هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷

هوریس  اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۶ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷
از روستاي بادلي ببرتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
بله.عكس ها با موفقيت بارگذاري مي شه.ولي نميدونم چه جوري به دستتون نرسيده.الانم دوباره فرستادم.
(قبلا مي فرستادم مشكلي پيش نميومد.)

clearly,fame is'nt everything

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
خب
دوباره یکی از رفقام زنگ زد گفت تو سایت دعوا شده!! منم که عشق بلاکم اومدم چند نفر رو بلاک کنم!!
چون من عادت دارم سر و ته کار کنم از آخر شروع میکنم!!!

نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
حرف دیگه ای نیست ، لازمم نیست که مدیر در مورد این ها اظهار نظر کنه ، فقط مواردی که مد نظرم بود رو خواستم بگم

خب ببخشید در اینجا سئوالی بس مهم مطرح میشه!

وقتی شما در گفتگو با مدیران پستی میزنی...مخاطبت مدیرانه یا کاربران؟اگر مدیرانه که باید جواب بدن!!((حالا چون شما دستورفرمودید ندن!! منی که مدیر نیستم و مترسک سایتم!! جواب میدم!!)) اگر مخاطبانه که جاش اینجا نیست!!چرا اینجا پست میزنی؟
نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
دلیلی نداری که بخوای توضیح بدی

خب جیگر بابا!!
فرض رو بر این قرار میدیم این مدیر خاطی(از دیدگاه شما)!! احیانا دلیل داشته باشه!! اون دلیل رو باید به شما بگه یا مدیران سایت؟مطمئن باش که اگر به توضیح خواستن باشه ما زودتر توضیح میخواهیم

ضرب المثل بی ارتباط!!:طرف رو به ده راه نمیدادن سراغ کدخدا رو میگرفت

نقل قول:

اینکه من برای چی اینجا پست میزنم ، ارتباطی به شما نداره ، فقط وظیفه شما اینه که بهشون جواب بدی ؛ من اینجا فعالیت میکنم و انتظار دارم وقتی دو تا مسئله عنوان میشه ، مدیر درست بهشون جواب بده ، نه شما و نه سایر مدیران کار خاصی نمیکنید ، همینطور کاری هم برای من نمیکنید که بخواید منت بزارید و هزار تا چیز رو برای طفره رفتن توی جواب عنوان کنید !

1- شما هر پستی که در اینجا میزنی چون گفتگو با مدیرانه به ما ربط پیدا میکنه

2- وظیفه مدیران رو شما تعیین نمیکنی....وظیفه ها قبلا تعیین شده و شما نمیخواد نگران اونا باشی

3-اگر بدونید مدیران سایت چقدر زحمت میکشند...کاملا حق میدی که هزاران ((منت نذاشته)) بر شما بزارند
یه مدیر نمیاد بگه که چیکار میکنه بنابراین کاربران از کاررای مدیران بی خبره....ولی کسی که از چیزی مطلع نیست،حق نداره و بیاد پاشو از گلیمش درازتر کنه !!!
شما اگر مسئله ای عنوان کردید و جوابی دریافت کردید....اون جواب مناسب بوده و دیگر به کیفیت جواب نباید کاری داشته باشید ...این مدیران دیگه هستن که قضاوت میکنن و نه شما

شما اگر دوست داری فعالیت خودتون رو ادامه بدهید وگرنه شما رو به خیر و مارو به سلامت!!!

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۲:۱۳ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
مااااااااااا!چه خفن!

من اولا از مديران و اعضا بخاطر غيبتم عذر ميخوام
قبل اينكه عازم سفر بشم خواستم اطلاع بدم اما به مدت يك روز جادوگران گويا براي اين شهر نفرين شده قاطي كرده بود و چه خونه و چه كافي‌نت نتونستم وارد سايت بشم!
بعدش كه در سفر بودم و امروز رسيدم!
به هر حال هرگونه شكايت از سرژ پذيرفته مي‌شود و سرژ واقعا متاسفه و تاب تحمل مجازات سنگين مديران را هم داره

فعلا چند نكته:
1-برخي از پستها به شدت لحن تند و زننده‌اي داشت و بعضي از قسمت‌هاش بي ادبي و گاها بي تربيتي بود! قانون اين انجمن اينه كه با اينجور پستها كه قصد توهين داشته باشن به شدت برخورد بشه! پس مراقب باشيد!
2-در مورد تاپيك «گزارش مدیریت سایت به اعضا» با توجه به اينكه صريحا در قوانين انجمن اتاق ضروريات درج شده كه حتما بايد مجوز گرفت فردا به شدت رسيدگي ميكنم!(البته به نظرم ليلي اونز به اين دليل غيبت ناظرين در ايام عيد درخواست مجوز نداد)

پست بليز خيلي خوب بود من پيشنهاد ميكنم پست بليز رو چند بار بخونيد

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
دلیلی نمی‌بینم بهت توضیح بدم که موارد انتخابی ما چیه!

دلیلی نداری که بخوای توضیح بدی

نقل قول:
این شمایی که فعلا این موضوع رو درک نکردی! و باز داری میای عقده‌هات رو خالی می‌کنی

اینکه من برای چی اینجا پست میزنم ، ارتباطی به شما نداره ، فقط وظیفه شما اینه که بهشون جواب بدی ؛ من اینجا فعالیت میکنم و انتظار دارم وقتی دو تا مسئله عنوان میشه ، مدیر درست بهشون جواب بده ، نه شما و نه سایر مدیران کار خاصی نمیکنید ، همینطور کاری هم برای من نمیکنید که بخواید منت بزارید و هزار تا چیز رو برای طفره رفتن توی جواب عنوان کنید ! اگه من اینجا داره عقده هام رو خالی میکنم ، پس شما ها که فعالیتی ندارید ، مسلما اینجا علاوه بر اضافی بودن دارید عقده هاتون رو خالی میکنید .

نقل قول:
بقیه‌ی موارد هم به نظرم فقط نوشته شده بود که پست رو طولانی کنی!

آره ، من اینجا بیکارم ، که بیام یک ساعت وقت بزارم و توضیح بدم و تایپ کنم ، که برای شما که جواب نداری بده ، یه چیزیه برای طولانی کردن پست ! البته متینه این حرفت ، چون من اگه پستم طولانی بشه ، جایزه مرلین طلایی از طرف انجمن مدیران به عنوان هدیه بهم داده میشه ، یا بقیه میگن وایی چه عضوه فعالیه این ، که من میشینم اینجا و یک ساعت تایپ میکنم که پست طولانی بشه !

واقعا چقدر منطقی ! انقدر منطقی که حال آدم بهم میخوره !

حرف دیگه ای نیست ، لازمم نیست که مدیر در مورد این ها اظهار نظر کنه ، فقط مواردی که مد نظرم بود رو خواستم بگم

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۰۹ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

معتبر بودن نه مد نظر من هست و نه اهمیتی داره ، ویرایش پست ، دسترسی دادن و چک کردن رو من توی همون دو دقیقه ای که گفتم انجام میدم ، مدیری که برای این کار نیم ساعت وقت میزاره یا بیشتر از این زمان ، به خاطر عدم تواناییش هست .

هیچ کدوم از مدیرا نیم‌ساعت طول نمی‌دن!

1- رفتن به صفحه‌ی مربوطه و پیدا کردن اسم شخص
2- ویرایش پست
3- ویرایش شناسه و دادن دسترسی

شما ADSL داری شاید بتونی اینا رو توی دو دقیقه انجام بدی! ولی مطلب اون رو می‌خونی؟

نقل قول:

شما داری به من توضیح میدی که انجمن ها چطور اداره میشن و ناظرا کجا مشورت میکنن و از این مسائل ؟؟ به اندازه کافی همه ناظرا رو میشناسم ، از نحوه فعالیت و کارهاشون توی انجمن ها هم اطلاع کامل دارم ، من پست زدم که برای شما توضیح بدم ، نه اینکه در جوابش برای خودم توضیح داده بشه ! انقدر آشنا هستم که وقتی میگم ناظری فعالیتی نداره ، یعنی نداره !

ممنون از جواب ها ، گفتم که برای دست به سر کردن کاربر جواب ندید ، فکر کنید و دقیق بگید ، این چیزایی که شما دارید میگید رو من خیلی بهتر ازتون میدونم ، چون ده برابر شما فعالیت کردم اینجا !

این طوری که به نظر می‌رسید شما این موضوع رو نمیدونستی! یا اگه می‌دونستی بیکار بودی دوباره عنوان کنی؟ پایین گفتم که بررسی می‌شه! به نظرم حرفم واضحه بود!

نقل قول:

ریپر گفته که ، علی گفته که هیچ پستی نباید توسط مدیر و ناظر ویرایش بشه ؛ به نظرت این چیه ؟ منع نیست ؟ نکنه دعوته ؟ ولی خوب ، شاید توی ارتباط با ناظرین نباشه ، ولی سایر جاها هست !

ریپر نگفته که در کجا علی گفته نباید!

نقل قول:

این حرفو نزن که مسخره ترین حرفیه که میزنی و شدیدا روی اعصابه !

لیاقت !

فکر میکنی مدیرای جادوگران چطوری مدیر شدن ؟ لیاقت ؟ بارون که رو حساب فعالیت های اولیش توی سایت و اینکه کمک کرده بود مدیر شد ... باک بیک هم که برای قالب و این حرفاس و مثله بارون ! تو هم که اول ناظره ریون بودی و کار خاصی نکرده بودی ، کوییرل هم که بزرگترین فعالیتش قبل از مدیریت ، رسیدگی به تاپیک چوبدستی و فرستادن ایمیل که توش عکس چوبدستی بود برای ملت بود ، استرجس هم که وقتش باز بود و اینکه قبلا هم نظارت انجمن رو داشت ناظر شد و به همین ترتیب ! پس لیاقتی وجود نداشته ، از این حرفا نزن که ملت خندشون میگیره .

شما توی بعضیا که ناظرن ، هیچ چیز خاصی ندیدید و همینطوری ناظر شدن ؛ مثلا یکی از اعضا سال پیش ناظر بود با شناسه جوزف ورانسکی ، که 90 درصد فعالیتش این بود که توی اخبار نظر بده ! بعد این کاربرا یعنی بر اساس لیاقت بودن ؟

لیاقت نظارت و مدیریت یعنی فعال بودن ، توی همه چیز سر رشته داشتن ، رابطه خوب با اعضا ، کارهایی که کردن توی سایت ! چیزایی که مد نظره تو هست ، یه سری خاله بازیه !

دلیلی نمی‌بینم بهت توضیح بدم که موارد انتخابی ما چیه!

نقل قول:

از اونجایی که اینجا گفتگو با مدیرانه ... مدیران محترم ، یه رسیدگی به این کاربر کنید ، با وجود اینکه میدونه اینجا گفتگو با مدیرانه داره با یه کاربر بحث میکنه ، مواردی هم که مطرح کردن ، ارتباطی با ایشون نداره ! در آینده یه گزارشی در مورد ایشون در انجمن خصوصی میفرستم !

گفتگو با مدیرانه! ولی اسم ایشون در یه پست اومد پس حال کرد بیاد جواب بده
این شمایی که فعلا این موضوع رو درک نکردی! و باز داری میای عقده‌هات رو خالی می‌کنی

بقیه‌ی موارد هم به نظرم فقط نوشته شده بود که پست رو طولانی کنی!

!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
من بيست و نهم اطلاع داده بودم كه از يكم تا ششم نيستم. منظورم عدم رسيدگي به پست شماره194 بود.
در مورد پست شماره193 ، اين پست قبل از غيبت و نبودن سرژ بود كه جهت زدن تاپيك دو ناظر بايد هماهنگي كنند. جواب منو ندادن و نبودن، كه من بعد از اينكه فهميدم سرژ نيس خودم تصميم گرفتم.
در ضمن سرژ غيبتش به نصف ماه هم نرسيده بود كه لازم به اطلاع دادن باشه!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

لیلی اوانز
نقل قول:
این سایت یک سایت معتبر هواداران هری پاتر در ایرانه و سعی بر اینه که فعالیت های اون بر اساس اطلاعات دقیق منطبق با کتاب، سخنان نویسنده و دیگر سایت های معتبر هری پاتری صورت بگیره. برای اطمینان از این موضوع می تونید به بخش اخبار یا فرهنگنامه مراجعه کنید.

معتبر بودن نه مد نظر من هست و نه اهمیتی داره ، ویرایش پست ، دسترسی دادن و چک کردن رو من توی همون دو دقیقه ای که گفتم انجام میدم ، مدیری که برای این کار نیم ساعت وقت میزاره یا بیشتر از این زمان ، به خاطر عدم تواناییش هست .

نقل قول:
همونطور که با خبر هستید عموم انجمن های سایت توسط دو ناظر اداره می شن. این دو ناظر همکار هستند و کلیه ی تصمیماتشون رو با مشورت و اتفاق نظر اعمال می کنند.

شما داری به من توضیح میدی که انجمن ها چطور اداره میشن و ناظرا کجا مشورت میکنن و از این مسائل ؟؟ به اندازه کافی همه ناظرا رو میشناسم ، از نحوه فعالیت و کارهاشون توی انجمن ها هم اطلاع کامل دارم ، من پست زدم که برای شما توضیح بدم ، نه اینکه در جوابش برای خودم توضیح داده بشه ! انقدر آشنا هستم که وقتی میگم ناظری فعالیتی نداره ، یعنی نداره !

ممنون از جواب ها ، گفتم که برای دست به سر کردن کاربر جواب ندید ، فکر کنید و دقیق بگید ، این چیزایی که شما دارید میگید رو من خیلی بهتر ازتون میدونم ، چون ده برابر شما فعالیت کردم اینجا !

بلیز زابینی
نقل قول:
ببینید این سایت جادوگرانه اینم مدیرانشن اینام ناظرها هستن و شرایط سایتم دارید میبینید دیگه ... اگر از این وضع راضی هستین فعالیت کنید اگر ناراضی هستید خب فعالیت نکنید اجبارتون که نکردن.

این حرف الان دیگه ارزشی نداره ، الان چهار سال گذشته و راحت نمیشه اینجا رو ول کرد ! تو اگر توی کشورت مشکل بزرگی داشته باشی ، همه سعیت رو میکنی که اعتراض کنی تا رفع بشن ، نه اینکه بزنی خودتو بکشی ! البته این توضیح به مدیران بود !

راجر دیویس
نقل قول:
نظر هر کسی محترمه!علی می‌تونه هرچی می‌خواد نظر بده! ولی منع نکرده از این کار! پس جزء قانون نیست! حتی اگه باشه در جاهایی مثل ارتباط با ناظران یا تایید شخصیت این نکته صادق نیست!

ریپر گفته که ، علی گفته که هیچ پستی نباید توسط مدیر و ناظر ویرایش بشه ؛ به نظرت این چیه ؟ منع نیست ؟ نکنه دعوته ؟ ولی خوب ، شاید توی ارتباط با ناظرین نباشه ، ولی سایر جاها هست !

نقل قول:
و خیلی‌ها هم لیاقت! ناظر شدن رو ندارن!
و حتما در بعضیا یه چیزی دیدیم که می‌دونیم می‌تونن ناظر باشن یا نه !

این حرفو نزن که مسخره ترین حرفیه که میزنی و شدیدا روی اعصابه !

لیاقت !

فکر میکنی مدیرای جادوگران چطوری مدیر شدن ؟ لیاقت ؟ بارون که رو حساب فعالیت های اولیش توی سایت و اینکه کمک کرده بود مدیر شد ... باک بیک هم که برای قالب و این حرفاس و مثله بارون ! تو هم که اول ناظره ریون بودی و کار خاصی نکرده بودی ، کوییرل هم که بزرگترین فعالیتش قبل از مدیریت ، رسیدگی به تاپیک چوبدستی و فرستادن ایمیل که توش عکس چوبدستی بود برای ملت بود ، استرجس هم که وقتش باز بود و اینکه قبلا هم نظارت انجمن رو داشت ناظر شد و به همین ترتیب ! پس لیاقتی وجود نداشته ، از این حرفا نزن که ملت خندشون میگیره .

شما توی بعضیا که ناظرن ، هیچ چیز خاصی ندیدید و همینطوری ناظر شدن ؛ مثلا یکی از اعضا سال پیش ناظر بود با شناسه جوزف ورانسکی ، که 90 درصد فعالیتش این بود که توی اخبار نظر بده ! بعد این کاربرا یعنی بر اساس لیاقت بودن ؟

لیاقت نظارت و مدیریت یعنی فعال بودن ، توی همه چیز سر رشته داشتن ، رابطه خوب با اعضا ، کارهایی که کردن توی سایت ! چیزایی که مد نظره تو هست ، یه سری خاله بازیه !

هرمیون گرنجر
نقل قول:
دوست عزیز این حرف شمارو نشنیده می گیرم.یعنی چی که ارزش اون انجمن از این انجمن بیشتره؟ مطمئنید که بهتر نیست کمی محترمانه تر برخورد کنید؟ این صحبت شما توهین به ناظر اون انجمن است یعنی توهین به ناظر انجمن جادو و جادوگری. می تونستید کمی ارام تر صحبتتون رو بیان کنید اون هم نه در این تایپیک که ربطی به موضوع نداره بلکه از طریق پیام شخصی

از اونجایی که اینجا گفتگو با مدیرانه ... مدیران محترم ، یه رسیدگی به این کاربر کنید ، با وجود اینکه میدونه اینجا گفتگو با مدیرانه داره با یه کاربر بحث میکنه ، مواردی هم که مطرح کردن ، ارتباطی با ایشون نداره ! در آینده یه گزارشی در مورد ایشون در انجمن خصوصی میفرستم !

لیلی اوانز
نقل قول:
جالبه فکر نمی کردم شما به تالار خصوصی گریف هم دسترسی داشته باشی

فکر ؟ شوخی میکنی ؟ الان هر کسی که فکر کنی به هر انجمنی که فکر کنی دسترسی داره !

دنیس
نقل قول:
من ناظر اولم، و در اين پست عدم حضورم در سايت رو به مدت پنج روز اعلام كرده بودم!

برای روشن شدن مدیر باید بگم که ، درخواست مجوز در هفده اسفند ماه داده شده و در بیست و پنجم اسفند ماه ، با اطلاع درخواست کننده مجوز رسیدگی شده بهش ، که اطلاع رسانی دنیس روز بیست و نهم اسفند ماه بوده !

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
من نميدونم اين جريان از چي شروع شد و اينا ولي يه قسمتو خوندم به من مربوط بود:
پرسي نوشته:
نقل قول:
در این مورد باید بگم که ، از اونجایی که من اطلاع دارم ، ناظر دوم که در مورد حضورش در انجمن ناظرین چیزی نگفته ، ناظر اول هم در اون زمان قصد عدم حضور در سایت رو نداشته !

من ناظر اولم، و در اين پست عدم حضورم در سايت رو به مدت پنج روز اعلام كرده بودم!

همين.

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

هوریس اسلاگهورن نوشته:
سلام.من چند وقته دارم عكس مي فرستم اما هيچ كدومش تو سايت قرار نمي گيره.مي خواستم ببينم اصلا به دستتون رسيده يا عكس هاي من اشكال داره؟!( تكراري نبوده)

من همین الان تصاویر رو چک کردم چیزی از طرف شناسه ی شما ارسال نشده بود . عکس به طور کامل بارگزاری میشه ؟ من فکر میکنم عکس ها از طرف شما ارسال نشده !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به ریپر:

در مورد نکات فنی و سؤالاتی که بهش اشاره کرده بودی نیازی به جواب دادن نمی بینم چون راجر در پست قبل جواب داده.

فکر نمی کنم ناظرین سایت که توسط مدیریت انتخاب می شن نیازی به وکیل وصی داشته باشن چون انجمن خصوصی ناظرین در سایت وجود داره و بدون مداخلات خیرخواهانه ی شما هم اون ها می تونند انتقادات و نظراتشون رو به مدیران منتقل کنند.
نقل قول:
این خطاها در چند روز مدیریت ایشون نشون دهنده این هست که این فرد لایق مدیریت نبوده و به عنوان مترسک هم نمیشه ازش استفاده کرد.

اگه منظورتون از خطا ویرایش پست های معرفی شخصیت و نوشتن عبارت " تأیید شد" در زیر پست هاست باید بگم من این عمل رو خطا نمی دونم. به نظر می رسه شما فرد بسیار مبادی آداب و قانونمندی هستید که انقدر ظریفانه به این نکات ریز توجه دارید و اونها رو خطا می دونید. چه حیف که شناسه ی شما بسته شد و جادوگران دیگه نمی تونه از حضور فرد قانون مند و با دقتی مثل شما بهره مند بشه.

نقل قول:
شما که به پرسی ویزلی میگید از قانونهای ابتدایی خبر نداره!!؟؟

جالبه فکر نمی کردم شما به تالار خصوصی گریف هم دسترسی داشته باشید

نقل قول:
با توجه به این حرفها شما اندازه چیز مرلین هم ارزش ندارید.

این نتیجه گیری هوشمندانه رو شما در همین چند خط به دست آوردید؟ شمایی که اصلاً من رو نمی شناسید، تا به حال با من صحبت نکردید و من رو ندیدید چطور به این نتیجه رسیدید که من به اندازه ی چیز مرلین یا کمتر از اون ارزش دارم؟
این نوع نتیجه گیری دقیق، علمی وهوشمندانه که فقط با توجه به تاریخ عضویت شناسه ی فعلی من در سایت متوجهش شدید به جز نمایش رنج بردن شما از بیماری حسادت؛ گویای شخصیت، فرهنگ و ادبیات غنی واژگان مورد استفاده ی شماست.

در ارتباط با بلاک شما:
شخصاً با بسته شدن شناسه تون موافق نبودم و اگه می بینید پستتون هم در اینجا مونده بدلیل جلوگیری من از پاک شدنش بوده. اما به هر حال همونطور که در چت باکس اشاره کردید شما بسته شدید. من در این فاصله همه ی 7 پست ارسالی در طول عضویتتون رو بررسی کردم و با توجه به فعالیت چشمگیری که در این مدت داشتید مطمئن شدم نه عدم حضور شما لطمه ای به انجمن های سایت وارد می کنه و نه شما با توجه به شدت علاقه ای که در این مدت برای فعالیت از خودتون نشون دادید از موضوع بسته شدن شناسه تون ضربه می خورید.

موفق باشید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.