هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
پرسیَم ، مرسی از ماندانگاس خودم که بیشتر از وحید خودش دوستش دارم

نقل قول:
علی منطق عزیز ما از سایت رفتیم، دیگه به هیچ بحثی یا صحبتی در این رابطه نیاز نیست، شما فرض کن برنده شدی، ولی بازنده اصلی بودی که چهره خودت و به بهترین نحو ممکنه نشون دادی،‌ اونم نه به ما،‌ بلکه به حدودا 300 نفر !

قبول دارم این مورد رو !

هیچ وقت کاربری که سه سال عضو بوده یا کم و بیشتر و کلی فعالیت و سابقه و غیره و غیره نمیاد شناسه باز کنه برای شروع فعالیتش از صفر !

نقل قول:
به جرات میگم که حتی یک کاربر هم علاقه نداشت نزدیکت باشه و حتی نمایشنامه احمقانه ای که تو بنویسی رو ادامه بده.

با این موردی که گفتی کاری ندارم ، ولی من به شخصه اگر دامبلدور کتاب وجود داشت و هیچ رتبه ای توی هاگوارتز نداشت ، خیلی مایل بودم نزدیکش بشم ( سازمان حامیان دامبلدور جیگر )

نقل قول:
یک جمله ای بود که خیلی با ارزش بود، میگفت خوبه آدم یادش باشه اگر به جایی رسید تنها نبوده، این سایت هم دقیقا همین حرف و داره میزنه، فکر نکن الان یک سایت معروف شده بخاطر تلاش های خفن شما بوده، این سایت و اعضا ساختن و اعضا هم نگهش میدارن، درسته که حالا یک عده کم مثل ما بیاد و بره هیچ ف�

جمله عالی ای هست !
خود من که به اینجا رسیدم با کمک های دامبلدور بوده
ولی خوب ! جادوگران با کمک اعضا ساخته شده !

نقل قول:

تجربه اي كه توي سه سال به دست اوردم اينه كه دموكراسي براي اعضاي جادوگران حرامه . يك ذره آزادي باعث ميشه خودمون رو گم كنيم

موافقم ، اگر الان آزادی نبود و شما هم تجربه داشتی ، متوجه میشدی که اینجا جای عنوان کردن این مسائل نیست !

نقل قول:

به يكي دوبار بخندي براي خودش حقي قائل ميشه . از يكي يكم تعريف كنيم فردا خودش رو خالق مطلق و قدرت بي چون و چراي سايت ميدونه كه خب در حالت بدترش براي موندنش توي سايت و نجات كشتي به گل نشسته ي سايت شرط و شروط هم ميزاره .

چه جالب !

شما اگر تجربه داشتی متوجه میشدی که جادوگران با کمک اعضا شد جادوگران ، وگرنه الان اندازه وبلاگی که 30 ثانیه از تاسیسش میگذره ارزش نداشت . قدرت بی چون و چرا اعضا هستن ، نه مدیرا ، اگر قدرت به دسترسیه که اگه یه مدیر میشست اینجا و به همه دسترسی گردانندگی میداد ، سایت 27000 تا قدرت بی چون و چرای مورد تائید شما داشت !

نقل قول:

وي سايت 1000 جور آدم هست كه 999 تاش رو راضي نگه داري يكي مياد ميبرت زير سوال . دو نفر با هم دعوا ميكنن مديرو ميندازن وسط كه مشكلشون حل شه آخرم كه همه چيز حل شد مدير ميشه آدم بده .

به اعضا : اینجا منظور از 999 نفر راضی ، مدیران سایت هست و منظور از 1 نفر ناراضی اعضای سایت هستن !

نقل قول:

چون كفايت از ديدگاه يك عده اينه كه حزب بسته شده از ديد يك سري ديگه اينه كه نبايد بسته شه

اینجا بحث کاربرا و مدیرا هست و از دیدگاه شصت نفر شناسه ها باید باز بشن و از دیدگاه چهار پنج نفر ، نباید باز بشن ! اینجا نظر کاربر ارزش داره چون اونه که سایت رو میسازه !

نقل قول:

همتون از اون بالا بگيرين تا اون پايين اگه پاش بيفته و مدير شين مثل چي توي گل ميموني

متاسفانه یا خوشبختانه ، اینجا اکثر کاربرا سایت دارن و مدیرن و مثل چی هم توی گل نموندن . حالا میخواد سایتی باشه که یه عضو داره یا یه میلیون عضو .

همین ماندانگاس که خطاب بهش حرف زدی ، هم خودش سایت داره و به بهترین نحو مدیریت میکنه اون رو ، هم کلی سایت رو که صاحبشون نیست مدیریت میکنه ، در عین جدیت ، هم به کارها میرسه ، هم با اعضا رفیقه و هم مشکلی باقی نمیزاره ! اوکی ؟

امضای استابی :

نقل قول:

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول :

دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

خیلی وقته اینجا سر نزدی تو ، اطلاعاتت ناقصه ، اگه عذرخواهی کردی و شناست باز شد ، عوض کن امضاتو ، پیشنهاد میکنم !

من الان میگم : دلبستگی من به شناسه پرسی ویزلی بیشتر از دلبستگی 27000 تا عضو به کل سایته !

نقل قول:

پیش من یه برنامه و دیسیپلین بسیار خشکی وجود داره و به غیر از اینم به هیچ عنوان شما نمیتونی سایت اداره کنی. یعنی باید بشی مثل 99.9 درصد سایت ها که خاله بازی می باشند

از شما انتظار همچین دیسیپلینی رو نداشتم ! یه کم به اطرافتون دقت کنید ، چهار تا پست انجمن ناظرین و هاگوارتز و گروه ها رو بخونید با دقت ، متوجه میشید که الان خیلی وقته که سایت خاله بازی رو گرفته ! درسته ! خالی بازی اینجا سایتو نگرفته ، سایت چند دستی چنگ زده به خاله بازی مفرط !

با یکم آسون گرفتن بعضی موارد ، سایت میتونه خودشو از خاله بازی دور کنه ولی اینطوری بیشتر داره فرو میره

نقل قول:

یا وبلاگ هایی که متکلم وحده هستند و خود میگویند و خود میشنوند

اینجا هم دقیقا همینطوره ، شما خودتون میگید و خودتون بهش عمل میکنید ، کس دیگه ای این کار رو نمیکنه . شما میگید که سر حرفتون هستید ولی میبینید که بازم هر روز مجبور میشید نیم ساعت برای اینجا وقت بزارید و به حرفها جواب بدید !

نقل قول:

وقتی به این نتیجه برسم که یه شناسه هرگز باز نشه دیگه به هیچ عنوان تغییرش نخواهم داد.

این الان نتیجه ای هست که شناسه های بسته شده هم گرفتند . این که با شناسه ها اینجا از خودشون دفاع کنند و از خیر این کار نمیگذرن ! و این باعث میشه که اولا دیسیپلین شما رو نقض کنه و دوما شما مجبور بشید هر روز نیم ساعت اینجا به پیام ها جواب بدید .

نقل قول:

و این طناب پاره شده.

درسته ، ولی میشه این طناب رو به جای اینکه توی مشت بگیریم و پرتش کنیم تو کوچه ، میتونم بریم تو اتاق ، یه سنجاق قفلی یا تیکه سیم یا هر چیزی که میشه برداریم و این دو تیکش رو به هم وصل کنیم و دوباره ازش استفاده کنیم .

نقل قول:

میشه سال تولد دامبلدورو بگین

شما خجالت نمیکشی ؟ تا ما میاد یادمون بره دامبلدورو یه چیزی میگی باز ما برمیگردیم به تاپیک حامیان دامبلدور !

نقل قول:

این شناسه که بلافاصله بلاک میشه میدونم،شناسه های ما هم که قرار نیست باز شه اینم میدونم،ولی اینو بدونین این مدل سایت داری نیستش برادر من!این راه و رسمش نیست.

برادر ؟

برای ملاقات اومدید ؟ اشتباه شده ، دامبلدور اتاق بغلیه اینجا فقط من و هری هستیم

نقل قول:

مرسی از آموزش جامعتون مدیران عزیز سایت!

اینجا شما آموزش میبینی ؟

شما برای تشکر باید توی همون قسمت مقالات نظر بزارید !

نقل قول:
هر کسی یک دلیل این وسط پیدا کرد که این شناسه میتونه باز بشه عنوان کنه وگرنه مشخصه قضیه عده ای رفیق آرشام هستند و کور کورانه و بدون دلیل میخوان شناسش باز بشه.

چون گفتید این وسط ، باید بگم که دقیقا وسط انجمن ضروریات تاپیکی هست با نام آیا با باز شدن شناسه آرشام موافقید . من رای های کاربران رو برای شما عنوان میکنم ، کورکورانه نیست ، هر کسی که بتونه ببینه ، اونجا رو میبینه و دلیل واضحی هست ! اگر مدیران تصمیم گرفتن و باید طبق دیسیپلین شما عمل کنن ، نه باید اونجا رای میدادن و شما هم نباید اون تاپیکو میزدی !

نقل قول:
در روز تولد سایت بعد از اینکه از محل رفتیم گفتم که این شناسه هرگز باز نمیشه و برای این مورد شاهد زنده دارم و حتی سرشم بحث کردیم که من گفتم هرگز چنین شناسه ای باز نخواهد شد.

آرشام و ماندانگاس دیگه برنمیگردن ، ولی میتونم خواهش کنم شاهده زندتون رو معرفی کنید ؟

من 5 نفر شاهد مرده دارم ، که اگر خواستید میتونم اسامیشون رو اینجا یا از طریق بلیت بفرستم .

خارج از همه مسائل :

خیلی واقع بینانه و جدی میگم که از هری پاتر ممنونم بابت جواب هایی که میده ، اگر من مدیر بودم ، حرفی که میزدم رو تغییر نمیدادم و دیگه در موردش بحث نمیکردم و اگر کاربری مثل پرسی ویزلی ( خودم ) اینجا به اینصورت پست میزد به جای جواب دادن بهش شناسش رو میبستم . جدی گفتم کاملا .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
متاسفانه بحثای قدیمی وسط میکشید.
یک دلیل وجود نداره که شناسه آرشام باز بشه حتی یه دلیل اکر دلیلی وجود داشت من خودم در صف اول پیدا کردن اون بودم تا شناسش باز بشه

بنده دوباره از اول مرور میکنم
هر کسی یک دلیل این وسط پیدا کرد که این شناسه میتونه باز بشه عنوان کنه وگرنه مشخصه قضیه عده ای رفیق آرشام هستند و کور کورانه و بدون دلیل میخوان شناسش باز بشه.

یعنی یوزر میتونه به همه چی سایتع و مدیرشو غیره بفحش بده و بعدشم تا دو ماه معذرت خوواهی نکنه و بعدشم قلدر بازی در بیاره و تهدید کنه و رفیقاشو بریزه تو سایت و خودشو باز کنه.

روی هر دین و مذهب و مرامی و در هر سایت دیگه ای چنین کاری کرده بودن ما همون کارو میکنیم
یکی به شما فحش بده شما میگی چن تا دیگم روش بده و خیلی آدم توپی هستی.

1- شناسه آرشام به دلیل نوشتن در چت باکس بسته شده
2- در روز دوم این بلیت به سایت توسط ارشام زده شده:
نقل قول:

خب....با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديريت محترم سايت جادوگران و همچنين بيان هزاران بار "خواهش ميكنم" در جواب "دستت درد نكنه هاي شما"
خواهشا به قولتان عمل كرده و شناسه ي بنده را قبل از ساعت هشت و ربع بعد از ظهر فردا باز كنيد(ميشه سه روز)
در ضمن يه كم دقت كنيد.من به خاطر هيچ بلاك شدم.بارون خان باز هم بعد از سه ماه يه سري به سايت زد و جو مديريت گرفتش.به من گفته شده بود دهنت رو آب بكش(البته الان از فرد گوينده ي آن سخن اصلا ناراحت نيستم.و كلي هم بهش عشق ميورزم.)...مجبور بودم جواب بدم...خواهشا بشينيد يه كم فكر كنيد...شما يه مدير جادوگرانيد.رئيس جمهور مملكت نيستيد كه انقدر احساس غرور و قدرت برتون داشته(البته بنده در اين مورد جلوي شما كوچيكم.چون مقامم كاربر ساده هست)..و همچنين براي بنده زور داره كه يه نفر كه هيچ فعاليتي در سايت نداره،بياد بهم تذكر بده.من تذكر بارون رو بعد از دادن پاسخ به فراز خوندم و بدتر عصبانيم كرد....عزيز من اين سري من به شما ميگم دهنت رو آب بكش توي چت باكس....ببينم جواب ميدي يا نه؟(البته نميگم...مثال بود)
در ضمن اون رنك رو هم برميداشتيد...براي سايت بده كه زننده ي بهترين و پر بيننده ترين تاپيكش بلاك باشه.
ملت ميخندند.

این بلیت در مایه فحش به مدیره سایته یعنی اینکه بارون یه نفهمه و من فقط میفهمم.
قرار نیست کسی بسته بشه و بعد فحشم بده و بعد ما بازشم بکنیم.
و در ضمن مدیر حمال نیست که یکی رو ببنده و بعد فحش بخوره و بعدم بیاد بازش کنه.
3- طرف دوستاشو ریخته تو سایت و مدیرانو تهدید میکنه که سایتو فلان و فسار میکنه. ( تمام این موارد قبل از اتمام مهلت سه روزه است) ما در این مورد به شدت برخورد میکنیم قرار نیست کسی اس ام اس بزنه به رفیقاش که شناسشونو بگیره. این مساله خیلی جای بحث داره که من نمیخوام بازش کنم چون پای خیلی شناسه ها اول وسط بود.

4- در اینجا کار به مرحله بدون بازگشت رسید و بنده در مدیران اعلام کردم که این فرد به هیچ عنوان شناسش باز نخواهد شد و این قبل از تولد سایت بود.

5- در روز تولد سایت بعد از اینکه از محل رفتیم گفتم که این شناسه هرگز باز نمیشه و برای این مورد شاهد زنده دارم و حتی سرشم بحث کردیم که من گفتم هرگز چنین شناسه ای باز نخواهد شد.

6- بعد از تولد به دروغ بیان کردند که من موافق باز شدن هستم در صورتیکه ما فقط در مورد سایر شناسه ها صحبت کردیم و تازه اونم راه تخیلی باز کردنش رو توضیح دادیم که عبارت بود از اینکه باید طرف بیاد و اعلام کنه آرشام از شناسش سوء استفاده کرده. و اون افراد عنوان کردند اگر شناسه های بین اخطار دو مدیر بسته شوند حاضرند چنین کاری کنند.

7- تازه پست معذرت خواهی آرشام زده شد. ولی من گفتم دیگه تموم شد کار یه جایی تموم میشه و ما تصمیمو گرفتیم در نتیجه واکنشی نشون ندادیم.

در نتیجه از شماره 5 به بعد دیگه کار تموم شده سر هیچی بحث نکنید و دلیلی بیارید که بشه شناسشو رو باز کرد. دلیل این نیست که یکی که 100 تا رفیق جمع کنه میتونه هر کاری بکنه. این مساله رو هم نمیخوام بازش کنم ولی اکر سایت رفیق بازی بود اونوقت میتونستیم کل داشتن رفیق بزنیم و اونوقت مشخص میشد قضیه چیه.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۴۲ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۰
از دریاچه ی سکوت
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
ویولتم هنگ نکنین!مرسی از نیلوفر عزیزم.

آقا جون تکلیف ما رو روشن کنین،یکی میگه پاشو برو شناسه بساز بیا فعالیت کن،یکی میگه باد به گوشم برسونه دوباره اومدی تو سایت حذف شناسه ات میکنم به کل و و و!

حرف شما چیه؟
ما هویت نداشته باشیم همه چی حله؟ما خودمونو پشت یه شناسه دیگه قایم کنیم حله؟عزیز من اگه ما میخواستیم بترسیم و جا بزنیم که از اول شروع نمیکردیم.
دو حالت داره:یا میخواید باز کنین یا نمیخواید.
اگه میخواید که باز میشه میره پی کارش اگر هم نمیخواید اینقدر طاقچه بالا نذازید که شناسه دیگه بسازید ولی نگین که شما همونایین.یعنی به روی مبارکتون نیاریم که ما دوباره قدم در این سایت خفن گذاشتیم و دوباره میخوایم به گند بکشیمش.
شما دارید خودتون رو گول میزنین یا ما رو؟!
واقعا از این مدیریت قوی لذت میبرم!وقتی خودتون هم نمیدونین با یه عده که اومدن انتقاد میکنن و حرف میزنن چیکار کنین و پشت سر هم بلاک میکنین چه انتظاری از یه کاربر تازه وارد دارید؟چه انتظاری از ناظر دارید؟میگین یکی با یکی دعواش میشه مدیر مقصره.نه،مدیر هیچوقت تقصیر نداره.همیشه این کاربره که گناهکاره و باید مجازات بشه.هرکی از شما طرفداری کنه کاربر منطقی و ماه و گلیه و هرکی بیاد انتقاد کنه دروغگو و مایه ننگ اجتماع جادوگرانه.
من کاربری نبودم که بخوام شلوغ کنم و نصف اینایی هم که شناسه دادن و در ادامه بلاک شدن همشون آروم بودن ولی به قولی آش اونقدر شور شد که صدای خان هم در اومد.
این شناسه که بلافاصله بلاک میشه میدونم،شناسه های ما هم که قرار نیست باز شه اینم میدونم،ولی اینو بدونین این مدل سایت داری نیستش برادر من!این راه و رسمش نیست.

میگید ما هیچ کدوم مدیر نبودیم و اگه مدیر بشیم مثل چی میمونیم تو گل،ممکنه که ما سابقه مدیریت نداشته باشیم ولی حداقل کاری که بلدیم بکنیم اینه که حرف همه رو بشنویم و به خط به خط اعتراضا جواب بدیم و فقط قسمتی رو که خوشمون میاد و عشقمون میکشه رو جواب ندیم.این کاریه که دقیقا شما دارید میکنید.آقا حرف من غیر منطقیه؟!بیا بگو.به جای این که تند تند بلاک کنی بیا بگو بابا ویولت داری چرت میگی به این دلیل این دلیل و این دلیل.ملت هم که بلانسبت خر نیستن.میفهمن چی غلطه و چی درسته.همه که اشتباه نمیکنن.

خوبه گاهی هم آدم به جای این که از موضع هجومی بیاد جلو،یه نگاه منصفانه به خودتون بندازید و ببینین چیکار کردین که صدای این همه آدم در اومده.باور کنین سخت نیست.

آفرین به این نظم و انضباط!آفرین به این دیسیپلین!سایت خاله بازی نیست.هنوز نیست.ولی خواهد شد.اصلا تصمیم ندارم بگم چون این و این و این رو بلاک کردین که فلان بودن و بهمان بودن و باید قانون در موردشون تفاوت میکرد و از اینجور چیزا.بلکه به خاطر این که دارید خودتون به کاربرا آموزش میدید.

مرسی از آموزش جامعتون مدیران عزیز سایت!

دیگه حرفی ندارم.

پ.ن:ققی جون از آب گل آلود ماهی میگیری قربونت برم؟! بحثو چرا میپیچونی؟!

سکوتم از هر فریاد گویاتر است...

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

امیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۰ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۱۸ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از کلبه شرلیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
السلام و علیک علی هرچی جادوگره
میشه سال تولد دامبلدورو بگین
ممنون

اگه گفتی من کدومشونم

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
واقعا تصویر میکنید که من صفا میکنم این شناسه ها رو بستم؟
جدا ننشستید پیش خودتون فکر کنید که چرا اینا رو باز نمیکنم؟
فک کردید مثلا خیلی افتخاره که این شناسه ها رو باز نکنم بعد فردا میتونم اینو به عنوان افتخارات مدیریتی خودم عنوان کنم در جایی؟
این بستن شناسه ها برای بنده فقط ضرره و به اصطلاح این روزی ها نبرد باخت باخت میباشد یعنی طرف برنده ندارد
مطمانا اگر شناسه ها رو باز میکردم یا کوتاه میومدم خیلی به نفعم بود. حداقل نفعش این بود که روزی نیم ساعت وقتم به نوشتن در این تاپیک تلف نمیشد.

پیش من یه برنامه و دیسیپلین بسیار خشکی وجود داره و به غیر از اینم به هیچ عنوان شما نمیتونی سایت اداره کنی. یعنی باید بشی مثل 99.9 درصد سایت ها که خاله بازی می باشند یا وبلاگ هایی که متکلم وحده هستند و خود میگویند و خود میشنوند . من برای خودم یه سری حد و مرز و برنامه تعریف کردم و به هیچ عنوان نمیتونم ازش بگذرم. وقتی به این نتیجه برسم که یه شناسه هرگز باز نشه دیگه به هیچ عنوان تغییرش نخواهم داد.

اگر قرار باشه من هر روز برناممو عوض کنم یا در برابر تصمیم عده ای دیگه تسلیم بشم هر دفه روی کارم میتونن انگشت بزارن.

من نمیدونم کسی که سه ساله شناسه داشته میتونه شناسه جدید باز کنه یا نه. من فقط راهی رو که در بین این استراتژی بسیار خشک بنده وجود داشت گفتم. انعطاف تا جایی امکان داره وقتی طنابو زیاد بکشی پاره میشه و دیگه نمیشه برش گردوند. و این طناب پاره شده.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
تجربه اي كه توي سه سال به دست اوردم اينه كه دموكراسي براي اعضاي جادوگران حرامه . يك ذره آزادي باعث ميشه خودمون رو گم كنيم . به يكي دوبار بخندي براي خودش حقي قائل ميشه . از يكي يكم تعريف كنيم فردا خودش رو خالق مطلق و قدرت بي چون و چراي سايت ميدونه كه خب در حالت بدترش براي موندنش توي سايت و نجات كشتي به گل نشسته ي سايت شرط و شروط هم ميزاره .
همتون از اون بالا بگيرين تا اون پايين اگه پاش بيفته و مدير شين مثل چي توي گل ميمونين . نمونش اسكاور بود كه قبل از مدير شدنش حرف زياد ميزد ولي وقتي مدير شد خيلي خراب كرد . اونا كه دو نفرو دوروبرشون ميبينن كه به ساز اونا ميرقصن فكر نكنن اگه خودشون اختيار داشتن بازم شرايط همين بود . توي سايت 1000 جور آدم هست كه 999 تاش رو راضي نگه داري يكي مياد ميبرت زير سوال . دو نفر با هم دعوا ميكنن مديرو ميندازن وسط كه مشكلشون حل شه آخرم كه همه چيز حل شد مدير ميشه آدم بده .
90 درصد مشكلا از خود كاربرا شروع ميشه . يكي مياد به حزب گير ميده دو گروه با هم دعوا ميكنن آخر مدير ميشه بي كفايت و بي لياقت . چرا؟ چون كفايت از ديدگاه يك عده اينه كه حزب بسته شده از ديد يك سري ديگه اينه كه نبايد بسته شه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
ماندانگاسم، مرسی از وحید خودم که خیلی دوستش دارم!

به ققنوس:

برادر بحث اون موقع هیچ ربطی به حمایت از مدیران و دستمال بازی نداشت،‌ بحث اصل فقط در رابطه با مسئله نحوه نمایشنامه نویسی و آزادی اون بود، در واقعیت در اون زمان هر کی هر جور که میخواست نمیتونست رول بنویسه...یعنی اصلا امکان رول نویسی در حدی که شما می نوشتید با دیگران نبود، یادمه یک پست زدی در رابطه با کوییرل و بیل و کلا در این رابطه بود، من میگم اگر یکی مثل ما اون پست و اون زمان میزد بدون اخطار بلاک میشد! ولی شما فقط پستت پاک شد و اخطار گرفتی!

-----------

به هری پاتر :

علی منطق عزیز ما از سایت رفتیم، دیگه به هیچ بحثی یا صحبتی در این رابطه نیاز نیست، شما فرض کن برنده شدی، ولی بازنده اصلی بودی که چهره خودت و به بهترین نحو ممکنه نشون دادی،‌ اونم نه به ما،‌ بلکه به حدودا 300 نفر !

شاید سوال بشه برات ولی میگم که چهره شما فقط یک آدم دروغگو و بی ثبات است که هیچ حرفی حتی حرف خودت و که در ملاء عام میزنی، قبول نداری! و جالبتر از اون اینه که اگر تو دسترسی نداشتی، به جرات میگم که حتی یک کاربر هم علاقه نداشت نزدیکت باشه و حتی نمایشنامه احمقانه ای که تو بنویسی رو ادامه بده.

یک جمله ای بود که خیلی با ارزش بود، میگفت خوبه آدم یادش باشه اگر به جایی رسید تنها نبوده، این سایت هم دقیقا همین حرف و داره میزنه، فکر نکن الان یک سایت معروف شده بخاطر تلاش های خفن شما بوده، این سایت و اعضا ساختن و اعضا هم نگÙ%8

نقل قول:

پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
به ققنوس:

برادر بحث اون موقع هیچ ربطی به حمایت از مدیران و دستمال بازی نداشت،‌ بحث اصل فقط در رابطه با مسئله نحوه نمایشنامه نویسی و آزادی اون بود، در واقعیت در اون زمان هر کی هر جور که میخواست نمیتونست رول بنویسه...یعنی اصلا امکان رول نویسی در حدی که شما می نوشتید با دیگران نبود، یادمه یک پست زدی در رابطه با کوییرل و بیل و کلا در این رابطه بود، من میگم اگر یکی مثل ما اون پست و اون زمان میزد بدون اخطار بلاک میشد! ولی شما فقط پستت پاک شد و اخطار گرفتی!

-----------

به هری پاتر :

شاید سوال بشه برات ولی میگم که چهره شما فقط یک آدم دروغگو و بی ثبات است که هیچ حرفی حتی حرف خودت و که در ملاء عام میزنی، قبول نداری! و جالبتر از اون اینه که اگر تو دسترسی نداشتی، به جرات میگم که حتی یک کاربر هم علاقه نداشت نزدیکت باشه و حتی نمایشنامه احمقانه ای که تو بنویسی رو ادامه بده.

یک جمله ای بود که خیلی با ارزش بود، میگفت خوبه آدم یادش باشه اگر به جایی رسید تنها نبوده، این سایت هم دقیقا همین حرف و داره میزنه، فکر نکن الان یک سایت معروف شده بخاطر تلاش های خفن شما بوده، این سایت و اعضا ساختن و اعضا هم نگهش میدارن، درسته که حالا یک عده کم مثل ما بیاد و بره هیچ فØ

نقل قول:

پیام زده شده در: ۷:۵۱ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
علی جان ببین بیخیال صفحه 137 و مسائل گذشته...
پرداختن به مسائل گذشته کار بیهوده ای دروغ ها و اشتباهات ما رو در گذشته سعی کنیم تو ذهنمون پاک کنیم...
در هر صورت من یه سوال دارم آیا شما موافق اجرای دموکراسی واقعی در فروم هستی؟!
اگه جوابت مثبت هست من چون الان سایت جو مناسبی نداره و باز هم تاکید می کنم اگه مثبت هست ادامه صحبتام رو تو تماس با ما مطرح کنم...
در رابطه با یک دموکراسی واقعی تو فروم

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

ولی وقتی مدیری تصمیمی بگیره همه باید گوش کنن و تصمیم مدیر تصمیم نهاییه و اگر بهش توجه نشه اقدامات به شدت سخت گیرانه ای روش اعمال میشه و همینطور جلو میره تا به جاهای بی بازگشت میرسه.

آیا در این جمله سفسطه بازی دیده میشه؟
شما میتونی وقتی من یکی رو بستم انتقادتو بکنی ولی باید قبولش کنی و اگر ادامه بدی مطمانا بسته خواهی شد.

من اون مورد خاصو بررسی کردم. لطفا و خواهشا همیشه لینک بدید بدون لینک من دو ساعت داشتم میگشتم تا پست های مورد نظرو پیدا کنم.

وقتی پست آرگوس دیلیت شده و کوییریل در این پست:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=153287#forumpost153287
و کریچر در این پست:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=153325#forumpost153325

در مورد دلایلیش و ادامه بحث در موردش اخطار دادن. بعد اگر شما چیزی بنویسی و مخصوصا مدیران رو مسخره کنی قطعا بسته میشی. ما انتقادو قبول میکنیم ولی وقتی با لحن مسخره آمیز نوشته بشه مطمانا حساسیت بیشتری نشون میدیم. در قوانینم هست و تمامشم منطبقه.

متاسفانه صفحه 137 رو پیدا نمیکنم لینک بدید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.