هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
خب
من فکر نمیکردم بستن یه شناسه اینقدر دعوا داشته باشه
وقتی کسی یه اشتباهی میکنه تنها با نشون دادن پشیمونیش میتونه اونو جبران کنه
به هر حال میخوام جواب تک تک پستا رو بدم و در آخر دلیل بستن شناسه آرشام هم بگم و البته قصد دارم بعد از اون چیکار کنم!!!

نقل قول:

اما اين قسمتو كه خوندم يه سوال برام پيش اومد " چرا كسي كه از قوانين سايت اطلاعي نداره بايد مدير باشه ؟ "

اولا بنده یک دو روز نیست که مدیر این سایتم و میتونم بگم حتی در تغییر و اجرای بعضی از قوانین سایت دخیل بودم و همه قوانین رو از حفظ هستم(به مدت سه سال)
در نتیجه فکر نکنم سئوال شما اصلا موردی داشته باشه...بنده در همون چت باکس که آرشام عزیز هم شاهد و ناظرش بودن!!! اعلام کردم شناسه طرف تا سه روز بستس و بعدا باز میشه..این تصمیم یک مدیر نبوده و بلکه دو مدیر با صحبت با هم به این نتیجه رسیدن

نقل قول:

هری پاتر عزیز مشکل از ریشه بوده و زیر سر مدیریت شما، در ضمن چیزی که الان هست و جالبه اینه که شما متوجه نمیشید که باید یک عده بلاک میشدن، ولی فقط این بلاک برای آرشام بوده .

خب این مشکل شما بوده که دلیل بستن شناسه آرشام رو نفهمیدید
اگر در بطن موضوع بودید کاملا مشخص بوده که چرا فقط آرشام بسته شده...دلیل بستن شناسه آرشام:توجه نکردن به تذکر مدیر سایت بوده...بنده در چت باکس گفتم مطرح کردن این صحبتها در چت باکس غلطه و این موضوع نباید در چت باکس مطرح بشه...چت باکس محلی برای صحبتهای مهم و فوریه...بنده اخطار دادم هر کسی پیام بده شناسش بسته میشه...آرشام دو تا پیام داد و بسته شد(حتی از یه پیامش گذشتم تا نگه که من پیام شما رو ندیده بودم و بعدا پیام زدم)
نقل قول:

مگه وقتی کسی مشکل میسازه بلاکش نمیکنن؟ حالا اگه مشکل حل شه باید بنده خدا بلاک بمونه؟ خواهشن بازش کنین اگه دلیلی نیس. اگرم هست بگین

مشکل که حل نشده
وقتی مدیر اخطار میده که در این مورد ، کسی پیام نزنه و طرف از روی قصد پیام میده با اینکارش به مدیر بی احترامی میکنه....بنده هم گفتم اگر کسی در چت باکس پیام بده شناسش بسته میشه..خب این مشکل از من نیست که آرشام خواسته به مدیران سایت بی احترامی کنه!!

نتیجه:درست کردن جو بر علیه دو مدیر سایت که این تصمیم رو گرفتن خیلی آسونه..کسانی که تو این سایت مشغولن و از نظر بعضی ها مقام شامخ مدیریت یک سایت رو دارن!! به توهین و فحش و متلک و جوسازی عادت کردن و به قولی پوست کلفت شدن....ولی ای کاش کسی که قصد تخطی از صحبتهای یه مدیر رو داره اول ببینه که کار درستی میکنه یا نه
وقتی من میگم هر کی پست بزنه شناسش بسته میشه و ایشون صحبتهای منو نادیده گرفته و پست زده...انتظار داشتید برخورد نکنم؟
من کاری رو کردم که گفته بودم..ایشون هم میخواد از سایت بره میل خودشه و من مشکلی ندارم...کلا من با هیچکس مشکلی ندارم.....ایشون فعالیت کنن یا نکنن نه به من جایزه میدن و نه منو جریمه میکنن
اینکه بنده بشینم و بشکن بزنم که ایول بلاخره تونستم این استعداد بی نظیر در امر نویسندگی رو ساکت کنم و بر سر جاش بشونم!!!جز یه خیالپردازی چیز دیگه ای نیست.

بنده به جز یک بار این آقا رو ندیدم و کینه ای هم از ایشون ندارم..ایشون قانون رو زیر پا گذاشتن و بلاک شده...قرار بوده تا امروز شناسش بسته باشه و امشب باز بشه که به دلیل ایجاد جو.... این مدت به یک هفته افزایش پیدا میکنه

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۹:۰۷:۰۷
ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۹:۱۲:۰۹

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

با پستی که آرشام با شناسه جولیا تراورز زد ، فکر میکنم بحث ها تموم شد . ولیکن با اجازه هری پاتر عزیز ، مدیر محترم سایت میخوام به یه سری موارد جواب دوستانه و عادلانه بدم ، تا پایانی برای بحث های بی سر و ته و غیر منطقی باشه .

اول اینکه من واقعا متاسفم که این سایت پذیرای چنین اعضایی هست که غیر منطقی و غیر منصفانه نظر میدن .

لازم هست یه مواردی روشن بشه درباره مدیریت سایت :
1- اینکه مدیر سایت هر چند مدت یکبار به سایت سر میزنه هیچ ارتباطی به کاربران سایت نداره .
2- اینکه مدیر سایت اطلاعی از قوانین تازه نداره هم با اعضای محترم سایت مرتبط نیست .
3- اینکه کسی که دیر به دیر سر میزنه به سایت و از قوانین هم اطلاعی نداره و هنوز مدیر هست هم ارتباطی با کاربران به جز مدیران اصلی نداره .
4- اینکه کسی که دیر به دیر به سایت سر میزنه و از قوانین جدید اطلاعی نداره و دسترسی مدیریت داره و شناسه کاربری رو میبنده هم هیچ ارتباطی با کاربران نداره . مدیران سایت به خوبی در این مورد با یکدیگر مشورت و بحث میکنند .

ویرایش مدیر سایت :
با تشکر از پرسی ویزلی عزیز ، بابت اشاره به این سری موارد و روشن کردن اونها هر چند وظیفه ایشون نبود . باید بگم که تیم مدیریتی سایت جادوگران تشخیص میده که شناسه ای باید بسته باشه و چه کسی باید مدیر باشه و این صرفا مربوط به مدیرا هستش .
نمیخوام که در مورد یکی از مدیران مورد اعتمادم اینطور نظر داده بشه ، بارون خون آلود قبلا با شناسه کرام فعالیت میکردند و از قدیمی ترین و با سابقه ترین مدیران سایت هستند و همیشه بصورت مداوم و بصورت روزانه به سایت سر میزدند و حالا به دلیل یه سری مشغله کاری این توانایی رو ندارن لذا این باعث نمیشه که اختیاراتی نداشته باشن و از ایشون انتقاد بشه .
در واقع بازدید بارون استاندارد هست از سایت ؛ تقریبا هر سه ماه و دو روز یکبار از انجمن بازدید میکنند و اطلاعاتشون از قوانین هم نقصی نداره و مربوط به سال 82 هست و حتی اگر استعفا بدن هم دسترسی مدیریتیشون ازشون گرفته نمیشه . ( دلیل مشخص شدن این بخش ویرایش به دلیل برقراری قانون کپی رایت در پست های انجمن بوده وگرنه مدیر سایت نیازی به مشخص کردن بخش ویرایش نداره )

نقل قول:

ایگور کارکاروف گفته :
اين پست صرفا جهت يادآوري است!

مدیران سایت با توجه به وقتی که برای سایت میگذارند ، به همه امور واقف هستند و همینطور که راجر عزیز اشاره کردن ، کاملا زمان در دستشون هست ، پس نیازی به یادآوری نیست .

نقل قول:

گراوپ گفته :
ساعت 8:15 دقيقه امروز بايد شناسه آرشام باز بشه چون كه قرار هم بر اين بوده.

هیچ یک از کاربران سایت حق ندارند که هنجاری برای مدیران سایت معرفی و مشخص کنند ، در نتیجه باید و نبایدی هم وجود نداره و در صورت صلاحدید مسئولین شناسه آرشام باز میشه یا نمیشه .

نقل قول:

ماندانگاس فلچر گفته :
سلام ، من یک سوال در این راستا داشتم، به نظرتون اینکار یکم غیر منطقی نیست هری عزیز

تصور نمیکنم ، کسی که 4 سال چنین سایت بزرگی رو در کنار سایت های بزرگتر دیگه ای مثل زوپس دات اورگ مدیریت کرده و خیلی از این نکته هایی که ما باهاشون سر و کار داریم الان رو به ما آموزش داده غیر منطقی بخواد حرفی بزنه . همونطور که اشاره کردن ، بعد از اینکه دلیل مشخص بشه تصمیم گیری میشه . پس نیازی نیست که در این راستا و راستاهای دیگه ای که در آینده ممکنه مد نظرتون باشه سوالی بپرسید .

نقل قول:

ماندانگاس فلچر گفته :
ببین عله جان ، مدیری که از سایت خبر نداره ، از قوانین هم خبر نداره چرا تا میاد تو سایت زرتی یکی و بلاک میکنه

همونطور که در بالاتر اشاره کردم ، مدیران سایت کاملا به امور واقف هستند و با مشورت با هم همه کار ها رو انجام میدن و در نتیجه میدونن که دارن چه کاری انجام میدن . و اینکه مدیری با سابقه و قدمت بارون خون آلود همه موارد رو در نظر میگیره و این به شما ارتباطی نداره که زرتی شناسه ای رو میبنده یا زورتی !

نقل قول:

جرج ویزلی گفته :
ایول پروسه! این پروسه الان به چه معنی .

من شکی به صحت صحبت های هری پاتر ندارم ، ایشون وقتی میگن پروسه ، یعنی یه زمان مشخصی منظورشون بوده ، البته من فکر میکنم که منظورشون از پروسه سه روز بوده ، اگر بخوام به مبنای پرودو به معنای سه روز و پرویک به معنای یک روز حساب کنیم .

نقل قول:

سیریوس بلک گفته :
پی نوشت : وقتی کسی پیش شما زیر آب شخص دیگه ای رو می زنه، راجع به صحت مطالب تحقیق کردن فکر کنم لازم باشه. یه پیام اخلاقی بود

فکر میکردم متوجه شدید که مدیران سایت انقدر وقت ندارند که بخاطر یک شناسه بخوان تحقیق و بررسی کنند ، حالا چه شناسه آرشام باشه و چه کل شناسه ها باشه .

نقل قول:

هری پاتر عزیز نوشته :
( بازم تکرار میکنم من فرصت اینکه بفهمم جریان به کل چی بوده رو ندارم)

بله ، نیازی نیست که شما به بررسی این مورد بپردازید ، سایت کارهای خیلی خیلی مهمتری داره نسبت به پرداختن به یک شناسه بسته شده بی ارزش

نقل قول:

آنتونین دالاهوف گفته :
ماندانگاس واقعا حرفت خنده داره،اگر قرار بر بلاک کسانی غیر از آرشام باشه یکی سیریوس بدلیل وارد کردن مسائل خارج سایت و شخصی باید بلاک شه و دیگری پرسی بدلیل توهین و نحوه صحبتش با اعضا.احیانا ممکنه خود شما هم بدلیل اینکه گفتی همیشه دوس داری با همه دعوا کنی! لایقه بلاک شدن باش

دقیقا ... ممنونم ازت آنتونین عزیز ، ماندانگاس کلا پست و سمت و ریش و همه چیش خنده داره ، جا داره که همینجا از طرف بینز هم بهش بخندم
در مورد ادامه نقل قولت با اینکه کاملا موافق نیستم ، ولی فکر میکنم شما با بررسی این نظر رو دادی در نتیجه فکر میکنم که حق سیریوس بلک و پرسی ویزلی هم این هست که بصورت مداوم در بلاک به سر ببرند و بابت حرفای ماندانگاس هم فکر میکنم که بله ، ایشون هم مستحق بلاک شدن برای همیشه هستن .

نقل قول:

گراوپ نوشته :
جالبه!!

مدیران سایت میدونن چی جالب هست و نیست و این برای من جالب تره که شما بدون بررسی به این عزیزان تهمت وارد میکنید ، فکر میکنم شناسه شما هم باید بسته بشه .

نقل قول:

ماندانگاس فلچر گفته :
فقط جنبه طنز داشت که گویا یکی باید تو رو از جوگیزری خارج کنه.

گویا یکی باید شما رو از جوی که فراگرفتتون خارجتون کنه ، اینجا جای بحث و توهین به هم نیست ، در ضمن اون پستی که زدید جنبه طنز نداشت و آنتونین عزیز مثل همیشه درست اشاره کردن ، لطفا دقت کنید .

نقل قول:

ماندانگاس فلچر گفته :
در هر صورت چون مشکل از جانب شماست ، و این همه کاربر دارن خودشون جر میدن ... شما باید شناسه رو باز کنید یا اینکه تما شناسه های افرادی که توی این بحث بودن و ببندید بعد عین بچه کوچولوها ازشون بخواید که بیان در ملا عام عذر خواهی کنن و بگن به جون مامان اینا دیگه از اینکارای بد بد نمی کنیم

دوست عزیز ، تشخیص مشکل با خود مدیران هست و لازم میبینم که کمی عفت کلام به خرج بدید ، بایدی برای مدیران وجود نداره و اگر یک باید باشه بستن شناسه شما هست که اینطوری این بحث رو به سخره گرفتید .

نقل قول:
آرشام گفته :
نخست جا داره از خودم تشكر كنم كه در اينجا پست ميزنم و همچنين بنده از خودم معذرت ميخوام اگر دير پست ميزنم.

مسخرست که با این سری پست ها اینجا رو متشنج میکنید ، من ترجیح میدم که بابت این پست از هری پاتر عزیز عذر خواهی کنم و بعد از خودم که این بخش رو نقل قول کنم .

================

خارج از همه بحث ها باید بگم که ، پرفسور کوییرل بهترین مدیری هستن که الان سه ساله دارن خیلی خوب و بدون نقص فعالیت میکنند و کاملا در امور انجمن ها واقف هستن . ایشون همیشه با تخلفات بصورت جدی برخورد میکنن و بحث های نحوه برخورد رو هم در نظر داشتند . اگر تخلفی صورت گرفته بود ، ایشون برخورد میکردن ، چون نه رابطه ای با بحث کنندگان دارن و نه اینکه از کسی میترسن .

و این برای من خیلی ناراحت کننده هست ، که بارون خون آلود توی تاپیک مدیریت میتینگ میگه که ناظر این انجمن بهتره رسیدگی کنه و توی سوابق ثبت میشه و ... !

به نظر من پرفسور کوییرل به این خاطر که روزانه به سایت سر میزنن ، به فعالیت نویسندگی و ... اعضا نگاه میکنند و طبق اون برخورد میکنن ، ولی بارون خون آلود که دیر به دیر سر میزنه ، مسلما اطلاعی از سوابق و ... هم نداره و از روی چیزی که اون لحظه میبینه نظر میده و کار میکنه .

مثل همیشه نظر پرفسور کوییرل برای من ارزش زیادی داره و اگر ایشون بگن که این بسته شدن شناسه درست بوده ، کلا دیگه بحثی نمیمونه از نظر من . در واقع نظر ایشون صحت بیشتری از نظر هری پاتر و بارون و ... داره درباره انجمن ها .

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ 5 دقیقه قبل از ارسال پست جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۸:۵۶:۴۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۰۶ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
شما میدونید صبر کنید یعنی چی؟
چون بارون در این کار دخیل بوده باید خودش بیاد و جوابگو باشه و هیچ کس دیگه هم نمیتونه کاری بکنه
اگر شما نمیتونید 10 ساعت یه روز صبر کنید همینی میشه که الان هست

----------------
کسانی که در تاپیک نحوه برخورد مسایل خصوصی رو افشا کردن اگر شکایت کنن سایت میتونه موارد رو دیلیت کنه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
سلام به راجر عزیز و بارون خون آلود. من نمیدونم چرا قانع نشدم؟
مگه وقتی کسی مشکل میسازه بلاکش نمیکنن؟ حالا اگه مشکل حل شه باید بنده خدا بلاک بمونه؟ خواهشن بازش کنین اگه دلیلی نیس. اگرم هست بگین

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آرشام عزیز بسیار ممنون...
در مورد ادامه حضور شما در سایت تصمیم گیری میشه
همینطور در مورد دلیل مدیری که شما رو بلاک کرده
اینجا هیچ چیزی همینطور رها نمیشه و احدی هم مصونیت نداره فک کنم این قضیه رو بار ها ثابت کردم
در مورد جولیا تراورز که شناسه خودش رو در اختیار فرد بلاک شده قرار داده هم تصمیم گیری خواهد شد.

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

جولیا تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۹ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۹
از دژ مرگ ( شکنجه گاه جادوگران سفید ! )
گروه:
کاربران عضو
پیام: 79
آفلاین
من آرشامم..با تشكر از جوليا تراورز عزيز كه اجازه داد پست آخرم در اين سايت رو با شناسه اش بزنم.
خوشبختانه اين سري با هميشه فرق داره.بنده قسم خوردم كه بعد از پايان اين بحث،ديگر در سايت پست نزنم.نميتوانم به زير قسمم بزنم و اين تو بميري ديگه از اون قبلي ها نيست.

نخست جا داره از خودم تشكر كنم كه در اينجا پست ميزنم و همچنين بنده از خودم معذرت ميخوام اگر دير پست ميزنم.
به خودم:متاسفانه بلاك بودم و نميتونستم پست بزنم...خيلي خيلي عذر ميخوام
در راستاي بيان رويداد هاي يك سايت تماما حرفه اي كه رنگش گوجه اي متمايل به آبي آسمانيست بنده نيز چند نكته را يادآوري كرده و همچنين دوست دارم مديران پاسخ سوال هايم را بدهند باشد كه ارتياب از بين رفته و وجودم ارتياش يابد.
پيشاپيش تابش ارخش را بر ريش هاي فر خورده ي هري كه در زير سخره ها ره به ارخشيدن برده اند؛ محكوم كرده و از همين جا طي بيانيه اي اعلام ميكنم:ارخش فقط بايد بر كله ي كالين بتابد
با عرض سلام هاي بسيار خدمت وب مستر اصلي سايت،دارنده ي بيشترين لياقت براي در دست گرفتن شناسه ي هري پاتر!!!، ملقب به آتشفشان،معروف به عله كپي رايت،پسري كه زنده ماند تا نزد آلبوس دامبلدور محبوب(صادره از قزوين) كلاس هاي خصوصي را بگذراند
اينجانب آرشام آريانا گريفيندور،دارنده ي شناسه هاي اشويندر و هوريس اسلاگهورن،دارنده رنك بهترين نويسنده رول در سال هشتاد پنج و همچنين دارنده ي يه رنكي "كه همين الان قابل ديدنه" بابت ايجاد پربيننده ترين تاپيك مربوط به كتاب هفت(قداست دامبلدور شكسته شده است) به شدت نسبت به بلاك شدنم معترض بوده و خواستار اردا يوزر بلاك كننده يا بلاك شدنش هستم
باز هم بايد سپاسگزار باشم لطف مديران را كه بنده را براي دومين بار به دليل ارسال پيام در چتر باكس بلاك كردند.از همين جا از خودم معذرت ميخوام كه سربارون خون آلود يه كم بيشتر از يه كمي دلگير شد و بنده را بدون دليل بلاك كرد.
داستان بلاك كردنتون منو ياد يه خاطره ي سياسي انداخت...يه زماني از آقايان ميپرسيدند:اگر طرف بي گناه بود،چي؟
اقايان پاسخ ميداند:اگر بيگناهيش ثابت بشه،به بهشت ميرود.
حالا اين بساط رو در سايت داريم.طرف اول بلاك ميشه...بعدا مورد بررسي قرار ميدهيد كه دليل بلاك شدنش منطقي بوده يا نه.

همچنين خواستار شفاف سازي اين سوال هستم كه آيا سربارون خون آلود نقشي به غير از گام برداشتن در جهت ميل كردن به سوي يك گلدان دارند يا چشمان بنده كارايي مديران را(به غير از كوييرل و راجر) اشتباها در سطح گلدان ميبيند؟
-----------------------------------
و اما توضيح دهم كه بدانيد چه گذشته استبنده آمدم و ديدم چند نفر خطاب به من،صحبت هاي موهني كرده اند
"دهنت رو آب بكش" يك نمونش بود
شما ميتوانيد در جواب چنين سخني ساكت بمانيد؟
حق بنده بوده كه پاسخ بدم يا نه؟....اگر بنده پاسخ نميدادم،نشان از گذشت بسيارم داشت.اما من انسان بي گذشتي هستم و جواب دادم.هيچ حرف بدي هم در جوابم نزدم.
اما متاسفانه پويان عزيز خيلي جو گير شده....خيلي خيلي جو گير شده...ايشان چون تهديد كرده بودند:"اگر فردي زين پس جواب بده،بلاك ميشود" از پاسخ من ناراحت شده و بنده را بلاك كردند.
پويان خان..اين پست آخره منه..ولي دوست دارم بشيني و فكر كني و ببيني كه حق من بلاك شدن بود يا نه؟..انصافا من بايد بلاك ميشدم؟..خواهشا در ميتينگ تولد نظرت رو بهم بگو.

از همه ي رفقا كه بنده رو شرمنده كردند تشكر ميكنم....سينا و كميل و حسين و سورنا و سعيد و رفيق هميشگي خودم بهنام و ...كه اومدن و براي گرفتن حق بنده با بي منطق ترين انسان موجود بر روي كره ي زمين بحث كردند،تشكر ميكنم...خداييش بازم هم ميگم..اين جادوگران فقط يه خوبي داشت و اون هم اين بود كه يه سري رفيق پيدا كردم كه حدس ميزنم تا پايان عمرم كنارشون هستم...باهاشون ميرم بيرون..برنامه ي كارآگاهي ميريزيم(چشمك به سيريوس)

به همه ي اعضا:اين فردي كه داره ضجه ميزنه،يه روزي با سيريوس سر رنك بهترين نويسنده ي سال رقابت داشته و موفق شده با اختلاف يك راي رنك رو ببره...حالا ببينيد كه دوستان مدير نه به حرف من احترام گذاشتند و نه به خواهش هاي سيريوس توجه كردند...اون گراوپ و ماندي كه ميبينيد بار ها رنك گرفته اند...ايگور هم به همين شكل...ولي هيچ فردي به سخنشون احترام نميذاره...خودتون رو براي اين سايت خسته نكنيد.ارزشش رو نداره.آخرش با خفت بايد بذاريد و بريد...تاپيكي كه بنده زدم،بربيننده ترين تاپيك شد.همين الان در "از داخل سايت چه خبر" پيرامونش بحث شده. ..ولي هيچ فردي زحمت ما رو نميبينه.
مديري كه سه ماه به سايت نيومده و حتي قوانين سايت رو نميدونه،از راه رسيده و براي ابراز وجود زده مني رو كه تمام تلاشم فعال كردن رول بوده،بلاك كرده....دمشون گرم...واقعا بايد ازشون تشكر كنيم...هميشه سعي كردم كه رفيق باشم توي رول.هميشه دعوا ها را آرام كردم...يه غير از يكي دو مورد كه واقعا دست خودم نبود،سعي كردم كاري كنم كه دعوا ها منطقي باشه .توي اين دعوا آخري حدس ميزنم كه سر‍ژ از دستم ناراحت شده.از همين جا ازش عذر خواهي ميكنم.اعلام ميكنم كه با فراز هيچ مشكلي ندارم.يكي از بهترين دوستان تمام عمرمه...توي دو ساعت بيش از ده بار بوسيدمش و بقلش كردم

عيد قربان و شب يلداي همگيتون مبارك.ايشالله كه كنار خانواده شب خوبي رو داشته باشيد.
همچنين حماسه ي بيست و هشتم آذر را كه به ضايع شدن آستكبار جهاني و نفي فريب دهندگان انجاميد،خدمت همه ي آگاهان تبريك ميگويم.منتظر حماسه هاي بعدي باشيد.اونايي هم كه هنوز آگاه نشده اند،تا روز هاي آينده آگاه ميشوند

به مديران:گور پدر شناسه و يوزر و ...بزنيد آرشام رو از سايت حذف كنيد...اگر آرشام رو باز كنيد،فروم رو به فحش ميبند تا مجبور بشيد دوباره ببندينش.حواستون باشه.پويان جان شما هم بشين بشكن بزن

ویرایش شده توسط جولیا تراورز در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۵:۱۴:۲۹
ویرایش شده توسط جولیا تراورز در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۸:۱۰:۲۸
ویرایش شده توسط جولیا تراورز در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۸:۳۰:۳۱
ویرایش شده توسط جولیا تراورز در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۳۰ ۱۸:۴۰:۵۱

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

گراوپ نوشته:

مشكل ارشام با لي جردن هم به كلي حل شده و حتي اگه بخواين از اين زاويه هم نگاه كنيد ديگه دليلي براي بلاك موندن آرشام نميونه

دلیل بلاک آرشام، لی‌جردن نبود! من و بارون بودیم که اگه چیزی نشه خود بارون بازش می‌کنه یا تصمیم می‌گیره بازم بلاک باشه! لطفا ادامه ندین!

ببینین اول باز می‌شه یا نه!
---

و من حواسم بود امروز سه روزش هست! ممنون از اطلاع و اینا

!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
من با بارون خون آلود و راجر مشورت کردم.

فکر کنم دیگه نیازی به وارد کردن هری به این بحث نیست چون دو نفری که مستقیما تو این کار نقش داشتن نظرشونو گفتن و مشکل به زودی حل می شه.

ممنون به خاطر رسیدگی هری.

دوستان این هم برا اطلاع رسانی بود که اینجا رو نفرستید هوا!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تصور میکنم که حرفم کاملا منطقیه که شناسه بعد از مرور زمان باز نمیشه
و تمام حالت های مختلفش رو هم بررسی کردم که شامل اشتباه مدیر در بستن شناسه اون یه نفر یا نبستن شناسه بقیه میشه.
در هر حال باید بارون خون آلود که خودش در بطن کار بوده نظر بده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ جمعه ۳۰ آذر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
نقل قول:

ماندانگاس واقعا حرفت خنده داره،اگر قرار بر بلاک کسانی غیر از آرشام باشه یکی سیریوس بدلیل وارد کردن مسائل خارج سایت و شخصی باید بلاک شه و دیگری پرسی بدلیل توهین و نحوه صحبتش با اعضا.احیانا ممکنه خود شما هم بدلیل اینکه گفتی همیشه دوس داری با همه دعوا کنی! لایقه بلاک شدن باشی.
من در مورد خودم بگم که غیر از یه پست در نحوه و چند تا پیام در چت باکس که انگشت کوچیکه پیامای آرشام عزیز هم نمیشد عمل دیگری در راستای اون دعوا انجام ندادم اون پستم هم در نحوه الان حاضر و آماده س میتونید بخونید تا ببینید دعوا رو شعله ور تر کرد یا پرسی رو مودبانه قانع کرد که تهمت بیخود نزنه و کلا سعی در آروم کردن بحث داشت یا نه؟
آرشام بنظر من خیلی زیاده روی کرد و مستحق بلاک شدن بود.

پ.ن:میدونم ممکنه جای این حرفا در اینجا که مخصوص مدیراس نباشه ولی این حرفا از طرف دوستان اینجا مطرح شد فکر میکنم باید قضیه شفاف سازی بشه.
پ.ن:من نمیخوام از طرف دوستان دیگری که اسم بردی صحبت کنم ولی واقعا اکثر اونها بهیچ وجه مثل آرشام زیاده روی نکردن تا لایق بلاک شدن باش

فقط خواستم سوء تفاهم حل بشه ... نقل قول من و درست بخون :

نقل قول:

فکر نمی کنید یکم بی انصافی باشه ، اگر قرار باشه آرشام بلاک شه ، مسلما مخاطبین اون بحث مثل : آنتونین - من - سیریش - کالین - جرج - لیلی - بلید - پرسی - لی جردن - ایگور - گراپ و ... هم باید بلاک بشن.

خوب عزیز دلم من گفتم همه ما باید بلاک بشیم در کنار آرشام ، نگفتم تو باید بلاک بشی که ... درست پست و بخونی میفهمی چیز بدی نگفتم، خود شعورم میرسه که چی باید بگم بعد از یک عمر حرف زدن ، بعدش اینکه صحبت انجمن ناظرین رو هم جدی نگیر پستم با اون حالت فقط جنبه طنز داشت که گویا یکی باید تو رو از جوگیزری خارج کنه.

----------------------------

به هری پاتر :

نقل قول:

بازم تکرار میکنم که دلیل بسته شدن باید از بین بره از جمله دلایل:
1. اشتباه مدیر در بستن فرد
2. اشتباه در نبستن بقیه
3. معذرت خواهی و عدم تکرار فرد بسته شده
و ...

در نتیجه باید این کار به طور اصولی انجام بشه

هری پاتر عزیز مشکل از ریشه بوده و زیر سر مدیریت شما، در ضمن چیزی که الان هست و جالبه اینه که شما متوجه نمیشید که باید یک عده بلاک میشدن، ولی فقط این بلاک برای آرشام بوده .

در هر صورت چون مشکل از جانب شماست ، و این همه کاربر دارن خودشون جر میدن ... شما باید شناسه رو باز کنید یا اینکه تما شناسه های افرادی که توی این بحث بودن و ببندید بعد عین بچه کوچولوها ازشون بخواید که بیان در ملا عام عذر خواهی کنن و بگن به جون مامان اینا دیگه از اینکارای بد بد نمی کنیم

یکم برادر من منطقی باش !

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.