هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
با سلام و عرض ادب:

انجمن جادو و جادوگری مونده روی هوا .به هر کدوم از دوستان فعال سایت که می گم بیاین توی مسابقات شرکت کنید.بیاین پست بزنید متاسفانه می گن ما خیلی با ناظرش رابطمون خوب نیست .

من می خواستم از همه ی اعضا و مدیران گرامی بخوام که کمی در انجمن جادو و جادوگری فعالیت کنند .واقعا می تونه انجمن جالبی بشه این انجمن اگر کمی فعالیت توش بشه

2-

یک انجمن به اسم انجمن داستان نویسی بگزارید که رول پلیینگ نباشه داستان نویسی باشه رول نویسی ادامه داره ولی این جا ادامه دار نباشه .و موضوعش هم جادوگری باشه کلا حالا نباید حتما هری پاتری باشه

با تشکر

هرمیون

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۷:۱۵ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
خب تا جایی که به من مربوط میشه یه سری از جواب‌ها رو میدم!

1.
نقل قول:

بلیتی فرستاده شد درباره کم کاری در تاپیک نظارت ضروریات که زمان ارسال و رسیدگی به این پست مد نظر بود ؛ راجر دیویس ، با دقت و نظری که همیشه همراه کارهاش هست !!! این پست رو ویرایش کرده و بهش جواب داده بعد از سه روز ، در ویرایش نوشته :
نقل قول:
بهرحال بهتر از خاک خوردنشه! منتقل می‌شه

پ.ن: یک هفته نیست و سه روز هم حتی نشده! من کم‌کم به صلاحیت عقلی‌ت دارم شک می‌کنم! حداقل برو روزهای هفته رو یاد بگیر اگه جمع و تفریق برات سخته!

این نشون میده که اولا ، مدیر شدیدا بی توجی
دوما اون یه هفته هیچ ، برای مورد بعدی سه روز ! از نظر مدیر زمان کمی هست برای رسیدگی !
سوما این هم رفتار مدیر انجمن ، در قبال گزارش یک عضو !

در این مورد باید بگم که ، از اونجایی که من اطلاع دارم ، ناظر دوم که در مورد حضورش در انجمن ناظرین چیزی نگفته ، ناظر اول هم در اون زمان قصد عدم حضور در سایت رو نداشته !

خب اینطوری که معلومه اشتباه از من بود که اینطوری خوندم
[spoiler=مربوط به بلیت با سانسور]... زودتر از یک هفته به درخواست های مجوز و موارد نظارتی رسیدگی نمیشه ...
اگر هم ممکنه به پست آخر ارتباط با ناظرین این انجمن برسید ، بیکار نیستیم یه هفته صبر کنیم ![/spoiler]

فکر کنم اینجا گفتی پست آخر!؟ شاید من بد فهمیده باشم!
در مورد کم‌کاریشون (با توجه به اینکه ایندفه دلیل داشتن) هم بازخواست می‌شن!
و تنها چیزی که می‌تونست دیدنی باشه برای شما حرف من بوده، نه اتفاقات بعدش! پس زود نتیجه‌گیری نکن!
اینو یادم رفت بگم: 10 ساعت بعد از بلیت شما! به بلیت جواب داده شد و کمتر از 20 مین دیگه هم به تاپیک پاسخ دادم!

در مورد دوم هم باز گفتم می‌خواستی لینک بدی که منظورت کدوم درخواسته!
سوما عضوی که بعد از جواب گرفتن در مسنجر دوباره این مسئله رو عنوان کرده

2.
نقل قول:

در مورد مشورت هم ، نیازی به لینک نیست چون جزو پیام شخصی هستند و ما هم میبینیم ! به طور مثال ایگور کارکاروف درخواست برداشته شدن از نظارت انجمن اسرار رو کرده ، رسیدگی شده ؟ برداشتن اسم یک ناظر انقدر نیاز به مشورت داره ؟ الان هم که همه چیز در اوج مشورته ! مدیر میخواد به کسی سلام کنه هم تو انجمن خصوصی مشورت میکنه بعد !

ایگور مثل اینکه مشکلی با این مطلب که دیر جواب میدن بهش نداره، ولی از اونجا که می‌خوای زیاد علاف نشه! می‌تونی یادآوری کنی بهش که بعد از صحبتمون در همون روز بهم قول داد تا آخر عید ناظر تالار اسرار بمونه!

3.
نقل قول:

در مورد تائید شخصیت ، به من ارتباطی نداره که بخوام لینک بدم ، مربوط به کسی هست که تائید نشده ، ولی چیزی که من مطرح کردم این بود که رسیدگی دیر صورت میگیره در بسیاری از موارد !

رسیدگی دیر؟ می‌تونی بگی مدت زمان رسیدگی ایده‌آل برای تو چند روزه؟ یا ساعته؟
در مواردی من تایید نکردم! و شخص پستش رو حذف کرده! به خاطر همین در اکثر مواقع!!! حداقل باید یه روز بمونه!
(تا پایان مهلت ویرایش)

نقل قول:

پاسخگویی هم بعضی مواقع به قدری دیر هست که کاربر دو هفته فقط برای یه تائید نقش بی ارزش باید وقت بزاره !

نمونه
نمونه
نمونه
نمونه
و تا بخوای نمونه !
چیزی که جزو وظایف روزانه مدیران قرار داره ، نباید به تاخیر بیفته ، با توجه به اینکه توی پست قبلیم گفتم که چقدر این کار زمان میبره !

نمونه‌ی اول: 42 ساعت و 37 دقیقه و 35 ثانیه، بعد از معرفی شخصیتش تایید شد، که میشه کمتر از دو روز، ولی البته به خاطر عید چند ساعت زیاد بوده
نمونه‌ی دوم: 30 ساعت و 20 دقیقه و 6 ثانیه، بعد از معرفی، کمتر از دو روز و 6ساعت بیشتر از حداکثر زمان ویرایش پست
نمونه‌ی سوم: 25 ساعت و 58 دقیقه و 25 ثانیه، بعد از معرفی، ایضاً بالا
نمونه‌ی چهار هم که کمتره

تایید ایفای نقش هم کار بی‌ارزشی نیست

4.
نقل قول:

نقل قول:
اشاره ی خوبی به این نکته داشتید که با توجه به حجم بالای محتوای سایت ممکنه دیران امکان سر زدن به همه ی بخش های سایت رو نداشته باشن. اینجاست که نقش اعضای مسئولیت پذیری مثل شما پر رنگ می شه. شما می تونید با ارائه ی لینک مدیران رو از تخلفات احتمالی که از چشمشون مخفی مونده آگاه کنید.

عنوان کردن این مورد ، صرفا یاد آوردی کم کاری مدیران انجمن بود ، و گرنه کاربرانی هستن که در این جور مواقع نقششون پر رنگ میشه ولی سایر مواقع ... ! اطلاع میدن و رسیدگی میشه !

فکر می‌کنم دیدی که هری قبلا اشاره کرده بود که مدیر انجمن نمی‌تونه همه‌ی پست‌ها رو بخونه! پس جزء کم‌کاری مدیر انجمن نیست! من خودم سعی می‌کنم همه رو بخونم

از جمله اون پست عتیقه‌ت توی انجمن آزکابان!

5.
نقل قول:

در مورد ناظرین هم ، گفتی لینک پروفایل رو بده ، نگفتی اسمش رو بگو ! متاسفانه ، اینجا معیار برای کم کاری ناظر ، زمان لاگین کردنش هست ! ولی چه اهمیتی داره که یه ناظر صبح تا شب آن باشه و هیچ کاری نکنه ؟ به جای نگاه کردن زمان ورود ، به کارهایی که کردن یا پستهایی که فرستادن نگاه کنید !
نمونه
نمونه
نمونه
نمونه
و سایر نمونه ها !

در مورد ناظرین
1- الان عیده
2- یکی از کارهاشون پاک کردن پسته! من باید بیام همه‌ی تاپیک‌ها قسمت حذف‌شده‌هاش رو ببینم تا بفهمم ناظر فعاله یا نه؟
3- زدن پست نشون‌دهنده‌ی فعال بودن نیست!
4- در مورد کارها هم باید تمام تاپیک‌ها دیده بشن
-------
و در آخر! پس گزارش ناظرین برای چی هست؟ اگه یه انجمن گزارشش رو دیر بده یا ایراد داشته باشه نشون میده که ناظر کم‌کاره!

به نظر من مشکلی نداره - ولی باز بررسی می‌شه

6.
ممنون بابت لینک‌ها
7.
وظیفه‌ته
8.
کسی نظر شما رو نخواست! به کاری که ازتون خواسته شده عمل کنین!

و البته الان دیدم که ضایع هم شدی در اون تاپیک!

پس تا جایی که شمارش کردیم و جواب دادم! شما الان با قسمت ناظران مشکل داری! رسیدگی می‌شه!

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۷ ۱۷:۲۷:۰۶

!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به پرسی:

ممنون از انتقادات و ارائه ی لینک. به زودی همه ی این موارد رسیدگی می شه و پاسخ داده می شه.

البته باید به این نکته توجه داشته باشی که من انسانم نه ماشین تایپ. در ارتباط با برخی از موارد هم باید قبل از پاسخ مشورت صورت بگیره تا پاسخ ارائه شده از صحت کامل برخوردار باشه. در نتیجه کمی زمان می بره تا با دقت کافی همه ی مواردی که ذکر کردی بررسی بشه. کمی منتظر بمون.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
هوووم ، استقبال میکنم ! استناد با لینک !

1.
بلیتی فرستاده شد درباره کم کاری در تاپیک نظارت ضروریات که زمان ارسال و رسیدگی به این پست مد نظر بود ؛ راجر دیویس ، با دقت و نظری که همیشه همراه کارهاش هست !!! این پست رو ویرایش کرده و بهش جواب داده بعد از سه روز ، در ویرایش نوشته :
نقل قول:
بهرحال بهتر از خاک خوردنشه! منتقل می‌شه

پ.ن: یک هفته نیست و سه روز هم حتی نشده! من کم‌کم به صلاحیت عقلی‌ت دارم شک می‌کنم! حداقل برو روزهای هفته رو یاد بگیر اگه جمع و تفریق برات سخته!

این نشون میده که اولا ، مدیر شدیدا بی توجی
دوما اون یه هفته هیچ ، برای مورد بعدی سه روز ! از نظر مدیر زمان کمی هست برای رسیدگی !
سوما این هم رفتار مدیر انجمن ، در قبال گزارش یک عضو !

در این مورد باید بگم که ، از اونجایی که من اطلاع دارم ، ناظر دوم که در مورد حضورش در انجمن ناظرین چیزی نگفته ، ناظر اول هم در اون زمان قصد عدم حضور در سایت رو نداشته !

2.
در مورد مشورت هم ، نیازی به لینک نیست چون جزو پیام شخصی هستند و ما هم میبینیم ! به طور مثال ایگور کارکاروف درخواست برداشته شدن از نظارت انجمن اسرار رو کرده ، رسیدگی شده ؟ برداشتن اسم یک ناظر انقدر نیاز به مشورت داره ؟ الان هم که همه چیز در اوج مشورته ! مدیر میخواد به کسی سلام کنه هم تو انجمن خصوصی مشورت میکنه بعد !

3.
در مورد تائید شخصیت ، به من ارتباطی نداره که بخوام لینک بدم ، مربوط به کسی هست که تائید نشده ، ولی چیزی که من مطرح کردم این بود که رسیدگی دیر صورت میگیره در بسیاری از موارد !

پاسخگویی هم بعضی مواقع به قدری دیر هست که کاربر دو هفته فقط برای یه تائید نقش بی ارزش باید وقت بزاره !

نمونه
نمونه
نمونه
نمونه
و تا بخوای نمونه !
چیزی که جزو وظایف روزانه مدیران قرار داره ، نباید به تاخیر بیفته ، با توجه به اینکه توی پست قبلیم گفتم که چقدر این کار زمان میبره !

4.
نقل قول:
اشاره ی خوبی به این نکته داشتید که با توجه به حجم بالای محتوای سایت ممکنه دیران امکان سر زدن به همه ی بخش های سایت رو نداشته باشن. اینجاست که نقش اعضای مسئولیت پذیری مثل شما پر رنگ می شه. شما می تونید با ارائه ی لینک مدیران رو از تخلفات احتمالی که از چشمشون مخفی مونده آگاه کنید.

عنوان کردن این مورد ، صرفا یاد آوردی کم کاری مدیران انجمن بود ، و گرنه کاربرانی هستن که در این جور مواقع نقششون پر رنگ میشه ولی سایر مواقع ... ! اطلاع میدن و رسیدگی میشه !

5.
در مورد ناظرین هم ، گفتی لینک پروفایل رو بده ، نگفتی اسمش رو بگو ! متاسفانه ، اینجا معیار برای کم کاری ناظر ، زمان لاگین کردنش هست ! ولی چه اهمیتی داره که یه ناظر صبح تا شب آن باشه و هیچ کاری نکنه ؟ به جای نگاه کردن زمان ورود ، به کارهایی که کردن یا پستهایی که فرستادن نگاه کنید !
نمونه
نمونه
نمونه
نمونه
و سایر نمونه ها !

6.
نقل قول:
نکته ی مهمی که فکر می کنم از محتوای پستم متوجه شدید اینه که باید مشکلات، سؤالات و ابهامات خودتون رو با ذکر لینک مطرح کنید چون مدیران نمی تونن روی هوا تصمیم گیری کنند و مدرک لازمه. اگه شما تخلفی دیدید خب صریح اطلاع بدید نیازی به اشاره و کنایه نیست.

هوووم ، متاسفانه درست مطرح بشه ، با کنایه توسط مدیر جواب داده میشه ؛ یا برای بررسی میره تا سال آینده ! اصلا اینجا فقط بررسی انجام میشه ! توی این زمانی که مدیرای انجمن یه مورد رو بررسی میکنن ، هزار تا مسئله مهم توی کشور بررسی میشه و به نتیجه میرسه !

در هر صورت ، موارد بالا رو پرداختم ، اون هم با لینک ! امیدوارم بررسی !!! بشه !

7.
نقل قول:
باز هم از همکاری و دقت نظری که در راستای پیشرفت سایت دارید ممنونم.

ما همیشه همکاری داشتیم ، ولی متاسفانه رسیدگی و دقت نظر مدیر همیشه کم بوده

8.
نقل قول:
فکر نمی کنم این چنین پستی شایسته ی عضوی مثل شما باشه که انقدر روی قوانین سایت تسلط داره. توهین به اعضا به خصوص ناظرین انجمن ها ممنوعه. احتمالاً شما به علت این طرز صحبت اخطار دریافت خواهید کرد و اگر ناظرین شکایتی از شما کنند ملزم به عذرخواهی هستید. امیدوارم از این به بعد روی انتخاب واژه ها دقت بیشتری داشته باشید چون عضو پر سابقه و پر افتخاری مثل شما الگویی برای اعضای تازه وارد محسوب می شه و در مقابل رفتاری که ارائه می کنه به شدت مسئوله.

این موارد ، چیزی از ارزش انجمن کم نمیکنن ، به نظر من شما میتونید به جای مراجعه به این سری تاپیک های گفتگو با ناظر ، به موارد مهمتری که باعث ارتقای انجمن میشن مراجعه کنید !
لینک پستی که باعث تعجب شما شد !

ویرایش بعد از پست راجر :
ممنون از دوباره رسیدگی !
در ضمن ، در مورد اون تاپیکم ، برو بوقی ، خودت ضایع شدی

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۷ ۱۷:۲۲:۴۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به پرسی ویزلی:

سلام

با تشکر از دقت نظر و توجه شما. من پستتون رو خوندم ولی دقیقاً متوجه درخواست یا سؤالاتتون نشدم. چون کمی پراکنده بود.

پیشنهاد من اینه که موارد مورد نظری که باعث ابهام و ناراحتی شما شده رو با ذکر شماره و لینک مطرح کنید تا پاسخ داده بشه.

با این وجود در اینجا به بعضی مواردی که اشاره کردید تا اونجایی که بتونم جواب می دم.

در ارتباط با ناظرین ازونجایی که در ایام عید هستیم گروهی از اونها در مرخصی هستن و در مورد مسافرتشون به مدیران انجمن اطلاع دادن.

در ارتباط با موضوع مشورت فکر می کنم تا زمانی که سرعت بازدهی رو پایین نیاره و لطمه ای به روند کارها وارد نکنه کار بسیار مفیدیه چون از تک محوری و اعمال نظرات شخصی جلوگیری می کنه. با این وجود همه ی مدیران در مواقع بحرانی به تنهایی صلاحیت تصمیم گیری و رسیدگی به مسائل مختلف سایت رو دارند.

در مورد تأیید شخصیت ها در صورتیکه کم کاری یا تأخیر در پاسخگویی مشاهده کردید لینک بدید تا رسیدگی بشه.

اشاره ی خوبی به این نکته داشتید که با توجه به حجم بالای محتوای سایت ممکنه مدیران امکان سر زدن به همه ی بخش های سایت رو نداشته باشن. اینجاست که نقش اعضای مسئولیت پذیری مثل شما پر رنگ می شه. شما می تونید با ارائه ی لینک مدیران رو از تخلفات احتمالی که از چشمشون مخفی مونده آگاه کنید.

در مورد ناظرین هم به همین شکله. لطفاً لینک پروفایل ناظرین کم کار یا ناظرینی که فکر می کنید لازمه تعویض بشن رو با ذکر تخلفاتشون و دلایلی که برای تعویضشون دارید در اینجا یا با ارسال بلیت اطلاع بدید. ناظر باید پاسخگو باشه و ناظری که بدون علت موجه از این وظیفه کوتاهی کرده بهتره تعویض شه.

نکته ی مهمی که فکر می کنم از محتوای پستم متوجه شدید اینه که باید مشکلات، سؤالات و ابهامات خودتون رو با ذکر لینک مطرح کنید چون مدیران نمی تونن روی هوا تصمیم گیری کنند و مدرک لازمه. اگه شما تخلفی دیدید خب صریح اطلاع بدید نیازی به اشاره و کنایه نیست.

باز هم از همکاری و دقت نظری که در راستای پیشرفت سایت دارید ممنونم.

پ.ن: امروز در جریان رسیدگی روزانه به انجمن ها متوجه پستی از شما شدم که واقعاً من رو به تعجب انداخت.

نقل قول:
هوووم ، بزنم تو گوشتون شپلخ بشید ؟ بزنم ؟ شما خجالت نمیکشید با این انجمنتون ؟ به جای این جمع بندی کردن بوقی ، گابریل ، برو یه کم جمع بندی یاد بگیر ، توی همون تاپیک جمع بندی بزنید که کسی که میخواد یه نتیجه ای رو ببینه وقتش گرفته نشه !

فکر نمی کنم این چنین پستی شایسته ی عضوی مثل شما باشه که انقدر روی قوانین سایت تسلط داره. توهین به اعضا به خصوص ناظرین انجمن ها ممنوعه. احتمالاً شما به علت این طرز صحبت اخطار دریافت خواهید کرد و اگر ناظرین شکایتی از شما کنند ملزم به عذرخواهی هستید. امیدوارم از این به بعد روی انتخاب واژه ها دقت بیشتری داشته باشید چون عضو پر سابقه و پر افتخاری مثل شما الگویی برای اعضای تازه وارد محسوب می شه و در مقابل رفتاری که ارائه می کنه به شدت مسئوله.

جا داره یکبار دیگه از توجهی که به پیشرفت سایت دارید و تلاشی که در راستای یادآوری اشکالات و کاستی های انجمن ها به خرج می دید تشکر کنم.

منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده ی بعد از جانب شما هستیم. البته با ذکر لینک

موفق باشید

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۷ ۱۵:۳۹:۱۱

پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
در این تاپیک گزارش عملکرد مدیریت سایت همچنین اطلاعیه ها و تغییرات احتمالی قوانین به اطلاع اعضا خواهد رسید. پست های این تاپیک فقط توسط مدیران سایت ارسال می شوند و در صورتی که پرسش یا ابهامی در گزارشات و پست های ارسالی وجود داشت اعضا می توانند سؤالات و مشکلات خود را در تاپیک گفتگو با مدیران مطرح نمایند.

سپس نوشته شده :

نقل قول:
خلاصه ای از کارهایی که هر یک از مدیران به طور روزانه در سایت انجام می دهند:

- رسیدگی به بلیت های ارسال شده توسط کاربران و پاسخ به آنها

-رسیدگی به نظرات ارسال شده برای گالری

- رسیدگی و تأیید مقالات، اخبار، تصاویر و فایل های ارسال شده توسط اعضا

-رسیدگی به پرسش های همگانی و اصلاح لینک های خراب موجود در شاخه ی دریافت فایل

-رسیدگی به انجمن خصوصی ناظران، پی گیری وظایف ناظران و در صورت لزوم انتخاب ناظر جایگزین

-تأیید نهائی شخصیت های ایفای نقش

و...

گالری و مقالات و دریافت فایل که مشخصه کارهاش ! فکر میکنم در حال حاضر تنها چیزی که اعضا ، که من هم در راسشون هستم این هست که دقیقا کارهای مدیران انجمن رو بدونن !

در مورد مدیر انجمن ، آیا فقط کار مدیر انجمن ، رسیدگی به بلیت ، تائید شخصیت و ناظرین هست ؟

البته بدون در نظر گرفتن اینکه بعضی مواقع !!! تائید نهایی شخصیت های ایفای نقش با تاخیر !!! مواجه میشه با توجه به اینکه جزو کارهای روزانه مدیران هست !

رسیدگی به انجمن خصوصی ناظران هم که در لیست مهمترین کار مدیران قرار داره ! پیگیری وظایف ناظران هم که فوق العاده هست ! در کل رسیدگی به ناظران بعد از یک ماه ، با گزارش دیگران و آخر سر یه نظری که صرفا جهت گمراه کردن عضو گزارش داده هست ، خودش کلی اهمیت داره ! ناظر جایگزین هم که با سرعتی معادل سه برابر نور صورت میگیره !

برای من سواله که چرا یه سری کار بی ارزش باید با همه مدیران مشورت بشه ؟! یعنی یه مدیر انجمن ، در چه رتبه ای قرار داره ؟ انقدر رتبش بالا نیست که بتونه یه ناظر اضافه کنه یا برداره ؟ یا اینکه یه مدیر ، انقدر قدرت تصمیم گیری و اختیار نداره که یه ناظر رو بتونه برداره یا اضافه کنه ؟ مثلا ، چطور ممکنه ، یک ماه ناظر یه انجمن رول ( که ناظری که از رول اطلاع داشته باشه و ناظر انجمن رول باشه بسیار غنیمته ! بسیار ! ) لاگین نمیکنه و هنوز هم ناظر هست ! این رسیدگی روزانه مدیر هست ؟

چرا برای موارد مهمتری ، مثل فعال کردن ایفای نقش ، ارتقای کیفیت ایفای نقش و جذب اعضای ایفای نقش به فعالیت بیشتر ، مشورت نمیشه با مدیران ؟ چرا پیشنهاد ناظر نشدن یه نفر ، در عرض یک روز توسط کل مدیران بررسی میشه ، ولی این موارد ، توی این یک سال هنوز به نتیجه نرسیدن ؟ یا توانایی این رو ندارن که کاری کنن ؟

در کل مدیر الان چی کار میکنه ؟ کارهای انجمن ها که با ناظراست ، پست های انجمن ها هم که توسط ناظرا خونده میشن ، اگر مشکلی داشته باشن گزارش تخلف داده میشه ، کارهای انجمن هم که گزارش میدن ! برای ایفای نقش هم ، که خوندن کارگاه و بازی با کلمات و تائیدش به عهده ناظراست و مدیر فقط میاد یه ویرایش تائید شد توی معرفی شخصیت و دسترسی ایفای نقش دادن که بیشتر از دو دقیقه برای مدیری که نحوه کار با منوی مدیریت رو بلد نیست بیشتر طول نمیکشه و اینکه چند وقت یک بار یه شناسه رو ببندن که بستن شناسه هم کمتر از یک دقیقه طول میکشه ، همینطور اضافه کردن ناظر !

بهتره برای رسیدگی به اینا ، به جای اینکه مدیر بیاد جبهه گیری کنه و فقط بخواد یه جوری منو سایرین رو دست به سر کنه ، یه جواب منطقی بده و یه کم روشون فکر کنه ؛ مدیری که دقیق بررسی کنه و نظر صحیح بده رو کسی نمیگه اه این توانایی مدیریت نداره که اومده اینا رو قبول کرده !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۷ ۱۲:۳۰:۳۲

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۲۳ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
جالب اينجاست ما الان دو تا هري پاتر توي ايفاي نقش داريم.

يكي بارني ويزلي ، كه همون هري پاتر است كه در كتاب هفتم براي اينكه شناسايي نشود تغيير چهره داده بود.

دومي هري پاتر ، وبمستر و صاحب امتياز سايت.

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۶:۵۲ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
اسکاور شما کاملا درست میگی
قبلا نوشتم مواردی هست که کسی شناسشو به دلیل اینکه سایت نیاز داره عوض کرده ولی این موارد استثنایی هستن.
همین عوض کردن به شخصیت دامبلدور در حالیکه شخصیت قبلی هم در اوج بوده خیلی کار بزرگیه

معمولا اینطور نیست و ما نباید به کسی که شناسه عوض میکنه جایزه بدیم و رنک و مشخصاتشو منتقل کنیم.
مخصوصا کسی که شناسه قبلیش بسته شده. یا شناسه های متعدد ثبت میکنه فقط باعث به هم خوردن رول پلینگ سایت میشه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام
من اومدم تا دو تا بگم، دو تا بشنوین، بریم!

1-میخوام فقط نظرمو بگم!...ببنیدین انجمن های رول پلیینگ رو!...همین!
دلیل: دیگه همون چند درصد ترافیک سایت رو هم نداره و کیفیت شدیداً اومده پایین!
دلیل مهمتر: ما اومدیم تو انجمن ناظرین گفتیم یه مدیرِ تخصصی برای انجمن های رول پلیینگ بذارین(نه اینکه کار دیگه ای نتونه بکنه ولی تمرکزش رو رول پلیینگ باشه) بعد مثل اینکه یه چنین کاری هم کردین ولی بازم به نظر میرسه نمیخواین کار رو تخصصی کنین و براش ارزش قائل بشین.

هری، کافیه به رول پلیینگ مثل قبلاً اهمیت بدین تا بازم شروع کنه به پیشرفت. نمیخواد توش شرکت کنین بلکه بهش اهمیت بدین...چیزی که نمیدین دیگه اصلاً!...به هیچ عنوان!

2-به هری: به نظر من اینکه گفتی "کسی شناسشو عوض میکنه که حتماً نتونسته شناسه ی قبلیش رو حفظ کنه" به نظرم حرفت برای همه صدق نمیکنه.
منم قبول دارم که خیلی جاها و برای خیلی ها جواب میده ولی تو این سه و نیم سالی که تو سایت جادوگران بودم دیدم کسایی رو که شناسه های خیلی خوبی داشتن و شدیداً فعال بودن و یه دفعه هوس کردن شناسشون رو عوض کنن!
حتی خود منم همین شکلی بودم. من با زاخاریاس اسمیت اوج فعالیتم رو تو سایت داشتم و 80 درصد فعالیت مثبتم برای سایت در اون موقع بود و کلاً سایت رو ترکونده بودیم. از لحاظ کمی که خیلی خوب بودم و باعث شده بود به قسمت کیفی فعالیتمم تاثیر بذاره!
ولی من اون شخصیت رو هفتم مهر هشتاد و چهار آزاد کردم و آلبوس دامبلدور رو گرفتم!...چرا؟...چون بقیه فکر میکردن سایت به یه دامبلدور احتیاج داره(یادمه اون موقع قرار شد که همه ی شخصیت ها هری پاتری بشه و کلا شخصیت های هری پاتری تو رول زیاد بشن و این سوال هم پیش اومد که چرا دامبلدور و ولدمورتِ خوب نداریم؟ و همین سوال باعث شد من آلبوس بشم!)
به نظر خودم فعالیتم با زاخاریاس اسمیت خیلی بهتر از آلبوس دامبلدور بود(از لحاظ کمی زاخی شدیدا از آلبوس بهتر بود و از لحاظ کیفی آلبوس از زاخی بهتر بود، ولی خب باید این مسئله رو در نظر گرفت که قدیما همه از لحاظ کیفی پایین تر بودن و هر چیزی متناسب با زمانِ خودش باید سنجیده بشه...و خب به نظرم با این اوصاف با زاخی بهتر بودن)
خب حالا منی که با شناسه ی قبلیم بهتر بودم و بعد به خاطر اینکه پیشرفت کنم آلبوس رو بگیرم معنیش میشه اینکه "من عرضه نداشتم شناسه ی قبلیم رو حفظ کنم؟!"

به نظرم حرفت کلی نیست و بهتره اگر خواستی از این به بعد این حرف رو تو جادوگران بزنی اینجور افراد رو هم در نظر بگیری و به همه ی زوزایای مسئله توجه کنی

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
ببخشید با این که به این تاپیک مربوط نمیشه میگم
به هری
تو خبر ها زدید که امکان داره تو دادگاه رولینگ به دلیل کپی رایت هری لکسیکن پاک بشه
خوب اون وقت سر نوشت فرهنگ نامه چی میشه !؟
بهتر نیست برای اطمینان از کل صفحات یه بک آپ بگیرین تا مشکلی پیش نیاد .!

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.