هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟
پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
مالی ویزلی نوشته :
نقل قول:
ببخشید هرمیون جا (عروس گلم) فکر نکنم اسنیپ بی ثبات بود درسته اول مسیر اشتباه رو رفت اما برگشت و این خیلی مهمه

اسنیپ بی ثبات بود و اگر بی ثبات نبود نمی رفت این دفعه جادوگر سفید بشه
کی گفته سیاه بودن اشتباهه؟ و یا روشن بودن اشتباهه؟ هیچ کس هیچ کس را مواخذه نمی کند مهم این است که هر کس یک طور است و مهم این است که اگر اخلاقی دارد برپای ان بماند ا وقتی که کسی به ان اعتراض نکرده و اعتراضش هم منطقی نبوده است اما اسنیپ برای فرار از ازکابان به دامبلدور رو اورد و خیانت کرد هرچه باشه اون خیانت کرده به اربابش و این نشون می ده که بی ثباته و نمی تونه قدرتمند باشه .!چون کسب قدرت در وفاداری است!

lucius_m1989 نوشته:
نقل قول:
به نظر من هم اسنیپ بعد از دامبلدور و ولدومورت از همه قوی تره.

میشه یک لطفی بکنید به من بیچاره ی حقیر صغیر و دلیلتون رو هم توضیح بدید ؟ توی جامعه ی انجمن ها {}به این پست شما می گویند پست ارزشی ! لطفا دلیل رو توضیح دهید

اسکوروپیوس مالفوی نوشته :نقل قول:
من فكر مي كنم اسنيپ قوي تر باشه..
به نظر منن قوي تر بودن فقط توي اجراي چندتا طلسم و معجون نيست. اسنيپ قوي بود چون تونست با خيلي چيزا بجنگه... تونست نقششو كامل بازي كنه... تونست از هرچي وسوسه اس بگذره....
اون خيلي قويه...

اولا این قدر از بابات دفاع نکن قبلا هم گفتم جادوگر های قوی تری از ولدمورت و البوس وجود داشتن از کجا می دونید که مدیران قبلی هاگوارتز از دامبلدور قوی تر نبودن ؟
دوما حالا ما به این کاری نداریم بحث ما در مورد اسم تایپیکه عزیز جان اسنیپ تونست با وسوسه هاش مقابله کنه ولی اون شخصیت ثابتی نداشت هرکسی بتونه در مقابل وسوسش مقابله کنه که قوی نمیشه که اخه.
مگه ولدمورت در مقابل وسوسه هاش واستاد که قوی ترین جادوگر سیاه در کتب هری پاتر شد؟!
رسیدن به قدرت به یک شخصیت ثابت و علم کافی و ایمان به جادوویی که انتخاب می کنند{سیاه و روشن} بستگی داره نه به مقابله در برابر قدرت وسوسه !

hary potter نوشته:
نقل قول:
به نظر من بعد از دامبلدور و ولدمورت اسنيپ از همه قويتره

خیلی ها این نظر رو دادند البته با دلیل و منطق شما هم می تونید دلیلتون رو توضیح بدید؟" نظر شما برامون مهمه اما دلیلتون هم مهمه تا این مسئله روشن بشه نظر بدون دلیل که بدرد نمی خوره اخه! امیدوارم در پست های بعدی شما توضیحات بیشتری در مورد نظرتون نوشته باشید !

موفق باشید !

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۲ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۶ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
به نظر من هم اسنیپ بعد از دامبلدور و ولدومورت از همه قوی تره.

پیام زده شده در: ۰:۴۱ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷

اسکورپیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۹ یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۶ شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۰
از .... نمي دونم... اينجا كجاست؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 71
آفلاین
من فكر مي كنم اسنيپ قوي تر باشه..
به نظر منن قوي تر بودن فقط توي اجراي چندتا طلسم و معجون نيست. اسنيپ قوي بود چون تونست با خيلي چيزا بجنگه... تونست نقششو كامل بازي كنه... تونست از هرچي وسوسه اس بگذره....
اون خيلي قويه...

اين كه من تو رو مي خوام معلومه غيرمستقيم!
-----------
من قول شرف مي دم يك هافلپافي واقعي باشم.... به خون اصيلم سوگند!

پیام زده شده در: ۰:۰۷ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷

مالی ویزلی old45

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۵۹ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱
از بارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 86
آفلاین
ببخشید هرمیون جا (عروس گلم) فکر نکنم اسنیپ بی ثبات بود درسته اول مسیر اشتباه رو رفت اما برگشت و این خیلی مهمه

دارنده یه صد آفرین و یه ده آفرین تو انشاء از تدی

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۸۷

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۳ شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۹
از هرجايي كه ميشه زنده موند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 226
آفلاین
به نظر من بعد از دامبلدور و ولدمورت اسنيپ از همه قويتره

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۸۷

آرین دخت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۸ چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۷:۴۲ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷
از زمین کوییدیچ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
با اجازه ی بزرگان سایت..به نظر من بعد ولدی که فداش شم..و بعد از دامبی، مرگخواران هستن که قدرت دارن!از بین اونا هم،بلاتریکس که بازم فداش شم از همه قوی تره!!!

ویرایش شده توسط گراتلدا در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۳ ۱۷:۰۷:۳۱
ویرایش شده توسط گراتلدا در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۳ ۱۷:۱۱:۵۵

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
اگر این فرض را که اسنیپ چون بی ثباته نمی تونه قویترین باشه . با جرات می تونم بگم که مک گوناگل قویترین جادوگر می تونه باشه شما خودتون شاهکار های بی نظیرش رو داخل کتاب ها دیدن اون در زمینه تغییرشکل عالی و در زمینه ی دفاع در برابر جادوی سیاه کم نظیر بود او متفکر و متعقل بود و ...

البته اسلاگهورن هم می تواند باشد معجون ساز عالی تغییر شکل عالی و در حدود دامبلدور تقریبا .

همینطور تانکس نیز بسی جادوگر مستعد ، قوی و متفکر است ولی جوان و کم تجربه .

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
خب به نظر من فانوناً بعد از ولدی کچل و آلبوس دامبی هری باید قویترین باشه یا این که جادوگری دوباره به وجود بیاد که بتونه از همه قویتر باشه و حکومت سیاه یا سفید رو رواج بده .
ولی غیر قانونی اش من پیش بینی می کنم که در سال آینده پسری مو شرابی از خاندان رون ویزلی که اول اسمش را هـ تشکیل می دهد قوی ترین جادوگر زمان می شود .

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۲ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 126
آفلاین
من فکر می کنم هری و رون و هرمیون بهترین گروه جادوگری هستن.سه ضلع(یا زاویه)یک مثلث که مکمل همند.بقویترین جادوگر هم نداریم.چون به قول رون ویزلی:اطلاعاتمون محدوده و از وقایع حال دنیای جادوگری بی اطلاعیم.

ما که رفتیم آسیا....

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
نقل قول:
هرمیون جان ما اینجا داریم در حد کتاب و اطلاعاتی که خانوم رولینگ به ما داده بحث می کنیم و طبق این مطالب آلبوس دامبلدور و ولدرمورت جزو قوی ترین ها بودن و اگر هم به اسم تاپیک توجه کنیم«بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟» می فهمیم که بحث تاپیک درباره ی جادوگر قدرتمند تر بعد از آلبوس دامبلدور و لرد ولدرمورت هست و این تاپیک با نظریه ای فقط به این شکل معنا پیدا می کنه که ما آلبوس دامبلدور و لرد ولدرمورت رو قوی ترین جادوگر های شناخته شده به حساب بیاوریم و بعد بیایم در مورد نفر سومی بحث کنیم . و ما طبق کتاب و گفته های خانوم رولینگ هیچ کس دیگری را نمی شناسیم که قوی تر از این دو باشد .

درمورد هری پاتر هم باید بگم که من هم مثل بقیه ها فقط یک نظریه دادم ، طبق بررسی هایی که با خودم کردم ، خیلی ها امکان داره اسنیپ یا ... رو جادو گر بعدی بدونن ولی من اینجا می خوام یک نکته بگم و اون اینه که اکثر ما ها وقتی سوالی مثل این که قوی ترین جادوگر کیه ؟ ازخودمون می پرسیم با خودمون می گیم ، آره فلان کس چون چند تا طلسم کشف کرده یا چند تا معجون کشف کرده یا فلان جادوگر تبه کار رو دستگیر کرده باید قوی ترین جادوگر باشه ولی واقعا این طور نیست چون اگه ما یک مقدار فکر کنیم به این نتیجه می رسیم چون ما هم اکنون از دنیای جادویی خبر نداریم نمی تونیم اصلا قضاوتی بکنیم اصلا چه کسی می دونه شاید هرمیون با اون همه استعداد الان به یک فردی باهوش تر از دامبلدور و یا لرد تبدیل شده باشه و یا هری چون توی دوران نوجوانیش چنین استعدادی داشته الان شاید به جادوگری فوق العاده قدرتمند تبدیل شده باشه ، به نظر من چون ما از وقایع کنونی دنیای جادوگران و ساحره ها با خبر نیستیم هیچ حرفی رو با قاطعیت نمی تونیم بزنیم و تمام حرف هامون فقط در حد نظریه است .

اسنیپ نمی توانست چون شخصیت ثابتی نداشت!
در ضمن رون اگر ما بخوایم فقط درم ورد اطلاعاتی که رولینگ داده بحث کنیم که لازم نیست بحث کنیم چون همه کتاب رو خوندن!
ببینید بنظر من اسنیپ نمی تونه جادوگر قدرتمندی بشه چون بی ثباته ولی هری هم نمی تونه چون احساساتی است هری اگر بتونه یک جادوگر خوب میشه ولی هرگز نمی تونه قدرتمند ترین جادوگر باشه چون نفرت از لردسیاه و همین طور احساساتش بر وجودش غلبه می کنه!

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.