هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: محل تمرین دوئل محفل
پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
امتیاز دهی مرحله نیمه نهایی
گابریل دلاکور - تره ور
پیتر پتی گرو- آلبوس دامبلدور

نقد پست شماره 40 گابریل دلاکور
پستت شروع خوبی داشت.برای پایان هم گرگینه شدن تد فکر جالبی بود!اواسط پستت یه مشکلی داشتی،جای این که اول دوئل کنندگان وارد شن،دو تا جانشین میان رو صحنه و به هم فحش می دن!می تونستی برای اونا نقش جالب تری پیدا کنی!البته بین دونیمه به اونا اشاره کردی.
بعضی از جمله هات منظور رو می رسوند،ولی زیاد جمله بندی درستی نداشت.مثل: این یک معجون میخواست که نویل بلد نبود!
استفاده از شکلک ها خیلی خوب بود،مخصوصا اون شکلکی که به دو طرف اشاره می کنه!اما اون قسمت نیمه دومت یه ذره شکلک می طلبید!جا داشت بازم استفاده کنی.
گفته بودی مثل بیژن سه در چهار،خوب راستش من این سریال رو نمی بینم!اگه به جای این ،لحن نویل یا حرکتش رو توصیف می کردی بهتر بود.
گزارشگر دوئل توی نیمه دوم می گه: با سلام!فعلا هیچکدوم از این افراد موفق نشده کاری بکنه و دیگری رو طلسم کنه!
آخه کدوم گزارشگری این جوری گزارشش رو شروع می کنه؟!
طعم شیرین پیروزی را برای لحظه ای حس نکرد! شیرین مثله آبنبات! اما مهم این بود که برده بود!
مفهوم این جمله رو درک نکردم!برای لحظه ای حس نکرد؟بیخی باب!
جز دو سه مورد غلط تایپی مورد دیگه ای ندیدم.البته باید رو جمله بندی هات یشتر کار کنی!
پرورش سوژه:9
فضاسازی:8.5
املا و نگارش :8.5
جمع امتیازات:9+8.5+8.5=26
26 از 30
نقد پست شماره 41 تره ور
علت دوئلت با گابریل خیلی خوب بود!خوبه با آلبوس دوئل نکردی!اگه بعد از دوئل به شاهزاده ی سیفیت تبدیل می شدی...
کلا این ماجرا شاهزاده جالب بود!
برای فهمیدن این که گابریل از نسل اون پیرزن است می تونستی از راه های جالب تر استفاده کنی نه رفتن به کافی نت!راستی عجب حافظه ای داری!قضیه 600 سال قبل به این راحتی یادت میاد!
مشکلی که توی پستت داشتی این بود که تو هیچ جا نگفتی هاگرید جانشین توه،در حالی که تد گفته بود شرکت کنندگان باید برای خودشون جانشین تعیین کنند.راستش رو بخوای روی مسائل جانبی بیشتر از دوئل کار کرده بودی که باعث کسر امتیاز میشه.
از هاگرید خیلی زیاد استفاده کردی،بور کن ضمیر "او"رو برای غول ها هم میشه به کار برد! مثل این که دلت نیومده دستت رو از روی شیفت و یک برداری!غلط تایپی ندیدم!
پرورش سوژه:8
فضاسازی:10
املا و نگارش:9
جمع امتیازات:8+9+10=27
27 از 30
برنده این دوئل به داوری من:تره ور!

نقد پست شماره 42 پیتر پتی گرو
اول از همه،امیدوارم هیچ وقت شاعر نشی!حالا بریم سراغ نقد!
شهربازی پیست اسکی داره؟لابد داره خوب!این ایده که متن نامه هارو توی نقل و قول گذاشته بودی خوب بود،به جذابیت پست کمک می کرد.
پیتر خواهشا انقدر ضایع بی ناموسی ننویس!نسبت به پست قبلت پیشرفت داشتی و درکل هنوز می تونی پیچیده تر بیان کنی!
تو هم مشکل تره ور رو داشتی.بیشتر به مسائل جانبی پرداخته بودی تا دوئل.
زمان دوئل فرا رسیده بودیتر فعل جالبیه!چند مورد غلط تایپی داشتی که بیشتر به اسپیس نزدن مربوط بود.مشکل دیگه ای ندیدم!
پرورش سوژه:8
فضا سازی:8.5
املا و نگارش:9
جمع امتیازات:8+8.5+9=25.5
25.5 از 30

نقد پست شماره 43 آلبوس امبلدور
حوصله تعریف کردن ندارم!فضاسازی و پرورش سوژه خیلی خوب بود!یه ورد سبز؟آواداکدورا نبود؟البته هر ورد سبزی که گردو نمیشه!
فقط یه اشکال نگارشی دیدم.
جیمز که به صورت در اومده بود و خودش رو مرده می یافت.چشمانش رو بست.
بعداز میافت باید ویرگول بزاری!فکر کنم از دستت در رفته!
پرورش سوژه:10
فضاسازی:10
املا و نگارش:9.5
جمع امتیازات:10+10+9.5=29.5
29.5 ا ز 30
برنده این دوئل به داوری من آلبوس دامبلدور!

بعد از امتیاز دهی تد،ما امتیاز هر فرد رو میانگین می گیریم.بر فرض چارلی از یه داور 20 و از داور دیگه 24 گرفته.
20+24=44
2/44=22
22 از 30
میانگین بلدین دیگه؟! در کل برنده هایی که من مشخص کردم قطعی نیستن!منتظر پست تد باشین!

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
دور دوم مسابقات دوئل

از فردا یعنی 21تیر مرحله ی دوم مسابقات دوئل آغاز میشود وتا 27 تیر هم ادامه خواهد داشت. با قرعه کشی که انجام دادیم، حریفان این مرحله انتخاب شدند:

آلبوس دامبلدور - پیتر پیتی گرو

گابریل دلاکور - تره ور

شرایط این دور از رقابتها به شرح زیر اعلام می شود:

سبک نوشتاری : آزاد
محل دوئل: شهربازی ویزاردلند

سوژه: شرکت کنندگان در این مرحله دقت کنند که باید در رولی که می نویسند برای خود جانشین تعیین کنند. فرضا" دامبلدور توی رولش قید میکنه که مثلا" گلگومات رو جانشین خودش کرده. اینکه تا انتهای دوئل خودتون ادامه بدید یا به دلیلی جانشین وارد سوژه ی داستان بشه دیگه با خودتونه ولی حتما" باید جانشین ها رو انتخاب کنید و در رول شما حضور داشته باشند.

سایر شرایط مانند مرحله ی اول است.

در مورد این مرحله هر سوالی که داشتید با فرستادن پیام شخصی به من مطرح کنید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
نقد و امتیاز پست های دوئل محفل

پیتر پتی گرو – پست شماره ی 110

سوژه ی دوئل رو میتونستی بهتر پرورش بدی یعنی اگه قسمتی به پستت اضافه می کردی که علت دوئل بین پیتر و ادی رو شرح می داد خیلی بهتر بود البته اشاره ای که به چارلی کرده بودی خودش یک مقدار گویای مطلب بود ولی همونطور که گفتم بیشتر جای کار داشت. ایده ای که برای پیروزی پیتر به کار بردی هم خیلی خوب و به جا بود ولی متاسفانه از سبک! بی ناموسی خیلی زننده و نادرست استفاده کردی، می تونست این قضیه در لفافه باشه و مثلا" روی عکس العمل ادی بیشتر کار می کردی. فضا سازیهات هم در مورد سالن ورزشی خوب و در خدمت رول بود. چند جا مشکل نگارشی داشتی و یا فواصل کلمات رو رعایت نکرده بودی که با یک دور مرور قبل از ارسال پست میشد ازش جلوگیری کرد.

پرورش سوژه: 8
فضا سازی: 10
املا و نگارش: 7

جمع امتیاز: 25

تره ور – پست شماره ی 111

مطرح کردن مسائل مشنگی توی رول هری پاتری زیاد جالب نیست اما چون به زیبایی به سوژه ات ربطش داده بودی تا حدی میشه ازش گذشت. دیالوگ ها و طلسم هایی که از خودت اختراع کرده بودی خوب بود و سیر داستانی رولت و رشوه دادن تروه ور و برنده شدن در دوئل هم از نکات قوتش بود. فضا سازی پستت کافی نبود و بین دیالوگها گم شده بود، می تونستی بیشتر به توصیف حالات طرفین دوئل و سالن ورزشی بپردازی. غلط املایی و نگارشی نداشتی اما می تونستی با بلد کردن بعضی قسمت ها مثل "مکان : زیر سایه !زمان : شبانگاهان " یا "-- فردای آن روز --" شکل بهتری به پستت بدی.

پرورش سوژه: 9
فضاسازی: 8
املا و نگارش: 9

جمع امتیاز: 26

گابریل دلاکور – پست شماره ی 112

سوژه ی جالبی برای رولت انتخاب کرده بودی ولی خب یه مرگخوار چرا برای کار باید به محفل مراجعه کنه؟ من همیشه می دونستم این جیمز یه ریگی به کفش داره، خیلی عالی از اسمش توی داستان استفاده کرده بودی. پیام بازرگانی وسط دوئل هم ایده ی جالبی بود. فضا سازیهات هم خوب بود ولی متاسفانه به محل دوئل که سالن ورزشی بود دقت نکرده بودی و این باعث کسر امیتاز میشه. مشکل نگارشی و املایی خاصی هم ندیدم.

پرورش سوژه: 9
فضاسازی: 7
املا و نگارش:10

جمع امتیاز: 26

هرمیون گرنجر – پست شماره ی 113

دلیلی که برای دوئل بین هرمیون و دامبلدور انتخاب کرده بودی خوب بود و به شکل مناسبی سوژه رو پیش برده بودی. قضیه ی لبخند هرمیون رو درست توضحی نداده بودی و زیادی اصرار به تکرارش توی رول داشتی. اشاره هات به موضوع کتابها و رولینگ هم جالب بود. فضا سازی لازم هم در رول رعایت نکرده بودی. استفاده مناسب و متعادل از فصاسازی و دیالوگ یک امتیاز محسوب میشه که رول شما فاقد اون بود. از علائم نگارشی به جا استفاده نکرده بودی، از (...) سعی کن تا میتونی کمتر استفاده کنی و برای بخشهایی بذاری که میخوای نشون بدی اون کاراکتر داده مکث میکنه یا وسط حرف زدنش یک اتفاقی میفته. اگه یک دور قبل از ارسال پستت رو به دقت مرور می کردی میتونستی اشکالات تایپی رو به حداقل برسونی.

پرورش سوژه: 8
فضاسازی: 6
املا و نگارش:7

جمع امتیاز: 21

آلبوس دامبلدور – پست شماره ی 112

بیچاره رون ویزلی، نمی دونی چقدر خوشحال شدم که همه اش خواب بود! سوژه ای کاملا" دامبلدوری برای دوئل با هرمیون انتخاب کرده بودی و به خوبی هم پرورشش دادی. البته این قضیه ی خواب دیدن یه مقدار کلیشه ای شده ولی خوب در مورد رول شما، میشه گفت سورپرایز دلنشین آخر قصه بود! فضا سازیها هم خوب بود ولی میتونستی یکی دو سطری رو به توصیف سالن ورزشی اختصاص بدی. چهره ی پستت هم مناسب بود و غلط املایی و نگارشی ندیدم داشته باشه.

پرورش سوژه: 10
فضا سازی: 9
املا و نگارش: 10

جمع امتیاز: 29

---

* چارلی عزیز من نمی دونم چرا پست دامبلدور رو نقد نکردی، توی زمان معین فرستاده بود و باید امتیاز دهی میشد.

ویرایش شده توسط تد ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۳ ۲۱:۵۵:۳۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ببینم پس پستی که من نوشتم چرا حساب نشد؟رقیب هرمیون من بودم که شرکت هم کردم ولی گویا پستم اصلا حساب نشده!

فکر نکنم دیر هم زده باشم!

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... 2&start=0#forumpost196143

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۳ ۱۱:۲۴:۳۰

پیام زده شده در: ۹:۴۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقد و امتیاز دهی پست های دوئل در سالن ورزشی دیاگون
به دلیل عدم شرکت حریفان تره ور،گابریل دلاکور،پیتر پتی گرو هر سه نفر به مرحله بعد راه پیدا کردند.
اطلاعات بعدی در مورد مرحله دوم به زودی، بعد از نقد و امتیاز دهی تد ریموس لوپین، داده خواهد شد.
شما از هم اکنون می توانید برای دوره دوم دوئل محفل از طریق زدن پیام شخصی به من ثبت نام کنید.
ثبت نام فقط برای محفلی ها و مرگخواران امکان پذیر می باشد!
نقد پست 110 پیتر پتی گرو
پرورش سوژه
روی سوژه نسبتا خوب کار کرده بودی.این که تبدیل به موش بشی فکر خوبی بود.اما این که چوبدستی همراه خودت کوچیک شه یه ذره غیر منطقی بود.البته چیزی در این مورد توی کتاب گفته نشده.
یه موضوع مبهم توی پستت این بود که تو دلیل دوئل رو توضیح ندادی!یهو از وقتی که پیتر و ادی اضطراب دارن شروع کردی.یه قسمت هم نوشتی نقل قول:
اگر دستش به چارلي مي رسيد
اگه می خواستی من رو هم وارد کنی باید توضیح بیشتری توی رولت میدادی!خواننده از کجا بدونه من از داور های این مسابقه ام!
بریم سر این سوژه بیناموسی.پیتر!خیلی ضایع بود!توی بیناموسی باید جوری بنویسید که هرکسی موضوع رو نفهمه و مثل یه نکته خودش رو جلوه بده. این دیگه...!
از نکات مثبت هم ضعیف بودن چشم ادی و ترسیدن اون از موش بود!
در کل از نظر من ابهامات زیادی وجود داشت.
6.5 از 10
فضا سازی
من بیشتر انتظار داشتم که روی فضاسازی موقع دوئل کار شه.تو بعد از این که تبدیل به موش شدی با نوشتن موارد بیناموسانه این فضاسازی رو حذف کردی!
توصیف های خوبی داشتی،چون مقدار دیالوگ ها زیاد نبودند و بیشتر پستت رو فضاسازی تشکیل می داد حالت قشنگی ایجاد شده بود.
8.5 از 10
املا و نگارش
نقل قول:
ملت سالن:

- ادی ماکای قهرمان میشه!خدا می دونه که حقشه!...

پیتر!یه ذره رو جمله هات دقت کن!اگه از دو نقطه استفاده میکنی بعدش نباید خط فاصله بزاری!این رو توی قسمت ذهن پیتر هم به کار برده بودی.بعد از علامت سوال هم هیچ وقت سه نقطه نمیاد!برای نشون دادن مکث از روش های دیگه ای میشه استفاده کرد.
فعل تکراری به نسبت زیاد داشتی.توی یه پاراگراف هم که ترکونده بودی!
نقل قول:
يك ميز آهني به عنوان سنگر قرار داده بودند و هر دو بازيكن به محض شروع بازي به پشت آن پناه برده بودند.

نقل قول:
سالن بزرگي بود كه چند وقتي بود از رونق افتاده بود.

نقل قول:
در حال روي دادن بود نيز به همان دلنشيني بود؟

از کاما یا ویرگول به موقع استفاده کرده بودی که از نقاط مثبت بود.غلط تایپی زیادی هم نداشتی.
7.5 از 10
جمع امتیازات:6.5+8.5+7.5=22.5
22.5 از 30
نقد پست 111 تره ور
پرورش سوژه
روی سوژه پستت خوب کار کرده بودی.دیالوگ های بین مرگخواران اول پست جالب بود!(مرگخوار و سی دی آوریل؟!)ضمنا تو از دوئل اخراجی!به داور دوم رشوه می دی؟!لپ تاپ منو داغون می کنی؟!
نکته:همه ی این هایی که اشاره کردم از نکات مثبت پرورش سوژه ات بود غیر از در گذشتن من!
مشکلی وجود نداشت!
10 از 10
فضاسازی
روی فضاسازی موقع دوئل خوب کار کرده بودی.تو این قسمت توصیف های زیادی داشتی.تنها مشکل این بود توی گفتگو بین دونفر فقط از دو نقطه استفاده کرده بودی.می شد حالتی که فرد موقع صحبت کردن داره رو می نوشتی و بعد جمله ای که بیان میکنه.
9 از 10
نگارش و املا
نقل قول:
نور تراوش میکنه و.... لرد وارد میشه.

نمی خوام خیلی گیر بدم!ولی 3 نقطه درسته نه 4 نقطه! امتیاز کم نمیشه!
نقل قول:
با هم دوئل کنن...جایزه ش هم شونصد تا کروشیو هسستش!...کسی داوطلب نیست؟...خب...تره ور و نیکلاس فلامل،شما میرید با هم دوئل می کنید

در متن بالااز سه نقطه زیاد استفاده کرده بودی.مخصوصا جایی که احتیاج نبود مثل جمله شونصد تا کروشیو هستش!...
بعد از علامت سوال نباید از سه نقطه استفاده کرد.اگه می خوای حالت مکث رو نشون بدی یا بنویس مکث!یا ولدی مدام مکث می کرد یا همین سه نقطه!( فقط زیاد به کارش نبر! )
غلط تایپی یا املایی هم ندیدم.
8.5 از 10
مجموع امتیازات:10+9+8.5=27.5
27.5 از 30
نقد پست 112 گابریل دلاکور
پرورش سوژه
سوژه ی خوبی داشتی.اینه دیگه!همه مرگخوار ها میان تو محفل کار می کنن!واقعا که!
قضیه جیمز +سیریوس+پاتر فوق العاده بود!من که خیلی حال کردم!
خانم رعایت کن،جامعه آسلامیک است!توی قسمت پارتی محفل زیاده روی کرده بودی ولی تو امتیازت تاثیر نداره!
10 از 10
فضاسازی
تو، دوئل رو توی زیرزمین محفل برگزار کردی.در حالی که قرار بوده توی سالن ورزشی دیاگون انجام بشه یا حداقل یه ربطی به سالن پیدا میکرد که متاسفانه نکرد!توصیف های موقع دوئلت خوب بود.
8 از 10
املا و نگارش
احتیاجی نیست تو پستت از" اِ "زیاد استفاده کنی.همین جوری مفهوم میرسه!یادمه ما کلاس اول ،تا درس اکرم نمکدان دارد، حروف صدا رو استفاده میکردیم!
نقل قول:
دین دین دیرین .. دین دین دیری دین دی دی دین!و ..

وقتی آهنگ تموم شده لازم نیست سه نقطه بزاری!اگه هم تموم نشده یا آهنگ رو تکرار کن و یا کار های دیگه!
غلط املایی و تایپی زیادی ندیدم.فکر کنم فقط یه غلط تایپی داشتی.
9.5 از 10
جمع امتیازات:10+8+9.5=27.5
27.5 از 30

نقد پست 113 هرمیون گرنجر
پرورش سوژه
سوژه نسبتا خوبی بود.از نظر من،دوئل هرمیون و دامبلدور دلیل خیلی موجهی می خواست و تو اونو به خوبی بیان کردی!
این کتاب لبخند شناسی هم ایده جالبی بود!
10 از 10
فضاسازی
تو این قسمت برخلاف پررش سوژه مشکلات زیادی داشتی.قسمت اول که رون و هری میان پیش هرمیون ، تو شخصیتت رو مثل هرمیون توی کتاب نشون دادی.اگه می خواستی این روال رو پیش بگیری نباید قضیه اون لبخند های دو نقطه دی رو وارد می کردی!اما چون ایده کتاب لبخند شناسی جالب بود میشد از لبخند های دیگه استفاده کنی و یا کار های دیگه!
یه قسمت نوشتی
نقل قول:
تو دیگه از چنگال رولینگ رها شدی

"از چنگال رولینگ رها شدی" برای این که از طرف هری نقل قول شه زیاد خوب نیست،اگه باشه برای سایت جادوگران مناسب نیست!اگه باشه، برای یه پست طنز اصلا مناسب نیست!
توی قسمت دوئل زیاد خوب کار نکرده بودی،در واقع تنها ورد گفته شده اکسپلیار موسه!
مشکل دیگه اینه که دوئل قرار بوده توی سالن ورزشی دیاگون انجام بشه یا حداقل ی ربطی به سالن پیدا کنه،در حالی که تو دوئل رو توی دفتر دامبلدور بر زگزار کردی.
توصیف هات توی دم دفتر دامبلدور خوب بود.
5 از 10
املا و نگارش
کلا از سه نقطه خیلی استفاده کرده بودی.این برای یه پست اصلا خوب نیست،سعی کن به جای گذاشتن سه نقطه به مقدار خیلی زیاد، فضاسازی و حالتی که فرد رو به مکث یا هرچی وادار کرده توصیف کنی.
نقل قول:
گوشتو بیار(...)

این چیه؟!یعنی یه چیزی در گوشش گفت؟باب یه ذره واضح تر بنویس!
به نظرم غلط املایی و تایپی نداشتی.این نشونه خیلی خوبیه و یعنی پستت رو حداقل یکی دوبار خوندی!(آفرین دختر خوب!!)
9 از 10
جمع امتیازات10+5+9=24
24 از 30
نقد پست 114 آلبوس دامبلدور
پرورش سوژه
دلیل دوئل بین آلبوس و هرمیون خوب بود،قضیه رون هم خیلی جالب بود!مخصوصا که وقتی خواننده می فهمه همه ی اینا توی خواب بوده!
10 از 10
فضاسازی
توصیف های خوبی داشتی!یه ذره روی فضاسازی کار کنی می تونی به پای من برسی!
نقل قول:
باعث شده بود که رون از ترس بدنش به رقص در بیاد

چه توصیف جالب و هیجان انگیزی!!
10 از 10
املا و نگارش
نقل قول:
همه ملت جمع شده بود و

جمع شده بودن!
مخصوصا توی پستت به جای سه نقطه دو نقطه (..) گذاشته بودی؟بزار نیم نمره ازت کم کنم عقده اش نمونه تو دلم!
9.5 از 10
جمع امتیازات10+10+9.5=29.5
29.5 از 30
از بین دوئل آلبوس دامبلدور و هرمیون گرنجر،آلبوس به عنوان برنده انتخاب شد!
منتظر پست تد هستیم!
با تشکر!

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۳ ۱۲:۵۹:۵۲

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مسابقات دوئل تابستانی محفل (دوره اول)آغازمی شود!
طبق قرعه کشی ای که در مراسم کاملا خصوصی برگزار شد،حریفان دوئل را به شرح زیر به شما معرفی می کنم!
آلبوس دامبلدور و هرمیون گرنجر
جیمز سیریوس پاتر و گابریل دلاکور
ادی ماکای و پیتر پتی گرو
تره ور و نیکلاس فلامل
قوانین و نکات ایمنی بابا برقی!
-در مرحله اول از این مسابقات دوئل،سبک پست باید طنز باشد.
پست ها باید تکی باشند.
-هرکس در هر مرحله اجازه زدن یک پست را دارد.
-مسابقات به طور حذفی است و کسی که امتیاز کمتری بیاورد یا شرکت نکند حذف شده و رقیبش به مرحله نیمه نهایی صعود می کند.
-مهلت ارسال پست های شرکت کنندگان از تاریخ 7 تا 12 تیر ماه است.
-شما در این مرحله در پستی حریفتان را شخصی که با او دوئل می کنید در نظر می گیرید و با توجه به این موضوع پست میزنید (احتیاجی نیست حتما پیروز شوید!)
-شما در دوئل باید از فضاسازی و توصیف مناسب و طلسم ها و افسون های مختلف استفاده کنید.توضیح و توصیف در مورد مکانی که برای دوئل انتخاب می کنید اجباری است.
شرکت کنندگان باید پست مرحله اول را در تاپیک سالن ورزشی دیاگون ارسال کنند.
سالن ورزشی دیاگون
-فراموش نکنید مهلت ثبت نام تا پایان امروز است و اگر تعداد این افراد(که تا امشب ثبت نام کنند) به حد نصاب برسد در اولین دوره (همین دوره)دوئل خواهند کرد،در غیر این صورت برای دوئل دور دوم انتخاب می شوند.
از تاریخ 8 تیر می توانید برای دوره دوم دوئل ثبت نام کنید.
داوری
-پست های شرکت کنندگان توسط من و تد ریموس لوپین نقد و امتیازدهی خواهد شد.
-هرکدام از ما از 30 امتیاز می دهیم و بعد میانگین میگیریم.
- شاخه های امتیاز دهی به شرح زیر است:
10 امتیاز فضاسازی
10 امتیاز پرورش سوژه
10 امتیاز املا و نگارش

در صورت داشتن هر گونه سوال یا درخواست ثبت نام به من پیام شخصی بزنید.
با تشکر!

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۶ ۱۶:۴۴:۰۳
ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۶ ۱۷:۵۵:۱۷

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شرح مسابقات دوئل تابستانی شماره یک

ملت!مسابقات دوئل محفل آغاز شد!محفلی و مرگخوار ،سفید و سیاه مجاز به شرکت اند.
هر مسابقه بسته به تعداد شرکت کنندگان دارای چند مرحله است.در مرحله اول سفید ها جدا ،سیاه ها جدا (دو به دو)با هم مسابقه داده و افرادی که به مرحله بعد صعود کرده (یک سفید و یک سیاه) با هم دوئل میکنند.در آخر مرحله نیمه نهایی و نهایی برگزار شده و به برنده در صورت حوصله داشتن طراحان رنکی تعلق میگیره! در غیر این صورت فرد تا مسابقه بعدی می تونه لقب "فاتح دوئل جادوگران" رو در امضاش داشته باشه!(حالا ببینیم چی میشه!)
از امروز تا پنج شنبه 6 تیر ماه فرصت دارید از طریق زدن پیام شخصی به من درخواست ثبت نام بدید و اگه مشکل یا سوالی بود بیان کنید.لطفا اگه واقعا قصد شرکت کردن دارید ثبت نام کنید!

نکات مهم
داوران مسابقه من و تد ریموس لوپین میباشیم!
سوژه مرحله اول طنز بوده و بعد از تمام شدن مهلت ثبت نام داده میشود.سوژه در طول مسابقه محدود تر شده و دوئل کنندگان را حسابی به کار کردن وا می دارد!
در این سری مسابقات سوژه ،لزوما دوئل کردن نیست.
اطلاعات بعدی همزمان با پایان مهلت ثبت نام و قرعه کشی داده میشود!
شرکت کردن در مسابقات فقط و فقط برای کسانی که عضو محفل و دسته مرگخواران اند امکان پذیر می باشد!
با تشکر از ناظرین(به خصوص سیریوس) برای باز کردن این تاپیک.

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۵ ۲۲:۰۹:۱۶

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
تکلیفش مشخص شد!

اطلاعات اضافی رو از خود چارلی ویزلی(مسئول جدید) بگیرید!

تاپیک برای فعالیتی دوباره باز شد.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
تاپیک فعلا مسئولی نداره و مسابقات دوئل برگذار نمی‌شه تا تکلیفش مشخص شه.
قفل شد.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ شنبه ۳ فروردین ۱۳۸۷

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
منم می خوام تو این مسابقات دوئل شرکت کنم ... اگه میشه .

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.