هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
دوستان شما ههمه چیو با همه چی اشتباه گرفتید
مگر این سایت پارک و تفریحگاه و محل خوش گذرانی و دیدار با دوستان و غیره و غیره نیست
خب شما وقتی میری تو پارک اگر بری دفتر مدیر پارک و چند تا اب دار بارش کنی و دو سه تا بی کفایت و بی لیقاتم بهش بگی
و از تمام در و دیوار پارک بد بگی جلوش اونوقت چی کارت میکنن؟

این سایتم مدیر داره و مدیر سایت شخصیت حقوقی سایت محسوب میشه و شما میتونی بری در جاهای مختلف سایت و با دوستانت هر کاری میخواید بکنید و هر چی بگید ولی به مدیر سایت اجازه گفتن هر چی ندارید

حتی اگر مدیر چرت بگه چرند بگه یا هر اشتباه دیگه ای بکنه حق توهین و افترا بهش ندارید همینطورم حتی عضو سایتم با عضو دیگه باید با احترام صحبت کنه

شما هر وقت رفتی در دفتر یک مدیر پارک اون حرفایی که اینجا زدی رو زدی و ضبط کردی و برای من ایمیل کردی حق داری با مدیر این سایتم همین کارو بکنی

درسته محیط مجازیه ولی احترامش هیچ فرقی نداره

تازه این کارم لازم نیست بکنید
برید در یه سایتی که در الکسا رنک زیر صد هزار داره و برید به مدیرانش فحش بدید و لینکش رو برای من بفرستید ببینم

من قبلا گفتم مدیران برای راحتی قانون رو رعایت نمیکردن و این کارو برای همه انجام میدادن حتی برای همین پشمالو:

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=188064#forumpost188064

مدرک لینک بالا

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۶ ۱۱:۲۷:۴۶

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
به خاطر توهین به مدیران سایت

شناسه پشمالو بسته شد و تمام پست هاش هم پاک شد!

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۶ ۱۱:۲۰:۳۰

!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوست عزیز پشمالو بنده گفتم مدیران سایت گل بی عیب و مبری از هر اشتباه نیستن دقیقا مانند اعضا که بدتر از مدیران هستند

قاعدتا باید تمام قوانین مو به مو عمل بشه ولی مدیران سایت معمولا وقتی قوانین رو کامل اجرا میکنن که مشکلی پیش بیاد درست مثل اعضا

قضیه آرشام ابدا بنده نگفتم بارون دیر به دیر به سایت سر میزنه و به این دلیل بسته شده
لطفا دروغ تحویل ملت نده
آرشام به دلیل وارد شدن با شناسه تعدادی از اعضا برای همیشه بسته شد و لا غیر
تکرار میکنم آرشام فقط و فقط به دلیل وارد شدن با شناسه اعضای دیگر بسته شد نه به دلیل هر کار دیگه ای.

سماجت مساوی با بسته شدنه
شما هم بسته خواهی شد یا باز خواهی موند بستگی داره چطور رفتار کنی

شناسه الستور مودی به دلیل اشاره مکرر به اینکه قبلا آرشام بوده و عدم تمکین و عدم پرداختن به فعالیت مفید در سایت بسته شد برای ابد.
و تمام پست های شناسه هم پاک شد

پیام زده شده در: ۰:۵۴ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
آفلاین
آها

در مورد بی‌کفایتی مدیران به خاطر تغییر قانون باید بگم!:

به خاطر کمبود اعضای ایفای نقش! مدت محدودی! فقط در یکی تایید میکردیم

----
در مورد تغییر قوانین! وقتی قوانین عضویت در رول بهتر شد، نزدیک دو سال پیش! (زمان دامبلدور) این قوانین هم کمی ویرایش شد!

مشکلت چیه! با کجاش مشکل داری تو!؟
یه سوال واضح بپرس و جواب همونو بگیر! چرا از این شاخه به اون شاخه می‌پری!؟

!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بله این مساله مهمیه که مثلا یه شخصیت خالی میمونه

ولی مساله مهمتر اینه که هر کسی بلند نشه همینجوری بزنه زیر دلش هر روز شخصیت عوض کنه

تغییر یه شخصیت وقتی شما به یه دامبلدور با یه سبک و سیاق خاصش عادت کردی و ده پست تو ذهنت طبق نوشته های اون داری کلا همه چی رو به هم میریزه
دیگه طرف حق نداره همینطوری بلن شه شخصیت عوض کنه و دامبلدور جدید بیاد در سایت

وقتی شما به یه شخصیت عادت داری تقریبا میتونی بدون فکر در موردش پست بزنی چون اینقدر ازش پس زمینه داری که نیاز نباشه فک کنی چون بالاخره باید چیزی درش وجود داشته باشه
اگر طرف از دامبلدور تغییر نقش به ولدمورت بده تمام پست های شما به هم میریزه و اصلا دیگه نمیدونی باید چه خاکی بر سر نوشته هات بکنی

وقتی یه نفر جدید بیاد شما اول باید ببینی کی هست بعد باهاش اخت بشی و غیره

از نظر من اون اول که این قانون گذاشتم اینکه یه کسی دامبلدورو ول کنه احتمالش خیلی کمتر از این بوده که یکی بخواد شخصیت عوض کنه. معمولا افراد از سایت نمیرن مگر اینکه مجبور شده باشن

بالاخره هم باید در این مورد فکر اساسی بشه
شناسه جدید میتونه دسترسی های مدیریتی و نظراتی رو بگیره چون اینا ربطی به نوشته هاش در سایت نداره و موضوع بی اهمیتیه. خصوصا اینکه در اینجا مدیر سایت به اندازه هویج احترام نداره

و باید یکی خودشو نابود کنه از اول شناسه بگیره اگر هدف اون فرد این باشه که مثلا بره دامبلدورو نجات بده اینطوری هدفش خیلی عالیه. این کار بستگی به اهداف اعضا داره

کاملا مشخص میشه که یکی برای چی میخواد شناسه جدید بگیره. اکثرا به خاطر چیزایی هست که قبلا نوشتم و خیلی مورد کمی پیش میاد که یکی شخصیت خودشو خوب دراورده باشه و فقط به خاطر خالی نموندن یه شخصیت دیگه بره شناسه جدید بگیره

پشمالو:
اگر قوانین زیر سبیلی رد میشدن این کار غلط بوده. این قانون قبلا هم در سایت به همین صورت بوده و در زمان ویرایش این قسمتش که فرد باید شناسه جدید بگیره تغییر نکرده.
کلا وقتی سراغ قوانین میریم که به مشکلی برخورد کرده باشیم اگر مدیران با توافق با کسی مرحله های دو گانه رو زیر سبیلی رد میکردن به این معنی بوده که میخواستن بروکراسی الکی رو دور بزنن ولی وقتی بخوایم گیر بدیم به تک تکش گیر میدیم

مثل رو ببین:
دسترسی نظارتی و مدیریت به ویکتور کرام داده نشده بلکه به پویان داده شده و هر شناسه ای داشته باشه دوباره دسترسی مدیریتیش رو خواهد گرفت چون اینجا پویان مدیره. و دوباره با هر شناسه ای مدیر میشه. پویان به خاطر مشکل یا مساله مدیریتی نرفته شناسه جدید بگیره تا به اون دلیل از مدیریت ورداشته بشه

ولی رنک به زننده اون تاپیک داده شده و زننده اون تاپیک نباید شناسه عوض کنه و حتما دارای مشکلی بوده که شناسه عوض کرده (یا شناسش بسته شده یا ولش کرده و غیره) و اگر عوض کرد به عنوان تنبیه هیچی منتقل نخواهد شد. ببخشید ما به فردی که شناسه عوض کرده جایزه که نباید بدیم

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۵ ۲۰:۰۱:۴۶
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۵ ۲۰:۱۰:۰۴

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب اينجوري كه شما ميگي ما به مشكل بر ميخوريم!

در واقع ممكنه شخص ايكس شناسه دامبلدور كه از مهمترين شخصيت هاست رو گرفته باشه ولي حالا ديگه نميتونه فعاليت كنه و از سايت ميره!حالا تكليف چيه؟

شناسه دامبلدور كه تو رول نويسي خيلي كمك ميكنه رو هيچكي نميگيره چون تمام سوابقش پاك ميشن!

و يه سوال براي من پيش مياد!

*مشكل شما با تغيير شخصيت چيه!؟وقتي شناسه جديد ساخته ميشه هيچ مشكلي نيست ديگه و ميتونه رنك و نظارت و اينا رو بگيره!* !!!

ممنون.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب شد که سوال کردید تا قوانین رو ببینید:
قانون شماره هشت ایفای نقش:
-----------------------------------------------------------
8- برای تغییر شخصیت خود در ایفای نقش ابتدا باید دوباره عضو سایت شده و با شناسه ای جدید دو مرحله ی فوق الذکر را بگذرانید. دقت کنید که حتما در هنگام معرفی شخصیت جدید خود در زیر معرفی اعلام نمایید که شخصیت قبلی شما چه بوده است. اگر این کار صورت نگیرد تخلف محسوب شده و از سایت بلاک خواهید شد.
---------------------------------------------------------------------------
ببخشید اگر قضیه این بود که تمام رنک ها و افتخارات به شناسه جدید منتقل بشه و طرف همه جا جار بزنه و از شناسه قبلیش استفاده کنه اصلا چرا شناسه جدید بگیرید همون شناسه قبلی رو درستش میکردیم نام شخصیت بهش میدادیم و یه آواتار عوض میکردیم و تموم تغییر میدادیم دیگه.
ببخشید ما خودمونو مگه مسخره کردیم که گفتیم طرف بره دوباره دو مرحله رو بگذرونه؟ خب طرف که قبلا عضو بوده و تایید هم شده بوده چرا گفتیم دوباره باید تایید بشه؟
واقعا باید یا به عقل مدیری که این قانونو نوشته شک کرد یا به عقل اعضایی که این قانونو خوندن و متوجه نشدن
هدف از این قانون همین سنگ اندازی بوده که شما اگر میخوای شناسه عوض کنی همه رقمه بلا سرت بیاد

پست های قبلیم در تفسیر این قانون در فروم وجود داره که نشون بده نظر تازه ای نیست و از قبل و همون اول همین بوده

در مورد اینکه گفتید این قوانینو کی نوشته این قوانینو تقریبا همشو من نوشتم البته از روی یه سری منابع ولی مهم نیست کی نوشته.
شما روزی که عضو سایت شدی این قوانین برات ایمیل شده و از نظر شما اقای ایکس اونا رو نوشته بوده (اون روز یادم نمیاد پرسیده باشید کی اینا رو نوشته) که اصلا مهم نیست کی نوشتسش شما این قوانینو خوندی و طبق اون در سایت ثبت نام کردی و هر وقتم دیدی که این قوانین برات قابل قبول نیست میتونی از سایت بری.

و این قانون خاص هم 5 سالی هست که هست و عوض نشده.
کلا قانون نباید عوض بشه

بله ممکنه مدیران سه سال اشتباه میکردن. کسی بدون اشتباه نیست البته کاربران هم سه سال چیزی متوجه نشده بودن. و من تازگی متوجه شدم که رنک اینطوری منتقل میشده رنک قابل انتقال نیست. هیچ چیز شناسه قبلی قابل انتقال به شناسه جدید نیست.

پیام زده شده در: ۱۹:۰۰ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
آفلاین
جواب سارا هم میدم بزودی

نقل قول:

یک سوال داشتم

اینا سه تا سوال بودن

نقل قول:

می خواستم بپرسم حتما باید مقالاتی که ارسال میشه مربوط به سایت جادوگران باشه؟ هری پاتری باشه؟

جادوگری باشه!

نقل قول:

2- چرا امکان استفاده از شخصیت های مجازی برای ورود به ایفای نقش وجود نداره؟ بلاخره شخصیت های هری پاتری تموم میشن نه؟ شنیدم اوایل کار سایت این کار ممکن بوده!

اول پیدایش سایت این قانون بوده

و تا الان تموم نشده
هر دفه 90 درصدش اشغال شد! یه کاری میکنیم

نقل قول:

3- سایز استفاده از اواتر ها رو کمی بیشتر بزارید بخدا هر اواتری می یایم بزاریم میگه 140 که مثلا ماله من 142 است خوب این جوری کمی مشکل پیش میاد یکمی اگر امکان اپلود رو ببرین بالا یعنی سایز هارو تغییر بدید ممنون میشم

خب 2 پیکسل کوچیک‌ترش کن! مشکل حل می‌شه!

!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوستان محترمه و محترم
این سایت و فروم آزاده و بنده هر حرفی که دلم بخواد میزنم و طبق قوانین سایت بنده به کسی توهین نکردم من نوشتم که طبق قوانین سایت کسی که شناسشو عوض میکنه یک آدم بی عرضه زبون و بدون قابلیت در نوشتن بوده که نتونسته اون شناسه رو و شخصیت رو حفظ کنه این نظر منه و من نظرم راجع به این اشخاص همینه و سابق بر این هم همین بوده چون که به نظر من کسی که شخصیت عوض میکنه نقشه های تمام رول نویسان دیگه رو خراب میکنه و به نوعی دست به فرار میزنه و غیره و غیره که قبلا که در رول بودم بسیار در موردش صحبت جنگ و جدال و دعوا کردم و سر همین قضایا بوده که در رول هم چیزی نمینویسم.

نظر بنده همینه در مورد کسی که شناسه عوض میکنه و از اولم همین بوده

این فروم هم آزاده و شما هم هر دری وری و توهین و افترا و تهمتی که دوست داشتید نوشتید و بر عکس من به اشخاص توهین کردید یعنی به من و مدیر دیگه سایت و از نظر اخلاقی و قانونی میشه با شما برخورد کرد. بنده به شخص خاصی توهین نکردم ولی شما کردید.

همین که در اینجا مینویسید و مدیر جواب میده در هیچ سایت دیگه ای وجود نداره و این بزرگترین حق اعضا هست که میتونن آزادانه بنویسن

اینجا نه مدیر حق اظهار نظر داره و نه عضو
فقط قانون حق اظهار نظر داره
طبق قانون بیارید که رنک باید به شناسه جدید تعلق بگیره. بنده طبق قانون سایت میگم رنک باید به شناسه قبلی تعلق بگیره و طبق قانون سایت کسی که شناسه عوض میکنه محکومه

اگر ما طبق قانون رفتار کنیم نه لازمه کسی کوتاه بیاد نه لازمه حکومتی بالا سرمون باشه و نه لازمه مدیر سایت زور بگه یا عضو سایت غلام حلقه به گوش باشه
بنده بی کار نیستم که خودمو با کسی درگیر کنم ولی وقتی قانونی رعایت نشه وظیفه من درگیر شدن تا سر حد اعلا میباشد

و اینکه نوشتم فقط و فقط چیزی که من نوشتم درسته چون طبق قانون سایت بوده نه اینکه نظر من بوده

من کلا در این سایت برای کسی اظهار نظر نمیکنم چون نظراتم مناسب برای ارایه کرده در این سایت نیست

در ضمن من به مدرک کسی اهمیت نمیدم میخواد دیپلم داشته باشه یا دکترا باشه باید فهم و شعور داشته باشه

در ضمن زحمات کسی زایل (ذایل به روایت سامانتا) نمیشه اینجا همین رنکی که گرفتید نشون میده که ما اهمیت قایل هستیم

این چیزی که طراحی شده توان و سلیقه مدیر سایت بوده. ما طراح استخدام نکردیم که رنک طراحی کنه. طبق علاقه و عشق خودش چنین چیزی طراحی کرده این کار غیر اخلاقیه که به کار کسی ایراد اینطوری بگیرید

در مورد اینکه این سایت باقی مونده دلیلش اینه که بنده به هری پاتر علاقه مند بودم و هستم و خواهم بود و ازش پشتیبانی میکنم
شما ده سال دیگه اینجا نیستید ولی بنده هستم. شما ازدواج کرده و خواهید رفت ولی بنده نخواهم رفت. در نتیجه برای چیزی که براتون ماندگاری نداره بهتره نظر ندید. شما زودگذر هستید.

همانطور که الان دو سه تا عضو زیر 1000 در سایت وجود دارن

دوم اینکه من هرگز کاری رو رها نمیکنم و کارهایی که من توش هستم باید به اوج برسه در صدر باشه و به قول پرفکت انجام بشه و همینطور الی الابد ادامه پیدا کنه

و پرفکت سایت هری پاتری اینه که طبق قوانینش سایت درست پیش بره و به اهدافش برسه

به هرمیون

تمام صحبت های شما درسته
از نظر من وجود شخصیت های مجازی بسیار هم ضروری و لازمه به شرطی که شما واقعا شخصیت پردازی کرده باشی یعنی یه ده صفحه در مورد اون شخصیت فکر کرده باشی نه اینکه یه مثلا اسم+ پاتر تو ذهنت بیاری و بری جلو

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۵ ۱۹:۰۴:۴۸

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
یک سوال داشتم

می خواستم بپرسم حتما باید مقالاتی که ارسال میشه مربوط به سایت جادوگران باشه؟ هری پاتری باشه؟

2- چرا امکان استفاده از شخصیت های مجازی برای ورود به ایفای نقش وجود نداره؟ بلاخره شخصیت های هری پاتری تموم میشن نه؟ شنیدم اوایل کار سایت این کار ممکن بوده!

3- سایز استفاده از اواتر ها رو کمی بیشتر بزارید بخدا هر اواتری می یایم بزاریم میگه 140 که مثلا ماله من 142 است خوب این جوری کمی مشکل پیش میاد یکمی اگر امکان اپلود رو ببرین بالا یعنی سایز هارو تغییر بدید ممنون میشم

با تشکر

هرمیون گرنجر

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.