هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: ناگفته ها و تاریخچه درست شدن اولین سایت هری پاتری
پیام زده شده در: ۱۰:۳۸ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

لی جردن نوشته:
سلام عله جان. من با یه نفر رابطه پیدا کردم که اسمش سیاوش اسکندری هست و مدعی است که سایت jadoogaran.com رو ایشون راه اندازی کردن با شما وبعد باهات دعواش میشه و شما میری jadoogaran.org رو میزنی اونم میرم پرشین پاتر یا همچیت چیزیو میزنه.
اگه میشه منو از ابهام بیار بیرون.. اگه بخوای شمارشم میدم ایدیشم میدم. فقط بگو درست میگه یا نه؟

یه ایرانی هم می گفت کتاب رولینگ رو اون نوشته!

از طرفی هم این سایت از سال 82 باز شده و خودمم عضوش بودم و وقتی رفتن روی org هیچ تغییری توش رخ نداد (شاید اندک)

پ.ن: پست شما به این جا منتقل شد!

---
پ.ن.ن: انشاهای بقیه رو هنوز نخوندم وقت نیست! امتحان دارم دعا کنین: hammer:

!

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۸:۲۳ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در مورد دموکراسی:
1- این سایت برای طرفداران هری پاتر ساخته شده و نظر ها باید بر اون اساس جمع آوری بشه و نه اینکه عده ای برای رفیق بودن با عده ای دیگر سایت رو به هر سمتی بکشن. ببخشید سایت کلوپ دات کام که نیست هدف سایت مشخصه. تکرار میکنم این سایت رفیق بازی نیست.

2- همه رای نمیدن و کسانی که رای ندادن لزوما موافق یا مخالف باز شدن و بسته شدن ها نیستن. 5 برابر کل اعضای لاگین کننده در هر ماه بازدید کننده مهمان وجود داره.

3- شما میتونید رای گیری رو خودتون در تاپیک برگزار کنید من تاپیکش رو ساختم ولی برای مدیران الزام آور نیست. به این ترتیب آمار در میاد. خیلی خوبه آمار در بیاد چون میتونیم روی عدد حرف بزنیم.
چون مثلا یکی میگفت 70 درصد اعضای سایت زیر 16 سالن که دقیقا بر عکسش از آب در اومد.
الانم میشه تاپیک بزنید و توش مخالفین و موافقین باز شدن شناسه ها پست بزنن و آمار در بیاد که وضعیت چجوریه. ولی سفر نامه جعفر الدوله ننویسید فقط یه پست بزنید و اعلام مخالفت یا موافقت کنید.

آرشام متاسفانه همچنان داری دروغ میگی دروغ میگی و دروغ میگی
1- شما اومدی و گفتی به دلیل نوشتن در تاپیک نحوه پویان شما رو بسته و این کارش غلط بوده چون باید بقیه رو هم میبسته و این دروغ بزرگ تو بود. که سند و مدرکش موجوده
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=179982#forumpost179982

و این برای شیره مالیدن سر مدیری مثل من بوده که اصلا یه حرف از اون تاپیک نحوه رو نخونده بودم چون هیچ وظیفه ای برای خوندن هیچ پستی از سایت ندارم. و مدیران تصمیم گرفتن با این قضیه دروغ گویی و انحراف بحث به شدت برخورد کنن که همین کارم کردن. و من تا آخرش هستم.

2- من گفتم صبر کنید تا خود پویان بیاد

3- وقتی پویان اومد دروغ شما مشخص شد که سعی داشتی مدیران رو به انحراف بکشی و معلوم شد که بسته شده شما به دلیل نوشتن در چت باکس بوده به دلیل نوشتن در چت باکس بوده

4- همچنان دروغ میگی و میگی در تولد قرار بوده بعد از بریدن کیک شم باز بشی هرگز چنین حرفی زده نشده و چنین قراری گذاشته نشده

شما درک درستی از بیرون و درون سایت نداری من گفتم ما با هم دوست هستیم در بیرون این سایت درون این سایت من مدیر و شما شناسه بسته شده ای و من قصد دارم این قضیه رو حالی کنم که بیرون این سایت رفیق بازی و همه چی وجود داره ولی درون سایت از این خبرا نیست. که این مساله باید شیر فهم بشه
در نتیجه هر گونه خنده شوخی و کیک بریدن در بیرون سایت وجود داره من بازم شما رو ببینم میگیم و میخندیم چون بیرون سایتیم ولی درون سایت من مدیرم.

تکرار میکنم هرگز این شناسه ها باز نخواهند شد.
من خاک پای همشون هستم و دست همشونم میبوسم وبرای همشونم آرزوی موفقیت میکنم ولی الان شما برید و سه سال دیگم بیاید این شناسه ها باز نخواهند شد و حرف همینه و هیچ تغییری نخواهد کرد. حتی اگر معذرت بخوان یا نخوان یا هر دیگه ای بکنن.

در نتیجه من توصیه میکنم بحث بدون نتیجه نکنید.

مم بعد هم دیگه واقعا هیچ جوابی به هیچ پستی در مورد بسته شدن شناسه ارشام نخواهم داد. بعدا نیاید بگید چون جواب نداره جواب نمیده من جواب داشتم و همه جوابامم گفتم و این پاراگراف رو در مواقع مقتضی کپی پیست خواهم کرد.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۴ ۸:۳۳:۲۷
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۴ ۸:۴۷:۰۹
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۴ ۸:۴۹:۴۰

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۴:۰۷ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
خوب مي بينم که بعد از پست من نحوه اينجا هنوز ادامه داره...بابا مثل اينکه متوجه نشديد...اينجا صحبت با مديران و انتقاد و پيشنهاد هست نه اينکه اينجا رو تبديل به نحوه برخورد کنيد...
حالا اين آرشام اينجا نوشته:
نقل قول:
به كالين:حالت خوب نيست.....ديسي شو،وقتي حالت خوب شد، بيا سايت

1- من مدير نيستم پس با من اينجا حرف نزن صحبت با مديرانه اينجا...
2- حالم خوب بود...سطح آي کيو شما کمي پايين بود
3-اگه اون پست منو ميخوندي متوجه مي شدي که داره اعتراض مي کنه به خراب شدن هدف تاپيک
4-اما در بسته شدن شناسه خودت و بيشتر شناسه بچه ها مقصر خودت بچه بازيي که کردي و لجبازيته!

در انتها از مديران گرامي تقاضا دارم که اين بحث ها که جاش اينجا نيست رو به جاي درستش ببرند!
ضمنا من پويان رو به شهادت مي گيرم که من کلي تلاش کردم و باهاش حرف زدم که بابا ماندي و گراپ اشتباه کردن شناسشون رو دادن به آرشام و خلاف قوانين سايت عمل کردن به خاطر من بي خيال شو اينا رو نبند...
اما چون کارشون بر خلاف قوانين بود پويان شناسشون رو بست...حالا از اين دو نفر که به نظر من عضو فعال و خوبي بودند بگذريم...يادش به خير اون قديما که خودم آرشام رو برگردوندم به خاطر اينکه از سايت نره...که الان داره سنگشو به سينه مي زنه و ميگه کالين تو حرف نزن...

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۴ ۴:۱۲:۴۶

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

Re: ناگفته ها و تاریخچه درست شدن اولین سایت هری پاتری
پیام زده شده در: ۳:۲۰ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
سلام عله جان. من با یه نفر رابطه پیدا کردم که اسمش سیاوش اسکندری هست و مدعی است که سایت jadoogaran.com رو ایشون راه اندازی کردن با شما وبعد باهات دعواش میشه و شما میری jadoogaran.org رو میزنی اونم میرم پرشین پاتر یا همچیت چیزیو میزنه.
اگه میشه منو از ابهام بیار بیرون.. اگه بخوای شمارشم میدم ایدیشم میدم. فقط بگو درست میگه یا نه؟

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۲:۲۷ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
پویان جان. شناسه من بسته بوده نمیدونستم؟؟ خداییش؟ کی؟؟ آقا من شکایت میکنم:دی

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۱:۲۰ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

بلاكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۵ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۲۸ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 0
آفلاین
من باز هم بايد اشاره كنم كه نه با علي عزيز و نه با پويان عزيز و نه با ساير دوستان در خارج از سايت هيچ مشكلي ندارم
ببين پويان جان....من اشتباهم در همون چت باكس بود...جريمم هم سه روز بلاك شدن.
ولي وقتي دوستان اومدن توي همين گفتگو با مديران و ياد اوري كردند كه مهلت سه روزه ي بسته ي بودن شناسه ي من رو به پايان است،جناب هري پاتر اومدن و پاسخ دادند:
بلاك سه روزه نداريم....بلاك هميشه بلند مدته

اين حرف دو تا نكته رو در خودش مخفي داشت
اول اينكه هري پاتر عزيز نه تنها حرف كاربرا براشون اهميت نداره...بلكه حرف مدير هم براش اهميت نداره
دوم اينكه هري پاتر عزيز قصد داره شناسه رو بسته نگه داره

خب...من مجبور شدم اون بليت رو بزنم
به بليت جواب درست نداديد..توي گفتگو با مديران هم جناب هري پاتر بدون اينكه اصلا از قضيه مطلع باشه،اومد جواب داد.من و بقيه فكر كرديم كه ايشان خبر داره از قضيه و داره طبق اطلاعاتش حرف ميزنه
اخرش اعلام كردند كه من اصلا خبر ندارم از موضوع....وقتي گفتن كه دير شده بود.
يعني كار به جايي رسيده بود كه بنده احساس كردم داره حقم ضايع ميشه
از اون طرف يه سري حرف بيرون از سايت بود...يه فردي خالي بسته بود و گفته بود كه اون باعث شده شناسه ها بسته بشه
پ.ن:بر خلاف صحبت هاي علي عزيز،من در هيچ كدوم از صحبت هام نگفتم كه بنده بر سر بحث هاي نحوه بلاك شدم.اگر گفتم، مثال بياوريد تا بذارم و از سايت برم...ولي اين رو نميتونم انكار كنم كه خودم حس ميكردم اون فرد مذكور از پشت روي مخ عليه....در نتيجه به شدت اعصابم خرد بود...از طرف ديگه اون فرد همچنان پافشاري ميكرد كه خودش باعث شده شناسه ها بسته بشه.
در نتيجه همه ي اين عوامل باعث شد اولين شناسه رو بيارم وسط....اينجا هم من مقصر بودم...هم علي عزيز
انصافا نگاه كنيد
نميگم شصت چهل....ولي پنجاه پنجاه مقصر بوديم
اما باز هم پاسخي نشنيديم.....همين شكلي جواب هاي بدون منطق و ناعادلانه ادامه پيدا كرد....علي عزيز فقط ميگفت:صبر كنيد....ولي اخرش يه تيكه هم مينداخت...اگر باور نميكنيد بريد از اول بخونيد.
پويان جان،من اولين و دومين شناسه رو كه استفاده كردم....كلي از بچه ها اومدن و شناسه دادن...به خودت هم گفتم اين موضوع رو...درسته كه شناسه دادن كار اشتباهي بود اما شرايطي كه براي ما گذاشتيد اينگونه بود....جناب هري پاتر ميومد و درباره ي من حرف ميزد و ناعادلانه قضاوت ميكرد...آن هم در همين تاپيك و در مقابل ديدگان همه....من حق داشتم از خودم در مقابل ديدگان همه دفاع بكنم يا نه؟
چگونه دفاع ميكردم؟ميتونستم هر روز دو تا شناسه بسازم؟
كاربرا هم داستان رو ديدند و ناعادلانه بودن رو درك كردند.
من توي سه تا پست قبلي نوشتم:اگر ميخواستم،ميشد كارهاي ديگه اي هم كرد با اين شناسه ها
علي عزيز فكر كردند دارم تهديد ميكنم...در صورتي كه اصلا اينگونه نبود...وقتي حرف از گذشته به ميان مياد،اصلا نميشه معناي تهديد رو ازش كشيد بيرون....چون تهديد به آينده مربوط ميشه.

قصد بنده اصلا و ابدا ضربه زدن به سايت نبوده و نيست و نخواهد بود...(هرچند امكانش به شدت هست پويان جان....ايشالله ميتينگ بعدي برات توضيح ميدم.به دليل شناختي كه روي شرايط فعلي جامعه و حكومت دارم اين رو اعلام ميكنم كه در اين سايت انقدر مدرك هست كه ميتوان باهاش يه ملت رو به هم ريخت....نه تنها ملت داخل كشور رو...بلكه يه سري افردا خارجي رو....اينا تهديد نيست...يك هشدار دوستانست..اگر بدونم و بفهمم اينارو روي حساب تهديد ميذاريد،ديگه هشدار نميدم....خفه ميشم تا صبح دولت بدمد.)
اگر هم در جايي چنين گفتم كه بنده ميخواهم به سايت ضربه بزنم و ...(كه شك دارم گفته باشم) شما روي حساب خرد بودن اعصابم بذاريد...چون واقعا جواب هاي وب مستر اصلي اذيت كننده بود.فردي كه بايد در مقام دوست قضاوت كند،اينگونه و غرض ورزانه سخن ميراند....چون دوست دشمن بود،شكايت كجا ميبردم رفيق من؟

بعدش هم كه بحث تولد اومد وسط
اخه برادر من..شما كه اونجا بودي..مگه قرار نشد براي اينكه نشون بديم مشكلات حل شده،من كيك رو به همراه علي نيلي ببرم؟...مگه من بعدش يه پست سراسر دوستانه نزدم؟ كجاي اون پست من تهديد داشت؟كجاش توهين داشت؟چرا ناديده گرفته شد؟....ببين پويان جان...من كاري به شناسه ي خودم ندارم..بار ها گفتم..شناسه ي من حذف بشه...ولي تا وقتي شناسه ي دوستانم بسته مونده،نميتونم حرف نزنم.
به همشون هم گفتم كه عذر خواهي كنيد...ولي ميگن:چون حق با من بوده عذر خواهي نميكنند....و خداييش هم حق با من بوده...شما ميتونيد اين رو از عكس العمل كاربرا بفهميد.
چيكار كنم؟.....تا وقتي شناسه ي دوستانم بسته مونده،نميتونم ساكت باشم.

نقل قول:
خب ،حقیقتش، گویا پا رو دیگه از حد یه کاربر فراتر گذاشتی مسعود جان
گویا قصد کوتاه اومدن نداری...پس به ما هم حق بده که مقابلت کوتاه نیاییم
به هر حال هر تصمیمی که توسط گروه مدیریت سایت گرفته میشه باید مورد احترام قرار گرفته بشه
و مطمئنا وقتی مدیریت سایت به این تصمیم میرسه که شما در سایت فعالیت نکنی حتما خیرو صلاح بقیه کاربران رو میخواد
من فکر میکردم جای جبران کردن برای خودت گذاشتی ولی همه پلهای پشت سرتو خراب کردی
من قبل از ویرایش و البته بعد از صحبت با کارکاروف، پیشنهادی کرده بودم که با توجه به پستای قبل که تاره اونا رو خوندم، عملی به نظر نمیرسه

اگر خوندي نقل قول بيار....فقط يه جاي پستم مشكل داره...كه اونم دست خودم نبود...روي باقي پستم دفاع ميكنم.....شايد شما بد برداشت كرده باشيد...نكنه اين سري هم قراره روي برداشت اشتباه حكم برانيد...

در ضمن پويان جان....شما به راحتي از باز كردن شناسه ي جديد سخن ميگوييد...در حاليكه كه اين موضوع رو ناديده ميگيريد:من براي معروف شدن شناسه ي آرشام زحمت كشيدم....كلي باهاش خاطره دارم...كلي باهاش عشق و حال كرديم...همه ي اين رفقايي كه الان اطرافم هستند و به هم دل و جيگر تحويل ميديم،از طريق شناسه ي آرشام باهام اشنا شدند...واقعا بدون اين شناسه جادوگران برام معني نداره.....باز هم ميگم اصلا قصدم اين نيست كه خودم برگردم
دوستانم رو باز كنيد...منم به كل ميذارم از سايت ميرم....دمنتور هم نميرم....ميريم همونجايي كه همه ي جادوگراني ها ميرند
در ضمن قسم خورده بودم كه پست زول نزنم...در نتيجه بايد برم:D

ویرایش شده توسط بلاكي در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۴ ۱:۳۳:۰۴

پیام زده شده در: ۰:۰۷ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
سلام واین صحبتا!

نظر من هم اگر يه همه پرسي بذاريد خيلي خوبه...اصلا شايد بعضي ها دوست نداشته باشند كه اين چند تا شناسه باز بشه.در اين صورت اين افراد متهم ميشن كه حرف الكي زده اند!!

اگر هم ايشان راي بيارن...اصلا به جايگاه مديريت لطمه وارد نميشه
چون مديريت به نظر كاربرا اهميت داده!!

همین!

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۲۲:۴۶ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
سلام
من همونیم که این شعله رو آتیش کرد و گویا این شعله هنوز خاموش نشده!!!
-------------------
والا نمیدونم "گری بک" بود یا "ماندانگاس"(که این دومی احتمالش بیشتره) بود که توی تولد بحث میکرد چرا آرشام بسته شده و اونایی که بعد از اخطار راجر پیام دادن(دالاهوف و لی جردن) بسته نشده
که من و علی بحث کردیم که اونارو میبندیم!
(دالاهوف بسته نشد چون پیامی نداده بود اما لی جردن بسته شد که با توجه به معذرت خواهی ایشون،بعد از مدتی شناسه ایشون باز شد....... متن تمامی چت اون روز در نزد مدیران محفوظ می باشد)

اون دوست عزیز هم گفت که اگه اونورو ببندید حله و ما اعتراضی نداریم!!
ما هم گفتیم ایول حله!!!

خب این دوست عزیز گویا صحبتا رو کمی با ویرایش به گوش مسعود عزیز رسونده!!
----------------
آقا کلی تو تولد با مسعود حال کردیم!!
احساس کردیم پسر خوبیه ولی خب تصمیمی گرفته شد که شناسه "آرشام" باز نشه!!!چون در این صورت هیچ چیز سر جاش بند نبود و از این به بعد هر کی شناسش بسته میشد با اعتراض و داد و فریاد میخواست شناسشو پس بگیره!!!

اگه مسعود وقتشو میذاشت برای ساختن یه شناسه جدید و با اون فعالیت میکرد الان 1000 پست داشت و باز هم محبوب میشد!!

به خدا یادمه سجاد سه تا شناسه باز کرد هر سه تاش بسته شد..... تا آخر با "سرژ" فعالیت مثبتی داشت!!
همین الان سجاد یکی از بهترین دوستامه و خودشم میدونه که چه احترامی براش قائلم
من بارها شناسه سینا(ققنوس) و برادر حمید و فنگ رو که دوستان صمیمی خودم هستند و هر هفته با اونا خوش میگذرونم بستم!!چون کار سایت رو جدا از رفاقت میدونم....الانم با هم خیلی خوبیم و مشکلی نداریم...چون اونا جنبه اینکارو داشتن

مسعود جان کمی از سجادو یا سینا الگوبرداری کن !!!
به جای دعوا کردن!!قبول کن اشتباهی داشتی و باید ضررشو میدادی...اگر اون اشتباه رو با کل کلهای بی مورد ادامه نداده بودی میشد شناستو باز کرد ولی اینو مدیران تصمیم گرفتن وجایی برای بازگشت شناست نیست
-----------------
فقط از دوستان خواهش دارم آرامش رو به سایت برگردونند که این لازمه لذت بردن از سایته

ویرایش بعد از خوندن پستهای بلاکی :
خب ،حقیقتش، گویا پا رو دیگه از حد یه کاربر فراتر گذاشتی مسعود جان
گویا قصد کوتاه اومدن نداری...پس به ما هم حق بده که مقابلت کوتاه نیاییم
به هر حال هر تصمیمی که توسط گروه مدیریت سایت گرفته میشه باید مورد احترام قرار گرفته بشه
و مطمئنا وقتی مدیریت سایت به این تصمیم میرسه که شما در سایت فعالیت نکنی حتما خیرو صلاح بقیه کاربران رو میخواد
من فکر میکردم جای جبران کردن برای خودت گذاشتی ولی همه پلهای پشت سرتو خراب کردی
من قبل از ویرایش و البته بعد از صحبت با کارکاروف، پیشنهادی کرده بودم که با توجه به پستای قبل که تاره اونا رو خوندم، عملی به نظر نمیرسه

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۳ ۲۳:۴۳:۱۳
ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۳ ۲۳:۴۶:۲۹
ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۳ ۲۳:۵۷:۵۵

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۰ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۱۱ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 0
آفلاین
اره باید شناسه های سوپر گرل ، حامد گوزن،فنریر گری بک،بد بویز هم باید باز بشن.نامردا چرا بلاکش کردین؟؟؟؟

ویرایش شده توسط فنریرگری بک! در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۳ ۲۲:۰۶:۲۹

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
بلاكي نوشته :
نقل قول:
ممنون تيكا جان
دقيقا....واقعا چرا همه پرسي نميذاريد؟...مگه نميگيد كه ما فضاي دوستانه ي سايت رو بهم ميزنيم و حضورمون بر صلاح سايت نيست؟
يه همه پرسي بذاريد و ببينيد افرادي كه توي اين سايت فعاليت ميكنند موافق اين عمل شما هستند يا نيستند؟

شما كه انقدر ادعاي دموكراسي داريد يه همه پرسي بذاريد تا معلوم بشه :

1- مديران از نظر كاربران مطلع بشن .
2- ادعاي دموكراسي شما براي ما معلوم و آشكار بشه .
3- و بدونيم كه كيا جو رو از نظر ما بهم ريختن .
4- و ... كلا بفهميم كه چند نفر از اعضا با رفتن اونا موافقن و چند نفر معتقدن كه اونا جو رو بهم ريختن .

تقاضاي همه پرسي رو ازتون دارم . اگر واقعا دموكراسي بر اين سايت اونم بوسيله ي شما حاكمه اين همه پرسي رو كه هيچ مشكلي براتون نداره و بوجود نمياره رو بذارين تا دلايل بالا كه مهمترينشون اينه كه ; همه بفهمن شما اهل دموكراسي هستيد و اين حرفا .

ولي جديا اين آواتور بلاكي خيلي خفنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.