هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: <== ستاد مرکزی آسلام و منکرات جادو ==>
پیام زده شده در: ۰:۱۸ یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
همي در راستاي آبهامات در رابطه با دامبلدور...آسلام همه را رد مي کند...و اين شايعات را نمي پذيرد(اين ضعيفه رولينگ چرت زياد مي گويد...همانا بدانيد و به خاطر آوريد قضيه هشت پا را که قبل از کتاب هفت گفته بود و براي مسخره کردن افرادي که اسپويل هاي دروغي مي سازند...همانا بدانيد که اين مثل اين است که شب باشد و بگويي روز است و اين غيرممکن مي باشد)...ستاد آسلام کاملا دامبل را از اين اتهام بري مي نمايد.
همي براي تکذيب اين خبر ،اين رو بگم که من هميشه از هري عکس مي گرفتم و اين خوب بود و حتي تا در توالتها و در دفتر دامبلدور با قدرت آسلام دنبالش مي کردم که اين خوب نبود ولي به هر حال بود...و من کلي ازش عکس گرفتم ...حتي توي غار هم در کتاب ششم من با نيروي آسلام دنبالش کردم...و دامبل اصلا اينکاره نبود و اين خوب بود...پس براي حرف طنزي که براي مسخره کردن افکار بعضي ها گفته شده بود...سيفيد ترين شخصيت داستان را زير سوال نبريد که اصلا خوب نبود...که همانا آسلامي نيست و نبود....

پس از حل اين مسئله بسيار بغرنج
مي رسيم به يک ماموريت آسلامي
بر شماست که يک گردان جاسم کماندو بر داريد و با يک نمايش نامه رژه اي برايشان ترتيب دهيد که گيج ممد ها آن را برنامه ريزي نموده اند....و در اين ميان بين محفل و مرگ خوارها جنگ مي شود...و جاسم ها از کنترل خارح شوندي و شما به عنوان فرمانده جاسم ها بايد سر و ساماناشان بدهيد و اختلاف بين محفل و مرگ خوارها رو حل نماييد
يا اينکه طرف يکي را بگيريد و آن طرف به پيروزي رسانده و پيروزيش را به اسم آسلام تمام کنيد
خلاصه به بهترين کنترل جاسم ها(بهترين پست در سوژه طنز) علاوه بر اجر آسلامي،در صورت نخست وزير شدن من عنوان وزير استراتژيک و مصلحت اهدا مي گردد که اين خوب بود و بايد استراتژيک تعيين کند.

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۹ ۰:۳۱:۳۲

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۲:۵۴ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
لي جردن عزيز دل برادر من متن پستت را کاملا پاک کردم ...خواهشا ديگه از اين پستها نزن...من دوستتم و وقتي ميبينم که به خودت توهين مي کني به خاطر من ناراحت ميشم ...پستتو ويرايش کن و ويرايش منو بردار...اما پستي که ميزني مثل قبلي نباشه...با تشکر کالين

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۸ ۲۳:۴۴:۳۲

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
من هم جنس گرا نيستم ولي هم جنس گرا ها را دوست دارم!
(سيريوس كبير- سر در اتاقش در خانه ي گريمالد!)

همانا بنده پس از تحقيق ها و تفحس ها و تجسس ها و غيره و ذلك به اين نتيجه رسيدم كه دامبلدور با وجود اينكه عاشق گلرت گريندل والد شده بود و حسي در درونش جوشيده نموده گشته بود كه ما از آن حس ها در بلاد خودمان نداريم!، ولي افكار پليدي نداشت و فقط خودش را به دست آن حسي سپرده بود كه جوشيده بود و غليان دروني دامبلدور افسار وجودش را به دست گرفته بود.

گمراهي در آسلام خطا نيست و جهل است و اصلاح پذير... همانا كس خبر ندارد كه دامبلدور در هنگامي كه از برج به پايين پرتاب مي شد توبه نموده بود يا خير.

من باب اين خبرهايي كه رولينگ در راستاي سلب آبرو از دامبلدور فقيد پخش كرده است بايد بگويم كه همانا بنده تمام نقاط مافوق و ماتحت پسرخوانده ام را بررسي كرده و به اين نتيجه رسيدم كه هيچ مورد مشكوكي نيست و به قولي "آك ِ آك" است!

در فقره ي تخليه احساسات دامبلدور فقيد متني ديگر ترتيب خواهم داد و اين مورد را نيز بررسي خواهم نمود.

و من المرلين توفيق!

====

* برادر لسترنج فردا جوابيه اي بر اعتراض شما خواهم نوشت... صبور باشيد.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود بر جمیع حجه ال آسلام های عزیز، علی الخصوص برادر کالین

روزگاری غریبی است نازنین! قلب کوچک جوامع آسلامی از لکه ننگ دامبلدور همی به درد آمده و پاسخی فوری شاید تنها مرهم این زخم باشد. از قزوین گرفته تا هاگزمید هر که را میبینی با جادوگر دیگری مشغول پچ پچ است و خوب می دانید شایعات مثل اس ام اس های آبکی سریال های ماه رمضون به سرعت پخش می شوند.
شما بگویید...به ریش مرلین قسمتان می دهم...شما به ما بگویید شایعه ای بیش نیست و تنها برای تشویش افکار عمومی و تضعیف روحیه مبارزه جو آسلام گرایان چنین خزعبلاتی را درج کرده اند.

لطفاً ما را راهنمایی کنید و بگویید در این دوران وانفسا وظیفه یک آسلامی حقیقی چیست؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
ای برادر آسلام و ای آقای ما. میخواهم علاوه بر پست مقام مداحی پیشنهادی بس والاتر جهت ارتقای جوانان دهم.
میخواهم گروهی به نام بسیج دیوانه سازها تشکیل دهم. تا این مردان به ظاهر قزوینی را روحشان را بگیرم. اگر شود ریاست گروه را به ملک الموت میسپارم. باشد که کشری خیر برای این دنیا و آذوقه ی آخرتم باشد.

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
بنده سوالی مخوف دارم از درگاه فروفرستادگان از سوی اون بالا بر سر ما:

مدت مدیدی هست که تعداد عدیدی از کودکان جامعهء جهانی به مطالعه ی کتب هری پاتر می نُمایند.
آیا جایز است که شخصیتی اینگونه روحانی که مدت ها مرجع تقلید کودکان بوده است را اینطور تکفیر کنند.
با این تفاسیر فردا روز، بچه ای که مدت ها دامبلدور پیر را مرجع رفتار خود جائت نموده، به ی روی خواهد آورد.
در نظر بنده، باید این انیث حریص را به باد سنگ های مردان آسلام سپرد تا سرش به آنجایش پیوند بخورد.
با این وجود اگر دامبل مفعول بوده، چگونه نه در بدنش سوراخی دارد و نه گوش آویز و نگینی؟آیا تنها نقطه سفید در بدن این موجود دوپا محاسن انبوهش می باشد؟

من از هم اکنون، اعلام میکنم که بین شمس تبریزی و مولانا هیچ گونه روابط همنجس گرایانه وجود نداشته و این تعاریف کاملا از سوی شیطان بزرگ، ایالات متحده و هم پیمانانش بر قرار گشته.

ما نه همنجس باز نداریم، ی هم نمیکنیم.

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
هری جان یک دلیل جالب وجود داره :

از هر سه تای بچه ها پرسید ... چقدر به دامبلدور نزدیک بودید ... رون و هرمیون گفتن دامبول به هری بیشتر علاقه مند بوده ... آیا شما دارید دلیل برای پوشش این ننگ تاریخی می آورید ؟

نه نه ... ما میدانیم که دامبول با هری پشت درهای بسته برنامه هایی داشته ... شما باید حقیقت را به جامعه آسلامی بگوید ... دلیل بازدید های پنهانی چه بوده ... چرا دامبلدور هر دفعه امتیاز اضافه به گیریف میداده ... آیا یک جواب بیشتر این قضیه رو توجیح میکنه که دامبول عاشق هری بوده ؟

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ای برادر خام نشو رولینگ باز برای خودش قرقره فرموده. همانطور که رییس جمهور ما فرمود ما در بلاد آسلامی جادوگران " " نداریم.
تمام اینها برای تخریب چهره و به خصوص ریش او میباشد. علامتش هم همین بس که هری صحیح و سالم به اتاق دخول میکرد، صحیح و سالم هم خارج میشد. بله این هم اثباتش
بله اگر دامبل خدای نکرده خطا کرده بود ما نیازی به بیان یک ضعیفه در این مورد نداشتیم و خودمان اینقدر جان بر کف داریم که بروند و اول ریش او را بتراشند و بعد خفتش کنند به یک الاغ.
راستی برای ما جای سوال میباشد که اگر رولینگ میگوید او همچنس باز بوده این ریش درازش را چگونه توجیه میکند زیرا ما در فواهی شنیده ایم که این ریش اسباب مزاحمت در آن عمل ضاله میباشد.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۸ ۲۰:۲۰:۵۹

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام ای برادر آسلام .... درود بر صورت نورانی تو که با پرژکتور در مکانی نورانی تر روشن است .

همی چندی پیش بیانیه ای مبنی بر لواط کار بودن دامبلدور به دست ما رسید ... حکم چیست ... دامبل باید زنده بماند ؟ ... آیا این شخصیت از دید آسلام گرایان کافر بود و وی را باید از ریش دار بزنیم یا سنگ سار کنیم ؟

و از این مبحث که بگذریم سوالی سنگین و بزرگتر وجود دارد ، آیا از دید شما و نقد شبکه دو سیما ، دامبلدور یک بچـ ... باز بوده ؟ ... هری را مد نظر قرار داده و از وی سوء استفاده کرده ..؟

آیا دامبلدور برای اهداف شیطانی مدیر مدرسه علوم فنون خفنز جادوگری شده ؟

ما و جامعه آسلامی را از زیر این سوالات بیرون آورید .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۸ ۲۰:۰۳:۳۸

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
السلام عليک علي ريش المرلين و جد و آبادش
همانا آسلام مداح نمي خواهد ولي خواننده مي خواهد براي مجالس همي...
همانا جواب السوالات...
من در همه انجمنها مهمان سيريوس مي باشم...و کلا به خرج ايشان پست ميزنم چون پول ندارم وبسيار مردمي مي باشم
همانا من شب به غير از گراپ پيش هيچکس نمي مانم به من تهمت هاي بي ناموس نزن
هووووم دنيسم قبر داره چه جالب...آدرس بده بيام...
بلي من دومبوليصم گرفطم
همانا شهر ماگلها کجا بيد؟
هووووم باز نسبت هاي بي ناموس به رهبر آسلام زدي...و من فقط به زيارت آني موني ميروم که از همه خوشگل تر و سرتر است...و گاهي نيز با موناليزا ملاقاتهايي دارم که فقط در انها يک لبخند ژگوند تحويلم مي دهد
و تمام اين ها آسلامي است
همي پوست ما فداي يک تار موي گراپ...اگر لازم است بکنند
ديشب..به خدا رفته بودم سقا خونه دعا کنم...
آخه بردار قائم شهر و بابلسر چي کار دارم...من که تهران قبول شدم(شما بشنويد و باور نکنيد همانا مردان آسلام شيرني نمي دهند فقط مي خورند)
هووووم کنسرت بي ناموس بود جواب نداد
هيييييييييي...چه بي ناموسي؟...من و مستي؟...باز بگو منو هستي يه چيزي(با عذر خواهي از حاج فتوحي)

همانا شما عضو آسلام شدي

آسلام حفظت کند پرسي جان...السلام بر همون چيزهايي که گفتي و قد و قامت گراپ
خوب همي بدان که عضويت در آسلام فقط دلي پاک ميخواهد و دل خودت را ميخواهد همين..و هيچي ديگر نميخواهد...اگه واجبه فرم پرکن ...کتک کاري هم نميخواهد همي...
عضو آسلام شدي باشد که اسلام و مرلين حفظت نمايدي

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.