هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختلاف گاه تیم ها
پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
هممم ... در راستای دامن زدن به اختلافات و زیر سوال بردن ناظران و خروج از چهارچوب قوانین و توهین به سرژ، من چند تا از بچه محلامو جمع کردم به همشون گفتم بیان کوییدیچ عضو شن و حدس بزنید گفتم اولین کاری که بکنن چیه؟

بله درست حدس زدید! به اسکاور به عنوان پرکارترین بازیکن کوییدیچ رای بدن!

این اسکاور از بچگی (که با هم بازی می کردیم) خیلی پرکار بود. یادمه بچگیاشم اصلا عروسک بازی نمی کرد فقط می رفت کتابای غیردرسی مثل "چگونه گولاخه! باشیم" یا "رعایت کپی رایت در شصت ثانیه" یا "ساحره ها هم می توانند گولاخ باشند!" می خوند.

دختر! شیطونی بود اونموقعا هم!

الانم که ماشاءالله یه تنه آنیتا دامبلدورو کرده دومین بازیکن گرون قیمت لیگ ... پشتکارش خیلی خوبه ... به هم تیمیاش هم تبریک می گم که با همچین بازیکن پرکار و پرکاری روبروئن.

ولی با اینکه پرکاره خیلی اسکله!(دوباره اسکل اسکل راه بندازیم یه خورده عین اسکلا بخندیم.. پایه ای؟!)

به سرژ تانکیان هم به دلیل هم‌تیمی بودن با همچین کسی تمام پستهای تاپیک "فحش‌های رکیک" رو تقدیم می کنم! با عشق!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
چيورون

من واقعا در عجبم كه رابطه رونالد ويزلي با چو چانگ چه ربطي به كوئيديچ ميتونه داشته باشه ، ميدونيد اگه اين خبر به گوش هري و هرميون برسه چي ميشه ؟!! ، با توجه به ضرب المثلي كه ميگه تيمي كه قزويني است از نامش پيداست ، نداي درونم به من هشدار ميده كه تيم خطر ناكي داريد

لارتن كرپسلي: تا چند وقت ديگه بايد منتظر حضور گواهير ، گاندولف ، تن تن ، ملوان زبل و لوك خوش شانس در رول پلينگ جادوگران باشيم ، راستشو بگو شيطون چطوري چهار چوب قوانين سايتو گشاد كردي خودتو انداختي وسط هري پاتر

سينسترا:من واقعا به هوش و ذكاوت مگورين ايمان اوردم ، چون حتي توي انتخاب اسم بازيكناشم به فكر تصاحب امتياز بوده مسلما هيچ بني بشري نميتونه اسم اين شناسه رو (از لحاظ املايي) درست بنويسه و در بازي مقابل شما بايد كلا بيخيل 10 نمره املا بشه

ليلي اوانز:به به .. مادر وبمستر سايت هم كه در اين تيم حضور داره .. اگه مردين بياين اين تيمو ببرين(دليل قهرماني اين تيم هم كه مشخص شد.!)

مگورين:عمرا نميتونين منو بپيچونين فكر كردين نفهميدم ريشه اين كلمه مگ و رون بوده ؟! .. احتمالا مگ هم از سريال پزشك دهكده وارد داستان هاي هري پاتر شده !! عمرا فكرشو نميكردم حوضه ي فعاليت رونالد ويزلي اينقدر زياد باشه

پاور داس

احتمالا فكر كنم اعضاي اين تيم پاور كامپيوترشونو با داس روشن ميكنن !! از بس اسم عجيب غريبه نميشه در موردش بحثي كرد

سرژ تانكيان:به سلام چطوري منم دابي توپچيانم .. بي صبرانه منتظر مسابقه با تيم شمام كه با هم بشينيم خاطرات جبهه رو زنده كنيم.

اسكاور:من به تو قول ميدم در اولين فرصت با چماغم مثل كاور كتاب پهنت كنم

فعلا بسه پنجولام درد گرفت باشد تا بعد ...

ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۶ ۱۴:۳۹:۴۰
ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۶ ۱۴:۴۶:۵۵

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اسكاور من آمار گرفتم ديدم واژه ی اسکل خیلی بیشتر از سرانه ی همر ِ چت باکس به کار رفته و خب منم که اسکل نیستم که نفهمم شما می خواستید اسکل کنید که! اسکلا!

ولی در هر صورت مهم اینه که شما یه حرفی بزنی مام یه گیر بدیم بعد تو فکر کنی ما رو اسکل کردی مام فکر کنیم تو رو اسکل کردیم که وانمود کردیم اسکل کنیم و در کل همه اسکلا دور هم جمع شیم بخندیم!

بهت پیشنهاد می کنم دم از ریون و تاکتیک و اینا نزنی و کلا شاخ بازی در نیاری ... فقط یه پیشنهاده!

تو تیمتون برا من جا نداری؟!

آقا چرا اینقدر سوتی میدین ؟ اسکل نداریم که اسگل درسته من یه بار رفته بودم مهمونی همه بهم میگفتن اسگل باید برقصه منم سئوال کردم دیدم اسگل نام یه نوع گل هستش

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۲ ۰:۴۸:۰۲

اختلاف گاه تیم ها
پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
بابا جان شما اسکل کردن نمیدونین چیه!؟

خوبه من تو این پست آخریه نوشتم که اون پست قبلیه خالی بندی بود برای اسکل کردن و اینا بود!...من فکر نمیکردم دیگه واقعاً همتون اسکل بشید!!

نقل قول:
بعدشم من شما رو اینجا اسکل کردم شما اومدی جواب منو میدی؟!...من این حرفارو زدم که یه کم با هم تیمی هام بخندم چون ما خودمون ته وبلاگ و وبلاگ بازی و این حرفاییم!...برای اینکه بهتر متوجه بشی میتونی یه سرچ بکنی تو Google "پاورداس" وبلاگ رسمی تیممون رو تو همون صفحه ی اول ببینی...از قصد واردش کردم که راحتم بشه پیداش کرد!(کلا منظورم اینه که خیلی همه اسکلن!)(نکته قابل توجه: به قول ققِ بزرگ، اسکل پرنده ایست.......!!)

از اون اولی که کوییدیچ تو این سایت راه افتاد گفتن که "تاکتیک فقط اسکلیک...تیم فقط قاچقاریک!!"

نکات این قسمت:

1-اصولا خیلیا فکر میکنن که تاکتیک تو کوییدیچِ سایتِ جادوگران معنا نداره!(یعنی اصن بعضیا فکر میکنن تاکتیک تو دنیای مجازی معنا نداره...بعضیا فکر میکنن نوشتن تاکتیک نمیخواد...بعضیا هم فکر میکنن اصن تاکتیک بوقه فقط علی اصغری!!)....ولی من با همین دستمالم میزنم تو دهن این عده و میگم که شما بوقین مگه؟!....من همین جا میگم که تاکتیک بخش عمده ای از برد و باخت رو تو کوییدیچِ جادوگران مشخص میکنه!
بیشتر از این هم نمیتونم توضیح بدم چون ممکنه تاکتیک های مخصوصی رو که تو سایت پیاده میکنم لو بره!...در هر صورت بعد از این فصل که مقام شامخ کاپیتانی رو دادم به یه فرد جوون تر یه تاپیک میزنم اونجا بررسی میکنم تاکتیک ها رو!

2-اصولا ما به تاکتیکِ اسکل کردن و به حاشیه بردن تو سایت میگیم اسکلیک!...یه اصطلاحِ خودمونیه که بین من و هیئت مدیره ی تیممون جریان داره!...ایشاالله بعدا که یاد دوران جوونی افتادیم با سرژ میشینیم این فرهنگ اصطلاحات سایت رو به روز میکنیم اونجا دقیق مینویسم یعنی چی!

3-قاچقاریک هم برای اونایی که نمیدونن چیه باید بگم که یه تیم بوده که تشکیل شده از بروبچز ریون که برای مواقع دست گرمی و اینا به کار میره تا قدرت ریون رو نشون بده!
البته وقتی که این تیم رو تشکیل دادیم من با هیئت مدیره ی پاورداس جلسه گذاشتم و نتیجه ی جلسه بر این شد که از بچه های بااستعداد قاچقاریک جوونارو جذب بکنیم که آینده ی تیم تامین بشه که مثلا "وینکی" یکی از این افرادیه که استعداد کوییدیچیش تو قاچقاریک کشف شد و به تیم دعوت شد و یکی دو نفر دیگه هم بودن که افتخار ندادن عضو تیم بشن و مشکلاتی داشتن!

در هر صورت خوشحالیم و اینا و چرا انقدر چرت و پرت میگین!؟

من فکر میکنم چیورونی ها ترسیدن اومدن اینجا پست زدن که یه موقع ما وبلاگشونو هک نکنیم!(آخه خداوکیلی هک کردن وبلاگ تهدیده!؟)

فعلا!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خوشم میاد کسی از ترنسیلوانیا هیچی پیدا نمی کنه

اسکی تو که می گی اصل هیجان و زیبایی رول و هماهنگی و اینا اینه که پستو در لحظه بزنی، پس چرا کورن یک مهر یه پست زده و تا ته سوژه رو هم مشخص کرده و حتی گفته چه کسی تا کجای سوژه ادامه بده؟!

اینه هماهنگی و خلاقیت و رول نویسی شما؟!

البته قبل از اینکه به ما خرده ای بگیرید من می گم که ما خودمون در لحظه رو سوژه فکر نمی کنیم و قبلا هماهنگ می کنیم با وبلاگ یا پیام شخصی یا باقی قضایا.

در آخر اسکی جون شاعر می گه :
کچل ار طبیب بودی ... سر خود دوا نمودی.

در کل سوسکید!

ببینم هیچ تیمی نیست که منو برا لیگ بعد پذیرا باشه؟

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
در همین راستا یه چیزی بگم دور همی بخندیم.بنده داشتم دنبال وبلاگ چیورون میگشتم،به وبلاگ پاورداس رسیدم.بعدش اثری از چیورون نیافتم

کلی فسفر سوزوندم و به این نتیجه رسیدم که برم دنبال وبلاگ پاورداس بگردم شاید به وبلاگ چیورون برسم.و اینگونه بودی که رسیدم

نقل قول:
همونطور كه خودت هم مي دوني تيم ما تا به حال موفق ترين و ضمناً بي حاشيه ترين تيم فصل بوده.
ما نه با كل كل هاي چت باكس كاري داشتيم، نه توي اختلاف گاه با بقيه كل انداختيم و نه دفتر نظارت انجمن رو تركونديم... هدف ما لذت بردن از رول بوده كه تا اينجاش هم كاملاً موفق عمل كرديم.

این به سلیقه ی اعضا برمیگرده.شاید من و اسکی دوست داشته باشیم بزنیم توی سرو و کله ی هم و شاد باشیم
شاید در جایی به نظر برسه که کل کل میتونه باعث زیبایی بیشتر و هیجان بیشتر و لذت بیشتر بشه
مطمئنم اگر کل کل های اول لیگ نبود،هیچ کدوم از تیم ها انقدر روی پستهاشون حساس نمیشدند که بروند و وبلاگ خصوصی بزنند.
اصلا جو کوییدیچ مثل جو فوتبال خودمون میمونه.بدون حاشیه حال نمیده
لذت بردن از نظر من،کل کل و حاشیه رو در کنار خودش داره(این مورد فقط برای کوییدیچ صادقه)

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
ماااااااااااا!جدا موضوع بحث اینه؟بابا بیخیال!

حالا ما اومدیم دور هم باشیم یه کم بخندیم!هر چی هم گفتیم جنبه ی خنده داشت!واقعا شما اینطوری فکر کردید؟

آخه وبلاگ شما به چه درد ما می خوره؟می خوایم پستاتونو بدزدیم خودمون بزنیمشون؟مگه اسکلیم؟

هک کردنش هم دیگه خودتون باید می فهمیدید شوخی بود.خداییش دیگه خیلی ضایعست این جور وبلاگا رو هک کنه!

ما هم هیچوقت با کسی مشکلی نداریم.من خودم شخصا سعی می کنم با همه ی اعضای سایت صمیمی باشن حتی اگه رقیبم باشن.

امیداورم دیگه از این سوء تفاهمای عجیب غریب نشه!

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

اختلاف گاه تیم ها
پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خدمت مادربزرگم لیلی اونز سلام عرض میکنم!

واالله ما یه دو سه سالی میشه با شناسه های زاخی و آلبوس و اسکی تو سایت هستیم دیگه سنمونو خودت حدس بزن از دستم در رفته!(لینک شناسه هام تو ویژگی های فردیم هست!...یه دو سه هزارتایی پست داریم تو سایت!...میشه سه درصد از کل پستای سایت!...منظورم اینه که ما بودیم خیلی وقته شما مارو ندیدی و اینا!...از جوونی تا الان بودیم و هستیم خدمتتون!)

بعدشم کل متنت یه جواب بیشتر نداره:

برو تو Google سرچ کن "چیورون" ببین چی میاره تو صفحه ی اول و دومش!
خواستی اسم تیمای دیگه رو هم سرچ کن...سایت تیم جومالی یونایتد رو هم گیزر میاری مث آب خوردنه!

بعدشم من شما رو اینجا اسکل کردم شما اومدی جواب منو میدی؟!...من این حرفارو زدم که یه کم با هم تیمی هام بخندم چون ما خودمون ته وبلاگ و وبلاگ بازی و این حرفاییم!...برای اینکه بهتر متوجه بشی میتونی یه سرچ بکنی تو Google "پاورداس" وبلاگ رسمی تیممون رو تو همون صفحه ی اول ببینی...از قصد واردش کردم که راحتم بشه پیداش کرد!(کلا منظورم اینه که خیلی همه اسکلن!)(نکته قابل توجه: به قول ققِ بزرگ، اسکل پرنده ایست.......!!)

داستانشم اینه که: من و کورن در یک روز کاملا بهاری داشتیم در میخانه ی مسنجر میچتیدیم که کورن به من گفت "اسکی جون!...این وبلاگ مارو که الان همه پیدا میکنن!"...گفتم "خیالی نیست داش، ما رو کار میکنیم!"

بعد ما همین شکلی کنجکاو شدیم ببینیم وقتی وبلاگ ما تو سرچ گوگل همون صفحه ی اوله و اینا وبلاگ بقیه هم پیدا میکنه یا نه؟...که سرچ کردیم و دیدیم همون اول مولا هست!...بعدشم اومدیم تو و دیدیم شما 13 تا پست آماده کردید(نکته: علاف نیستیم که بشینیم 13 تا پستو بخونیم!...دیدم هشت تا پست قبلش آماده کردین پنج تا همش بعدش...هشت به علاوه ی پنج میشه چند مامان بزرگ؟!)

بعدشم حسابی خندیدیم با کورن و هر چی حساب کردیم دیدیم 13 تا پستو چهار نفر نمیتونن بزنن!...بعدشم من به کورن جون گفتم که "بیا بریم تو وبلاگشون کامنت بزاریم کرم بریزیم حال میده!"(به همین حالت!)...اونم گفت باشه تو کامنت بزار منم میزارم!

مگه بده کامنت گذاشتن!؟...ملت از خداشونه من براشون کامنت بزارم!...خیلی هم خنده بود کلی با کورن گفتیم خندیدیم!.....مخصوصا سر آدرس وبلاگ!...روماتیسم و اینا!

اصلا من موندم شما چی داری میگی!؟...ولم کن بابا!

بعدشم اینکه مثلا تهدید بود واقعا اونی که من گفتم!؟....یعنی شما پستاتونو سیو ندارین!؟...اسکلین مگه!؟
دارین دیگه!...پس تهدید بود این مثلا؟!...همین شکلی گفتم دور هم باشیم!...مثل همون کنفرانسی که چند شب پیش با بچه های چیورون داشتیم یه کم خندیدیم!

همین دیگه...فعلا!

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۷ ۱۵:۱۱:۳۱
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۷ ۱۵:۱۷:۱۸
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۷ ۱۵:۱۸:۵۶

پیام زده شده در: ۲:۱۲ سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین

قبل از هر چيز يه سؤال علمي از آقاي اسكاور داشتم! مي خواستم بپرسم ايشون چند سالشونه؟!

ببين پسرم! شخصاً تمايل نداشتم بحث اينجا مطرح بشه اما عمل كاپيتانمون رو هم نفي نمي كنم و كاملاً بهش حق مي دم.
البته به عقيده ي من كار شما بيشتر از اينكه ناجوانمردانه باشه بچه گانه و مضحكه!
من تصورم بر اين بود كه قراره با يكي از معروف ترين و قدرتمند ترين تيم هاي ليگ بازي كنيم و به خاطر اين مسئله خوشحال بودم، اما واقعا برام جالب بود كه بازيكنان اين تيم مثلاً خفن (!) انقد بيكار باشن كه بشينن سيستماي ارائه دهنده ي وبلاگو براي پيدا كردن يه رد و نشونه از تيم ما زير و رو كنن!
رسماً نا اميد شدم ازتون اسكاور جون...

خب در مورد سيستم امنيتي و اينا پرسيده بودي. البته وبلاگ ما اونجوري كه مي گي هم تابلو نبود و فكر مي كنم براي پيدا كردنش مشقت زيادي رو متحمل شدي () اما همونطور كه خودتم تأكيد كردي ما تلاش خاصي براي مخفي كردن اون وبلاگ نداشتيم دليلشم خيلي واضح و مشخصه اما اگه شما متوجه نشدي من مي تونم برات توضيح بدم:

- اسكاور جون مسئله اينجاست كه سوژه رو مي شه دزديد اما خلاقيت و استعداد رو نه!

به همين خاطر هم ما هيچ نياز غير معمولي نسبت به مخفي كردن وبلاگ نداشتيم.

البته اين اشتياق شما براي خوندن پست هاي ما خيلي براي من جالب بود و فكر نمي كردم تا اين حد نسبت به بازيي كه پيش رو داريم حساسيت و استرس داشته باشيد.

در مورد تعداد پست ها هم ممنون از راهنماييت مطمئناً ما هم مي دونيم چند تا پست بايد بزنيم و نيازي نيست شما انقد حرص بخوري ()

يه تهديد جالب هم در مورد هك كردن وبلاگ داشتي كه واقعاً منو شگفت زده كرد! فكر مي كنم شما داري اينجا حروم مي شي و بد نيست خودتو به سازمان سيا، القاعده و ... معرفي كني تا از استعدادات بهره مند بشن.

عزيز من مگه مي خواستيم هسته ي اتم بشكافيم كه انقدر دم از امنيت مي زني؟() شما هر موقع دوست داشتي برو وبلاگو هك كن ما از همه ي پستامون بك آپ داريم البته اگه بخوايم اون پستا رو ارسال كنيم .... آخ ببخشيد نبايد اينو مي گفتم چون ممكنه همه ي وقت آخر هفته تو براي كشف يه وبلاگ ديگه از ما حروم كني و خداي نكرده مريض شي!

در مورد بقيه ي حرفاتم چيزي نمي گم چون انقدر سطحي و خنده دار بودن كه نيازي به پاسخ دادن بهشون نيست.

در كل اين عمل جالب شما يه روحيه ي مضائف رو براي تيم ما به همراه داشت چون اصلاً فكرشم نمي كرديم شما انقدر دچار اضطراب شده باشيد!

...

ببين اسكاور جون من قصد تمسخر يا كل كل بي مورد رو نداشتم اما دقيق تر كه فكر كني مي بيني عملي كه انجام داديد خيلي خنده دار بوده.
شما مي تونستي وبلاگ رو پيدا كني، پست هاي ما رو بخوني ومثل هر خواننده ي ديگه اي لذت ببري. اما نوشتن اون كامنت به سبكي كه خودت مي دوني كار كاملاً بچه گانه اي بود.
همونطور كه خودت هم مي دوني تيم ما تا به حال موفق ترين و ضمناً بي حاشيه ترين تيم فصل بوده.
ما نه با كل كل هاي چت باكس كاري داشتيم، نه توي اختلاف گاه با بقيه كل انداختيم و نه دفتر نظارت انجمن رو تركونديم... هدف ما لذت بردن از رول بوده كه تا اينجاش هم كاملاً موفق عمل كرديم.
به نظر من شما هم به جاي جو سازي و ايجاد تشنج از اين طريق، به همون لذت از رولي كه آخر پستت اشاره كرده بودي بپردازي خيلي بهتره.
...
..
.
ضمناً يه سري حرفها رو اينجا نقل قول كرده بودي. بد نيست بدوني كامنت هايي كه گذاشتي نكاتي داشت كه اگه اينجا مطرح بشه ممكنه بعضي چيزا رو زير سؤال ببره مثل اطمينان از... بگذريم.

اين بحث از نظر تيم ما تمومه. شما هم هر وقت خواستي مي توني به وبلاگ سر بزني و از خوندن پستهاي ما لذت ببري! هيچ مشكلي نيست.

موفق باشي

اختلاف گاه تیم ها
پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مگورین لجش گرفته فنگ گازش گرفته!!

الان شما با ما اختلاف داری!؟...الان شما لجت گرفته!؟...الان شما میخوای جنگ روانی درست کنی!؟

عزیز من آخه اگه بخوای جنگ منگی چیزی درست کنی که ثوثکی!...فنگ میفته به جونت گازت میگیره منم دستمال هامو میفرستم سمتت از اون طرف وزیر مردمی با مردم طرفدارش میان سراغت، آنیتا هم دو تا بندری میزنه زمین لرزه به وجود میاد، هلگا هم روح خوفیه ته جادو و ایناست، کورن هم یه عینک آفتابی میزنی دختراتون همه جیغ میزنن غش میکنن!...پس با ما درگیر نشو!!

بعدشم مگه تقصیر مائه که شما وبلاگتونو تابلو زدین تو نت بعد سیستم امنیتی هم در حد بوق!؟...ما جوانمردی داریم میکنیم که به وبلاگتون کاری نداریم هک مک نمیکنیم!...یعنی بیکار نیستیم چون اصن چه فایده ای داره!؟

بعدش ولی واقعا من این سوال برام پیش اومد که شما که چهار نفرین چه شکلی 13 تا پست میخواین واسه فینال بزنین!؟...چهار نفر نهایتا میتونه 9 تا پست بزنه اگر یکیشون هم کاپیتان باشه!...پس نتیجه همونی بود که گفتم!...به جای دو سه نفر دیگه هم میزنین!...دروغ مگه دارم میگم!؟

بعد کلا چیزی که زیاده وبلاگه برین یه دونه دیگه بسازین خب چی کارتون کنم!...میخواستین وبلاگتونو در معرض دید نسازین!...کلا این وبلاگ و اینا خیلی خزه من که اصن قبول ندارم!...مثلاً رول پلیینگ باید لحظه ای باشه سوژه ها لحظه ای باشن!...اصن دستمالام همه حالشون به هم خورد چه برسه به خودم!:

واقعا مثلا که چی حالا؟!...میرین یه جا دیگه مینویسین بعد میاین اینجا کپی میکنین!؟...خب همین جا بنویسین!...واقعا هماهنگیه این؟!...هماهنگی معنی واقعیش باید این باشه که تو اینجا پست بزنین ملت حال کنین که شماها نوشتنتون مث هم میمونه نه اینکه همه بنویسن بعد یه نفر بشینه ویرایش کنه!...خیلی مسخرست واقعا!
اصن به نظر من داور باید اینجور چیزارو در نظر بگیره...واقعا این معنیش هماهنگیه؟!

حالا لجتون نگیره!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.