هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۶

سفیدبال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3
آفلاین
معرفی شخصیت الستور موردی:

چوب جادو: بیست سانت از موی تکش شاخ و چوب درخت گردو.
جاروی پرنده: نیمبوس 2007 .
گروه گریفیندور.
رئیس اداره گارهی بودم قبلا. نیمفادورا تانکس یکی از شاگردان مورد علاقم هست. به کمک من بیشتر سلولهای ازاکابان پر شد. در زمانی که مسابقه سه جادورگ در سال چهارم در هاگوارتز انجام می شد به دستور البوس دامبلدور برای تدریس در دفاع در برابر جادوی سیاه و مراقبت از ایگور کارکاروف در هاگوارتز مشغول به کار شدم. روز قبل از اینکه به هاگوارتز برم دو تا یاران لرد ولدمورت منو دزدیدن و درون صندوق خودم مخفی کردن(نه ماه توش زندانی بودم) تا بتونن از من اطلاعات بگیرن.
عضو محفل ققنوس اولیه بودم. توسط مرگخوارها یه تیکه از بینیم کنده شد و چشمم هم از جاش در اومد. این چشم می تونه از بین هر چیزی رد شه و ان طرفشو ببینه.
یکی از پاهام نیز چوبی هست و لنگ میزنم. به چیزی که دیگران بهم میدن اعتماد ندارم و معمولا نوشیدنی از فلاسک خودم میخورم.

در شب تولد هری پاتر وقتی میخواستیم اونو به جای امنی منتقل کنیم توسط لرد سیاه کشته شدم. هیچوقت هم جسدی از من پیدا نشد. چشم جادوئیم رو که اون عجوزه منظورم امبریج هست به اتاقش وصل کرده بود رو هری پاتر برداشت و اونو به عنوان جسد من دفن کرد.

با عرض معذرت مجبورم شناسه شما رو بدلیل اینکه شناسه قبلیتون بسته شده، ببندم. موفق باشی

ویرایش شده توسط سفیدبال در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۳ ۱۳:۳۴:۴۰
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۳ ۱۷:۵۰:۰۹

پیام زده شده در: ۰:۵۷ پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۰ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۳۵ دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام: گیلدروی لاکهارت
گروه: اسلیترین
قد: 186 cm
رنگ مو: قهوه ای
رنگ چشم: قهوه ای
جاروی پرنده: آذرخش
شغل: نویسنده ی کتابهای رمان مبارزه با جادوی سیاه- یک سال استاد هاگوارتز (اکنون بیمار روانی است.)
افتخارات: 5بار جایزه ملیح ترین لبخند- کتاب «من جادویی» پرفروش ترین رمان نوشته شده توسط 1 جادوگر
وضعیت کنونی: در اثر طلسم خودم حافظه ام را (سهوا) از دست دادم.

اطلاعات بیشتر: گیلدروی یک نویسنده موفق بود که تجربیات و افتخارات دیگران را به اسم خود در کتابهایش ثبت میکرد، تا اینکه در سال 1992، آلبوس دامبلدور به او پیشنهاد تدریس در هاگوارتز را داد و گیلدروی هم پذیرفت. لاکهارت در پایان سال وقتی حقایق (که کتابهایش تجربیات خودش نیستند) را به هری پاتر و رونالد ویزلی گفته بود، (برای اینکه رازهایش فاش نشوند)، می خواست آن دورا با طلسم فراموشی جادو کند که در اثر شکستگی چوبدستی طلسم به خودش برگشت و حافظه اش را ازدست داد. او اکنون در بیمارستان حوادث و سوانح جادویی سنت مانگو (بخش فراموشی) بسر میبرد.
----------------------------------------------------------
لینک پست در کارگاه نمایشنامه نویسی
------------------------------------------------------
من میخواستم شناسه ام رو «گیلدروی لاکهارت» کنم ولی پیغام داده می شد ثبت شده، اگه تایید شدم لطفا شناسه ام رو تغییر بدید، ممنون.

این شخصیت جزو اون دسته از شخصیتهاست که بنا به دلایلی ترجیح میدیم به شخص دیگه ای داده نشه. شخصیت توبیاس اسنیپ رو میخوای؟ اگه نه باید در مورد دادن شخصیت گیلدوری لاکهارت به شما به توافق برسیم.

در مورد شخصیت گیلیدوری چون کسانی که قبلا این نقش رو داشتن، خوب پروروندنش و ...! این شخصیت رو ترجیحا مثل هرمیون و مک‌گونگال و بعضی دیگه! به عنوان شخصیت‌های کلیدی به کسی نمی‌دیم! اگه می‌خوای یه شخصیت دیگه بردار و رول‌ت رو قوی کن یا نشون بده قوی هست! اونوقت تقاضای تغییر شخصیت کن!
نظرت چیه؟

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۴ ۱۷:۱۴:۳۶
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۴ ۲۲:۴۵:۱۴

پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

ویکتوریا ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۵۹ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
از ویلای صدفی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 70
آفلاین
نام:ویکتوریا
نام خوانوادگی:ویزلی
متولد:1999
گروه :گریفندور
قد:170
رنگ مو:طلایی
رنگ چشم:آبی
چوب جادو:چوب درخت بلوط با تاری از موهای مادربزرگم
اطلاعات بیشتر:من فرزند بیل ویزلی و فلور دلاکور هستم .از طرف پدر انگلیسی و از طرف مادر فرانسوی و پریزاد می باشم.ما در ویلای صدفی نزدیک به دریا زندگی می کنیم.علاقمند به کار در بانک گرینگوتز هستم(درست مثل پدرم).
البته لازم به ذکر می باشد که به تد ریموس لوپین نیز علاقه دارم.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۲ ۱۰:۴۵:۴۶

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

آلیس لانگ باتومold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۳۰ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۷
از بیمارستان سنت مانگو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نام:آلیس
فامیل:لانگباتم
قد:160
گروه:گریفندور
رنگ مو:مشکی
رنگ چشم:قهوه ای روشن
چوبدستی:چوب درخت راش با دم تک شاخ
جاروی پرنده:غیب وظاهر شدن و تر جیح میدم
شغل:کاراگاه وزارت
اطلاعات بیشتر:بعد از بیرون اومدن از مدرسه با فرانک ازدواج میکنه وصاحب پسری می شه هم سن هری(نویل) که پیشگویی تریلانی در موردش صدق میکنه!!!در زمان اوج گیری
ولدمورت عضو محفل ققنوس بوده که در یک مبارزه به وسیله ی بلاتریکس لسترنج همراه شوهرش(فرانک) اونقدر شکنجه میشه که عقل از سرش میپره والانم توبیمارستان سنت مانگو در بخش آسیب های جادویی هم بخشی پروفسور لاکهارته!!!!!اگرم حالش خوب بود به شدت به پسرش افتخار میکرد!!!!به طور کلی خانواده ی لانگ باتم آدمای خاکی هستن در ضمن استعداد نویل در جادوگری اصلا به پدرومادرش نرفته!!!!!!!!!

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۲ ۱۰:۴۲:۰۲

بعضی ها زندگی میکنند چون مجبورند.
بعضی ها �

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۶

فنریرگری بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۴ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶
از هر جا كه دل بره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 17
آفلاین
نام:فنریر
نام خانوادگی:گری بک
چوب جادو: از جنس چوب درخت زالزالک
رنگ چشم : سبز
رنگ مو:سیاه لجنی
قد:175
گروه:اسلیتربن_مرگ خوار
محل زندگی:غار های تاریک
مشخصات ظاهری:دارای لباسی نامرتب است وچون محل زندگیش کثیف می باشد و چشمان سبز رنگش ظاهری ترسناک به او داده است.
زندگی نامه:فنریر رئیس همه ی گرگینه ها می باشد او اعتقاد دارد که گرگینه ها دارای قدرت بیشتری از جادوگران هستند. او از جادوگر ها متنفر می باشد ویکی از دلایل نفرت او از جادوگران رفتار ناخوشایند ان ها با گرگینه ها است از این رو بیشتر جادوگران را مثل ریموس لوپین وبیل ویزلی گاز گرفت و به گرگینه تبدیل کرد تا تعداد گرگینه ها افزایش یابد و با قوای بیشتری در مقابل جادوگرها قرار بگیرد در ضمن او برای پیشبرد اهداف خود در خدمت لرد سیاه می باشد.
علاقه مندی ها:گاز گرفتن جادوگران و تبدیل ان ها به گرگینه

تایید شد!!!
ولی برای مرگ‌خوار بودن باید جدا درخواست بدی!

ویرایش شده توسط فنریرگری بک در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۱۶:۰۶:۲۰
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۲۰:۲۵:۳۶

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۸ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۶ جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
1- نام : پرشين پاتريست
2- سن: 19
3- تاریخ تولد: 24/05/1989
4- جنس: مرد
5- سال : سال هفتم
6- رنگ چشم: مشكي دارای عینک میباشم
7- گروه : گریفیندور
8- مو : بلند ، سیاه و به هم ریخته همتاي بريتانياييم
9- ظاهر کلی : لاغر و دارای یک نشانه به شکل صاعقه معكوس روی بازوي راست
10- نام کامل: لئو پرشين پاتريست
11- کويیدیچ : جوينده ذخيره تيم گريفندور
12- چوب جادو : دارای موي تك شاخي كه 8843 سال در يك آشيانه با ققنوس زندگي مي كرده است ، 13 اینچ ، نرم انعطاف پذیر
13- دسته جارو : دم ققنوس
14- علاقه ها: کويیدیچ،صلح،جنگ،عشق؛ولدمورت،دامبلدور،جادوي خاكستري
15 - توانمندیها : بسیار قوی در درس دفاع در برابر جادوی سیاه،توانايي ذاتي خواندن ذهن افراد،من ليستي دارم كه در اون تمام انسان هاي دنياي ماگل ها و جادوگر ها رو به 3 دسته سياه؛سفيد و خاكستري تقسيم كرده ام..
پرشين پاتريست در هيچ كدام از اين گروه ها جاي نمي گيرد...

معرفي كوتاه:
پرشين پاتريست از سرزمين بزرگ و سحرآفرين پارس بار سفر بست به قصد تحصيل به مدرسه هاگوارتز . هدف اصلي پرشين پاتريست پيوستن به ارتش دامبلدور و خاكستري كردن همه انسان هاست كه البته هيچ كس اين هدف او را نه مي داند نه درك خواهد كرد. بعد ها مشخص خواهد شد كه پرشين پاتريست نيمه دوم هري بوده نيمه دومي كه جهاني از صلح و شعر به ارمغان مي توانست بياورد..،اما زماني كه همه اين مساله را متوجه مي شوند كه دير شده است..

گذشته پرشين پاتريست را هيچ كس نمي داند..اما بعد ها فاش خواهد شد. هم اكنون در هاگوارتز مشغول به تحصيل مي باشد.
پرشين پاتريست نوه زاده ي مرلين بزرگ بوده است و اصليت پارسيش را تا لحظه مرگ،لحظه خوشبختي حفظ خواهد كرد...

شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن. لطفا از لیست شخصیتها یه شخصیت هری پاتری انتخاب کنید. موفق باشی

خيلي معذرت مي خوام اما من تو قوانين ايفاي نقش ديدم كه نوشته بود ميشه شخصيت هايي رو انتخاب كرد كه بشه يه جوري به دنياي جادويي هري پاتر ربط داد،در ضمن اگه بازم قبول نداريد من مي تونم افرادي رو تو ايفاي نقش سايت نام ببرم كه در واقع ربطي به هري پاتر و .. ربطي ندارند و صرفا توسط اون عضو با چن تا جمله مربوط شدن اگر هم منظورتون اينه كه حتما بايد اين شخصيت قبلا وجود داشته باشه ، خيلي معذرت مي خوام اما شما بايد اطلاعاتي در حد خداوند قادر و متعال داشته باشيد تا بتونيد در اين زمينه قضاوت كنيد! جداي اين حرف ها پرشين پاتريست وجود داشته و هست و خواهد بود..

اما كاملا خارج از اين بحث: من برام ايفاي نقش پرشين پاتريست خيلي مهمه اگه مساله بحث ما سر نمايشنامه است حاضرم علنا اعلام كنم در اون مورد عقب كشيدم كه اين يكيو زودتر درستش كنيد،من خيلي رو اين شخصيت كار كردم و كلي چيزا نوشتم لطفا..

ویرایش شده توسط پرشين پاتريست در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۴۵:۲۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۹:۲۴:۲۸
ویرایش شده توسط پرشين پاتريست در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۱ ۹:۵۳:۴۹

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶

فنریرگری بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۴ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶
از هر جا كه دل بره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 17
آفلاین
نام:فنریر
نام خانوادگی:گری بک
چوب جادو:ندارم نامردا برام نخریدند
گروه:اسلیتربن_مرگ خوار
رنگ چشم : سبز
رنگ مو:سیاه لجنی
مشخصات ظاهری:دارای لباسی نامرتب،قدی متوسط
زندگی نامه:فنریر رئیس همه ی گرگینه ها می باشد او اعتقاد دارد که گرگینه ها دارای قدرت بیشتری از جادوگران هستند از این رو بیشتر جادوگران مثل ریموس لوپین را گاز گرفت و به گرگینه تبدیل کرد.
علاقه مندی ها:گاز گرفتن جادوگران و تبدیل ان ها به گرگینه

ناقص نوشتی! لطفا بیشترش کن!
مثلا تو کتاب 6! چی کار کرد و ...!

تایید نشد!

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۲۱:۴۹

پیام زده شده در: ۱۲:۰۹ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶

آدالبرت وفلینگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۰ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۳ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶
از خودم نمی دونم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام: آدالبرت
نام خانوادگی: وفلینگ
چوب جادو: چوب خاس با مغز موی دم تک شاخ و به طول 37 سانتی متر با قابلیت انعطاف پذیری بالا.
شغل: نویسنده کتب جادویی که بسیاری از آنها منبع آموزشی مدارس بزرگی چون هاگوارتز هستند.
گروه: گریفندور
ویژگی های ظاهری: موی کوتاه و مشکی به همراه ریشی بزی. چشم های عسلی و عینکی. قد حدود یک متر و هشتاد و سه سانتی متر و بینی نوک تیز و عقابی.
علاقمندی ها: تماشای کوییدیچ و مطالعه و موسیقی.
تاریخ تولد: 14 فوریه ی 1986
سوابق شغلی:
او در 19 سالگی به استخدام سازمان نظارت بر امور موجودات جادویی در آمد و تا سن 31 سالگی در این سازمان به فعالیت مشغول بود. اما چون علاقه ای به کار کردن در این سازمان نداشت استعفا داد و تا سن 63 سالگی به مطالعه و تحقیق در مورد ورد های جادویی و سحر و جادو پرداخت که یکی از آثار گرانقدر وی کتاب« نظریه های جادو » است که او در سن 52 سالگی آن را تدوین کرد. او به دلیل زحمات و تلاش های بی دریغ اش در 64 سالگی به سمت معاون وزیر در وزارت خانه منصوب شد و پس از 33 سال به وزارتخانه برگشت. وی در 75 سالگی برنده ی نشان مرلین درجه دو شد. اما دو روز قبل از اعلام برگزیدگان توسط یک فنجان گازگیر کشته شد.
ویژگی های اخلاقی:
کسانی که او را می شناسند معتقد بودند که او مردی منزوی و بداخلاق و گوشه گیر بود. و همه از تند خویی او شکایت داشتند اما وی در کار خود فردی فعال و کوشا بود به گونه ای که تشویق مافوقان خود را بر می انگیخت. او تا آخر عمر خود ازدواج نکرد و فقط یکبار و در سن 32 سالگی به دختری 23 ساله دلبست که عاقبت به او نرسید.

تایید شد!

در هافل‌پافل

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۸ ۲۳:۲۱:۳۲

پیام زده شده در: ۱۱:۳۹ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

هوریس  اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۶ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷
از روستاي بادلي ببرتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
اااااااااااااااااااا! چرا شناسمو عوض كردين؟!!!!!!!!!!!!
من فكر كردم كه فقط بايد از زبان اون نمايش نامه بنويسم.شما به من نگفتين كه شناسه هم عوض مي شه.من واقعا نمي دونم الان بايد چي كار كنم! ولي خب عكسم معلومه كه من واقعا كيم!

شناسه ها بعد از تایید به شخصیت درخواست شده تغییر میکنند... شخصیتی خوبی انتخاب کردی میتونی باهاش فعالیت کنی. موفق باشی.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲ ۱۲:۳۸:۳۳

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ شنبه ۱ دی ۱۳۸۶

هوریس  اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۶ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷
از روستاي بادلي ببرتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
شخصيت توبياس اسنيپ كه قرمز شده!خب من هوراس اسلاگهورن رو بر مي دارم.(اما من اسنيپم)
نام:هوراس
نام خوانوادگي:اسلاگهورن
وضعيت ظاهري:بور.كچل.چاق.با يه سبيل بزرگ
گروه:اسليترين
شغل:معلم معجون سازي.(قبلنا سرگروه اسليترين هم بودم.)چندين سال بازنشسته بودم اما بعد برگشتم سر كارم.
محل زندگي:روستاي بادلي ببرتون.(البته يه ساله كه هي دارم خونه عوض مي كنم.)در حال حاضر در هاگوارتزم.
چوب جادو:چوب درخت بلوط و خون اژدها
علاقه مندي:خوردن
توانمندي:استعداد چاقي
تعداد فرزندان:يادم نمياد ازدواچ كرده باشم.
اخلاق:تقريبا مهربون

تایید شد!
بعضی شخصیتها قرمز هستن ولی اگه فعال نباشن من میتونم شخصیت رو به شخص دیگه ای بدم.

ویرایش شده توسط Professor Severus Snape در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱ ۱۰:۱۰:۴۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱ ۱۰:۵۳:۰۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.