هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نظرسنجی ها
پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
سلام

پرسي عزيز موضوعات خيلي خوبي انتخاب کردي راستش من هم تقريبا" از اعضاي تازه واردم و مي شه گفت فعاليتم کمه!

اما نظر من اينه که براي کساني که از اين به بعد مي خوان تو سايت عضو بشن يه قسمتي رو بذارين براي توضيح در مورد سايت! تا همه دستشون بياد که بايد چه کار کنن!
مثلا" در مورد رول پليينگ يا کلاس هاي هاگوارتز و ...
راستش منم زياد در موردشون چيزي نمي دونم!!! فکر مي کنم دليل اينکه اعضاي جديد فعاليتشون کمه به اين دليل باشه ! چون خبر ندارن!

به هر حال ايده هاي خيلي خوبيه! ممنون

هوووم لاوندر عزیز فکر میکنم شما اشتباه متوجه شدید ، ایده ای داده نشد ، فقط من دو مورد رو مطرح کردم تا اعضا در موردشون نظر بدن برای بهتر شدن انجمن

در مورد تاپیک های مهم که گفته بودم ، تعداد زیادی تاپیک مهم عادی شدند ، چون فعلا نیازی بهشون نبود و بعدا مجددا مهم قرار میگیرن .

در مورد ایده ای هم که شما دادی ، حتما ، توی فکرش هستم ؛ ولی اگر همچین تاپیکی زده بشه فقط در مورد انجمن کوییدیچ توش توضیح قرار میگیره ، بقیه موارد مثل رول و هاگوارتز به من و این انجمن ارتباطی نداره .

موفق باشی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۱۳ یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۶

لاوندر براونold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۷ شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۲۶ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
سلام

پرسي عزيز موضوعات خيلي خوبي انتخاب کردي راستش من هم تقريبا" از اعضاي تازه واردم و مي شه گفت فعاليتم کمه!

اما نظر من اينه که براي کساني که از اين به بعد مي خوان تو سايت عضو بشن يه قسمتي رو بذارين براي توضيح در مورد سايت! تا همه دستشون بياد که بايد چه کار کنن!
مثلا" در مورد رول پليينگ يا کلاس هاي هاگوارتز و ...
راستش منم زياد در موردشون چيزي نمي دونم!!! فکر مي کنم دليل اينکه اعضاي جديد فعاليتشون کمه به اين دليل باشه ! چون خبر ندارن!

به هر حال ايده هاي خيلي خوبيه! ممنون

من غريبه ي ديروزم و آشناي ام

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

دو موضوعی مد نظرم هست که میخوام با اعضا مشورت کنم در موردشون .

1) وضعیت کلی انجمن
2) تاپیک های رول

1) وضعیت کلی انجمن به نظرم نا مناسب هست ، در واقع تعداد زیادی تاپیک به عنوان مهم هستن و تاپیک های رول نویسی به صفحه دوم میرن که از نظر دور میمونن ؛ میخواستم ببینم نظر اعضا چی هست در مورد بهتر کردن این مورد !

2) تاپیک های رول فعلی فعالیتشون کم هست ، میخواستم نظر اعضا رو بدونم که چه کاری میشه کرد تا جذب کرد اعضا رو برای رول نویسی !

Re: نظر خواهی در مورد قوانین جدید کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

هوووم ، با این نظرسنجی ما متوجه میشیم که تیم ها با اینکه تیم مقابل از کسی کمک بگیره مخالفن ، ولی اگر به خودشون کمکی بشه نه !

یا قانون باید طوری باشه که پست ها توسط هیچ کسی ویرایش نشه که فهمیدنش خیلی ساده هست ، یا اینکه قانونی گذاشته نشه !

وقتی ما میگیم هر کسی باید خودش رولش رو بنویسه ، یعنی هر کس خودش باید بنویسه ! اینکه هم تیمی بتونه ویرایش کنه ولی کس دیگه نه مسخرست !

در نتیجه قانونی در این مورد اضافه نمیشه و این خود تیم ها هستن که میتونن با ویرایش نشدن پست هاشون توسط هم دیگه از این کار جلوگیری کنند .

برای لیگ چهارم ، با توجه به این لیگ ، دقیق تر و کامل تر به این مورد پرداخته میشه .

تاپیک هم ، مجددا قفل میشه

بدون نام
بازم هم با بليز كاملآ موافقم!
قانون وقتي به درد مي‌خوره كه بشه اجراش كرد وقتي نتوني اجراش كني ديگه به درد نمي‌خوره!
اگه پرسي يا داور هم بخواد طبق چيزي كه گفته تشخيص بده بدون شك مي‌شه گفت افراد ناراضي از همين الان هم بيشتر خواهند شد!
بعدشم وقتي كه كاپيتان تيم پست‌ها رو ويرايش كنه ديگه تقريبآ پست‌ها مثل هم مي‌شه و عمرآ ديگه بشه تشخيص داد! مگر اينكه بگيم ويرايش هم توسط كاپيتان يا هم تيمي نشه كه به نظرم قانون جالبي نيست!

همين!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سیریوس عزیز قانون گذاشتن زمانی معنی پیدا میکنه که ابزار اجراش برای اجرا کنندگانش فراهم باشه. این خیلی خوبه که شما قانون میذارید که هر کس روی پای خودش وایسه ... اما اگر یک تیم نخواد این کار رو کنه چون همه فعالیت هاشونم به خارج سایت برمیگرده شما نمیتونید متوجه بشید و حتی اگر متوجه بشید هم نمیتونید ثابت کنید ... چون مشخصه که اون شخص میگه نه همشو خودم نوشتم.

و در صورت به وجود اومدن چنین مشکلاتی شما ابزاری برای مقابله ندارید ... مثلا بگید پستت شبیه همیشه نبود پس امتیاز کم میشه؟ اولا اینکه شاید واقعا خود اون شخص تلاش کرده و در ثانی بدون مدرک که نمیشه اتهام زد. و خب وقتی بقیه تیم ها ببینن که رقباشون این کار رو میکنند و نتیجه میگیرند اولین چیزی که به فکرشون میرسه اینه که پس چرا ما به قانون پایبند باشیم.

پس تا زمانی که نشه بر روی این قانون کنترلی کرد بهتره قانونی هم در این مورد نذاریم چون اونی که دنبال کمک باشه به هر حال کمک بهش میرسه و کسیم نمیتونه جلوشو بگیره.

ضمنا کوییدیچ زیر مجموعه ای از جادوگرانه بنابراین فکر نکنم کاری رو که جادوگران نتونه انجام بده مسئولین کوییدیچ بتونند انجام بدند. مسئولین کشورم وقتی یک قانون میذارن خودشون میتونند بر نحوه اجراش نظارت داشته باشن. اما قانون گذاری شما مثل اینه که دولت ایران اعلام کنه بخاطر تولد فلان امام فردا تمام مدارس و ادارات اروپا تعطیل است و انتظارم داشته باشیم واقعا فردا اروپا تعطیلی رسمی باشه.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
منم با نظر دنیس موافقم. به نظر من باید ایده توسط همه ی اعضا داده بشه و بعد ایده ها به ترتیب توسط هر شخص و با فکر خود شخص زده بشه. بعد اون شخص می تونه با بقیه ی اعضای تیم مشورت کنه و اگه نوشتش مشکلی داره دیگران بر طرفش کنن.

با این قانون که از کسانی خارج از اعضای تیم کمک بگیریم و یا توسط یک شخص چیزی نوشته بشه و بقیه با اسم خودشون بنویسن هم مخالفم.

ایده داده می شه و با فکر خودمون این ایده رو به صورت یک پست شاخ و برگ می دیم و می نویسیم. و بقیه ی اعضای تیم مشکلات ما رو به ما می گن و ما پست بهتری رو می زنیم.

نظر خواهی در مورد قوانین جدید کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
به نظر من که در این نظرسنجی رو باید تخته کنین بره!

من به شخصه اعتقاد دارم که عمراً نمیتونید تشخیص بدید که یه پست توسط یکی دیگه زده شده یا نه...در ضمن نویسنده های خوب سایت همیشه یه جور نمینویسن!

اصلاً حالا که اینطور شد من میخوام خودمو لو بدم و بگم که من "بلیز زابینی" هستم و من دو تا شناسه دارم و منو بلاک نکنید!(حالا اینو به شوخی گفتم ولی اصن کلاً چیز مسخره ایه!)

اگر فرد خودش تابلو نکنه عمراً هیچکس نمیتونه بفهمه که کی پست رو زده!

حالا اومدیم یه بارم داور پیله کرد به یکی که "تو پست خودتو نزدی یکی دیگه برات نوشته!" در حالی که مثلاً طرف خودش نوشته باشه!...به نظر من مسخرست!

حالا اصلاً مگه یه همچین چیزی بوده تا الان که میخواین قانونش رو بذارین؟!...کلاً اگرم بوده مطمئنم که کسی نتونسته بفهمه بلکه طرفی که این کارو کرده خودش خودشو لو داده!

من نظرم اینه...فعلاً!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸
از عکاسی کریوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
نظر من هر یک از اعضا می تونن از هم تیمی هاشون در نوشتنشون کمک بگیرن این طوری هماهنگی بیشتری در نوشتن ایجاد می شه.اما با این مخالفم که یه نفر همه رو بنویسه و بقیه به ترتیب یه قسمتی از اونو به اسم خودشون بنویسن .
اصلا درست نیست که بگیم حتما باید خودت بنویسی و از هیچ از اعضای تیم کمک نگیری.هم فکری با اعضای تیم می تونه کمک زیادی به بازی بکنه و هماهنگی کار رو بالا ببره.

ویرایش شده توسط دنیس کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۵ ۱۹:۰۵:۴۹

آماده باشید که الآن عکسو می گیرما!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام ... سلام !

هووووووم ، نظرات کاملا بر عکس هم هستن ! نتیجه گیری خیلی سخت شد برام !

یکی میگه کسی که عضو تیم نیست نباید بنویسه برای اون تیم ؛ یکی دیگه میگه کسی که عضو تیم هست میتونه برای هم تیمیش بنویسه ؛ یکی دیگه میگه اشکالی نداره توسط هم تیمی نوشته بشه حتی میتونه توسط هم تیمی فرستاده بشه ؛ یکی دیگه میگه اصلا نمیشه جلوی نوشته شدن توسط اعضای تیم یا ... رو بگیریم !

ببینید ، شما خودتون هم نمیدونید چی میگید ! شما میخواید که جذابیت کوییدیچ از دست نره و این ارزشمنده ، ولی تفاوتی نمیکنه که رول کوییدیچ یک شخص توسط هم تیمیش نوشته بشه یا توسط من ! نوشته بشه . چون در هر دو حال توسط خود اون فرد نوشته نشده ! پس برای این مورد جذابیت کوییدیچ رو عنوان نکنید !

در ضمن ، تشخیص این مسئله و جلوگیری ازش کار ساده ای هست ، اگر این قانون قرار باشه اضافه بشه ، با شناختی که روی بازیکنا و نویسندگیشون دارم ، میتونم رول هایی که توسط شخصی بغیر از نویسنده نوشته شده رو پیدا کنم و ازش امتیاز کم کنم ؛ قوانین کوییدیچ هم هیچ ربطی به قوانین سایت نداره .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.