هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱:۲۴ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
یه سری توضیح در مورد نوشته ی جرج بدم.بعدش نظرم رو در مورد شخص آلبوس بگم.

نقل قول:
جرج عزیز نوشته

2- ما با نظارت طرف مشکل داریم و میام ازش انتقاد که نه در واقع توهین به فهم و شعور شخص میکنیم و می خوایم که کارش رو درست انجام بده و غیره.

من هم با نظارت آلبوس عزیز مشکل دارم.و مشکل من اینه که آلبوس عزیز درک درستی از شیوه ی نقد پست ندارند و همچنین در فهم سوژه هایی که کمی پیچیده و فسلفی میشه،مشکل دارند.(1)

حالا شفاف سازی:بنده در اینجا نمیگم که آلبوس شعور نداره.نمیگم که آلبوس نفهمه.نفهم اون فردیه که از نوشته ی بالای من،برداشت اشتباه داشته باشه.
با اینکه زیاد از این دنیس خوشم نمیاد،ولی فکر کنم که دنیس عزیز هم در اعتراضات خود،چنین منظوری(1) داشتند و در ابتدا به شخصیت خارج رول آلبوس و همچنین خود آلبوس توهین نکردند(الان هم چیزی نمیبینم که بیانگر توهین به خود آلبوس"نازنین" باشه.)

نقل قول:
جرج عزیز:
من اگه با نظارت کسی مشکل دارم البته اگه واقعا درست بود بهش میگم البته با پیام شخصی و بعدش به مدیران میگم به ایشون تذکر بدن و در اخر به نحوه میکشونم.

قطعا به ایشان گفته شده و ایشان همیشه قول داده اند تا کمبود های نظارتی خودشون رو از بین ببرند.
بنده با شما مخالفم.به نظرم اول مرحله ی نحوه هست.بعدش اطلاع دادن به مدیران.

نقل قول:

جرج عزیز :
بحث پست اول در باره رول بود ولی الان رسیده به کوییدیج! این نشنون میده فقط دنبال حاشیه میگردی

هیچ ربطی نداره.بحث پست اول،در همون یکی دو تا پست تموم شد.
اتفاقات در کنار یکدیگر شکل میگیرند.نمیشه صبر کنیم تا یه بحث تموم بشه و بعدش یه بحث رو بکشیم وسط.من وقتی تیمم حذف شد،مثل دنیس عزیز اومدم پست زدم در اینجا.یه شکلی هم نوشتم که هیچ فردی نتونه پستم رو ادامه بده.اگر در همان زمان بحثی در این تاپیک در جریان بود،باز هم پست رو میزدم.و این که میگید پست بلیز سرآغاز ماجرا بوده رو قبول ندارم.
این تاپیک بازه.هر فردی مشکلی داره،میتونه درونش پست بزنه.

و اما در مورد آلبوس دامبلدور عزیز
بنده شدیدا با نقد هایش مشکل دارم.در کنار این مشکل عقیده دارم که ایشان هنوز در سطح عالی از نظر نویسندگی نیستند.با وجود تمام احترامی که به ایشان میذارم،این رو میگم که آلبوس سایت باید در دست نویسنده ی برتری قرار بگیره.بقیه هم تقریبا همین رو میگن.
اما یه نکته این وسط مبهمه.قبل از اینکه نکته ی مبهم رو بگم،یه تشکر ویژه باید بکنم از البوس عزیز.
به یقین یکی از فعال ترین ناظر های سایت هستند.مایی که این همه داریم از بد بودن داوری ایشان شکایت میکنیم،ایا حس و حال داوری کردن یک هفته از بازی هایی که در این لیگ انجام شد رو داشتیم؟
مایی که داریم ایراد میگیرم،آیا حس و حال نقد کردن چهار تا پست(هرچند نقدمون مشکل داشته باشه) رو داریم؟

بر فرض که آلبوس عزیز ، آلبوسی رو پس داد و از نظارت کوییدیچ هم استعفا داد،چه فردی میخواد جانشینش بشه؟چه فردی میخواد این دو وظیفه ی سنگین رو انجام بده و نیمه کاره تمومش نکنه؟
اگر فردی کاندید هست،به من یه پیام شخصی بده.میخوام بدونم که اصلا همچین فردی رو در سایت داریم یا نه...برای بالا رفتن اطلاعات عمومی نیاز دارم بهش.

حالا میرسیم به نکته ی مبهمه:آیا فردی که در نویسندگی و نقادی بالاتر از آلبوس باشه و بتونه به اندازه ی آلبوس زحمت بکشه و همچنین عین بنده و سایر دوستان رفیق نیمه راه رول نباشه رو در سایت داریم؟فردی هست که وقتی نظارت محفل و کوییدیچ رو در دست گرفت،جا نزنه و تا اخرش رو با قدرت ادامه بده؟(این فرد باید سطح نویسندگیش هم بالاتر از البوس فعلی باشه)

به نظر من:
بهتره بسازید فعلا....به عنوان یه نفر که نصف عمرش معترض بوده میگم :سعی کنید در مواردی اعتراض کنید که یقین دارید نتیجه میده.

باز هم میگم.به هیچ شکلی نمیشه تلاش آلبوس رو نادیده گرفت و نمیشه عدم تواناییش رو هم نادیده گرفت.

در مورد آرمادیلو
من پست های درک رو کامل خوندم.پست های دنیس را تقریبا خوندم.
تا اینجایی که متوجه شدم،ایشان درخواست کردند که تیم تجدید نظری تشکیل بشه تا پست ها رو بخونه و نظر بده و بدون کمترین خطا نمره بده .تا برای خودشون مشخص بشه ایراد های کارشون کجا بوده و همچنین نقش داوری در باختشون چقدر بوده.
ایشان ننوشتند که تیم تجدید نظر تشکیل بشه تا آرمادیلو رو برنده کنه و پاور داس رو حذف کنه.
به نظرم هر تیمی حق بیان چنین درخواستی رو داره.

من حاظرم(کپی راست بای آنی مونی) به عنوان اولین نفر،پست های اون بازی رو بخونم و نظر بدم(اگر دنیس عزیز موافق باشه.ولی از این دنیس اصلا خوشم نمیاد).نظرم رو هم در نحوه میدم.

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۰ ۱:۴۲:۱۱
ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۰ ۱:۴۴:۴۸

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲۳:۴۸ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
نقل قول:
جرج نوشته:
من اگه با نظارت کسی مشکل دارم البته اگه واقعا درست بود بهش میگم البته با پیام شخصی و بعدش به مدیران میگم به ایشون تذکر بدن و در اخر به نحوه میکشونم.

اين كارها انجام شده عزيز.

-------
نقل قول:
دنیس عزیز خوشحال می شوم در ارتباط با این جمله ات یک توضیح بدهی و آن هم در این ارتباط که به غیر از این بازی به چهار برد خود اعتراض دارید یا به یک مساوی تان؟

عزيز براي بار شونصدم ميگم: من به برد و باخت ها كاري ندارم. من به نحوه داوري و طرز فكر داور و نمره دهيش اعتراض كردم. برام مهم نيست كه يه بازي رو ميبريم يا ميبازيم. برام مهمه كه با نوشته هام درست برخورد بشه و نقدهايي رو كه ميخونم برام قابل قبول باشه. حالا ميخواد اون بازي خودمون باشه. ميخواد بازي تيم هاي ديگه باشه!
يه چيزي قبلآ نوشته بوديم دوباره يادآوري ميكنم:
نقل قول:
درك نوشته:
نیومدم که چون بازی رو باختیم بخوام سر و صدا راه بندازم. اومدم به خاطر چیز دیگه ای سر و صدا راه بندازم!

-------

نقل قول:
در این ارتباط هم ممنون می شوم توضیح بدهید که چرا من باید با تیم پاورداس زد و بند داشته باشم؟

حالت خوبه؟؟ اينو ديگه نميتوني تو دهن من بزاري. خود كورن لو داد.
پستها رو درست خوندي؟؟ كورن گفت حتمآ فكر ميكني داور با ما زد و بند داشته. منم گفتم نه چنين فكر نميكنم. اوكي؟؟؟

نقل قول:
من ممنون می شوم ارتباط حرف من و جواب خودتان را توضیح دهید.شما فقط در حال تهمت زدن هستید بدون حتی یک مدرک برای اثبات آن ، مدرکی که واقعا اثبات کند حرف شما صحیح و متین است ، و نه اثبات هایی که جوابی برای جوابیه آن نداشته باشید.

بازم توضيح؟؟
مثلآ اگه من الان تقاضا بكنم كه بازي نيمه نهايي تجديد بشه؛ نه براي اينكه منتظر باشم تا با تجديد نظر ما ببريم؛ نه. براي اينكه پستهامون درست نقد بشه و درست نمره داده بشه بهشون. براي اينكه آخرش كه اينهمه زحمت كشيديم و باختيم بفهميم كجاي كارو بايد درست كنيم و اشكالمون چيه.
اگه من الان تقاضاي تجديد نظر بكنم آيا كسي اين كارو ميكنه؟؟ قبل از اينكه اينجا آشوب به پا شه اگه من درخواست ميدادم اينكار ميشد؟؟ يا ميگفتي ايشاا... از ليگ بعدي تيم تجديد نظر قرار ميگيره؟؟ همونطور كه با درخواست اجاس موافقت نشد.

در كل ما اعتراضامونو كرديم. از آخرم به جايي نرسيد. متآسفم كه وقتمو برا چنين كوييديچي تموم كردم!!!
در انتها يه سري نقل قول از تو دفتر نظارت كوييديچ ميزارم اينجا كه يكم دور هم باشيم. لازمه اشاره كنم كه هيچ كدوم از اين نقل قولها از من يا تيم من نيست:

نقل قول:

1. يا واقعآ اينجا خرابييه
2. يا ما يه چيزيمون هست

نقل قول:
به این نتیجه رسیدیم که داوران در حد داوری مسابقات نیستند.داوران قادر به تشخیص این موضوع نیستند که کدوم نوشته از دیگری برتری داره.
شک ندارم که اگر بمانیم در لیگ،حق بیشتری از ما ضایع خواهد شد.

نقل قول:
دلیل اصلی هم فقط و فقط داوری کم دقت و ضعیف در این دوره از مسابقاته!

نقل قول:
و البته فکر میکنم تنها راه حل این مشکل اینه که داوری عوض بشه...دیگه اگر راه حل آسون تری هست لطفا به ما هم بگید چون من اینو بهترین راه حل و آسون ترین میبینم.

نقل قول:
من متاسفم شدم وقتی که با بچه های تیم آجاس صحبت کردم و اونا هم با ما همدردی داشتن و من هم بعد از پست هوریس رفتم پستاشونو خوندم و دقیقا همین نظر رو داشتم که مساوی جالبی نبوده و البته فکر میکنم تنها راه حل این مشکل اینه که داوری عوض بشه...دیگه اگر راه حل آسون تری هست لطفا به ما هم بگید چون من اینو بهترین راه حل و آسون ترین میبینم.
و حالا:
از آلبوس به خاطر داوری خوبش تشکر ميکنم!من از همین جا از آلبوس به خاطر پیشبرد اهداف داوریِ کوییدیچ تشکر به عمل میارم

نقل قول:
.من این همه پست نزدم بیام اینجا این شکلی جواب بشنفم!...منم بلد بودم بیام دوتا جواب بدم قضیه رو سمبلِ سنبلِ چی چیه!...از اونا بکنم بره!

نقل قول:
ببین آلبوس جان.بیا یه تیم تجدید نظر تشکیل بده.این کار چند تا خوبی داره.دیگه شاهد استعفا های فوق نمیباشیم. دیگه شاهد ناراحت شدن داور دیگر نخواهیم بود.

نقل قول:
جواب آلبوس به اعتراضات هوريس:
نیازی به اعلام کابینه تجدید نظر نمی بینم چون به شخصه دوباره بررسی کردم و دیدم واقعا این مساوی درست بوده

نقل قول:
به نظرم سیستم داوری حال،خیلی دیکتاتوریه.از ما گفتن بود.

نقل قول:
دقیقا با داوری مشکل دارم.نقد های بازی ها رو که میخوندم(ماله همه ی تیم ها رو) به این نتیجه رسیدم که خیلی با داوری مشکل دارم.باز هم میگم

نقل قول:
آخر سر هم قادر به درک سبک اجاس نشدید و باز هم همان ایرادی را گرفتید که در بازی های قبلی نیز بیانش کرده بودید.متاسفانه برداشت شخصی من اینه که ذهن شما چارچوب داره،که یا خودتان قصد عبور از از آن چارچوب را ندارید،یا نمیتوانید از آن عبور کنید.

نقل قول:
این پست به هیچ وجه به دنبال اعتراض به نتیجه ی بازی نیست.فقط داره برای نشان دادن داوری نادرست،سخت گیری میکنه.

اينم از تيم ما:
نقل قول:
ا التماس می کنم که یه تیم تشکیل بشه و فقط سوژه های دو تیم رو با هم مقایسه کنه. این رو به این خاطر نمی گم که بخوام ادعا کنم سوژه ما بهتر بوده، به این خاطر میگم که با خوندن این نقد ها توی عقل و فهم خودم شک کردم!! التماس می کنم یه تیم تجدید نظر این سوژه ها رو با هم مقایسه کنه و نظرش رو (لا اقل به صورت پیام شخصی به من) بگه. شاید واقعا بفهمم که در تمام این مدت یه کج درکِ کودن بیشتر نبودم
التماس می کنم این تیم تجدید نظر تشکیل بشه. نه برای تغییر در نتیجه بازی، برای تغییر تو درک و فهم من از معانی سوژه و سیر داستان و ... .

و در جواب:
نقل قول:
این مورد نیز در دست اقدام است ولی نه به آنگونه که شما اسم آنرا بازبینی گذاشته اید و برای لیگ بعد انشالله منظور خواهد شد.

و دوباره:

نقل قول:
من نمی دونم چرا متوجه منظورم نمیشی. این همه توضیح دادم بعد دوباره میای میگی لیگ بعدی تیم تجدید نظر می ذارم (!!!) این جواب حرفای من تو این پست بود؟

و در جواب:
.............

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
خوب حرف های خیلی ها رو شنیدیم و جواب های خیلی های دیگه رو.

الان به این نتیجه رسیدم که دو حالت وجود داره:

1- ما خودمون مشکل داریم و به جای اینکه خودمون رو اصلاح کنیم میام لیچار بار دیگران می کنیم.

2- ما با نظارت طرف مشکل داریم و میام ازش انتقاد که نه در واقع توهین به فهم و شعور شخص میکنیم و می خوایم که کارش رو درست انجام بده و غیره.

در واقع اگه همه مشکلشون با خودشون حل کنن و سعی کن کارشون رو به نحو احسن انجام بدن دیگه کار به این جا ها نمیشکه.

این هم درست نیست تا شخصی از یکی انتقاد میکنه شونصد نفر دیگه سریع بپرن ازش انتقاد کنن چون حقشون باخت بوده باختن و به قول قلعه نویی ترور شخصیتی کنن. انصاف داشتن خوبه. واقعا خوبه!

اولین پست رو که زابینی زده بود و اقعا جالب بود و واقعا مشکل سایت رو گفته بود. ولی بعد از اون، بیشتر پستها برای زیر سوال بردن همدیگه بوده و در نتیجه بحث بیشتر.

بحث پست اول در باره رول بود ولی الان رسیده به کوییدیج! این نشنون میده فقط دنبال حاشیه میگردیم.

عده ای هم میان میگن که بچه های ما این طورین و اونوطورین انگا اینجا میدون جنگه. دوستان مثل اینکه فراموش کردین ما این جا میام تا سرگرم بشیم!

درسته هر کسی زحمت میکشه و قت میزاره و براش ارزش داره کارهائی که کرده ولی ارزش توهین کردن به همو داره؟ جدی داره؟؟؟

فکر می کنم اولین دفعه و اخرین دفعه بود که اینجا پست زدم. اومیدوارم هر کسی به تنهائی مشکلش رو بدون بحث و توهین کردن حل کنه! و به پست اول!! این تاپیک هم توجه کنه.

قصدم توهین کردن به کسی نبود. در ضمن از شخصی هم طرفداری نکردم.

در اخر هم میگم فقط دوستی وجود و کسانی که از درکش عاجزن.
فقط توهین کردن وجود داره و کسانی هستن که لیاقتشون همین قدره.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
نقل قول:
یک ضرب المثل معرفی داریم در فلسفه و اصول که میگه :

اینی که میبینی توی گود ایستاده ، نمی فهمه چی شده و اونی که خارج میدون ایستاده میفهمه چه خبره .... دقیقا ربطش با کار شماست .

مسلما هر تیمی روی بازی خودش غیرت داره ، هر کاپیتان و بازیکنی هم از بازی خودش دفاع میکنه ، ولی چرا برای بازنگری ، یک رول نویسه دیگه رو نمیذارید تا قضیه رو بررسی کنه ؟

به نظرم یک انسان بی طرف که توی هیچ کدوم از تیم ها نباشه و بازیکن خوبی هم باشه می تونه مفید واقع بشه ....

ماندانگاس عزیز نکته خوب و به جایی گفتید ، دقیقا به همین شیوه که شما گفتین و بنده نه تنها با یکی بلکه با سه نفر از کاربران محترم که اکثریت قریب به اتفاق سایت آنها را قبول داشته باشند و هر سه نفر با نظرخواهی انتخاب شوند موافق هستم ، همانطور که پیشنهادش را بر طبق پیشنهاد هوریس اسلاگهورن عزیز در تاپیک دفتر نظارت انجمن کوییدیچ مطرح کردم و از تمامی عزیزان سایت ، در تاپیک نظرخواهی در مورد قوانین جدید انجمن کوییدیچ درخواست کردم که نظرات خود را ارائه دهند .مسلما خوشحال می شوم که ماندانگاس و دیگر عزیزان نیز نظر خود را در این تاپیک در ارتباط با این طرح اعلام کنند.

نقل قول:
دنیس عزیز نوشتن:
بحث من فقط سرهمين مسابقه نيست. ما به طور كلي داوري ايشونو قبول نداريم و بدتر از همه داوري آخرشون. در طول مسابقه ها اعتراض هاي ديگه اي هم كرديم كه باز هم بي نتيجه بود. تحمل هم حدي داره.

دنیس عزیز خوشحال می شوم در ارتباط با این جمله ات یک توضیح بدهی و آن هم در این ارتباط که به غیر از این بازی به چهار برد خود اعتراض دارید یا به یک مساوی تان؟

نقل قول:
كورن عزيز من نگفتم پاورداس تقلب و يا كار ديگه اي كرده.

در این ارتباط هم ممنون می شوم توضیح بدهید که چرا من باید با تیم پاورداس زد و بند داشته باشم؟ و همچنین فرق دو جمله فوق را هم برای من بفرمایید ممنون می شوم.

نقل قول:
حرف من و جواب دنیس عزیز:
نقل قول :دنیس عزیز این مورد از ابتدای لیگ و از ابتدای نظارت بنده بوده و موردی بوده که حتی بین بنده و پروفسور بینز توافق شده بود ، می توانید از خود ایشان هم بپرسید و در همان بدو ورود لودو نیز این موضوع را با ایشان در میان گذاشتم و موافقت شد.

جواب دنیس عزیز : مثل اين ميمونه كه براي پاورداس يه تيم تجديد نظر قرار داده باشي كه هر وقت باختن "دامبل" بياد دوباره نمره بده. اما بقيه تيم ها چنين چيزي ندارن.

من ممنون می شوم ارتباط حرف من و جواب خودتان را توضیح دهید.شما فقط در حال تهمت زدن هستید بدون حتی یک مدرک برای اثبات آن ، مدرکی که واقعا اثبات کند حرف شما صحیح و متین است ، و نه اثبات هایی که جوابی برای جوابیه آن نداشته باشید.

بهرصورت بنده مجبور شدم پیمان خود را در ارتباط با پست نزدن در این تاپیک بشکنم و چند پست ارسال کنم.مطمئنا من از این به بعد نیز به پیمانی که با خود داشتم برمیگردم و هر اعتراضی نیز بود ، در انجمن کوییدیچ پاسخگو خواهم بود.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۹ ۱۹:۵۵:۴۱

پیام زده شده در: ۱۶:۵۶ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب دوستان!

من با مشورت دوستانم،كميل و بقيه از سايت استعفا داديم و رفتيم ولي دوباره برگشتيم!دليل اين كار هم براي هر كدوممون جدا مشخص بود ولي در كل همه به خاطر مديراني كه احساس غرور دارند رفتيم تا بهشون نشون بديم كه ارزش دوستي هاي ما خيلي بيشتر از يه نظارت و دسترسيش هست.

اول از همه كه با تغيير شناسه مسعود به آرشام مخالفت كردن و كلي داستان ديگه كه واقعا جاي ناراحتي همه ما بود. براي همين قصد رفتن از سايت رو گرفتيم..ولي دوباره اين مساله دوستي وسط كشيده شد.كالين از ما خواهش كرد كه برگرديم و براي همين موضوع بود كه كوچيك شدنمون و خيلي موارد ديگه كه به ضرر شخصيتمون بود رو ناديده بگيريم و به خاطرش برگرديم!

در مورد حالت فعلي رول سايت كلي فكر كردم!واقعا هر چي فكر كردم مشكل اساسي اين كه كاربرا چرا رول نميزنن رو متوجه نشدم ولي فقط يه چيزي رو فهميدم!تو سايت هر كسي خودشو خيلي بالا ميدونه و غرور داره و احساس ميكنه اگر رول بزنه و خراب بشه بعدا آبروش ميره مثلا و عده ي كمي هم كه سنشون زياد شده و بالاخره بايد سايت رو فراموش كنن و به زندگي واقعي خودشون برسن.

ولي من فكر بيشتري كه كردم ديدم ميشه با كمي سخت گيري كمتر دوباره رول رو فعال كرد..ميشه با نقد هاي درست رول رو پيشرفت داد..ميشه با اعتماد نكردن به هر شخصيتي براي گرفتن مسووليت مهمي رول رو بهبود بخشيد.

در آخر ميخوام از مديراني انتقاد كنم كه واقعا نحوه برخوردشون درست نيست.امروز من در جواب بليتم از طرف يكي از مديران با كلماتي مواجه شدم كه تا حالا هيچكي بهم اونجوري توهين نكرده بود.اونم مديري كه من براش احترام قائل بودم و هستم ولي با كمي انتقاد احساس كرد كه دشمنشم!چرا نمياييد با هم اين حس دعوا جويانه رو از بين ببريم از سايت؟

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۹ ۱۷:۱۶:۴۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۱۵ یکشنبه ۸ مهر ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
كورن عزيز من نگفتم پاورداس تقلب و يا كار ديگه اي كرده.
من نگفتم داور با پاور زد و بند داشته. اون نكته اي كه گفتم به خاطر اينه كه داور عدالتو نميتونه برقرار كنه و شايد خودش هم متوجه نشده باشه اما ناعدالتي شده. وگرنه آجاس هم خيلي ميخواست تو مساويش با ما تجديد نظر بشه!
شما الان بحثت سر توهين به داوره؟؟؟ من از نظر خودم به داور توهين نكردم. حقايق رو گفتم. اگر هم توهيني كرده باشم به خاطر اينه كه خيلي عصبانيم و هر چقدر دندون رو جيگر گذاشتيم فايده نداشت.
بحث من فقط سرهمين مسابقه نيست. ما به طور كلي داوري ايشونو قبول نداريم و بدتر از همه داوري آخرشون. در طول مسابقه ها اعتراض هاي ديگه اي هم كرديم كه باز هم بي نتيجه بود. تحمل هم حدي داره.
شما نگران نباشيد. همونطور هم كه گفتم ما به باخت اعتراض نكرديم. ما به نحوه داوري اعتراض داريم. ما به خود داور اعتراض داريم.
اما اينطور كه بوش مياد مرغ يه پا داره!
در كل من اصلآ با شما كاري ندارم. موفق باشي!

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۸ ۱۷:۱۷:۵۲

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ یکشنبه ۸ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
ما یک ضرب المثل معرفی داریم در فلسفه و اصول که میگه :

اینی که میبینی توی گود ایستاده ، نمی فهمه چی شده و اونی که خارج میدون ایستاده میفهمه چه خبره .... دقیقا ربطش با کار شماست .

مسلما هر تیمی روی بازی خودش غیرت داره ، هر کاپیتان و بازیکنی هم از بازی خودش دفاع میکنه ، ولی چرا برای بازنگری ، یک رول نویسه دیگه رو نمیذارید تا قضیه رو بررسی کنه ؟

به نظرم یک انسان بی طرف که توی هیچ کدوم از تیم ها نباشه و بازیکن خوبی هم باشه می تونه مفید واقع بشه ....

------------------

در ضمن کورن ... همین که هست به بچه های تالار ما توهین نکن ... شما یکم لاتیت و زیاد کن کلا هافلی ها همشون شاخن و دعوایی تو ناراحتی پستش و نخون .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ یکشنبه ۸ مهر ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
خب خب من الان لازم دیدم خودمو وارد قضیه کنم!چون بحث پاورداس وسطه!

دنیس جان مشخصه قصد شما فقط و فقط توهین و کوچک کردن طرف مقابله!اگر قصد شما اعتراض به نتیجه بود ، خب فقط بحث نتیجه می شد اما شما اینجا دارید به خود شخصیت داور توهین می کنید.
لابد بعدش هم فکر می کنید داور با پاورداس زد و بند داشته که اعتراض اونا رو وارد دونسته و تجدید نظر کرده.شما اینطور فکر کن!

اما اگر یه مقدار وقت بزاری و بری اعتراضای ما رو بخونی متوجه میشی اعتراضات ما اصولی بوده و به شخصیت داور توهین نکردیم!

علاوه بر اون اگر روند اعتراضات ما رو بخونی متوجه میشی که ما به دو بازی اعتراض داشتیم و چون احساس کردیم ممکنه توی این دو بازی کمی از حقمون خورده شده باشه درخواست تجدید نظر کردیم.اتفاقا خود لودو هم موافقت کرد.موافقت ایشون هم به این معنی بود که با هر نتیجه ای که داور دوم ارائه کنه موافقه!
اگرم قانع نشدی من خودم میام شخصا برات دلیل میارم که اعتراض ما رو اصول بوده و الکی الکی چون باختیم نیومدیم اعتراض کنیم!

من می دونم کار شما بی دلیل نیست.اما ازتون خواهش می کنم اعتراضتونو اصولی کنید و به شخصیت داور هم توهین نکنید.اگه از اولش درست و اصولی اعتراض می کردید شاید برای شما هم تجدید نظر می کردن.
اعتراض اصولی هم یعنی اعتراض با دلیل و منطق!

هر حرفی هم داری بزن مطمئن باش من همه ی حرفاتو با دلیل و منطق پاسخ می دم!

ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۸ ۱۶:۴۱:۰۰

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ یکشنبه ۸ مهر ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به پروفسور كوييرل:
بليت ارسال ميكنم و همه چيز رو توضيح ميدم.

اين پست در جواب بوقهاي البوس است و ارزش ديگه اي ندارد:

نقل قول:
دنیس عزیز این مورد از ابتدای لیگ و از ابتدای نظارت بنده بوده و موردی بوده که حتی بین بنده و پروفسور بینز توافق شده بود ، می توانید از خود ایشان هم بپرسید و در همان بدو ورود لودو نیز این موضوع را با ایشان در میان گذاشتم و موافقت شد.

مثل اين ميمونه كه براي پاورداس يه تيم تجديد نظر قرار داده باشي كه هر وقت باختن "دامبل" بياد دوباره نمره بده. اما بقيه تيم ها چنين چيزي ندارن.

نقل قول:
دنیس عزیز من از شما خواهش می کنم که موردی را نقل قول می کنید درخواست را هم بنویسید تا بهتر روشن شود.پاسخی که من دادم و آنرا به لیگ بعد موکول کردم در ارتباط با تیم بازبینی بود که پیشنهاد آن توسط کاپیتان تیم آجاس داده شده است.

من اگه با اين درخواست مخالف بودم مخالفتمو اعلام ميكردم. تيم هاي اين ليگ هم زحمت كشيدن. اينجوري كه نميشه. و هنوز معتقدم به اشكالاتي كه درك تو پستش گفته؛ به همشون هنوز جواب داده نشده به طور كامل .
نقل قول:
دنیس جان این مورد در جواب و در تاپیک دیگری مطرح شده است و اصلا ارتباطی به کوییدیچ نداشته است

اين حرفي بود كه ايگور زد و من خوشم اومد نقل قول كنم آخر پست.

نقل قول:
نمی دانم شما چرا دوست دارید جو کوییدیچ را ناآرام ، متشنج و سرشار از بی عدالتی توضیح دهید آنهم فقط به خاطر یک باخت

اولآ من سر باخت اصلآ صحبتي نكردم. موضوع داوري نادرست بود كه واقعآ شاخ در آورديم. جو كوييديچ هم ناآرام و متشنج و سرشار از بي عدالتي هست ولي مديران متوجه اش نشدن.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ یکشنبه ۸ مهر ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
خواهشا روی چت باکس گیرز بیشتری بدید ، گندش در اومده .
یکی میاد با فونت بزرگ پیام میده، یا مثلا میبینیم که دو نفر دارن باهم بحث میکنن و شونصد تا پیام میفرستن تو چتر ، یا نکته دیگه این که چیزی نمونده ملت بیان فحظ چیز دار بدن به هم .
آراگوگ :
نقل قول:
هوی ماندی بزغاله ... اول تکلیف وزارت رو درست کن بعداً هر قبرستونی خواستی برو

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.