هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۲۲ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
به مدیران : واقعا از شما معذرت می خوام که توی این تایپیک مجبور به پاسخ شدم امیدوارم دیگه مجبور نباشم پاسخی به کسی بدم چون اینجا ارتباط با مدیران است این بار رو ندیده بگیرید.

نقل قول:
به هرمیون:
همون بهتر که کسی در اون انجمن فعالیت نکنه!!
تو هم برو انجمن مطالب اشتراکی تاپیک های خیلی بهتری مثل ؛ مهمانخانه "چراغ جادو" – من کیستم من چیستم - داستان پرت و پلا ؛ پرو چاچه عشق – و چه خالی میرفت - قبرستان جادوگران - معدن متروک پولیس - من جادوگر شده بودم و .............

این تاپیکها ارزشش خیلی بیشتر از انجمن جادو و جادوگری چه برسه به تاپیک هاش.

دوست عزیز این حرف شمارو نشنیده می گیرم.یعنی چی که ارزش اون انجمن از این انجمن بیشتره؟ مطمئنید که بهتر نیست کمی محترمانه تر برخورد کنید؟ این صحبت شما توهین به ناظر اون انجمن است یعنی توهین به ناظر انجمن جادو و جادوگری. می تونستید کمی ارام تر صحبتتون رو بیان کنید اون هم نه در این تایپیک که ربطی به موضوع نداره بلکه از طریق پیام شخصی

مدیران عزیز باز هم معذرت می خوام ولی باید این رو می گفتم

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

ریپر نوشته:
با سلام خدمت مدیر اصلی سایت زوپس و مترسک جدید مدیریت!

جواب سلام هم خودت می‌دی؟

نقل قول:

"قسمت اول"

لازم دیدم چند نکته رو بگم.

1- ناظرین در حکم باقالی نیستن و هر کاری در انجمنها صورت میگیره، حتی توسط مدیران سایت باید به ناظرین اطلاع داده بشه.

تا جایی که من دیدم اونم همین‌کارو کرده

نقل قول:

2 – شناسه لیلی اوانز در انجمن اتاق ضروریات تاپیکی با نام گزارش مدیر زدند که بدون اجاز از ناظرین بوده و باید تاپیک قفل یا پاک بشه! همونطور که همه ناظرین و مدیران میدونند همه کارها در انجمنها تحت نظر ناظرین بوده و مدیر سایت به هیچ وجه بدون هماهنگی با ناظر نمیتواند کاری انجام دهد!

یک مثال میزنم که راحت مسئله رو درک کنید.

تاپیکی که جناب هری پاتر زدن بدون اجاز ناظرین انجمن و در اخر هم بخاطر اون کارشون معذرت خواهی کردن!

شما هم باید از ناظرین انجمن به خاطر اشتباهی که انجام دادید معذرت خواهی کنید.

اشتباهی رخ نداده

اسم تاپیک (ارتباط با ناظرین اتاق ضروریات هست) و لیلی اوانز هم وقتی این تاپیک رو زد، رفت به اون‌ها اطلاع داد!

شکل تاپیک هم چیزی به عنوان اطلاع رسانی هست! نه اینکه هر عضو در اون پست بزنه
مثل چیزی که علی ساخت
که البته من اصلا بی‌خیال این قضیه می‌شم! چون باید به شما نشون داد که این تو قوانین نیست یا هست!

نقل قول:

فکر نکنید فقط شما میدونید که اندازه چوبدستی دراکو 10 سانت بوده یا اسم وسطی لیلی پاتر لونا بوده!
میگن ادم رو سگ بگیره جو نگیره!! همین هست.

ما هم میریم از لکسیکان چک می‌کنیم! و فکر نکنم تازه واردان زحمت بکشن برن فرهنگ‌نامه یا لکسیکان رو ببینن و بعد بیان تایید بگیرن

نقل قول:

"قسمت دوم"

همونطور که جناب نیلی هم گفتم هیج پستی نباید توسط مدیران و حتی ناظران ویرایش بشه و این کار در حد فوحش دادن به کار بر هستش، در اینجا میبینیم که مدیر جدید که خیلی جو گیر شده بدون توجه به این حرف که وبمستر سایت گفته، پستهای اعضا رو ویرایش میکنه!

این خطاها در چند روز مدیریت ایشون نشون دهنده این هست که این فرد لایق مدیریت نبوده و به عنوان مترسک هم نمیشه ازش استفاده کرد.

نظر هر کسی محترمه!علی می‌تونه هرچی می‌خواد نظر بده! ولی منع نکرده از این کار! پس جزء قانون نیست! حتی اگه باشه در جاهایی مثل ارتباط با ناظران یا تایید شخصیت این نکته صادق نیست!

این نکته هم درسته ما احتیاجی به مترسک نداشتیم مدیر می‌خواستیم! که یافتیم

نقل قول:

شما که به پرسی ویزلی میگید از قانونهای ابتدایی خبر نداره!!؟؟

با توجه به این حرفها شما اندازه چیز مرلین هم ارزش ندارید.

اگه مدیران لطف!!! کنند و دلیل انتخاب این کیس رو بگن ممنون میشیم.(کل اعضای سایت، اخه همه هنوز در شک هستن)

به نظر تمام اعضا ایشون به هیچ وجه لایق مدیریت نبوده! کسانی در سایت هستند که واقعا زحمت کشیدن و وقت گذاشتن برای سایت و اگه زحمتهای اونها نبود مطئنن سایت هم به اینجا نمیرسید.

نمونه ای از این افراد:
سرژتاکیان – اسکاور – پرسی ویزلی – ایگورکارکاروف – سیریوس بلک – ریموس لوپین – ارشام – گراوپ و ................

برای هیچ عضوی در داخل سایت قابل قبول نیست که شخصی با یک سال عضویت در این سایت که حتی اندازه شش ماه ناظر یک انجمن نبوده، مدیر سایت شده.

همه اینها نشاند دهنده این هست که مدیران سایت فقط به روابط - خاله بازی و غیره فکر میکنند.

فقط کلمه تاسف مناسب دو قسمت حرفام هست.

هیچ گونه توضیحی برای این مطلب نمی‌دم! چون هرچی هم بگم نمی‌فهمین! منم تاسف می‌خورم!

شما توضیح بده مثلا چرا جناب رئیس جمهور دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور شده! منم اینو بهت می‌گم!
حالا می‌تونی اینو با اون قیاس کنی یا نکنی!

نقل قول:

"قسمت سوم"

صحبتهای جالبی هم در بطه با ناظرین شده که خیلی جالب و قشنگ بود. من شخصا لذت بردم.
انجمنها توسط دو ناظر اداره میشه تا اگر یکی از ناظر ها به مدت چند روز نتونست به وظایفش برسه ناظر دیگه انجام بده.
ناظری که در هفته یک روز لاگین نمیکنه و نمیاد به سایت پس لایق نظارت نیست. ما هویج نمیخوایم که!
ناظر وظیفه داره هر روز به کارهای انجمن رسیدگی کنه نه اینکه بعد از 3 روز!!!
تا اونجا که میدونم سری قبلی ناظر ها، در اندازه چند ساعت به کار انجمن رسیدگی میکردن!
الان برید پروفایل ناظر ها رو ببینید، مشخص میشه ناظر ها کی لاگین کردن.
اتفاقا یکی از وظایف مدیران این هست که ببینه کی میاد سایت و کی میره! این برای خارج کردن افراد از ایفای نقش بدرد میخوره!
ببخشید اگه ناظری لاگین نکنه چطوری میتونه رسیدگی کنه و چطور انجمن انجمن به مشکل برنمیخوره!؟
اینکه اعضا چیزی نمیگن نشون دهنده این نیست که مشکلی وجود نداره، بخاطر اینکه نمیخوان بحثی پیش بیاد چیزی نمیگن وگرنه هستن کسانی که راحت میتونن اعتراض کنن.
بیشتر ناظر ها در حال حاظر کم کارن و فقط به خاطر اینکه در انجمنها پستهای کمی زده میشه، مشخص نیست.
جدا میخواستید با روزی 5 عدد پست در یک انجمن ناظر ها به مشکلی براشون پیش بیاد؟
ببینید انجمن اتاق ضرویات حدودا 4 روز هیچکدوم ناطر هاش نبودن!! حالا کدوم یکی از ناظرها میخواد جواب اعضا رو بده؟
در ضمن هیچکدوم از ناظر ها نمیگن که ناظر دوم کم کاری میکنه که اونم فقط بخاطر دوستی هست. همین.
ناظر رو برای این انتخاب میکنن تا به کارهای انجمن رسیدگی کنه! اگه لاگین نکنه و پستی نزنه نشون دهنده این هست که کاری نکرده، در نتیجه انتخاب درستی نبوده! پس نتیجه میگریم شما کاملا چرت گفتی! پس زر نزن.

یکی از مشکلات هم اینه که ما ناظر کم داریم!

و خیلی‌ها هم لیاقت! ناظر شدن رو ندارن!
و حتما در بعضیا یه چیزی دیدیم که می‌دونیم می‌تونن ناظر باشن یا نه!
خیلی میل داشته باشن خودشون رو نشون بدن از بقیه‌ی افراد هم استفاده می‌کنیم

ولی مسلما شما این لیاقت رو نداری! و باز هم مطمئن باش که در انجمن مدیران برای لیستی برای ناظرهای آینده وجود داره و عملکردشون چک می‌شه و ...

نقل قول:

به هرمیون:
تو هم برو انجمن مطالب اشتراکی تاپیک های خیلی بهتری مثل ؛ مهمانخانه "چراغ جادو" – من کیستم من چیستم - داستان پرت و پلا ؛ پرو چاچه عشق – و چه خالی میرفت - قبرستان جادوگران - معدن متروک پولیس - من جادوگر شده بودم و .............

اینجا نوشته گفتگو با مدیران! پس کسی نظر شما رو نخواسته

نقل قول:

قسمت سوم رو ترجیح میدم شخصی که حداقل یک ماه مدیر بوده جواب بده نه یک هفته! شما فقط قسمتهائی رو که به خودت مربوط میشه جواب بده.

همینم زیاد بود.

به روزی که جادوگران برای همه یه یک اندازه باشه.

باز هم پست خواهم فرستاد تا وقتی که بخوام برم. :evill:

خب من الان 13 ماه بیشتره که مدیرم
پس جوابت رو گرفتی

در اون روز که جادوگران برای همه یه اندازه بشه! شما 6 تا شناسه می‌سازی که برای تو 6 برابر شه!

در این مورد هم من حالشو داشتم تا صبح پاک کنم! ولی به پیشنهاد بعضی تصمیم گرفتم جواب بدم

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۸ ۱۴:۳۶:۲۷

!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آقا این بحثا چیه؟ چرا انقدر یک موضوع رو کشش میدید؟

ببینید این سایت جادوگرانه اینم مدیرانشن اینام ناظرها هستن و شرایط سایتم دارید میبینید دیگه ... اگر از این وضع راضی هستین فعالیت کنید اگر ناراضی هستید خب فعالیت نکنید اجبارتون که نکردن.

شما علت نارضایتی خودتونو گفتین مدیرا هم نظر خودشونو در این مورد گفتن که از نظر خودشون قابل قبوله ... حالا اینکه شما حرفشونو قبول دارید یا ندارید یا فکر میکنید روش بهتری هم هست یا در انتخاب افراد اختلاف سلیقه دارید خب اختیار دارید هرجور دوست دارید فکر کنید .. ولی چیزی که عجیبه من نمیفهمم این بحثای صدمن یک غاز دیگه برای چیه؟

باب ما عضو سایت شدیم توش فعالیت کنیم یا منتظر باشیم کی چی میگه و کی چی کار میکنه سریع بپریم اعتراض کنیم؟

حالا فلان ناظر یک روز اینور اونور لاگین کنه یا فلان مدیر زیر پست یک نفر رو یک خط ویرایش کنه یا یکی به شما بگه بالای چشمتون ابروئه یعنی در حقتون ظلم شده و حق شما خورده شده و شما لیاقت بیشتر از اینا رو دارید یا مدیریت حق مسلم شماست؟ یا همه اشتباه میکنند و شما درست میگید و باید بریزید تو خیابونا و تظاهرات و شیشه بشکونین بعد بیاید با افتخار تو چت باکس بگین الانه که بلاک بشیم دو نفرم بگن آفرین و بارکالله. یعنی الان این مسائل خیلی مشکل بزرگین؟

بسه بابا بزرگ شدین چه اهمیتی داره این چیزا. برید فعالیتتونو کنید سعی کنید اگر اشتباه کوچیکی میبینید جای لشکر کشی با یک گفتگوی چیزی حلش کنید بره پی کارش دیگه.

زحمتم نکشید جواب منو بدین چون به پست کسی جواب نمیدم و هرچقدر دوست دارید میتونید بخاطر این پست القاب مختلف رو به من نسبت بدید و بدون نگاه به نتایج حاصل از این بحث ها در سالهای گذشته تا سالیان سال در این مسیر دایره ای شکل به دور خودتون بچرخید تا بلکه معجزه ای حاصل شود و شما هم رستگار شوید.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۸ ۱۴:۲۷:۴۹
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۸ ۱۴:۳۱:۴۶

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

حامد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۴ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷
از از تو چه پنهون تو پارک میخوابیم.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5
آفلاین
"قسمت اول"

لازم دیدم چند نکته رو بگم.

1- ناظرین در حکم باقالی نیستن و هر کاری در انجمنها صورت میگیره، حتی توسط مدیران سایت باید به ناظرین اطلاع داده بشه.

2 – شناسه لیلی اوانز در انجمن اتاق ضروریات تاپیکی با نام گزارش مدیر زدند که بدون اجاز از ناظرین بوده و باید تاپیک قفل یا پاک بشه! همونطور که همه ناظرین و مدیران میدونند همه کارها در انجمنها تحت نظر ناظرین بوده و مدیر سایت به هیچ وجه بدون هماهنگی با ناظر نمیتواند کاری انجام دهد!

یک مثال میزنم که راحت مسئله رو درک کنید.

تاپیکی که جناب هری پاتر زدن بدون اجاز ناظرین انجمن و در اخر هم بخاطر اون کارشون معذرت خواهی کردن!

شما هم باید از ناظرین انجمن به خاطر اشتباهی که انجام دادید معذرت خواهی کنید.

فکر نکنید فقط شما میدونید که اندازه چوبدستی دراکو 10 سانت بوده یا اسم وسطی لیلی پاتر لونا بوده!

++++++++++++++++++++

"قسمت دوم"

همونطور که جناب نیلی هم گفتم هیج پستی نباید توسط مدیران و حتی ناظران ویرایش بشه و این کار در حد فوحش دادن به کار بر هستش، در اینجا میبینیم که مدیر جدید که خیلی جو گیر شده بدون توجه به این حرف که وبمستر سایت گفته، پستهای اعضا رو ویرایش میکنه!

این خطاها در چند روز مدیریت ایشون نشون دهنده این هست که این فرد لایق مدیریت نبوده و به عنوان مترسک هم نمیشه ازش استفاده کرد.

شما که به پرسی ویزلی میگید از قانونهای ابتدایی خبر نداره!!؟؟

اگه مدیران لطف!!! کنند و دلیل انتخاب این کیس رو بگن ممنون میشیم.(کل اعضای سایت، اخه همه هنوز در شک هستن)
نمونه ای از این افراد:
سرژتاکیان – اسکاور – پرسی ویزلی – ایگورکارکاروف – سیریوس بلک – ریموس لوپین – ارشام – گراوپ و ................

برای هیچ عضوی در داخل سایت قابل قبول نیست که شخصی با یک سال عضویت در این سایت که حتی اندازه شش ماه ناظر یک انجمن نبوده، مدیر سایت شده.

همه اینها نشاند دهنده این هست که مدیران سایت فقط به روابط - خاله بازی و غیره فکر میکنند.

فقط کلمه تاسف مناسب دو قسمت حرفام هست.

++++++++++++++++++

"قسمت سوم"

صحبتهای جالبی هم در بطه با ناظرین شده که خیلی جالب و قشنگ بود. من شخصا لذت بردم.

انجمنها توسط دو ناظر اداره میشه تا اگر یکی از ناظر ها به مدت چند روز نتونست به وظایفش برسه ناظر دیگه انجام بده.

ناظری که در هفته یک روز لاگین نمیکنه و نمیاد به سایت پس لایق نظارت نیست. ما هویج نمیخوایم که!

ناظر وظیفه داره هر روز به کارهای انجمن رسیدگی کنه نه اینکه بعد از 3 روز!!!

تا اونجا که میدونم سری قبلی ناظر ها، در اندازه چند ساعت به کار انجمن رسیدگی میکردن!

الان برید پروفایل ناظر ها رو ببینید، مشخص میشه ناظر ها کی لاگین کردن.

اتفاقا یکی از وظایف مدیران این هست که ببینه کی میاد سایت و کی میره! این برای خارج کردن افراد از ایفای نقش بدرد میخوره!

ببخشید اگه ناظری لاگین نکنه چطوری میتونه رسیدگی کنه و چطور انجمن انجمن به مشکل برنمیخوره!؟

اینکه اعضا چیزی نمیگن نشون دهنده این نیست که مشکلی وجود نداره، بخاطر اینکه نمیخوان بحثی پیش بیاد چیزی نمیگن وگرنه هستن کسانی که راحت میتونن اعتراض کنن.

بیشتر ناظر ها در حال حاظر کم کارن و فقط به خاطر اینکه در انجمنها پستهای کمی زده میشه، مشخص نیست.

جدا میخواستید با روزی 5 عدد پست در یک انجمن ناظر ها به مشکلی براشون پیش بیاد؟

ببینید انجمن اتاق ضرویات حدودا 4 روز هیچکدوم ناطر هاش نبودن!! حالا کدوم یکی از ناظرها میخواد جواب اعضا رو بده؟

در ضمن هیچکدوم از ناظر ها نمیگن که ناظر دوم کم کاری میکنه که اونم فقط بخاطر دوستی هست. همین.

ناظر رو برای این انتخاب میکنن تا به کارهای انجمن رسیدگی کنه! اگه لاگین نکنه و پستی نزنه نشون دهنده این هست که کاری نکرده، در نتیجه انتخاب درستی نبوده! پس نتیجه میگریم شما کاملا چرت گفتی! پس زر نزن.

++++++++++++++++++++++++++++

به هرمیون:

++++++++++++++++++++++++++++

اخرین حرفم رو هم بزنم !

میدونم با این پست بلاک میشم یا حتی حذف شناسه ولی این ها رو باید میگفتم.

قسمت سوم رو ترجیح میدم شخصی که حداقل یک ماه مدیر بوده جواب بده نه یک هفته! شما فقط قسمتهائی رو که به خودت مربوط میشه جواب بده.

همینم زیاد بود.

به روزی که جادوگران برای همه یه یک اندازه باشه.

باز هم پست خواهم فرستاد تا وقتی که بخوام برم. :evill:

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۱ ۱۷:۲۳:۳۲

مدیران گلهای سایت هستند بیایید انها را بیشتر دوست بداریم.

پیام زده شده در: ۹:۰۸ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

هوریس  اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۶ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷
از روستاي بادلي ببرتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام.من چند وقته دارم عكس مي فرستم اما هيچ كدومش تو سايت قرار نمي گيره.مي خواستم ببينم اصلا به دستتون رسيده يا عكس هاي من اشكال داره؟!( تكراري نبوده)

clearly,fame is'nt everything

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
راجر سلام!
ایشاالله که بعد از کنکور میام پیشت شریف با هم درس میخونیم!

ببین من میخوام بگم که اصن بی خیال بحث و اینا شین!...بیاین برین دو تا حرکتِ گولاخ(کپی رایت بای ققی)(خیلی وقت بود ننوشته بودم!) بکنین زودتر رول به اوج برگرده بچه های قدیمی هم برگردن فعالیت کنن!...هر چی از این طرف زودتر شروع کنیم از اون طرف زودتر به اوج برمیگرده!
مثلاً عیده!...تعداد پستای رول رو نگاه کن تو رو خدا!

ایشاالله کنکور منم تموم میشم بعد میام کمک میکنم یه کم فعالیت ها رو ببریم بالا...دست دوستی بدین به هم...آخه کلاً مدیران گل های سایت هستند!...جای ققی خالی!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
یه مورد دیگم از این دست چند ماه پیش در هاگزمید پیش اومده بود که پرفسور کوئیرل در انجمن ناظرا مطرح کردن و من اونجا توضیح دادم ولی چون مدیر اینجا جواب داده منم صحبتمو بکنم:

نقل قول:
انجمن جادو و جادوگری مونده روی هوا

دوست عزیز نمیدونم رو چه حسابی این حرفو زدی ولی اگه انجمنو با قبلش مقایسه کنی کاملا متوجه میشی تغییرات محسوسی کرده و تاپیکهائی هم که جای کار داشتن فعالیتشونو از سر گرفتن:
سازمان معجون سازان قرن
اطلاعات در مورد کتاب
کارگاه ساخت ورد جادوئیاختراعات جادوئی
مسابقه دو جانبه جادوگری

به هر کدوم از دوستان فعال سایت که می گم بیاین توی مسابقات شرکت کنید.بیاین پست بزنید )(متاسفانه می گن ما خیلی با ناظرش رابطمون خوب نیست

اکثر تاپیکهائی که لینکشون در بالا داده شد با مساعدت مستقیم ناظر فعال شدن دو لنک آخر که همین اواخر قرار بر فعال شدنشون شد.
اما چه کسی وظیفه فعال کردن این انجمنو به شما تنفیذ کرده؟! اگه شما در انجمن گاها پستای زیادی در این مورد یزنید و ناظر بخاطر تعامل و رابطه مثبت داشتن چیزی نمیگه و یا در چت باکس به دفعات بسیار زیاد و مکرر بطوری که سر و صدای اعضا در اومد این مطلبو عنوان میکنید و از طرف من صحبتی نمیشه حمل بر درستی صحبتتون نکنید!
در مورد اعضی مجهول الهویه ای هم که اره کردید باید بگم اولا انجمن ارث و یراث من نیست که کسی بگه با ناظرش مشکل شخصی دارم و نمیام توش فعالیت کنم مثل اینه کسی بگه چون با هری پاتر مشکل دارم نمیام تو سایت اصلا،ثانیا شما کوچکترین بی احترامی و یا حتی مساعدت و تعامل با اعضا نکردن رو در این انجمن دیدید اینجا نقل قول کنید همه سعی من بر مساعدت فعال و مثبت بوده و هست بخصوص چند موردی که به خود شما مثلا دو موردی که در ارتباط با ناظر شما مطرح کردی و من ویرایش کردم:

این انجمن ایفای نقش نیست و داستان نویسی اینجا انجام نمیگیره پس پیشنهادت قابل اجرا) نیست،بازم پیشنهاد داشتی مطرح کن،از هر پیشنهادی در جهت بهبود انجمن استقبال میشه
ممنون
------------------------
سلام،تا اونجائی که دیدم استقبال خوبی از مسابقت شده نه مشکلی نداره دستتم درد نکنه فقط اگه خواستی اینجور کارارو ادامه بدی سعی کن روندش همینطوری پیش بره تا نیازی به دخالت ناظر نباشه.
موفق باشی(

اتفاقا مهم ترین دلیل اینکه اعلام کردم مجوز لازم نیست بعد از راحتی فعالیت و باز بودن دست اعضا همین بود که کسی نیاد از شخص شیص!بنده مجوز بگیره و به تیریج قباشون بر بخوره

در آخر هم برای متوجه شدن طرز برخورد و تعامل لینک ارتباط با ناظر رو میذارم و والسلام
---------------
ببخشید اگه لینکها بد داده شد یا در تایپ مشکلی وجود داره کافی نته آی ئیش در حد ابو لولو و کیبردش حاجی فیروزه

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۷ ۲۱:۲۵:۰۸
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۷ ۲۱:۲۸:۱۸

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
به راجر :

ببخشید شما مثله این که منظور من رو اشتباه متوجه شدید .

من خودم رو نمی گم .اعضای دیگر رو می گم.بهشون می گم بیاین فعالیت می گن ما رابطمون با انتونین خوب نیست.

خودم رو که نگفتم. من اصلا انتونین رو نمی شناسم

ویرایش شده توسط هرميون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۸ ۰:۴۷:۳۴

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به پرسی:

با تشکر از راجر و توضیحات کاملی که ارائه کرد چند نکته ی تکمیلی رو در اینجا مطرح می کنم:

در ارتباط با تأیید شخصیت ها:

1- تمام لینک های ارائه شده مورد بررسی قرار گرفت و همونطور که راجر به طور دقیق مطرح کرد تعویق یا کم کاری در رسیدگی به پست ها مشاهده نشد.

2- تأیید شخصیت صرفاً نوشتن عبارت "تأیید شد" یا " رد شد" در زیر پست ها نیست. اگه صرفاً همین کار بود به قول شما بیش از 2 دقیقه زمان نمی برد. برای آگاهی اعضا لازمه که نکاتی پیرامون تأیید شخصیت در اینجا مطرح بشه:

این سایت یک سایت معتبر هواداران هری پاتر در ایرانه و سعی بر اینه که فعالیت های اون بر اساس اطلاعات دقیق منطبق با کتاب، سخنان نویسنده و دیگر سایت های معتبر هری پاتری صورت بگیره. برای اطمینان از این موضوع می تونید به بخش اخبار یا فرهنگنامه مراجعه کنید.

بر همین اساس تأیید شخصیت ها هم صرفاً از روی سلیقه و لیست شخصیت های گرفته شده و گرفته نشده ی موجود در سایت صورت نمی گیره. قبل از تأیید هر شخصیت اطلاعات مرتبط در سایت های معتبری مثل لکسیکان بررسی، ترجمه و تطبیق داده می شه. از طرفی سعی بر اینه که خلاقیت و قوه ی تخیل اعضا در معرفی شخصیت تا جایی که به اطلاعات اصلی کتاب لطمه نزده خدشه دار نشه.

مثلاً شما فکر می کنید چند درصد از اعضای این سایت می دونند که اسم وسط لیلی پاتر "لونا" بوده یا چند درصد می دونند طول چوب دستی دراکو مالفوی 10 اینچ بوده؟

اما یک مسئول تأیید شخصیت ناچاره همه ی این موارد رو بدونه و اصلاح کنه. شاید به نظر شما بیهوده باشه اما کاریه که بر اساس قوانین این سایت ضروری به نظر می رسه و انجام می شه و مطمئناً انجامش هم ممکنه به بیش از دو دقیقه وقتی که شما اشاره کردید نیاز داشته باشه.

در ارتباط با ناظرین:

نکاتی که راجر گفت کامل بود فقط چند مورد جزئی رو اشاره می کنم:

همونطور که با خبر هستید عموم انجمن های سایت توسط دو ناظر اداره می شن. این دو ناظر همکار هستند و کلیه ی تصمیماتشون رو با مشورت و اتفاق نظر اعمال می کنند.
لزومی نداره این مشورت ها در جلوی چشم اعضای سایت انجام بشه و بیشتر این همکاری ها در فضای بیرون از سایت و مسنجر صورت می گیره.
بعضاً اتفاق می افته که یکی از ناظرین برای مدتی وظایف رسیدگی به انجمن رو به همکارش محول کنه. وظیفه ی مدیران سایت این نیست که ورود و خروج ناظران و تعداد پست های ارسالی توسط هر یک از اونها رو چک کنند. مدیران فقط از این موضوع اطمینان حاصل می کنند که انجمن ها مورد رسیدگی قرار می گیرند و کاربران از فعالیت تیم ناظرین ناراضی نیستند حالا این وظایف رو ناظر شماره یک انجام بده یا ناظر شماره ی دو چندان تفاوتی نمی کنه مهم حسن فعالیت انجمنه.
مطمئن باشید اگه ناظری از کم کاری و بی توجهی ناظر همکارش ناراضی باشه یا علت عدم حضورش در سایت رو ندونه مراتب رو به مدیریت اعلام می کنه.
پس همونطور که خود شما و راجر اشاره کردید معیار فعالیت ناظر تعداد پست های ارسالی در انجمن و تاریخ لاگین کردن در سایت نیست.

باز هم از تذکرات و وظیفه شناسی شما سپاسگذارم

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

انجمن جادو و جادوگری مونده روی هوا .به هر کدوم از دوستان فعال سایت که می گم بیاین توی مسابقات شرکت کنید.بیاین پست بزنید متاسفانه می گن ما خیلی با ناظرش رابطمون خوب نیست .

من می خواستم از همه ی اعضا و مدیران گرامی بخوام که کمی در انجمن جادو و جادوگری فعالیت کنند .واقعا می تونه انجمن جالبی بشه این انجمن اگر کمی فعالیت توش بشه

شما اگه فکر می‌کنین که رابطه‌ی ناظر با شما خوب نیست و به این خاطر پستاتون رو پاک می‌کنه یا ویرایش یا اخطار! می‌تونین شکایت کنین! البته با لینک!

نقل قول:

2-
یک انجمن به اسم انجمن داستان نویسی بگزارید که رول پلیینگ نباشه داستان نویسی باشه رول نویسی ادامه داره ولی این جا ادامه دار نباشه .و موضوعش هم جادوگری باشه کلا حالا نباید حتما هری پاتری باشه

انجمن مطالب اشتراکی و البته مقالات برای اینکار وجود دارن!

لازم به ساخت انجمن جدید نیست

به پرسی ویزلی:
نقل قول:
در ضمن ، در مورد اون تاپیکم ، برو بوقی ، خودت ضایع شدی

مکان ضایع‌شدنم رو ندیدم

!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.