هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۸۶

پیگویجن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
از کلبه هاگرید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
نام:پیک وجین ، جغد رون ویزلی

گروه:گریفندور

معرفی کوتاه شخصیت:پرهای خاکستری بدن نحیفم را تزیین کرده است و به کنایه از بالهای لاغر و نحیفم اسم من را پیک وجین یا بال چروکیده نهادند.

سیریوس بلک من را به رون ویزلی هدیه داد و میخواست من جای خال خالی را برایش پر کنم.

یکی از بهترین رفقایم هدویگ بود که متاسفانه خیلی زود دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی پیوست.

علاقه مندی ها:نامه ، پاکت نامه ، قلم پر ، هوای آزاد ، جادو و جادوگری

توانمندی ها:ارسال نامه در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین حالت ممکن.

چوبدستی:جغد ها توانایی استفاده از چوبدستی را ندارند اما در عوض از قدرت نوک زدن بهره گرفته اند که خود بهتر از هر چیزی است.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۰ ۱۲:۳۰:۴۴

TAKE A LOOK AT SKY SOME TIME
____

سیستم ارتباط جغدی:تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
نام : رز
نام خانوادگی : ویزلی
جنس : دختر
گروه : گریفندور
علاقه مندی ها : کوییدیچ
توضیحات: من دختر رون ویزلی و هرمیون گرنجر هستم و خواهر بزرگ هوگو (برادرم).
من هم سن آلبوس پاتر هستم و تازه باید گروه بندی شوم و چون در کتاب اشاره ای به این که من در چه گروهی هستم نشده من حدس زدم که در گریفندور هستم.
هوش من به مادرم (هرمیون) رفته و بسیار باهوش هستم. اصیل زاده هستم مادرم مشنگ زاده و پدرم جادوگر است.
پروفسور من فکر کردم چون قبلا در تاپیک بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی قبول شدم دیگر نیازی به کار مجدد نیست (البته این کار در خرداد ماه انجام شده است)
با تشکر رز ویزلی

شما برای تغییر شخصیت باید یه شناسه جدید بسازید و دوباره با اون معرفی شخصیت کنید. نیازی به تایید در بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی نیست... در ضمن این شخصیت گرفته شده. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۹ ۱۹:۰۲:۲۱

پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶

دلورس جین آمبریجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۴ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۴۲ شنبه ۷ دی ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
نام : دلوروس
نام خانوادگی : آمبریج
جنس : مونث
لقب : قورباغه پیر!
البته من به شدت این لقب رو تکذیب می کنم و اومدم که حال کسانی که این لقب رو روی من گذاشتن بگیرم.
گروه : هافلپاف
خب من شک داشتم که دقیقا آمبریج در چه گروهی هست... اگه امکان داره گروه هافل رو بهم بدین اگه نه هم که هر گروهی هست منو بفرستید.

چوب دستی سحر آمیز : شیره درخت هزار واقعه به اضافه موی میش جادویی. 22 سانتی متر
جاروی پرنده : من چوب جارو ندارم و پرواز با اونو خلاف شخصیت وزارت خونه ای خودم می دونم... واقعا به قول این پیام بازرگانیه چیز بی کلاسیه!

علاقه مندی ها :
بریدن بازداشت برای پاتر.
اثبات اینکه دامبلدور اصلا لیاقت مدیریت هاگوارتز رو نداره.
رسیدن به مقام وزارت سحر و جادو
ریشه جادوگران رو اصیل کردن و دور کردن ماگل های به ظاهر جادوگر از جامعه اصیل زادگان.

مشخصات و سوابق :
من یک دور مدیر مدرسه جادوگری هاگوارتز بودم که بعد به دلیل اینکه دامبلدور نتونست موقعیتو منو ببینه بهانه ای تراشید و با شایعه پراکنی بازگشت ولدمورت و دیدن اون در وزارت خونه من رو کنار زد.
البته زیاد مهم نیست چون من هنوز هم یکی از مهم ترین افراد وزارت خونه هستم.
از پاتر و اون دوست مو قرمز و اون دختره خون لجن متنفرم. دراکو واقعا اصیله و من بهش افتخار می کنم.
از اعمال دموکراسی ( البته اگه اشتباه نکنم ) واقعا لذت می برم . دانش آموزا و همه جادوگرا و ساحره ها باید بفهمند که قدرت دست کیه و فکر نکنن هرکاری دلشون می خواد می تونن انجام بدن و هرچی بخوان می تونن بگن و توی روزنامه هاشون بنویسن!
من هنوز هم در تلاشم که روزنامه منتقد رو ببندم...واقعا وجود همچین خبرنامه هایی مایه افتضاحه جامعه است.

اگر کافی نیست بگید باز هم توضیح می دم!

تایید شد!

ویرایش شده توسط soheil_2000 در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۸ ۲۰:۱۶:۴۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۹ ۱۰:۵۷:۳۵

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ دوشنبه ۷ آبان ۱۳۸۶

پیگویجن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
از کلبه هاگرید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
این شناسه نوربرت قبلی هست که از 14 شهریور به اینور دیگه پستی نزده

نام:نوربرت

لقب:اژدهای نوروژِِی

معرفی کوتاه شخصیت:وقتی چشم باز کردم با انبوهی ریش مواجه شدم که پوست رنجور سرم را نوازش میداد.حتی این برخورد کوچک هم موجب ناراحتی من میشد پس برای اولین بار از قدرت ذاتیم یعنی آتش برای دفاع از خود استفاده کردم و ان انبوه ریش را به اتش کشیدم ، بعد دستی دیدم که همچون باد بزن بر روی ان انبوه مو فرود امد ، دستی به بزرگی تمام بدن من.

ترسیدم خیال کردم که مرا تنبیه خواهد کرد اما فقط با مهربانی دستی به سر و رویم کشید سه موجود عجیب دیگر نیز ان اطراف بودند دوست داشتم هر چه سریعتر بدانم مادرم کدام است و فریادش بزنم.

موجودی با موهای قهوه ای زیبا تر از بقیه به نظر میرسید امدم مادر صدایش کنم که ناگهان همه سر ها به سمت سوراخی که بر روی دیوار کلبه حک شده بود برگشت ، موجودی با موهای طلایی در ان طرف سوراخ ما را نگاه میکرد و بعد ناگهان پتویی روی من انداخته شد و چند روز بعد خود را در پارک اژدها ها دیدم.

گروه:گریفندور

تایید شد!

ویرایش شده توسط نوربرت کوچولو در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۷ ۱۶:۵۶:۴۹
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۷ ۱۸:۴۵:۳۸

TAKE A LOOK AT SKY SOME TIME
____

سیستم ارتباط جغدی:تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ جمعه ۴ آبان ۱۳۸۶

لیلی پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۱ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶
از ناکجا آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
- نام : لی لی
- جنس:مونث
- سال : سال ششم
- رنگ چشم: سبز
- گروه : گریفیندور
- مو : قرمز کوتاه و نا آشنا با شونه و برس !
- ظاهر کلی : لاغر و قد بلند
- نام کامل: لی لی هری پاتر
- کویدیچ : مهاجم
- چوب جادو : 10 اینچ و دارای موی یال تک شاخ و اشک ققنوس
- دسته جارو : شهاب
- علاقه ها: کویدیچ – هاگوارتز – شغل کارآگاهی
- توانمندیها : کوییدیچ – معجونسازی – دفاع در برابر جادوی سیاه

لی لی پاتر با نام کامل لی لی هری پاتر دختر جینی ویزلی و هری پاتر است . لی لی دو برادر دارد که جیمزو آلبوس سوروس نام دارند . لازم به ذکر است که لی لی از جیمز دو سال و از آلبوس سوروس یکسال کوچکتر است .
این طور که معلوم است هری و جینی نام لی لی و جیمز را برای قدر دانی از پدر و مادر هری انتخاب کردند و نام آلبوس سوروس را همچنین برای سپاسگزاری از دو مدیر لایق هاگوارتز انتخاب کردند .

لی لی حالا سال پنجم هاگوارتز و امتحانات سمج را باموفقیت پشت سر گذاشته و خود را برای ورودی دیگر به هاگوارتزبرای گذراندن سال ششم در گروه گریفیندور آماده میکند .

او از لحاظ قد و قامت بر عکس وزنش قد بلندی دارد و موهایش هم مانند موهای مادرش و مادر هری قرمز است .

از دیگر ویژگی های او شجاع بودنش مانند پدرش است . او همیشه آرزو دارد که بتواند یکی از کارآگاهان وزارت سحر و جادو باشد .

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۵ ۱۰:۵۳:۰۹
ویرایش شده توسط ساینا در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۵ ۱۳:۲۲:۲۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۷ ۱۸:۳۶:۵۵

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

گندالف سفید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۴ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷
از سرزمین میانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
نام: گندالف
نام خانوادگی: نداره
گروه: گریفندور
ویژگی های ظاهری: ریش و موی سفید و بلند مانند مرحوم دامبل

معرفی کوتاه:
قوم الدار برای محافظت مردم فانی( اعم از جادوگر و انسانهای عادی) 5 جادوگر بزرگ و کارکشته را انتخاب کرده و آنها را از جهان الدار در آنسوی دریاها به جهان مردم فانی فرستاده است. من یکی از آن 5 تن هستم و برای مبارزه با تاریکی و دروغ به جهان شما آمده ام. امید دارم از درگاه مرلین کبیر تا ما را تایید بفرمایید!!!

از لیست شخصیتها یه شخصیت هری پاتری انتخاب و کامل معرفی کن

ویرایش شده توسط گندالف سفید در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۶:۲۹:۵۶
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۷:۱۲:۴۱

فقط یک گناه وجود دارد و آن دزدی ست.
[size=large]وقتی کسی را می کشی یک زندگی رØ

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۱ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
نام:پرد
نام خانوادگی:فوت
گروه:گرفندور
چوب:گردو و دم تک شاخ
معرفی کوتاه:یک عضو محفل ققنوس
از طرف bhg b سابق
لطفا سریع پاسخ دهید. چاکریم

قوانین ایفای نقش رو بخون:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... ic.php?topic_id=5&forum=7

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۳۰ ۹:۱۳:۰۳
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۳۰ ۹:۱۶:۴۴

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

پروفسور نیما

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۶
از اینجا . آنجا . هرجا . همه جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام:نیما
شهرت: سامینا
گروه: هافلپاف
!!!چوبدستی:چوب بلوط با مغز شاخ ایرامپنت
شغل : فعلا بی کار و بی عار
استاد سابق ریاضیات جادویی هاگوارتز اخراج شده توسط دست اجانب (احتمالا ایادی اون پروفسور وکتور ... (به جای ... چند تا فحش رکیک بزارید (چقدر پرانتز تو پرانتز شد سرسام گرفتم))) به دلایل واهی
(وضعیت خونی: دو رگه (مامانم جادوگر بوده
((محل زندگی: فعلا فراری (متهم به قتل یک مشنگ (خداییش کار من نبود
سایر : فعلا چیزی به ذهنم نمیاد

قوانین ایفای نقش رو بخون:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... er=ASC&topic_id=2&forum=2

ویرایش شده توسط professor_nima در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۸ ۱۵:۰۱:۱۹
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۸ ۱۸:۲۷:۰۳
ویرایش شده توسط پروفسور نیما در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۹ ۱۳:۲۶:۵۵

آنچه حقیقت ما را نشان می دهد انتخاب ماست . نه تواناییمان

پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۸۶

کورنلیوس آگریپاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۳ یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۷
از فکر می کنی از کجا؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
1- نام: کورنلیوس
2- نام خانوادگی: آگریپا
3- تارخ تولد: 14 فوریه سال 1486
4- تارخ وفات: 1535(تاریخ دقیق نامعلوم)
5-عمر: 39 سال
6- گروه: ریونکلا
7- چوبدست جادو:
چوب: درخت توسکا
طول: 36 سانتیمتر
مغز: موی دم اسب تک شاخ
8- افتخارات: تالیف دها کتاب در مورد سحر و جادو .
کورنلیوس آگریپا دانشمند بلند آوازه ی دنیای سحر و جادو در 4 سالگی پدر خود کونتین آگریپا (که او نیز از محققان علوم سحر و جادو بود) به طرز دلخراشی از دست داد. مادر کورنلیوس که عاشق مرد مشنگی شده بود همسر معروف خود را به قتل رسانید و با مرد مورد علاقه اش فرار کرد. پس از آن اتفاق کورنلیوس را نزد پیر زن مهربان مشنگی نگهداری کردن و کورنلیوس تا 8 سالگی نزد او بود. پس از آنکه آن پیر زن مهربان جان خود در اثر مرگ طبیعی از دست داد کورنلیوس نزد خانواده های مشنگ مختلفی زندگی کرد و تا اینکه در سن 11 سالگی مرد جوان وحشتناکی او را به فرزند خواندگی پذیرفت. آن مرد حیوان صفت که جک اسپارک نام داشت در صدد بود تا از کورنلیوس برای مقاصد وحشتناک و امیال ناهنجار جنسی خود استفاده کند اما در یکی از شب ها که چیزی نمانده بود تا کورنلیوس طعمه آن انسان دیو صفت شود، کورنلیوس نا خود آگاه اسپارک را با نیروی خود آتش زد و او را کشت. مردم روستا خشمگین از این اتفاق تصمیم گرفتن او را زنده زنده بسوزانند اما مرد جادوگری در آخرین لحظات او را نجات داد. آن مرد هنجیست وود کرافت بود. کسی که مردم روستا او را فردی دیوانه می پنداشتند. وود کرافت کورنلیوس را نجات داد و او را به تپه ی متروکی برد که او آن را هاگزمید می نامید. بدین وسیله کورنلیوس آگریپا در ساختن تنها دهکده ی جادو یی تا آن زمان مشارکت ورزید و در عین حال به آمو ختن تمام دانش و اطلاعات وود کرافت همت گماشت. پس از گذشت سال ها کورنلیوس آگریپا در سن 18 سالگی هاگزمید را ترک کرد و برای کسب علم و دانش به سفر کردن پرداخت. پس از 10 سال دوباره به هاگزمید برگشت و متوجه شد دیگر هیچ چیز مثل سابق نیست. وود کرافت مرده بود و در نزدیکی دهکده قلعه ای بزرگ ساخته شده بود. آگریپا با دیدن آن قلعه تصمیم گرفت تا به آنجا سری بزند و از فعالیت آنها آگاه شود. اینگونه بود که او به هاگوارتز پا گذاشت و با موسسین آن آشنا شد. ( در آن زمان هنوز مدرسه باز نشده و در حال ساخت بود.) آگریپا مدتی در هاگوارتز ماند و به تبادل اطلاعات با موسسین دانشمند آن پر داخت. بدین ترتیب از لحاظ علمی مهارت زیادی یافت و حتی 4 بنیان گذار هاگوارتز را در تحقیقاتشان یاری جست. یکی از موضوعات مورد علاقه او بحث در مورد چگونگی غیب ظاهر شدن جادوگران و تلاش برای انجام دادن آن بود. که موضوع تحقیقات روونا ریونکلا هم بود. در نتیجه این تحقیق باعث نزدیک تر شدن او و روونا ریونکلا شد و پس از مدتی آگریپا به او علاقمند گشت. اما وقتی که او این موضوع را به روونا گفت او خشمگین شد و به علت غرور زیاد و اختلاف سنی که داشتند(ریونکلا 2 سال بزرگتر بود) در خواست او را نپذیرفت و کورنلیوس از ناراحتی هاگوارتز را در 29 سالگی ترک کرد و بیش از یک سال در هاگوارتز نماند. از آن پس در یک دهکده مشنگ نشین دور دست به نوشتن کتاب و تحقیق در مورد وردهای جادویی ، جادوی سیاه و چگونگی غیب و ظاهر شدن( آپارات) پرداخت. او به تحقیقاتش ادامه داد تا اینکه مشنگ های دهکده او را به جرم نوشتن کتاب های جادویی و تالیف کتابهایی که از شیطان به او نازل شده به زندان افکندند. آگریپا در زندان به بیماری مهلکی گرفتار گشت اما از تحقیقات خود دست بر نداشت و در این مدت تنها همدم او جغدی قهوه ای بود. تا اینکه به راز چگونگی غیب و ظاهر شدن توسط جادوگران پی برد و آن را در تنها کاغذ و قلمی که داشت و برای نوشتن وصیت نامه اش در اختیار او قرار داده بودند نوشت و نامه را به وسیله تنها همدمش، جغد قهوه ا ی به روونا ریونکلا رساند و فردای آن روز جان سپرد.
امروزه هزاران ساحره و جادوگر از روش غیب و ظاهر شدن استفاده میکنند بدون آنکه اطلاع دقیقی از زندگی مکتشف آن داشته باشند.
یادش گرامی باد.
همانا تاييد گشتي...باشد که بازهم کتاب بنويسي و در نوشتن آن ريش مرلين هم ياريت کند...يادت نرود که کتابي در وصف گراپ بنويسي...با تشکر کالين

ویرایش شده توسط کورنلیوس آگریپا در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۷ ۱۸:۴۴:۰۱
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۷ ۱۹:۵۰:۵۱

به نظر شما چیزی عجیب تر از کتاب وجود داره؟

Only Raven

تصویر کوچک شده

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۶
از لندن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 29
آفلاین
1- نام : هرماینی
2- نام خانوادگی : گرنجر
3- نام كامل : هرماینی جین گرنجر
4- جنسيت : زن
5- گروه : گریفیندور
6- چوبدستی جادو : چوب درخت راج با اندازه ی 23 سانت
7- هسته ی چوبدستی : ریسه ی قلب اژدها
8- چوب جارو : آذرخش
9- رنگ مو : قهوه ای
10- محل زندگی : لندن
11- افتخارات : دانش آموز ارشد و ممتاز هاگوارتز و دوست صمیمی و وفادار هری پاتر
12- علاقه مندی ها : هاگوارتز، درس خواندن، دوستانم، اجنه ی خانگی و همین طور بهبود بخشیدن به وضع قوانین جادویی

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۶ ۱۲:۱۷:۵۲

Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love.

Albus Dumbledore

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.