هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سازمان معجون سازان قرن
پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۷

امیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۱ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۹:۴۴ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از بارو \\\"
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
هرمیون گرنجر (پست 320)
کتنتوستانوداتتنون_تئتسنائوتیئاونسکعتبعات
18 امتیاز

توضیح : شما قسمت شرح ساخت را ننوشته بودید در حالی که مهم ترین قسمت معجون هست و در پستتون آورده بودید که من نگفتم شرح ساخت را بنویسید در حالی که من در پست 314 در همین تاپیک در قسمت مشخصات معجون ، شماره ی 11 به صراحت بیان کرده بودم که باید شرح ساخت رو بنویسید .
سوژه ی خوبی داشتی که واقعا به درد معجون سازی می خورد ولی رو اسم معجون بیشتر کار کن ( جان رون ، دستت رو کیبرد گرفتی و یک اسم در اومد دیگه ! نه ! )

بارنی ویزلی (پست 321 )
کیمانوشینگرنتا
21 امتیاز

توضیح : مثل همیشه توضیح خوبی در باره ی معجون داده بودی ولی سوژه ی دفعه ی قبلت خیلی بهتر از این سوژه بود .
بعد باید در مورد اون مطلبی که زیر پستت نوشته بودی باید بگم که – نه من ناراحت نمی شم در واقع خوشحال هم میشم که از من تو پستتاتون یادی هم بکنین – اگه خواستین بلا یی هم رو سر من بیارین ، بیارین ناراحت نمی شم.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۷

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۱ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶
از سر رام برو کنار!!! :@
گروه:
کاربران عضو
پیام: 296
آفلاین
نام معجون : کیمانوشینگرنتا
نام سازندگان معجون : هرمیون گرنجر و با کمک بارنی ویزلی(هری پاتر)
رنگ معجون : بنفش کمرنگ ودر بعضی مواقع یاسی
حالت معجون : مایع رقیق
بوی معجون : بویی شبیه بوی گل مریم
طعم معجون : شیرین مانند عسل
توانایی اثر : این معجون تنها روی انسانها تاثیر میگذارد آن هم تنها زمانیکه فردی عصبی و خشمگین باشد .
اثرات معجون : با خوردن این معجون توسط فردی خشمگین و عصبی و کم طاقت ...خلق آن فرد به طور معجزه آسایی باز شده و در ایکی ثانیه رویایی ترین فردی که تا به حال دیده اید را میتوانید در روبروی خود ببینید!!!!
ویژگی معجون:از این معجون بخاری غلیظ و ارغوانی رنگ متصاعد میشود و میتوان تا ابد از این معجون استفاده کرد(یعنی فاسد نمیشود تنها در اثر گذر زمان مقداری از بوی خوشش را از دست میدهد)
وسایل مورد نیاز برای ساخت این معجون :گلاب. عسل . شهد گل . زنبور عسل . گل مریم . کمی نعناع . و در انتهای معجون باید مقداری از خاطرات خوب خود را از ذهنتان خارج کرده و به درون معجون بریزید.
شرح ساخت معجون : ابتدا عسل و شهد گل را خوب با هم مخلوط میکنیم و در گلاب (درون پاتیل)میریزیم.تا 20 دقیقه معجون را به حال خود میگذاریم تا خوب بجوشد بعد از آن زنبور های عسل را خرد کرده و هر 1 دقیقه 2 قاشق از آنها را درون پاتیل می اندازیم.این کار را تا 20 قاشق ادامه میدهیم. بعد از آن گلهای مریم و نعناع را با هم (دقت کنید که باید حتما همزمان درون معجون ریخته شوند) به درون معجون می اندازیم در این موقع معجون باید نیلی رنگ شود. سپس کمی از خاطرات خوب خود را از ذهن خارج کرده و به درون معجون بریزید.در این هنگام معجون به یکباره به رنگ بنفش در می آید ( که البته رنگ معجون در انتها به شدت خوبی و شادی آوری خاطره شما بستگی دارد هرچه که خاطره شادی آور تر باشد رنگ معجون پررنگ تر و بالعکس است.)

تاریخچه ی معجون : به خوبی به خاطر می آورم روزهایی که منو رون و هرمیون داشتیم هفته های اولیه ی سفرمون به دنبال هورکراکس ها رو سپری میکردیم. ما ها به خاطر سفر بی هدفی که انجام میدادیم به شدت عصبی بودیم و من از هر دوی اونها بیشتر حس عصبی بودن رو داشتم.مسئلولیت و رهبری گروه با من بود و من هیچ کاری نمیتونستم انجام بدم.رون برای خوانوادش بسیار نگران بود و من هم مثل رون خیلی نگران اعضای محفل و به خصوص جینی بودم و دوری و بی خبری از اونها منو بیشتر عصبی کرده بود...رون به خاطر کمبود غذا و هم برای بی خبری از خوانواده اش و همینطور حمل قاب آویز به شدت بد خلق شده بود به طوریکه تحملش هم برای من و هم برای هرمیون غیر ممکن شده بود.
هرمیون که دیگر طاقت نق زدن های رون را نداشت با من در مورد ساخت چنین معجونی صحبت کرد و من هم با کمال میل قبول کردم...هرمیون تنها از من خواست تا وسایلی رو که فکر میکند به دردش میخورند را برایش پیدا کرده و بیاورم و بقیه ی کار را به او بسپارم و از او در مورد چگونگی پیشرفت معجون چیزی نپرسم...منم قبول کردم و هر چه او خواسته بود برایش پیدا میکردم در بعضی مواقع هم مجبور به دزدیدن وسایل میشدم ولی به هر حال هرمیون مغز متفکر ما موفق شد بعد از 5 روز این معجون رو اختراع کنه و همراه غذا به خورد رون دهد...شاید باور نکنید ولی رون بعد از خوردن معجون به قدری تغییر کرد و مهربان و بشاش و گشاده رو شده بود که من و هرمیون از کاری که کردیم پشیمان شده بودیم!!!!چون تحمل کردن رون قبلی به شدت آسانتر و بهتر از تحمل کردن رون فعلی بود....شاید هرمیون در دادن مقدار این معجون به رون اشتباه کرده بود!!!!!

البته امیدوارم در مورد شخصیت رون سو ئ تفاهمی نشه...منظور من رون داستان بود نه شما مسئول محترم

مرسی

ویرایش شده توسط بارنی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۲ ۱۷:۰۸:۰۳

im back... again!

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
1-- نام سازنده معجون: هرمیون گرنجر {دکتر زیبایی}
2- نام معجون:کتنتوستانوداتتنون_تئتسنائوتیئاونسکعتبعات!
3- رنگ معجون ابی روشن {لوس }
- حالت معجون: مایع {دارای تکه های شکلات برنگ زرد روشن}{لوس }
5- بوي معجون: بویی بسیار بسیار خوش بو طوری که این قدر خوش بو است دل را می زند !
6- طعم معجون: طعم زهر انار
7-توانايي اثر:

شرکت زیبایی هرمیون گرنجر

اگر می خواهید زیبا باشید !!! از معجون های هرمیون گرنجر استفاده کنید!! چرا لیپو ساکشن؟ چرا جراحی ؟؟شما می توانید با نوشیدن معجون کتنتوستانوداتتنون_تئتسنائوتیئاونسکعتبعات! لاغری و خوش اندامی خود را برای همیشه حفظ کنید!!

8- ويژگي معجون:
این معجون دارای بطری های 3 لیتری!{مخصوص غول ها} دو لیتری {مخصوص نیمچه غول ها }1 لیتری {مخصوص انسان ها ،ساحره ها و جادوگران } و نیم لیتری {مخصوص مورچه ها } است !
استفاده ی بیش از حد ان موجب چاق شدن شما می شود
شرکت زیبایی هرمیون گرنجر هیچ مسئولیتی در مورد عواقب استفاده از این معجون را پیگیر نمی شود
9-اثرات معجون: .
! لاغر کنند در 24 ساعت
2- چاق کننده در سه ساعت {مخصوص انسان های لاغر }
3- بلندی قد تا 3 روز
4- اب رفتن 1 ماه
10-وسايل مورد نياز:
شاتوت!!
شکلات های باقی مانده از ایام عید {راستی عیدتون مبارک } سعی کنید شکلات ها زرد باشند!
خون کنتوستادوناتنون! که از پای چب مورچه بند سوم بدست می اید!
اب چیکیده شده از مغازه ی جادوگران خبیث در کوچه ی ناکترن !
توجه:این اب حتما باید از کاه های باریک سمت راست سقف این مغازه چکیده شه باشد!
پاتیل برای هم زدن !!!
ملاقه
3 تا تار از موی سر کج پا{این قسمت برای این گزاشته شده که سایر شرکت ها که کچ پا ندارن نتونند از معجون ما تقلید کنند }

11:شرح آزمايش:
نزدیک صبح ساعت 5:4:30 {} از خواب بیدار شده و به سراغ پاتیل برویم! کج پارا هم از خواب بی خواب کنیم چون به موی سرش نیاز مندیم{توچه:کندن موی سر کچ با عواقبی همچون مورد چنگ قرار گرفتن را به دنبال دارد!}چیدن شاتوت از درختان جنگل امازون با استفاده از ماشین زمان و
درست در هنگام طلوع افتاب همه ی مواد را به داخل پاتیل ریخته و خوب هم می زنیم و در اخر اب کاه های باریک و خون پای چپ مورچه را اضافه کرده و بعد یک انفجار گوچک :معجون شما اماده است
{توجه کنید استفاده ی بی رویه از مواد موجب میشود معجون انفجار بیشتری داشته و روی سر شما بریزد در نتیجه کچل می شوید !پس به قول بابا برفی :مصرف بی رویه کار خیلی بدیه {:hammer}}

12- تاريخچه معجون:

این معجون در سال 3000 میلادی { }تاریخ20 /2 بدست امد !هم اکنون بعد از مرگ هرمیون گرنجر در سال 4000 میلادی {عمر گرنجر ها طولانی است }. اخرین قطرات این معجون در موزه ی اکتشافات مهم نگهداری می شود! توی دفتر چه ی خاطرات هرمیون گرنجر نوشته شده بود که دلیل ساخت این معجون:چاق بودن دخترش و کوتاه قد بودن پسرش بوده است!

این بار نگفته بودی شرح ساخت بدیم ها

موفق باشید

هرمیون گرنجر

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷

امیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۱ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۹:۴۴ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از بارو \\\"
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
هدویگ (پست 316)
وانترآميلوپيرو
19 امتیاز

بارنی ویزلی(پست 317)
امراستولاشن
25 امتیاز

توضیح : معجون خیلی خوبی بود با سوژه ی عالی

پیتر پتی گرو (پست 318)
معجون ناظر كننده در 3 دقيقه!!!!
24 امتیاز

توضیح : واقعا سوژه ی عالی بود به فکر انیشتین هم نمی رسید واقعا با سوژت حال کردم ولی یکی از دلایل کسر امتیازت این بود که توی وسایل مورد نیاز نوشتی آب قتد ولی توی طرز ساخت نوشتی آب نمک ، اگه این مشکلت رو اصلاح می کردی و یک مقدار بیشتر رو بقیه ی قسمت ها کار می کردی نمره ی 27 یا 28 رو می تونستی بگیری .

* * *
خب ...معجون سازان عزیز واقعا معجوناتون پیش رفت کرده ، امید وارم همین طور ازین معجون های خوب بسازین .

یک نکته ی دیگه که باید بگم اینه که من شناسه ام رو از روبیوس هاگرید به رون ویزلی تغییر دادم .

پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
1- نام سازنده معجون: پيتر پتي گرو
2- نام معجون: معجون ناظر كننده در 3 دقيقه!!!!
3- رنگ معجون:سفيد
4- حالت معجون: مايع لزج
5- بوي معجون: بوي كف پاي عله!!!!
6- طعم معجون: اگه همه چيز درست پيشرفته باشه بايد طعمش مثل طعم عرق زير سبيل عله باشه!!!
7-توانايي اثر: اصلا كلا اين معجون فقط روي عله كار مي كنه!!!
8- ويژگي معجون: شايد بتوان عجيب ترين معجون را اين دانست.زيرا گهگاهي صداهاي جيغ وحشتناكي از آن بلند مي شود. مي گويند كه اين صداها دز واقع از نفس عله است كه در پاتيل گير افتاده است!!!
9-اثرات معجون: اتفاق خاصي پيش نمياد.يعني اگه اينو روي عله امتحان كنيم بعد از چند دقيقه سكوت عله بهت مي گه كه مي خوام تورو ناظر هر قسمتي كه دلت خواست كنم.در نظر داشته باشين كه كاربرد اين فقط براي ناظر شدن مي باشد و نه براي مديريت! هنوز كسي موفق به كشف معجون مديريت نشده است.
10-وسايل مورد نياز:
يك عدد عله!10 تا كروموزوم و DNA عله!!! يك پاتيل كوچك، مقداري آب قند،يه خورده از موي سبيل خودتون(از اين نتيجه مي گيريم اين معجون براي دختران كاربرد ندارد!!!) ،يك قاشق كوچك،تيغه
11:شرح آزمايش:
همان گونه كه از قسمت 10 نيز دانستيد تمام وسايل مورد نياز در دسترس مي باشد و ساخت آن نيز همان گونه كه ذكرمي كنيم چندان سخت نيست.ولي بدبختي كار خوراندن آن به عله است.(رجوع شود به تاريخچه)
ابتدا پاتيل را در روبروي خود قرار داده!آب نمك را در حالت جوشانيده شده در آن مي ريزيم.سپس موهاي سبيل خود را ك تك در آن ميريزيم و در هر بار ريختن صبر مي كنيم نا بخار نارنجي رنگي از معجون خارج شود.تا كنون مي بايست رنگ معجون خاكستري شده باشد.حال با قاشق(بايد با الكل ضدعفوني شده باشد) هر كروموزوم را برداشته و با تيغه آن را به دو قسمت مساوي تقسيم مي كنيم.(خطر!چون عله رئيس ما است و ما احترام زيادي براش قائل هستيم بايد بااحترام كروموزوم ها رو نصف كنيم!!!)بعد كروموزوم هاي نصف شده را با هم تو معجون ميريزيم و هم زمان با آن آتش زير پاتيل را نيز روشن مي كنيم.خوب بعد از چند دقيقه حباب هاي خاكستري رنگ بر روي معجون ظاهر مي شود و سپس يك معجون سفير رنگ لزج( )ماماني در برابرتان پديدار مي شود.حال تنها كاري كه مانده بايد آن را بر روي عله امتحان كنيد و بعد از چند دقيقه ناظر شدن هر بخش را مي خواهيد.
12- تاريخچه معجون: شايد هيچ نوشته اي درباب اين قسمت را نمي توان مناسب تر از يك برگ خاطره از دفترچه خاطرات خود پيتر را دانست.اين دفترچه خاطرات هم اكنون در موزه جادوگري صربستان نگهداري مي شود:
امروز 4/2/1910
من هم اكنون در بيمارستان سنت مانگوي صربستان بستري هستم.اي بسوزد پدر اين حرص و طمع كه دهن آدم را بوق مي كند. هم اكنون در بخش بيماري هاي تورم بوق بستري مي باشم.!! در حالي كه رد عله را مي گرفتم دانستم كه در صربستان يك ميتينگ برگزار كرده.او را در جايي خلوت يافتم و بر روي او پريدم و مي خواستم معجون را در حلقوم او بريزم.تقريبا هم موفق بودم،اما بعد از دو دقيقه عله فهميد كه چه خبر است( )مرا با يك طلسم پرت كرد و يك طلسم ديگر را نيز به بوقم فرستاد.وقتي بيدار شدم ديدم در اين جا بستري ام. از اين به بعد دست خود را مي سوزانم تا ناظر نشوم.

[b]تن�

پیام زده شده در: ۰:۴۶ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۱ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶
از سر رام برو کنار!!! :@
گروه:
کاربران عضو
پیام: 296
آفلاین
نام معجون : امراستولاشن

نام سازندگان معجون : بارنی ویزلی (هری پاتر) و رون ویزلی

رنگ معجون : سبز لجنی

حالت معجون : مایعی لجز و چسبنده

بوی معجون : بویی بسیار نامطبوع تقریبا شبیه به جسدی که حدود 10 روز از مرگش گذشته باشد.

طعم معجون : طعمی ناخوشایند و تلخ و تند که مزه اش تا 2 روز در دهان میماند.

توانایی اثر معجون : این معجون بر روی هرچیزی به گونه ای خاص عمل میکند که در اثرات معجون به آن اشاره خواهم کرد. ولی در اینجا باید بگویم که این معجون بر روی انسان و حایوانات و گیاهان و اشیا تاثیر میگذارد .

ویژگی های معجون : این معجون بسیار چسبنده و لجز و تهوع آور است.از این معجون بخارهای سیاه رنگی متصاعد میشود که به دلیل قوی بودن معجون حتی با اشتمام این بخار ها معجون اثر خود را میگذارد ! البته با شدت کمتری.

اثرات معجون : این معجون در انسانها باعث زیاد شدن تعداد اندام ها و اعضای بدن آنها میشود!(به جز اعضا و اندان های داخلی بدن)
در حیوانات باعث وحشی شدن و تقویت غریزه خونخواری انها میشود.حتی در حیوانات اهلی و علفخوار!!
در گیاهان باعث سمی شدنشان میشود.سم ایجاد شده در این گیاهان چیزی شبیه سیانور است!
این معجون همچنین در برخورد(تنها با برخورد)با اشیا باعث ذوب شدن آنها میشود.

نکته: البته تاثیر
این معجون بر روی انسانها تا 9 ساعت و بر روی حیوانات تا 12 ساعت . و تاثیرش بر روی گیاهان و اشیا غیر قابل برگشت است.

وسایل مورد نیاز برای ساخت این معجون : کرم دریایی خشک شده . موی غول غارنشین جنگلی . کلم گندیده . جگر وزغ . عنکبوت و همان قسمتی از بدن حشره ای که علاقه مندید آن عضو در بدن شما رشد کند و بروید .مثلا برای روییدن یک دست اضافه باید دست یک حشره رادر پایان کار در معجون بیندازید .

شرح ساخت معجون : ابتدا کرم دریایی خشک شده را کاملا میکوبیم تا همانند پودری در آید.سپس آنرا با آب درون پاتیل میریزیم.و بعد فورا موی غول غارنشین جنگلی را در پاتیل انداخته و هر 4 دقیقه معجون را 7 بار در جهت خلاف عقربه های ساعت هم میزنیم بعد از 20 دقیقه معجون میبایست به رنگ خاکستری تیره در بیاید(در صورتیکه معجون به این رنگ در نیامد تا 12 دقیقه ی دیگر به کار هم زدن ادامه دهید.)
بعد از ان جگر وزغ و عنکبوت و کلم گندیده را با هم مخلوط میکنیم.بعد معجون را تا 40 دقیقه به حالت خود میگذاریم تا خوب بجوشد . سپس انرا 13 بار در جهت عقربه های ساعت هم میزنیم.در این حالت معجون باید به رنگ سبز کدر درآید.در انتها تا حد امکان از معجون فاصله گرفته و عضو مورد نظر را به معجون اضافه میکنیم . معجون پس از یک انفجار به رنگ سبز لجنی در خواهد آمد.
نکته : 30 ثانیه پس از خوردن معجون معجون اثر خواهد کرد...

تاریخچه ی معجون : ساخت این معجون به 20 سال پیش بازمیگردد زمانیکه هنوز مبارزات مرگخواران با اعضای محفل ادامه داشت من (هری)این موضوع را با رون و هرمیون در میان گذاشتم در اون موقع فکر من این بود که شاید با داشتن 2 دست و 2 چشم اضافه تر بهتر تونست تا با مرگخواران مبارزه کنیم چون با وجود جسه و سن کمتر ما نسبت به مرگخوارها این گونه تازه باهم مساوی میشدیم!
رون کاملا با من موافق بود ولی هرمیون نمیتونست این ریسک رو قبول کنه چون امکان داشت که عضوهای اضافه شده به بدن ما تا ابد در سر جای خود باقی بمانند.بنابر این هرمیون از همون اول خودشو از این ماجرا بیرون کشید و سعی کرد تا ماروهم پشیمون کنه که البته منو رون کله شق تر از این حرفا بودیم.
من و رون دست به کار شدیم... از اونجایی که ما دوتا چیزی از معجون سازی حالیمون نبود و تنها امیدمون به هرمیون بود و اونم به هیچ وجه کوتاه نمی اومد پس خودمون کارو ادامه دادیم.
منو رون هر وسیله رو که فکر میکردیم به درد این کار بخوره جمع میکردیم و اونها رو با هم قاطی میکردیم ولی به هیچ نتیجه ای نمیرسیدیم...معجون ها رو روی موش ها و عنکبوت ها امتحان میکردیم ولی هیچ کدوم اون اثری رو که ما میخواستیم نداشت!البته در این راه معجون های زیادی رو کشف کردیم ولی به اونیکه میخواستیم نمیرسیدیم.
این کار هارو تا 1 ماه ادامه دادیم تا اینکه یه شب رون برگشت و بهم گفت :
هری به نظرت کارمون فایده داره؟بیا تمومش کنیم رفیق تا الانشم بیخود خودمونو الاف کردیم تابستونمونو خراب کردیم با اینکار....
من : امشب دیگه شب آخره این یکی دیگه آخریشه بزار ببینیم چی میشه...
رون : من که میرم بخوابم ...اااااااااااااااه عجب مگسیه سمجیه هااا....بگیر ببینم...ساچیوسمنتراگا*!!!!
در همون لحظه سر مگس قطع شد و به طور اتفاقی درون پاتیل افتاد...صدای انفجار بلندی تو اتاق پیچیدو هردومونو از جا پروند...بعد از انفجار دود سیاه رنگی از توی پاتیل بیرون اومد و اتاق رو پر کرد...بوی تهوع اوری به مشاممون رسید چند ثانیه بعد احساس درد شدیدی در گردنم حس کردم ...چشمام دیگه جایی رو نیمیدید...صدای داد و فریاد رون رو میشنیدم اونم مثل من درد شدیدی داشت . همه ی این اتفاق ها بیشتر از چند ثانیه طول نکشید ! آروم آروم دردم کمتر شد . ولی احساس سنگینی زیادی رو روی گردنم حس میکردم !!!
چشمامو باز کزدم و با چیزی روبرو شدم که اصلا باور نمیکردم................!
رون با 2 سر در جلوی من ایستاده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توضیح در مورد * : "ورد ساچیو سمنتراگا" وردی است که خودم در قسمت کارگاه ورد سازی ساختم و کارشم قطع کردن اعضای بدن فرد هدفگیری شده است.

مرسی

ویرایش شده توسط بارنی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۸ ۱:۰۸:۲۹

im back... again!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

هدویگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۸۷
از در خوابگاه دخترانه ي گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
1- نام سازنده ی معجون: هدويگ

2 – نام معجون: وانترآميلوپيرو

3 – رنگ معجون: صورتي كمرنگ ( البته به رنگ قرمز و بعضي اوقات گلبهي هم يافت ميشود )

4_ حالت معجون: مايع

5_بوی معجون: بوي رطوبت

6 _طعم معجون : شيرين ( مثل قند )

7_ توانایی اثر : اين معجون مي تواند روي انسان ها اثر بگذارد ولي در موجودات جادويي فقط بر سانتور ها و پري ها تاثير مي گذارد. روي اشيا اثري ندارد و ممكن است در حيوانات معمولي هم اثر بگذارد.( به خصوص جهندگان ) روي افراد زير 10 سال هم اثري ندارد.

8_ویژگی های معجون: از اين معجون مواد ريزي ترشح ميشود و از معجون بيرون ميريزد. ( اين موجودات بسيار ريز هستند و نمونه ي اين موجودات را در گياهان ميشود يافت ) اگر اين معجون بيش از حد در جاي خنك نگه داري شود حباب هاي قهوه اي تشكيل مي دهد كه اين حباب ها خطرناكند.

9_اثرات معجون : خوردن اين معجون باعث از بين رفتن هر حساسيت يا بيماري در شما ميشود. خوردن يك قطره از اين معجون ، يك حساسيت يا يك بيماري را معالجه ميكند.

10_وسایل مورد نیاز برای ساخت معجون: روده ي گوسفند ، معده ي گاوميش ، پوست مار ، چشم عقاب ، جلبك دريايي و دندان اره ماهي و معجون آلاندريندا

11_ شرح ساخت : در ابتدا معده ي گاوميش را از هم باز ميكنيم. سپس معده را درون روده ي گوسفند قرار ميدهيم و به اين ترتيب روده را دور معده مي پيچيم تا معده درون روده قرار بگيرد. بعد روده را درون ظرفي بزرگ قرار مي دهيم و معجون آلاندريندا را به مواد اضافه مي كنيم ( بايد از قبل اين معجون را داشته باشيم ) و مواد را در جايي گرم مي گذاريم.
از طرفي بعد از 1 يا 2 ساعت جلبك دريايي و دندان لاره ماهي را به معجون اضافه مي كنيم و پس از مخلوط كردن مواد با هم چشم عقاب و پوست مار خرد شده را به مواد ديگر اضافه مي كنيم. سپس دوباره از معجون ذكر شده ( اسمش سخته ) به مواد اضافه مي كنيم و پس از مخلوط كردن ، آن را در جاي گرم نگه مي داريم. تا 5 ماه بعد معجون شما حاضر است.

12_تاریخچه ی معجون: حدود 600 سال پيش ، يك كودك آمريكايي كه مشنگ هم بوده در غاري به همراه مادرش زندگي مي كرد. ولي اين كودك و مادرش غذا به اندازه ي كافي براي خوردن نداشتند و شكم خود را با برگ گياهان و موجودات زنده سير مي كردند. بدين ترتيب آن ها روز به روز ضعيف و ضعيف تر ميشدند تا اين كه يك روز كودك بيچاره از شدت گرسنگي تمامي مواد ذكر شده را با هم مخلوط مي كند. ( زيرا كودك مي خواست غذايي براي خود و مادرش درست كند كه بتواند آن ها را سير كند ) كودك معجون ساخته شده سر مي كشد و به مادرش هم از آن معجون ميدهد. روز بعد آن ها متوجه ميشوند كه بهبود يافته اند و حالشان خوب است و ديگر احساس ضعف نمي كنند.
اما پس از سال ها دوباره اين معجون به وسيله ي هدويگ شناخته و كشف شد.

عشق ايمان است.

عضو محفل ققنوس عضو ارتش دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
نام معجون: ویلی بیلی ویلی
توجه: ساخت این معجون برای زیر کلاس هفتمی ها (کسانی که می خواهند کارآگاه شوند) ممنوع است ودر صورت رعایت نکردن مطلب فوق دانش آموز خطاکار سریعا از مدرسه اخراج می شود.
نام سازنده: جیمز پاتر
بوی معجون: عطر یاس
طعم معجون: ملس
شکل معجون: دارای بخارهای رنگی به هر رنگی که شما دوست داشته باشید
رنگ معجون: به رنگ آبی آسمانی
کاربرد معجون: به هرکس از این معجون بدی می تونی وادارش کنی هر کاری که دوست داری برات انجام بده.
دلیل ساخت:
با توجه به اینکه انجام طلسم فرمان جزو طلسم های نا بخشودنی پس باید بتونیم از یه راهی دیگران رو زیر نفوذ بگیریم.
ترکیبات سازنده:
محلول گیاه ویلی بیلی. 2 مو از دم تک شاخ. یک قطره خون اژدها. ریسه قلب اژدها به اندازه مورد نیاز(نسبت به مدتی که می خواهیم شخص را زیر نظر بگیریم). آویشن وحشی. گل درخت خاس. چشم غورباغه یک جفت.
مراحل ساخت:
ابتدا محلو گیاه ویلی بیلی را در پاتیل ریخته و 3 دور و نیم بر خلاف جهت عقربه های ساعت هم می زنیم. سپس 1 مو از دم تک شاخ را افزوده و می گذاریم تا خوب جوش بخورد. سپس ریسه ازدها را با پشت چاقو می فشاریم و نصف آن را در معجون ریخته سپس 15 دور در جهت عکس عقربه های ساعت و 5 دور در جهت عقربه های ساعت هم می زنیم و پس از آن می گذاریم تا جوش بزند هنگامی که معجون به رنگ نیلی در آمد تمام آویشن وحشی را به آن اضافه کرده و در پاتیل را می گذاریم. یک ربع که گذشت چشم قورباغه را اضافه کرده و آنقدر هم می زنیم تا جذب معجون شود.
بقیه ریسه اژدها را نیز اضافه کرده و 2 دور در جهت عمود و 2 دور در جهت افق هم می زنیم. سپس مو تک شاخ را اضافه کردهو می گذاریم تا معجون به رنگ خاکستری شود. (تا اینجا معجون باید بو و طعمی نا مطبوع بدهد) در نهایت گل درخت خاس را با چاقو ریز ریز می کنیم و به معجون اضافه می کنیم و آن قدر در جهت عقربه های ساعت هم می زنیم که معجون به رنگ ارغوانی بشود و بوی خوش و طعمی عالی به خود بگیرد.
توجه: این معجون باید 3 ماه بماند تا خوب قوام بیاید
نکته: اگر هر یک از مراحل ساخت معجون را به هر شکلی اشتباه انجام دهید بلافاصله معجون شما منفجر شده و در صوت برخورد با بدن آن را به شدت زخمی می کنید.

تصویر کوچک شده

Re: شروع مسابقه ی شماره ی دو معجون سازان قرن
پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
مسابقات معجون سازان قرن (مسابقه ی شماره ی 2 )

مقدمه : : خب... همون طور که می دونین مسابقات شماره ی 1 معجون سازی تموم شد و گفته بودم که مسابقات شماره ی دو به زودی شروع میشه ، از امروز هم مسابقات شماره ی دو با مسئولیت من و نظارت ناظر گرامی بخش جادو و جادوگری در همین تاپیک انجام می گیره ، امید وارم معجون های خوبی بسازین . یادتون نره که حتما قوانین رو بخونین .
موفق باشین ، روبیوس هاگرید

موضوع مسابقه : مسابقه ی شماره ی 2 با موضوع آزاد برگزار میشه و شما هر معجونی رو که می سازین رو می تونین در مسابقه شرکت بدین

شیوه ی امتیاز دهی :
1- حد اکثر امتیاز هر معجون 30 امتیاز است .
2 – برای اعلام امتیاز پایانی ، جمع امتیازات هر فرد اعلام می شود .
3 - هر سازنده ی معجون باید معجون رو طبق موارد ذکر شده در قسمت (( مشخصات معجون )) در این تاپیک قرار بده و در صورت کامل نبودن موارد ذکر شده نمره ی آن بخش را دریافت نمی کند .

مشخصات معجون" برای قرار دادن در تاپیک :
هر پست باید شامل این قسمت ها باشد

1- نام سازنده ی معجون
2 – نام معجون
3 – رنگ معجون
4- حالت معجون
5 – بوی معجون
6 – طعم معجون
7 – توانایی اثر : ( این معجون می تواند بر چه موجودات یا اشیایی اثر بگزارد )
8– ویژگی های معجون ( در صورتی که معجون دارای ویژگی های خاصی بود این بخش نوشته شود مثل : از این معجون دود هایی خارج میشود – بر روی این معجون حباب هایی تشکیل می شود )
9– اثرات معجون : ( پس از استفاده معجون چه تغییراتی را انجام می دهد )
10 – وسایل مورد نیاز برای ساخت معجون
11 – شرح ساخت
12 : تاریخچه ی معجون

موارد کسر امتیاز : ( )
1 – هر فرد می تواند هر تعداد معجون که کشف کرد در این تاپیک قرار دهد ، اما پست ها ی فرد باید یکی در میان بشد .(5-)

2- هر فرد می تواند انتفادات و یا پیشنهادات خود را ذکر کند اما فقط به صورت پیام شخصی و در صورت اعلام در تاپیک کسر امتیاز به دنبال دارد .(

3- در هر قسمت از ساخت معجون در صورت رعایت نکرد موارد اخلاقی (10-)

4 – در صورت توهین به اعضای سایت ( از 2- تا 10- )

معجون هایی که امتیاز به آنها تعلق نمی گیرد :

1 – همه ی پست هایی که قسمت های 1 ، 3 و 4 بخش موارد کسر امتیاز ا رعایت نکرده اند .
2 – معجون های تکراری در تاپیک گذاشته اند.

3 – معجون هایی که ساخت کامل و درستشان در کتاب آورده شده .

4 – استفاده از معجون های دیگران در پست خود

جوایز :

1 - به نفر اول ، دوم و سوم آرم معجون ساز برتر مسابقات شماره ی 2 داده می شود .

پایان مسابقه :
1/2/1387

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ جمعه ۲ فروردین ۱۳۸۷

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
چون وقت ندارم نمیتونم معجونتونو کامل نقد و بررسی کنم ! ببخشـــــــــــــــــــید !
هرمیون گرنجر ----------------- پست 309 -----------------19 امتیاز
هدویگ ------------------------پست 310 ------------------- 17 امتیاز
ویکتوریا ویزلی ---------------- پست 311------------------- 18 امتیاز
هرمیون گرنجر --------------- پست 312 -------------------- 20 امتیاز

یک نکته به هرمیون عزیز : هرمیون معجون هات خیلی کامل هست فقط به نظر من خیلی تند تایپ می کنی و دیگه یک بار پستت رو نمی خونی ، بعضی جا ها حرف ها رو چند بار تکرار کردی که اگر پستت رو یک بار می خوندی رفع می شد .

--------------------------------

امتیازات پایانی مسابقه معجون سازان

نفر اول ............... هرمیون گرنجر ......... با 55 امتیاز

نفر دوم .............. ویکتوریا ویزلی ......... با 38 امتیاز

نفر سوم ............ آستوریا گرینگرس ...... با 36 امتیاز

نفر چهارم : جیمی پیکس ......32 امتیاز
نفر پنجم : هدویگ.............. 30 امتیاز
نفر ششم : پیتر پتی گرو....... 17 امتیاز

برترین معجون مسابقات :.........معجون اکلیلاینتش کلوژن براتوناژ ساخته شده توسط هرمیون گرنجر
نفر اول :
http://i27.tinypic.com/2iiibv7.jpg

نفر دوم :
http://i28.tinypic.com/23k27tg.jpg

نفر سوم :
http://i29.tinypic.com/2ikus1l.jpg

خب ملت جادوگر مسابقات شماره ی 1 هم تموم شد ، خوبی یا بدی دیدین ببخشین .

با تشکر مسئول مسابقات معجون سازی روبیوس هاگرید

لطفا در یه فاصله زمانی کوتاه و وقتی هنوز مهلت برای ویرایش داری پست پشت سر هم نزن،میتونستی با یه خط چین پستاتو از هم تفکیک کنی

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲ ۲۰:۵۶:۱۱

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.