هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
سلام به دوستان قدیمی خودم ( مخصوصا علی آقا )

خوب می خواستم بدونم این کتاب هری پاتر و محفل ققنوس کی ترجمه میشه من منتظر هستم .
اگر زمان خاصی داره بهم بگید که بنده همون روز بیام و دانلودش کنم.
دوستدار شما میثم شاگی ( جرج ویزلی قدیم )

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
سلام
یه پیشنهاد دارم که در خبر نامه ی بعدی تعداد اعضای سایت و اعضای عضو ایفای نقش رو بدید.
واینکه یک نظر سنجی بذارید که اعضا از کدوم تم برای سایت استفاده می کنند
دومی همچین جالب نبود

خبرنامه آینده سه ماه دیگس... اگه یادم بود حتما
تعداد اعضای سایت تا این لحظه: 26285
لیست اعضای ایفای نقش:
http://www.jadoogaran.org/modules/groups/
در مورد استفاده از ثیم ها فکر کنم میشه مشخص کرد که چه تعداد از اعضا از کدوم ثیم استفاده میکن
ن

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۱۳:۱۱:۲۵

[size=large][b]و جسم سیمو

پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
با سلام
اگر ميتونيد يك قسمت به سايت اضافه كنيد به اسم خريد موجودات جادويي(براي هاگوارتز) هر شخصي كه عضو ايفاي نقش است در آن يك نمايشنامه يا داستان كوتاه پست كند (هر كس كه مي خواهد ) بعد شما نسبت به پستش به او يك موجود جادويي (يعني عكس آن و اسمش ) به دهد و او آن را در زير امضاي خود قرار دهد و همشه حيوان او باشد و در كلاس هاي هاگوارتز هم از آن استفاده كند مثلا تعدادي زيادي اسم وجود داشته باشد مثل شخصيتهاي گرفته نشده وشما از آن ها به ما بدهيد نميدونم تونستم منظورم رو بگم يا نه لطفا قبول كني

سلام... این موارد مربوط به رول میشه و نمیتونیم به خاطر هر پیشنهادی در مورد ایفای نقش یه قسمت اضافه کنیم. شما میتونید این تاپیک رو با اجازه ناظر بزنید و بعد خودتون مسئولیت دادن تصاویر در امضا رو هم قبول کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۱۲:۳۵:۱۶

پیام زده شده در: ۱۰:۵۰ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
کالین من با عمق نظرات تو موافقم. ولی مسایلی اینجا وجود داره مثلا:

- شاید یکی پروفسور باشه و تازه در سایت عضو شده باشه پس ملاک 100 پست شاید همه رو با یه چوب برونه. من فک میکنم وظیفه ناظره که پست های بیخودی رو دیلیت کنه اونایی که بی ربط هستن

- بازم موافقم و کسی نباید ملا لغتی بشه... ولی اگه وسط نقد یه غلط املاییم گرفت نباید بهش حمله بشه که چرا این کارو کردی

به طور کلی بحث در مورد این قضیه معنی نداره مهم اینه که ملت واقعا چطور نقد میکنن. خود پیران دیر ما تو نقد همدیگه اصول رو رعایت نمیکنن یا به هم الکی میپرن یا الکی قربون صدقه میرن بعد ما چطور انتظار داریم در یک سایت که اکثرا اعضاش نوپا هستن نقد واقعا اصولی صورت بگیره. هنوز به نظر من ناظر میتونه خیلی از این جور نقد ها رو به مسیر درست هدایت کنه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱:۲۳ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
نقل قول:

جرج گفته:
فکر کنم قانون میگه هر ناظر 2 انجمن رو میتونه اداره کنه!
هري گفته:
این قانون کجاست؟ هر کسی میتونه به هر تعداد انجمن ناظر باشه

خوب کالين هم ميگه:اين قانون رو من نگذاشتم تصميم دست جمعي مديران انجمن اونم قبل از اومدن من بوده که براي رسيدگي هر چه بهتر ناظران به کارشون هيچ ناظري نبايد بيش از دوتا انجمن ناظر باشه...حالا اگه ميخواين تغييرش بديم من بازم حرفي ندارم

-----------------
در مورد قوانين نقد اسم تاپيک تغيير داده شد...
هووووم در مورد شماره 1 محدوديتي که براي 100 پست گذاشته شده به خاطر اينه که فردي که مي خواد دست به نقد بزنه حداقل خودش يه مقدار وارد باشه تو کاراي سايت...چطوز انتظار داريم کسي که دوتا پست زده و وقتي مي خواد بياد تو ايفاي نقش خودش رو هري پاتر معرفي مي کنه و حتي فکر نمي کنه که سايتي با اين همه ورودي ممکنه نقش هري پاتر توش گرفته شده باشه بتونه که پستهاي رول سايت رو نقد کنه...البته هميشه استثنا هست ولي خوب نميشه به خاطر يک يا دو استثنا اين آزادي رو داد...اون استثناهاي محترم ميتونن پست بزنن تا تعداد پستهاشون به 100 برسه و اون موقع با تجربه بيشتري نقد کنن
در مورد تعريفي که براي نقد گفته بودي حق با شماست ولي اينجا ما رول هاي سايت رو نقد ميکنيم نه نوشته هاي ادبي رو..با اينحال اگه صلاح مي دونين تعريف نقد رو اضافه ميکنم
در مورد دوم...من فکر ميکنم که ما داريم توي يه سايت هري پاتري فعاليت ميکنيم نه يه سايت ادبي...پس سوژه در درجه اول اهميت قراره داره و اينکه بيايم يه آدم دوازده ساله که شايد هنوز زبان فارسيشو کامل ياد نگرفته و ممکنه غلط هاي املايي داشته باشه رو با يه آدمي که تحصيلات آکادميک رو هم تموم کرده از لحاظ املايي و نگارشي مقايسه کنيم اشتباه محضه...و در ضمن محيطي که پست در اون نوشته ميشه و ويژگي هاي کيبورد که مثل مداد يا خودکار نيست حتي همون آدمي که تحصيلات آکادميک هم داره رو به اشتباه مي ندازه...ضمنا من واقعا فکر نمي کنم که نقد و مقايسه دو پست که يکي به زبان گفتاري و يکي به زبان نوشتاري و ادبي ارائه شده کار صحيحي باشه...چوتن اصول نقد و مقايسه اونها با هم متفاوت و به اساتيد ادبيات احتياج داره...
در مورد شماره 3 هم بايد بگم که تاپيک نقد تا جايي که من ديدم در تمام انجمن ها و زير انجمن هاي رول وجود داره و اگه هم نيست کم کاري ناظر بوده...که لازمه براي اينکه دنباله پست ها قطع نشه و ملت در تاپيک هاي تک پستي از بحث اصلي تاپيک منحرف نشن نقد در تاپيک هاي مخصوص نقد بخوره که همونطور که گفتم موجود مي باشد...
خوب در آخر در مورد باز کردن تاپيک اگه باز هم موافقي اعلام کن که بازش کنيم...هر چند موافق نيستم چون خيلي شلوغ ميشه و موضوعات اصلي از بين ميره

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد تاپیک قوانین نقد :
برای بحث در مورد این تاپیک بهتره یا این تاپیک باز بشه یا تاپیک جدیدی ساخته بشه.

نظرات من اینه:
1- عنوان تاپیک به "توصیه هایی برای نقد کردن با توجه به قوانین سایت" تغییر داده بشه
2- در مورد شماره یک: هر کسی برای نقد کردن آزاده بهتره اول نقد تعریف بشه به : ارایه نظر جامع در مورد یک نوشته و بررسی نقاط ضعف و قوت آن

3- با مشاره دو موافق نیستم. پاک بشه یا به عنوان یه توصیه مطرح بشه

4- شماره سه بهتره تغییر کنه به " بهتر است نقد در تاپيکي که مخصوص نقد است زده شود نه در تاپيکي که پست زده شده ولينک پست نقد شده در پست نقد بايد موجود باشد."

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ماندانگاس فلچر:
این مساله بسیار سادس.
نقدی زیر پست انجام میشه که فرستنده از ویرایش پست و نقد شدنش در پست راضی باشه. در هر صورت حتی اگه عشقش بکشه از ناظری که برای نقد، پستشو ویرایش کرده شکایت کنه حق با فردی هست که پستو زده.
کسی حق نداره بدون اجازه ارسال کننده پست به دلیل نقد، پست کسی رو ویرایش کنه.
اگر نقد در تاپیک دیگه سخته در همون تاپیک پست بزنید و بالاش بنویسید نقد پست شماره فلان. شما در ارسال پست ازاد هستید چه در اون تاپیک چه تاپیک دیگه ناظر میتونه برای خودش اصول و دیسیپلین برای نقد کردن بزاره که نباید مخالف قوانین سایت باشه

اینکه نقد چطور باشه به سلیقه فردی که نقد میکنه برمیگرده. ممکنه از ویرگول پست شما ایراد گرفته باشه. هر چی که عشقش بکشه و خلاف قوانین سایت نباشه میتونه بنویسه شمام هر چی عشقت کشید بنویس در جوابش
در قوانین اومده ارسال پست آزاده و دادن نظر هم آزاده که میشه همون نقد. و در تفسیر این میشه گفت اگه شما بدون اجازه پست کسی رو ویرایش کنی این ازادی رو از اون گرفتی

خلاصه مطالب بالا:
1- ناظر دسترسی برای ویرایش پست داره ولی حق نداره از این دسترسی برای نقد کردن پستی که ارسال کنندش رضایت نداره استفاده کنه.

2- تمام افراد حق اظهار نظر آزاد دارن بدون اینکه در آزادی دیگران مداخله کنن = پستشون رو ویرایش کنن

نقل قول:

فکر کنم قانون میگه هر ناظر 2 انجمن رو میتونه اداره کنه!

این قانون کجاست؟ هر کسی میتونه به هر تعداد انجمن ناظر باشه

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۰ ۲۱:۰۰:۰۳
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۰ ۲۱:۴۳:۴۸

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
در مورد قانون هیچی نمیگم.

هر قانون نانونشته هست رو ما اجرا شده.

در مورد نقدی که کالین گفته:

ناظرا زیر پست ها نقد کنن و کسانی هم که مایل هستن نقد اون پست رو در یه تاپیک جدا انجام بدن.

با این سرعت بوقی که دانگ به اون اشاره کرده واقعا کسی حوصله میکنه بره یه تاپیک دیگه رو باز کنه؟!

در کل بهتره چیزایی مثل غلط املایی این چیزا از نقد بیاد بیرون.

همونطور که میدونیدی نقد یعنی پست رو از لحاظ سبک نوشتن - سوژه و محتوا بررسی کردن نه غلط املایی گرفتن.

همین دیگه.

فعلا.

احتمالش هست سه چهار بار دیگه ویرایش کنم.

ویرایش:
جناب هری پاتر نمی دونم گفتگوی ناظرین با مدیرا رو خوندید یا نه؟ در اون تاپیک گفته شده که جرج ویزلی چرا ناظر سه انجمن هست؟

اگه این قانون نیست چرا این حرف زده شده؟

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۰ ۱۸:۵۸:۲۳
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۰ ۱۹:۰۵:۰۴
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۰:۰۲:۵۰

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به یاکسلی:
تمام عکسها مربوط به بازیگران در گالری هست و فکر میکنم پیدا کردنشون راحت باشه...

به جرج:
اینی که شما میگی قانون در اصل قانون نیست این یک پیشنهاد از طرف من به مدیران سایت بود چون ترجیح دادیم ناظر بیشتر روی سایت باشه و لی هر کدوم دو تا انجمن رو نظارت کنن تا شکایت ها از رسیدگی کمتر بشه.
خودت که در جریان بودی سه چهار تا از ناظران لطف کرن استعفا دادن بنده هم گفتم فعلا به هیچ عنوان ناظر اضافه نشه و از همین عده استفاده کنیم جتی ممکنه از این بین یه عده چهار جا نظارت کنن در این مدت.
قرار شده با ناظرین برای بهتر اداره کردن انجمن صحبت بشه و سعی بیشه همین عده از ناظرین که وقتشون رو برای سایت میزارن جزو بهترین ها قرار بدیم. آوردن ناظر جدید نیاز به این داره که مدتها باشه تا نظارت رو یاد بگیره و با توجه به این شرایط ترجیح دادیم فعلا کسی اضافه نشه مگر از قدیمی ها.

به فلچر:
اگه نقد در زیر پست انجام بشه به این معنیه که فقط ناظر حق نقد داره در حالیکه هیج کجای قوانین نظارت نوشته نشده که نقد وظیفه ناظره.
هر کاربر میتونه پستی رو نقد کنه ولی الان فقط ناظرین نقد میکنن که درست نیست. نقد یه کار سلیقه ایه پس بهتره همه نقد کنند نه یه فرد خاص.
ایشالله اگه فردا تو کنفرانس ناظرین بودی بیشتر صحبت میکنیم در این مورد.

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام برادران ، در مورد این مسئله قوانین نقد ... یک نظری بود .

اینکه میگید نقد زیر پست شخص نباشه ، به چند دلیل قانع کننده صحیح نیست و باید زیر پست صورت بگیره :

1- نقد باید زیر پست صورت بگیره ، به دلیل اینکه کاربر معتل لینک جدید بازکردن نشه ، ترافیک سایت پایین بیاد ... بعضی وقت ها هم کاربر واقعا حس و حال باز کردن یک پنجره دیگه و دیدن نقد و نداره .

2- نقدی که زیر پست نوشته میشه ، معمولا توسط همه کسانی که حداقل توی تاپیک میخوان سوژه رو ادامه بدن ، خونده میشه ، بنابر این همینطوری مشکلاتی که شاید خودشون هم دارن ، توی نقد نفرات قبلی وجود داشته باشه و در اصلاح پست خوش شخص کمک کنه .

3- اون عده ای که میگن پستمون خراب میشه ، نقد طولانی پست و بد کیفیت میکنه ، میشه از نقل قول برای کوتاه کردن نقد استفاده کرد ، تا پست و تاپیک جلوه بدی نداشته باشه .

4- سرعت خیلی از اعضا پایینه و بخوان برای هر نقد توی یک تاپیک دیگه برن ، یا هر انجمنی یک تاپیک نقد داشته باشه که دیگه همه سایت میشه نقد دونی و تاپیک های نقد بقل صفحه رو منحدم میکنن .

5- نقد کردن ، یک عده متاسفانه به خودشون مغرور شدن ، شاید شکسپیر رو هم بیاریم اینجا ، بازم میگن این یارو حالیش نیست ... اینایی که معمولا با نقد زیر پست مخالفان دلیل عمده اشون اینه که فکر میکنن نویسنده بزرگی هستن و گفتن اشکلات به پستشون باعث میشه ضایع بشن یا بهشون بر میخوره که یکی از خودشون کوچیکتر این مشکل و مطرح کنه .

پ.ن : حالا کار نداریم نقاد حرفه ای یا ارزشی ... کلی گفتم در مورد بند 5 .

کلا این دلایل ثابت میکنه که نقد باید زیر پست باشه ... حالا همه اینا رو گفتم ... میدونم مخالفت میکنید .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.