هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: برنامه ی چهارده
پیام زده شده در: ۹:۴۶ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
سلام ...

این برنامه آخرین برنامه ی هفته ی اول میباشد . امیدواریم در هفته ی اول از این برنامه راضی باشید !

مهمان این برنامه تیم هدنور است .

در هفته ی دوم قسمت های جدید به برنامه اضافه خواهد شد و در خدمت داور نیز خواهیم بود !

10 سوال موجود است میتونید همرو پاسخ دهید یا بین خودتون تقسیم کنید!

========

1-بازی اول به پایان رسید چطوری بود ؟

2-تیم هدنور در هفته های بعد چگونه خواهد بود؟

3-بازی بعدیتون رو چطوری میبینید ؟

4-شش پست توسط شما ارسال شده بود چرا بیشتر ارسال نکردید؟

5-چرا تیم شما شش بازیکن داره ؟

6-در فصل انتقالات قصد خرید یا فروش رو دارید؟

7-از داور در مسابقه های بعدی چه انتظارهایی دارید ؟

8-لیگ کوییدیچ رو چطوری میبینید ؟

9-آیا این تیم در لیگ های بعدی نیز حضور دارد ؟

10-تیم هدنور در مقابل بازی با پاورداس چگونه خواهد بود ؟

در آخر اگر انتقاد پیشنهاد نظر خاصی دارید بیان کنید ... امیدواریم باز هم شما را در برنامه بعد ببینیم !

==========

از هفته ی دوم که پست اولش رو امشب میزنم نحوه ی برنامه فرق میکنه !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۵ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

با یکی دیگه از برنامه های چهارده در خدمت شما هستیم مهمان این هفته ی برنامه تیم پالمري دراگونز میباشد.

10 سوال موجود است میتونید همرو پاسخ دهید یا بین خودتون تقسیم کنید!

=========

1-بازی اول رو انجام دادید چطور بود؟

2-کیفیت لیگ با لیگ قبل چقدر فرق داره ؟

3-بازی دوم شما در حال اجرا شدن است چطوری این بازی رو پیش بینی میکردید ؟

4-شش پست ارسال کردید چرا بیشتر ارسال نکردید؟

5-برای بازی اولتون برنامه ی خاصی داشتید؟

6-از داور در بازی بعدی که انتظارهایی دارید؟

7-داوری بازی قبلتون انجام شد نظرتون چی هست در مورد اون ؟

8-پالمري دراگونز در این لیگ چندم میشه ؟

9-اگر فرصت داشته باشید چند بازیکن مجانی خریداری کنید این کار را انجام میدید؟

10-پالمري دراگونز به حریفاش چی داره بگه ؟ جمله ی خاصی یا حرفی؟

در آخر اگر انتقاد پیشنهاد نظر خاصی دارید بیان کنید ... امیدواریم باز هم شما را در برنامه بعد ببینیم !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
1-بازی اول رو چطوری دیدید؟
در یک کلام، بازی خوبی بود. از نظر من هر دوتیم هم تیم ما و هم تیم چیورون به قدری خوب ظاهر شدن که اگه میشد هردوتیم باید برنده اعلام میشدند

2-داوری بازی انجام شد چطوری بود؟
درباره این داوری نمیتونم نظری بدم و بهتره از کس بیطرف بپرسی. مطمئنا چون برنده شدیم میگیم خوبه
ولی بهتره از یه کس بیطرف پرسیده شه
3-تیم چیورون قهرمان لیگ قبل بوده ترسی نداشتین ازش؟
هول و اضطرابی که در تیم ما بود خیلی خیلی زیاد بود اما ما تمام سعیمون رو کردیم
4-این برد چقدر برای شما ارزش داشت ؟ اگر میباختین مشکلی پیش میومد؟
مشکلی نه ولی این برد برای ما حکم یه امتیاز رو داره. چرا که الان تمام بازیکنان اعتماد به نفس خیلی خیلی خوبی به دست آوردند
5-چرا نحوه ی فضا سازی پست ضعیف بود ؟ مگه کار نشده بود روش؟
فضاسازی های طنز قدری از مقدار طنزش کم میکنه و ما چون بیشتر به نکات طنز پرداختیم فضاسازی رو نتونستیم انجام بدیم
6-آیا در بازی های بعدیتون هم مثل همین بازی با قدرت شرکت میکنید یا کمی ملایمتر بازی میکنید ؟
ما حداکثر سعیمون رو میکنیم که خیلی قوی ظاهر بشیم وهرگز به ضعیف یا قوی بودن تیم حریف کاری نداریم
7-چرا 7 پست ؟ میتونستید توی 4 پست یا به طور مثال 10 پست تموم کنید بازی رو !
درصورتی که چهار پست بود یا پستها خیلی بلند میشد یا خوب به نکات پرداخته نمیشد ودرضمن همه نمیتونستند پست بزنن
سوژه ما جای ده پست کار رو نداشت
8-بازیکن های بیشتر رو نیاز ندارید ؟
درحال حاضر با همین بازیکنان بازی میکنیم اما شاید توی فصل نقل و انتقالات یک یا دو بازیکن رو بخریم
9-بازی با پالمری دراگونز رو چگونه میبینید ؟ (بازی در حال انجام شدن هست البته )
دراینباره نمیتونم نظری بدم. اما باتوجه به اینکه نویسنده های خوبی توش هستن قطعا بازی آسانی نخواهد بود
10-ریش سفیدان این لیگ قهرمان میشه ؟
امید داریم اما جواب قطعی خیر.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۹ دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
1-بازی با ریش سفیدان چطوری بود ؟ در کل نظرتون در مورد بازی اول چی بود؟

بازی اول اگه در شرایط عادی برگزار می شد می تونست شروع خوبی برای چیورون باشه. متأسفانه ما در طی این دیدار شاهد یک سری بی قانونی از جانب ریش سفیدان بودیم که مطمئنا در مقابلش سکوت نمی کنیم. در صورتی که ریش سفیدان با توان واقعی خودش در این مسابقه شرکت کرده بود می شد گفت برای بازی اول رقابت خوبی رو داشتیم.

2-فکر میکنید برنده شید یا بازنده ؟

الآن که نتیجه ها زده شده و چیورون با اختلاف یک امتیاز بازنده اعلام شده. همونطور که در سؤال قبل و در کمیته ی انضباطی مطرح کردم متأسفانه ریش سفیدان در این بازی دست به عمل ناجوانمردانه ای زدن که ما نمی تونیم ازش چشم پوشی کنیم. اما حتی با وجود تقلب ریش سفیدان به عقیده ی من چیورون باز هم شایسته ی این بود که برنده ی این دیدار باشه.

3-برنامه هایی برای شرکت در این مسابقه از قبل داشتید ؟

بله مطمئناً هماهنگی هایی وجود داشته. البته ما نود درصد هماهنگی هامون رو با توجه به آنالیز واقعی تیم ریش سفیدان انجام دادیم و حرکتی که مرتکب شدن واقعا ناجوانمردانه و به دور از تصور ما بود.

4-چیورون قهرمان لیگ قبل بود آیا این لیگ هم قهرمان میشه؟

اگه دیروز این سؤال رو می پرسیدی با صراحت و اطمینان بیشتری می گفتم "بله" . اما نتیجه ی داوری و زیر پاگذاشتن اصول اخلاقی از جانب تیم ها منو تا حدی دلسرد کرده و در صورتی که قرار باشه این لیگ به جنگ اعصاب تبدیل بشه تمایل زیادی برای ادامه دادنش ندارم. به نظر من چیورون از شانسهای اول قهرمانی این لیگه و من کاملاً پتانسیل قهرمانی رو در بازیکنان تیم می بینم.

5-نظرتون در مورد بازی بعدتون چیه ؟

بازی با پاورداس با توجه به تجربه های قبلی بازی حساس و در واقع حیثیتی ای برای هر دو تیم خواهد بود. من به شخصه تیم خودمون رو بیشتر از پاورداس دارای هماهنگی،خلاقیت، انسجام تیمی و در نهایت شانس قهرمانی می دونم. ولی امروز متوجه شدم همه چیز به نظر داور بستگی داره و تصمیم ندارم پیشاپیش در مورد نتیجه ی بازی بعد قضاوت کنم. به هر حال اسکاور همیشه رقیب خوبی بوده و ما از مسابقه دادن با پاورداس لذت می بریم چرا که بازیکنای خوبی در مقابلمون قرار دارن و می تونیم ضمن لذت بردن از پستهایی که خودمون می زنیم از خوندن پستهای اونا هم لذت ببریم.

6-تیم ریش سفیدان هفت پست زد شما هم هفت پست ... آیا هفت پست کافی بود ؟ قصد داشتید بیشتر پست بزنید؟

بله کافی بود. قصد ما این بود که با 5 یا 6 پست بازی رو تموم کنیم اما سوژه هی فرعی جذابی در حین کار ایجاد شدن که ما با تکمیلشون جذابیت پست ها رو بیشتر کردیم و تعداد پستها رو به 7 رسوندیم.

7-نظرتون در مورد بازیکناتون چیه ؟

به جرآت می تونم بگم هماهنگ ترین بازیکن ها از نظر نحوه ی رول نویسی رو داریم و در قدرت نویسندگی هیچ کدوم هم شکی نیست.

8-آیا در فصل نقل و انتقالات بازیکنی را خریداری میکنید ؟

خیر همچین قصدی نداریم. ورود به تیم چیورون و گزینش بازیکن برای اون کار چندان ساده ای نیست چون ما به جز نحوه ی رول نویسی شرایط دیگه ای هم برای عضویت داریم که بر آورده کردنش به سختی از عهده ی هر کسی بر می یاد.

9-داوری این بازی چگونه خواهد بود از نظر شما ؟

داوری انجام شده و ما اعتراضاتمون رو در کمیته ی انضباطی مطرح کردیم.

10-از داور چه انتظارهایی دارید ؟

با نظر اسکاور و سیریوس موافقم:
نقل قول:
هیچ انتظار خاصی ندارم. فقط به نظرم بهتره که موقع هایی که حس و حال داره و حالش خوبه پست هارو بخونه و همه ی پست ها رو با یک دیدگاه اولیه بخونه و کامل بخونه و کلا همین!

نقل قول:
اینکه بتونه خوب نکته‌های پستای تیما رو موشکافی کنه و سرسری داوری نکنه. به نظرم یه دور یا دو دور خوندن پستای تیما نمی‌تونه یه داوری مطلوب رو نتیجه بده. امیدوارم پرسی بتونه داوری عالی‌ای رو ارائه بده.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام ... سلام ... باز هم سلام خدمت شما بینندگان عزیز و گرامی ...

با یکی دیگر از برنامه های چهارده در خدمت شما هستیم مهمان این برنامه تیم ریش سفیدان است .

10 سوال موجود است میتوانید به طور کامل هر شخص به سوال ها پاسخ دهد یا تقسیم نمایید .

=======

1-بازی اول رو چطوری دیدید؟

2-داوری بازی انجام شد چطوری بود؟

3-تیم چیورون قهرمان لیگ قبل بوده ترسی نداشتین ازش؟

4-این برد چقدر برای شما ارزش داشت ؟ اگر میباختین مشکلی پیش میومد؟

5-چرا نحوه ی فضا سازی پست ضعیف بود ؟ مگه کار نشده بود روش؟

6-آیا در بازی های بعدیتون هم مثل همین بازی با قدرت شرکت میکنید یا کمی ملایمتر بازی میکنید ؟

7-چرا 7 پست ؟ میتونستید توی 4 پست یا به طور مثال 10 پست تموم کنید بازی رو !

8-بازیکن های بیشتر رو نیاز ندارید ؟

9-بازی با پالمری دراگونز رو چگونه میبینید ؟ (بازی در حال انجام شدن هست البته )

10-ریش سفیدان این لیگ قهرمان میشه ؟

========

و اما :

نقل قول:
منم با سیریوس موافقم!...به همه ی سوالا جواب بدیم!...بهتره!

مشکلی نیست از همین برنامه اجراش کردم !

نقل قول:
با تشکر از برنامه ی خوبتون!...سوالای ریز بیشتر بپرسین!...یعنی یه کم سوالای کلی رو کمتر بکنین و به ریز مطالب یک بازی بپردازین...این شکلی خیلی جالب تر از آب در میاد!

از هفته ی دوم نحوه ی سوال ها فرق میکنه ... چون از داور نیز دعوت میشه ... تا هفته ی دوم چیزی نمونده ...

ممنون !

تصویر کوچک شده

برنامه ی چهارده
پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
منم با سیریوس موافقم!...به همه ی سوالا جواب بدیم!...بهتره!

------------------------------------------------------------------------------

1-بازی اول به پایان رسید چطوری بود؟

ما از بازی اول توی لیگ های قبلی اصلاً دل خوشی نداشتیم، مخصوصاً لیگ قبلی که به خاطر تساوی تو اولین بازیمون با تیم ریش سفیدان حتی نزدیک بود با داوری بد از گروهمون بالا نیایم و کلاً داشت برامون سنگین تموم میشد!
من بر اساس تجربه ای که پیدا کرده بودیم به بچه های تیم فقط گفتم که "راحت" باشن!...همین و بس!...من برای این بازی حتی "سوژه ی اصلی" هم در نظر نگرفتم و هیچ تاکتیک خاصی مشخص نکردم!(البته دلیلش اینه که بازیکن های قوی ای داریم و همه میدونن چی کار کنن! نمونش پست نهایی تیممون تو بازی توسط "دنیس" بود که تو اولین بازی استادانه بازی رو تموم کرد و من خیلی ازش راضیم!

2-اگر تیم هلیوپس قبلا در لیگ بود باز هم به نظرتون انقدر راحت میتونستید بنویسید و شرکت کنید؟
نه اصلاً! چون تجربه خیلی موثره تو کوییدیچ و من انقدر بازیکن هارو راحت نمیذاشتم و مجبور بودیم هماهنگی رو بالا ببریم و ترتیب پست ها و تاکتیک رو مشخص کنیم!

3-چرا تعداد پست هاتون رو بیشتر نکردید؟
من از تعداد پست ها راضی هستم و فقط میخواستم که بازیکن های تیمم هر کدوم "یک پست" بزنن که بفهمم نوع نوشتنشون دقیقاً چه شکلیه(چون ما چهار تا بازیکن جدید داریم تو تیممون) و میخواستم برای بازی دوم هماهنگ تر بشیم!
من بیشتر میخواستم که هفت تا پست بزنیم(هر نفر یک پست) اما سرژ رو راحت گذاشتم و گفتم که نمیخواد پست بزنه و وینکی هم براش مشکل اینترنت اومدن پیش اومد و نتونست پست بزنه و در هر صورت سوژه رو همون طور که میخواستیم پیش بردیم!

4-داوری این بازی رو چطوری پیش بینی میکنید؟ آیا داوری سختی خواهد بود؟
خب الان که داوری رو جوابشو زدن و ما برنده شدیم. ولی اگر نتیجه رو هم نزده بودن باز معلوم بود که ما برنده ایم چون هماهنگی تیم مقابل در حد باقالی!(شناسه ی یکی از اعضای سایت در قدیم!) بود! طوری که مجبور شدن هر کدوم دو تا پست پشت سر هم بزنن و فقط دو نفرشون تو بازی شرکت کردن و خب در مقابل پست های ما معلوم بود که بازنده ان(مخصوصاً از لحاظ سوژه سازی)

5-آیا در بازی بعدی پاورداس قدرت خودشو نشون میده؟
بله ما برای بازی بعدی برنامه ی خاصی رو پیاده کردیم(چون الان در حین بازیه و سوال یه کم قدیمیه...برنامتونو به روز کنین!) و خب سعی کردیم همه رو سورپرایز کنیم و از سبک جدید نوشتاری در رول پلیینگ استفاده کنیم!...سبکی که توسط جی.آر.آر.تالکین در سه گانه ی ارباب حلقه ها، هابیت، ماجراهای تام بامبادیل و الخ به کار برده شده بود و خب سبک جذابیه!
البته ما سعی میکنیم که بیشتر روی شعرها تمرکز کنیم تا بتونیم سبک تالکین رو درست به کار ببریم. شعرهای تالکین در عین حال که ظاهراً مسخره به نظر میرسه بسیار طنزه و میتونه توی یه پست طنز خیلی خوب جواب بده!
در کل مطمئناً در بازی دوم قوی تر از بازی اول ظاهر شدیم و خواهیم شد!

6-اگر میتونستید بدون اینکه پولی بپردازید بازیکنی را در اختیار بگیرید بازیکن دیگری رو برای تیم میگرفتید؟
بله چون بازیکن بیشتر باعث میشه که دغدغه های فکری کاپیتان کمتر بشه و خب من به شخصه تاکتیک های خاصی رو برای بازی های مختلف تیمم در نظر میگیرم و تو خیلی از بازی ها احتیاج به بازیکن آنلاین دارم!...یعنی احتیاج دارم که یکی آنلاین باشه و باهاش مشورت کنم و ازش کمک بگیرم. این مسئله تو سوژه سازی هم کمکم میکنه و در ضمن به نظرم بهتره که از همه ی روزهای بازی استفاده بشه و خب هر چی بازیکن بیشتر باشه احتمال اینکه بشه تو هر روز یک پست یا بیشتر زد بیشتر میشه و این خیلی خوبه!

7-از داور مسابقه چه انتظارهایی دارید؟
هیچ انتظار خاصی ندارم. فقط به نظرم بهتره که موقع هایی که حس و حال داره و حالش خوبه پست هارو بخونه و همه ی پست ها رو با یک دیدگاه اولیه بخونه و کامل بخونه و کلا همین!

8-پاورداس در این لیگ قوی تر است یا لیگ قوی؟

ما با لیگ قبلی خیلی تفاوت داریم. بازیکن هامون مثل لیگ قبلی قوی هستند ولی تو لیگ قبلی ما مشکلاتی از قبیل "رفتن ناگهانی آنیتا دامبلدور" یا"مشکلاتی که برای فنگ به وجود اومد" رو داشتیم که این لیگ مطمئناً حداکثر 1 مشکل خواهیم داشت!...من سعی کردم بازیکن های آنلاین تر و با حوصله تر رو بگیرم.
تو این لیگ ما از لحاظ نویسندگی و تعداد نفرات و راحتی کار قوی تر هستیم ولی تو لیگ قبلی از لحاظ هماهنگی خوب بودیم(از وبلاگ استفاده میکردیم) ولی اشتباهات فاحشی داشتیم.

در کل ما در این لیگ قوی تر خواهیم بود چون تجربمون بیشتر شده!

9-حریفتون رو چطوری ارزیابی میکردید؟
من در مورد حریف دقیق همون فکری رو میکردم که در واقعیت شد! دقیقاً به بازیکن های تیمم گفتم که ما این بازی رو بردیم چون تیم حریف سه تا از بازیکن هاش مجازین و این به تیمشون ضربه میزنه و از چهار بازیکنشون هم هیچ کدوم به بازیکن های ما نمیرسن...در هر صورت ارزیابی دقیقی بود!

10-محفل ققنوس اسپانسر شماست چرا محفل؟
دلیلش اینه که ما میخوایم اسپانسرمون رو حفظ کنیم و بتونیم همکاریمون رو ادامه بدیم و مشکلی با هم نداشتیم. شروع فعالیتمون هم در لیگ قبلی بود که شاید دلیل اصلی ای که من محفل ققنوس رو انتخاب کردم این بود که "محفل ققنوس از تالارهای خصوصی یا چیزای دیگه ای که دیده بودم بزرگتر و معتبرتر به نظر میرسید" و اینکه "محفل ققنوس طرف سپید سایت هستند و من کلاً هیچ گاه سیاه نبودم و کلاً تیممون هم هیچ وقت خبیثانه و سیاه بازی نکرده!

در آخر اگر انتقاد پیشنهاد نظر خاصی دارید بیان کنید!
با تشکر از برنامه ی خوبتون!...سوالای ریز بیشتر بپرسین!...یعنی یه کم سوالای کلی رو کمتر بکنین و به ریز مطالب یک بازی بپردازین...این شکلی خیلی جالب تر از آب در میاد!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
هممم به نظر من بهتره من و لیلی همه رو جواب بدیم تا بتونید نظرای ما با هم رو هم مقایسه کنید!

===

بازی بدی نبود. برای شروع لیگ جو خوبی به تیم داد و الان بچه‌ها همه با جنب و جوش دارن بازی‌ها رو انجام می‌دن.
خوشبختانه بازی اول ما با پاورداس که به نظرم از رقبای اصلی به حساب میاد نبود و ما تونستیم خودمونو توی بازی اول برای بازی دوم آماده کنیم.
از پستای خودمون راضیم و حقیقتش پستای حریف رو نخوندم که نظری بدم.

برنده!

قطعا! روی سوژه همیشه بحث می‌شه و از این بحثا همیشه نتایج خوبی هم حاصل شده!

لیگ قبل که من توی تیم نبودم ولی چیزی که این لیگ از تیم خودمون می‌بینم بهم می‌گه که می‌تونیم بدون سختی کشیدن زیاد عنوان قهرمانی لیگ قبل رو حفظ کنیم.

خب بازی با پاورداس آسون نخواهد بود. تیمی که همیشه جزو سه تیم اول بوده تیم خوبیه و اعضاشم تلاش خوبی برای بالا کشیدن تیم می‌کنن. امیدوارم در حد و اندازه های چیورون بتونیم ظاهر شیم و قهرمانی خودمونو همین اول ثابت کنیم.

6-تیم ریش سفیدان هفت پست زد شما هم هفت پست ... آیا هفت پست کافی بود ؟ قصد داشتید بیشتر پست بزنید؟

من همیشه نظرم این بوده که تعداد پست باید به قدری باشه که سوژه ای که مد نظره به خوبی شروع و تموم شه. کمیت به تنهایی مهم نیست. و به نظرم این رو ما رعایت کردیم پس نیازی به نگرانی در مورد تعداد پست نمی‌بینم.

بهتره کاپیتان نظر بده، ولی من فقط بگم که اگه از نظرم بازیکنا عالی نبودن قطعا پیشنهاد این تیمو قبول نمی‌کردم.

ر.ک به کاپیتان!

هممم تا حالا داوری پرسی رو ندیدم. ولی بهش نمیاد هوای منو نداشته باشه!

اینکه بتونه خوب نکته‌های پستای تیما رو موشکافی کنه و سرسری داوری نکنه. به نظرم یه دور یا دو دور خوندن پستای تیما نمی‌تونه یه داوری مطلوب رو نتیجه بده. امیدوارم پرسی بتونه داوری عالی‌ای رو ارائه بده.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۸:۴۶ یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام باز هم در خدمت شما هستیم ...

مهمان این برنامه اعضای تیم چیورون هستند ...

10 سوال موجود است میتونید بین خودتون تقسیم کنید و پاسخ دهید ...

====

-----

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۹ یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام خدمت شما بینندگان همیشگی این برنامه ...

اول من مژده ی جدید رو بدم ... بعد از اینکه داور نتیجه ی مسابقه ای رو داد از خود داور دعوت میشه که در برنامه شرکت کنه ... و بعد از اون هم از تیم هایی که داوری در موردشون انجام شده در برنامه ی بعدیشون سوال میشه به طور مثال:

بازی پاورداس و چیورون داوری شده است ... تیم پاورداس پس فردا میتونه توی برنامه شرکت کنه سوال های در مورد داوری مسابقه ی قبلی ازش پرسیده میشه !

و اینک در خدمت شما هستیم با یکی دیگه از برنامه های چهارده با حضور تیم پاورداس ...

سوالات رو میتونید بین خودتون تقسیم کنید و پاسخ بدید !!!

=====

1-بازی اول به پایان رسید چطوری بود ؟

2-اگر تیم هلیوپس قبلا در لیگ بود باز هم به نظرتون انقدر راحت میتونستید بنویسید و شرکت کنید ؟

3-چرا تعداد پست هاتون رو بیشتر نکردید ؟

4-داوری این بازی رو چطوری پیش بینی میکنید ؟ آیا داوری سختی خواهد بود ؟

5-آیا در بازی بعدی پاورداس قدرت خودشو نشون میده ؟

6-اگر میتونستید بدون اینکه پولی بپردازید بازیکنی را در اختیار بگیرید بازیکن دیگری رو برای تیم میگرفتید ؟

7-از داور مسابقه چه انتظارهایی دارید ؟؟

8-پاورداس در این لیگ قوی تر است یا لیگ قوی ؟؟

9-حریفتون رو چطوری ارزیابی میکردید؟

10-محفل ققنوس اسپانسر شماست چرا محفل؟

====

بابت دیر شدن این سوالات شرمنده ... مشکلی پیش اومده بود ...
تیم پاورداس میتونه امروز یا فردا جواب سوال ها رو بده ...
ممنون !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
1-بازی اولتون رو پشت سر گذاشتید به نظرتون بازی چطور بود ؟

شايد از شانس بد ما بود كه با يك تيم گولاخ در همين اولين بازي درگير شديم. (حالا پاورداسيا زياد ذوق نكنن نيم فصل بعدي خوردشون ميكنيم) و چون ما هممون تازه وارد بوديم اين اولين تجربه كوئيديچيم بود و در نتيجه اون طور كه بايد و شايد نتونستيم توي مسابقه عمل كنيم .

پاورداس اونجوري كه ما ميخواستيم بازي كرد يعني سوژه چندان قوي اي در برابر ما به كار نگرفت و اگه كمي روي پستامون دقت بيشتري ميكرديم شايد ميتونستيم اين تيم رو ببريم.

اما از شانس بد براي آْلبوس مشكلي پيش اومد و نتونست بازدهي لازم رو در اين بازي داشته باشه و كلا نقشه هاي تيم به هم ريخت از طرفي هم من اطلاعي نداشتم كه زدن دو پست پشت سر هم از يك بازيكن صحيح نيست و خلاف قوانين داوريه پس براي اينكه هماهنگي بين پستها بيشتر باشه از اين تاكتيك استفاده كردم كه خودش حتما توي امتياز دهي به ما ضربه خواهد زد.

2-از اعضای تیم خودتون چه مجازی (البته بیشترش که مجازی هستش ) چه حقیقی راضی هستید ؟

من از هيچ كدوم از بچه ها راضي نيستم ()
فررروغ كه شب قبل مسابقه با منصور دعواش شده بود و اعصابش داغون بود ، هاگريد كه به علت هيكل بسيار بزرگش نتونستيم از در ورزشگاه بياريمش تو پس اونم به دردمون نخورد ، توبياس كه اصلا خودشو به ما نشون نداد ، البوس تا جايي كه ميتونست تلاش كرد كمي ازش راضيم ، بقيه هم در سطح ضعيفي بودن.

3-چرا در بازی اول خودتون با تعداد پست های بیشتری شرکت نکردید ؟

بعد از اينكه ديگه مطمئن شديم كه به علت مشكلات پيش اومده نميتونيم پستهايي كه در نظر داشتيم رو اماده كنيم تصميم گرفتيم كه فقط براي فرار از پرداخت جريمه چند تا پست جهت رفع تكليف ارايه بديم.

4-حریفتون رو چطوری ارزیابی میکردید ؟

حريف ما زياد خوب بازي نكرد و ما خيلي بد تر بازي كرديم ، البته انتظار ميرفت كه اينجوري پاور داس ظاهر بشه و من اينو به بچه ها گفته بودم اما متاسفانه تمام نقشه هاي ما به هم ريخت و نتونستيم اون طور كه بايد و شايد تاكتيكامونو اجرا كنيم.

5-از قبل برنامه ی خاصی برای مقابله با تیم پاورداس داشتید؟

بله داشتيم اما متاسفانه بوقيده شد بهش ، چون كه البوس امتحانات سمجش شروع شده بود و زرت وسط بازي مسابقه رو ترك كرد تا بره درس بخونه و كلا تيم منحدم شد.

6-تیم پاورداس تیم قدرتمندی هستش فکر میکنید نتیجه ی بازی چطوری بشه ؟

اگر معجزه اي پيش نياد پاورداس برنده اين مسابقه خواهد بود.و اونم فقط به خاطر اشتباهاتي كه ما انجام داديم اگر نه پاور داس در اين مسابقه اصلا خوب نبود.

7-داوری این بازی رو چطوری پیش بینی میکنید ؟

پرسي ويزلي فرد منطقيه ، اميدوارم به نحو احسنت داوري كنه .

8-از داور بازی چه انتظارهایی دارید ؟

به اسم فرد اهميت ندن بلكه كيفت پستش رو مقدم بدونن و هواي ما تازه واردا رو داشته باشن.

9-چرا ارتش الف دال رو به عنوان اسپانسر خود انتخاب کردید ؟

چون تنها اسپانسري بود كه ريسك حمايت از يه عده تازه وارد رو قبول كرد و همينجا از مديرش تشكر ميكنم.

10-دوست داشتید چه بازیکن هایی رو در اختیار داشته باشید ؟؟

همين بازيكنهايي كه داريم بسيار بازيكناي خوبي هستن و فقط بايد تلاش كنن ، صد در صد در بازي هاي بعدي چهره ي جديدي از تيم هليوپس خواهيد ديد.

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.