هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان
پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
من شناسه مو عوض كردم و در واقع همون ايگورم ولي الان دامبلدورم!يعني قبلا ايگور بودم والان دامبلدورم!

آلبوس دامبلدور!

-------------
همچنين مورد ديگه هم هست كه بهتره اينجا بگم تا بعدا به مشكل بر نخوريم و دعوا نشه و اينا!

تو ليست بازيكنان هم لطفا مورد بالا رو درست كنيد.يعني من ايگور بودم و الان دامبلدورم!به هر حال اينه ديگه درستش كنيد.

و اينكه من بهترين بازيكن هفته شدم ولي هنوز پولش بهم اضافه نشده و به هر حال الان ارزون هستم..لطفا گرون تر كنيد تا مشتري شيم !

هوووم ، قرار بود دیگه لیست ویرایش نشه ، ولی آخه من چطوری میتونم همچین شخصیت جیگری مثل تو رو اضافه نکنم ؟ لیست رو ویرایش کردم و اسمت رو وارد کردم ! موجودیت رو هم اضافه کردم .

در واقع یادم رفته بود که امتیاز بهترین های هر هفته رو وارد کنم ، که این کار رو کنم .

موجودی پیتر پتی گرو رو 2000 گالیون قرار دادم ، چون قبلا هم شناسه داشت و به پاس فعالیت هایی که در آغاز کوییدیچ کرده بود ، موجودیش اضافه شد و الان جزو بهترین ها از نظر قیمت هست !

توجه کنید که تا پایان لیگ ، اگر کسی تغییر شناسه بده دیگه لیست ویرایش نمیشه و باید با همون اسمی که در لیست هست ، نمایشنامه بنویسند !

ممنون
همینم زیاد بود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با سلام خدمت ناظر جيگر كوييديچ!

تركيب تيم ما الان به صورته اينه:

نقل قول:
پالمری دراگونز :
مهاجمان: ايگور كاركاروف ، مرلين مك كينن ، گلرت گریندل والد ( مجازی )

من شناسه مو عوض كردم و در واقع همون ايگورم ولي الان دامبلدورم!يعني قبلا ايگور بودم والان دامبلدورم!

آلبوس دامبلدور!

-------------
همچنين مورد ديگه هم هست كه بهتره اينجا بگم تا بعدا به مشكل بر نخوريم و دعوا نشه و اينا!

تو ليست بازيكنان هم لطفا مورد بالا رو درست كنيد.يعني من ايگور بودم و الان دامبلدورم!به هر حال اينه ديگه درستش كنيد.

و اينكه من بهترين بازيكن هفته شدم ولي هنوز پولش بهم اضافه نشده و به هر حال الان ارزون هستم..لطفا گرون تر كنيد تا مشتري شيم !

ممنون!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
مسابقه تیم هدنور با تیم ماست ( هلیوپس ) . من در تاپیک عضویت کوییدیچ عضو این تیم شدم اما کاپیتان در تاپیک عقد قرار داد های کوییدیچ اعلام نکرده .
حالا میتونم در مسابقه شرکت کنم ؟

به کاپیتانتون گفتم که صبر کنه ، وقتی خوب بازیکن خریده اعلام کن ! اد رفت همون اول پست زد و بعد هم یادش رفت ! مشکلی نیست ، لیست رو ویرایش کردم و اسمت رو وارد !

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
مسابقه تیم هدنور با تیم ماست ( هلیوپس ) . من در تاپیک عضویت کوییدیچ عضو این تیم شدم اما کاپیتان در تاپیک عقد قرار داد های کوییدیچ اعلام نکرده .
حالا میتونم در مسابقه شرکت کنم ؟

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:

سلام بر پرسي دورود بر ويزلي

اين طور كه از شواهد بر مياد گويا بنده مشتري اول و اخر اين تاپيك هستم و اين نشون ميده كه من كلا با همه مشكل دارم ، سوالي پس مخوف و مهم براي بنده به پيش امده است و ان اين است كه در يك تيم ايا قدرت كاپيتان بيشتر ميباشد يا قدرت بنيان گذار ، چنديست اين سوال ذهن مرا مغشوش كرده و اميدوارم شما جواب مناسب به بنده بدهيد ذهن مرا ازاد سازيد.

کاپیتان تیم ، صاحب تیم هست ؛ بنیانگذار تیم هیچ ارزشی نداره ، اصلا بنیانگذاری وجود نداره ! تیم هلیوپس رو من اجازه تشکیلش رو دادم و اگر قرار باشه مالک خاصی داشته باشه اون من هستم ! ولی شما در حال حاضر صاحب این تیم هستی ، ارائه سوژه ها هماهنگی بازیکنان و ... به عهده شماست و هیچ کس دیگه ای نمیتونه دخالتی داشته باشه .

در ضمن ، سرچی میکردم که به وبلاگی دیدم که گویا متعلق به تیم هلیوپس هست ! یه سری مواردی اونجا دیدم و همینطور پیام هایی از سوروس اسنیپ ، کاپیتان قبلی تیم !

شما هیچ حقی نداشتید که از حرف های ایشون پیروی کنید و همینطور ایشون هم هیچ ارتباطی به این تیم ندارن ، من اسم ایشون رو از لیست بازیکنان خارج و موجودیشون رو صفر میکنم برای این دخالت بیجا و شما رو هم آخر لیگ جریمه و محروم میکنم بابت این کار !

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۷

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
سلام بر پرسي دورود بر ويزلي

اين طور كه از شواهد بر مياد گويا بنده مشتري اول و اخر اين تاپيك هستم و اين نشون ميده كه من كلا با همه مشكل دارم ، سوالي پس مخوف و مهم براي بنده به پيش امده است و ان اين است كه در يك تيم ايا قدرت كاپيتان بيشتر ميباشد يا قدرت بنيان گذار ، چنديست اين سوال ذهن مرا مغشوش كرده و اميدوارم شما جواب مناسب به بنده بدهيد ذهن مرا ازاد سازيد.

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ جمعه ۲ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
السلام عليكم يا پرسي.

ما در وال فصل با بازيكني به نام توبياس اسنيپ قرار داد بستيم اما متاسفانه ايشون همون بازي اول افتابه مرلين رفت توي چشمش و مجروح شد و ديگه نتونست براي ما بازي كنه و رفت جزاير هاوايي براي خودش خوش بگذرونه.

خلاصه حالا من حكم اخراجشو دادم دستش ميخوام ببينم بيمه بهم تعلق ميگيره يا نه.؟

سلام به تو ای دابی با اون آواتوره خز و خیلت

ببین عزیز من ، الان وقت گفتن این نیست ، چهار هفته گذاشته و شما الان داری میگی فعالیت نداره ؟ هر چند شما و آلبوس سوروس هم فعالیتی نداشتید !

ولی خوب ، چون پرسی خیلی بخشنده هست نیمی از قیمت توبیاس رو به موجودی تیم اضافه میکنم ، فقط به شرطی که دنبال بازیکن باشید و در ادامه لیگ حضور پیدا کنید !

بعد از اینکه بازیکن خریدید ، توی تاپیک عقد و ثبت بازیکنان پست بزن و این مورد رو هم عنوان کن که گفتم 500 گالیون که معادل نیمی از قیمت توبیاس هست رو به تیم شما پرداخت کنم .

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ جمعه ۲ فروردین ۱۳۸۷

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
السلام عليكم يا پرسي.

ما در وال فصل با بازيكني به نام توبياس اسنيپ قرار داد بستيم اما متاسفانه ايشون همون بازي اول افتابه مرلين رفت توي چشمش و مجروح شد و ديگه نتونست براي ما بازي كنه و رفت جزاير هاوايي براي خودش خوش بگذرونه.

خلاصه حالا من حكم اخراجشو دادم دستش ميخوام ببينم بيمه بهم تعلق ميگيره يا نه.؟

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
اگر یک تیم سه پست بزنه چی می شه؟

مسلما امتیاز قابل توجهی کم میشه ، چون تیم ها توی هفت پست به سختی سوژه رو شروع میکنن و به اتمام میرسونن ! بازی ای که در سه پست انجام بشه مسلما مواردی زیادی رو از دست داده ! مثل پرورش خوب سوژه ، پرداخت کافی به بازی و ...

نقل قول:
اگر تیمی در روز آخر دو پست بزنه امتیاز کم می شه یا بازی اون تیم قبول نیست؟ اگر امتیاز کم می شه چقدر؟

بهتره قبل از سوال کردن تاپیک قوانین رو بخونید ! امتیاز کم میشه ، بازی مشکلی نداره ! در مورد میزان امتیازی هم که کم میشه باید بگم که این دیگه سوال داره ؟ شما که بازی رو انجام دادید باید صبر کنید تا بعد از داوری نتایج رو ببینید !

پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
پرسی دو تا سوال
اگر یک تیم سه پست بزنه چی می شه؟
اگر تیمی در روز آخر دو پست بزنه امتیاز کم می شه یا بازی اون تیم قبول نیست؟ اگر امتیاز کم می شه چقدر؟

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.