هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۷:۵۱ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
علی جان ببین بیخیال صفحه 137 و مسائل گذشته...
پرداختن به مسائل گذشته کار بیهوده ای دروغ ها و اشتباهات ما رو در گذشته سعی کنیم تو ذهنمون پاک کنیم...
در هر صورت من یه سوال دارم آیا شما موافق اجرای دموکراسی واقعی در فروم هستی؟!
اگه جوابت مثبت هست من چون الان سایت جو مناسبی نداره و باز هم تاکید می کنم اگه مثبت هست ادامه صحبتام رو تو تماس با ما مطرح کنم...
در رابطه با یک دموکراسی واقعی تو فروم

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:

ولی وقتی مدیری تصمیمی بگیره همه باید گوش کنن و تصمیم مدیر تصمیم نهاییه و اگر بهش توجه نشه اقدامات به شدت سخت گیرانه ای روش اعمال میشه و همینطور جلو میره تا به جاهای بی بازگشت میرسه.

آیا در این جمله سفسطه بازی دیده میشه؟
شما میتونی وقتی من یکی رو بستم انتقادتو بکنی ولی باید قبولش کنی و اگر ادامه بدی مطمانا بسته خواهی شد.

من اون مورد خاصو بررسی کردم. لطفا و خواهشا همیشه لینک بدید بدون لینک من دو ساعت داشتم میگشتم تا پست های مورد نظرو پیدا کنم.

وقتی پست آرگوس دیلیت شده و کوییریل در این پست:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=153287#forumpost153287
و کریچر در این پست:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=153325#forumpost153325

در مورد دلایلیش و ادامه بحث در موردش اخطار دادن. بعد اگر شما چیزی بنویسی و مخصوصا مدیران رو مسخره کنی قطعا بسته میشی. ما انتقادو قبول میکنیم ولی وقتی با لحن مسخره آمیز نوشته بشه مطمانا حساسیت بیشتری نشون میدیم. در قوانینم هست و تمامشم منطبقه.

متاسفانه صفحه 137 رو پیدا نمیکنم لینک بدید

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۷:۵۶ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
علی جان جزئیات بیلیت شماره 56046 رو بخون...
آرگوس فیلچ یه پست زده بود و در اون انقلاب ایران رو به عقیده شما مسخره کرده بود...
و در همون روز ها همین دوستان که بلاک هستن می گفتن حذب جای ما رو گرفته...ما نمی تونیم فعالیت کنیم!!
بخون اون بیلیت رو منو به خاطر این بلاک کردی که از مدیران به خاطر بلاک آرگوس فیلچ تشکر کرده بودم...
و تو گفتی تو در مقامی نیستی در مورد تصمیمات مدیریت اظهار نظر کنی پستش تو نحوه بر خورد هست...بلاک کردی منو بعد منو باز کردی(خودت اینکارو کردی)
و بعد از اونم 5 ماه منو ممنوع الپست کردی و بعد از اون 2 هفته باز کردی و باز دوباره کوییرل عزیز منو و تمام حذبی ها رو بلاک کرد( و نسل ما رو به قصد کش زد و خوب مدیران همیشه گل های این سایت هستن و حرفشون درسته) بلاک کرد تا همین چند ماه پیش حدودا ده ماه من بلاک بودم...
و اما همونطور که یادت باشه اومدم بهت گفتم تو مسنجر علی حرف های گذشته منو تو هر جای سایت که هست بخون...
ببین بهت گفتم با این روش اینجوری میشه...گفتم اینجوری نمیشه برادر من
و تو فقط جوابت این بود مشکل تو با کوییرل شخصیه و باید خودتون حل کنید
و نفهمیدی مشکل من کوییرل نیست وضعیت رول پلینگه...
و حالا خوشحالم که یه دفه خودت در خواست دادی که بررسی کنی این قضیه رو و خوشحال میشم تو بررسی این قضیه لا به لاش حرفای منو بخونی...
و امید وارم واسه یه بارم که شده قبول کنی مدیرانت عزیزت با تحریک کاربران بر ضد من جلوی طرح ویزنگاموت رو گرفتن...و تو همیشه چشاتو بستی
چون مدیران گل بودن...
خلاصه امید وارم که الان خودت تصمیم به بررسی اون قضیه گرفتی یه دفه تمام پیش بینی های منو در مورد آینده این سایت بخونی
واقعا خوشحال میشم!!
علی عزیز امید وارم ناراحت نشی ولی تو کلا آدم سفسطه بازی هستی...
آدمی هستی مودی که همه چی بستگی به سیاست خودت و مدیرانت در سایت داره
(دارم از فرصت استفاده می کنم چون تو چند تا پست بالا تر گفتی آزادی بیان آزادی فروم و از این شعار ها و الان از فرصت استفاده می کنم...وگرنه که من تا دهن باز کنم از ترس منو می فرستین بلاکی...چون حرفت تازه اس از زیرش نمی تونی در بری مگر اینکه با پاک کردن گذشته و اسناد مدارک سایت منم مثل بقیه متهم به دروغ گویی کنی و مثل همیشه از زیر اتهماتی که به تو و مدیرانت میشه در میری)

علی جان مایلم صفحه 137 تاپیک نحوه بر خورد رو قبل از انتخابات دوره قبلی بخونی...

ببین خودت رو یک آدم دیکتاتور و دروغگو به عالم آدم فرض نمی کنی...

من حتی اگر در قضیه بلاک آرشام حق با تو باشه
من حرف تو مدیرانت رو قبول نمی کنم چون هر کاربر 10 ساله ای که توی باغ باشه و صفحه 137 نحوه بر خورد رو بخونه می فهمه تو چه آدمی هستی...
هر کاربری چند ماه تو این سایت باشه اگه چاپلوس نباشه اعتراف می کنه به دروغ های پیاپی شما و دیکتاتوری شما...
البته صفحه 137 هیچ ربطی به بلاک و این قضایا نداره فقط می خوام یه آیینه جلوت بگیرم...ببین چه حرفی زدی تو اون صفحه و بعدا چه کردی و گفتی دراکو منو گول زده...قظعا یادت نمیاد!!
خلاصه که کلا من فکر می کنم مجبوری دروغ بگی به خاطر اینکه وجه مدیرای دیگرو حفظ کنی شاید خودت آدم بدی نباشی شایدم دوست نداشته باشی دروغ بگی
ولی کلا این کار درستی نیست که آدم به هر دلیلی یه عده رو شل و پل کنه فعالیتشون رو داغون کنه به خاطر خواسته های غیر منطقی چند مدیر...

خودت می دونی من کاربری هستم که بدون مدیریت همیشه به انجمن مدیران دسترسی داشتم و اگه پشت پرده شما قضعا خوب بود و جلو اینجوری بودید من از شما دفاع می کردم
ولی پشت پرده مدیریت بسیار فجیع تر از اون چیزی که کاربرا می بینن و به اسم دیکتاتوری صدا می کنن...

و اگه واقعا می خوای خودت و گروه مدیریت رو بشناسی از صفحه 137
4 صفحه 4 صفحه هم بخونی می فهمی چه طوری بودید...همون 4 صفحه هم کفایت می کنه...

جناب آقای علی نیلی دوست عزیز آتشفشان من...
آیا حاضری برای یک بار با منطق به کارهایی که کردین فکر کنین
و ببینی که چه کردی؟!
هرچند می دونم این قضیه رو می پیچونی و میگی فعالیت مفید یعنی ویکی یعنی مقاله یعنی اخبار یعنی هزارتا چیز دیگه و آخرش میگی رول پلینگ به من چه...
ولی هر بلایی که سر وضعیت رول پلینگ میاد فقط و فقط تقصیر تو بود...
من می دونم از این پست هیچ جواب قانع کننده ای دریافت نمی کنم ولی خوشحالی من اینه روز به روز از جمعیت دستمالداران کم میشه و حتی کسایی که طرفتونم بودین دارین بلاک می کنین...
می مونن چندتا مگس گرد شیرینی با مدیریت و یه عده کاربر ناراضی

------------------------------------------------------------------------
صفحه 164 و 165 نحوه برخورد

اینم اون بلاک تاریخت به علت اعتراض به مدیران:
ققنوس:

نقل قول:
تقریبا همه پستا رو خوندم!!
واقعا به اون مدیری که پست آرگوس رو پاک کرد نمی دونم چی بگم!!واقعا نمی دونم چی بگم
مدرسه ایفای نقش پر شده از پستای چرت و پرت گیلدی و آرگوس(اسنیپ قدیم) یا آدمایی از این دست که پست قشنگ می زنن پاک میشه!!جالبه واقعا ادامه بدید تا کاربرای درست حسابی برن و بعد خودتون بمونید با عشق ریشه کن کردن بی ناموسی با عشق بیرون انداختن حذبی ها و بی ناموس نویس ها
از حذبی ها و دیگر افراد طرف حساب الستور خواهش می کنم در مورده این کاربر هیچ فکری نکنن دچار خود بزرگ بینی شده و انرژی خودشون رو برای رول و برای گروهشون بذارن تا بحث کردن بی مورد!!
طرف حساب الستور مدیراس اون از مدیرا خواسته حذب رو ببندن!!
اگه مدیرا خواستن حذب رو ببندن اونوقت ما با مدیرا صحبت می کنیم پس هیچکس نیاد خودش رو با کاربرایی که فکر می کنن با یوزر 21 هزار می تونن بزنن تاپیکی که یکی از شناسنامه های سایته که توش بارون هری دارک لرد(با آیدی حسنش) سالازار ونوس و ... توش پست زدنن رو ببنده طرف نکنن
الانم مرلین توش پست زده نخوندم هنوز که بدونم بر ضد حذبه یا به نفع حذب ولی مهم اینه کسی زده به اسم مرلین
فکر کنم از کسایی که توش پست زدن ارزش این تاپیک مشخص باشه این تاپیک بارش طلاس
تاپیکی که خاطرات دشمنی و ها و دوستی ها این سایت رو تو یه سال گذشته ورق می زنه!!
فقط از دوستان خواهش می کنم بحث رو قاتی نکنن بحثه روله بحث کنید
الستور از مدیرا خواسته ببندن
پس وقتی خواستن ببندن بحث می کنیم نه الان که همه چی در حد حرفه اونم حرف های باد هوا!!
پس کسی انرژی الکی تو این تاپیک خرج نکنه!!

در اینجا در 20 بهمن سال پیش الستور که دانگ الان باشه اومد از مدیران در خواست کرد تاپیک حذب رو ببندن چون خیلی بی ناموسیه و جلوی پیشرفت اعضای سایت رو گرفته
و این جواب من بود که در کنار این جواب اعتراض خودم رو نسبت به پاک شدن پست آرگوس فیلچ توسط کوییرل اعلام کردم

و اینم جواب شما بود علی جان:
هری:

نقل قول:
نقل قول :
نقل قول:
ققنوس نوشته:
واقعا به اون مدیری که پست آرگوس رو پاک کرد نمی دونم چی بگم!!واقعا نمی دونم چی بگم
مدرسه ایفای نقش پر شده از پستای چرت و پرت گیلدی و آرگوس(اسنیپ قدیم) یا آدمایی از این دست که پست قشنگ می زنن پاک میشه!!جالبه واقعا ادامه بدید تا کاربرای درست حسابی برن و بعد خودتون بمونید با عشق ریشه کن کردن بی ناموسی با عشق بیرون انداختن حذبی ها و بی ناموس نویس ها

شناسه شما به دلیل نوشتن مطالب بالا بلاک شد.

به بقیه: این تاپیک برای نوشتن در مورد روله لطفا در مورد رول صحبت کنید. صحبت در مورد مدیریت سایت رو در تایپک گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ... ادامه بدید.

ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۹ ۹:۵۱:۲۲
ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۹ ۱۰:۰۳:۵۸

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ققنوس مطمانا موردی بوده که این اتفاق افتاده و شما بلاک شدی
من با بلاک ها معمولا مخالفم. چون برای من بلاک بازیچه نیست. بلاک یعنی ته ماجرا.
اگر مورد اعتراضت به مدیریت کویریل رو لینک داری لطفا برام بفرست وگرنه خودم آخر هفته فرصت کنم بررسیش میکنم.

پیام زده شده در: ۷:۳۴ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوستان عزیز همون طور که شاهد بودید بنده هم با این دیکتاتوری مخالفم و در اینکه یک دیکتاتوری عظیم بر این سایت حکومت می کنه شکی نیست و حق با شماست!!
و از بلاک آرشام هم ابراز ناراحتی کردم
ولی شما دیگه شورش رو در آوردید
من حدود 3 سال پیش به خاطر 2 تا عکس بلاک شدم که نه سک-سی بود نه سیا-سی و بیلیت زدم گفتم به خاطر یک عکس خشن که 3 روز نمی بندن...
گفتن دوتا عکس بود چون خالی بستی گفتی یکی 9 روز بلاکی!!
و بعد از اون دعواها من کلا با این شناسه رفتم و با یه شناسه دیگه فعالیت کردم که کسی نمی دونست ققنوسه...
حرفه علی واضحه برید با یه شناسه دیگه بیاید ولی نیاد بگید من فلانیم مثل یه کاربر تازه وارد!!
و این دلخوری هایی که تو دل هم دیگه مونده با یک فعالیت سالم در چند ماه از بین میره!!
از این واضح تر!!
دیگه شورش رو در آوردید انقدر دارین این قضیه رو کش می دین
هری رو هم که می بینید مرغش یک پا داره و بس!!
پس برای چی فکر کردید با صحبت و کش دادن بی مورد این قضیه می تونید حقی بگیرید
خواهشا تمومش کنید بـــــــــــــــره(تیریپ بارون خون آلود گنده نوشتم)
------------------------------------------------------
و در رابطه با پست آخر هری
هری جان من یه دفه یادمه به نحوه مدیریت کوییرل اعتراض کردم
منو بلاک کردین که تو در مقامی نیستی که در مورد مدیریت اظهار نظر کنی...

پس صحبت از آزادی بیان و بیان دیدگاه نفرمایید که من قربانی انتقاد شدم

پیام زده شده در: ۶:۰۳ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
قضیه این نیست که کاربر خوب اونه که هیچ حرفی نمیزنه و کاربری که همش انتقاد میکنه و حرف میزنه کاربر بدیه.
اتفاقا اینجا باید آزادی کامل برای حرف زدن اعضا فراهم باشه و همه بتونن دیدگاه هاشون رو بگن. اگر کسی نتونه حرفشو بزنه اصلا به درد نمیخوره

ولی وقتی مدیری تصمیمی بگیره همه باید گوش کنن و تصمیم مدیر تصمیم نهاییه و اگر بهش توجه نشه اقدامات به شدت سخت گیرانه ای روش اعمال میشه و همینطور جلو میره تا به جاهای بی بازگشت میرسه.

معنی بی بازگشت مشخصه. وقتی شما یکی رو بزنی بکشی دیگه نمیتونی برش گردونی حالا هر چیم اظهار پشیمانی کنی. تموم شد دیگه رفت. در نتیجه نزارید هیچ وقت کار به اونجاها بکشه وگرنه دیگه هیچ راهی نداره.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
من اعتراض دارم!اين چه وضعشه؟
مثل اينكه لازم شد در مورد دفعات بلاك شدن شناسم توضيح بدم! اول بارون و بعد سوروسعزيز! به نظرم يك گمان اشتباه افتاده بين اعضا!

من در طول دو سال خورده اي فقط دوبار بلاك شدم!نه چنديـــــــن و چند بااار!!!
1-يك بار وقتي شناسه السامور داشتم كاملا غرض ورزانه يك مدير منو بلاك كرد، چون من يادمه قبل از اينكه بلاك شم يك اخطار از مك گونگال بخاطر نامناسب بودن پستم گرفتم و يادمه مك گونگال عذر خواهي منو اتفاقا با لحن بسيار خوب و دوستانه قبول كرد! ولي بعدش ديدم به همون پست يك عده مدير گير دادند و منو بلاك كردند!
من هنوزم بابت اين قضيه شاكي‌ام!

2-يك بار همين خرداد امسال كه به دليل زدن پستهاي نامربوط در تاپيك نحوه برخورد به همراه جمعي از رفقا بصورت دسته جمعي بلاك شديم! يه جور نسل كشي حذبي ها! :grin:

من فكر ميكنم دو بار بلاك شدن توي جادوگران مساله عادي اي باشه!
بارون جان!نميدونم چرا بين اين همه عضو اينقدر منو الگوي افراد بلاك شده قرار مي‌ديد!يه جوراي انگار من خيلي كاربر مثبت و سر به راهيم!!؟ انگار پيامبري نوظهور از مجموع جزاير بالاك هستم!؟ بيخيال الان اتفاقا جاتون خالي من خيلي كاربر بد و ناقض قانون هم هستم!
اينجوري حرف ميزنيد بهم حس«كاربر سر به راه» يا «آدم نيكوكار» دست ميده كه اصلا چيز خوبي نيست! حس ميكنم ماهيت حذب ليبرال با اين صفت ها ميره زير سوال!

فقط براي مثال بگم كه من و ققنوس الان رسما تو ليست كثيف ترين سياست مدارهاي تاريخ بشريم!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
ببین پرسی جان
جدا نگرانتم
دوست من شما هی داری دور یه دایره بسته میدوی....معلومه به جایی نمیرسی!!چون هی بر میگردی سر جای اولت!!!!!
------------------------------------------------
نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
وقتی توی چت باکس بحث شد ، آرشام و آنتونین بحث کردند ، آنتونین یه مواردی رو عنوان کرد که آرشام نتونست جواب نده و من اون موقع نبودم ، وگرنه شدیدتر بحث میکردم ! در ضمن ، راجر اخطار داد و خودش باید برخورد میکرد ، شما که توی جریان دعواها نبودی نباید اقدامی میکردی !

ده ها بار!!! صدها بار!!هزاران بار!! میلونها بار !!گفتم
دوستان!! آقایان!!برادران!!
من به اون دعوا کاری نداشتم
چون تو اون جریان نبودم
برای منم مهم نبود چرا دعوا شده و حق با کیه!! و کی به کی توهین کرده
من آرشام رو فقط به خاطر نوشتن در چت باکس بستم

امیدوارم چشمات بتونه اینو بخونه!! چون از این واضح تر نمیتونم برات بنویسم

من قبلش اخطار داده بودم هر کس تو چت باکس پیامی بده بسته میشه...ایشون نه یه بار بلکه دو بار پیام داده و بسته شده!!

بازم بگو"راجر اخطار داد و خودش باید برخورد میکرد ، شما که توی جریان دعواها نبودی نباید اقدامی میکردی !"

از قدیم گفتن :نرود میخ آهنین در سنگ

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

راجر گفته :
در مورد پایین حق با تو بود! ولی مطلبی بود که توی مسنجر گفته شد! نه تو سایت
ولی در این موارد! من چند جا ذکر کردم!
آرشام به خاطر بلیتش! و توهین در اون بلیت و بعد استفاده از یه شناسه‌ی دیگه باز نشد! واضحه؟
آنتونین از کسی معذرت نخواست و کاری نکرد اصلا!
لی جردن بود اون شخص! اینم واضحه؟
در مورد بقیه حرفا نظری ندارم

اولا اینکه من نقل قول کردن بلد نیستم !

دوما اینکه من دارم به اصل دعوا اشاره میکنم ، تو میپری آخره بحث ؟ آنتونین چند تا پیام بشدت با لحن بد داد که آرشام شروع کرد به بحث و بعد ادامه دعوا با لی جردن بود !

اونطوری که آنتونین جواب داد ، منم یه پست با لحن چند چندان بد زدم که هنوز هم پستم توی این تاپیک هست !

نه واضح نیست !! آرشام به این دلیل اون بلیت رو فرستاد که بارون گفت سه روزه و هری گفت دائمه ! خیلی خوب میشد اگه مدیران این موارد رو هم در نظر بگیرن و مثله بعضی مواردی که توی رادیو و تلویزیون میبینیم شستشوی مغزی راه نندازن این وسط که همه بگن ، آره تقصیره آرشام بوده همش و مدیر تقصیری نداشت بنده خدا !!

در ضمن ، لی جردن گفت که نه بلاک شده و نه عذر خواهی کرده ! جالبه !!

همینم زیاد بود !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۷ ۲۱:۰۴:۱۶

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
سلام

نقل قول:
وظیفه کاربر بوده که احترام بذاره
ایشون نه تنها احترام نذاشته بلکه حتی کار به توهین هم کشیده شد
سئوالهایی از قبیل (این مدیر 6 ماهه تو سایت نبوده و بی اطلاع از قوانین بوده و از این حرفا)

وظیفه کاربر بوده که احترام بزاره ، من بی احترامی ای ندیدم ، تو گفتی که اگر سه روز بحث نمیکرد باز میشد ، ولی چیزی که مد نظر بود این بود که وقتی توی این تاپیک گفته شد ، امروز روز مقرره و آرشام باید باز بشه ، مدیر گفت ، نمیشه و توهین شده و امکانش نیست و ممکنه زمان بیشتر باشه و اینکه اینطور شد !

دقیقا آرشام حق داشته ! در ضمن توهینی صورت نگرفت ، چیزی که گفتی (این مدیر 6 ماهه تو سایت نبوده و بی اطلاع از قوانین بوده و از این حرفا) رو دقیقا من هم قبول دارم و خودم هم پستی در این مورد زدم !

وقتی توی چت باکس بحث شد ، آرشام و آنتونین بحث کردند ، آنتونین یه مواردی رو عنوان کرد که آرشام نتونست جواب نده و من اون موقع نبودم ، وگرنه شدیدتر بحث میکردم ! در ضمن ، راجر اخطار داد و خودش باید برخورد میکرد ، شما که توی جریان دعواها نبودی نباید اقدامی میکردی ! در ضمن در مورد اینکه هری گفت آنتونین معذرت خواهی کرد که دلیل نمیشه ! اگر اینطوری باشه راه میفتیم تو انجمن هر چی خواستیم به هر کی میگیم و آخرش یه معذرت خواهی که کسی رو نمیکشه ، اضافه میکنیم بهش !

در هر صورت این ها رو باید میگفتم ! در ضمن فکر میکنم سایت همونطور که میخواستی به آرامش رسیده ، چون انجمن های رولی که روزی صد تا پست میخورد ، الان دو روزه پستی توش نمیخوره !!

همینم زیاد بود !

در مورد پایین حق با تو بود! ولی مطلبی بود که توی مسنجر گفته شد! نه تو سایت

ولی در این موارد! من چند جا ذکر کردم!

آرشام به خاطر بلیتش! و توهین در اون بلیت و بعد استفاده از یه شناسه‌ی دیگه باز نشد! واضحه؟

آنتونین از کسی معذرت نخواست و کاری نکرد اصلا!

لی جردن بود اون شخص! اینم واضحه؟

در مورد بقیه حرفا نظری ندارم

!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.