هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۶

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
من بايد شخصيتمو دوباره معرفي كنم؟
يا حتما" بايد يه شخصيت هري پاتري رو بردارم؟

یه شناسه جدید ساخته و دوباره با یه شخصیت هری پاتری خودتون رو معرفی کنید.
اگه شخصیتی که قبلا داشتید هری پاتری بوده و در حال حاضر گرفته نشده میتونید با همین شناسه دوباره خودتون رو معرفی کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۷ ۱۷:۴۶:۴۰

!!Let's rock 'n' ROLE

پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۶

الفیاس  دوج old2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۵ چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۱۴ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 85
آفلاین
نام: الفيس
نام خانوادگي: دوج
جنس: مذكر(البته اگر رولينگ بعدا دبه نكنه )
گروه: گريفندور
چوب دستي: 27.5 سانتي متر از ريسه قلب اژدها و چوب درخت زالزالك.
چوب جارو: نيمبوس 2000
تعداد سمج: 9
علاقه مندي ها: نوشتن ياد نامه در مورد دامبلدور, مبارزه با جادوي سياه , قضاوت در ويزنگاموت و گردش به دور دنيا.
تنفرات: خاله موريل.
برخي از سوابق: 1-از اعضاي محفل ققنوس
2- یکی از دوستان آلبوس دامبلدور
3-مشاور مخصوص ویزنگاموت
توانمنديها: دفاع در برابر جادوي سياه, نامريي شدن و جانورنماي ثبت شده (به شكل خرس گريزلي) و قبل از ابتلا به آرتروز مدافع كوييديچ بودم.

تایید شد!

ویرایش شده توسط تدي كوچولو در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۳ ۱۹:۲۸:۱۱
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۴ ۱۱:۱۴:۴۰

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۲۱ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸۶

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
نام:لرد
نام خانوادگی:ولدمورت
گروه:اسلیترین

معرفی:

در 31 دسامبر 1926 در دهکده زیبای لیتل هنگلتون در قصر باشکوه ریدلها متولد شدم.پدر و مادرم جزو اصیلترین خانواده های جادوگران بودند.پدرم لرد تام ریدل نام تام مارولو ریدل را برای من انتخاب کرد.نامی که همیشه به آن افتخار کرده ام.از همان دوران کودکی در رفاه و آرامش کامل بزرگ شدم.کوچکترین کارهای من توسط جن های خانگی که در قصر ریدلها به وفور یافت میشدند انجام میگرفت.در همان دوران بود که یادگرفتم این موجودات پست و بی ارزش فقط و فقط برای خدمت به جادوگران اصیلی مانند من خلق شده اند.در یازده سالگی طی دعوتنامه ای مخصوص به هاگوارتز دعوت شدم ولی پدرومادرم علاقه ای به فرستادن من به هاگوارتز نداشتند و قصد داشتند مرا در خانه توسط بزرگترین جادوگران آن دوره آموزش دهند ولی وقتی آلبوس دامبلدور شخصا برای بردن من آمد مقاومتی نکردند.
هفت سال از عمر من در هاگوارتز به سرعت گذشت.طبیعتا پیشینه درخشان خانوادگی وشجره نامه پر افتخار ریدلها که در بلندترین شاخه آن نام سالازار اسلیترین به چشم میخوردباعث جذب شدن عده زیادی به طرف من شد.استعداد درخشان من از سال اول ورودم توجه اساتید-بجز دامبلدور که همیشه نسبت به هوش و ذکاوت من حسادت میکرد- ومدیر مدرسه را به خود جلب کرد.بطوریکه عنوان لرد ولدمورت بعد از پایان تحصیلاتم توسط وزیر سحر و جادو بطور افتخاری به من داده شد و هر سال بطور مداوم از مدیر مدرسه دعوتنامه های متعددی جهت تدریس دروس مختلف(مخصوصا دفاع در برابر جادوی سیاه)در هاگوارتز دریافت کردم..ولی من اهداف والاتری داشتم که عنوان پروفسور ولدمورت درمیان آنها جایی نداشت.هرگز عشق را تجربه نکردم چون روح و جسم و قلب من باارزشتر از آن بود که آنرا با کسی قسمت کنم.روح من فقط و فقط برای یک هدف باید تقسیم میشد...جاودانگی

این معرفی شخصیتی بود که اگه از ولدمورت میخواستین احتمالا بهتون میداد.اینم معرفی شخصیت کتابی:

لرد ولدمورت با نام اصلی تام مارولو ریدل در سال 1926از پدری ماگل و مادری اصیل متولد شد. با مرگ مادر و جدایی از پدر و بزرگ شدن در پرورشگاه یادگرفت که به تنهایی باید با مشکلاتش مبارزه کند. از همان دوران کودکی میل شدید به قدرت و سوءاستفاده از آن در او کاملا آشکار بود.در یازده سالگی توسط آلبوس دامبلدور به هاگوارتز برده شد و در طی دوران تحصیلش هوش و استعداد فوق العاده ای از خود نشان داد.درخشش این استعداد و حس قدرت طلبی ذاتی او باعث شد دوستان زیادی در اطرافش جمع شوند.دوستانی که شیفته شخصیت قدرتمند و مغرور ریدل شده بودند.تام بعد ها شروع به استفاده از لقب لرد ولدمورت در میان دوستانش کرد و نام و هویت واقعیش را که همیشه از آن متنفر بود به فراموشی سپرد.پس از پایان تحصیلاتش در هاگوارتز شروع به سفر به دور دنیا کرد.چون آموزشهای هاگوارتز برای رسیدن به اهداف شیطانی او کافی نبود.در طی سفر با جادوگران متعددی آشنا شد و شروع به یاد گرفتن سیاهترین جادوها کرد.ولی یک پیشگویی که مربوط به کشته شدنش میشد آرامش را از او گرفت.ولدمورت برای جلوگیری از تحقق این پیشگویی قصد کشتن هری پاتر یک ساله را داشت ولی هری توسط نیروی عشق مادرش محافظت شده بود.جادوی ولدمورت به خودش بازگشت و باعث از بین رفتن تمام قدرتش شد.ولی ولدمورت به دلیل وحشتی که از مرگ داشت راه غلبه نسبی بر مرگ را یافته بود و به قول دامبلدور همیشه راهی برای بازگشت وجود داشت...

شناسه مرحوم من

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۱ ۱۲:۳۵:۲۰

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
سلام پروفسور:
این طور که من فهمیدم نوربرتا(که قبلا شناسه ی منو داشت) الان دوباره معرفی شخصیت کرده و اسمشو تغییر داده درسته؟من هم می خوام شناسه ی قبلیمو بگیرم.
***************************************************- نام: نوربرتا
*- نوع حیوان: اژدها
*- جنس: مونث
*- گروه : گریفندور
*- ظاهر کلی: اژدهایی دندانه دار و از نروژ هستم
*-علاقمندی ها: بازگشت به هاگوارتز پیش هاگرید
*- توانمندیها : پرواز و بیرون دادن آتش از دهان
*-توضیحات : من رو هاگرید هنگامی که در تخم بودم از یک مرد ناشناس گرفت و مرا از تخم به دنیا آورد. من بعد از به دنیا آمدنم ریش هاگرید را کمی سوزاندم و برای هری, رون و هرمیون کمی دردسر ایجاد کردم.
یه سوال:من یه تاپیک در گروه گریفندور زده بودم اگه دوباره قبول بشم تاپیکم دوباره بهم داده می شه؟ چون اون طور که من از دنیس کریوی(دختر عموم) فهمیدم هنوز تاپیکم با اسم خودم پابرجاست درسته؟ پس تاپیکم بهم داده می شه؟

تایید شد!
تاپیکها متعلق به کسی نیستند و فقط ایده متعلق به زننده تاپیک محسوب میشه. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۰ ۱۷:۲۹:۳۳

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۸۶

پیگویجن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
از کلبه هاگرید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
نام:پیک وجین ، جغد رون ویزلی

گروه:گریفندور

معرفی کوتاه شخصیت:پرهای خاکستری بدن نحیفم را تزیین کرده است و به کنایه از بالهای لاغر و نحیفم اسم من را پیک وجین یا بال چروکیده نهادند.

سیریوس بلک من را به رون ویزلی هدیه داد و میخواست من جای خال خالی را برایش پر کنم.

یکی از بهترین رفقایم هدویگ بود که متاسفانه خیلی زود دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی پیوست.

علاقه مندی ها:نامه ، پاکت نامه ، قلم پر ، هوای آزاد ، جادو و جادوگری

توانمندی ها:ارسال نامه در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین حالت ممکن.

چوبدستی:جغد ها توانایی استفاده از چوبدستی را ندارند اما در عوض از قدرت نوک زدن بهره گرفته اند که خود بهتر از هر چیزی است.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۰ ۱۲:۳۰:۴۴

TAKE A LOOK AT SKY SOME TIME
____

سیستم ارتباط جغدی:تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
نام : رز
نام خانوادگی : ویزلی
جنس : دختر
گروه : گریفندور
علاقه مندی ها : کوییدیچ
توضیحات: من دختر رون ویزلی و هرمیون گرنجر هستم و خواهر بزرگ هوگو (برادرم).
من هم سن آلبوس پاتر هستم و تازه باید گروه بندی شوم و چون در کتاب اشاره ای به این که من در چه گروهی هستم نشده من حدس زدم که در گریفندور هستم.
هوش من به مادرم (هرمیون) رفته و بسیار باهوش هستم. اصیل زاده هستم مادرم مشنگ زاده و پدرم جادوگر است.
پروفسور من فکر کردم چون قبلا در تاپیک بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی قبول شدم دیگر نیازی به کار مجدد نیست (البته این کار در خرداد ماه انجام شده است)
با تشکر رز ویزلی

شما برای تغییر شخصیت باید یه شناسه جدید بسازید و دوباره با اون معرفی شخصیت کنید. نیازی به تایید در بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی نیست... در ضمن این شخصیت گرفته شده. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۹ ۱۹:۰۲:۲۱

پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶

دلورس جین آمبریجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۴ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۴۲ شنبه ۷ دی ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
نام : دلوروس
نام خانوادگی : آمبریج
جنس : مونث
لقب : قورباغه پیر!
البته من به شدت این لقب رو تکذیب می کنم و اومدم که حال کسانی که این لقب رو روی من گذاشتن بگیرم.
گروه : هافلپاف
خب من شک داشتم که دقیقا آمبریج در چه گروهی هست... اگه امکان داره گروه هافل رو بهم بدین اگه نه هم که هر گروهی هست منو بفرستید.

چوب دستی سحر آمیز : شیره درخت هزار واقعه به اضافه موی میش جادویی. 22 سانتی متر
جاروی پرنده : من چوب جارو ندارم و پرواز با اونو خلاف شخصیت وزارت خونه ای خودم می دونم... واقعا به قول این پیام بازرگانیه چیز بی کلاسیه!

علاقه مندی ها :
بریدن بازداشت برای پاتر.
اثبات اینکه دامبلدور اصلا لیاقت مدیریت هاگوارتز رو نداره.
رسیدن به مقام وزارت سحر و جادو
ریشه جادوگران رو اصیل کردن و دور کردن ماگل های به ظاهر جادوگر از جامعه اصیل زادگان.

مشخصات و سوابق :
من یک دور مدیر مدرسه جادوگری هاگوارتز بودم که بعد به دلیل اینکه دامبلدور نتونست موقعیتو منو ببینه بهانه ای تراشید و با شایعه پراکنی بازگشت ولدمورت و دیدن اون در وزارت خونه من رو کنار زد.
البته زیاد مهم نیست چون من هنوز هم یکی از مهم ترین افراد وزارت خونه هستم.
از پاتر و اون دوست مو قرمز و اون دختره خون لجن متنفرم. دراکو واقعا اصیله و من بهش افتخار می کنم.
از اعمال دموکراسی ( البته اگه اشتباه نکنم ) واقعا لذت می برم . دانش آموزا و همه جادوگرا و ساحره ها باید بفهمند که قدرت دست کیه و فکر نکنن هرکاری دلشون می خواد می تونن انجام بدن و هرچی بخوان می تونن بگن و توی روزنامه هاشون بنویسن!
من هنوز هم در تلاشم که روزنامه منتقد رو ببندم...واقعا وجود همچین خبرنامه هایی مایه افتضاحه جامعه است.

اگر کافی نیست بگید باز هم توضیح می دم!

تایید شد!

ویرایش شده توسط soheil_2000 در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۸ ۲۰:۱۶:۴۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۹ ۱۰:۵۷:۳۵

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ دوشنبه ۷ آبان ۱۳۸۶

پیگویجن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
از کلبه هاگرید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
این شناسه نوربرت قبلی هست که از 14 شهریور به اینور دیگه پستی نزده

نام:نوربرت

لقب:اژدهای نوروژِِی

معرفی کوتاه شخصیت:وقتی چشم باز کردم با انبوهی ریش مواجه شدم که پوست رنجور سرم را نوازش میداد.حتی این برخورد کوچک هم موجب ناراحتی من میشد پس برای اولین بار از قدرت ذاتیم یعنی آتش برای دفاع از خود استفاده کردم و ان انبوه ریش را به اتش کشیدم ، بعد دستی دیدم که همچون باد بزن بر روی ان انبوه مو فرود امد ، دستی به بزرگی تمام بدن من.

ترسیدم خیال کردم که مرا تنبیه خواهد کرد اما فقط با مهربانی دستی به سر و رویم کشید سه موجود عجیب دیگر نیز ان اطراف بودند دوست داشتم هر چه سریعتر بدانم مادرم کدام است و فریادش بزنم.

موجودی با موهای قهوه ای زیبا تر از بقیه به نظر میرسید امدم مادر صدایش کنم که ناگهان همه سر ها به سمت سوراخی که بر روی دیوار کلبه حک شده بود برگشت ، موجودی با موهای طلایی در ان طرف سوراخ ما را نگاه میکرد و بعد ناگهان پتویی روی من انداخته شد و چند روز بعد خود را در پارک اژدها ها دیدم.

گروه:گریفندور

تایید شد!

ویرایش شده توسط نوربرت کوچولو در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۷ ۱۶:۵۶:۴۹
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۷ ۱۸:۴۵:۳۸

TAKE A LOOK AT SKY SOME TIME
____

سیستم ارتباط جغدی:تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ جمعه ۴ آبان ۱۳۸۶

لیلی پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۱ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶
از ناکجا آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
- نام : لی لی
- جنس:مونث
- سال : سال ششم
- رنگ چشم: سبز
- گروه : گریفیندور
- مو : قرمز کوتاه و نا آشنا با شونه و برس !
- ظاهر کلی : لاغر و قد بلند
- نام کامل: لی لی هری پاتر
- کویدیچ : مهاجم
- چوب جادو : 10 اینچ و دارای موی یال تک شاخ و اشک ققنوس
- دسته جارو : شهاب
- علاقه ها: کویدیچ – هاگوارتز – شغل کارآگاهی
- توانمندیها : کوییدیچ – معجونسازی – دفاع در برابر جادوی سیاه

لی لی پاتر با نام کامل لی لی هری پاتر دختر جینی ویزلی و هری پاتر است . لی لی دو برادر دارد که جیمزو آلبوس سوروس نام دارند . لازم به ذکر است که لی لی از جیمز دو سال و از آلبوس سوروس یکسال کوچکتر است .
این طور که معلوم است هری و جینی نام لی لی و جیمز را برای قدر دانی از پدر و مادر هری انتخاب کردند و نام آلبوس سوروس را همچنین برای سپاسگزاری از دو مدیر لایق هاگوارتز انتخاب کردند .

لی لی حالا سال پنجم هاگوارتز و امتحانات سمج را باموفقیت پشت سر گذاشته و خود را برای ورودی دیگر به هاگوارتزبرای گذراندن سال ششم در گروه گریفیندور آماده میکند .

او از لحاظ قد و قامت بر عکس وزنش قد بلندی دارد و موهایش هم مانند موهای مادرش و مادر هری قرمز است .

از دیگر ویژگی های او شجاع بودنش مانند پدرش است . او همیشه آرزو دارد که بتواند یکی از کارآگاهان وزارت سحر و جادو باشد .

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۵ ۱۰:۵۳:۰۹
ویرایش شده توسط ساینا در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۵ ۱۳:۲۲:۲۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۷ ۱۸:۳۶:۵۵

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

گندالف سفید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۴ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷
از سرزمین میانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
نام: گندالف
نام خانوادگی: نداره
گروه: گریفندور
ویژگی های ظاهری: ریش و موی سفید و بلند مانند مرحوم دامبل

معرفی کوتاه:
قوم الدار برای محافظت مردم فانی( اعم از جادوگر و انسانهای عادی) 5 جادوگر بزرگ و کارکشته را انتخاب کرده و آنها را از جهان الدار در آنسوی دریاها به جهان مردم فانی فرستاده است. من یکی از آن 5 تن هستم و برای مبارزه با تاریکی و دروغ به جهان شما آمده ام. امید دارم از درگاه مرلین کبیر تا ما را تایید بفرمایید!!!

از لیست شخصیتها یه شخصیت هری پاتری انتخاب و کامل معرفی کن

ویرایش شده توسط گندالف سفید در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۶:۲۹:۵۶
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۷:۱۲:۴۱

فقط یک گناه وجود دارد و آن دزدی ست.
[size=large]وقتی کسی را می کشی یک زندگی رØ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.