هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خبرگذاري سياه : VDNS
پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
حمله الف دال به خانه ریدل :

شب قبل حمله ای بزرگ به انجمن خانه ریدل صورت گرفت که پس از کمی نگرش فهمیدیم آنها جمعی از محفلیان در به در و الف دالی ها هستند .
حملات آنها به صورت پستهای تکی در تاپیک های ادامه دار بوده که جو تاپیک ها را با کار شکنی خراب کردند ولی مرگخواران زود رسیدند و در برابر آنها مقاومت کردند .

کافه تفریحات سیاه

مرگخواران دریایی

خــــانــــه ریـــــــدل

برج وحشت

انجمن تفرقه بین دو جبه ی سیاه و سفید

بحبوحه ای در سیاهی

باشگاه دوئل

گویا قصد اصلی آنها فتح انجمن خانه ریدل ها بوده که از یکی دو روز قبل در چتر باکس به مرگخواران می گفتند که روز سیاهشان نزدیک است و در استیتوس () یکی از سران محفل این را نیز دیدیم "روز سیاه مرگخواران" که همین دیروز بود و حمله آغاز شد ولی مرگخواران با جدیت در برابر آنها ایستادگی کردند و انجمن را به هیچ وجه واگذار نکردند .

حال خبری رسید گویا آنها به خبرگذاری سیاه : VDNS نیز حمله کرده اند که جولیا تراورز جلوی آنها را گرفته و این پست نیز آخر کار آنها را نشان می دهد .

خبر گذاری سیاه
بارتی کراوچ

پیام زده شده در: ۸:۵۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
در تایید و تکذیب حرف های جرج باید چند نکته را عرض و اخباری را اعلام کنم.

خبرای گذشته حاکی از آنند که ولدی ملقب به ولدی کچل سعی در ایجاد مو و ریش در صورت خود دارد. جاسوس های خبر گذاری VDNS ولدی کچل رو در حالی دیدن که جلوی آینه نشسته بود و بر روی سرش مو های مختلف ظاهر می کرد و پس از چند دقیقه این مو ها ناپدید می شدند. کارشناسان می گویند که شاید او به مو های دیگران حسودی می کرده به خصوص موی دامبلدور و دلیل دشمنی زیادش با او همین است.
خوشبختانه جاسوسان توانسته اند یک عکس از او بگیرند که خبر بالا را تایید می کند.
عکس : ولدی کچل در حال دیدن ریش هایش در آینه.
تصویر کوچک شده

سوال هوش : اون چند نکته ای که قرار بود عرض کنم چی شد؟

ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۹:۰۰:۲۰
ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۹ ۹:۰۲:۰۳

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۲۴ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

جولیا تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۹ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۸ سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۹
از دژ مرگ ( شکنجه گاه جادوگران سفید ! )
گروه:
کاربران عضو
پیام: 79
آفلاین
حرکت آنتی عله یاریسم
علی منطق به علت کچل بودن ، : ولدی را شخصی غیری منطقی
و بی تمدن خواند .
و در ادامه او رو بخشی از جامعه تروریسم دانست .

ولدمورت در جواب این صحبت ها با چندین شناسه جادوگران را مورد هدف قرار داد .
این حرکت ولدمورت را منفی و ضد حقوق بشر دانست !

سازمان حقوق خاله زنک ها داخل پرانتز عطیه ... به این شکل :
( عطیه )

تبلیغات جادویی :

جنگ بین سفید ( رنگین تاژ ) و سیاه ( مشکین تاژ )
رخت شویی جادوگران در خدمت عموم خاله زنک ها
با مدیریت :
راجر دیویس

پیام زده شده در: ۰:۵۳ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
لرد مودار می شود!

لرد ولدمورت معروف به ولدی کچل مودار می شود! بر طبق گزارشات خبرنگار ما تام ریدل در بیمارستان بستری شده و میخواد مراحل کاشت مو را انجام دهد.

لرد که از میان سالی از نداشتن مو رنج می برد بنا به توصیه خواهر خود سامانتا اقدام به کاشت مو خواهد کرد.

نظر چند محفلی را دراین مورد جویا شدیم:

سیریوس بلک:
این واقعا ارزش نداره که ادم وقتشو رو حدر بده و نظرش رو بگه! به نظر من بره بوقش رو بزنه سنگین تر هست!

جرج ویزلی:
باب این لرد کچل خوشگل تر! مثل فشن ها میشه!

البوس سوروس پاتر:
لرد با این کارش وقت خودش رو تلف میکنه! بهتره بره به مرگخوارهاش چهار تا طلسم یاد بده تا بتونن یه دوئل دست
حسابی با بچه های الف دالی داشته باشن نه اینکه با دیدن
اونها شلوارشون خیس شه!

سارا اوانز:
باید گفت که لرد ولدمورت از اول به معروف به ولدی کچل بوده و با این کار هیچ تغییری در این نام داده نمیشه! از این به بعد باید به جای شیشه شور باید از شامپو بچه صحبت استفاده کنه!

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۶

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
دامبلدور ریش های خود را زد
البوس داملبدور برای ازدواج با دختر مرلین کبیر چون از بلندی ریش با مرلین رقابت می کرد تنها شرط مرلین یعنی کوتاهی ریش هایش را پزیرفت

اکنون می توانید اورا بدون ریش ببینید

داستتان :

تق تق ..... تق

مرلین : ای دختر برو درو باز کن

_ بابا اخه من کحا برم در باز کنم؟؟ خیلیخ وشم می اید ازش؟ الان باز دوباره اومده با اون دسته گل مسخر
_بهت گفتم برو درو باز کن

دختر مرلین صاف میره طرف در و درو باز می کنه و البوس داملدور که صورتش بین ریشاش و گلاش پنهون شده بود بهش نیشخند می زنه

سلام خانم مرلین

_بفمرایید تو می خوام درو ببیندم

چند دقیقه بعد داخل چایخانه خانه ی مرلین اینا

مرلین در حال وتاه کردن ریش خود بود که البوس وارد شد {

_سلام مرلین
_باز اومدی خاستگاری؟
_اره ...می دونی
_ّبین من شرط دارم شرطم رو تونیستی بپزری؟
_اخه ما از لحاظ ریش با هم رقابت داریم
_استغفرلله اخه مگه ادم با پدر زنش هم رقابت می کنه ؟ خلاف شرع می کنی؟

.....

ادامه دارد

همچنین عکس البوس داملدور را بدون ریش در پست بعدی می بینید

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آلبوس دامبلدور در لیست علاقه مندی های مرگخواران

آلبوس دامبلدور رئیس ، موسس و رازدار محفل ققنوس ؛ سالیان سال جز منفورترین ها از نظر جادوگران سیاهی چون بلاتریکس لسترنج ، لرد ولدمورت ، آنتونین دالاهوف و ... بود ؛ چندی پیش لرد سیاه در یکی از کنفرانس های بین المللی و حساس خود اعلام کرد : من واقعا الان از عدم حضور دامبلدور ناراحتم ، نمیدونم چی و چرا باعث میشد که من با دامبلدور دشمن باشم همیشه و مریدانم رو به دشمنی با اون تشویق کنم . من واقعا به خاطر این رفتارهای خودم با دامبلدور احساس شرم میکنم ، اگر زنده بود حاضر بودم خودم رو به ریش هاش بسپارم و اون در عوض عذرخواهی من رو بپذیره تصویر کوچک شده

ماندانگاس فلچر یکی از مرگخواران قدیمی لرد در مصاحبه ای با خبرنگار خبرگذاری سیاه گفت : من حرف های لرد رو قبول ندارم ، اگر واقعیت داشت قبلا این حرف رو میزد ، ولی ما دیدیم که دقیقا بعد از انتشار این خبر لرد سیاه این مورد رو اعلام کرد ! تصویر کوچک شده

آرشام یکی از جواتان قدیمی و اصیل در این باره گفت : من هم کاملا با این حرف های لرد مخالفم ! اونها دروغ میگن ، اظهار ندامت اونها به دلیل خود دامبلدور نیست ، به خاطر مسائل دیگه ای هست تصویر کوچک شده من مدرک هم دارم برای اثبات این حرفم ... من زمانی که این خبری که در بالا ذکر شد اعلام شد ، در جمعه جادوگران بودم ، اونجا تصویری از چهره جادوگران گرفتم ؛ تک تک اعضای چهره اونها حاکی از خوشحالی و شگفتی وصف ناپذیر هست ، این مدرکه منه !

گراوپ یکی از غول پیکر ترین جادوگران قرن حاضر درباره این سخنرانی لرد سیاه گفت : من هم این رو تکذیب میکنم ! هگر در این مورد با من حرف زد ! درسته که گراوپ یه غول خیلی خیلی بزرگ هست ، ولی هرمیون بهش یاد داد که چطور باید عکس بگیره ... گراوپ یه روز که هگر حواسش به اون نبود از جنگل ممنوعه فرار کرد و با شامه ی قویش تونست محل قراره جادوگران رو پیدا کنه ... گراوپ دید که اونها بعد از اعلام خبر درباره دامبلدور از خوشحالی در حال رقص و بندری زدن بودند ... گراوپ با این عکس حرفش رو ثابت میکنه تصویر کوچک شده

ویولت بودلر یکی از ساحره های با شخصیت و محترم جمع هم در این باره ما را از نظراتش بی نصیب نگذاشت . او در مصاحبه با خبرنگار سامانتا ولدمورت با صدای زیر و دخترانه اش گفت : من واقعا برای لرد و مریدانش !! متاسفم ! لرد زمانی که خبری در این باره ارسال شد مرگخوارانش رو جمع کرد و برای اونها اطلاعات جالب و جامعی درباره دامبلدور فاش کرد و به مرگخوارانش گفت که هر کسی که افتخار کلاس خصوصی با دامبلدور رو داشته از عکاس پیام امروز بخواد که ازش عکسی بگیره و ما میبینیم که جادوگران به صف شدند برای اینکه اثبات کنند اونها هم آره ! من حتی برای این حرفم مدرک دارم تصویر کوچک شده

پرفسور کوییرل یکی از مرگخواران قدیمی با اینکه از وی نظری خواسته نشده بود بصورت انتحاری به خبرنگار خبرگذاری سیاه گفت : لرد حتی مرگخوارانش رو هم مجبور به حمایت از دامبلدور هم کرده ! مدرک من برای این حرفم حامیان دامبلدور هست ! تصویر کوچک شده

پرسی ویزلی
خبرنگاه واحد مرکزی خبرگذاری سیاه
هاگوارتز ، مقابل آرامگاه پرفسور آلبوس دامبلدور

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
آلبوس دامبلدور ريش هاي خود را رنگ كرد !

از آلبوس پرسيوال ويفلرينگ برايان نمي دونم چي چي دامبلدور ديروز در حاليكه در محفل نشسته بود و مشغول غذا خوردن بود عكسي گرفته شد كه نشان دهنده ي رنگ كردن ريش است .

البته خبرنگار ما پس از كمي تحقيق متوجه شد كه رنگ واقعي ريش هاي او اين رنگيست و او رنگ سفيد به ريش هاي خود مي زند تا بزرگ و خردمند ديده شود .

*عكس از طريق رايانه هاي جادوگري دستكاري شده و پس زمينه يا پيش زمينش عوض شده*

عكس دامبلدور با ريش هاي واقعي :
تصویر کوچک شده

خبرگذاري سياه ...

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۲۲:۰۳:۵۷

پیام زده شده در: ۲۳:۱۸ پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
مرگ آلبوس دامبلدور و دعوا در محفل

از خبرنگار مورد علاقه شما مرگخوار سیاه.

امروز صبح باخبر شدیم که آلبوس پرسیوال دامبلدور، معروف به آلبوس جانگولری دیروز صبح دار فانی را وداع گفت و شر خود را از این جهان کم کرد.

سه دقیقه بعد پلیس سارا ایوانز،ریموس لوپین و سوروس اسنیپ توسط پلیس شهری ماگلی دستگیر شدند.

طبق خبرهای رسیده همسایگان این سه محفلی را در خیابان دید اند که همدیگر را دارن تا حد مرگ میزنند و خلاصه خیلی بدجوری بود و ما از خود محفلی ها شنیده ایم که دعوا سر جانشینی و میراث آلبوس دامبلدور بوده!!

مراسم آلبوس دامبلدور در گودریک هالو دیروز برگزار شد.اینم عکس از کسانی که در مراسم حضور داشتند:

تصویر کوچک شده

(هیچ محفلی در این مراسم نبود)

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۱۹:۳۶
ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۲۰:۵۵
ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۲۲:۱۰

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
منصب هاي جديد براي مرگخواران، اشتغال زايي و لرد خدمتگزار!!

لرد ولدمورت ملقب به كچل از يك هزار شغل جديد در هفته ي جديد خبر داد. لرد پس از مواجه شدن با مشكل عظيم بيكاري در ميان مرگخواران خودش و يورش مرگخواران به گروه هاي همسايه براي يافتن غذا و كار امروز در يك كنفرانس خبري از ايجاد شغل هاي زيادي در انجمن ريدل ها خبر داد. وي پس از نصب تعدادي چند از مرگخواران به منصب هاي بالا از به وجود آمدن هزار شغل ديگر براي مرگخواران بيكارش خبر داد.
در طي اين مراسم مقام ها و درجه هايي به هريك از مرگخواران توسط لرد ملقب به كچل تفويذ شد:
بليز زابيني با حفظ سمت سركارگري بخش آبدارخانه و نظافت به مقام رياست كل سازمان مرگخواران ژانگولر تحت ليسانس غدير ژانگولر منصوب شد.
وي پس از ابراز خوشحالي از اين مقام والا كله ي كچل لرد را بوسيد و بر سر پستش در ژانگولرخانه ي مرگخواران رفت.
پرسي ويزلي ملقب به بوق دوست با حفظ سمت آبدارچي به بوقچي مرگخواران منصوب شد و از لقب جديد پرسي بوقي(‌كسي كه بوق مي نوازد) برخوردار شد. وزين پس پرسي در تمام مراسم ها حمله ها و صلح ها بوق مي نوازد و مرگخواران را تشجيع مي كند..!
لرد در مورد تفويذ اين حكم به پرسي ويزلي ملقب به پرسي بوقي گفت: من مدت ها بود كه از علاقه ي شديد پرسي به بوق خبر داشتم .. مخصوصا از علاقه ي او به بوق* مرلين كه در خوابگاه آشكار شد. من مدتها در شخصيت پرسي بوقي نهفته را مي ديدم. از اين رو به انتظارش پايان دادم و او را به وصال بوق رساندم تا هرچه بيشتر بوق نهفته در وجودش آشكار شود.
باب اگدن با حفظ سمت درباني خود به سمت جديد جورابشوري منصوب گشت.
لرد در اين باره گفت: پس از رفتن ادي ماكاي و نبود يك جورابشور ماهر و قهار مشكلات عديده اي براي تشكيلات ما به وجود آمده بود. و از آن جمله مي توان به مرگ بلا و بيهوشي گراپ و فرار ايگور و مغشوش شدن قوه ي عقليه ي پرسي و از دست رفتن حافظه ي بليز اشاره كرد كه همگي صدمات جبران ناپذيري بر پيكره ي استوار و كهنسال مرگخواران بودند.
لرد ملقب به كچل پس از اتمام كنفرانس خبري امروز مورد تشويق هوادارنش با شعار " لرد خدمتگزار" و ريشخندهاي ملت غير مرگخوار _به صورت _ از سالن كنفرانس بيرون رفت.

------------------------------
* دامنه ي تعريف اين بوق كل اشياي گوياو اصم است!
اگه كسي از اين افراد ناراحت مي شه بگه باهاش شوخي نكنيم
در كل همه چيز با احترامه..با احترام....!!!!

به بوقي ها و ژانگولرها

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
محفل ققنوس و ارتش دامبلدور در جو گیری مفرط !

هم اکنون که من در حال نوشتن این بخش از خبرگذاری هستم ، یکی از دوستان زحمت کش در حال پیدا کردن جو گیری های بیشتر اعضای محفل ققنوس ملقب به محفل بوقنوس است !

خود تحویلی محفل و ارتش در کوییدیچ

خود تحویلی محفل و ارتش در هاگوارتز

و اینک قرار داد سارا اوانزه بوقنز با مرگخواران

با تشکر !
ستاد مرگخواران گنده !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.