هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: <== ستاد مرکزی آسلام و منکرات جادو ==>
پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
السلام علیکم و الریش و الچیزه مرلین

همانا ای کالین کبیر ، ای مردک ! آسلامی و غیر ضد آسلامی میخواستم بصورت بس آستکبارانه به عضویت این ستاد آسلامی در آیم و برای رسیدن به این هدف که همان عضویت می باشد ، از هیچ فعالیت و کشته کشتار و کار و دعوا و ... پرهیز نخواهم نمود

باشد تا برای همه اعضای ستاد آسلام عبرت شود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۰:۵۳ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
همی سلام. برادر کالین. در مورد عضویت خویش همی مزاحم شدم. آیا ممکن است؟ شاید بتوانم به عنوان مداح اهل بیت هری پاتریت خدمتگزاری کرده و جوانان آسلام را از این راه نیز هدایت کنم. ابتدا با مدح حال شما آغاز میکنم.

آقام آقام آقام آقام آقام......آقام آقام آقام آقام آقام.
تو کدوم انجمن مهمون سیریوسی؟
یا که امشب کنار اکتاویوسی؟
یا نشستی کنار قبر دنیس!!؟!!
یا مریضی با باکتری ویروسی؟!؟؟
شاید امشب رفتی به شهر ماگلا!!!
به زیارت اون خانوم خشگلا!!!(منظور حوریان بهشتیست.)
تو که اون شب حرمسرا رفتی!!!
نگفتی پوستتو میکنن غلفتی!!!
تو بگو دیشبو کجا رفتی؟!!؟؟
به قائم شهر یا به بابلسر رفتی؟(آخه آقا فوق قبول شده)
یا که رفتی به کنسرت غمگین؟!!؟
بعدشم رفتی کافه حالا مستی!!!!
آقام آقام آقام آقام آقام.....آقام آقام آقام آقام آقام.

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۲۰:۰۹ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
همانا اي رابستن...در مورد شعر ها نبايد بد قضاوت نمود...شايد منظور ديگري بوده...وليکن از سيريوس خواهش ميگردد براي رفع ابهام توضيح دهدي اين بيت را...که اگر منظور بدي داشته باشد بايد اصلاح گردد....
همانا يقه(يا همون يخه باز) خوب بود و ما دوست داشت...چون همانا ما علاوه بر مرد آسلام مرد قزوين هم مي باشيم و کاملا تاييد مي کنيم...و خودمان هم يقه باز مي پوشيم
اتاق هر شخص قلمرو خصوصي وي مي باشد و گفته اند چهار ديواري اختياري و ما از همين جا به وي نصيحت ميکنيم که عکس ها را عوض کند...ديگر بقيه اش با خودش است...ولي اگر عوض هم نکرد خرده اي بر وي نيست و مهم اين است که در اجتماع مردم را به راه راست هدايت کندي
مرلين فرمون همه را از چپ به صراط مستقيم بپيچاند

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۷ ۲۰:۱۳:۵۰

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۹:۳۱ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
نقل قول:
حالا رسيدم به جايي كه واسه همتون خوابه.
عكس من، رو بك گراند دسكتاپت توي كامه!

یاشیخ ، نظر شما در رابطه با این اشعار میتذل و منحرف و تحریک کننده چیست که عده ای آنان را بر امضای خویش می گذارند و خود را مرد آسلام می نامند چیست ؟

نظر شما درباره آن عده که یقه خویش را به شدت باز می گذارند و در خیابان راه میفتند چیست ؟

آیا مگر کتاب هفت را نخوانده اید ؟ در آن ندیدید که ذکر شده که در و دیوار اتاق سیریوس پر از عکس های بی ناموسی بود ؟ چگونه این را توجیه می کنید ؟

مرلین همه را به راه راست هدایت فرماید !

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
یا اسکاور!

ویکی مال او! لیلی هم مال او! اسی(اسنیپ) هم مال او! دامبلدور هم مال او! تو هم مال او! در کل مال او ...!

ولی ...

من این بحث را تحریم می کنم .. من بر دهان دستمال کشان و حرفه ای ها و غیرحرفه ای ها در این فن می زنم.
من ویکی را و لیلی را و اسی را و دامبل را و تو را و این صحبتها را و ... را و **** را تحریم می کنم!

پیشنهاد بی شرمانه؟ بیایم ببینم؟
وامصیبتا! مرلین خودش تو را هدایت کند.

تو خود یک گردان الیاس را درس می دهی!

به مرلین می سپارمت منحرف بوقی!

بدرود!

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۵ ۲۰:۰۵:۱۸

باز جویم روزگار وصل خویش...

<== ستاد مرکزی آسلام و منکرات جادو ==>
پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
نچ نچ نچ...نه آخه تو آدمی؟!

باید بگم که منظورِ من از دستمال دقیقاً همین دستمال کشی بود و بس...و البته باید همه بدانند و آگاه باشند که دستمال کشی وسایل و ابزارآلات مخصوص خود را میخواهد و بس!

من آن کالین را نمیشناسم!
چون من در خانه های هاگزمید زندگی میکنم و او در شهر و دیار قزوینیِ خود!...پس ما را چه شاید با کالین؟...آیا من باید جواب کالین را بدهم؟...آیا او خواسته که جواب مرا بدهد یا خواسته که مرا به کیش خود دعوت کند تا از من رای ها بگیرد!؟...احتمالا او هم فهمیده که من خود به تنهایی 15 رای محسوب میشوم!...و حتما فهمیده که من از آن ققِ بزرگ خوشم آمد و او را همیاری و همکاری کرده ام در رای گیری های مختلف!
پس یحتمل اینگونه است که او خواسته مرا جواب دهد و رای ها خواهد!

و امّا!...مگر تو خودت خوارها و مادر نداری که میگویی ویکی ویکی؟!...ویکی برای تو نیست...ویکی برای من نیست...ویکی برای هیچ کدام از ما نیست...ویکی متعلق به اوست!...اوست که میگوید ویکی را بیاموزید و ما نیز می آموزیم و لب نمیگشاییم که این دیگر چیست و چه باید کرد با آن!...پس دهان خود را ببند و سخن در این باره مگو!...اوکی؟!

و یک چیز مهم!...این همه تو در مورد اسنیپ کینه جو جواب ها دادی، چرا در مورد دامبلدورِ ماکیاولی جواب ندادی؟!...این آخر آدمیت است!؟
نکند تو سیریوس نیستی و لیلی هستی؟!...نکند عشّاق به دور تو جمع گشته اند در سرزمین ارواح و تو به همین خاطر خودستایی میکنی؟! (لیلــــــــــــی!...منم عاشقت بودم...چرا منو تنها گذاشتی رفتی؟!)(نکته: لیلی مال من...لیلی مال تو...!)

و در آخر میگویم که من ترسی از این حرفهای شما ندارم...اگر نامطمئن هستید میتوانید بیایید و بررسی کنید در من تا بدانید که من جادوگر هستم یا ساحره!...ترسی نیست!...بیایید و ببینید!...والسلام!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هان ای اسکاور ... ای .... مرلینا زبان مرا از واژه های غیرآسلامی محفوظ بدار!

ای بوقی! من دستمال را خوب می شناسم. دست ها با آن مالیده ام و چه بسا دیده ام که با آن دستها مالیده اند. آیا تو با واژه ی دستمال کشی آگاه هستی؟

بدان و آگاه باش که کار کردن با ویکی یا بلد بودن و نبودن آن یک بحث است، اینکه بلد نباشی و بگویی بلد نیستم یک بحث دیگر است، و اینکه بلد نباشی و بگویی بلدم یک بحث دیگر!

من ویکی بلد نیستم اما آنهایی که ویکی بلد هستند را دوست دارم!(سخن مرلین در کنفرانس فناوری اطلاعات در 15 دسامبر 464!)

من می دانم و خبر دارم که در همان قرنی که رولینگ شاعر مصری در آن میزیست مرلین دم از ویکی و ویکی دوستی می زد و من راه رهبر را ادامه می دهم و تلاشم را در یادگیری ویکی به کار می بندم!

بنده در کلاسهای حزب، گوژان و گوژان شناسی و ف بدل از گ و تمام این مباحث را آموخته ام و حتی کلمات فاژ،فاج،گاج،تاج،حاج و غیره را خود به تنهایی از این واژه استخراج کرده ام.
ثوثکی!

اسنیپ کینه جو هم ... هعی ... چه بگویم که چشم چران ها را هیچ چاره ای نیست جز خشم مرلین!

در آخر ای نیمه مرد! این وصله ها به ما نمی چسبد هیچ، از ما دوری هم می کند. به دنبال راه های دیگری برای فرار از مورد دار بودنت باش!

و من المرلین توفیق
پاییز 86!

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۵ ۱۴:۱۱:۰۰

پیام زده شده در: ۰:۳۲ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
السلام عليک الريش
همانا سيريوس(که قبلا هدي بودي و جغدي آسلامي و قابل احترام)...اسکي هر چه باشد يا هر چه نباشد اگر آسلام بياورد خوب است...و اگر مرد باشد بهتر...ولي يادش باشد که به تو همي چيزي نگويد که از جرگه آسلاميون خارج مي گردد
همانا اي اسکي...دوستان و برادران خود را ميازار که همي اين از آسلاميت به دور است...و به آغوش آسلام بازگرد....و ضمنا پيش ما در منکرات بيا که آرشادت کنيم...ببينيم ز کدام جنسي....که مذکر بهتر باشدي

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

<== ستاد مرکزی آسلام و منکرات جادو ==>
پیام زده شده در: ۲۳:۵۷ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
*جوابیه*

بر خلاف آن جغد من سخنانم را با یک شعر آغاز میکنم:

فیش فیش پیش پیش...خورت پیش پیش فیش
گوژان گوژان فیش فیش...گوژان گوژان پیش پیش
شیش تا فیش فیش...فرت فورت شپلخ پخ پخ!
دونت دونت جوش پوش...جوش جوش جوش گوش
جریوس شپلخ فیش فیش...گولی فیش فیش پخ!
دونت کراک قزوین فیش...پرس پومپ پومپ نچ نچ!

-شعرِ منصوب به ملک الشعرا عله در زمان فوران!-

نکات شعر:
1- این شعر در زمانِ اقامت در قزوین از پشت تلفن برای فردی مجهول الحال و یحتمل سیبیل دار خونده شده!...البته غزلیات و نمایشنامه های شاعر مذکور توسط همین فرد سیبیل دار جمع آوری گردیده!
2-عده ای معتقند گوژان واژه ای کاملاً اصیل و پارسی محسوب میگردد که ما هم بر همین مسئله معتقدیم و تاکید داریم و میگیم که این کلمه اصلاً با فوژان و این حرفا رابطه ای نداره!
3-لطافت و ظرافت شعر کاملاً مشهوده و شاعر مسائلی از قبیل: صلح، دوستی، فروم داری و مسائل بی ربطی مانندِ: رقابت پیام کوتاه و چترباکش در میان دوستداران هری پاتر، تماس با ما و غیره میپردازد.

نتیجه ی اخلاقی و اقتصادی: رستوران های زنجیره ایِ بوف...قرعه کشی جدید...جایزه های بزرگ: مخلوط کن، تُستِر، اتو برقی....شما میتوانید یک جهیزیه ی کامل داشته باشید!

ای خواجه!
آن جغد را از طرف من سلام رسان و پیغام مرا ده:

نه آخه تو با ویکی پدیا بلدی کار کنی آخه؟...جغد که هیچی ثوثکی عییزم!

عده ای معتقدند که انسان ها بعد از مرگ روحشان به شکل حیوانات گوناگون پیدا میشه که تو ای سیریوس...روح تو جغد است...یک جغد کثیف و چروک!! (نکته: ظاهر شکلک رو نبین...برو ببین چجوری مینویسنش!!!)

های سیریوس!...اگر به روح اعتقاد داری آیا به دستمال هم اعتقاد داری؟!...به ویکی چطور؟...به گوژان؟...به ماکیاولی؟...به اسنیپِ کینه جو چی؟!
من میدانم تو حتی به روح اعتقاد نداری چه برسد به جنسیت و مسائلی که در بالا مورد سوال قرار دادم!

پس برو روزیت رو خدا جای دیگر بدهد!
والسلام!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بيانيه ي افشاييه!

بسم المرلين، من خلق كل آسلاميا!

با عرض سلام و ادب خدمت همه ي آسلاميون و بزگواران و آسلاميون واقعي و غير واقعي و نيمه واقعي و امثالهم.
غرض از نوشتن اين بيانيه اين است كه راز دل با محرمان گويم!
يا شيخ! اين چه آسلاميست كه در آن مشخص نيست اسكاور زن است يا مرد؟
يا شيخ! ممد هاي من و جاسم هاي ممد هاي من فيلمهايي از ****** هاي اسكاور گرفته اند كه ... مرلين خودش ما را ببخشايد!
يا شيخ! سوال من اين است كه آيا شخصي كه عمل ت.ج اش تحت هاله اي از ابهام به سر مي برد و مشخص نيست كه اسكي زن بود يا مرد، چگونه مي تواند اينچنين در جامعه ي جادوگري آزادانه بچرخد و در باب كوييديچ سركي در ميان سرها در بياورد و مريداني بيابد و فرقه اي راه بيندازد و كمثله!؟
يا شيخ! مسئلهٌ يا شيخ!!

يا شيخ مرا از گمراهي خارج بنما كه همانا از ديدن فيلمهايي كه جاسم هاي ممد هايم و ممد هايم گرفته اند چهل ستون بدنم بندري مي زند يا شيخ!

مرلين خودش اسكاور را هدايت كند...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.