هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اگه جادوگري 2تا چوب دستي داشته باشه و در جنگ تن به تن شكست بخوره اون وقت 2 تا شم از دست ميده؟
پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
همم من فکر می کنم حرف بلیز درسته اما تا حدی، تا جایی که من یادمه هری همیشه بعد از این که چوبدستی شو از دست می داد بعدا دوباره پسش می گرفت...مثلا تو نبرد سازمان اسرار که چوبدستیش رو نویل پرت کرد اونور و بعد هرمیون با اکسیو چوبو برگردوند و دوباره داد به هری. همیشه یه جوری چوب دستی به هری برگشته، ولی به نظرم اون جنگ ها و دوئل ها در اون سطحی نبودن که بشه گفت با برنده شدن هرکی چوبدستی اون یکی بهسش داده میشه! اگه اینجوری بود اونوقت کل عالم جادوگری به فنا می رفت! چون خلع سلاح از ساده ترین وردهای دفاعی و حمله ایه و هر جادوگری اونو بلده! اونوقت هی چوبدستیا عوض می شدن!

یه چیز دیگه هم هست که بهش توجه کنیم و اون اینه که، یادتونه الیوندر وقت خرید چوبدستی به هری چی گفت؟ «چوبدستی صاحبشو انتخاب می کنه»
به نظر من اگه چوبدستی ها صاحباشون رو انتخاب کنن، صاحب یه چوبدستی نمی تونه صاحب یه چوبدستی دیگه هم بشه. در اونصورت باید یکی از اونا چوبدستی اصلی باشه و اون یکی نه. چون چوبدستی اولی از تمام قدرت صاحبش موقع اجرای ورد استفاده می کنه و اجازه استفاده از قدرت رو به اون یکی چوبدستی نمی ده! مثل این می مونه که آدم همزمان رو دو تا کاغذ بنویسه! مسلما نمی تونه به هردو دستش توجه کنه و یکی رو بیشتر بهش توجه می کنه!

بنابراین در اون صورت، چوبدستی دوم دیگه متعلق به اون آدم نمیشه! یعنی اون آدم فقط یه چوبدستی داره و اون چوبدستی اصلیشه! که فکر می کنم اگه اون نبرد و دوئلش، یه دوئل واقعی و قدرتمند باشه، اگه توش ببازه، چوبدستی اصلیشو از دست میده و چوبدستی ضعیف تر می مونه!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

Re: اگه جادوگري 2تا چوب دستي داشته باشه و در جنگ تن به تن شكست بخوره اون وقت 2 تا شم از دست ميده؟
پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
این ایده درست نیست اصلا.
اگرچه در کتاب اشاره شده که شکست در دوئل به معنی از دست رفتن چوبدستی هست اما این موضوع در مقیاس کوچیک فقط یک عامل اسمی هست و درست نیست و تنها در رابطه با چوب ارشد هست که این موضوع واقعا نمایانگر میشه.

وگرنه شما اگر در کتاب دقت کنید خود هری تا قبل از کتاب هفتم هزار بار خلع سلاح شده بود و خیلی های دیگم همینطور و همچنین خیلی ها در دوئل های تک به تک شکست خورده بودن اما آیا هیچ وقت چوبدستیشونو از دست میدادن؟

مسلما چنین چیزی نبوده و اونا دوباره مثل سابق از چوبدستیشون استفاده میکردن. از دست دادن چوبدستی فقط در رابطه با چوب ارشد هست که معنای حقیقی پیدا میکنه و اونم بخاطر قدرت زیاد درون این چوبدستی هست که قدرت اختیار و قانونمندی بالایی داره.

بنابراین بر خلاف نظرات بقیه من میگم جادوگری که شکست بخوره بازم میتونه بدون مشکل از چوبدستی هاش استفاده بکنه چون اون چوبدستی ها از اولم قدرت خارق العاده ای نداشتن که حالا با شکست خوردن صاحبشون خدشه ای بهشون وارد بشه.

و اگرم خدشه ای وارد شه این کمبود بسیار جزئی هست و میشه ازش صرف نظر کرد. مگر اینکه صحبت ما در رابطه با چوب ارشد باشه

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

جیمی   پیکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۶ جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گیریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 277
آفلاین
اما من فکر کنم اصلا هیچ جادوگری وجود نداشته باشه که
دو تا چوبدستی داشته باشه.
اما اگر هم همچین چیزی وجود داشته باشه
فکر کنم باید هر دوتاشو از دست بده.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۲ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 126
آفلاین
جادوگر ها مگه می تونن دو تا چوبدستی داشته باشن؟؟در این قسمت به راهنمایی آقای الیواندر نیاز داریم!
اصلا یه سوال : جادوگری که چوبدستی داره چرا باید یه چوبدستی دیگه داشته باشه؟یه همچی جادوگری باید توی نبرد شکست بخوره؟اصلا این چه وضعیه؟

ما که رفتیم آسیا....

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۶

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
جادوگر بوقی که با دو تا چوبدستی هم شکست بخوره بنظر من از درخت صنوبر آویزوننش کنن بهتره چون آبروی هرچی جادوگره برده!!!

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۶

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
اصلاً چه معنی داره که یه جادوگر دوتا چوب‌دست داشته باشه؟ هو...؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
با توجه به کتاب به نظر میرسه همینطوره

خودت سوالو میپرسی و جواب میدی

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

اگه جادوگري 2تا چوب دستي داشته باشه و در جنگ تن به تن شكست بخوره اون وقت 2 تا شم از دست ميده؟
پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۶

joojoo_joon

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۶ سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۵۶ جمعه ۲ مرداد ۱۳۸۸
از here
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
(مثل وقتي كه هري دراكو رو شكست داد؟) :grin:

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.