هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: محل تمرین دوئل محفل
پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ شنبه ۳ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
با سلام و خسته نباشید

دوره ی جدید دوئل کی میخواد برگزار شود؟

بنده می خوام در این دور شرکت کنم

با تشکر

هرمیون گرنجر

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
من تقاضاي شركت در اين مسابقات رو دارم به عنوان نماينده انحصاري جن هاي خانگي!

با تشكر

موفق باشی.حریف شما لارتن کرپسلی است.در صورت ثبت نام دیگر عزیزان تا فرداشب (بیش از دو نفر) قرعه کشی خواهد شد. عزیزان دیگر لطفا برای اعلام امادگی و ثبت نام در این دوره ، پیام شخصی ارسال کنند.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۰ ۲۳:۲۹:۱۱

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
دوره سوم دوئل محفل

خب دوره سوم دوئل محفل ، مهلتش از فردا شب آغاز خواهد شد و تا 10 روز(ساعت بیست و چهار 20 بهمن) این مهلت ادامه خواهد داشت.مرحله اول بدین صورت است که دوئل بین دو نفر مسابقه دهنده با یکدیگر در یکی از مکانهایی که در سایت وجود دارد (مثل پارک جادوگران ، دره سکوت ، گذرگاه دیگاروس و ...) انتخاب هر کدوم از این مکانها با خودتونه.در ضمن ، مراحل بعد دیگر شرح دوئل شما و رقیبتان نیست ، بله امکان دارد هر چیز دیگری باشد.ضمنا تا فردا شب و آغاز دوره سوم ، امکان ثبت نام دیگر عزیزانی که مایل به ثبت نام در این دور هستند ، نیز می باشد و اما مسابقات:

مسابقه اول:
آلفرد بلک - اسکاور

مسابقه دوم:
بارتی کراوچ - ایگور کارکاروف

مسابقه سوم:
لیلی پاتر - سارا اوانز

مسابقه چهارم:
تره ور - لیلی اوانز

مسابقه پنجم:
لارتن کرپسلی - دابی

مسابقه ششم:
نیکلاس فلامل ---:استراحت دارد.

موفق باشید.برای شرکت کنندگان عزیز ف همین پست ، پیام شخصی خواهد شد.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۰ ۲۲:۴۲:۲۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۰ ۲۳:۳۱:۵۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۲ ۱۳:۵۴:۱۳

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب با توجه به شروع شدن دوره سوم دوئل محفل در دهم بهمن ماه با شرکت:

لیلی اوانز
لارتن کرپسلی
آلفرد بلک
بارتی کراوچ
ایگور کارکاروف
اسکاور
لیلی پاتر
سارا اوانز
تره ور

این فرصت به بقیه اعضا داده می شود که تا نهم بهمن ماه در دوره سوم با داوری کمیته داوری برگزار خواهد شد ، ثبت نام کنند.دلیل عقب افتادن تاریخ برگزاری این دوره ، امتحانات اعضای سایت بود.در نهم بهمن ماه نیز مسابقه ها و حریفان مشخص خواهد شد.موفق باشید.با احترام.

*:در صورت باز شدن شناسه اعضایی که قبلا ثبت نام نموده اند ، مشکلی برای شرکت در این دوره نخواهند داشت.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۲۱:۴۴:۱۶

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
من از همينجا آعلام ميکنم که من چون کميته دوست داشت و کميته خيلي خوب و اين مسابقات کميته داور داشت من درخواست براي داوري داد و کميته در داور شد يعني چيزه! کميته در داوري شد!!! اِ بازم که همون شد!...آها داور در کميته شد...چون سنم زياد بود و نتونست مسابقه داد و کلا کميته خيلي خوب بود
مشخصات
اسم:همون جا که خودت ميدوني نوشته!
مدرک:ندارم ولي مي خوام از هاوايي بگيرم!
شغل:کلاه دارم...منو هم دارم!
سابقه:خراب!
انگيزه:بودن در کميته!

خب همانطور که اعلام کرده بودم ، در این دوره از مسابقات کمیته داوری خواهیم داشت و کمیته داوری هم متشکل از وزیر محترم سحر و جادو ، کالین کریوی و بنده می باشد.امیدوارم شاهد دوئل های زیبایی در این دوره باشیم.مهلت ثبت نام دوئل تا ساعت 24 بیست و هفتم می باشد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۳ ۱۳:۰۹:۱۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۳ ۱۳:۱۳:۴۵

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۰:۳۶ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
لیلی اوانز
لارتن کرپسلی
آلفرد بلک
بارتی کراوچ
ایگور کارکاروف
اسکاور

به شرکت کنندگان فوق ، لیلی پاتر ، گراپ و سارا اوانز نیز اضافه شدند.علاقمندان برای ثبت نام در این دوره از مسابقات دوئل ، تا ساعت 24:00 بیست هفتم فرصت دارند.موفق باشید.با احترام.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب اسامی عزیزانی که تاکنون برای دوره سوم دوئل محفل اقدام به ثبت نام نموده اند ، به شرح زیر است:
لیلی اوانز
لارتن کرپسلی
آلفرد بلک
بارتی کراوچ
ایگور کارکاروف
اسکاور
مهلت ثبت نام دوئل تا تاریخ بیست و هفتم آذر است ، برای شرکت در این دوره ، با ارسال پیام شخصی ، ثبت نام کنید.این دوره نیز بصورت آزاد برگزار خواهد شد و محدود به اعضای محفل نخواهد بود.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۱ ۲۱:۱۴:۱۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۱ ۲۳:۲۰:۵۱

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ جمعه ۹ آذر ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب ثبت نام دوره سوم دوئل از امشب آغاز خواهد شد.عزیزانی که تمایل به شرکت در این دوره از مسابقات را دارند ، پس از بررسی قوانین و توانایی برای ادامه حضور در مسابقات تا مرحله پایانی به بنده پیام شخصی ارسال کنند.این دوره نیز همانند دوره سابق کماکان برای تمامی اعضای سایت آزاد خواهد بود.ضمن اینکه شرایط و نحوه پست ها نیز عوض خواهد شد و علاوه بر آن کمیته داوری تشکیل خواهد گردید.ثبت نام به مدت دو هفته ادامه خواهد شد.با آرزوی موفقیت و بهروزی برای موفق ترین سایت هری پاتری و اعضای آن.با احترام.

*:اعضایی که در هر دو دوره قبل این مسابقات ثبت نام نموده اند ولی متاسفانه در هر دو دوره شرکت نکردند، حق شرکت در این دوره از مسابقات را ندارند.(شرکت اعضایی که فقط یک دوره ثبت نام کرده اند ولی شرکت نکرده اند بلامانع است.)

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آغاز مسابقه فینال دوره دوم دوئل محفل : بلیز زابینی - اولیور وود

با سلام خدمت تمامی دوئل بازان محترم.خب با توجه به عدم حضور رابستن لسترنج در مرحله نیمه نهایی دوئل ، اولیور وود مستقیما به مرحله نهایی مسابقات راه یافت.فینال مسابقات دوره دوم ، از 00:00 هجدهم آبان آغاز و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.لازم به ذکر است که هیچ گونه محدودیت و راهنمایی در فینال وجود ندارد و تماما بستگی به توانایی خود نویسنده و ابتکار وی دارد.

ضمن اینکه نقد مسابقه نیمه نهایی ، تا فردا زده خواهد شد.

با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۶ ۲۰:۵۵:۲۶

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ یکشنبه ۶ آبان ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
یا لطیف

صدای نعره ی رابستن خانه ی ریدل ها را به لرزه انداخت . رابستن روی زانوهایش فرود آمد ، چوب دستی اش از لای انگشتانش لغزید و به زمین افتاد . بدن بی جانش چند ثانیه بی حرت باقی ماند و سپس با صورت به زمین برخورد کرد ، چشمان باز و درشت رابستن با برخورد نور خورشید به آنها وحشتناک به نظر می رسیدند ، موهای قهوه ای اش در نسیم ملایمی که از لای در به داخل خانه می آمد مرتب تکان می خوردند . شنل سیاهی پست دیوار پشت سر رابستن گم شد . صدای کشیده شدن شنل به زمین تا چند ثانیه تنها صدایی بود که در خانه به گوش می رسید .

الیور لبخند کشدار و ملائمی زد . شنل سرخ رنگش تا زمین کشیده شده بود . بر خلاف همیشه آرام و با طمأنینه حرکت می کرد ، نگاهی به چهره ی خسته ی رابستن انداخت و شروع به صحبت کرد :
- خیلی جالبه ، خیلی جالبه ، دوئلی که قرار بود انجام بدیم ، هیچ وقت انجام نشد ، اما هر دوتامون مردیم !

الیور خنده ی آرامی کرد و به چهره ی مبهوت رابستن خیره ماند . رابستن با تعجب بلند شد ، بدنش را طوری نگاه می کرد که گوئی تابحال آن را ندیده است ، شنل سیاهش تمیز تر از همیشه به نظر می رسید ، دهانش را با سرعت باز و بسته کرد اما صدایی از آنها خارج نشد ، با صدای بلندی آب دهانش را پائین برد و آهسته شروع به صحبت کرد :
- من مردم ؟ یعنی من مردم ؟ نه ! باورم نمی شه ... تو منو کشتی ؟ یعنی ... نه ، نمی تونم باور کنم ... نمی تونم...

صدای فریاد رابستن در فضای بیکران پیچید ، تا چشم کار می کرد دشت صاف و همواری بود که در افق به آسمان دوخته شده بود . هر چند دقیقه یک بار صدای پرنده ای در فضا می پیچید ، رابستن بی اختیار دور خودش می پیچید و گریه می کرد ، الیور با لبخند کمرنگی شروع به صحبت کرد :
- باید قبول کنی رابستن ، یکم سخته ، اما مجبوری ، این رو هم بدون که من تو رو نکشتم !

رابستن حرکات عجیبش را متقف کرد و به سمت الیور برگشت :
- تو منو نکشتی ؟ هه هه ، اگه اینطوری که تو می گی باشه و ما مرده باشیم ، دیگه دروغ فایده نداره ، چون نمی تونم بکشمت . اگه تو نکشتی پس کی کشته ؟

لبخند الیور محو شد و با چهره ای جدی پاسخ داد :
- من هیچ وقت از پشت کسی رو نمی زنم ، اون کسی که تو رو و قبل تو هم منو کشت، اسمشونبر بود !

الیور بدون توجه به قیافه ی بهت زده ی رابستن ادامه داد :
- قرار بود با هم توی خانه ی ریدل دوئل داشته باشیم ، اما فکر کنم یادت رفته بود که اسمشو نبر هیچ خوش نداره کسی اون طرف ها بپلکه ، مخصوصا اگه اون فرد یه خائن باشه ، حالا می خواد یه عضو ارتش دامبلدور باشه یا یه مرگخوار قسم خورده ، باید تو این مدتی که نوکریش رو می کردی فهمیده باشی ، تو اسمشونبر رو به خاطر خیانتت عصبی کرده بودی و به خاطر همین هم کشته شدی ، اما فکر کنم که اون فکر نمی کرد همچین دنیایی هم وجود داشته باشه ...
- دروغ می گی عوضی ، آخه اون چطور من رو پیدا کرد ؟ اصلا چطور تو رو کشت ؟
- فکر کنم سوال احمقانه ای بود ، اسمشو نبر بزرگترین جادوگر سیاهه ، باید اینو بدونی . کشتن من براش کاری نداشت ، حتی فرصت فکر کردن هم نداشتم ، شاید اگه هوس نمی کردم زود سر قرارمون حاظر بشم الآن زنده بودم . فقط چند ثانیه طول کشید ، وقتی من رو دید چوب دستی اش رو بیرون کشید و بنگ ، به همین راحتی .
- من چی ؟ من رو چطور کشت ؟ من خیلی مواظب بودم ، آخرین چیزی که یادم میاد نور سبزی بود که تو اتاق پیچید ، اصلا نفهمیدم از کجا اومد . فکر کردم تو ...

الیور پوزخندی زد و گفت :
- اون موقع من داشتم از این بالا تو رو نگاه می کردم ! تو فکر می کردی قراره من به سراغت بیام ، به خاطر همین خیلی هم حواست به دور و اطرافت نبود ، حتی نجینی رو که لای بوته ها بود رو هم ندیدی ، وقتی وارد اتاق شدی اون پشت در پشتی خونه منتظر بود ، فکر کنم نمی خواست بفهمی که اون می کشتت ، تو مستقیم به سمت در رفتی و من ترس رو برای اولین بار تو چهره ی وحشتناکش دیدم ، اولین بار بود که اینطوری بهش نگاه می کردم ، اما تو وسط راه برگشتی و همین کافی بود تا اون در رو باز کنه و بنگ ! تو هم مثل من فرصت نداشتی که فکر کنی ، چه برسه به اینکه چوب دستیت رو در بیاری و دوئل کنی ، خیلی ساده بود . ساده تر از اونی که فکرشو کنی !

الیور با لذت به قیافه ی مبهوت رابستن نگاه کرد ، رابستن دست هایش را روی صورتش گذاشت . شانه هایش تکان خورد . الیور با نگاهش قطره ی اشکی که از لای دست های رابستن پایین افتاد را دنبال کرد تا اشک در زمین فرو رفت . الیور به سمت انتهای دشت بی انتها حرکت کرد ، صدای کشیده شدن شنلش برای چند ثانیه به گوش می رسید . چند لحظه مکث کرد و به سمت رابستن برگشت :
- فکر کنم اسمشو نبر خیلی از شنل بلند من خوشش اومده بود ، البته هیچ خوشم نیومد که اونو پوشید .

الیور با صدای بلندی خندید و به راه افتاد .
رابستن تک و تنها در دشت نشسته بود ، موهایش را لای انگشتانش حرکت می داد ، آرام بلند شد و به اطراف نگاهی انداخت هیچ اثری از الیور نبود. رابستن لبخندی زد و به سمت انتهای دشت بی انتها شروع به حرکت کرد .

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.