هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۳:۴۶ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سلامُ عليكم.

بنده يك سوالي واسم پيش اومده. لطفآ منو روشن كنيد!

در مورد اسپانسرهاست.
در اين مورد نكته ي مبهم زياده ولي من زياد واردش نميشم الان. فقط يه موضوع كه اهميت بيشتري داره مطرح ميكنم.

خواستم بدونم به اسپانسر ها اعتبار داده نميشه؟ فقط بر اساس همون رده بندي كه واسه اسپانسرها زديد حساب ميشه؟؟

مثلآ اسپانسري كه تيمش اين سري اول شده، سري بعد سوم شه تيمش. چطوري ميايد جمع ميكنيد اينا رو؟
يك + سه؟

اين رو همين اول ليگ پرسيدم كه تكليفش حداقل واسه من روشن شه.

خيلي خيلي ممنونم پيشاپيش؛

---------
اما مطلب بعد كه بازم به اسپانسر ها مربوط ميشه:

نقل قول:
همچنین نماینده های اسپانسرها نیز در زیر لیستشان ذکر شده است. اسپانسرهای زیر تا دوم بهمن ماه می توانند برای تغییر نماینده اسپانسری خود اقدام کنند(ناظران انجمن و یا مسئولان گروه های زیر قادر به این کار می باشند.

يعني اسپانسر بايد تيم تحت پوشش رو تا دوم بهمن مشخص كنه؟!!! در صورتي كه تيم ها تا 2 بهمن تشكيل نميشن!
چطور ميشه از بين تيمي كه وجود نداره هنوز انتخاب كرد.
شايد من بخوام اسپانسر يه تيم جديد التاسيس بشم. و اين تيم اون لحظات آخر شكل بگيره!
فكر نميكنيد مهلتش زوده؟ چند روز بعد از تشكيل شدن تمام تيمها بايد باشه اين مهلت.
به برگذاري مسابقات هم لطمه اي نميزنه كه بگيد دير ميشه و...

يعني بايد تمام تيم ها ثبت شن. تا بعد اسپانسر بتونه مشخص كنه تيمش رو.

با تشكر از توجهتون.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲:۲۰ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
حالا دست دست!
من دوباره اومدم اینجا و از همین امروز دوباره Home Page خودم رو تغییر دادم و کردم http://www.Daftare-Nezarate-Anjoman.org و کلا بسی خف هستیم در این روزگار!(گولاخ نویسی در چارچوب کوییدیچ!)

در کل خواستم به از مدت ها که یه پستی میزنم یه پیشنهادِ گولاخم که به خودم مربوطه بدم اینجا که دست خالی نیومده باشم!

پیشنهاد میکنم این "بهترین بازیکن لیگ دوم کوییدیچ" رو نظرسنجیش کنین...یعنی نظرسنجی واقعی...نه نظرسنجی پستی!
نظر سنجی این شکلی منو یاد ترین های سایت میندازه!

دلیل پیشنهادمم اینه که این شکلی بچه ها کمتر میان رای بدن...من امروز که داشتم با یکی دوتا از بچه ها که میتونستن اینجا رای بدن صحبت میکردم گفتن که ما شرممون میشه بیایم اینجا رای بدیم!...دلیلشم واضحه!...به خاطر اینکه خیلی وقته پست درست و حسابی نزدن و نمیخوان بعد از مدت ها پستشون رای گیری باشه و این حرفا!

کلاً یه کم پیچیدست موضوع ولی اون رای گیری بهتره تعداد رای ها بیشتر میشه و فرد منتخب با تعداد رای کم برنده نمیشه و از این حرفا!

حالا دوباره همه دست دست من دارم میرم!...بابای!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
سلام

میگم این لیگ کی شروع میشه؟ یه تاریخ تقریبی بدین که مثلا تو عید شروع میشه یا یه ماه بعد!

بعد ما ببینیم چیکار می کنیم!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

داوران کوییدیچ من و آلبوس دامبلدور هستیم ، اگر نیاز باشه ، داور سوم و یا چهارمی هم آورده میشه ! به این خاطر که داوری کاملا دقیق و محکم و بدون اعتراض باشه !

فعلا انجمن کوییدیچ ، یه سری کاره وقت گیر داره ، مثل تغییر قوانین ، نوشتن لیست جدید بازیکنا ، بروز شدن تالار افتخارات و احتمالا یه نظرسنجی برای نظرخواهی در مورد قوانین جدید .

نظر من برای لیگ جدید ، اواسط بهمن هست ، ولی خوب ، باید ببینیم این کارهای انجمن کی تموم میشه تا برنامه ریزی بشه برای لیگ .

یه برنامه ای هم برای تیم ها دارم که با غیبت یک یا چند تا از بازیکنانشون ضربه ای نخورن ! باید ببینیم چی میشه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام !!!

پرسي جون فكر كنم داور جديد شما باشي پسرم

مي خواستم بدونم كه اين ليگ جديد كي شروع مي شه كه ما سريع تر كارامونو انجام بديم !

البته هر چي ديرتر شروع بشه براي ما بهتره چون يه سري بازيكنامون تا بهمن هم نمياين

به هر حال يه اعلام كن ببينيم دنيا دست كيه ... نه ... يعني زمين كوئيديچ دست كيه

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
اسکاور عزیز قبل از بازی نوشته بودند:
نقل قول:
من صراحتاً اعلام میکنم که من و اعضای تیمم با مواردی که شما تو پستت نقل قول کردی و سیریوس تو پستش نوشته موافقیم و بعد از قضاوت هیچگونه اعتراضی نخواهیم داشت.

اسکاور عزیز بعد از بازی نوشتند:
نقل قول:
ولی نه خداوکیلی حال کردم داوری در سطح خوبی بود خیلی راحت داوری شده بود

نقل قول:
اصن خیلی حال کردم با نقد و داوری و این حرفا!

کورن عزیز بعد از بازی در چتر باکس اعلام کرد:
نقل قول:
ضمن عرض تبریک به تیم چیورون به تیم داوری هم خسته نباشید میگم کارشون خیلی خوب بود و نقداشون هم خیلی دقیق و با کیفیت بود.

فنگ عزیز زیر عکس"مراسم اهدای جام قهرمانی" نظر دادند:
نقل قول:
تبريك ميگم بهتون من گويا تو تيم حريف بودم ولي خب بر همگان واضحه كه قهرمان حقيقي كي بيد

با توجه به سیل موافقان داوری انجام شده،بنده پاسخگوی هیچ اعتراضی نیستم.

به شدت متنفرم از رنگ منطق زدن بر بی منطقی...

فقط یه تیکه رو از پست دراک عزیز نقل قول میکنم:
نقل قول:
اصول داوری کوییدیج یه اصول ثابتی داره که هرکسی به عنوان داور که انتخاب شد باید بر همون مبنا پستها رو سبک سنگین کنه نه بسته به عشق و حال و علایق شخصی خودش .

اگر بخوام با همین لحن پاسخ بدم،چنین باید بنویسم:عشقم کشید این شکلی داوری کنم.اصلا حال میکنم که بر مبنای علایق شخصی خودم داوری کنم،هیچ فردی هم نمیتونه جلوم رو بگیره.

از شما انتظار نمیره که اینگونه بنویسید دراکوی عزیز.

امیداورم دیگر وقت بنده را در جهت خواندن اعتراضاتی که قرار بود وجود نداشته باشه،تلف نکنید.

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۱۱ ۱۷:۵۱:۱۵

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
خب مشخص شد که چقدر برای تعهدی که دارید ارزش قائلید.
قرار بود حرف و حدیثی پیش نیاد. ولی من برا بحث کردن بعد بازی کاملا آماده بودم چون به هر حال تاکتیک زورچپونی تا فینال جواب داده شاید بعدشم جواب بده!!!

نکته ی مهم : من اولین بارم نیست داوری کوییدیچ می کنم قبل از مرلین هم داوری کردم.

ادامه داستان :‌

شما می گی که اصول آلبوس برا داوری کوییدیچ مناسبتر بود،‌ آلبوس هم روی همون اصول داوری می کرد ولی باز تیما چندین و چند بار اعتراض کردن به همون اصول و گفتن که نمی دونم مشکلات نگارشی و پاراگراف بندی و حرف اضافه استفاده نکردن و چند پست راجع به کوییدیچ نوشتن و سوژه اصلی و فرعی و ... چیزای مسخره این و آلبوس خیلی بد داوری می کنه.
حالا که آلبوس به خاطر همین اعتراضا رفته دوباره اون اصول مقدس شمرده می شن؟!

در مورد اینکه پستای چیورون فقط دو سه تاش مربوط به خود زمین و بازی کوییدیچ بود، باید بگم که خوب سعی می کنی با کلمات بازی کنی!
تمام پستای تیم چیورون مربوط به کوییدیچ بود. چون تمام پستها در راستای یه سوژه بود و سوژه هم مربوط به کوییدیچ بود. من توی نقد هم فکر کنم ذکر کرده بودم که از سوژه های فرعی استفاده نکردن و این خوب نبود.
تیم چیورون اومد یه سوژه اصلی رو به طور کامل پرورش داد.
کوچه ناکترن و گرینگاتز تو شیش پست اول بی ربط نسبت به بقیه نبودن. یه مقدار با دقت بیشتر پستاشونو بخونی می فهمی که مربوط بودن و اگر اون پستا حذف شه چیورون واسه سوژه 30 امتیاز هم نمی گیره!
اقتضای سوژه این بود که توی زمین نباشه. یک سوژه داشت ولی خیلی خوب روش کار کرد. شما اگه بخوای در مورد خریدن داوری بنویسی می تونی هشت تا از نه تا پستتو توی زمین کوییدیچ سپری کنی؟ بعد توی یه پست هم بنویسی ایول وزیر مردمی سابق خیلی پولداره داورم دو سوته راضی شد و همه چی به خوبی پیش رفت و کلاغه به خونش رسید؟!
در مورد پستهای شما و سوژه های فرعیتون پایینتر خواهم گفت.

بسیار به جا از حرف من که گفتم " پستای آخر بیشتر برای سرهم آوردن داستان طولانی شده بودن" استفاده کردی!
سرهم آوردن معنی منفی خاصی نمی ده و من به وضوح گفتم که پستها رو برای سر هم آوردن طولانی کردید نه اینکه پستهاتون مزخرفه چون خواستید تو دو تای آخر سر هم بیارید داستانو. پستهای آخر تیم چیورون هم خیلی خوب بود و فقط یه خورده طولانی تر بود.

مناسبت داره اینجا بگم که اگه تیم چیورون چهارنفر عضو داره و تیم شما هفت نفر، به شما باید هماهنگی 45 بدیم به اونا 35؟ نه این طرز فکر کاملا اشتباهه اونجوری تیما باید بیان هفت نفره شن تا بتونن امتیاز کامل بگیرن و اگه تیمایی هفت نفره نباشن صددرصد چند امتیازی از تیمای هفت نفره عقبن... این درست نیست.

اون وسطا هم گفتی که تیمی با اعضای زیاد مزیتی نسبت به تیم چهار نفری نداره. این هم اشتباهه چون تیمها با اعضای زیاد می تونن خیلی بهتر روی سوژه کار کنن و بازیکنای تیمشون هر کدوم یه پست بزنن و برا هر بازی خسته نشن و در ضمن هر چی فکرا بیشتر باشه سوژه قشنگتر می شه و کلی مزیت دیگه که شاید شما به ذهنت نرسه ولی وجود دارن.

به نظر من قانون دو پست برای هر نفر و سه پست برای کاپیتان ایراد داره و منم توی داوری فقط انتقاد کردم و از تیما امتیازی به اون بابت کم نکردم که شما میای بهش خرده می گیری. نظرم هنوزم اینه که اون قانون ایراد داره و باید ویرایش شه یا مثلا همون گفته شما بشه که "هر تیم ده پست(مثلا) بیشتر نزنه" یا یه چیز دیگه.

من داورم و حوصله دارم پستها رو بخونم ولی پستهای صدخطی اونم پونزده تا از حوصله هر کسی خارجه خصوصا اگه پستها آدمو به اندازه کافی جذب خودش نکنه.

در مورد حرفهایی که از آرشام نقل قول کردی خودش میاد جواب می ده من خودمو جمع و جور کنم خیلی گولاخ کار کردم!

در مورد الیاس و به کل سوژه های فرعی تیمتون، شما توی پونزده پستتون تماما از این شاخه به اون شاخه می پریدید. نود و خورده ای درصد پستهاتونو سوژه های فرعی تشکیل می داد.
به نظر من این قسمت کاملا بدون شرحه. ولی اگه قبول نداری که تعداد بسیار زیادی از تیکه های فرعی ضعیف بودن و بعضیا خیلی یخ بودن، بگو تا برات نقل قول کنم تا قانع شی که سوژه فرعی درسته نباید زیاد بهش پرداخته بشه ولی باید در حدی باشه که آدمو ترغیب کنه به خوندن نه اینکه آدم حس کنه این فقط برا طولانی کردن پست نوشته شده!

اگه شما از من انتظار داری بیام بگم ایول دراکو فضاسازی کرده ایول لیلی اوانز چقد قشنگ پاراگراف بندی کرده و ...، خب من می تونستم اینا رم بگم ولی ازشون صرف نظر کردم چون تمام کسانی که توی این دو تیم بودن بلد بودن اینا رو رعایت کنن و این اصول رو رد کرده بودن و دقت توی پستهای بازی هم باید فراتر از این چیزای پیش پاافتاده می بود!

نکته نهایی :

این بازی کاملا رو هوا بود، من و آرشام اومدیم یه سر و سامونی بدیم و گفتیم به جای اینکه بلاتکلیف بمونه بیایم داوری کنیم. اول از رضایت شما مطمئن شدیم بعد داوری کردیم. یه هفته بعد از گرفتن این مسئولیت هم نتیجه داوری رو زدیم در حالی که اصلا قرار نبود ما داوری کنیم، یه ماه یا یه ماه و نیم تاخیر مال داورای دیگه است و خرده رو هم باید به اونا بگیری.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۱۱ ۱۳:۰۸:۰۷

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
شونصد ملیارد گالیون گرفتی که تیم رو قهرمان کنی یا نایب قهرمان ؟!
به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی و حالا بعد از نایب قهرمان شدن باید گفت ارزشیه پاورداس به اعضای گولاخ و خفن چیورون تبریک میگم و از همین جا به عنوان اخرین حکمم در اخرین لحظات مدیرعاملی باشگاه میگم اسکی ، عزیزم ، خوشگلم شما از این لحظه از سمت کاپیتانی اخراج شدی و تک تک بازیکنان رو به دلیل ضررهای مالی شدیدی که به باشگاه وارد کردن ، به اشد مجازاتها میرسونم .
حالا به جای شرکت تویوتا باید بریم منت اسپانسریه آفتابه سازی مرلین رو بکشیم !

آقا تیم دوم نمیره جام باشگاهای جهان ؟؟ چرا سپاهان بره ما نریم ؟! پول خرج میکنیم مام میریم ! شیر فلکه باشگاه به وزارتخونه وصله ! الکیه مگه ؟!
ما که رفتیم آسیا

من جا داره دو تا تبریک بگم ! اول به بروبچ جوون چیورون که امیدوارم این قهرمانی ، انگیزه و خودباوری بیشتری بهشون بده برای پیشرفت روز به روزشون در رول پلینگ سایت و دوم به تیم داوری !
این مطالب رو به عنوان نقد داوری که انجام دادید مطرح میکنم وگرنه انتظار ندارم نتیجه ای عوض بشه یا چیز خصی اتفاق میوفته و برای بهتر شدن داوری دوره اینده و کمتر شدن جنگ و دعواهای قابل پیش بینی و قانون مند شدن داوری فقط بهشون اشاره میکنم .

اول اینکه اعلام نتیجه داوری بعد از دو ماه یه کم اون مزه و شور و حال اولیه رو از بین برد و چون دیگه مزه ای نداشت قید قهرمانی رو زدیم !
دوما به آرشام عزیز و سیریوس گل توصیه میکنم دوره بعدی کوییدیچ اگه داوری رو به عهده داشتید یه کم روی اصوله کوییدیچی نقدتون رو انجام بدید ...
البته این نقدهایی که مطرح میکنم به خاطر باخت و بردمون نیست و فقط به خاطر اینکه دوره بعد یه کم مسابقات به سمت کوییدیچی تر شدن پیش بره و جذابیت بیشتری پیدا کنه و یادمه یکی از بازی های مقدماتی رو هم ما باختیم ولی به اسکاور هم گفتم که باختمون تو این بازی به نظر خودمم درسته ولی همون طور که آرشام عزیز توی نقد بازی فینال گفته ، اصول داوری خودش به کلی با اصولی که آلبوس به عنوان داور قبلی داشته زمین تا آسمون فرق داره ولی من به شخصه اصولی که البوس بر اون مبنا داوری میکرد رو منطقی تر میبینم چون اصول واقعی داوری هم همونه . داوری کوییدیچ سلیقه ای نیست که بگی من دوست ندارم پس با اصول خودم داوری میکنم ! وقتی یه انجمنی به اسم کوییدیچ هست و کارش مربوط به بازی و موضوعات کوییدیچ میشه ، باید سوژه هاش هم مربوط به اون باشه !

از نه تا پست تیم چیورون به قول خود شما که داور هستید ، پست هفتم و هشتم و نهم فقط مربوط به کوییدیچه و باز هم به نقد خود شما داورها ، سه پست اخر هم برای سر هم اوردن داستان بوده ! پس در واقع سه پست اخرشون فقط کوییدیچی بوده که اونم برای سر هم کردن داستان اومده و با این حال قهرمان شدن ! تضادی نمیبینید شما ؟!

بازی کوییدیچ این همه سوژه داره و مخصوصا وقتی بازی فینال باشه و فکر نمیکنید برای همچین بازی مهمی مربوط بودن سه پست اخر به کوییدیچ یه کم زیاد از حد کم باشه ؟ توی شش پست اول از گرین گوتز تا ناکترن رو طی کردن بدون اینکه هیچ ارتباطی به کوییدیچ داشته باشه و یا اصلا اسمی از کوییدیچ در میون باشه و نتیجش فقط این شده که یه پولی رو دزدین تا داور رو بخرن . بیشتر داستان نویسی بود تا رول کوییدیچی !
برای دوره بعد بد نیست یه کم توی طرز فکر داوری کوییدیچ تغییر ایجاد کنید و به سمت کوییدیچی تر شدن سوقش بدید تا با انجمن های دیگه تفاوت های بیشتری پیدا کنه ، اصول داوری کوییدیج یه اصول ثابتی داره که هرکسی به عنوان داور که انتخاب شد باید بر همون مبنا پستها رو سبک سنگین کنه نه بسته به عشق و حال و علایق شخصی خودش .

دومین موضوع مربوط به تعداد پستها :
اینم باز برمیگرده به همین تغییر داوری و نظر شخصی نه به اصول و قوانین .
اگر بر مبنای قانون داوری انجام میشد بهتر بود به اصولی که داوران قبلی گذاشتن احترام میذاشتید چون حتی در زمان برگزاری بازی فینال هم داوران و اصولشون ثابت بود و بر پایه همون اصول تیمها پست زدن و بعد از اون داورا تغییر کردن و بهتره شمام بر همون اصول که اون زمون حاکم بوده و داوری انجام میشده داوری کنید چون تیمها اون قوانین رو پیش رو گرفته بودن و بر همون مبنا پستهاشون رو تنظیم کردن !
در مورد تعداد پستها اگه هدف این بوده که تعداد پستها از یک حدی کم نشه و برای همین مشخص کردن که هر کس دو تا و کاپیتان سه تا پست مجازه که بزنه ، بهتر بود اعلام بشه که هر تیم برای هر بازی باید به تعداد مشخصی ، مثلا هفت یا هشت پست مجازه بزنه نه اینکه تعداد پستهای مجاز هر فرد رو اعلام کنن با توجه به اینکه تعداد نفرات تیمها متفاوت هستند خوب مشخصه که در تعداد پستهای دو تیم تضاد به وجود میاد و با توجه به اینکه تیم پاورداس هفت نفر بود ، به همون تعداد هر کس سوژه داره و درست نیست که این به عنوان نکته منفی ذکر بشه ، چون بر اساس قانون این اجازه داده شده که تعداد پستها این مقدار باشه و شما حوصله خوندن تعداد زیاد پست رو نداری و نکته منفی میدونی باز همون موضوع اولویت دهی علایق شخصی میشه نه احترام به قوانین ! ضمن اینکه وقتی یک موضوع خسته کننده میشه که زیاد از حد و افراطی یکنواخت باشه ولی چیزی که به شخصه توی بازی اخر وجود داشت سوژه بود و حتی همین سوژه خرید داوری که تنها سوژه اصلی تیم چیورون هم بود در داستان پاورداس وجود داشت در حالی که از سوژه های فرعی به حساب میومد نه اصلی.

یک سوال دارم ؟ موقع فصل نقل و انتقالات ، برای خرید هر بازیکن ، از بودجه یک تیم بابت خرید بازیکن ، یک پولی کم میشه درسته ؟ پس این طور باشه یک تیم میاد سه نفر رو میخره و به تعداد هفت هشت تا که پست مجازه میزنه و یک تیم دیگه هفت تا بازیکن خودش رو هم پر میکنه و و دو یا سه برابر پول تیم اولی ازش کم میشه و اون تیمم اگه قرار باشه به همون تعداده هفت یا هشت پست رو بزنه چه فرقی بین این دو تیم هست ؟ تیم دوم یعنی الکی پول خرج کرده ؟ هر چی تعداد هم الکی زیاد باشه اختلاف سلیقه ها بیشتر میشه و مشکلات رو زیاد میکنه بدون اینکه سودی داشته باشه ؟ آیا نمیتونه در ازای این پول اضافی که خرج کرده از امتیازی بهره مند بشه ؟ مسلما هر چی تعداد نفرات بیشتر باشه ، ایده ها و سوژه های یک تیم به همون نسبت بیشتر میشه و باید اجازه داشته بشه که به طور کامل از خلاقیت نفراتش استفاده بشه ، نه اینکه بگی من داورم وقت ندارم حوصله ندارم زیاد پست بخونم پس نکته منفیه !

موضوع دیگه ای که اینجا هست این مساله هماهنگیه ... فکر میکنم هر چی تعداد نفرات بیشتر باشه ، هماهنگ کردن پستها مشکل تره ! درسته ؟ هر چی تعداد پستها هم بیشتر باشه هماهنگ کردن سخت تر میشه و به علاوه اون هر چی ایده ها و سبک نوشتن افراد به خاطر کثرت نفرات بیشتر باشه باز هم این کار سخت تر میشه ؟ پس چه طوریه هماهنگی نمایشنامه هر دو تیم امتیاز کامل گرفته ؟ بهتر نیست امتیاز دهی نسبی باشه ؟ مسلمه تیمی که هفت نفر پستاشون رو مجبورن به هم نزدیک بکنن زحمت بیشتری کشیدن تا تیمی که سه نفر هستن ! پس هر دو تیم به یک مقدار باید امتیاز بگیرن ؟

نقل قول:
خیلی پست ها کوتاهه،اینم گذاشتید اول همه ی پست ها.وجود عکس در متن نمایشنامه و در هنگام نیاز،میتونه باعث زیباییش بشه و امتیاز تیم مقابل رو بالا ببره

واقعا نکات منفی نمایشنامه ها رو که مرور میکنم ، هر چیزی که به موضوع داوری مربوطه از جمله متن و درون مایه داستان و سوژه ها ، نادیده گرفته شده و بیشتر حاشیه هایی که به داوری و قوانین نامربوطه ذکر شده . عکس ابتدای نمایشنامه ها فکر نمیکنم بابت متن اصلی کوییدیچ و نکات داوری باشه که بخواد ازش امتیاز کم بشه یا نکته منفی باشه ، نشان و آرم و سمبل یک تیمه و فقط بابت امتیاز گرفتن نیست ! آرم برای اینه که پستهای یک تیم از بقیه تیمهای مشخص باشه و به فرض کسی که دنبال پستهای یک تیم توی ورزشگاههای مختلف هست ، بتونه راحت تر پستها رو پیدا کنه و من خودم به شخصه وقتی میخواستم پستهای سال قبل تیم رو پیدا کنم به راحتی با همین آرم اول پستها پیداشون میکردم و چون بازیکنان تیم ها عوض میشن میشه و ممکنه کسی ندونه فلانی تو فلان تیم بوده ، با این آرم و نشان مخصوص میشه راحت تر ، پستهای یک تیم رو پیدا کرد و اصلا به مسائل داوری مربوط نمیشه و موضوعی که به داوری مربوط نباشه اصلا نباید از نظر داور نقد بشه و یا بابتش نمره ای کم بشه یا نکته منفی ذکر بشه .

نقل قول:

*پست چندم تیم پرافتخار پاورداس*
وجود پر افتخار در این عنوان مشکل داره...دارید به کی میگید که تیمتون پر افتخاره؟...این عنوان نکته ی منفی محسوب میشه....عنوان پست باید به این شکل باشه:"پست چندم پاورداس"

قانونی وجود داره در این بابت ؟ کل کل کردن با تیم رقیب کسر امتیازه ؟

نقل قول:

در کل سوژه های پاورداس در سطح مسابقه ی فینال نیست ،

جای دیگه :

نقل قول:

تیم چیورون به نظرم کاملا در حد یک مسابقه ی فینال نوشته اند

شاهکاره ! در حد یک مسابقه فینال کوییدیج فکر میکنم موقعی کاربرد داره که در مورد مسائل فینال یک بازی کوییدیچ باشه و چون در موقعیت فینال هست ، سوژه ها مربوط به فینال و موقعیت اون باشه ! تیمی که از نه پست هفت پستش مربوط به دزدی از گرین گوتز و کوچه ناکترن هست بیشتر این موضوع رو رعایت کرده یا تیمی که از پونزده پست به قول خودتون از پست سه تا چهارده مربوط به کوییدیچ و فینال بوده ؟!
داوری اسکار هالی ویزارد نیست که به روند دزدی و زیبایی دزدی امتیاز بدید ، توی نقد داوری کوییدیج باید ارتباطش به موضوع کوییدیچ و مسائل مربوط به اون در اولویت باشه .

نقل قول:

درسته که سوژه ها زیاد بودن، ولی خب همشون نصفه نیمه روشون کار شده بود
مثلا الیاس می تونست خیلی قشنگتر از این صحبتا باشه. یه خورده درصد کپی برداریش کمتر می شد خیلی قشنگتر می شد مثلا بین اعضا تفرقه می انداخت،

بیشتر سوژه ها فرعی بودن و روی سوژه فرعی هم هیچ وقت زیاد زوم نمیشه و بیشتر یک گریزی زده میشه برای شاخ و برگ دادن به موضوع اصلی و با توجه به زیاد بودن سوژه ها ، همین طوری از زیادی پستها شاکی هستید وای به روزی که همشون بسط داده میشدن .
روی سوژه های اصلی هستش که معمولا کار میشه و سوژه های فرعی اغلب برای تغییر روند داستان و به عنوان حاشیه و شاخ و برگ سوژه اصلی استفاده میشه و لازم نیست خیلی روش کار بشه و به روند اصلی داستان لطمه بزنه . به فرض سوژه الیاس یک سوژه فرعی به حساب میومد و اگه میخواست یه همچین کارهایی رو که گفتی انجام بده تبدیل به یه سوژه اصلی میشد دیگه ! قرار نیست روی سوژه های فرعی هم به اندازه سوژه اصلی کار بشه که ! سوژه الیاس هم مربوط به همون زمون برگزاری بازی بود نه الان که دو ماه و نیم بعد داوریش انجام شده

به نوع امتیاز دهی به مسائلی مثل زیبایی و فضاسازی و دیالوگها زیاد کاری ندارم و چون این مسائل جزو اصول کوییدیچه که باید بهش امتیاز داد و در همچین جاهایی علایق شخصی داوره و نمیشه حرفی زد ولی مشکل اینه که برخی اصول رو نادیده گرفتید و بعضی مسائل که اصل نبوده رو نقد کردید و همچین جایی مشکل به وجود میاد وگرنه به فرض در موضوع فضاسازی چون اصل هست و مربوط به داور میشه ، کسی نمیتونه بگه چرا کم یا زیاد دادی

مرلین جون بیا دوباره بریم سایت کوییدیچ رو راه بندازیم از شر این ارزشیا خلاص بشیم

در کل بهتر بود توی فینال این دوره با توجه به اینکه اولین بازی بود که داوری میکردید ، از روی علایق شخصی داوری نمیکردید چون همه تیمها نزدیک ده تا بازی با یک اصول و سبک داوری عادت کرده بودند که پستهاشون رو نگارش کنن و بهتر بود با توجه به اینکه در زمان بازی فینال هم ، همون اصول هم چنان برقرار بود بهتر بود که شمام برای این تک بازی بر مبنای قوانین و سبکی که تا حالا داوری شده ، قضاوت میکردید نه به گفته آرشام دقیقا نقطه مقابلش !
به هر حال فصل بعد اگه کماکان داوری رو به عهده داشتید ، پیشنهاد میکنم یه اصول و قوانینی رو اعلام کنید که پستها به سمت کوییدیچی تر شده پیش بره و تفاوتی بین رولهای این انجمن و بقیه انجمنها وجود داشته باشه و سعی هم کنید بر همون اصول داوری کنید و علایق شخصی رو نادیده بگیرید که حتی اگر داور دیگه ای هم اومد بدونه که اصل داوری باید بر چه مبنا باشه و بر همون اساس داوری کنه .

به امید کوییدیچی بهتر در سال آینده ...

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲:۵۷ جمعه ۹ آذر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
آقا سلام!...خانم سلام!...بچه جون سلام!(ایجاد تنوع در ابتدای پست غیر رولی و این حرفا!)

با عرض سلام و خسته نباشید خدمتِ....نه آخه تو غیرت داری؟!...چرا زیر میزی نمیگیری آخه!؟!...تو ایرانی ای مثلا!؟...ای سرژ...نه ببخشید...ای سیریوس!...ای آرشام!...با توئم!
حالا مارو نائب قهرمان میکنی ضرر مالی میزنی به تیم ما!؟...تو آخه غیرت داری!؟...تو باعث شدی ضرر مالی بخوره به باشگاهِ فرهنگی-ورزشی-مذهبی پاورداس!
الان من جوابِ مدیرعامل و هیئت مدیره رو چی بدم!؟(اگرچه من از همین تریبون اعلام میکنم که حضور مدیرعامل تیمِ ما در بازی آخر باعث باخت ما شد!...یعنی چی مدیرعامل!؟...فکر کردی الکیه!؟...تا پولِ منو ندی من همین شکلی بر علیهت صحبت میکنم!)(گرچه ما غیرت داریم تعصب داریم و این حرفا...ولی پول برادر و داداش و بابا و این حرفا نمیشناسه!!)

ولی نه خداوکیلی حال کردم داوری در سطح خوبی بود خیلی راحت داوری شده بود...من خودم همین چند شب پیش که "اسکار هالی ویزارد" رو داوری کردم، بعدشم این داوری فینال رو دیدم اصن یه جوری شدم!...دوباره برگشتم به اون دورانِ نقد کردنام که تو محفل با آلبوس دامبلدور میشستم همه ی پستارو ریز ریز نقد میکردم!...اصن خیلی حال کردم با نقد و داوری و این حرفا!(و اگر خدا بخواد و تا چند روز دیگه بلاک نشیم شاید اومدیم این داوری رو برعهده گرفتیم یه سری تغییرات و چیزای خوب موب هم به داوری بازی ها اضافه کردیم!...بعد چون من خیلی خونسردم فکر میکنم بتونم داور خوبی باشم!...البته از این حرفا بگذریم در حضور سیریوس و داش آرشام ما پامونو یه ذره هم جلو نمیذاریم...ما خواستار حقوق داوراییم از مدیرای سایت!...این همه پول مول از گوگل موگل میگیرن چی کار میکنن!؟...من اصن سوالم از رئیس سایت(!) اینه که چرا باید حق داورای عزیزِ سرزمین جادوگران خورده بشه...چرا به اعضا وامِ جادوگری نمیدین؟!...من چند وقت پیش میخواستم یه گاری بخرم تا بتونم دستمال هام رو توی خیابون بفروشم ولی پول نداشتم...خداشاهده همش دنبال وام بودم...پس این سایت به چه درد میخوره!؟)

راستی خوب شد یادم اومد!...من خودم یه هدفی همیشه داشتم تو این چند وقته که کوییدیچ بازی میکردم و اونم این بوده که همیشه به خودِ اعضای تیم باید خوش بگذره!
تا قبل از اینکه بازی ها حساس بشه ما اصن نه وبلاگی داشتیم نه هماهنگیِ آنچنانی ای داشتیم، خیلی هم پست زدن بهمون بیشتر حال میداد و کلی هم حال میکردیم، حالا یا میبردیم یا میباختیم!
ولی جالبیش اینه که از موقعی که وبلاگِ رسمی تیم رو تاسیس کردم حال دادن و این حرفاش یه کم کمتر شد!...من اصن میخوام مخالفت رسمی خودم رو با این قضیه از همین جا اعلام کنم و انشاالله در برنامه های سه ساله ای که برای داوری کوییدیچِ سایت ترتیب دیدم اینارو اجرا خواهم کرد!(تیریپِ تبلیغاتِ ریاست جمهوری و وزارت و این حرفا!...به نظر من باید انتخابات داوری کوییدیچ هم بذاریم!)

البته من کلا با یه جایی از نقدتون(نه داوریتون) مخالفم بودم و اونم اعتراضتون به پستای زیاد تیممون یا تیمِ مقابل بود!...به نظر من ما حق داریم که هر چقدر میخوایم پست بزنیم و داور وقتی قانون گذاشته تا 15 تا پست میتونین بزنین خب پس حقمونه دیگه چرا نه و نو میارین تو کار؟!...واقعیت امر هم دقیقاً این بود که ما میخواستیم هماهنگیمونو به رخ بکشیم که البته از نظر خودم یه مقدار خوب نبود!

دلیل اینم که باختیم تنها و تنها سوژمون بود، سوژه ی نیمه نهاییمون حرف نداشت...اشتباه این بود...و ما باید سوژه ی نیمه نهایی رو با فینال عوض میکردیم!(از نظر من برین پست های بازی نیمه نهاییمونو بخونین ضرر نمیکنین...من خودم دوباره الان نگاه کردم بهشون کلی حال کردم!...یکی از بهترین بازی هایی بود که تا حالا تو عمرم دیده بودم! بدون هیچ تعریفی ای خودمون!)

در نهایت خیلی بد شد!...شما همه چیو خراب کردید!...شما امضای من رو به سخره گرفتیم!...من الان چی کار کنم این امضاء رو!؟...چی بذارم جاش!؟...یه چیزی حداقل بدین بذارم تو امضا!...اگه ندین مجبور میشم یه عکسِ ضد مدیریتی بذارم که توش یه همر میخوره تو سر پروفسور کوئیرل!...تیریپِ حذب و این حرفا بردارم!(ویرایش: همین یک دقیقه پیش امضامو عوض کردم دیگه به کمک شما احتیاج ندارم!...بوق به همتون!)

در هر صورت ممنون و از تک تک اعضای تیممون تشکر میکنم!
من اصلاً هم جوانمرد نیستم و به تک تک اعضای تیم چیورون هم یه بوق میفرستم!...منتظر باشید بعدا حالتونو میگیریم بوقیا!...منتظر دستمال های گازگیرنده و بیهوش کننده و اذیت کننده و نیشگون گیرنده و بوق کننده ی من باشید شبا تو رختخواب!:...حالتونو میگیریم حالا!...یه جایی مهمتر از این فینال!(خواستم یه نفرت و یه مبارزه برای بعداً ایجاد بشه مسابقاتِ آینده هیجانی تر بشه!...مثلِ نفرت و مبارزه ای که ما با آجاسیا داریم!...هر چی نفرت بیشتر مسابقات حساس تر!)(گرچه همه ی این حرفام برمیگرده به اینکه من کوییدیچ رو ببوسم بذارم کنار و بپردازم به شغل پردرآمد و زیرمیزی گیرِ داوری(!!) یا نه بازم تو پاورداس بازی کنم!)

با تشکر از بچه های حذب که در این مدت همیشه همدم و همراه من تو همه جا بودن...چه تو خونه...چه موقع پست زدن...چه تو خواب تو رختخواب...چه زیرِ پتو...چه موقع هماهنگی تیم...چه بالای کوه و الخ!(این یه تیکه رو عمراً متوجه نمیشین فکر نکنین!)

فعلا!

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۹ ۲:۵۹:۰۱
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۹ ۳:۳۷:۵۲

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۰:۱۸ پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
بارتی کراوچ عزیز من موقتا ناظر اینجائم و فقط در قبال داوری مسابقه فینال مسئولیت دارم.
برای گرفتن جوابت باید تا اومدن ناظر جدید صبر کنی.

باز جویم روزگار وصل خویش...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.