هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: برنامه ی چهارده
پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
سلام عرض میکنم خدمت شما بینندگان عزیز و ارجمند ...

این سوالات مربوط به تیم هلیوپس میباشد ...

کاپیتان و یک عضو دعوتی میتوانند در صورت تمایل به این سوال ها پاسخ دهند ...

در قدم اول خوش آمد میگم به شما بابت حضورتون در این برنامه ...

اگر مشکلی با سوالات داشتید در پاسختون اعلام کنید !

10 سوال طرح شده است که برای هر تیم متفاوت خواهد بود ! میتونید این ده سوال رو بین خودتون و بازیکنتون تقسیم کنید و جواب بدید ...

====

1-بازی اولتون رو پشت سر گذاشتید به نظرتون بازی چطور بود ؟

2-از اعضای تیم خودتون چه مجازی (البته بیشترش که مجازی هستش ) چه حقیقی راضی هستید ؟

3-چرا در بازی اول خودتون با تعداد پست های بیشتری شرکت نکردید ؟

4-حریفتون رو چطوری ارزیابی میکردید ؟

5-از قبل برنامه ی خاصی برای مقابله با تیم پاورداس داشتید؟

6-تیم پاورداس تیم قدرتمندی هستش فکر میکنید نتیجه ی بازی چطوری بشه ؟

7-داوری این بازی رو چطوری پیش بینی میکنید ؟

8-از داور بازی چه انتظارهایی دارید ؟

9-چرا ارتش الف دال رو به عنوان اسپانسر خود انتخاب کردید ؟

10-دوست داشتید چه بازیکن هایی رو در اختیار داشته باشید ؟؟

در آخر اگر انتقاد پیشنهاد نظر خاصی دارید بیان کنید ... امیدواریم باز هم شما را در برنامه بعد ببینیم !

ممنون

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام عرض میکنم خدمت شما بینندگان عزیز و ارجمند ...

همان طور که اطلاع دارید برنامه ی لیگ کوییدیچ اعلام شده است . بنابراین برنامه ی کار این مجموعه را به اطلاع شما میرسانیم !

هفته ی اول

اعضای تیم های هلیوپس - پاورداس (روزهای 9 و 10 اسفند)

اعضای تیم های چیورون - ریش سفیدان (روزهای 11 و 12 اسفند)

اعضای تیم عای پالمری دراگونز - هدنور (روزهای 13 و 14 اسفند)

هفته دوم

اعضای تیم های گرین فایر - هلیوپس(روزهای 16 و 17 اسفند)

اعضای تیم های پاورداس - چیورون(روزهای 18 و 19 اسفند)

اعضای تیم های ریش سفیدان - پالمری دراگونز (روزهای 20 و 21 اسفند)

هفته سوم

اعضای تیم های هدنور - گرین فایر(روزهای 23 و 24 اسفند)

اعضای تیم های هلیوپس - چیورون(روزهای 25 و 26 اسفند)

اعضای تیم های پاورداس - ریش سفیدان(روزهای 27 و 28 اسفند)

هفته ی چهارم

اعضای تیم های پالمری دراگونز - گرین فایر (روزهای 1 و 2 فروردین)

اعضای تیم های هدنور - چیورون(روزهای 3 و 4 فروردین)

اعضای تیم های هلیوپس - ریش سفیدان(روزهای 5 و 6 فروردین )

برنامه ی کار هفته ی پنجم به بعد در روز های نقل و انتقالات اعلام خواهد شد .

در اولین برنامه لوگو برنامه را میتوانید مشاهده کنید .

در بین تاریخ مسابقه ی تیم ها با پیام شخصی از اعضای تیم ها دعوت میشود که در تاریخ مربوط در برنامه شرکت نمایند .

تا برنامه ی بعدی خدانگهدار

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۸۶

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
تریلر برنامه چهارده:

نیکلاس فلامل همون طور که داشت تلو تلو میخورد داشت از کنار زمینی که اعضای تیم گرین فایر در حال تمرین بودند رد میشد:
الیواندر : نیکلاس بابا نمیخوای بیای تمرین؟؟؟ دیروزم نیومدی که؟؟؟/
_ نه نمیتونم اگه توهم مثل من کلی کار خونه میریخت سرت می فهمیدی کی وقت تمرین داشتی!
_ اخه تو اصلا یه روزم نیومدی سر تمرین . همه بچه ها میگن تو چه جوری اونو به عنوان معاونت انتخاب کردی؟
_بگو برن کشکشونو بسابن ! دووجبیا اومدن برا من تعیین تکلیفم میکنن! بگو من تمرینامو تو خونه با پرنل میکنم ! هر چی اون پرتاب میکنه من باید بگیرم تا زه بهجای 3 تا حلقه اونجا 500 تا هدف همزمان باید در نظر بگیری!
_ حالا داری کجا میری ؟ تا اینجا که اومدی بیا یه دستیم به این توپ و جارو بکش؟
نیکلاس که دیگه داشت دور میشد از روی حواس پرتی گفت:
_ بابا همین صبح یه دست رو همشون کشیدم!!! به توچه که دارم میرم کجا اصلا چکار داری؟؟؟
وقتی نیکلاس داشت دور میشد الیوندر رو کرد به امیکوس و گفت :
_ نمیدونم با خودش چکار کرده که حالا داره تلو تلو هم میخوره؟ خب بیخیال اون خیلی سرش شلوغه و لی احتمالا خودشو برا روز مسابقه میرسونه!!!!!!! سریعا برید سر جاهاتون تا دوباره بازی رو شروع کنیم.
فلامل سرش رو انداخته بود پایین وداشت به پیش میرفت واصلا حواسش به پرسی که داشت اعلامیه ها و دیگر وسایل ورزشگاهها ی جدید رو اماده میکرد نبود!
_جناب فلامل دارین کجا میرین میتونم ازتون یه سوال کنم؟
این صدای استرجس بود که داشت از روبروی مسیری که فلامل میخواست ان رو طی کنه می امد!
_ چیه ؟؟ هان ..... گفتم که من اصلا حال و حوصله تمرین ندارم...................
بعد وقتی که داشت سرش رو بالا می اورد گفت:
_بینم توهم تو تیم مایی ؟؟؟ برو سر تمرینت چرا اینجا اومدی؟؟؟ بیکاری دنبال همه راه می افتی ؟
این چیه تو دستت ..... جو گرفتت!
_نخیر جنا ب فلامل من واسه تهیه برنامه اینجا میچرخم اسمم استرجسه ؟ میتونم ازتون چند تا سوال کنم؟
_ هه .. هه استرس جدیدا نمیدونم این ساحره ها چه اسمایی که روی که روبچه هاشون نمیزارن!!
_نه جناب فلامل استرس نه.........
- دیگه ور زیادی نزن دارم میرم دفتر دامبلدور اگه تا اون جا میای سوالاتم جواب میدم! نمیدونم این دامبلدور کدوم گوری رفته اصلا ازش خبری نیست الان چند روزه یه عده پشت در محفل و دوئل و جاهای دیگه خوابیدن تابیاد ولی از اتاقش اصلا بیرونم نرفته مثل اینکه.
خب جناب فلامل داریم یه برنامه میسازیم برای نقد کوییدیچ و حوادث بعد اون و مصاحبه با کاپیتانا میخواستم نظرتونو در مورد لیگ کوییدیچ بدونم:
_ لیگ همین لیگی که قراره شروع بشه!!!!!
فکر کنم چیز جالبی زش در بیاد مخصوصا از وقتی یه سری افراد مثل فلامل اومدن توش . البته این پرسی هم داره خیلی زحمت میکشه شنیدم تو نیم ساعت تونسته 6 تا ورزشگاه بزنه!!! بابا خیلی کارش درسته البته باید بیشتر کار کنه اینطور که شنیدم دامبلدورم نمیتونه تو این لیگ کمکش کنه ! ولی با این حال چیز قشنگی میشه حتما دنبالش کنید!
_ خب نظرتون راجع با داوری چیه؟
_ داوری نمیدونم دامبلدور که نیست این پرسی چه جوری میخواد همه چی رو راس وریس کنه ! عمرا نتونه با این الزایمری !!! که اون داره فکر نکنم بتونه یه بازی رو هم تا اخر دنبال کنه !تازه جرجم میگفت جدیدا داره میره تو گروههای مخوف مخصوصا شنیدم همین چند دقیقه پیش یکی...... افراد ...... که نمیدونم اسمش جناب سردار.... بود را ترو.. کرده ! والا با این وضعیت روحیش فکر نمیکنم بتونه کاری بکنه ولی درکل از هر کمکی برای بازگشت و بهبودیش دریغ نمیکنیم! تازه این بنده خدا ها این همه ایده دادن باز میگه ایده بدین !!!!!!!!!1
_ جناب فلامل نظرتون راجع به برنامه چهارده چیه ؟ اون رو چطور ارزیابی میکنین؟
_ چهارده!!!!!! بهت بگم من تا حالا فقط همه چی رو طول یابی کردم ولی در مورد برنامه تون اگر تو مجریش باشی که با این استرسی که داری عمرا نتونی کاری بکنی !
ولی خب چکار کنیم که باید تحملت کنیم . البته اگه میتونستی این عادل ماگلی رو یه جورایی جادو کنی بیاری تو برنامت بد نمیشد ولی خب اونم که مثل بعضی ها از کوییدیچ چیزی حالیش نمیشه!
اما حالا که چی مثلا من بگم برنامتون احتمالا مزخرف میشه میری تعطیلش میکنی ؟؟؟ نمیکنی دیگه . پس کارتون شروع کنید تا بعدش بتونیم نظر بدیم!!!!
ببینم تموم شد یا اینجا هم میخوای باهام بیای؟؟؟/
گفتگوی انها انقدر گرم شده بود که استرجس اصلا سوخته .... نه ..... چیه...... متوجه نشده بود که رسیدن پشت در دستشویی؟؟؟
_جناب فلامل شما که گفتین دارین میرین دفتر دامبلدور ولی اینجا که.........
_ یعنی ما نمیتونیم قبل از سر زدن به کسی یه جایی بریم!!! برو برو که زیادی داری توکارا دخالت میکنی........

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
تریلر برنامه چهارده

پرسی ویزلی گوشه ای از زمین کوییدیچ ایستاده و با چوبدستی ، تکه کاغذی رو برای نصب کردن به دیوار هدایت میکنه ؛ روی کاغذ تصویری رنگی و بزرگ از دامبلدور مدیر فقید هاگوارتز به چشم میخوره !

بعد از هر بار نصب کاغذ به دیوار کناری زمین ، کمی عقب تر میره و با دقت اون رو بر انداز میکنه و میخواد بطوری باشه که هم به چشم بیاد و هم اینکه کج و معوج و تا خورده نباشه .

بالاخره با پیدا کردن راه مناسب برای نصب عکس ، زیر لب ورد آسیو رو تلفظ میکنه و لحظه بعد هزاران کاغذ پوستی پرواز کنان از سمت قلعه قدیمی هاگوارتز به سمت زمین کوییدیچ هجوم میارن ؛ ساعتی بعد تصاویر دامبلدور نقش کاغذ دیواری ای جذاب و جالب رو ایفا میکنند .

از فرط خستگی روی صندلی داور که کنار زمین قرار داشت میشینه و به جادوگر خپل و بد ریختی که گویا پارچه های اضافی مادام مالکین رو با جادو به هم وصل کرده و روی خودش انداخته وارد زمین میشینه و با قدم هایی بی نظم و ترتیب به سمت پرسی میاد .

- سلام ، خسته نباشید ؛ میبینم که زحمت زیادی کشیدید برای زمین کوییدیچ و چقدر زیبا شده اینجا ... امممم ، من استرجس پادمور هستم ، اومدم که اینجا گزارشی تهیه کنم و این بار از داور مسابقات !

پرسی زوری لبخندی میزنه و میگه : سلام ، خوش اومدی ؛ بدم نمیاد یه مصاحبه ای کنیم .

استرجس : آره ، یه مصاحبه ای کنیم بخندیم

پرسی : یه چیزی هست این دانش آموزای ماگل تو مدرسشون میگن ، چیزه جالبیه ، میگن : میخندی ؟ باید ...

استرجس : اهم ... خوب به نظر من بهتره بریم سراغ مصاحبه !

استرجس : داوری خودتون رو چطوری پیش بینی میکنید ؟

پرسی : هوووم ، باید ببینیم اوضاع چطور میشه ، اگر تیم ها دست به دست هم بدن و طبق قوانین فعالیت کنن و معقولانه به همه چیز نگاه کنن یه داوری ای خواهد بود که هم داور و هم بازیکنان رو راضی میکنه ؛ ولی اگر همه هدفشون مسخره بازی و یه سره اعتراض کردن و این قضایاست ، باید بگم که یه داوری خیلی سخت و خسته کننده پیش رو داریم !

استرجس : لیگ کوییدیچ باز هم گسترده تر خواهد شد؟

پرسی : هوووم ، من تمام سعیم رو کردم و میکنم ، ولی قبلا هم گفتم که از ایده های خوب استقبال میکنم ، ایده های بازیکن هاست که میتونه لیگ رو گسترده کنه ، منم سعیم رو میکنم ؛ چون فعلا کارهای زیادی هست مثل تاسیس ورزشگاه جدید و برنامه ریزی برای مسابقات و این موارد ، نمیتونم هم زمان به فکر ایده جدید باشم و همینطور ایده ها رو هم ایجاد کنم . البته اگر دامبلدور هم حضور داشت خیلی خوب میشد ، البته میدونید که خیلی ها میتونستن جاش رو بگیرن ، ولی این اسمه دامبلدوره که جذابیت خاصی میده خیلی سوژه برای این شخصیت جدیدا زیاد شده و میتونم گسترده تر هم کنه کوییدیچ رو ... ولی خوب نهایتا گسترده تر از اینی که میبینیم الان میشه .

استرحس : برنامه ی چهارده رو چطوری پیش بینی میکنید؟

پرسی : ببینید ، پیش بینی کلمه جالبی نیست ، ولی فکر کردن جالب میتونه باشه ، مثلا من الان خیلی دوست دارم فکر کنم که دامبلدور چند جلسه خصوصی با عله و دانگ داشته بغیر از اون جلسات خصوصی کوییدیچ که خودم برنامه چینیش کرده بودم
ولی خوب ، من به شما امید دارم ، همین شما هستید که در آینده میتونید اینجا رو خیلی گسترده تر کنید البته این از جملات استاد عزیز و گرانقدر و گران مایه خودم پرفسور دامبلدور بود ، که البته امیدش هم نا امید نشد ، بالاخره هری و عله و دانگ و اینا الکی نبود که ... تازه جدیدا شایعه شده با گراوپ هم گویا از این جلسات خصوصی داشته ، البته لودو هم که خیلی وقت پیشا داشته که الان جاش نیست بگم
ولی خوب ، به نظرم میتونه ایده جالبی باشه این ، البته در صورتی که اینجا خوشتون نیاد هی هر روز داورو بکشید با اسکاور و سیریوس و اینا اینجا کل کل کنه ها البته اگه دامبلدور خواست کل کل کنه مانعی نداره ، تازشم ، هر چقدر بحث در مورد دامبلدور اینجا بیشتر باشه درصد اینکه این تاپیک عنوان مهم بشه بیشتر میشه

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۳ ۲۲:۴۴:۳۵
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۳ ۲۲:۴۸:۲۹
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۴ ۲۱:۲۴:۰۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱:۰۴ دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
تریلر برنامه چهارده!

بازیکنان تیم ریش سفیدان در حال تمرین بودند و صداهایی که از طرف انها می امد نشان میداد سخت درگیر تمرین هستند..

بوووم... دیش... دووونگ... دینگ...زینگ... داااانگ...ماااااااا...دوف!

دیکش... پوووف... دووووم

- جرج بوقی کوافل برای این هست که گل بزنیم نه اینکه تو با اون چماقت هی بکوبی به اونا!

- جیمز تو به جای اینکه بری از سه تا تیرک محافظت کنی بهتره بری دنبال اسنیچ بگردی! فکر کنم تو جستجو گری مثل بابات!

تد: بابا من چی کار کنم؟!

ریموس: هیچی پسرم ! تو برو با چیز مرلین بازی کن!

جرج:
ببخشید کاپیتان الان شما چی کار میکنی!؟

ریموس:
من یکیمو دوتا میکنم.

اعضای تیم مشغول تمرین و گفتگو بودند که دیدند شخصی به ارزشیت ادوارد جک به محل تمرین انها نزدیک می شود.

استرجس پادمور هستم گزارش گر برنامه 14! اومدم چند تا سوال بپرسم.

ریموس که تا حالا خبرنگار ندیده بود به سرعت به سمت خبر نگار میره...

- من کاپیتان تیم هستم و خوشحال میشم به سوالاتون جواب بدم.

- برو بابا یول ممد! من دنبال اون بازیکنتون هستم و با انگشت خودش جرج رو نشون میده! تو که اندازه گرواپ هم ارزش نداری!

- اهای بوقی بیا پائین این باهات کار داره!

- هوی! این به گاو گوسفند میگن! من ادمم!

- زیادم تفاوت نداری با اونا!

جرج میاد پائین و به سمت استرجس میره!

- سلام.

- سلام. استرجس پادمور هستم و خیلی خوشحال هستم که اینجا هستم. برای تهیه گزارش اومدم.

- هووووووووم. بفرمائید!

- میشه به این سولات جواب بدی؟

- حتما!

1- لیگ کوییدیچ چگونه خواهد بود ؟

یه سری طرح هاي كلنگي که اصلا ارزش وقت گذاشتن رو نداشتن توسط ناظر داره اجرا میشه! به نظر من این لیگ به نحو بسیار ارزشی شروع شده و بخاطر همین به نحو بسیار خز تری به پایان میرسه! زمینهای خوب – استادیوم های خوب- توپ های فوتبال عالی- در ضمن قراره تیم ارسنال هم شرکت کنه تو لیگ امسال! از دل این لیگ میتونیم تیم ملی قوی درست کنیم! بعد اینکه تیم های مختلفی در لیگ حضور دارن که امیدوارم بتونن با ارائه بازیهای جوانمردانه و تماشاگر پسند بهترین نتیجه رو کسی کنن. البته چند تیم نوپا هم شرکت میکنن که امیدوارم موفق باشن.

2- داوری چگونه خواهد بود ؟ آیا موفق خواهد بود؟

اقا یعنی چی! این داور مال مال دوره گروهبان يكي هيتلره و اصلا به قانونای کوئیدیج اشنا نیست!
پارسال این دارو توی مه ندید بازیکن اونا پرید روی بازیکن ما و یه پنالتی به ضرر ما گرفت و باعث شد تیممون مساوی کنه! این چه معنی میده کسی که تا حالا رول کوئیدیج نزده بیاد داوری کوئیدیج کنه! شایعه شده که تیمهای تراسیلوانیا و پاورداس به داور این دوره هر کدوم یه بنز ال کلاس و یه جت خصوصی رشوه دادن که اونها رو به فینال برسونه! از یه جهت دیگه هم گفته میشه که تیم چیورون هم یه ویلای 2000 متری در حوالی جزایر بیناموسی به داور داده تا اونا رو قهرمان کنه مثل فصل پیش! با این اوصاف من شک دارم بتونیم از جامع داوری یه قضاوت درست رو داشته باشیم! البته بعضی از تیمها هم که وسع مالیشون کنه یه اتاق مختلط هفت روزه برای داور تو بهترین خوابگاه کنار گذاشتن به اضافه چند عدد زیرپوش بلاتكليفی .
البته داوری اگر دوتا داور داشتیم بهتر بود. شاید تا اخر بازیهای داور توسط بازیکنا ضريب زاويه‌اش صفر شد!

ما اعتراض داریم بلر نیاز داریم .... ما اعتراض داریم بلر نیاز داریم.

3- برنامه ی چهارده رو چگونه پیش بینی میکنید؟
من واقعا لذت می برم که همیچین برنامه ای به وجود اومده تا اذهان عمومی بدونن که این داوری همش با رشوه و اینا داره انجام میشه! بعد اینکه ایده بسیار خوبی و میشه از اون استفاده های زیادی کرد! مثلا دعوت کردن افراد برگزیده در بازی ها! نظر اونها در مورد بازی و اینکه بازی 3 امتیازی چند امتیاز داره! یا نظرشون در مقابل ایم حریف بگن که از چه شیوه ای استفاده میکردن! مثلا علی اصغری یا پرتاب اوت!

همین دیگه!

استرجس:
خیلی ممنون با شفافیت به سوالای ما جواب دادی!

- خواهش میکنم! اگه ضريب زاويه‌اش خودمون صفر نشد کی میتونم متن مصاحبم رو بخونم!؟ بعد اینکه ممنون با من مصاحبه کردید!

- به زودی! خواهش میکنم بازم مزاحم میشم. خداخافظ.

- خداحافظ.

و اینگونه بود که استرجس بعد از مصاحبه با مداقع تیم ریش سفیدان به سوی درب خروجی به راه افتاد و ریموس رو اندازه چیز مرلین حساب نکرد.

توسط ناظر ویرایش شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۳ ۲۰:۲۶:۴۸

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
تريلر برنامه ي چهارده

بارتي كراوچ همچون هميشه در كنار درياچه در حال درس خواندن و زير چشمي به دختراني كه از جلويش عبور مي كردند نگاه مي كرد و باز دوباره به كتاب مراجعه مي كرد ...

... ساعتها مي گذشت و او همچون يك بوقي باز هم در حال درس خواندن بود كه بالاخره بر خلاف قبل پسري به سمت او آمد و ميكروفون جادويي را از پشتش بيرون كشيده و به سمت او گرفت .

- سلام بارتي كراوچ . خوبي ؟ چطوري ؟ در احوال كامل به سر مي بري ... هو ؟
- هو ... خب سلام مي كنم به تمامي بينندگان يا شنوندگان و بقيه و هر چي هستن من بارتي كراوچ هستم و فعلا قصد ازدواج ندارم !
- ازدواج چيه ؟ تصویر کوچک شده
- پس چي ؟ خب بوگو (؟!) واسه چي اومدي !
- خب بينندگان عزيز ايشون يكم مشكلات رواني دارن ولي با اين حال ما به كار خودمون ادامه مي ديم !
- خب بده !
- بده چيه ؟ زشته ... خب ... ليگ كوئيديچ از نظرت چگونه خواهد بود ؟
- از نظر من ليگي راه نميفته كه بخوايم در موردش نظر بديم .
- نه جدي دارم مي گم ...
- منم جدي مي گم ... خب باشه ... حالا چرا مي زني ؟ از نظر من اين ليگ بهتر از قبل خواهد بود و پيشرفت زيادي در ره كوئيديچ صورت خواهد گرفت !
- داوري چگونه خواهد بود ؟ آيا داوري موفق خواهد بود در اين عرصه ؟
- داوري هميشه مي تونه موفق باشه اگه عدالت پيشه كنه كه اين دو داور تا بدين جا عدالت را پيشه كرده اند و موفق خواهند بود ! البته از اونجايي كه پرسي علاقه ي وافري به آلبوس دامبلدور دارد ممكنه كه در داوري كمي بي عدالتي كند .
- برنامه ي چهارده را چگونه پيش بيني مي كنيد ؟ آيا اين برنامه در عرصه ي كوئيديچ موفق خواهد بود ؟ آيا خود را بين ... نه يعني در دل جادوگران و ساحران داخل مي كند يا خير ؟
- اين برنامه خيلي خوبه ... نظر جادوگرا رو مي گيره . اين تيريبون آزاده . ولي من بايد بگم كه من درخواست () پرسي رو رد كردم و اون با من ضد شده و ممكنه به تيم ما امتياز نده ... من آقا اعتراض دارم ...
- بســــــــــــــــــــــــــــــــه !
- باشه ... ولي برنامه ي خوبيه و آينده ي خوبي هم داره ! كار ديگه اي نداري ؟
- نه ... خوشحال شديم از اينكه با يكي ديگر از افراد اين جامعه ي جادوگري مصاحبه اي داشتيم . از همينجا با همه ي شما عزيزان مرلين حافظي مي كنم و آرزوي خوشبختي و كاميابي مي كنم و دعا مي كنم بدست پرسي نيفتين !

استر از بارتي دور شد و او باز مشغول درس خواندن شد !

توسط ناظر ویرایش شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۲ ۱۶:۵۹:۵۲

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
تریلر برنامه چهارده

هاپ هاپ!بوووومب!

هاپ هاپ هاپ!بوووومب!

(عكس هاي بازيكنان كوييديچ پشت سر هم از روي صفحه حركت ميكردن..اسكاور در جستجوي ريش هاي سرژ،فنگ در حال گرفتن اسنيچ و سيريوس در حال رو پايي زدن با كوافل)!

هاااااااا....هااااااا....پ!بوووومب!

-------------
بازيكنان تيم پالمري دياگونز در زمين چمن پانزدهم كوييديچ در حال تمرين بودند.فنگ با صدايي گرفته فرياد ميزد و ايگور براي بار هزارم دنبال اسنيچ ميرفت.

-باب ايگور..تو مهاجمي.كار تو گل زدنه!عجبا!
-هههه..راست ميگيا..يادم نبود.ولي به نظرم هر چي تعداد افرادي كه دنبال اسنيچ ميگردن بيشتر باشه زودتر پيدا ميشه ها.
- !مثلا تو 1660 گاليونه قيمتت!؟

در همين حال شخصي با گام هاي بلند به طرف اونها اومد.ابتدا كسي به وي توجهي نكرد ولي بعد از چند دقيقه همه به زمين اومدن تا ببينن فرد مشكوك براي چه كاري به اونجا اومده!

-سلام! .استرجس هستم..خبرنگار هستم..خوشحال هستم.ممنون!
-به به سلام..حالت خوبه؟ببينم درسته كه خبرنگارا حقوقشون از بازيكنان بيشتره؟
-هممم..فعلا بي خيال!

ساعتها بعد.

استرجس و ايگور در گوشه اي نشسته بودن تا مصاحبه شروع بشه.استرجس خودكار و دوربين رو آماده كرد و شروع كرد تا سوالاتش رو بپرسه.

-اول از همه آقاي كاركاروف..لیگ کوییدیچ رو چگونه میبینید؟ آیا لیگ موفقی خواهد شد؟
-والا پرسي ويزلي سالها پيش يه بار ديگه داوري كرد مسابقات رو كلي ملت اعتراض كردن،حالا نميدونم چه بلايي ميخواد سر ما بياد.برنامه ريزي ها جالب هست ولي اجرا كردنش سخته!اگر ايشون زير آب دامبلدور رو نميزد و دو تايي كار ميكردن درصد موفقيتشون خيلي بالا ميرفت ولي در حال حاضر فكر نكنم اميدي باشه.ايشون اصلا به افكار و صحبت هاي بازيكنان هم گوش نميكنن و آستاكبار رو پيش رو گرفتن و از ايده ها فقط استقبال ويژه اي ميكنن.

-ممنون..داوری رو چطوری پیش بینی میکنید؟
-داوري؟تو سوال قبلي هم گفتم كه پرسي قبلا چجوري داوري ميكرده.در حال حاضر اگر يه داور ديگه اضافه بشه و به پرسي كمك بكنه فكر كنم عادلانه تر بشه،خودش به تنهايي نميتونه موفقيت آميز داوري بكنه.در كل نظر دو نفر خيلي بهتر از يه نفر هست.

-خب..آیا برنامه ی چهارده از نظر شما موفق خواهد شد؟
-من برنامه چهارده رو هر شب نگاه ميكنم !همم..درسته پخش نشده تا الان..منظورم اينه كه من هر شب چشم انتظارم تا شروع بشه.

ايگور سرفه اي ميكنه و ادامه ميده:
-ايده خيلي جالبيه..به نظرم انتقاد از داوري باعث ميشه موفقيت و كيفيت اون رو بالا ببره البته اگر پرسي با اين انتقادات به درستي برخورد بكنه.نظر اعضا و بازيكنان رو دونستن هم خيلي خوبه.كلا نظر افراد بيان ميشه و ديگه همه چي به بحث و دعوا نميكشه.كلا از اين برنامه خيلي راضي هستم و يكي از برنامه هاي موفقيه كه تو اين ليگ شروع به كار كرده..از شما كه اين برنامه رو شروع كرديد ممنونم!
-ما هم از شما ممنونيم كه به سوالات من جواب دادين.بعد ها هم دوباره سراغ شما ميايم.
-منم از شما ممنونم.اميدوارم تماشاگران اين برنامه من رو ببينن و الگو خودشون قرار بدن و بيان ورزش كنن.اعتياد بده ملت..نكشيد!

و اين چنين بود كه استرجس بعد از مصاحبه با يكي از اعضاي تيم پالمري دياگونز به بيرون از زمين رفت.اولين مصاحبه با موفقيت به اتمام رسيده بود.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۱ ۱۸:۴۱:۲۱
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۱ ۱۸:۴۲:۵۶
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲۱ ۱۸:۴۳:۴۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

برنامه ی اسنیج طلایی
پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام عرض میکنم خدمت شما بینندگان عزیز و ارجمند

مژده به تمام بازیکن ها و کاپیتان های تیم ها !
خدمت تمامی بازیکنان و کاپیتان های تیم ها باید عرض کنیم که در برنامه ای جدید با نام چهارده در شبکه ی جادویی پخش میگردد . زمان پخش بعد از پایان هر بازی میباشد . در برنامه بعد از هر بازی از کاپیتان های هر دو تیم دعوت میشه که در این برنامه شرکت کنن و به سوالات پرسیده توسط مجری برنامه (خودم ) در صورت تمایل پاسخ بدن !

ما در انتهای برنامه داوری بازی را نیز توسط خود کاپیتان ها و شخص دیگری مورد بررسی و بحث قرار میدیم !!!

*هماننده برنامه ی نود !
*نظراتی که داده میشود هماننده برنامه ی نود هیچ تاثیری در داوری بازی نخواهد داشت و نظراتی را که داده میشه شخصی هستش !!

در هر بازی به غیر از کاپیتان ها ممکنه از بازیکن ها هم دعوت بشه ! به طور مثال در بازی به پست من امتیاز کمی داده شده است و از من دعوت خواهد شد که در برنامه شرکت کنم !!

*منتظر آغاز لیگ باشید

فعلا خدانگهدار !

ویرایش شده توسط ویـــکتـور کـــرام در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۱۸ ۱۷:۱۸:۳۵
ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۱ ۱۰:۴۸:۴۷
ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۱ ۱۰:۵۰:۳۸
ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۱۱ ۱۱:۱۳:۵۲

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.