولی تا مالفوی نزدیکش شد قاطی کرد

من گفته مونالیزا را با توجه به عقیده خودم مقداری تغییر میدم چیزی به آن اضافه میکنم:

هری با حیوانات بیشتر احساس همدردی میکنه ولی دراکو خیر.خیلی وقتا شده که دراکو اینو ثابت کرده که با حیوانات رفتار مناسبی ندارد.
ولی اگر هری یادتون باشه با گرواپی،سانتور ها و خیلی حیوانات دیگه به مهربانی رفتار کرد و سعی در آسیب زدن به آنها نکرده تا به اینجا.مثلا اگر دراکو به آراگوگ روبه رو میشد ممکن بود تا نجات پیدا میکرد به همه خیر میداد و میدومدن اون جانور را پیدا کرده و میکشتند.

این هم میتواند دلیلی باشد که من در ادامه جمله مونالیزا عزیز گفتم.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۵

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
سلام
من ديشب توي اين تاپيك يه پست زدم كه الآن نيستش.
مي خواستم بدونم آيا نوشته هام حذف شده يا به يه تاپيك ديگه منتقل شده؟ضمناً يه سؤال:مشكلات و سؤالاتي كه در مورد تاپيك ها مطرح مي شه رو در كدوم قسمت سايت بايد مطرح كنيم؟

دوست عزيز اين پست شما به تاپيك گفتگو با ناظرين تالار اصلي انتقال داده ميشه و اما در مورد سوالتون ببين هر انجمن يه سري ناظر داره و هيچ انجمني رو نميتوني پيدا كني كه توش يه تاپيك گفتگو با نظارين نداشته باشه شما تو اون تاپيك ميتونين نظري اگه در مورد انجمن يا تاپيكاش دارين بيان كنيد و ناظرين هم جواب بدن. در مورد پستت هم من كاري نكردم احتمالا درست ارسال نشده اگه هم ارزشي زدي صد در صد توسط دوستم ايگور كاركاروف پاك شده

ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲۰ ۱۴:۵۷:۳۹

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۵

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
البته اولین جانوری که باهری حرف زد همون مار بوا بود که فصل های اول کتاب اول بود!
در رابطه با اینکه زودتر نزدیک هری میشند شاید دلیل کارکاروف درست باشه، شاید هم حس کنجکاوی هری باعث میشه که توجه حیوانات بهش زودتر از بقه جلب بشه منظورم اینکه حیوانات میفهمن چه کسی چه حسی داره ، مثل همون قضه باکبیک که هری رو با مهربانی رفتار کرد ولی تا مالفوی نزدیکش شد قاطی کرد

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.