هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اطلاعات در مورد کتاب
پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

جیمی   پیکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۶ جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گیریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 277
آفلاین
نام کتاب=خون هیولا

نام نویسنده =R.L.STINE

نام مجموعه = مجموعه دایره وحشت.

توضیح کتاب= زمانی که ایوان عمه اش که زنی اسرار امیز زندگی می کرد روزی یک مغازه ی اسباب بازی فروشی قدیمی را میبیند و یک بطری گرد گرفته خون هیولا میخرد . اوایل بازی با با ان سرگرم کننده است اما ایوان متوجه چیز عجیبی در ان ماده لزج میشود. به نظر میرسد که دارد زیاد میشود. بیشتر و بیشتر ...

انگار این رشد اشتهایی هیولایی می یابد ...

پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

هدویگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۸۷
از در خوابگاه دخترانه ي گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
نام كتاب: مجموعه ي دايره ي وحشت
نام نويسنده: R.L.STINE
توضيحات: كتاب خوبي است. تا حدي ترسناكه.من همه ي كتاباشو دوست دارم. خصوصا كتاب به خانه ي مردگان خوش آمديد.
مجموعه ي دايره ي وحشت عبارت است از:
1)ماسك شبح زده
2)به خانه ي مردگان خوش آمديد
3)داخل زيرزمين نشويد
4) خون هيولا
5)بگو پنير و بمير
6) شبي كه عروسك زنده شد
7)نفرين مقبره ي موميايي
8)بيا نامرئي شويم
9)دردسر مرگبار
10)مترسك نيمه شب
11)به اردوگاه وحشت خوش آمديد
12)شبح در همسايگي شماست
13) ساعت محكوميت
14)او در باتلاق تبديل به گرگ مي شود
15) او از زير ظرفشوئي مي آيد
16) وحشت در خيابان شوك
17)هيولاهاي مريخي
18)غول برفي پاسادنا
19)چگونه سرم كوچك شد
20)يك روز در سرزمين وحشت
21)شبح ساحل
22)شبح اردوگاه
23)چگونه هيولايي را بكشيم
24)شبح سخنگو
25)وحشت در اردوگاه مارمالاد

عشق ايمان است.

عضو محفل ققنوس عضو ارتش دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۶

جیمی   پیکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار خصوصی گیریفندور
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام کتاب: مجموعه تالار وحشت.

نام نویسنده: R. L. STINE

ترجمه:علی اکبر خدا پرست

توضیح در مورد کتاب: کتاب جالبی است و ترسناک البته بعضی از جلد های ان ترسناک اند من کتاب مهمانی هالوین را خیلی دوست دارم درباره ی گرگینه هاست مجموعه تالار وحشت 15 جلد است عبارت است از:

1: فراموشم مکن.

2: کمد شماره 13.

3: اسم من اهریمن.

4:دروغگو دروغگو.

5: دفتر خاترات من مرده ام.

6: مرا جانور می نامند.

7: جیغ.

8: دختر سایه.

9: اردوی تابستانی.

10: مهمانی هالوین.

11 : مدرسه ترس.

12: ملاقات کنندگان.

13: سگانه تالار وحشت(قسمت اول بازی های ترس)

14: سهگانه یتالار وحشت( قسمت دوم از چه چیز بیشتر می ترسی)

15: سهگانه تالار وحشت( قسمت سوم کسی زنده نماند)

توجه: توصیه میکنم حتما بخوانید.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶

جیمی   پیکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار خصوصی گیریفندور
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام کتاب: بچه های بد شانس.

نام نویسنده: لمونی اسنیکت.

توضیح: به نظر من خیلی کتاب عالی است داستانی حقیقی و دردناک زندگینامش هم اومده واقعا جالبه 13 جلده که فعلا 12 تای اون اومده در بارهی سه یتیمی است که در یک اتش سوزی مادر وپدرشان را از دست می دهند و شخصی به نام کنت الاف میخواهد ثروتشان را از انها بگیرد اما هر دفعه نمیتواند پیشنهاد میکنم بخوا نیدش.

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶

یگانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۹ دوشنبه ۷ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۸
از زیر یک سقف
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 108
آفلاین
قصه های صلح( قصه های عامیانه از سراسر دنیا)

نویسنده:مارگارت رید مک دانلد

مترجم: شاهده سعیدی

نشر چشمه( کتاب ونوشه)

چاپ اول پاییز 1384

گروه سنی هـ

قیمت: 12000 ریال

در این کتاب 34 قصه عامیانه و چندین ضرب المثل از سراسر دنیا آمده است! این قصه ها هم مانند سایر قصه های عامیانه شیرین و لذت بخش اند و هم تفکر برانگیز و بحث انگیز.این کتاب به شما کمک می کند تا به گزینش صلح فکر کنید.شاید صلح را برگزینید شاید نه!( مخصوصا برا شما ها عالی و خوبه)
به یاد پر عقاب سوار بر باد
که سراسر دنیا را گشت و قصه بافت.
با این امید که این دنیا را بهتر کند
او در گذشته است ولی نیاز دنیا به قصه های
عشق،صلح و رابطه هم چنان باقی است.
مرام نامه ی پر عقاب سوار بر باد

درباره ی نویسنده:مارگارت رید مک دانلد قصه گو و فولکلورشناسی مشهور است.او در مجموعه کتابخانه ی کینگ کانتی در سیاتل کتابدار کودک است.دکتر مک دانلد دارای مدرک دکترا در فولکلور در دانشگاه ایندیاناست.از آثار او می توان به: وقتی چراغها خاموش می شوند و 20 قصه ترسناک برای گفتن و 101 فکاهی از کودکان اشاره کرد!

آقا ببخشید ما معرفی هر یک کتاب رو جداگانه تو یک پست بزنیم دیگه؟

ویرایش شده توسط رز زلر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۳ ۱۷:۴۹:۱۹

پیام زده شده در: ۲:۴۲ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
این تاپیک جای کار زیادی داره و جالبه بالاخره همه ماهائی که تو این سایت جمع شدیم به کتاب خوندن علاقه داریم،میتونید کتابائی که خوندید و بنظرتون جالب اومده با یه شرح مختصر اینجا بیارید.

لطفا کتابهائی رو در اولویت قرار بدید که حول و حوش جادو و جادوگری باشن.

برای تفهیم بیشتر گفته زننده تاپیک یعنی هری پاترو نقل قول میکنم:
نقل قول:
من چون خیلی به کتاب علاقه دارم این تاپیک رو باز کردم و منظورم کتابهای شرو ور نیست بلکه میخوام یه سری کتابهای کار درست رو اینجا معرفی کنم شمام اگه کتاب خوبی دیدید این جا معرفیش کنید

پیام زده شده در: ۸:۳۵ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اسطوره خدمت

به همت: سید محمد باقر مهاجر

چاپ اول: پاییز 1384

ناشر: موسسه شهید آوینی

قیمت: 1200 تومان

"اسطوره خدمت" عنوان کتابی است که توسط موسسه شهید آوینی و به همت سید محمد باقر مهاجر در فروردین ماه 1385(به مناسبت اولین سالگرد رحلت حاج عبدالله والی) به چاپ رسیده است. این کتاب مجموعه ای است که در آن به زندگی حاج عبدالله والی به روایت یاران پرداخته شده است.

این مجموعه دربردارنده یکصد خاطره و نکته، به همراه یک عکس در هر خاطره، از آن یار سفر کرده است که از مطالب مصاحبه های انجام شده انتخاب گردیده و با حفظ محتوا باز نویسی شده و به نام گوینده آن ثبت گردیده است.

نام حاج عبدالله والی را می توان همراه نام "بشاگرد" یاد کرد. منطقه ای که پیش از انقلاب بر اثر ظلم رژیم ستمشاهی به دور از کمترین امکانات بوده است و می توان آن را محرومترین نقطه ایران نامید. منطقه ای کپرنشین که عبور و مرور به آن با شتر صورت می گرفت و چند روز بایستی راه پیمود تا به این منطقه رسید و وضعیت بسیار وخیمی که شرح آن را می توان در میان سطور این کتاب جستجو کرد.

عبدالله کودکی است از خانواده والی در 8 اسفند 1327 در محله دولاب تهران چشم به جهان می گشاید. تحصیلات ابتدایی را در مدرسه ای اسلامی می گذراند. در دوران تحصیل اهل درس است و قرآن و دعا و در کنار درس و مطالعه اهل مسجد است. نوجوانی پرتلاش که با راه اندازی «هیئت جوانان حسینی بچه های محل را هادی و راهنما است. جوانی که به توصیه پدر با وضو بود. اهل قرائت قرآن است و آنچنان وارسته و خودساخته است که اهل محل او را امین می دانند. مردی که در دوران ستم شاهی به فقر مردم اطراف تهران می اندیشد و نیمه های شب به کمک آنان می شتابد. در یاری امام و مقتدای خویش امام خمینی(ره) به جمع مبارزان بر علیه رژیم می پیوندد و پس از پیروزی انقلاب، آنگاه که می بیند کردستان به امثال او نیازمند است، در منطقه حضور می یابد. سپس به جبهه می رود شبی دست تقدیر او را با نام بشاگرد آشنا می نماید. با سفری به بشاگرد با این وادی آشناتر می شود و در دو راهی جبهه یا بشاگرد به اشاره مولا و رهبر خویش بشاگرد را بر می گزیند و این هجرت آغازی است بر حضور بیست و سه ساله "والی" در بشاگرد. حضوری سخت و طاقت فرسا برای او، اما پر حاصل و پر ثمر برای مردم آن دیار. آغازی بر ماموریتی بی پایان که از سال 1361 آغاز و در 8 اردیبهشت 1384 با ارتحال او و آرمیدن در بهشت زهرا(س) پایان یافت.

از حاجی سوال کردم چه چیزی باعث شد که شما پس از اولین سفری که به منطقه داشتید تصمیم جدی بگیرید که در خدمت مردم بشاگرد باشید. ایشان این گونه پاسخ دادند:
«فکر می کنم اول شیعه بودن مردم بشاگرد بود. چون در آن زمان کردستان بودم و می دیدم برادران اهل سنت چه امکاناتی دارند، اما اینجا شیعیان گرفتار و محرومند. دوم فقر بیش از حد اینها و سوم نگاههای امیدوارانه اینها بود. در نگاهشان می خواندم که منتظر هستند برایشان کاری انجام شود و چهارم اطاعت از امر حضرت امام (ره) که فرمودند:«برای شیعیان بشاگرد بایستی کاری کرد، هرکس قلما و قدما برای آنجا کار کند ما دعایش می کنیم. یاران خوبی برای آقا امام زمان(ع) در آینده در آنجا خواهیم داشت.»

فرازی از کتاب صفحه 34

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
رمان های سه گانه جان کریستوفر 2 (گوی آتش-سرزمین تازه کشف شده - رقص اژدها)

نویسنده : جان کریستوفر

مترجم:مهرداد مهدویان

ناشر:کتاب های بنفشه

درباره داستان: سایمون و پسر خاله اش ، براد ، با جسمی نورانی رو به رو می شوند که آنها را از زندگی قرن بیستمی ،راحتشان به دوران روم باستان می برد.
سایمون به مدرسه گلادیاتوری راه می یابد و براد تا یک قدمی بردگی پیش میرود.
پسرها در پی راهی برای باز گشت به دنیای خود هستند.
آنها با سرخپوست ها،وایکینگ ها،آزتک ها و چینی های اسرار آمیزی رو به رو می شوند ، و در نهایت در می یابند که چگونه مرز های زمان را پشت سر گذاشته و به عقب باز گشته اند.
اما آیا راهی به آینده وجود دارد؟

پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
گنجینه آسمانی

سید مرتضی آوینی

چاپ و صحافی: نشر ساقی

چاپ اول: 1381

شمارگان: 5500 نسخه

قیمت: 32000 ریال

«گنجینه آسمانی» عنوان مجموعه گفتار متن فیلم های روایت فتح می باشد که شهید سید مرتضی آوینی در آن سخن گفته است که توسط موسسه روایت فتح این گفتار ها پیاده شده و به صورت یک کتاب درآمده است.

پخش فیلم های مستند «روایت فتح» از تلویزیون در فروردین سال 1365 آغاز شد و تقریباً بدون وقفه تا پایان جنگ در سال 1367ادامه یافت . در این مدت گروه روایت فتح پنج مجموعه (نزدیک به هفتاد برنامه تولید کرد . با اتمام جنگ وقفه ای دو سه ساله در کار گروه پیش آمد ، اما بار دیگر در اواخر سال 1370، گروه روایت فتح تشکیل شد و شرایط را برای ساختن مجموعه های جدید فراهم کرد . کار تولید و پخش شش برنامه از اولین مجموعه با نام «شهری در آسمان پایان یافته بود که راوی فتح در جستجوی قتلگاه فکه به شهادت رسید .

کتاب حاضر گفتار متن همه فیلم های روایت فتح را از اولین برنامه تا شهادت راوی فتح در بر می گیرد . گفتار متن مجموعه مستقل «با من سخن بگو دوکوهه» نیز در انتهای این کتاب گنجانده شده است.

با هم قسمت کوتاهی از این کتاب را مرور می کنیم:

دو سال براي تاريخ هيچ نيست و تو مي‌داني زمان بر ما اسيران زمان است كه مي‌گذرد، اگرنه، در پيشگاه لازمان و لامكان، ديروز و امروز و فردا به‌يكباره حاضرند و اين عرصه‌ي زمان را هم، او براي تكامل من و تو گسترده است.

اكنون اين نخلستان‌ها خالي است، اما اگر درست دقت كني، در اين سكوتي كه سنگين بر روح نخلستان نشسته است، صداي ملكوتي و پر از خلوص آن مرد خدا را مي‌شنوي كه عشاق حرم را به سوي كربلا فرا مي‌خواند و حتي از اين بيش‌تر، صداي خنده و گريه‌ي طليعه‌داران نور را هم كه دو سال و چند ماه ديگر در اينجا گِرد خواهند آمد خواهي شنيد.

گوش كن... مي‌شنوي؟

كربلا و آن سوي‌تر، قدس، در انتظار طليعه‌داران هستند؛ هم آنان كه راهگشاي تاريخ به سوي عدالت موعود خواهند بود. آيا تو نيز به خيل آنان پيوسته‌اي؟
هزاران سال از آغاز حيات بشر بر اين كره‌ي خاكي مي‌گذرد و همه‌ي آنان تا به امروز مرده‌اند و ما نيز خواهيم مرد و بر مرگ ما نيز قرن‌ها خواهد گذشت. خوشا آنان كه مردانه مرده‌اند و تو اي عزيز، مي‌داني تنها كساني مردانه مي‌ميرند كه مردانه زيسته باشند. ياد شهدايمان به خير! شهيد عزيز سيد صادق دشتي در عمليات بدر به لقاي خدا رسيد و خليل پرويزي در همين والفجر هشت. بچه‌هاي جنگ، فداكارترين و صميمي‌ترين و پرتلاش‌ترين بچه‌هاي جهاد فارس. و البته جاي آنان هرگز خالي نمي‌ماند و اين از اسرار شهادت است.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۳۰ شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
کتاب دزدان خلیج
نویسنده:منوچهر آذری
این کتاب یه کتاب عالیه.اما مال قبل از انقلاب.الان تو بازار نیست.هدفم از معرفی اون این بود که بچه ها نگن ما چیزی نداریم.ایرانیا چی دارن و...
داستان اون یه داستان ماجراجویانه خیلی قشنگه.خودم این کتاب رو تو کتاب خونه قدیمی خاله ام پیدا کردم.داستان گیرا و پرکشش اون مربوط به چند جوان میشه که طی یک سری حوادث پاشون به دربار ایران کشیده میشه و در نهایت یکی از اون ها میمیره.
بچه ها تا کتاب های قدیمی رو نخوندید در باره فرهنگ نوشتن در ایران بحث نکنید.ایراد هم نگیرید.شما فقط کتاب های چند سال اخیر رو نگاه میکنید و میگین ایرانیا فلان ایرانیا بیسار.

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.