هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۳:۱۰ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۷ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 6
آفلاین
از اولین روزی که به دنیا قدم نهادم قرعه من به نام مرگ و نیستی افتاده بود.در خانواده ای به دنیا آمدم که عملاً هیچ وقت وجود نداشت.از مادری ساحره و پدری مشنگ زاده و ابله.
تنها چیزی که مرا زنده نگه میداشت خون اصیلی بود که درون رگ هایم جریان داشت.و حس انتقام.انتقام اولین چیزی بود که در دنیا شناختم و به آن تسلط دارم.خشم، قدرت و بی رحمی همه صفاتی است که به من نسبت داده اند.اما هیچ کس درک نمیکند که من برای چه به دنیا آمده ام.من زندگی میکنم تا دنیا را از شر گند زاده ها و مشنگ ها پاک کنم.جهانی آرمانی بسازم که در آن هیچ کس جز اصیل زادگان حق زیستن ندارند.
کشتن را از همان سنین جوانی آغاز کردم.پدر مشنگ و خانواده اش را.امری مقدس برای پاک کردن لکه ننگی که گریبان خاندان ما شده بود.
دوران نوجوانی ام به سرعت گذشت.همراه با عطش یادگیریه فنون جادوگری.از همان زمان جادوی سیاه را کشف کردم تا جوابی باشد برای سوال های بی انتهای من.تنفر این قدرت را به من میداد که رشد کنم.لحظه به لحظه قوی تر شوم تا بتوانم به آرامانی که در ذهنم داشتم نزدیک شوم.
این افکار در سرم میدرخشیدند که روزی بزرگترین جادوگری خواهم شد که دنیا به خود دیده است.قدرتمند تر از از جادوگرسیاهی که تا به امروز وجود داشته است.
سال ها گذشت تا بالاخره لرد ولدمورت متولد شد.نامی که لرزه بر تن تمامی شنوندگانش می انداخت.روزهای زیبای من شروع شده بود،روزهایی مملو از خون ریزی و سیاهی.
دورانی کابوس مانند برای آنان که نام سفید بر خود نهاده بودند.من با سرعت هرچه تمام تر شروع به ریختن پایه های حکومتی کردم که در آن رحم و مهربانی هیچ جایی نداشت.
سراسر سیاهی و بود و پلیدی.برای این کار از مخوف ترین موجودات دنیای جادویی استفاده کردم.قدرت تمامی نیروهای شر را در دست گرفتم تا دنیا را به چیزی تبدیل کنم که میخواستم.
در اوج این نبرد،هنگامی که فکر میکردم تا هدف نهایی ام فاصله ای ندارم اشتباهی بزرگ در مسیر پیروزی ام وقفه ایجاد کرد.پاتر، نامی که باعث شد سال ها از شیرین ترین خواسته وجودم جدا باشم.
اما من بازگشتم.قدرتمند تر و بی رحم تر از همیشه.
در پی یافتن موجود مفلوکی که میتواند جلوی خواسته های من را بگیرد.من به دنیا امده ام تا سیاهی را در زمین پراکنده سازم و تا زمانی نسل اصیل زادگان بر جهان حکومت کنند به ویرانی جهان ادامه میدهم.

شناسه قبلی من:

ایوان روزیه

همانا تاييد گشتي اي لرد سياه...اي مخوف...اي اسمشو نبر...اي دامبل...نه چيزه اشتباه شد...اي ولدمورت...خوب همي خداوندگار و ريش مرلين پشت و پناهت باشد...شما ناظر انجمن زير سايه و خانهريدل هم شدي به علت آنکه مرگ خوارهايت را پيوند و سر و سامان بدهي با تشکر کالين کريوي(کاسه ما يادت نره)

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۵ ۲۳:۱۷:۰۴
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۵ ۲۳:۲۷:۱۹
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۶ ۰:۰۰:۵۳

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
بینگو!

پیش نوشت:** این شخصیتی که برای معرفی اش اقدام کردم، گرفته شده. ولی فکر میکنم چند سالی هست که پستی نزده!**

نام: گابریل

نام خانوادگی: با اینکه به شما ربطی نداره، دلاکور!

مشخصات ِ ظاهری:
بسیار زیبا؛ قد بلند، موهای بلوند ِ بلند با چشای آبی..تقریبا فکر کنم پریزاد باشه نه؟ دیگه همین تعریف دیگه ای نمیبینم.

گروه در هاگوارتز:ریونکلاو

توضیحات:
گابریل دلاکور، خواهر کوچیک تر ِ فلور دلاکوردر کتابای هری پاتره. توی کتاب چهارم هم به عنوان یکی از گروگان های مردم دریایی در کتاب حضور داشت و چون افشاسازی تموم شده! توی کتاب هفتم هم در عروسی فلور و بیل بود.

اهم، پرفسور کوییرل شناسه ی قبلی بنده در ایفای نقش لاوندر براون بود. اگه میشه اونو ببندید!ممنون.

همانا اين گابريل دلاکور قبلي بود که همانا يک ماهي هست که پست نزده پس حله و شما ميتونيد گابريل باشيد همي
گابريل دلاکور
همانا تاييد گشتي فرزند...باشد که دبگران هم به ياري ريش مرلين تاييد گردند...با تشکر کالين
همانا اين امضاي بي ناموست هم ويرايش بنما...خودم ويرايش نکردم که خودت هر چي خواستي همي بنويسي

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۶ ۰:۱۷:۱۶
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۶ ۰:۴۷:۴۹

[b]دیگه ب

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۶
از لندن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 29
آفلاین
با سلام
من می خواستم خدمت شما عرض کنم که شخصیت ((هرماینی گرنجر)) بیشتر از یک ماه است که در ایفای نقش پستی نزده و در سایت فعالیتی نداشته است.
برای همین هم من از شما درخواست دارم که شخصیت ((هرماینی جین گرنجر)) را به من بدهید.
این هم لینک شخصیت(( هرماینی گرنجر قبلی)):http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=6695
لطفا" هر چه زودتر به در خواست من پاسخ بدید.
با تشکر

این شخصیت رو کامل معرفی کن تا به شما داده بشه... حتما لینک شناسه قبلی در ایفای نقش رو هم بزار تا بسته بشه. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۵ ۱۸:۴۴:۱۰

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

گودریک گریفیندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۰۱ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۶
از گودریکز هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
با سلام
نام:گودریک
نام خانوادگی:گریفیندور
رنگ مو:قهوه ای
ویژگی های ظاهری:قد بلند-چهارشانه-قدرتمند
ویژگی های اخلاقی:بسیا شجاع
معرفی کوتاه:یکی از چهار بنیان گذار مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز-دارای شمشیری نیرومند که با زهر باسیلیسک آب دیده است و قادر است که اشیای شوم مانند هورکراکس ها را از بین ببرد و جاذب قدرت است همچنین ساخته دست گابلین ها و دارای دسته ای یاقوتی است.همچنین او در دوران خود در هاگوارتز تدریس می کرده است.

این شخصیت گرفته شده.در ضمن قوانین ایفای نقش رو بخونید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۵ ۱۸:۴۰:۰۵

تنها قدرت و شجاعت مهم است

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶

مهدی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۱ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۴ شنبه ۸ آبان ۱۳۸۹
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
با سلام
نام:گودریک
نام خانوادگی:گریفیندور
رنگ مو:قهوه ای
ویژگی های ظاهری:قد بلند-چهارشانه-قدرتمند
ویژگی های اخلاقی:بسیا شجاع
معرفی کوتاه:یکی از چهار بنیان گذار مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز-دارای شمشیری نیرومند که با زهر باسیلیسک آب دیده است و قادر است که اشیای شوم مانند هورکراکس ها را از بین ببرد و جاذب قدرت است همچنین ساخته دست گابلین ها و دارای دسته ای یاقوتی است.
لینک گودریک گریفیندور:http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=9704
لینک سامرز:http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=26408
بفرمایید با این شناسه جدید درخواست دادم حالا به من میدینش؟
با تشکر اگه بی ادبی نیست لطفا" زود جواب دهید

تایید شد!

ویرایش شده توسط سامرز در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۴ ۱۳:۵۹:۲۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۴ ۱۷:۰۸:۳۴

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4142&forum=5&

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۶

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
بفرمایید این هم لینک:http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=3630
حالا چی؟؟

لطفا" زود جواب دهید

همانا اينم زود...آخه برادر اين گودريک که فعلا اصلا تو ايفاي نقش نيست و گودريک اصلي شناسه اس اينه که تو ايفاي نقش فعاليت داره ضمنا شما هنوز شناسه جديدي با اسم گودريک گريفيندور نساختي

شناسه:گودريک گريفيدور

همانا برو سريع اقدام کن ما اقداممان سريعتر و دقيقتر از شما همي است...با تشکر کالين

با عذر خواهي از پروفسور کويريل چون اينجا نوشته بود سريع...من دخالت کردم...وگرنه گيريف با شماست

ویرایش کوییرل:
http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=9704
این شخصیت از 17 شهریور هیچ پستی در ایفای نقش نزده بنا براین میتونید اونو درخواست کنید.
شما باید با شناسه جدید (نه الیوندر) این شخصیت رو معرفی کنید تا تایید بشه. موفق باشی

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۳ ۱۹:۴۶:۴۳
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۳ ۲۰:۵۴:۲۷
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۴ ۱۲:۱۷:۳۵

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۶

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
با سلام
من می خواستم خدمت شما عرض کنم که شخصیت ((گودریک گریفیندور ))بیشتر از یک ماه است که در ایفای نقش پستی نزده و در سایت فعالیتی نداشته است.
برای همین هم من از شما درخواست دارم که
شخصیت خودم یعنی ((آقای الیوندر))را از من بگیرید و شخصیت ((گودریک گریفیندور)) را به من بدهید.
این هم لینک شخصیت(( آقای الیوندر)):http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?
لطفا" هر چه زود تر به در خواست من پاسخ بدید.
با تشکر

شما باید دوباره در سایت ثبت نام کنید و با یه شناسه دیگه این شخصیت رو معرفی کنید و حتما در پست ذکر کنید شناسه قبلی چی بود تا اون بسته بشه. موفق باشی

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۳ ۱۵:۵۲:۳۹
ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۳ ۱۷:۱۶:۱۷
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۳ ۱۸:۴۶:۴۴

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶

فابيان  پريوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۰ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۰۲ سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۷
از خوابگاه هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
سلام
نام:مالی
فامیلی:ویزلی
گروه: گریفیندور
رنگ مو:قرمز
توضیحات:به موقع عصبانیه و در مورد مسایل خطرناک جدی و به موقع خندان و مهربان
خصوصیات ظاهری:صورت چاق و مهربان و فربه و قد کوتاه

اگه میشه زود جواب بدید.

قوانین ایفای نقش رو بخون:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... ic.php?topic_id=5&forum=7

ویرایش شده توسط جورج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۹ ۱۸:۳۰:۰۸
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۰ ۱۲:۳۴:۲۳

عشق واقعي تنهايي را به يگانگي مبدل مي سازد . اگر ديگري را دوست ميداري ، اگر مي خواهي ياريش كني ، كمك كن تا يگانه شود . نه نبايد او را اشباع كني .Ø

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶

پروفسور هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۷ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۷
از از یه جای خیلی دور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
نام: هوریس
نام خانوادگی: اسلاگهورن
گروه: اسلایترین
رنگ چشم: روشن(به ریزی انگور فرنگی)
رنگ و حالت مو: الآن کچلم ولی وقتی جوون بودم موهای پر پشت و براق کاهی رنگ داشتم
چوب جادو: 27 سانتی متر از پر ققنوس و چوب درخت بید
چوب جارو: ندارم(آخه با این شکم و سن و سال چه جوری می تونم پرواز کنم؟)!
خصوصیات ظاهری: بسیار چاق_تاس_سبیل پر پشت نقره ای
خصوصیات اخلاقی: راحت طلب_دائم در حال معاشرت با افراد معروف_چرب زبان_دارای مهارتی فوق العاده در گلچین کردن افراد با استعداد
معرفی کو تاه: سال ها استاد درس معجون سازی هاگوارتز بودم ولی در حال حاضر بازنشسته هستم.
همانا تاييد شدي....صد احسنت برا تو اسليتريي شجاع ، باشد که همي باشگاه اسلاگ را بياندازي و مرا در باشگاهت بپذيري...(يعني من زير ميزي مي خوام همي)...با تشکر کالين...ريش مرلين پشت و پناهت

ویرایش شده توسط هلنا ریونکلا در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۹ ۱۷:۱۲:۵۳
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۰ ۱۳:۰۷:۳۱

((شعار ما: راحتی دوری از خطر معاشرت با کله گنده ها))!!

بدون نام
نام و نام خانوادگي:مرلين مك كينن
جنس:مرد
گروه:هافلپاف
اخلاق:كمي خشك
مشخصه هاي ظاهري:خوش اندام و قدي حدود 186سانتي متر
رنگ چشم: سبز
مو:كوتاه و مشكي رنگ
چوب جادو:داراي موي تك شاخ و از جنس بلوط ، 25 سانتيمتر ، انعطاف پذير
*عضو محفل ققنوس
علايق:دفاع در برابر جادوي سياه
توضيحات كلي:پدر و مادر او عضو محفل بودند و توسط مرگخواران شكنجه و كشته شدند يكي از انگيزه هاي عضويت او در محفل انتقام از مرگخواران است
او شاگردي با استعداد و توانا بود و درس خود را در گروه هافلپاف با بالا ترين نمرات به پايان رساند
دامبلدور به خاطر شناخت پدر و مادر او و داشتن اعتماد به او و داشتن استعداد بالا او را در محفل پذيرفت
-----------------------------------------------------------------
لينك تاييد در كارگاه نمايشنامه نويسي
لينك تاييد در بازي با كلمات

تایید شد!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۹ ۱۲:۰۴:۰۸
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۹ ۱۲:۱۸:۱۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.