هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چطور ولدمورت به زنده ماندن کریچر شک نکرده بود؟
پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۵ دوشنبه ۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۱۳ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از هاگوارتز، بخش ممنوعه کتابخانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 47
آفلاین
بلا و دروغ به ولدمورت؟؟؟؟؟؟

امکان نداره... یعنی به احتمال 99% احتمال نداره.
-
-
-
-
-
من فقط می گم که رولینگ باید یه چت دیگه ترتیب بده و ما هم سوالهامون رو به انگلیسی برگردونیم و دوستانی که اینترنت پر سرعت دارند لطف کنن و اونها رو تو چت برای رولینگ مطرح کنند... "شاید" بتونه یه جواب منطقی پیدا کنه!

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

هيچ مي داÙ

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۶

Eomer

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۴ دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۵۱ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
ن فقط همینو می گم این جادوگر این همه اشتباه کرد جهنم
اینم روش.

بدون نام
شايد اين احتمال هم درست باشه كه بلا احساس شرم ميكرده و مي ترسيده كه به ولدمورت بگه كه از جن خونگي كه مال سيريوس بوده اطلاعات گرفته و ولدمورت اونو مسخره يا طرد كنه واسه همين به دروغ يه منبع ديگه گفته ولي چون ولدمورت بلا رو مرگخوار وفادار خودش مي دونست پاپييش نشده!
چون بلا ولدمورتو دوست داشته مي شه گفت همچين چيزي هم بوده ها!!

پیام زده شده در: ۱:۴۷ چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خیلی خوشحالم که استن هم نظراتش مثل منه و در واقع هر دو مون معتقدیم احمق فرض کردن ولدمورت اشتباهه!

من بارها گفتم هزار بار دیگه هم می گم... ولدمورت احمق نیست! دلایل منطقی هم دارم:
دامبلدور فرد پیریه که 150 سال تجربه و در نتیجه شانس یافتن 150 سال پاسخ برای سوال های لاینحل و 150 سال دیدن و فهمیدن چیزهایی رو داشته که ولدمورت نمی تونسته بفهمه در صورتی که ولدمورت در مقابل اون فردی با قدرت فراوانه( دامبلدور بارها تأکید کرده که ولدمورت باهوش ترین شاگردیه که پاشو تو هاگوارتز گذاشته و بارها اشاره کرده که قدرتهای جادویی ولدمورت از خودش هم بیشتره و قبول هم کرده که ولدمورت توانایی ها و استعدادهایی در جادو داشته و کارهایی می تونسته بکنه که به فکر هیچ کی هم نرسه) که بی تجربگیش و این حقیقت که خودش رو بالاتر از دیگرون می بینه باعث میشه بعضی از حقایق ازش پنهون بمونن. تنها چیزی که ولدمورت رو به هدفش می رسوند این بود که کمی هم به زیردست هاش اهمیت بده، یعنی مراقب اونها هم باشه... در اون صورت حتی ناپختگی اش هم نمی تونست مانع از پیروزیش بشه.
=>
ولدمورت قوی ترین ، باهوش ترین و ماهرترین جادوگر ی بوده که تاریخ اون رو با عنوان ارباب وحشت، ترس و تاریکی به یاد خواهد آورد... جادوگر سیاهی که مو بر تن آدمیان سیخ می کرد... جادوگر سیاهی که هیچ کس حتی جرأت نمی کرد اسمش رو به زبون بیاره... درود بر لرد ولدمورت، ارباب تاریکی و درود بر سوروس اسنپ، قهرمان خاموش!

یه سوال.... به نظر شما هری بعد از کشته شده ولدمورت چقدر از ماجرا رو برای جادوگر ها می گه؟ راجع به جان پیچ ها هم می گه؟ این طوری ممکنه خیلی ها هوس کنند جان پیچ بسازند!... راجع به اسنیپ چی؟ وای به حالش اگر درست و حسابی از اسنیپ دفاع نکنه!!!!

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

هيچ مي داÙ

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
نقل قول:
من باز هم تاکید می کنم که ولدمورت احمقه

خوب نمی خوام شاخ شم ولی یه مورد میگم بهت که دیگه این حرفو نزنی .. دامبلدور که این همه اطلاعات داشت و همه اونو جزو بهترین جادوگرای تاریخ می دونستت از وجود چیزی به عنوان جانپیچ خبر نداشت ! در صورتی که لرد اونو ساخت ....! در ضمن درسته که تام اشتباهاتی داشته ولی هرگز احمق نبوده !
نقل قول:
احمق فرض کردن لرد تو طول کتاب ها کار بسی اشتباهیه

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۱:۳۲ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

مسعود--شكوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از همه ي ايران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
من باز هم تاکید می کنم که ولدمورت احمقه. درسته باهوشه اما احمق هم هست و دامبلدور باهوش تر از اونه.
ولدمورت درکی از برخی مهارت های موجود توی دنیا نداشته و درصدی ولو کم رو هم برای اونها قایل نبوده که این نشونه ی حماقتشه.
حالی که دامبلدور با وجود احتمال اینکه ممکنه برخی نقشه هاش خراب بشه به دلیل جسارتی که داشته (گریفیندوری بودنش) باز هم سعی در ریسک کردن و کم رنگ کردن ان ضریب اشتباه می کرده.
این که کسی حتی درصدی کم رو هم برای تخریب نقشه اش نده فقط و فقط نشونه ی حماقته.
اما ولدی با همه ی حماقت های گاه و بی گاه باز هم در مورد هوراکسس ها هیچ وقت اهمالی نداشته . اما نادیده گرفتن کریچر با وجود اطلاعاتش کمی عجیبه.
این درسته که ولدی نمی تونسته وارد خانه ی شماره 12 بشه ... اما خیلی راحت می تونسته در زمانی که کریچر در خانه ی نارسیسا بوده اونو از بین ببره.
اما نکته ای که هست اینه : ممکنه مرحوم ولدی زمانی که متوجه می شه کریچر زنده هستش به این توجه کنه که کریچر به هر علتی از غار اومد بیرون. اما دلیلی نداره که به عنوان یه جن خونگی بخواد راز اربابش و مبنی بر رفتن به اون غار به کسی بگه.
این و فراموش نکنیم که هری می دونست هوراکسس قاب آویز به دست رگولس از بین رفته. و خیلی صریح از کریچر در اون مورد سوال کرد.
ولدی این احتمال و که کسی بدونه هوراکسس ساخته رو نمی داده به خودش چه برسه به اینکه کسی بخواد نابودش کنه. و یا در موردش از کریچر سوال کنه. چراکه جن های خونگی رازی رو برملا نمی کنن مگر اینکه دستور اکید در مرود اون راز باشه.

مذهبم ایران است
وجودم سهراب است
مکتبم باران است

پیام زده شده در: ۰:۰۷ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
نقل قول:
در واقع ولدرمورت برای جن های خونگی و به صورت کلی تر هر موجود غیر انسانی این قدر ارزش غایل نبود که بخواد حتی در مورد خطر هایی که ممکنه از جانب اون ها نقشش رو تهدید کنه ،فکر کنه.

احمق فرض کردن لرد تو طول کتاب ها کار بسی اشتباهیه
نقل قول:
ويژگي بارز ولدمورت كه دامبلدور روش تاكيد داشت

هپزیبا جوون دست کم گرفتن با خطر کردن خیلی فرق میکنه !
نقل قول:
.ولدمورت به خاطر اعتمادش در ابتدا به لوسيوس ، كل پروژه ي پيدا كردن پيشگويي رو سپرده به اون وبلاتريكس.و در جزئياتش نبوده.

چرا باید این کارو میکرده در صورتی که در تمام طول کتاب ها ولدمورت نشون داده که به کسی اعتماد نداشته
ولی من هنوزم سر نظر خودم هستم و معتقدم که
نقل قول:

خوب در مورد نظر خودم
خوب ولدمورت شش سال بود که دوباره برگشته بود و با عقل جور در نمی اد که تو این مدت زیاد هیچ حرفی در مورد کریچر نشنیده باشه
البته این موضوع بازم پیچیدس ولی خوب میشه گفتش که تام کریچر رو برای امتحان معجونش با خودش برده بود و خوب شاید اسمشم نمیدونست چون به نظر من اون مطمئن بود که معجونش کشندس .... یعنی چی ؟ یعنی اینکه یا معجوون ابتدایی با معجون دوم فرق میکرده یا اینکه معجون تام درست کار نکرده وسوموین مورد میتونه این باشه که اصلا اون معجون رویه جن ها اثر کشنده ای نداشته .. ( نظر کلی من اینه که معجون اون طوریکه تام فکر می کرده عمل نکرد )
اینجوری میشه دلیل بیتفاوت بودن ولدمورت به کریچر رو تو اون سالها توضیح داد .... اون مطمئن بود که کریچر مرده و این فقط یه تشابهه و چون وقت کافی نداشت و میدونست که رفتن به خونه ی شماره 12 خیلی خطرناکه اونجا نرفت .

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۸۶

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
يا بايد ولدمورت رو ختم روزگار بدونيم.كه در اون صورت 2 تا راه بيشتر نداريم:
1.ولدمورت به خاطر اعتمادش در ابتدا به لوسيوس ، كل پروژه ي پيدا كردن پيشگويي رو سپرده به اون وبلاتريكس.و در جزئياتش نبوده.
2.ولدمورت در جريان جزئيات بوده ولي يا {در اون زمان}به منبع خبرها توجه نداشته و يا اينكه بلاتريكس بهش گفته كه "كريچر" اين خبر ها رو داره بهش ميده.ولي نگفته كه "كريچر" ،همون جن خانگي خانواده ي بلكه.

يا بايد ولدمورت رو عاقل ولي حواس پرت و "درس عبرت نگير"بدونيم كه :
1.بلاتريكس بهش گفته كه "كريچر ، جن خونگي بلك ها "به من كمك كرده ولي اون حواسش نبوده كه يه بار "جن خونگي بلك ها "رو رها كرده تا بميره.

و اينها توجيه ماست وگرنه پاسخ درست رو كسي نميتونه بده.جز خود رولينگ.(شايد اون هم نتونه!!!)

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۷ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من با رون ویزلی موافقم... تنها دلیلی که میشه پیدا کرد اینه که ولدمورت اصلأ به فکرش هم نمیرسید که یه جن خونگی بخواد تهدیدش کنه... اما باز هم با عقل جور در نمیاد. دیدید وقتی بلاتریکس فهمید شمشیر گریفندور دست هرمیون ایناست و فکر کرد اون رو از تو گرینگوتز دزدیدند چه قدر عصبانی شد؟ اون حتی نمی دونست تو خزانه اش یه جان پیچه. پس چرا ولدمورت وقتی می بینه موضوعی حتی سر سوزنی به جان پیچ هاش ربط داره، واکنش نشون بده؟ وقتی کریچر با ناز و نوازش های بلاتریکس یه همچین اطلاعاتی رو فاش می کنه، چرا نباید در مقابل چیزهای دیگه ای یه کوچولو راجع به جایی که با ولدمورت رفته بود لو بده؟( البته ما می دونیم که به خاطر قولش به ریگلوس امکان انجام این کار کمه اما ولدمورت که این رو نمی دونست!)

Albus Dumbledore

هيچ مي داÙ

پیام زده شده در: ۶:۵۵ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
ويژگي بارز ولدمورت كه دامبلدور روش تاكيد داشت
دست كم گرفتن ديگران
همين باعث اين امر شد
كي فكرشو ميكرد روزي كريچر همچين كاري كنه
يا اصلا ريگوروس بلك

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.