هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سازمان معجون سازان قرن
پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۸۶

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
نام :بیلی بلو
کارایی معجون :اگر 2 قطره ازش بخوری مخ هر کسی رو می تونی بخونی
اگر3 قطره ازش بنوشی روی دفتر هر ارزویی بنویسی برارورده می شه
اگر 4 قطره ازش بخوری قشگترین لباس فشن تنت می شه
اگر 5 قطره بخوری ممکنه از رو شونه هات مار درارد و بشی مثله ذهاک
و اگر شش قطره بنوشی به هر شکلی بخوای در می ایی {صورت انسانی دگرگون ساز صورت حیوانی : جانور نما }
چه جوری معجون رو کشف کردم :رفته بودم به جنگل بیلی در اون جا اینقدر راه رفتم و راه رفتم و دنبال خرگوشسفید با گوشت ابی و خون زرد گشتم که شب شد راه و گم کرده بودم رفتم زیر درختی دراز کشیدم یهو دیدم سرم داره خیس می شه دیدم که یه سری موجود ریز مثله مورچه دارن سرمو خیس می کنن با چی با لجنی که برای ساخت خونه جمع کرده بودند و با بذاق دهانشون اونو رقیق کرده بودند بلند شدم اهاه موهام به گند کشیده شده بود دهنم رو باز کردم تا بهشون دو تا بد و بیراه بگم که یهو یه قطره از این ماده کثیف ریخت در دهانم اه اه حالم بهم خورد چه قدر بد مزه بود از شدت تلخی ماده بیهوش شدم و وقتی بهوش امدم دیدم اون جونور مورچه مانند داره بهم می گه نگاش کن از معجون با ارزش و مخ خون ما خورده حالا خیال می کنه ک چیز بدی خورده و ... من بقیه اش رو نفهمیدم و فهمیدم معجون ناقص است ومن باید کاملش کنم در راه جنگل بولی بودم که با موجوداتی به نام بلو ها بر خورد کردم ان ها گفتند که این چیه همراه داری با کمال تعجب گفتم معجون جنگل بیلی نا گهان همه ساکت شدند و بولو ی سرپرست گفت می دانی این معجون چه گون کار می کند گفتم نه و بعد او دستور داد مقداری از خاکستر بولو ی مرده ای را که در جنگ اتش زده بودند بیارند بعد ان را در معجون ریخت و دو عدد چشم غورباقه و وسایل دیگر را که در زیر به ان اشاه شده است در ان ریخت بعد هم خاصیت اونو به من گفت و گفت این معجون خاصی هست و هرکسی نمی تونه اونو بدست بیاره اما من چون می دونم ممکنه شما نتونید تا اون جنگل برید دستور تهیه را برایتان می نویسم به خاطر همین ماجرا هم بود که اسم معجونم را گذاشتم معجون بیلی بلو
دستور تهیه :
1-مقداری لجن و مقداری بزاق دهان ان موجودی که شبیه مورچه بود اسمش چی بود اهان مورچه بیلی
2- مقداری از خاکستر بلوی اتش زده
3- 2 عدد تخم چشم غورباقه
4- تا عدد پای ملخ
5- 1 جفت بال مگسکوبیده شده
6- مقداری اب جوش

حالا اول همه این ها رو به هم قاطی می کنیم و بعدم میریزیمشون تو ظرف اب جوش
اماده ی خوردن
بفرمایید
دستورعمل استفاده فراموش نشود لطفا

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۱:۳۹ جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
سلام روبيوس عزيز
اول اين كهاز داوريت ممنون.دوم اين كه يه خورده زمانش به نظرم زياده.من جاي تو بودم تا روز انتخابات تمومش مي كردم مسابقه رو

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
امتیازات اولین مسابقه ی معجون سازی :

پتی گرو -----پست 289------ 15 امتیاز

پایان مسابقه 1/1/1387

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
1- نام معجون:معجون تغيير شكل دهنده افراد مو قرمز
2- طعم معجون:با توجه به اين كه دستورالعمل ساخت آن براي به وجود آمدن هر شكل كمي فرق دارد پس هيچ گاه نمي توان طعم يكساني را از آن انتظار داشت(مراجعه به طرز ساخت)
3- بوی معجون:بوي معجون هم مثل مورد بالا هستش.اگرچه در بيشتر مواقع يك بوي تند از معجون بيرون مياد.
4- شکل معجون:شكل معجون مايع است.
5- نام سازنده معجون:پيتر پتي گرو
6- ویژگی های معجون: معجون در هواي آزاد غل غل مي كنه.بهتره كه اونو در ظروف سربسته نگهداري كنيم.رنگ معجون هم هميشه قهوه اي تيره است.
7-اثرات مجون:هميشه بايد توجه كنين كه اين معجون رو فقط بايد افراد مو قرمز بخورن.چون در غير اون صورت همون طور كه در بخش آخر هم توضيح مي دم دچار اختالالات ذهني و همچنين سرفه و عطسه شديد مي شه.در بعضي از مواقع هم در هنگام تغيير شكل فقط نصف بدن تغيير شكل پيدا مي كنه.(توضيح كامل در قسمت آخر)اين معجون بر خلاف اين كه از مواد كمي تشكيل شده ولي براي ساختش بايد صبر زيادي داشته باشي.
8-طرز ساخت:
مواد لازم: 1-آب نمك(يك پاتيل كوچك) 2-ريشه گل رز(50 گرم)
3-ناخن موش صحرايي(10 گرم) 4-پر خشك شده سوسك توالت(22 گرم) 5-موي سفيد گورخر(30 تكه) 6-جوهر سبز رنگ(به اندازه سه قطره) 7-و مهمترين ماده كه بايد به شرح كامل اون بپردازم.در صورتي كه مي خواهيد به شكل يك حيوان در آييد 10 گرم غده زير گردن قرباغه.اگه مي خواين به شكل اجسام هندسي در آييد مثل كتاب 10 گرم پرده بين انگشتان قورباغه و در صورتي كه مايلين به هر شكل ديگه در بياين بايد 15 گرم قلب قوربافه رو تهيه كنيد.
روش كار
آب نمك رو 15 دقيقه در دماي 40 درجه سانتي گراد حرارت مي دهيم.(مي تونيم براي تنظيم حرارت از جادوي چارابديوس استفاده كنيم.به اين ترتيب كه مي گيم "چارابدا+درجه حرارت مورد نظر")
بعد از 15 دقيقه، 25 گرم از ريشه گل رز رو ريز ريز كرده و بعد به طور كامل در آب حل مي كنيم.نكته قابل توجه در اين معجون اينه كه همين ماده باعث شده اين معجون فقط واسه افراد مو قرمز كار كنه.مثلا براي افراد مو سياه بايد از ريشه گل اركيده كمك گرفت.
بعد از حل ريشه صبر مي كنيم تا معجون به رنگ سبز در بياد.حالا مي بايست حرارت رو خاموش كنيم و در هر دقيقه 2 گرم از ناخن موش هاي صحرايي رو در اندازه 3 ميليمتر در معجون بريزيم.
*نكته:هر چي چركي ناخن ها بيشتر باشه فرد استفاده كننده مدت زمان بيشتري به همون شكل مي مونه.
بعد از تموم شدن ناخن ها نوبت به پر سوسك ها مي رسه.پر سوسك بايد حتما از فضولات پاك باشد.چون در غير اين صورت معجون به رنگ آبي روشن در نمياد.پرها رو به همون شكل تو معجون مي ريزيم و در هر طرفي دلمون خواست به هم مي زنيم.
حالا تقريبا رسيديم به آخراي كار.تو اين قسمت دو مرحله سخت پيش رو داريم.شما بايد موي گورخر رو تك تك تو معجون بريزين .دقت داشته باشين بعد از ريختن هر مو دوبار معجون رو در خلاف جهت عقربه بچرخونين.
و در آخر كه شايد سخت ترين قسمت كاره يكي از سه موردي رو كه گفتم (بستگي به نياز شما داره)در اون مي ريزين.مثلا فرض كنين غده قورباغه.قبل از هر چيز لازم است غده رو خوب بكوبونيد تا حل شدنش زمان كمتري ببره.وقتي ريختيم دو قطره از جوهر سبزو داخلش مي ريزيم.تا همين الان معجون بايد به رنگ آبي آسموني در اومده باشه.وقتي معجون به رنگي كه گفتم در اومد اين ورد رو مي خونيم(استارانيمال+اسم حيوان مورد نظر)
اين ورد خيلي سخته و هركسي از عهدش برنمياد.چون بايد تمركز كامل داشته باشين.و بعد از اون 25 گرم ريشه گل رز اضافي به همراه يك قطره جوهر سبز رو توش بريزين.در آخر بايد رنگ معجون براي هر سه مورد قهوه اي تيره بشه.
معجون رو يك ماه در ظرف در بسته بذارين تو يك جاي تاريك تا خوب جا بيفته.
نكته: پيشنهاد مي كنم اين معجون رو قبل از هر چيز روي يك جن خونگي امتحان كنين.چون بدن اون به همه مواد مقاومه و شما اثر درست يا غلطشو مي بيني. شايد به خاطر سهل انگاري آقاي اندرسون در ريختن موي گورخر بود كه الان دو ماه هست در بخش معلوليت هاي بيمارستان سنت مانگو بسترين.
9-در آخر اين نكته رو بگم كه اگه اين معجون رو روي هر فرد كه موش قرمز نباشه امتحان كنيد اثرات بدي روش مي ذاره.بر فرض همين چند ماه پيش پسر لي جردن كه اين معجون رو از سر كنجكاوي خورده بود جوش هاي متورم بر روي كمرش ظاهر شد.جالب اين جاست كه هنوز كه هنوزه نتونسته شكل انگشتاشو از پنجه گرگ تغيير بده و به شكل انگشتان آدميزاد كنه.پس اگه مي خواين به سرفه و عطسه مضمن نيفتين معجون درست رو مورد استفاده قرار دهيد.

[b]تن�

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اعضا یی که میخوان بپستن لطف کنن فقط ساخت معجون رو بپستن و اگه نظری داشتن به من پی ام کنن

با تشکر روبیوس هاگرید

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مسابقات معجون سازی (شماره ی 1)

موضوع : یک معجون بسازید که فرد با خوردنش به هر شکلی که دلش خواست در بیاید

شروع مسابقه : از همین حالا
پایان مسابقه : 1/1/1387

موفق باشین روبیوس هاگرید

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام به تمامی اعضای جادوگران

اطلاعیه : مسابقات بزرگ معجون سازی

همون طور که می دونین این تاپیک خیلی وقت پیش زده شده بود و من یادم میاد اگه اشتباه نکنم یکی دوسال پیش این تاپیک زده شد و واقعا یک استقبال خیلی زیادی ازش شد اگه به پست های پایین توجه کرده باشین می بینین که پرسی ویزلی عزیز چند ماه پیش چنین مسابقه ای گذاشته بود که به دلیل مشکلاتی برگزار نشد اما من امروز از پرسی عزیز اجازه گرفتم تا این مسابقه رو دوباره برگزار کنیم و چون پرسی عزیز وقت کافی نداشت این مسئولیتو به من داد تا این مسابقه رو برگزار کنم .

شرح مسابقه :
همون طور که از اسم مسابقه پیدا است شما باید معجون بسازین ولی شرایط مسابقه یک مقدار با مسابقات قبلی فرق می کنه . خب ... بهتره بریم سر اصل مطلب ، من اول یک موضوع میدم مثل : یک سم بسازید که فرد با خوردنش بدنش جوش بزند یا ... بعد شما طبق اون موضوع شروع به پر کرد بخش های زیر می کنید .

چگونگی ساخت معجون :
خب رولی که شما میزنین باید شامل این چیز ها باشه .(ستاره دار ها باید حتما نوشته بشه )
موضوع :
1- نام معجون *
2- طعم معجون *
3- بوی معجون *
4- شکل معجون(مایع ، جامد ، گاز ، البته گاز در صورتی که برای مصرفش از حالت گاز استفاده بشه ) *
5- نام سازنده معجون *
6- ویژگی های معجون
7- اثرات معجون *
8- طرز ساخت *
9- و مهم ترین قسمت آن که قسمت جدید هست و امتیاز زیادی هم به این قسمت تعلق می گیره این هستش که شما باید معجونتونو روی یک نفر امتحان کنین(ولدی، دامبل و...) و شرح وقایع بعد از خوردنش رو شرح بدین .*

چگونگی امتیاز دهی :
1----- 2
2 ---- 2
3----- 2
4----- 2
5----- 0
6-----0
7----- 2
8 ----- 4
9 ----- 4
هماهنگی کل معجون و ... -----2(پر کردن قسمت 5و6 هم در این قسمت تاثیر دارد)

قوانین مسابقه :

1- جمع امتیازات 20 می باشد
2- امتیاز پایانی محدودیت ندارد
3- هر فرد می تواند هر چقدر معجون که توانست بسازد اما پست های هر فرد باید بعد از دو پست از دیگران باشد ( برای نزدن پست زیاد و به وجود نیامدن اختلاف امتیاز )
5- پست های پشت سر هم امتیازی به آنها داده نمیشود و فقط پست اول در نظر گرفته می شود
6- در هر چند وقت یک بار امتیازات توسط من در همین تاپیک قرار می گیرد
7- پایان مسابقه توسط خود من مشخص می شود .
8- امتیازات پایانی در همین تاپیک پس از پایان زمان مسابقه توسط خودم اعلام می شود .

---
* به نفر اول آرم بهترین معجون ساز داده می شود
* معجون های برتر هم برای یک بار پس از پایان مسابقه توسط من در سایت قرار می گیرد

با تشکر روبیوس هاگرید

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶

هوریس  اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۶ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷
از روستاي بادلي ببرتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
نام معجون:prettious
كاربرد:زيبايي.وقتي مي خواين به مهموني.....بريد مي تونيد با استفاده از اين معجون (به جاي ارايش و ...) خوشكل بشين و به هر شكلي كه فكر مي كنين زيبا مي شيد دربيايد.
رنگ:قرمز مايل به بنفش
بو:خوش
مزه:شيرين اما اخرش به تلخي مي زنه.
مواد لازم:گلبرگ گل رز.موي تك شاخ.گياه تاج الملوك.گل گاو زبان.جوش شيرين
طرز ساخت:ابتدا در پاتيل كمي( از نصفه كمتر) اب مي ريزيم.بعد گلبرگ رز رو مي ريزيم توش.زير پاتيل رو روشن مي كنيم.وفتي اب در حال جوش امدن بود موي تك شاخ و گياه تاج الملوك رو مي ريزيم.بعد 5 دقيقه گل گاو زبان رو اضافه مي كنيم.هم مي زنيم.سپس جوش شيرين رو مي ريزيم. دوباره هم مي زنيم.حالا معجون ما امادست.
لازم به ذكره كه اثر اين معجون تا 3 ساعته.اگه مهموني زياد طول مي كشه بايد معجون رو با خودتون ببرين.كمياب هم نيست چون موادش به راحتي پيدا مي شه اما قيمتش گرونه.

ویرایش شده توسط هوریس اسلاگهورن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۲ ۱۲:۰۱:۲۰

clearly,fame is'nt everything

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶

علی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۷
از al
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نوع معجون:جدید
شکل معجون:_جامد _مایع
مزه معجون:بسیار شیرین
نام معجون:اپلیکالا
مواد تشکیل دهنده:خزه دریایی.سیر.پیاز.ترشی هلو.مقدار کمی اب پرتقال.نمک.اب سنگین.(اینو اگه گیر نیاوردین اشکالی نداره می توانید با اب معمولی درست کنید ولی یادتون باشه باید یک دیگ اب بریزید تا به اندازه قبلی سنگین بشه)
شرح کار:در ابتدا خزه دریایی را بسیار کوچیک رنده کرده و سپس سرخش کنید.سیر و پیاز همرنده کرده و با هم مخلط کنید و بگذارید 24 ساعت در اب پرتقال بماند.بعد 24 ساعت نمک را بهش اضافه کنید و خوب هم بزنید.سپس خزه دریایی را بهش اضافه کنید.حالاخوب همه چیز را بکوبید تا له شود.با گوشکوب بکوبید.حالا در دیگ بریزید و اب را بهش اضافه کنید و بگذارید 10 ساعت با دمای 100 درجه فارنهایت بسوزد.سپس ترشی را اضافه کرده و بعد از 2 ساعت معجون شما امادس.البته به صورت جامد.اگر می خواهید مایعش کنید بزارید در اب 10 سال بماند.
ویزگی:این معجون برای ندیدن خواب های بد و دیدن خوابهای شیرین در است.100% هم تضمینی است.

آفتاب است و بیابان چه فراغ
نیست در آن نه گیاه و نه درخت
غیر آوای غرابان دیگر
بسته هر بانگی از این وادی درخت
در پس پرنده ای ا

پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۶

ویکتوریا ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۵۹ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
از ویلای صدفی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 70
آفلاین
نام:معجون جانور نمایی
حالت معجون:مایع و جامد
مزه:شیرین
نوع معجون: تغییر شکل دهنده(به وسیله این معجون می توان به مدت 24 ساعت تبدیل به انسانی جانور نما شد)
توجه:برای تهیه و استفاده این معجون نیاز به مجوز رسمی از وزارت سحر و جادو دارید.مشاهده هر گونه تخلف پیگرد قانونی دارد.
توجه 2:بروز هر گونه اشتباه در تهیه معجون خطراتی از قبیل تبدیل شدن به یک جانور به طور دائمی را به دنبال دارد.
مواد اولیه:بال داکسی-پودر شاخ گرافورن – دم ایرامپنت- علف هفت بند- ریشه سنبل طیب-آب
طرز تهیه: 1. 25 گرم دم ایرامپنت را زیر نور مهتاب بوسیله چاقوی تیز به قطعات ریز تبدیل نمایید.
2. دو لیتر آب را به همراه 50 گرم علف هفت بند و 15 قطعه یک سانتی متری از ریشه سنبل طیب درون یک پاتیل مسی به مدت 45 دقیقه بجوشانید.
3. پس از آنکه معجون به رنگ سبز تیره در آمد 30 گرم پودر شاخ گرافورن را با 4 عدد بال داکسی درون پاتیل بریزید و سه بار در خلاف جهت عقربه های ساعت هم بزنید.حال معجون آبی تیره خواهد شد.
4. در این مرحله دم ایرامپنت را با احتیاط اضافه کنید و از آن دور بایستید.پس از اینکار جرقه های بنفش در سطح معجون پدید می آیند.
5. حالا باید پاتیل را به مدت یک ساعت روی شعله کم در جهت گردش عقربه های ساعت هم بزنید. برای این کار میتوانید از پاتیل همزن دار استفاده کنید.
6. در صورت رقیق بودن معجون می توانید مقداری از ماده لزجی را که کرم فلوبر از خود بر جای می گذارد به آن اضافه کنید تا غلیظ شود.
حالا معجون جانور نمایی که به رنگ بنفش روشن است آماده است.یک لیوان از آن را بخورید و نام حیوان مورد نظر را با صدای بلند و واضح بگویید.سپس به مدت یک شبانه روز میتوانید هر زمان که خواستید تبدیل به آن جانور شوید.
تاریخ انقضا:سه ماه پس از تولید

[b]« فکر جنگ را با

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.