هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۶:۲۵ سه شنبه ۴ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
سیریوس بلک:
اولا حرف های شما در مورد نقد رو قبول داشتم و چیزی برای اضافه کردن به نظرم نرسیده
ثانیا جای اون حرفا در نحوه برخورده چون مربوط به رول میشه نه گفتگو با مدیران

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
كوييرل نوشته:
نقل قول:
اعضا گفتن دیگه از این به بعد ما شناسه لرد ولدمورت نسازیم و یه شناسه باشه که هر بار به لرد جدید داده بشه. اگه اشتباه نکنم این شناسه یه مدت دست سرژ هم بود... دقیقا یادم نیست

نه دست من نبود! من وقتي ولدمورت بودم شناسه ولدمورت خودم رو داشتم و به اين ننگ شناسه هاي بدكاره ولدمورت تن ندادم!
من كلا ولدمورت اختصاصي‌اي بودم! :grin:

عجب مسئله مهم و سرنوشت سازي بود كه من بيانش نمودم

ویرایش شده توسط [fa]سرژ تانكيان[/fa][en]serj tankian[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۴ ۰:۳۴:۲۴

پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
هری جان مسئله ویرایش نکردن زیر پست برا من تا حل شده است و من قبول دارم که نباید این مسئله صورت بگیره.

لطفا برو پست های من و ماندانگاس رو دوباره بخون و نقطه نظرات رو بررسی کن ببین نظرت نسبت به تمام حرفهایی که زدیم چیه.

این چه علاقه ایه که دوست داری همش خلاصه جواب بدی؟!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ايول ايول!آقا سلام.

براي كوييديچ هاگوارتز يه تاپيك هست تو انجمن كوييديچ به نام زمين كوييديچ هاگوارتز!اين بايد از روز يكم باز ميشده براي اعضاي تيم كوييديچ ولي متاسفانه اين اتفاق نيفتاده!لطفا اين كار رو هر چه سريع تر بكنيد.در حال حاضر قفله و بايد باز بشه.

به نظر من بهتره اين تاپيك به انجمن هاگوارتز فرستاده بشه كه زير دسترسي خودم باشه.چون من كه به اون انجمن دسترسي ندارم!

موفق باشيد. !

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ویرایش پست ربطی به نقد نوشته ها نداره
هر کسی میتونه نوشته های هر کسی رو نقد کنه ولی در یه پست جدا
کسی نمیتونه جلوی نقد شدن پستشو بگیره. ولی قاعدتا هر کسی اختیار پست ارسال شده خودشو داره و حق داره که بخواد ناظر یا فرد دیگه ای اونو ویرایش نکنه

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
فكر نكنم ويرايش زير پست از طريق سايت و هري قابل پيگيري باشه تا ببينيم چي تغيير كرده.

در نتیجه حرف هری رو متین می بینم که می گه ویرایش چیز خوبی نیس.

اینکه نقد جزو وظایف ناظر بشه هم یه سری ایرادات داره.

اینکه هر ناظری همچین قدرتی نداره. منم خودم منکر این قدرتم ولی بهم می گن که نقدت بد نیست!

دوم اینکه انتظار اعضا بالا رفته ماندانگاس. من با نقد بخواد وظیفه ناظرین شه زیاد موافق نیستم. اعضا باید یه خورده تلاش کنن نه اینکه مثل سیستم آموزشی ما هلو برو تو گلو بشه و بعد بیان شب امتحان جزوه نقداشونو بخونن یه پست نسبتا خوب بزنن!!!

هممم ... هری تاپیک توصیه هایی برای نقد کردن بند دوش به نظرم جالب نیست :
نقل قول:

2- نقد بايد فقط و فقط به سوژه و نقاط نامفهوم سوژه در رول بپردازد و در انتها بايد راهکار براي بهبود آن ارائه گردد...و هرگز نبايد به اشکالات املايي يا پاراگراف بندي بپردازد

این نباید خیلی زشت کرده این جمله رو. به نظرم باید به اینم پرداخته بشه. جزوی از نگارشه!

و جالبه اسم تاپیک "توصیه هایی برای نقد کردن" هستش بعد توش یه همچین گزاره اجباری دیده می شه!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام و خسته نباشید و اینا

من این تاپیک قوانین نقد رو دیدم، میخواستم چندتا مطلب رو خدمت مدیران عزیز بیان کنم :

اول اینکه میخواستم بگم چهارچوب وظایف ناظر مشخصه، خیلی از اعضا هم از ویرایش زیر پست و نقد شدن پست هاشون متنفر هستن. در همین راستا من میخواستم بگم که :

دلایل نا رضایتی اعضا از نقد شدن :

1- عدم صلاحیت شخص ( ناظر ) که در امر نقد ضعف های بسیار زیادی داره و اصول نقد کردن و رعایت نمی کنه.
2- نقد کننده های سایت معمولا یک طرفه برداشت میکنن و تماما مطالب و نکات منفی رو بیان میکنن و سبب دل زدگی عضو میشن.
3- نقدهایی که صورت میگیره همیشه دارای قالب خاص بوده و شامل کلامت بد و خوب بوده به همین سبب اصلا نقد حساب نمی آید.

---------------------

حالا من میخواستم بگم که من چند وقته پیش یک مقاله خیلی خیلی بلند و بالا تهیه کردم که توش تمام مطالب در رابطه با نقد و نقد کردن وجود داشت، مسلما ایفای نقش سایت علاوه بر اینکه یک مکان برای تفریح هست، مکانی برای پرورش دست های خلاق هم هست که قلم نویسندگی به دست میگیرن، پس نقد کردن جامع و کاملا میتونه بهشون کمک کنه.

در همین راستا میخواستم بگم اون مقاله رو من فرستادم، ولی تایید نشد. حالا راجر گفت اصلا به درد نمیخوره، در صورتی که تمام مطالب اون شامل سه بخش :

1- مصاحبه با اعضایی که نقد کننده های خوبی بودن ( نقد جادوگرانی)
2- انواع نقد و حیطه وظایف نقد.
3- نقد اصولی و بخش های متشکل اون در نقد قطعه های ادبی.

و فکر میکنم چهار یا پنج روز بنده توی انیترنت، دبیر ادبیات و چندین نفر از اعضا سر و کله زدم تا تونستم این مقاله رو بدست میارم.

کل حرفم این هست که نقد میتونه جز وظایف ناظرین حساب بشه، شما دقت کنید متوجه میشید 80% تازه واردین این سایت به نقد کردن علاقه دارن و شدیدا این و از ناظر ها میخوان ولی خوب طبق اون قانونی که میگن تا قانون نباشه، اجرا شدنی هم وجود نداره، نقدی صورت نمی گیره.

به نظر میشه نقد اصولی رو یاد گرفت و اونو در نقد کردنهامون اعمال کنیم. ویرایش زیر پست هم فکر میکنم بخشی از دسترسی یک ناظر باشه، پس هر ناظر در واقعیت نماینده یک مدیر در هر انجمن هست، پس میتونه با چهارچوب و قوانین صحیح ویرایش زیر پست ها انجام بده.

و خب الان هم که تاپیک های نقد وجود داره، ولی کسی جرات نقد کردن و به خودش نمیده و این مسئله خودش بیان کننده این هست که نقد کردن داره به کلی فراموش میشه.

---------------------

حرفم اینه که اون مقاله رو میشه توی یک تاپیک قرار داد و روش بحث کرد، یا همون تاپیک قوانین نقد که قرار دادید و چیزی که هست اینه که نقد صحیح میتونه سطح کیفی رول نویسی رو بالا بیاره.

خب منتظر جواب هستیم همی و کل این پست رو زدم چون زیر تاپیک قوانین نقد نوشته شده بود نظرهامون رو در این رابطه توی گفتگو با مدیران .... مطرح کنیم.

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۷:۳۶ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
آقا جون مادرش این ایده ی تیشرت مال کی بود؟ میخوام خر خرشو تبدیل به کرکره کنم. من اینجا آعلام میدارم که به همراه اسکاور عزیز قیام میکنیم بر علیه این قضیه. اگه سر کارمون گذاشتین بگین . طرف صحبتم مدیران سایته از جمله عله و کالین.
اسکاور نظر بده دادا

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۶:۳۴ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
امپر اطور عزیز من راجع به خطوط قوانین اون سایت صحبت کردم که قرار است کل قوانین جمهوری اسلامی را خط به خط اجرا کند و شما هم بهتر است راجع به خطوط قوانین این سایت صحبت کنید.
این سایت به خاطر راضی نگهداشتن کاربرانی چند قوانین خودش رو زیر پا نمیزاره
نقل قول:

چرا به جای اعمال مدیریت بهتر و تلاش برای کنترل هماهنگ با راضی نگه داشتن کاربران

این دقیقا مشخصات یک سایت زرد است که شما انجام میدهید. راضی نگه داشتن کاربران = تغییرات مداوم و اهمال در اجرای قوانین.

در ضمن کار شما = پاک کردن تاپیک و پست که تاپیک های ارسالی بنده به این سرنوشت دچار شده اند
کار ما = بستن کاربران

من پایینی رو ترجیح میدم یعنی بستن شناسه رو به دیلیت شدن پستم

در مورد ویرایش پست شما حق دارید و متاسفانه تلاش های من در این راه به نتیجه کمی رسیده و این به نوعی سنت در این سایت بدل شده. در واقع ویرایش پست بدترین کار و فاجعه ترین نکته در این سایته که حتما باید باهاش برخورد صورت بگیره ولی متاسفانه بدون شکایت از طرف کاربران مدیر نمیتونه کاری با ویرایش کننده بکنه چون حتما کاربر راضی بوده که پستش ویرایش بشه که شکایتی نداره

ویرایش پست بدون دلیل قانونی و بدون رضایت فرد ارسال کننده اکیدا ممنوعه و فقط کافی است فرد ویرایش کننده رو برای مدیران بفرستید.

دارک من بر عکس تو سیستم روشن و ثابتی در اداره سایت دارم و روی حرف های از گذشته تا کنون هستم چون بر عکس تو برای رضایت کاربران هر کاری نمیکنم و روزانه 100 بار صحبت هامو تغییر نمیدم و اسمش نمیازرم سیاست داشتن مدیر سایت
ویرایش:
پست های سابق من در مورد ممنوع بودن ویرایش پست:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=179348#forumpost179348

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=176245#forumpost176245
(در 23 مهر)

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=176184#forumpost176184

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=175296#forumpost175296

نقل قول:
نقل قول:

نقدی زیر پست انجام میشه که فرستنده از ویرایش پست و نقد شدنش در پست راضی باشه. در هر صورت حتی اگه عشقش بکشه از ناظری که برای نقد، پستشو ویرایش کرده شکایت کنه حق با فردی هست که پستو زده.

و شما میتونید در پست های سابق من هم ببینید.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳ ۶:۴۷:۲۰

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۵:۴۴ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام
چون این تاپیک برای انتقاد و پیشنهاد و این حرفا هست ما میایم حرفامونو میزنیم مگرنه چیز خاصی پیش نیومده!

*جدی*

پیشنهاد: به نظر من بهتره اون 70 درصدی که آرشام میگه شناسایی بشن و شناسه ی تک تکشون بسته بشه چون از نظر منم خیلی کار چرتیه و به هیچ دردی نمیخوره...منم بهم اثبات شده سایت جادوگران با بلاک شدن یه نفر و بیست نفر و چهل نفر چیزیش نمیشه!(اینو توی این سه سال و سه ماهی که تو سایت بودم فهمیدم و دارم میگم که اعضای جدیدم اینو سریعتر متوجه بشن مگرنه منظور بدی ندارم)

گفتگو و نظر!: امپراطور تاریکی یکی از دوستان من هست و من خیلی بهش ارادات خاصی دارم ولی به نظر من کار خوبی نمیکنن که میان اینجا از فرصت سوء استفاده میکنن...من یکی از مخالفین شدید سایت آکادمی هستم و واقعاً ناراحت میشم از اینکه کسی از اون سایت بلند بشه بیاد اینجا تو سایت بزرگ جادوگران(از هر نظری که بخواین بزرگتره و میشه ثابتش کرد) همراه با اسم آوردن از اون سایت تو بحثش، چیزایی رو مطرح کنه که خیلی جالب نیست.
من خودم یه زمان تو دعوایی که بین مدیر اصلی جادوگران و امپراطور بود طرفدار حاجی بودم ولی این کارایی که الان میشه رو نمیپسندم.
(به حاجی: من قصد خنجر زدن از پشت رو ندارم و هیچ مشکلی هم باهات ندارم خودت میدونی ولی با اون سایتی که هی اسمشو میگی مشکل دارم و ازش حالم به هم میخوره!)

انتقاد: به نظر من الان دیگه دوران آستاکبار بازی تموم شده و بهتره که از راجر بخواین آستاکبار رو بذاره کنار...تجربه نشون داده که آستاکبار مدتی شاید جواب بده ولی بعدش دیگه جواب نمیده...همه چی در حد تعادل باشه بهترینه!

پیشنهاد(هری پاتر بخونه): به نظر من اگر دلیل بلاک شدن افراد رو عمومی بگین یه حسن هایی داره یه بدی هایی...حسنش همونیه که هری پاتر تو پستش گفت و بدیش اینه که برای دفعات اول اینجوری ملت میان شلوغ بازی در میان و فکر میکنن چیه!
من هزار نفر رو میشناسم که تو این سایت به دلیل خلاف قوانین عمل کردن بلاک شدن و اشتباهشونم پذیرفتن!
من نمیگم کسی بخشیده نشه...اتفاقاً بخشیدن اعضا و درآوردنشون از بلاک خیلی خوبه ولی وقتی پررو بازی و شاخ بازی در آوردن در میون باشه دیگه بخششی در میون نباید باشه!(حرفام داره انحراف پیدا میکنه...بی خیال!)

پیشنهاد آخر: لطفاً تو تولد سایت مدیر اول سایت صحبت بکنه و همه رو در جریان مسائلی که به وجود اومده بذاره...صددرصد حضوری بیشتر تاثیر داره و ملت رو از جوگیزری در میاره!

*طنز*

پیشنهاد: به نظر من این باقالی رو بفرستین قاطی باقالیا زیاد حرف میزنه!

انتقاد خفن!!: چرا کوییرل افتاده رو شناسه ی کوییرل ولش نمیکنه!؟...من میخوام شناسه ی کوییرل رو داشته باشم!!...علی جان من خیلی استعدادم بالاست در ایفای نقش من از عهده ی این نقش بر میام...من قول میدم که ولدمورت رو پشت کلم بذارم و دشمن خونی تو بشم!...ژوهاهاهاها!

نکته: من یه حذبیم و دشمن مدیرام...پس بدونین که تمام این پستایی که میزنم نقشه های شومی از حذبه و من دارم در مدیریت نفوذ میکنم!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.